Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 15:58:29 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
Renq kirjutas:
mul ei ole ju vaja selle jaoks tavalist gta4 olemasolu?

ei ole vaja


siis ma küll ei mõista, miks ta krt ei käivitu.

minu teada sa ei peagi social clubi enam siise logima kui sul kõige uuem patch on
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2013 17:12:05 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
Renq kirjutas:
henryKI11 kirjutas:
Renq kirjutas:
mul ei ole ju vaja selle jaoks tavalist gta4 olemasolu?

ei ole vaja


siis ma küll ei mõista, miks ta krt ei käivitu.

minu teada sa ei peagi social clubi enam siise logima kui sul kõige uuem patch on


see user, passwordi aken tuleb ikkagist ette. a nüüd sain käima, tuli lihtsalt käsitsi tõmmata "games for windows live"
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.01.2013 02:41:26 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Sanderico kirjutas:
Originaalmäng ning sai tõmmatud 1.0.7.0 patch, sest varem jooksis kinni pidevalt. Natukene aega töötab normaalselt ning siis jälle lagg ja jookseb kinni.
Prose on E5400
RAM 2gb
Asus HD6670
WinXP pro Sp3

Videokaart sai alles eile lisatud ning kaasas olevalt plaadilt Catalyst peale lastud. Varasema int. gr. draivereid ei puutunud.

Milles probleem? Mängul graafika pandud low peale, medium peal oli sama jama. Samas alt´ctrl del panna ning natukene win keskkonnas oodata, on jälle ok.
Video temp jääb ikka mingi 40-50 kraadi mängides. CPU core 1 näitas pärast mängimist korra 70 ja kiirelt langes 49 peale tagasi.


Ega siin muud polegi kui, et õnnetu arvuti GTA jaoks. Prose jääb lahjaks, video on kontoriarvuti video, mälu on vähe. Eks mängida saab aga ega ta normaalselt jooksma ei hakka.

Aga üldiselt läheb midagi liiga kuumaks ma arvan, endal oli ka mingi aeg see teema, et pidin ise softi kaudu video vendile hoogu juurde andma, sest muidu kippus katkuma. Kadus siiski ära ja enam seda probleemi pole.


see video andis minu arvutis high detail/hi water quality/medium shadow ja night shadow/mingid keskpärased view distanceid mängida ~40fps.
antud mängu jaoks ma selle kaardi ka ise ostsin ja ta muretult läbi mängisin. kenasti jooksva gameplay näiteid on youtubeiski antud kaardiga.

Spoiler Spoiler Spoiler



äkki oleks võimalik ram nt4gb peale lisada ja puhta w7 peal asja proovida.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 22:37:21 vasta tsitaadiga

Rääkige, kas nVidia GeForce GT 630m ja Intel i5 3210m 2,5GHz peaks gta high peal välja vedama normaalse FPS'iga või mitte? Kuna hetkel on räige lääg sees icon_sad.gif

Lisage steami kes mängivad : bralkex
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 22:47:23 vasta tsitaadiga

muidugist mitte.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 22:47:42 vasta tsitaadiga

EvoX, uuem patch peal?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 22:48:43 vasta tsitaadiga

High peal ei jooksuta lagivabalt välja. Mediumil peaks 30fps+ tulema ära, mis on täitsa mängitav.
Aga kui iga sätetega on lag sees, siis proovi erinevaid patche.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2013 23:47:51 vasta tsitaadiga

No, läbi steami tõmmatud ja ostetud mäng icon_smile.gif Aga okei, proovin med peal. Kas kaob suurem laag ära või mitte icon_smile.gif

Mediumi peal FPS 32 - 45. Oleneb kas on palju autosi või vähe jms.
Low peal FPS 35 - 47. Oleneb jälle kas palju autosi või mitte.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 00:25:32 vasta tsitaadiga

need low - med - high väga suurt rolli sageli mäletamist mööda ei mänginud, vaate kauguse jms sliderite liigutamine mängis suuremat rolli + öösel esinevad dümaamilised varjud (need soovitaks sul üldse välja lülitada).

pms konsooliga võrdväärse grafaga peaks asi sul ära jooksma.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 10:52:13 vasta tsitaadiga

Üks mure on veel. Kui ma üritan connectida mingisse multiplayer mängu Tavalises GTA's või DLC'des siis ta ei connecti ära ja ütleb : Disconeccted from game session...

Milles seisneb probleem ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.01.2013 14:46:24 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Üks mure on veel. Kui ma üritan connectida mingisse multiplayer mängu Tavalises GTA's või DLC'des siis ta ei connecti ära ja ütleb : Disconeccted from game session...

Milles seisneb probleem ?


Ruuteris pole vastavad pordid suunatud ja kas on tellitud ka avatud pordid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 14:57:59 vasta tsitaadiga

Jah Elioni poolt on mul portide avamine tellitud!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.01.2013 18:32:15 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Jah Elioni poolt on mul portide avamine tellitud!


Siis pole muud kui ruuteris vastavad pordid suunata ja kui ka arvutis tulemüür peal siis ka seal vastavalt lubada...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2013 19:49:54 vasta tsitaadiga

ot küsimus, aga elionist õigus tasuta nõuda avatud porte või tuleb lisa köhida? mängijaid multiplayeris leidub ikka veel?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 20:39:18 vasta tsitaadiga

Enamasti saab tasuta. Võta digitv'st lahti ja olemas.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2013 20:51:55 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
ot küsimus, aga elionist õigus tasuta nõuda avatud porte või tuleb lisa köhida? mängijaid multiplayeris leidub ikka veel?
iseteeninduses linnuke ja ongi tasuta pordid lahti
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sk93
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2009




sõnum 30.01.2013 13:52:27 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka ise sõbraga free modis veits huligaanitseda, kuid kui üritan tema mängu joinida siis ütleb "unable to connect to game session". Samas osadesse teistesse serveritesse saan.. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Audioman
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2012




sõnum 31.01.2013 23:01:35 vasta tsitaadiga

Kas GTA IV on samamoodi olemas tuning garage-es nagu GTA San Andreas-es on? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 23:11:17 vasta tsitaadiga

Ei ole. Aga seesuguseid mode peaks leiduma, millega saaks autot tuunida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Audioman
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2012




sõnum 01.02.2013 14:21:11 vasta tsitaadiga

Tänud Siim159.
Aga äkki on mõne sellise moodi linki jagada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2013 00:08:53 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 06.02.2013 08:15:16 vasta tsitaadiga

i3
7850 2gb
8gb DDR3

On see normaalne, et fps kõigub 30-55 vahel (miks 55 max fps btw, mitte 60?) high/v.high sätetel @ 1050p ?
Õnneks on siin 30-40 fps isegi täitsa mängitav ning pidev pendeldamine ei anna märgatavalt tunda, aga siiski.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2013 14:26:31 vasta tsitaadiga

mu proofilimasinaga on 1280x1024, kõik põhjas sama fps.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gertin
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 24.06.2012




sõnum 06.02.2013 16:38:58 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
i3
7850 2gb
8gb DDR3

On see normaalne, et fps kõigub 30-55 vahel (miks 55 max fps btw, mitte 60?) high/v.high sätetel @ 1050p ?
Õnneks on siin 30-40 fps isegi täitsa mängitav ning pidev pendeldamine ei anna märgatavalt tunda, aga siiski.


Endal sama mure, 1920x1080 reso, aga jah sain teada, et asi ka vee graafikas. Vee ääres räigelt kukub FPS. muidu on mul normaalne mängida, aga kui filmima hakkan, siis kõigub ikka korralikult.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.02.2013 16:59:24 vasta tsitaadiga

Filmimine ise ju võtab juba masinalt jõudu, seega mängule jääb veel vähem.
Vanasti ühte teist mängu filmides sai reso sätitud täpselt selline, nagu video lõppformaat pidi tulema - masina lihtsam jooksutada.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 06.02.2013 20:07:50 vasta tsitaadiga

Tere !
Mul on selline mure GTA 4 mängides, et kui ma vajutan klaviatuuri nuppe, eriti just autoga sõites, siis ta lööb pildi korraks seisma, kuigi seaded on nii LOW kui võimalik, ja fps on 70-80 kui kõik LOWil, aga see lag tleb ikka sisse mängu vahet tundub, et ei ole ka kui medil mängin, ikka sama lag , ma ei saa arumillest see on tingitud, plaat on ostetud võibolla on see plaadi viga, aga väga vastik on ikka autoga ringi sõita, sest seal on kõvasti rohkem vaja nuppe klõpsida, ja see viga on ka mu lauaarvutil , kui ma niisama ringi jooksen, ja tulistan ei ole mingit läägi , sest ma ei pea nuppe toksima
Milles võib viga seisnda
Konf : Läpakas Intel Core i3-2370M /2.4GHz protsessor / 4GB mälu, 500GB kõvaketas / AMD Radeon HD7670M 1GB videokaart/ Windows7 Home Premium 64bit/Resu on 1366x768

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 06.02.2013 20:18:45 vasta tsitaadiga

Selle probleemi lahendamiseks pidi Event logiga midagi tegema, hetkel pole aega, et täpsemalt uurida ehk google aitab sind edasi.

E: Vist tuli event log service off panna...

tsitaat:
Go to your Task Manager, click Services, right click "Windows Event Log" and turn it off.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gertin
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 24.06.2012




sõnum 06.02.2013 22:37:21 vasta tsitaadiga

Vid proovida ka patchi peale panna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 07.02.2013 21:34:15 vasta tsitaadiga

Vabandage, aga küsija suu peale ei lööda, aga mul piinlik ja loll küsimus, mis asjad need patchid on ?
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2013 21:46:50 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
Vabandage, aga küsija suu peale ei lööda, aga mul piinlik ja loll küsimus, mis asjad need patchid on ?


ah nii icon_biggrin.gif http://support.rockstargames.com/entries/484496-grand-theft-auto-iv-patch-7-title-update-v-1-0-7-0-english-1-0-6-1-russian-1-0-5-2-japanese tõenäoliselt sul english.
Patch on tõlkes "paik" (paikama/lappima) ehk siis uuendus, mis parandab vigu mängus icon_smile.gif

siin kehvas inglise keeles ka õpetus, kuidas event log välja lülitada kui muu ei aita.
Link
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 07.02.2013 22:21:00 vasta tsitaadiga

Tänud, seda lagi võttis vähemaks jah icon_biggrin.gif
aga see lag, et nuppu vajutades võtab pildi kinni, see ei kadunud ära. Kuigi max high settingute peal mängis mäng mul ~25 fps, aga, kui ma ka kõik lowile panen , siis tleb ikka see sama nõme lag

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2013 23:28:43 vasta tsitaadiga

mis asi vähemaks võttis, kas patch või see event log? proovi mõlemaid.. uusim patch 1.0.7.0 peale, ise mängin ka sellega
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 23:33:01 vasta tsitaadiga

Ehk on mingid X modid peal?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2013 11:17:21 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ehk on mingid X modid peal?


Kahtlen selles sügavalt.. Kui sa loed, et inimesele oli võõras väljend ka "patch", siis vaevalt ta eriti modind on seda mängu
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 16:04:19 vasta tsitaadiga

Kahju ,et arvuti ei mängi välja... icon_sad.gif
Gta IV läheb küll tööle ,aga maailma ei näe... icon_sad.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.02.2013 17:42:26 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Kahju ,et arvuti ei mängi välja... icon_sad.gif
Gta IV läheb küll tööle ,aga maailma ei näe... icon_sad.gif

Mis näitajad arvutil on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 17:47:18 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Kahju ,et arvuti ei mängi välja... icon_sad.gif
Gta IV läheb küll tööle ,aga maailma ei näe... icon_sad.gif

Mis näitajad arvutil on?

Mul läpakas https://pood.elion.ee/productInfo/24/sulearvuti-dell-inspiron-15r-(n5110)/272010918_ACME...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 17:52:02 vasta tsitaadiga

No mida sa Inteli protsessorisse integreeritud graafikast loodad? See pole just mängimise jaoks mõeldud.

PS, palun lõpeta oma sisutute/mõttetute kommentaaride tegemine igas teemas mis sul silma jääb.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.02.2013 19:09:04 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Kahju ,et arvuti ei mängi välja... icon_sad.gif
Gta IV läheb küll tööle ,aga maailma ei näe... icon_sad.gif

Mis näitajad arvutil on?

Mul läpakas https://pood.elion.ee/productInfo/24/sulearvuti-dell-inspiron-15r-(n5110)/272010918_ACME...

See jääb sul jah lahjaks, eriti see sisseehitatud videokaart.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 08.02.2013 19:27:30 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
erik111 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Kahju ,et arvuti ei mängi välja... icon_sad.gif
Gta IV läheb küll tööle ,aga maailma ei näe... icon_sad.gif

Mis näitajad arvutil on?

Mul läpakas https://pood.elion.ee/productInfo/24/sulearvuti-dell-inspiron-15r-(n5110)/272010918_ACME...

See jääb sul jah lahjaks, eriti see sisseehitatud videokaart.


Läpakas jääb jah lahjaks niikuinii, aga see viga kui maailma ei näe oli minu arust puhtalt video settingute teema...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.02.2013 19:39:50 vasta tsitaadiga

See on puhtalt int video teema..
Pole üldse mõtet üritadagi seda mängu jooksma saada low-end läpakal

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.02.2013 19:41:37 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
See on puhtalt int video teema..
Pole üldse mõtet üritadagi seda mängu jooksma saada low-end läpakal


amd apu lahendustel küll saaks ma eeldan, lauaversioonil veab high/med kenasti ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.02.2013 19:55:04 vasta tsitaadiga

@1240x... resol 20 fps-i icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.02.2013 20:25:23 vasta tsitaadiga

20 kaadrit saab E-350 peal isegi kätte, praegustel törts rohkem ikka
a no loomulikult pole tegu mingite mängurlus asjadega, seda ei püüa väitagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 13.03.2013 12:31:35 vasta tsitaadiga

PALUN ABI ! icon_smile.gif


Nimelt graafika tekstuurid möllavad mängus jubedalt. Kaovad pidevalt ja ilmuvad korraks tagasi. Tüüp kõnnib asfaldi sees jne.
Patch on 1.0.7.0, peale on pandud ka üks "car pack"

Arvuti on dual core 2.2ghz vms, a-data 1066mhz 4gb ram, mis jookseb 800mhz peal (emakas ei luba rohkem) ja nvidia 8800GTS 512mb (töötab korralikult muude mängudega, nt Mafia 2 jookseb ilusti!)

Olen proovinud igasuguseid "commandline" tekste, mis netis liiguvad. Sai ka proovitud gamebooster 3-e kuid ikka tekstuurid kadunud.
Sai ka siin ringi lapatud ja teistelgi samad probleemid. Arvuti peaks ju välja vedama Mediumi peal vabalt, st ei ole aeglane vms. FPS tundub ok, aga tekstuurid on "pimedas kohas" icon_evil.gif
HELP !? icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 12:56:02 vasta tsitaadiga

Mis seadetel ta sul jookseb? Tõmba kusagilt midagi maha. Mis Dual core sul täpsemalt on? Endal jooksis Q6600 ja 8800GTS 512mb, koos 4GB rammuga väga hästi, peale 1.0.4.0 patchi paigaldamist. Panid sa ikka kõik patchid peale? Commandlines sai ka käsklusi kasutatud ja mul jooksis pm üle keskmise kõik ja miski ei kadunud ära.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 13.03.2013 16:51:53 vasta tsitaadiga

No igaksuguseid setinguid proovinud. Graafika põhjas, kui ka minimumis, vahet pole. Patch on 1.0.7.0 (varasemaid patche ei ole, sai kohe peale installi kõige uuem patch peale pandud)
Video driverid ka OK.

Usun et see prose viga ei ole... muud mängud veab ilusti välja ja vaevalt see nüüd tekstuure kuhugi kaotab.

mis/mida commandline-s kasutada ?
Sooviks ikka korralikult mängida icon_evil.gif
kellelgi rohtu selle vastu ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degreb
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2013




sõnum 13.03.2013 17:01:15 vasta tsitaadiga

aitäh Evil14, nõuanded on väga kasulik. Olen konfigureeritud seda vastavalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 13.03.2013 17:38:35 vasta tsitaadiga

Degreb kirjutas:
aitäh Evil14, nõuanded on väga kasulik. Olen konfigureeritud seda vastavalt


Minu teada peale patchi installi ta rohkem nõu ei andnud ja see mind ei aita kuna mul juba on kõige uuem patch peal icon_sad.gif

kas siis viimasest kõige uuemast ei piisa ?

ja mida sa evil14 sinna commandline-i kirjutasid ?

Keegi teine ehk oskab mind aidata ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2013 18:33:34 vasta tsitaadiga

Pole küll suurem ekspert aga selle Dual core 2,2 GHz pole sul mõtet gta4 üritadagi. q6600 3,4ghz peal on miinimum, siis ka jooksis mul miski 25-40 fps. vs i5 3570k oli kohe põnsti 70-100 fpsi. mõlemad siis ilma varjudeta ja i5-ga sai ka varjudega vabalt mängida seal enamasti 35-50 fpsi. Puhas prose söödik on se gta4 ja ka võib arvata, et tulev 5osa.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.