|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.01.2013 07:34:13
|
|
|
Huvitav, kas nüüd siis on aeg telefon kolmandat korda remonti viia ja sinna jättagi?
Kaks korda remondis käinud kuulariga ja tuvastati "tarkvara viga".
Eilsest hakkas pull pihta, et telefoni akumärgise peal on siksak nool (mis näitab telefoni laadimist). Väljalülitrades on ekraanil täituv aku kujutis, mis sümboliseerib sama tegevust. Kui telefon sisselülitatud siis mingi aja tagant (vahest paar minutit, vahest paari sekundi tagant, või isegi peale 1 tundi) hakkas telefon piuksuma- sama heli, mis siis, kui juhtme laadimiseks sappa lükkad. Välja lülitamistest ja aku eemaldamisest kasu ei olnud. Ööseks laadima pannes, vähemalt ei piuksunud. Homikul juhe eemaldades, enam laadimiskujutist pole, aga on avatud see niiöelda "pop-up" aken, et "Aku on täis. Eemaldage laadija".
Lõhnab ka "tarkvaralise vea" järgi?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
17.01.2013 08:53:03
|
|
|
IMHO küsi uus telefon. Ostsid selle ju kasutamiseks, mitte remontimiseks...
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
17.01.2013 18:45:08
|
|
|
Mis jama nende arvetega on, mailile arvet ei ole ilmunud ja iseteeninduses nagu näitas, et emailil oli typo tehtud, mõeldud tehtud läksin esindusse sain vastuseks, et emailiga on kõik korras kuid meil mingid probleemid ja mulle ei ole arvet esitatud seega maksta ka veel ei saa. Makse tähtaeg lisandub ka edasi aga veider on see, et 1.jaanuar pidi arve tulema kuid siia maani pole siis korda saadud vms. Igaljuhul hetkel löön käega ja nii kaua, kuni mul kaart lukku pole pandud siis rohkem ma ka sellele ei mõtle.
Netis vaatasin näitab iseteeninduse pealehel tõesti emaili õieti kuid sinna kuhu arve tellitud on seal typo sees ja esindusest veel öeldi, et emailiga kõik korras.
Mis teema selle maksmisega on, mida ma iseteenindusest ise sooritada saan? Sealt vist oleks võimalus ja peaks kõik klappima kuid siiski tahan koostatud arvet ilusti A4 PDF failina näha.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
19.01.2013 08:18:20
|
|
|
Neil üks jama ajab teist taga. Mul pole ka siiamaani arvet ja nende seletus ongi miskine rike ja arve tuleb "hiljem". Huvitav, milline on mõistlik aeg, et üldse maksmata jätta?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.01.2013 09:28:18
|
|
|
Elisa kliendid ei saanud vahepeal ju miski pool aastat arvet
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
22.01.2013 11:23:41
|
|
|
Kas kellelgi hetkel mobiil-id ka ei tööta?
Üritan autentida kuid tuleb järgmine veateade:
Autentimisprotseduur ebaõnnestus (veakood: 017) - sõnumi saatmise viga (telefon ei suuda sõnumit vastu võtta või side sõnumikeskusega on häiritud).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
24.01.2013 19:03:44
|
|
|
Väike abipalve HV kasutajatelt
Nimelt sain petta ühe inimese käest, aga olemas ta telefoni nr. Mis muidugi hetkel väljas.
Tundub et telefon on lepinguline. Aga ei ole selles kindel.
Kas ainult Lepingusel nr. ütleb , et telefon välja lüliatud ja teie telefoni nr. koos kõne toimumis ajaga edastatakse smsi teel ?
Või Smart kõnekaardil ütleb sama, et telefon välja lüliatud ja teie telefoni nr. koos kõne toimumis ajaga edastatakse smsi teel ?
Kui lepinguline siis ta nii naljalt seda nr. ära ei viska ja võimalik ta ülesse veel leida.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
24.01.2013 19:17:02
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| anna parem nr, leiad inimese kiiremini, ehk. |
Aga miks ka mitte:
55971768, paki ta sai kätte Kristiine Smartpostist (tegemist Tallinna elanikuga)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
24.01.2013 19:40:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Helista klienditeenindusse. Sealt saad kindlama vastuse kui siinsetelt kohvipaksu pealt ennustajatelt. |
Helistan kindlasti!
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
24.01.2013 20:13:16
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| anna parem nr, leiad inimese kiiremini, ehk. |
Aga miks ka mitte:
55971768, paki ta sai kätte Kristiine Smartpostist (tegemist Tallinna elanikuga) |
tundub, et seda numbrit on ta vaid sulle jaganud. Googel ei tea sellest midagi
Oli miski hinnaline pakk? Ma eriti ei kahtle, et tegemist vaid selleks tehinguks soetatud (kõnekaardi) numbriga. Kui inimene postiteel foorumist kaupa ostab, siis pole see tõenäoliselt tema esimene äritehing. Kuna aga numbrile vasteid ei leia, siis tundub, et viimane tehing oli see küll, vähemalt sellelt numbrilt.
Kas tegemist oli HV kasutajaga? Või kuskohas ta kasutaja oli (k.a. kasutajanimi?). Mida rohkem infot jagad seda rohkem sind aidata saab.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riio
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2004
|
28.01.2013 19:37:48
|
|
|
Sain minagi täna tele2-lt hea pakkumise 4.99 kuus perepakett. Ja mobiilne internet lisaks alla 2.5 euri kuus (6 kuud ja siis 4.99euri) 2mbit kiirusega piiramatu mahuga kui elisas oli 1mb kiirusega 4.50 euri. Paketi sees 8.5 h kõneaega teistesse võrkudesse hinna sees. Pere vaheline tasuta + 1 sõbra number tasuta. Ca 30% soodsam kui elisas praegu veel olles. Võtsin vastu tehingu ja olen õnnelik, et siin eestis midagi ka odavamaks läinud nendel viimastel aastatel. Hea töö Tele2 .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
30.01.2013 17:54:49
|
|
|
Mul on täna juba terve päeva olnud jama tele 2 interneti pulgaga. Ühendab valedesse võrkudesse, peaks ühendama WCDMA, ning need teised võrgud on täiesti võimatud millegi tegemiseks. Helistasin ka kliendtoesse, kuid midagi, mõned soovitused mida olin juba proovinud ja kõik. Nüüd helistasin uuesti nagu paluti, kuid ei ole midagi muutunud ning võrk on neil koormatud, kellelgi teisel ka sama probleem ?
Postitasin vist aint vähe valesse alateemasse, sorry!
Ning see moment kui postitasin tuli 3G leviala tagasi...
Sama kiiresti kui tuli, sama kiirelt ka kadus.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
30.01.2013 18:03:04
|
|
|
Tele2 ütles täna telefonitsi, et telefon on taaskord remonditud. Telefonil oli niiskuskahjustus, mis EI LÄHE garantii alla
Telefoniks siis Samsung Galaxy Xcover GT-S5690
Palju õnne
Spoiler 
| tsitaat: |
| Ole nutikas ka ekstreemsetes tingimustes. Samsung Galaxy Xcover on IP67 klassiga tolmu- ja veekindel telefon, millel nutikas Android 2.3 operatsioonisüsteem. |
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.01.2013 20:01:46
|
|
|
Seda jama vaidlustada ei saa? Mingit eksperti pole? Kuidas saab IP67 olla niiskuskahjustus? Siis oli telefon vigane kui tal niiskuskahjustus oli.
first digit
6 Dust tight No ingress of dust; complete protection against contact
second digit
7 Immersion up to 1 m
Ingress of water in harmful quantity shall not be possible when the enclosure is immersed in water under defined conditions of pressure and time (up to 1 m of submersion).
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
30.01.2013 21:00:23
|
|
|
ma viskasin asja DAS Õigusabikuludele hambusse. Ma enam ei viitsi, ei jaksa ja ei taha Tele2-ga vaielda. Nagu peaga vastu seina jookseks. Ootan veel siis, kuni lahendus tuleb- mis see paar nädalat mul enam tükki küljest võtab.
Samas, kui kellelgi on veel miskiseid häid ettepanekuid varrukast võtta, kuidas ja mida suunata vähe, et asi kiiremini ja konkreetsemaks ajada, siis võib märku anda.
Mina ei oska kuhugi neid suunata ega saata. Veel vähem tean, mida need numbrid tähendavad. Mina tean, et ostsin niiskus- ja tolmukindla telefoni, millel tuvastati niiskuskahjustus. Pean siinkohal märkima veel, et ma ei ole selle telefoniga ujumas käinud, klaasi uputanud, ega isegi vihmakäes olles rääkinud (mulle ei meeldi elektroonikat vihma kätte tarida).
iir, sinu antud infi eest suur tänu. Kas saaks allika ka? Kui kellelgi veel miskist asjakohast infi, siis andke tuld.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.01.2013 21:16:18
|
|
|
http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Code
IP kasutatakse tihti nt lambi lülititel ja stepslitel, näitab niiskus/tolmu kindlust IP45 vist tohtis vannituppa panna jne, ei mäleta enam.
Aga see asi tuleks kuskile suure kella külge lüüja, kuidas saab (ekspert?) remondimees kinnitada, et IP67 telefonil on niiskuskahjustus? Ainult, kui oled lahtise akukaanega vannis käinud, sel juhul peaks telefonis olema seespool korralikud (kloori) jäljed... Või kõrvaklapi august teed sisse valanud. Ausalt öeldes, et tohiks selline inimene vastutada ekspertiisi eest.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
31.01.2013 20:19:44
|
|
|
lähen homme esindusse ja uurin, ehk saan ekspertiisitegija kontakt või vähemasti firma, kes seda tegi või kes eesti poolel selle eest vastutab.
Kahju, et Tanelil hetkel väljamaal tegemist ja minu kontaktid läksid koos telefoniga. Nimelt oli tal miski tuttav Hans, Tele2-s miskil kõrgemal kohal, kes juba peale teist remonti minuga isiklikult ühendust võttis ja sõbralikuks jäime. Nüüd oleks küll päris suur huvi taaskord sellesama inimesega vestelda neil teemadel...
E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel ) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler 
On kellelgi veel kommentaare selle kohta?
Peale korduvaid küsimusi, ei ole siiski soostutud ütlema remondimaksumust (mul kui kliendil peaks olema õigus seda teada)- soovitatakse üsna pealetükkivalt kohale minna, telefon ära võtta ja siis selgub ka arve (koostatakse kohapeal, hetkehinnakirja järgi:D) ja mis viga oli ja mis tehtud on. Eelnevad pildid ja akti väljavõte tuli täiesti teist kanalit pidi, suure pushimise peale. Ametliku garantiiesindusega (gonsori 33 aadressil) suhtlesin ka, aga need on seal nii nahhaalsed, et ma ei viitsi rohkem nende peale auru kulutadagi...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.01.2013 20:42:58
|
|
|
IP klassid eesti keeles.
http://www.elektriari.ee/juhendid/ip_kaitseaste.pdf
http://www.uueke.planet.ee/kool/EVS_EN_60529_2001_et.pdf
Kokkuvõtvalt on antud telefon kaitstud ümbrisega, mis tagab IP tabeli järgi piisava vee ja tolmukindluse. Kui sul see USB pesakate ujuma minnes lahti on siis võib vesi klemme oksüdeerida. Mittestandardikohase ümbrisega saab küll niiskus sinna klemmidele ligi. Kas seadme korpus ikka vastab nõuetele?
Vaevalt, et sa telefoni selle laadimise ajal näiteks vette paigaldasid.
Muul juhul ei saa sellise kaitseklassiga telefoni vedelik ja tolm mingil juhul sattuda. Seda on tootja ise kinnitanud sellele tootele sellise kaiteaklassi määramisega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.01.2013 20:49:18
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| Kui tehase korpus vastab nõuetele, siis peaks nagu vastama. |
Kui vastab?
Need saaksid sind aidata. Kes aga muusika eest tasub?
http://www.tkk.ee/index.php?id=36&sub_id=1058&main=subpage&open=36
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
31.01.2013 20:49:18
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel ) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler 
On kellelgi veel kommentaare selle kohta? |
Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.01.2013 20:56:01
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel ) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler 
On kellelgi veel kommentaare selle kohta? |
Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on. |
Ma mõtlesin juba, et ma lihtsalt kehva silmanägemisega
Tuleb välja, et ma pole ainuke, kes neil piltidel kujutatust midagi välja ei loe.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
31.01.2013 21:07:38
|
|
|
Kas klemmidel oleks nagu oksiidi kiht peal ja lühistab ära kontaktid, sestap ka see laadimis error, võta telefon tagasi ja puhasta ise ära.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
01.02.2013 07:30:17
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
E: Täna sai läbi tule,vee ja vasktorude asi niikaugele, et Tele2 saatis lõpuks pildid väidetavast niiskuskahjustusest (endiselt on see telefon veekindel ) ja lätis koostatud raporti:
Spoiler 
On kellelgi veel kommentaare selle kohta? |
Millisel pildil see "liquid corrosive damage" on? 640x480 pilt praegusel sajandil. Hea, et siin näha on, kummast otsast pilti tehtud on. |
Ei oska kaasa rääkida. Mina sain aru, et kõikidel piltidel on niiskuskahjustus. Mina kui vaegnägija ei julenud rohkem kobiseda
Kuna seda asja hakkab DAS ajama, siis nende kindlustuskaitse peaks ka ekspertiisid katma.
iir, see rong on läinud. Telefon on juba "remondist" tagasi (kuigi läks mahakandmisele ) ja tuvastati, et see asi EI OLE garantiijuhtum, kuid tehti IKKAGI korda. Nüüd keeldutakse mulle öelda, kui palju see maksma läks (kuni ma suvatsen neile esindusse minna ja telefon vastu võtta, siis saan teada, mis see maksma läks). Samuti katkes edasine garantii..
Praegu mõtlema hakates- mul on vist veel üks trump nende vastu? Ehk siis see, et nad tuvastasid väidetavalt "mitte garantiilise remondivajaduse ning teostasid selle ilma, et oleks kliendiga nõu pidanud, kas üldse teha, või mis see maksma läheb ja kas klient on nõus/suuteline seda maksma?
Asjal on muidugi veel üks huvitav nüanss, mida ma hetkel pole mängu toonud, ega neile maininud- nimelt, pildid on telefonist ja toalaadijast, millel mõlemal on väidetav vedelikukahjustus. Telefonil oli kaasas ka nn datakaabel. Kuna mul autos on sigaretisüütajasse käiv USB peasaga "otsik", saab telefoni ka selle kaudu laadida (datakaabliga). Kogu see jama saigi esimesena alguse hoopis autolaadijast. Xperia Mini Pro'l, näiteks, on kaasas vaid üks juhe, mis on nii datakaabel, kui ka eraldi kaasas oleva sUSB seinapistiku-otsikuga ühendades "toalaadija". Xcoveril on selleks erinevad vidinad.
Kuna piltidel on vaid telefonipoolne otsik, siis on väga keeruline kindlaks teha, kas pildid on tehtud erinevatest, või samast otsast.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.02.2013 21:51:14
|
|
|
Inimene sai kõne.
"Pakume Teile soodsat paketti"
"Ei soovi, mul on firma kaart."
"Aga Teil oma telefoni polegi vä???"
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
03.02.2013 09:33:51
|
|
|
| iir kirjutas: |
Inimene sai kõne.
"Pakume Teile soodsat paketti"
"Ei soovi, mul on firma kaart."
"Aga Teil oma telefoni polegi vä???"
 |
Selliseid on, jah. Mul'gi paar kolleegi, kes on tööle tulles, lasknud oma kaardi tööandja nimele vormistada ja kui lahkub, vormistatakse tagasi. Tööandjal pole vahet, kas ta maksab töötaja isiklikku numbrit 100 EEK ulatuses kinni või teeb selleks eraldi kaardi+töötelefoni. Pigem on esimene variant odavam ja mugavam. Kuna aga telefonikomp.-i kui sellist ei oleks mugav arveldada, siis saab soovikorral oma isikliku numbri tööandja nimele panna.
Üks kolleeg, kes oli aastakümneid töötanud ja pensile läks, sai selle telefoninumbri oma nimele, mis algusest peale oli olnud tööandja oma, kuid aastaid kasutanud ja kõik teadsid tema töö numbrit. Täna on selline protseduur ülimalt lihtne ja tihti isegi ülimugav.
E (03.02): Nüüd läks asi ka ametlikuks. Tele2-le saadeti välja nõue, milles anti vabatahtlikult aega nädala jooksul, telefoni eest makstud raha tagastada. Kui kohtuvälist kokkulepet ei saavutata, siis on adios amigos. Saame näha.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
viimati muutis -KRANTS- 05.02.2013 19:00:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KohviPaus
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.01.2012
|
03.02.2013 15:02:43
|
|
|
| Issand kui hirmutav, et sa nendes kolmes kohtuastmes kindlustatud oled. See ei taga sulle veel mingit võitu kohtus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.02.2013 15:22:49
|
|
|
No huvitav on ikka teada saada lõpuks, kuidas tolmu- ja veekindel telefon ikka niiskusekahjustusi saab?
Ericssoni xperia Active korjas ka endale klaasi alla tolmu, kaitseklass aga IP67.
See samsungi telefon suutis ka endale tolmu sisse korjata.
Spoiler 
http://www.samsung.com/au/consumer/mobile-phone/mobile-phone/mobile-phone/GT-B2710IKAXSA
Waterproof* & Dust Resistant (IP67 certified)
| tsitaat: |
The Samsung B2710 comes protected from the elements so you don’t need to worry about dirt or water getting on the mobile and impairing it. The IP67 rating offers almost complete protection from dust making safe to use even in dusty areas and also offers protection from liquid splashes and submersion; the phone can operate underwater for up to 30 minutes and is submersible up to 1 metre.
* Charging socket cover must be fully closed at all times. If liquid enters via this area due to cover not properly installed, it will void warranty. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
06.02.2013 09:33:37
|
|
|
Uue paketi arve käes. Nuti 4,99- arve 6,88€. Kõneminuteid ~170min. Nii et tuli siiski mõttekam kui nuti 7,99.
Vaatasin just huvipärast, mis see uus mikro 2,50 endast kujutab. Kui sellele internetti ka juurde tahta siis 24 kuuline leping ning internet on poole odavam sellest ainult 6 kuud. Suht pointless.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
08.02.2013 11:59:28
|
|
|
Tere Tele2 kasutajad!
Paar päeva tehti pakkumine tulla Elisast üle. Pakumine ssobis . Küsiks siis et kes Tele2-e kasutab Akadeemia tee- Vilde tee piirkonnas, kuidas asi WCDMA (vist oli nii) leviga on!? Nimelt hetkel kasutan Elisat ja kui panna oma nutikas automaatselt valima siis kukub tihtipeale GSM võrku kuna WCDMA signaal on nõrk.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
11.02.2013 01:54:56
|
|
|
kiire küsimus tele2 nuti1 paketi kohta, '' Kuumaksus sisaldub internet kiirusega 1 mbit/sek '' Kas see tähendab, et internetti võin kasutada nii palju kui süda lustib (pm tasuta?) või tuleb see ikkagi ka lõpp arvele otsa nii palju kui kasutanud olen ?
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.02.2013 09:54:49
|
|
|
Kirjelduses olemas:
| tsitaat: |
| Soodsate Nuti pakettidega saad kuumaksu sees kasutada piiramatus mahus internetti kiirusega 1 mbit/sekundis, helistada oma perepaketi liikmetele 0 €/sek ja lisaks anname sulle kaasa nutitelefoni. Et ka kõnede pärast ei peaks muretsema, on kõneminuti hind meeldivalt soodne – vaid 0,04 eurot/minut. |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
11.02.2013 10:10:08
|
|
|
Betamax, oh kurat, nüüd tuli endalgi meelde,et oleks seda justkui lugenud kuskil. Aga täname siiski
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
11.02.2013 16:09:34
|
|
|
kus kohas iseteeninduses saab smart numbri vormistada lepinguliseks ?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
11.02.2013 16:36:05
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 00:20:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
11.02.2013 18:40:55
|
|
|
Kas keegi teab, millise aja jooksul aegub rahaline nõue (tavaline, mitte mingi kohtukulliga)?
On see 3 aastat?
Tele2 väidab, et ca 10 aastat tagasi, kui ma nende klient olin, jäin sente võlgu.
(suutmata täpsustada, millal ja mille eest - lihtsalt arvel: kuulub tasumisele eelmisest perioodist)
Liitusin hiljuti Tele2 paketiga ning keegi ei öelnud, et ma võlgu olen.
Natuke aega sain kasutada ja nüüd number kinni.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
11.02.2013 19:00:18
|
|
|
| sergi kirjutas: |
Kas keegi teab, millise aja jooksul aegub rahaline nõue (tavaline, mitte mingi kohtukulliga)?
On see 3 aastat?
Tele2 väidab, et ca 10 aastat tagasi, kui ma nende klient olin, jäin sente võlgu.
(suutmata täpsustada, millal ja mille eest - lihtsalt arvel: kuulub tasumisele eelmisest perioodist)
Liitusin hiljuti Tele2 paketiga ning keegi ei öelnud, et ma võlgu olen.
Natuke aega sain kasutada ja nüüd number kinni.  |
Siit loeks jutkui välja, et 3 aastat jah:
http://www.tarbija24.ee/930472/starman-nouab-3000-kliendilt-seaduse-silmis-aegunud-volga/
| tsitaat: |
Nimelt sätestab tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146, et tehingust tuleneva nõude aegumistähtaeg on kolm aastat – või kümme aastat, kui võlgnik rikkus oma kohustusi tahtlikult.
Tahtlik kohustuste rikkumine tähendab eelkõige olukorda, kus võlgniku eesmärk on algusest peale teist poolt kohustuste mittetäitmise kaudu kahjustada. Sellist tahtlust tuleb aga kohtus eraldi tõendada. Kui nõue muutub sissenõutavaks arve esitamisega, algab nõude aegumise arvestus arve esitamise aasta lõppemisel.
See tähendab, et ettevõte peab suutma võlgnikelt kolme aasta jooksul võlad sisse nõuda, vajadusel kohtusse pöördudes. Pärast aegumistähtaja möödumist on võlgnikul õigus öelda, et nõue on aegunud ja ta pole kohustatud seda täitma. |
Kui tegu tõesti sentidega ja ka tegelikult võisid võlgu jääda, siis maksa ära (kui just mingeid viiviseid ei nõuta). Kui oled kindel, et võlgu jäänud ei ole, siis võta telefon, helista klienditeenindusse ja jaura niikaua kui need sendid nullideks joonistatakse. Kui pole kindlat arvet, mis maksmata on, siis mingi "olete meile 30 senti võlgu, mille eest ei tea" jutt ei maksa midagi.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
11.02.2013 20:20:52
|
|
|
ja pole küll seotud Tele2-ga vaid ÜLEÜLDISELT ja ei kuulukski justkui siin teemas arutusele, siis...
... viiviste summa saab küündida AINULT võrdseks põhivõlgnevuse summaga ja mitte sentigi rohkem. Seega, kui oled võlgu neile 99 senti, siis maksa neile see 1 kroon ja 98 senti ära (0,13€ ehk 13 EUROSENTI) ja oled asjast prii, ei mingit jamamist, ei pea vaatama seljataha, ei satu võlgnike nimekirja jne jne jne.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
12.02.2013 08:25:33
|
|
|
jah. Kuna ma saan aru, et asjast määdas üle 3a. Siis on ikkagi tegemist EESTI KROONI sentidega. Nagu mu eelnev arvutuskäik näitab, siis see polegi peaaegu mitte midagi. Isegi kui sul on õigus, siis kohus ei võta sellist kaebust menetlussegi ja kui tahad teenuspakkujaga üldse läbi saada, maksa ära.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morrandir
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2003
|
12.02.2013 18:14:07
|
|
|
| Oi perkele. Sai vähem kui aasta aega tagasi terve perega Tele2'st ära kolitud tänu nende suutmatusele koostada õiget arvet (fantoomkõned Soomes); suutmatusele selgeks teha, kes tegelikult kliendikontot haldab (selle hädaga ka mitmel korral esinduses käidud) ning halvale levile. Ning nüüd hoolimata korduvast selgitamisest, et nende levi meie piirkonnas pole pulga võrra ka paranenud ning et nad üleüldse helistavad valel numbril, helistatatakse samal (valel!) numbril ülepäeviti veebruari algusest peale. Tilgutage infot, kas tõesti on müügisihtmärke nii väheks jäänud, et lootusetud juhtumid võetakse ka ette?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
12.02.2013 20:16:07
|
|
|
Siis on 3 aastat ikka õige.
Tele2 ütles, et kuna summa oli niivõrd väike, siis nad ei saatnud selle kohta mulle teadet.
Ja kuna summa oli niivõrd väike, siis ei oleks tohtinud minu number ka lukku minna.
Huvitav, kas probleem kuulub müstika või vaimse tervise valdkonda?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
12.02.2013 20:23:57
|
|
|
| Mina ei maksaks, ilmselgelt aegunud nõue (vahet pole mitu senti) ja nende kirjale saab vastata ühe viitega paragrahvile, ega nad midagi teha ei saa ja kui nad oma kiusu edasi ajavad, siis vaheta operaatorit, sul on ainult võita.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|