Sens peab jah ikka päris madal olema, muidu lasin ka 800 dpiga ringi. Kuid nüüd, avastasin enda jaoks parema kombo ehk siis dpi 4000 peale ja mängu sisese sensitivity tirisin pm olematuks. Ja tee mis sa tee minu jaoks sobib see kõvasti paremini
Täna sai mängitud üle poole aasta, kas mulle tundub vai ongi miskit muudetud, ei saa snaipriga enam pihta.Sihtimine mis varem toimus on nüüd täitsa mööda.Kuul langeb nüüd kuidagi kiiremini või asi minus.On miskit snipertamisel muudetud?
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib?
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib?
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/
Mis videod inimestele kõige rohkem peale lähevad? Endale meeldivad igast trickshotid, mõnele trollimine jne, aga mis konkreetselt TEILE meeldib?
Tuli tuju miski vinge video teha, aga ei tea millest. :/
1. tundub, et iron sight vajab suunamist, mitte sihtimist, accuracy suht olematu sellel tüübil 2. cheat
Proovisin täna sellist asja aga mina küll kellelegi pihta ei saanud, oleks 12X peal olnud oleks vb mõne ikka maha saanud.
Kui ma pühapäeva õhtul seda 1x vaatasin olin ma juba ju siis nii kõver, et ei saanud arugi asi klippidest kokku pandud Kui jälgida selle mehe statse ja accuracyt, siis need klipid pole ka kindlasti ühe päeva teema. Olen korra selle tüübiga ühte serverisse juhtunud. Metro, no explosives. Tüüp kõmmutas oma snaipaga sõbra poolt visatud c4-de pihta ainult. Vaadates tema snaipri relvade dmg-t, siis palju teistsuguseid kille tal polegi!
läpakas ei sobi sellise mängu jaoks, vahet pole kui kõvade näitajatega raud sees on, aga see eest väiksemat tüüpi toa küttad soojaks battlefieldides kui läpakas täiskoormusel undab
No offence aga ma oma läpparil saan kindlasti kõvema tulemuse kui sina oma profiili raalil, ja samal ajal jääb GPU temp 60c kanti nii, et pole mõtet paska pritsida.
Caspar08, ammu olen tahtnud juba öelda aga äkki lõpetad oma spämi ära palju sa midagi teinud oled ja mis su KDR on! Enda jaoks mängid ikka või teistele?
läpakas ei sobi sellise mängu jaoks, vahet pole kui kõvade näitajatega raud sees on, aga see eest väiksemat tüüpi toa küttad soojaks battlefieldides kui läpakas täiskoormusel undab
No offence aga ma oma läpparil saan kindlasti kõvema tulemuse kui sina oma profiili raalil, ja samal ajal jääb GPU temp 60c kanti nii, et pole mõtet paska pritsida.
Caspar08, ammu olen tahtnud juba öelda aga äkki lõpetad oma spämi ära palju sa midagi teinud oled ja mis su KDR on! Enda jaoks mängid ikka või teistele?
No 1000m pealt ilma optikata headshoti pole võimalik ilma cheatimata saada...see peaks ikka eriti hea kokkusattumus olema. Ma kujutan ette, et oleks tal 12x skoop siis nii hästi küll võtnud ei oleks.
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...
Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...
Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.
Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...
Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.
Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.
ma lindistan ka teisele kõvakettale... aga ehk liiga aeglasele? kirjutab sedasi 60 mb/s, kuigi mul tuleb jubedalt väike fail sinna, 5 min on u 400mb
kankka, tal seal mingi üks lask kümnest läheb keskminelt pihta. Möödalaskmised on välja jäetud...
Igatahes on mul väike probleem. Dxtoryga recordides tuleb väike mouse lag sisse. Vahet pole kas vsync on peal v mitte. Fps on recordimise ajal sedasi 100 ümber. Enamasti on üle. See mouse lag tuleb ka suht vahelduva eduga sisse.
Ise lindistan teisele kõvakettale DXtoryga ja probleeme pole.
ma lindistan ka teisele kõvakettale... aga ehk liiga aeglasele? kirjutab sedasi 60 mb/s, kuigi mul tuleb jubedalt väike fail sinna, 5 min on u 400mb
sa teed 720p @ 30fps ? Kui jah, siis 60mb/s on väga vähe selle jaoks. 90-120 on optimaalne.
See on siis frapsi korral. Dxtory'ga peaks idee poolest olema nii, et kõigi kasutatavate ketaste kiiruste summa oleks nõutud number vähemalt _________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks
Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D
No reaalselt snaiper seisabki üldjuhul ühe ja sama positsiooni peal, kuid siin on üleliia neid. Võiks mingi piirangi peale panna, palju max mingit kiti saab võtta.
Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D
Isegi mängin snaiprit päris palju aga selles konkreetses mängus oli alati seal mäe peal 4-5 vastastiimi tegelast.
Kui nüüd arvestada, et see oli 32 man server ning nende ticketeid oli midagi 100+ meie 700+ vastu, siis need härrased küll ei mänginud eesmärgipõhist mängu ning tiitli "camper" on nad auga välja teeninud!
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks
Ok, Sony Vegasel seda varianti ma ei näegi. Samas formaate on seal üle saja vist mille vahel valida. Katsetan hetkel wmv 1080p @ 30 vms.
Samas mul pole aimugi milline formaat kõige parema kvaliteedi ja mahu kompromissiga on!?
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks
Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D
Klassi "Sniper" BF3-s ei eksisteeri. On klass "Recon". Mitte miski ei takista sul kasutamast mõnd automaatrelva ja siblimast lipu ümber või mis iganes Objective parajasti on. See isegi aitaks tiimi kui mõni TUG-S/spawnpoint neid kuskil varjatud kohas aitaks..See on mingi imekujutelm et "ma olen snaiper, on ebaloogiline et ma peaks liikuma".
See on lihtsalt lühend "Force Reconnaissance"'ist mis on merejalaväe (USMC) luure/eriväeosad. Põhimõtteliselt USMC eliit. Sellepärast on neil ka mängus selline omaette välimus... need vennad on "operaatorid" ja ei tegutse eraldi suurte üksustena.
Mitte mingi "sniper-only" bs. snaiper on lihtsalt üks pisike tahk nende väljaõppest...pigem väikesearvuliste gruppidena erimissioonid.. tavaline mariin paneb klõpsu kinni kui peale kelkimist vastuseks vestluskaaslane mainib et ta on "force recon".
Kuna see on hetkel moes, siis üritasin ka esimest korda oma gameplayd salvestada.
Frapsiga oli lihtne aga krt mis programmiga te monteerite/renderdate ja mis formaati?
Windows Movie Makeriga küll midagi tehtud ei saa. Selle video sain Sony Vegase abil valmis.
Mingi käkerdise sain kokku aga mitte nii hea kvaliteediga nagu tahtsin ja värvid said ka kuidagi kahvatud.
Aga eks harjutamine teeb meistriks
Jälle snaiprid camperiteks tembeldatud:D
Ma ka praktiliselt ainult snaiprit mängingi.Ei kujuta erti ette snaiprit keset lahingumöllu ringi siblimas,snaiprid peavadki campima:D
Klassi "Sniper" BF3-s ei eksisteeri. On klass "Recon". Mitte miski ei takista sul kasutamast mõnd automaatrelva ja siblimast lipu ümber või mis iganes Objective parajasti on. See isegi aitaks tiimi kui mõni TUG-S/spawnpoint neid kuskil varjatud kohas aitaks..See on mingi imekujutelm et "ma olen snaiper, on ebaloogiline et ma peaks liikuma".
See on lihtsalt lühend "Force Reconnaissance"'ist mis on merejalaväe (USMC) luure/eriväeosad. Põhimõtteliselt USMC eliit. Sellepärast on neil ka mängus selline omaette välimus... need vennad on "operaatorid" ja ei tegutse eraldi suurte üksustena.
Mitte mingi "sniper-only" bs. snaiper on lihtsalt üks pisike tahk nende väljaõppest...pigem väikesearvuliste gruppidena erimissioonid.. tavaline mariin paneb klõpsu kinni kui peale kelkimist vastuseks vestluskaaslane mainib et ta on "force recon".
Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad.
Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad.
Kui tahad optikat kasutada, pole probleemi, muud ei midagi, kui et iga relva jaoks oma taktika, optika jaoks otsi high-groundi, teed meeskonnale rohkem kasu. Ma täna hommikul ühes saksa serveris võtsin käsikaga maha kaks snaiperrelvadega duudi, kes kämpisid hoone alumisel korrusel. _________________ My Nokia evo: 1100 -> 2626 -> 3500c -> 5530xm -> N9
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?
Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.
Ok, kui ei eksisteeri siis olgu, kasutan siis seda"tahku" millega kaasneb võimsa optikaga relv ja lastakse kaugelt.Taolise relvaga lahingmöllus siblida oleks ikkagi naeruväärne.Mulle lihtsalt meeldivad kaugeltlaskmise relvad.
No kui sa just mingi 1000m heatshotte teha ei taha siis pole küll üle 3.4 scope vaja peale toppida. Ning kui jah isegi on 500-600 peal mingi vend oma 12x siis pole mingi probleem tema taskulambi effekti lasta. Ma pm kasutan recon klassiga m40 ja kas kobra või 3.4. Aga samas ma olen agressiv recon ka
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?
Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.
Parem mille suhtes, kontrastsem - kuidas kellelegi, liiga blur siis keera teleril teravust peale mitte ära hakka siin mingist fancy crapist sonima. ja minimap pigem noob teema, proovi ilma ja avastad rohkem maailma kui nina mapis kinni orienteerud (kusagil kaardil punane täpike ilmub siis kõik nagu hagijad karjas peale). Pigem asi ikka mingi pärdikute teema et ühel oli kusagil videos ja nüüd 10 banaanisõpra teevad järgi , no offence.
Miks paljud colorblind mode kasutavad ? Olete värvipimedad või on lihtsalt 1337 kasutada seda ja olete ägedamad ?
Sest ausalt öeldes on parem/kontrastsem näha neid spot jm muid ikoone. Eriti kaardi peal, mis on by def suht shiny blur(asi mis valdav tänapäevaste mängude juures). Minimap peaks olema ikkagist võimalikult selge ja arusaadav, mitte fancy shiny merry vampire sh*t. Vahepeal proovisin tavalisega taas, ei istunud.
Parem mille suhtes, kontrastsem - kuidas kellelegi, liiga blur siis keera teleril teravust peale mitte ära hakka siin mingist fancy crapist sonima. ja minimap pigem noob teema, proovi ilma ja avastad rohkem maailma kui nina mapis kinni orienteerud (kusagil kaardil punane täpike ilmub siis kõik nagu hagijad karjas peale). Pigem asi ikka mingi pärdikute teema et ühel oli kusagil videos ja nüüd 10 banaanisõpra teevad järgi , no offence.
Ei kasuta telerit ja erinevus ikka selgelt näha, isegi kui minimapi ei kasuta siis kõik muud lisakuvad ekraanil on selgemad, mitte fancy crap ehk siis selgitan pikemalt. Ikoonid jm kuvatud vidinad on ühesema värviga ning musta välisjoonega(mitte shiny blur), eriti paistab see välja kui minimapil on palju mängijaid kuvatud, siis kõik helendavad koos ja üldpilt on segasem, samuti plahvatuste ja ereda valguse käes kaovad nimed/ikoonid kiirguse sisse suhtkoht ära.
Aga see on kõik maitse ja harjumise asi, üle aasta ise niimoodi mänginud ja tagasi ei taha enam minna. Lihtsalt ei mõista, millest selline agressiivne negatiivne hoiak ühe lisavariandi suunas, mis kuvatud informatsiooni paremini nähtavaks teevad (u teema ei ole seetõttu väga põhjapanev argument antud lahenduse juures). Kui ma ei taha minimapi, siis mängin HC-d.
viimati muutis Killerwave 14.02.2013 12:57:09, muudetud 4 korda
Ok, Sony Vegasel seda varianti ma ei näegi. Samas formaate on seal üle saja vist mille vahel valida. Katsetan hetkel wmv 1080p @ 30 vms.
Samas mul pole aimugi milline formaat kõige parema kvaliteedi ja mahu kompromissiga on!?
Ma ise kasutan Apple TV templaati. Pane bitrate piirid sinna 6mb/s juurde, kui 720p. Vähemalt mul on nii. Veel sealt video quality best ja voila.
Killerwave, Ei ole ma nii negatiivselt häälestatud midagi. Mis asi on ühesem värv? pigem vahe selles et colorblind modes tumedapoolsemad värvid, helesinine muutub tumesiniseks/lillakaks ja heleroheline kollas/pruunikas/roheline. Jah ikoonid ja muud asjad piiritletud mustaga aga näiteks enda mehikest minimapil vaadata siis sellel rohkem glowd õmber tänu mustale (koonjas kolmnurk muutub pigem pallikeseks). Ning eks mõlemad oma versioonis tugevalt kinni just kasutamis harjumuste poolest, ühele meeldib ema, teisele tütar.
ma paning ka CB peale kuna maru tihi tulid TK-d kuna ei näinud seda helendavat täpikst kui kiiresti allie poole vaadata
nimi ei jõua tekkida kohe järgi ja käibki lask pähe
aga CB ilusti piiritletud ja näha _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
ma vist ka värvipime. sest ilma colorblind modeta ei saanud ma never-ever aru, kes oli squadmate, kes mitte, kui revive-miseks läks. Nüüd ikka rohelised onklid leian heinakuhjast ka ülesse.
lisaks värvi ja kanapimedusele, on bf3 mängijad enamus ka kurdid
vihjeks - ammoboxe ja medpacke ei dropita ning kui vaenlane 5 meetri kauguselt ninaalt läbi jookseb siis seda lihtsalt ei näha
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.