Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 17.01.2013 07:34:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas nüüd siis on aeg telefon kolmandat korda remonti viia ja sinna jättagi?
Kaks korda remondis käinud kuulariga ja tuvastati "tarkvara viga".
Eilsest hakkas pull pihta, et telefoni akumärgise peal on siksak nool (mis näitab telefoni laadimist). Väljalülitrades on ekraanil täituv aku kujutis, mis sümboliseerib sama tegevust. Kui telefon sisselülitatud siis mingi aja tagant (vahest paar minutit, vahest paari sekundi tagant, või isegi peale 1 tundi) hakkas telefon piuksuma- sama heli, mis siis, kui juhtme laadimiseks sappa lükkad. Välja lülitamistest ja aku eemaldamisest kasu ei olnud. Ööseks laadima pannes, vähemalt ei piuksunud. Homikul juhe eemaldades, enam laadimiskujutist pole, aga on avatud see niiöelda "pop-up" aken, et "Aku on täis. Eemaldage laadija".

Lõhnab ka "tarkvaralise vea" järgi?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 08:53:03 vasta tsitaadiga

IMHO küsi uus telefon. Ostsid selle ju kasutamiseks, mitte remontimiseks... icon_rolleyes.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 17.01.2013 09:23:20 vasta tsitaadiga

Pole veel aastatki täis.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 17.01.2013 18:45:08 vasta tsitaadiga

Mis jama nende arvetega on, mailile arvet ei ole ilmunud ja iseteeninduses nagu näitas, et emailil oli typo tehtud, mõeldud tehtud läksin esindusse sain vastuseks, et emailiga on kõik korras kuid meil mingid probleemid ja mulle ei ole arvet esitatud seega maksta ka veel ei saa. Makse tähtaeg lisandub ka edasi aga veider on see, et 1.jaanuar pidi arve tulema kuid siia maani pole siis korda saadud vms. Igaljuhul hetkel löön käega ja nii kaua, kuni mul kaart lukku pole pandud siis rohkem ma ka sellele ei mõtle.
Netis vaatasin näitab iseteeninduse pealehel tõesti emaili õieti kuid sinna kuhu arve tellitud on seal typo sees ja esindusest veel öeldi, et emailiga kõik korras.

Mis teema selle maksmisega on, mida ma iseteenindusest ise sooritada saan? Sealt vist oleks võimalus ja peaks kõik klappima kuid siiski tahan koostatud arvet ilusti A4 PDF failina näha.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 20:29:24 vasta tsitaadiga

Iseteenindusest saad need samuti PDF-i kujul kätte.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.01.2013 08:18:20 vasta tsitaadiga

Neil üks jama ajab teist taga. Mul pole ka siiamaani arvet ja nende seletus ongi miskine rike ja arve tuleb "hiljem". Huvitav, milline on mõistlik aeg, et üldse maksmata jätta?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 09:28:18 vasta tsitaadiga

Elisa kliendid ei saanud vahepeal ju miski pool aastat arvet icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:23:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi hetkel mobiil-id ka ei tööta?

Üritan autentida kuid tuleb järgmine veateade:

Autentimisprotseduur ebaõnnestus (veakood: 017) - sõnumi saatmise viga (telefon ei suuda sõnumit vastu võtta või side sõnumikeskusega on häiritud).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 24.01.2013 19:03:44 vasta tsitaadiga

Väike abipalve HV kasutajatelt icon_smile.gif
Nimelt sain petta ühe inimese käest, aga olemas ta telefoni nr. Mis muidugi hetkel väljas.
Tundub et telefon on lepinguline. Aga ei ole selles kindel.
Kas ainult Lepingusel nr. ütleb , et telefon välja lüliatud ja teie telefoni nr. koos kõne toimumis ajaga edastatakse smsi teel ?
Või Smart kõnekaardil ütleb sama, et telefon välja lüliatud ja teie telefoni nr. koos kõne toimumis ajaga edastatakse smsi teel ?
Kui lepinguline siis ta nii naljalt seda nr. ära ei viska ja võimalik ta ülesse veel leida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.01.2013 19:13:41 vasta tsitaadiga

anna parem nr, leiad inimese kiiremini, ehk.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 24.01.2013 19:17:02 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
anna parem nr, leiad inimese kiiremini, ehk.

Aga miks ka mitte:
55971768, paki ta sai kätte Kristiine Smartpostist (tegemist Tallinna elanikuga)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 19:32:52 vasta tsitaadiga

Helista klienditeenindusse. Sealt saad kindlama vastuse kui siinsetelt kohvipaksu pealt ennustajatelt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 24.01.2013 19:40:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Helista klienditeenindusse. Sealt saad kindlama vastuse kui siinsetelt kohvipaksu pealt ennustajatelt.

Helistan kindlasti!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.01.2013 20:13:16 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
anna parem nr, leiad inimese kiiremini, ehk.

Aga miks ka mitte:
55971768, paki ta sai kätte Kristiine Smartpostist (tegemist Tallinna elanikuga)

tundub, et seda numbrit on ta vaid sulle jaganud. Googel ei tea sellest midagi icon_confused.gif
Oli miski hinnaline pakk? Ma eriti ei kahtle, et tegemist vaid selleks tehinguks soetatud (kõnekaardi) numbriga. Kui inimene postiteel foorumist kaupa ostab, siis pole see tõenäoliselt tema esimene äritehing. Kuna aga numbrile vasteid ei leia, siis tundub, et viimane tehing oli see küll, vähemalt sellelt numbrilt.
Kas tegemist oli HV kasutajaga? Või kuskohas ta kasutaja oli (k.a. kasutajanimi?). Mida rohkem infot jagad seda rohkem sind aidata saab.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 25.01.2013 10:34:58 vasta tsitaadiga

Ringvaate katse http://etv.err.ee/index.php?05593527&video=6359
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riio
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004




sõnum 28.01.2013 19:37:48 vasta tsitaadiga

Sain minagi täna tele2-lt hea pakkumise 4.99 kuus perepakett. Ja mobiilne internet lisaks alla 2.5 euri kuus (6 kuud ja siis 4.99euri) 2mbit kiirusega piiramatu mahuga kui elisas oli 1mb kiirusega 4.50 euri. Paketi sees 8.5 h kõneaega teistesse võrkudesse hinna sees. Pere vaheline tasuta + 1 sõbra number tasuta. Ca 30% soodsam kui elisas praegu veel olles. Võtsin vastu tehingu ja olen õnnelik, et siin eestis midagi ka odavamaks läinud nendel viimastel aastatel. Hea töö Tele2 thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 17:54:49 vasta tsitaadiga

Mul on täna juba terve päeva olnud jama tele 2 interneti pulgaga. Ühendab valedesse võrkudesse, peaks ühendama WCDMA, ning need teised võrgud on täiesti võimatud millegi tegemiseks. Helistasin ka kliendtoesse, kuid midagi, mõned soovitused mida olin juba proovinud ja kõik. Nüüd helistasin uuesti nagu paluti, kuid ei ole midagi muutunud ning võrk on neil koormatud, kellelgi teisel ka sama probleem ?

Postitasin vist aint vähe valesse alateemasse, sorry!

Ning see moment kui postitasin tuli 3G leviala tagasi...

Sama kiiresti kui tuli, sama kiirelt ka kadus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.01.2013 18:03:04 vasta tsitaadiga

Tele2 ütles täna telefonitsi, et telefon on taaskord remonditud. Telefonil oli niiskuskahjustus, mis EI LÄHE garantii alla icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Telefoniks siis Samsung Galaxy Xcover GT-S5690

Palju õnne thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 20:01:46 vasta tsitaadiga

Seda jama vaidlustada ei saa? Mingit eksperti pole? Kuidas saab IP67 olla niiskuskahjustus? Siis oli telefon vigane kui tal niiskuskahjustus oli.

first digit

6 Dust tight No ingress of dust; complete protection against contact
second digit
7 Immersion up to 1 m
Ingress of water in harmful quantity shall not be possible when the enclosure is immersed in water under defined conditions of pressure and time (up to 1 m of submersion).

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 30.01.2013 21:00:23 vasta tsitaadiga

ma viskasin asja DAS Õigusabikuludele hambusse. Ma enam ei viitsi, ei jaksa ja ei taha Tele2-ga vaielda. Nagu peaga vastu seina jookseks. Ootan veel siis, kuni lahendus tuleb- mis see paar nädalat mul enam tükki küljest võtab.
Samas, kui kellelgi on veel miskiseid häid ettepanekuid varrukast võtta, kuidas ja mida suunata vähe, et asi kiiremini ja konkreetsemaks ajada, siis võib märku anda.
Mina ei oska kuhugi neid suunata ega saata. Veel vähem tean, mida need numbrid tähendavad. Mina tean, et ostsin niiskus- ja tolmukindla telefoni, millel tuvastati niiskuskahjustus. Pean siinkohal märkima veel, et ma ei ole selle telefoniga ujumas käinud, klaasi uputanud, ega isegi vihmakäes olles rääkinud (mulle ei meeldi elektroonikat vihma kätte tarida).
iir, sinu antud infi eest suur tänu. Kas saaks allika ka? Kui kellelgi veel miskist asjakohast infi, siis andke tuld.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:12:55 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Code

http://www.gsmarena.com/samsung_s5690_galaxy_xcover-4091.php - IP67 certified - dust tight and water proof (up to 1m for 30 mins)


see "niiskusekahjustus" on tõesti nagu mingi nali... või siis oli su telefon vee sees sügavamal kui 1m või kauem kui 30 min icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 21:16:18 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Code
IP kasutatakse tihti nt lambi lülititel ja stepslitel, näitab niiskus/tolmu kindlust IP45 vist tohtis vannituppa panna jne, ei mäleta enam.
Aga see asi tuleks kuskile suure kella külge lüüja, kuidas saab (ekspert?) remondimees kinnitada, et IP67 telefonil on niiskuskahjustus? Ainult, kui oled lahtise akukaanega vannis käinud, sel juhul peaks telefonis olema seespool korralikud (kloori) jäljed... Või kõrvaklapi august teed sisse valanud. Ausalt öeldes, et tohiks selline inimene vastutada ekspertiisi eest.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 31.01.2013 20:19:44 vasta tsitaadiga

lähen homme esindusse ja uurin, ehk saan ekspertiisitegija kontakt või vähemasti firma, kes seda tegi või kes eesti poolel selle eest vastutab.

Kahju, et Tanelil hetkel väljamaal tegemist ja minu kontaktid läksid koos telefoniga. Nimelt oli tal miski tuttav Hans, Tele2-s miskil kõrgemal kohal, kes juba peale teist remonti minuga isiklikult ühendust võttis ja sõbralikuks jäime. Nüüd oleks küll päris suur huvi taaskord sellesama inimesega vestelda neil teemadel...


E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel icon_biggrin.gif) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler Spoiler Spoiler

On kellelgi veel kommentaare selle kohta?


Peale korduvaid küsimusi, ei ole siiski soostutud ütlema remondimaksumust (mul kui kliendil peaks olema õigus seda teada)- soovitatakse üsna pealetükkivalt kohale minna, telefon ära võtta ja siis selgub ka arve (koostatakse kohapeal, hetkehinnakirja järgi:D) ja mis viga oli ja mis tehtud on. Eelnevad pildid ja akti väljavõte tuli täiesti teist kanalit pidi, suure pushimise peale. Ametliku garantiiesindusega (gonsori 33 aadressil) suhtlesin ka, aga need on seal nii nahhaalsed, et ma ei viitsi rohkem nende peale auru kulutadagi...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.01.2013 20:42:58 vasta tsitaadiga

IP klassid eesti keeles.
http://www.elektriari.ee/juhendid/ip_kaitseaste.pdf

http://www.uueke.planet.ee/kool/EVS_EN_60529_2001_et.pdf

Kokkuvõtvalt on antud telefon kaitstud ümbrisega, mis tagab IP tabeli järgi piisava vee ja tolmukindluse. Kui sul see USB pesakate ujuma minnes lahti on siis võib vesi klemme oksüdeerida. Mittestandardikohase ümbrisega saab küll niiskus sinna klemmidele ligi. Kas seadme korpus ikka vastab nõuetele?
Vaevalt, et sa telefoni selle laadimise ajal näiteks vette paigaldasid.
Muul juhul ei saa sellise kaitseklassiga telefoni vedelik ja tolm mingil juhul sattuda. Seda on tootja ise kinnitanud sellele tootele sellise kaiteaklassi määramisega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 31.01.2013 20:45:06 vasta tsitaadiga

Kui tehase korpus vastab nõuetele, siis peaks nagu vastama.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.01.2013 20:49:18 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kui tehase korpus vastab nõuetele, siis peaks nagu vastama.


Kui vastab?
Need saaksid sind aidata. Kes aga muusika eest tasub?
http://www.tkk.ee/index.php?id=36&sub_id=1058&main=subpage&open=36

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 20:49:18 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:

E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel icon_biggrin.gif) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler Spoiler Spoiler

On kellelgi veel kommentaare selle kohta?


Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.01.2013 20:56:01 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:

E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel icon_biggrin.gif) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler Spoiler Spoiler

On kellelgi veel kommentaare selle kohta?


Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on.


Ma mõtlesin juba, et ma lihtsalt kehva silmanägemisega icon_sad.gif
Tuleb välja, et ma pole ainuke, kes neil piltidel kujutatust midagi välja ei loe. icon_smile.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 21:07:38 vasta tsitaadiga

Kas klemmidel oleks nagu oksiidi kiht peal ja lühistab ära kontaktid, sestap ka see laadimis error, võta telefon tagasi ja puhasta ise ära.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.02.2013 07:30:17 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:

E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel icon_biggrin.gif) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler Spoiler Spoiler

On kellelgi veel kommentaare selle kohta?


Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on.

Ei oska kaasa rääkida. Mina sain aru, et kõikidel piltidel on niiskuskahjustus. Mina kui vaegnägija ei julenud rohkem kobiseda icon_biggrin.gif

jägaja kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kui tehase korpus vastab nõuetele, siis peaks nagu vastama.


Kui vastab?
Need saaksid sind aidata. Kes aga muusika eest tasub?
http://www.tkk.ee/index.php?id=36&sub_id=1058&main=subpage&open=36

Kuna seda asja hakkab DAS ajama, siis nende kindlustuskaitse peaks ka ekspertiisid katma.

iir, see rong on läinud. Telefon on juba "remondist" tagasi (kuigi läks mahakandmisele icon_biggrin.gif) ja tuvastati, et see asi EI OLE garantiijuhtum, kuid tehti IKKAGI korda. Nüüd keeldutakse mulle öelda, kui palju see maksma läks (kuni ma suvatsen neile esindusse minna ja telefon vastu võtta, siis saan teada, mis see maksma läks). Samuti katkes edasine garantii..
Praegu mõtlema hakates- mul on vist veel üks trump nende vastu? Ehk siis see, et nad tuvastasid väidetavalt "mitte garantiilise remondivajaduse ning teostasid selle ilma, et oleks kliendiga nõu pidanud, kas üldse teha, või mis see maksma läheb ja kas klient on nõus/suuteline seda maksma?

Asjal on muidugi veel üks huvitav nüanss, mida ma hetkel pole mängu toonud, ega neile maininud- nimelt, pildid on telefonist ja toalaadijast, millel mõlemal on väidetav vedelikukahjustus. Telefonil oli kaasas ka nn datakaabel. Kuna mul autos on sigaretisüütajasse käiv USB peasaga "otsik", saab telefoni ka selle kaudu laadida (datakaabliga). Kogu see jama saigi esimesena alguse hoopis autolaadijast. Xperia Mini Pro'l, näiteks, on kaasas vaid üks juhe, mis on nii datakaabel, kui ka eraldi kaasas oleva sUSB seinapistiku-otsikuga ühendades "toalaadija". Xcoveril on selleks erinevad vidinad.
Kuna piltidel on vaid telefonipoolne otsik, siis on väga keeruline kindlaks teha, kas pildid on tehtud erinevatest, või samast otsast.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2013 21:51:14 vasta tsitaadiga

Inimene sai kõne.
"Pakume Teile soodsat paketti"
"Ei soovi, mul on firma kaart."
"Aga Teil oma telefoni polegi vä???"

icon_eek.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.02.2013 09:33:51 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Inimene sai kõne.
"Pakume Teile soodsat paketti"
"Ei soovi, mul on firma kaart."
"Aga Teil oma telefoni polegi vä???"

icon_eek.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Selliseid on, jah. Mul'gi paar kolleegi, kes on tööle tulles, lasknud oma kaardi tööandja nimele vormistada ja kui lahkub, vormistatakse tagasi. Tööandjal pole vahet, kas ta maksab töötaja isiklikku numbrit 100 EEK ulatuses kinni või teeb selleks eraldi kaardi+töötelefoni. Pigem on esimene variant odavam ja mugavam. Kuna aga telefonikomp.-i kui sellist ei oleks mugav arveldada, siis saab soovikorral oma isikliku numbri tööandja nimele panna.

Üks kolleeg, kes oli aastakümneid töötanud ja pensile läks, sai selle telefoninumbri oma nimele, mis algusest peale oli olnud tööandja oma, kuid aastaid kasutanud ja kõik teadsid tema töö numbrit. Täna on selline protseduur ülimalt lihtne ja tihti isegi ülimugav.


E (03.02): Nüüd läks asi ka ametlikuks. Tele2-le saadeti välja nõue, milles anti vabatahtlikult aega nädala jooksul, telefoni eest makstud raha tagastada. Kui kohtuvälist kokkulepet ei saavutata, siis on adios amigos. Saame näha.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/


viimati muutis -KRANTS- 05.02.2013 19:00:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2013 15:02:43 vasta tsitaadiga

Issand kui hirmutav, et sa nendes kolmes kohtuastmes kindlustatud oled. See ei taga sulle veel mingit võitu kohtus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.02.2013 15:22:49 vasta tsitaadiga

No huvitav on ikka teada saada lõpuks, kuidas tolmu- ja veekindel telefon ikka niiskusekahjustusi saab?

Ericssoni xperia Active korjas ka endale klaasi alla tolmu, kaitseklass aga IP67. icon_lol.gif

See samsungi telefon suutis ka endale tolmu sisse korjata.
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.samsung.com/au/consumer/mobile-phone/mobile-phone/mobile-phone/GT-B2710IKAXSA

Waterproof* & Dust Resistant (IP67 certified)

tsitaat:
The Samsung B2710 comes protected from the elements so you don’t need to worry about dirt or water getting on the mobile and impairing it. The IP67 rating offers almost complete protection from dust making safe to use even in dusty areas and also offers protection from liquid splashes and submersion; the phone can operate underwater for up to 30 minutes and is submersible up to 1 metre.
* Charging socket cover must be fully closed at all times. If liquid enters via this area due to cover not properly installed, it will void warranty.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 06.02.2013 09:33:37 vasta tsitaadiga

Uue paketi arve käes. Nuti 4,99- arve 6,88€. Kõneminuteid ~170min. Nii et tuli siiski mõttekam kui nuti 7,99.
Vaatasin just huvipärast, mis see uus mikro 2,50 endast kujutab. Kui sellele internetti ka juurde tahta siis 24 kuuline leping ning internet on poole odavam sellest ainult 6 kuud. Suht pointless.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 11:59:28 vasta tsitaadiga

Tere Tele2 kasutajad! icon_smile.gif
Paar päeva tehti pakkumine tulla Elisast üle. Pakumine ssobis thumbs_up.gif. Küsiks siis et kes Tele2-e kasutab Akadeemia tee- Vilde tee piirkonnas, kuidas asi WCDMA (vist oli nii) leviga on!? Nimelt hetkel kasutan Elisat ja kui panna oma nutikas automaatselt valima siis kukub tihtipeale GSM võrku kuna WCDMA signaal on nõrk.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 01:54:56 vasta tsitaadiga

kiire küsimus tele2 nuti1 paketi kohta, '' Kuumaksus sisaldub internet kiirusega 1 mbit/sek '' Kas see tähendab, et internetti võin kasutada nii palju kui süda lustib (pm tasuta?) või tuleb see ikkagi ka lõpp arvele otsa nii palju kui kasutanud olen ?
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 09:54:49 vasta tsitaadiga

Kirjelduses olemas:
tsitaat:
Soodsate Nuti pakettidega saad kuumaksu sees kasutada piiramatus mahus internetti kiirusega 1 mbit/sekundis, helistada oma perepaketi liikmetele 0 €/sek ja lisaks anname sulle kaasa nutitelefoni. Et ka kõnede pärast ei peaks muretsema, on kõneminuti hind meeldivalt soodne – vaid 0,04 eurot/minut.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 10:10:08 vasta tsitaadiga

Betamax, oh kurat, nüüd tuli endalgi meelde,et oleks seda justkui lugenud kuskil. Aga täname siiski beer_yum.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 16:09:34 vasta tsitaadiga

kus kohas iseteeninduses saab smart numbri vormistada lepinguliseks ?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline






sõnum 11.02.2013 16:36:05 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 00:20:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 18:40:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, millise aja jooksul aegub rahaline nõue (tavaline, mitte mingi kohtukulliga)?
On see 3 aastat?

Tele2 väidab, et ca 10 aastat tagasi, kui ma nende klient olin, jäin sente võlgu.
(suutmata täpsustada, millal ja mille eest - lihtsalt arvel: kuulub tasumisele eelmisest perioodist)

Liitusin hiljuti Tele2 paketiga ning keegi ei öelnud, et ma võlgu olen.
Natuke aega sain kasutada ja nüüd number kinni. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.02.2013 18:58:08 vasta tsitaadiga

http://www.apilv.ee/oluline-seadusemuudatus-nouete-aegumise-regulatsioonis/19/478/76/article
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 19:00:18 vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
Kas keegi teab, millise aja jooksul aegub rahaline nõue (tavaline, mitte mingi kohtukulliga)?
On see 3 aastat?

Tele2 väidab, et ca 10 aastat tagasi, kui ma nende klient olin, jäin sente võlgu.
(suutmata täpsustada, millal ja mille eest - lihtsalt arvel: kuulub tasumisele eelmisest perioodist)

Liitusin hiljuti Tele2 paketiga ning keegi ei öelnud, et ma võlgu olen.
Natuke aega sain kasutada ja nüüd number kinni. thumbs_down.gif

Siit loeks jutkui välja, et 3 aastat jah:
http://www.tarbija24.ee/930472/starman-nouab-3000-kliendilt-seaduse-silmis-aegunud-volga/
tsitaat:
Nimelt sätestab tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146, et tehingust tuleneva nõude aegumistähtaeg on kolm aastat – või kümme aastat, kui võlgnik rikkus oma kohustusi tahtlikult.

Tahtlik kohustuste rikkumine tähendab eelkõige olukorda, kus võlgniku eesmärk on algusest peale teist poolt kohustuste mittetäitmise kaudu kahjustada. Sellist tahtlust tuleb aga kohtus eraldi tõendada. Kui nõue muutub sissenõutavaks arve esitamisega, algab nõude aegumise arvestus arve esitamise aasta lõppemisel.

See tähendab, et ettevõte peab suutma võlgnikelt kolme aasta jooksul võlad sisse nõuda, vajadusel kohtusse pöördudes. Pärast aegumistähtaja möödumist on võlgnikul õigus öelda, et nõue on aegunud ja ta pole kohustatud seda täitma.

Kui tegu tõesti sentidega ja ka tegelikult võisid võlgu jääda, siis maksa ära (kui just mingeid viiviseid ei nõuta). Kui oled kindel, et võlgu jäänud ei ole, siis võta telefon, helista klienditeenindusse ja jaura niikaua kui need sendid nullideks joonistatakse. Kui pole kindlat arvet, mis maksmata on, siis mingi "olete meile 30 senti võlgu, mille eest ei tea" jutt ei maksa midagi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.02.2013 20:20:52 vasta tsitaadiga

ja pole küll seotud Tele2-ga vaid ÜLEÜLDISELT ja ei kuulukski justkui siin teemas arutusele, siis...

... viiviste summa saab küündida AINULT võrdseks põhivõlgnevuse summaga ja mitte sentigi rohkem. Seega, kui oled võlgu neile 99 senti, siis maksa neile see 1 kroon ja 98 senti ära (0,13€ ehk 13 EUROSENTI) ja oled asjast prii, ei mingit jamamist, ei pea vaatama seljataha, ei satu võlgnike nimekirja jne jne jne.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2013 20:59:39 vasta tsitaadiga

sergi, kui tegemist on sentidega, siis maksa ära. Saad numbri blokeeringust maha ja säästad närve ning aega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.02.2013 08:25:33 vasta tsitaadiga

jah. Kuna ma saan aru, et asjast määdas üle 3a. Siis on ikkagi tegemist EESTI KROONI sentidega. Nagu mu eelnev arvutuskäik näitab, siis see polegi peaaegu mitte midagi. Isegi kui sul on õigus, siis kohus ei võta sellist kaebust menetlussegi ja kui tahad teenuspakkujaga üldse läbi saada, maksa ära.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morrandir
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 18:14:07 vasta tsitaadiga

Oi perkele. Sai vähem kui aasta aega tagasi terve perega Tele2'st ära kolitud tänu nende suutmatusele koostada õiget arvet (fantoomkõned Soomes); suutmatusele selgeks teha, kes tegelikult kliendikontot haldab (selle hädaga ka mitmel korral esinduses käidud) ning halvale levile. Ning nüüd hoolimata korduvast selgitamisest, et nende levi meie piirkonnas pole pulga võrra ka paranenud ning et nad üleüldse helistavad valel numbril, helistatatakse samal (valel!) numbril ülepäeviti veebruari algusest peale. Tilgutage infot, kas tõesti on müügisihtmärke nii väheks jäänud, et lootusetud juhtumid võetakse ka ette?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 20:16:07 vasta tsitaadiga

Siis on 3 aastat ikka õige.
Tele2 ütles, et kuna summa oli niivõrd väike, siis nad ei saatnud selle kohta mulle teadet.
Ja kuna summa oli niivõrd väike, siis ei oleks tohtinud minu number ka lukku minna.
Huvitav, kas probleem kuulub müstika või vaimse tervise valdkonda?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 20:23:57 vasta tsitaadiga

Mina ei maksaks, ilmselgelt aegunud nõue (vahet pole mitu senti) ja nende kirjale saab vastata ühe viitega paragrahvile, ega nad midagi teha ei saa ja kui nad oma kiusu edasi ajavad, siis vaheta operaatorit, sul on ainult võita.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.