Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 19.10.2012 08:23:20 vasta tsitaadiga

caramis, Tundub, et pump. Kui tõesti millegipärast pump kuival, siis sedasi ruunata ei maksa.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 08:55:19 vasta tsitaadiga

Kui näpud pumba peale paned, kas siis on vibra tunda pumbast?
Kui jah, siis kas pumba laagrid läbi või pumb suht kuival jah.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 21:41:22 vasta tsitaadiga

kellelgi Thermochilli vms tootja suuremat 360mm radikat ei vedele üle ? icon_smile.gif
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 11:04:38 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
kellelgi Thermochilli vms tootja suuremat 360mm radikat ei vedele üle ? icon_smile.gif


160x160 peaks vedelema, täiesti kasutamata.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 02:12:17 vasta tsitaadiga

leidsin video, mis klapib täpselt minu jamaga http://www.youtube.com/watch?v=BJhQcBXkM8k&feature=related
surin kord on, siis ei ole, siis jälle on ja siis jälle ei ole. ma ei taha pumpa kontrolleri küljes ka hoida, sest kontroller ei suuda vahest volte paigal hoida ja kõigutab pumba pöördeid +- 150rpm, mis on täiesti kuuldav (BitFenix Recon). tarvis alternatiivi toite näol või siis vaja teada, miks ja mis seda heli põhjustab, sest kui tegu füüsilise krutskiga, siis arvan, et see on leevendatav/elimineeritav. pumba pöördeid langetada eriti ei soovi, samas see mõnisada pööret jahutusvõimsust ei pruugi mõjutada?
P2Quad 945 @ 3.81GHz 1.45v on loadis 53 kraadi. idle jääb 33 kanti.

E: panin pumba emaplaadi pistikusse. pump käima ei läinud. pärast prose 70 kraadi ületamist tõmbas j*nni jahedaks ja lülitasin masina välja icon_biggrin.gif seega pump endiselt kontra küljes.
E2: http://www.overclock.net/t/1236923/corsair-h100-h80-h60-noise-grinding-pump-fix-official-corsair-response/220#post_17308098 nonii, Corsair avastas, et see krõgin kaob ära pumba toitepinge alandamise või kõrgendamisega. vähemalt on asi nüüd selge, et tegu mehhaanilise jamaga. üritasin leida fotoseeriat või how-to-juhendit H60 lahtivõtmisest, kuid tulutult. päris ise ka sellepärast, et näha pumba sisu ja kruve üle kontrollida, enda isendit ka lahti võtta ei tahaks :/
E3: http://www.overclock.net/t/1236923/corsair-h100-h80-h60-noise-grinding-pump-fix-official-corsair-response/240#post_17333576 nonii. kas hakata pumbaga mässama või kannatada, hambad ristis, järgmise aasta 2-3 veerandini, et siis alustada custom vesijahutuse ehitamist?

E4: viskasin corsairi enda vendile ühe AC T12 vendi lisaks, et siis mingi eriti vale push-pull ära proovida icon_biggrin.gif undamist on topelt, aga samas jällegi raseeris 3 kraadi vähemaks ehk 53 kraadi vs 56. peaks vist shroudid tegema, ehk annab siis seda ventilaatori labade ja radikaribide vahelist turbulentsi vähendada ja seda surnud tsooni ka kuidagi ära kaotada..
E5: Arctic Cooling T12 vendid push-pullis, max temp 52 kraadi thumbs_up.gif väga mahe.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 20:05:41 vasta tsitaadiga

Tervist, on vaja abi videokaardi ostmisel.
Soov on osta gtx 660, millele saaks hiljem lisada full vee bloki.
Millist kaarti võtta. Ise ei suutnud välja nuputada. Soovitatavalt kaart ak-st ja blokk mis sobib aquatuningust.
Mida odavam seda parem.
Kaardile sooviks backplate ka kui saab
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 21:24:58 vasta tsitaadiga

Üldiselt on lihtsaim võtta reference jahutiga kaart, neile leiab üldiselt hõlpsalt veeplokke.
Kuna ref disainiga kaardid on...noh...reference disainiga, pole neil 99% juhtudel muud vahet midagi kui tootjakleeps, seega võta odavaim, mis kätte saad.
Tehakse ka mitte-reference kaartidele veeplokke, aga need on vähe haruldasemad (ja üldiselt kallimad).

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 21:42:01 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Üldiselt on lihtsaim võtta reference jahutiga kaart, neile leiab üldiselt hõlpsalt veeplokke.
Kuna ref disainiga kaardid on...noh...reference disainiga, pole neil 99% juhtudel muud vahet midagi kui tootjakleeps, seega võta odavaim, mis kätte saad.
Tehakse ka mitte-reference kaartidele veeplokke, aga need on vähe haruldasemad (ja üldiselt kallimad).

Ise mõtlesingi ref kaarte. Aga millist, ei saa aru milline on ref milline mitte
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 22:56:32 vasta tsitaadiga

Reference- http://www.pcper.com/files/imagecache/article_max_width/review/2012-09-10/01.jpg

Ainus paistab see olevat- https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/259669/
Samas 660ti reference https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/258858/ on ainult 30€ kallim icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 23:04:01 vasta tsitaadiga

Aga milleks GTX660le veeplokk? Kaart on piisavalt jahe, et seda õhuga jahutada. Ma saaks aru, kui oleks kõvasti ülekellatud 670/680.

Aga kui tõesti tahad, siis veeploki kohapealt valida polegi.

http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p14784_Watercool-HEATKILLER--GPU-X--Core-GTX-660.html

Ja paistab peale minevat Gigabyte windforce kaardile kah. Layout tundub identne olema, välja arvatud gigabuti kaardi päris lõpuosa.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Kristoferr 19.11.2012 23:05:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 23:05:16 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 23:07:10 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?


Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:32:24 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
november116 kirjutas:
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?


Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab icon_smile.gif



GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad icon_biggrin.gif ja müra suht null

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:34:10 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
november116 kirjutas:
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?


Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab icon_smile.gif



GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad icon_biggrin.gif ja müra suht null


40C madalamad millest? Kuumast ahjuplaadist? ma olen 680 reference kaardiga bf3 pelanud. Pole ta nii vaikne ja jahe midagi. Õgib voolu ja kütab tuba täpselt samamoodi, kui AMD 7970.


viimati muutis Kristoferr 20.11.2012 19:35:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:35:28 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Drizzle kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
november116 kirjutas:
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?


Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab icon_smile.gif



GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad icon_biggrin.gif ja müra suht null


40C madalamad millest? Kuumast ahjuplaadist?


no ref jahutusega läks pika mängimise peale ikka 85C ära icon_smile.gif

veega ~45C load

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 19:36:48 vasta tsitaadiga

Nujah. Seda ma rääkisin, et sellistele kaartidele tasub plokk osta, aga mitte <100W kaartidele.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 21:59:10 vasta tsitaadiga

Kas 1/4 düüsi puhul koos 13/10mm voolikutega on vaja eraldi klambreid või saab ilma ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 01:42:32 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Kas 1/4 düüsi puhul koos 13/10mm voolikutega on vaja eraldi klambreid või saab ilma ? icon_rolleyes.gif


1/4" on see keere mis käib komponendi poolele ( radikas , veeplokk , pump jms )


13/10mm düüs peab siis olema ühelt poolt 1/4" keermega ja teiselt poolt kas siis 3/8" või 10mm

Omast kogumusest võin öelda , et väga vaja ei ole oleneb ilmselt ka vägapalju düüsist ja vooliku tootjast. Endal olid vist EKWB 10mm düüsid ja masterkleeri voolik , no sinna selle vooliku otsa saamine oli juba suht raske. Vaevalt, et niisama maha tuleb.

Kindluse mõttes alati võimalik metall klambreid kasutada ( link )

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 10:25:25 vasta tsitaadiga

Ajasin veidi segi jah . Nt see http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Vesijahutid137/EK-Water-Blocks-duus-1-4-ID-10mm-95820 koos 13/10 voolikuga . Et kindluse mõttes siis klamber ikka jah ?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.11.2012 11:58:03 vasta tsitaadiga

nvm
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta


viimati muutis Taavi© 29.11.2012 00:53:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2012 15:33:57 vasta tsitaadiga

Kuidas neid corsaire H** seeria jahutusi üldse täidetakse, tunduvad nagu suht kinnised süsteemid?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 15:53:15 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Kuidas neid corsaire H** seeria jahutusi üldse täidetakse, tunduvad nagu suht kinnised süsteemid?

olen aru saanud, et neil on plokis täitepesa. ühelpool on voolikud ja teisel pool pole midagi, lähema vaatluse korral näed ümmargust "tekstuuri", vot ilmselt selle kaudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.11.2012 22:36:42 vasta tsitaadiga

Kasutaja ise ei täidagi.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 09:55:19 vasta tsitaadiga

huvitav, kui palju Corsair H60 pump vett tunnis liigutada jõuab? ma ei ole siiani suutnud enda H60 moddimise mõtet täielikult peast välja visata, samas elu see ei häiri.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2012 10:25:05 vasta tsitaadiga

Kui keegi kvaliteetseid vesijahutuse juppe soovib, siis siit saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004




sõnum 17.01.2013 09:10:51 vasta tsitaadiga

Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?

_________________
Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 09:18:06 vasta tsitaadiga

babylon kirjutas:
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?


teised vendid, usb-ga saab ventide kiirust jms läbi softi kontrollida ja pump vist ka teine ( paari review-d vaadanud tundus vaiksem kui h100 )

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:08:48 vasta tsitaadiga

babylon kirjutas:
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?


vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
HV veteran
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 15:09:02 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi mingit vesijahutuse kama vaja on, siis PS!
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004




sõnum 18.01.2013 15:58:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
babylon kirjutas:
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?


vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i



äkki põhjandaksid ka...

_________________
Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:15:57 vasta tsitaadiga

babylon kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
babylon kirjutas:
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?


vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i



äkki põhjandaksid ka...

H100 on kehva pumbaga, nimelt on eelmisel gen. Corsairi CLC süsteemides kasutatud pumpadel kehv, natuke mõõdust väljas keraamiline laager, mis siis 12v ümber kenasti kõriseb. lisaks on neil kitsamad voolikud, kehvemad ventilaatorid ning esteetiliselt on vanem H100 samuti pisut mannetu.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 21:54:25 vasta tsitaadiga

Soovitan selle ära vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=fNEuSRc6xt8
Ja see ka: http://www.youtube.com/watch?v=g8frELMe7Xk - seal räägib uutest kinnitustest ja mõnedest erinevustest veel.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007




sõnum 20.01.2013 19:13:26 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi, siis mul pakkuda Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Üks thermaltake plokk ja kaks Swiftech emaplaadi kiibistiku plokki. Veel ka Laing DDC-le reservuaar.[/b]
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 00:45:15 vasta tsitaadiga

Mida sellisest komplektist arvate?
http://www.modikomp.ee/vesijahutused/3831109863190/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:36:30 vasta tsitaadiga

Pump pole just kõige parem aga muidu thumbs_up.gif
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:51:20 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 20:53:56 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa icon_biggrin.gif


ma väga kahtlen et keegi sellist vanarauda enam veega jahutama hakkab millele need iidsed kiili plokid sobida võiks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 21:03:40 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ranel kirjutas:
Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa icon_biggrin.gif


ma väga kahtlen et keegi sellist vanarauda enam veega jahutama hakkab millele need iidsed kiili plokid sobida võiks

seda saab igale poole sobitada. mul oli see nii soc a prosel peal kui 939 peal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2013 00:47:31 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
Pump pole just kõige parem aga muidu thumbs_up.gif

Mes siis pumba kohta öelda oskad? beer_yum.gif

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 02:55:57 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Drizzle kirjutas:
Pump pole just kõige parem aga muidu thumbs_up.gif

Mes siis pumba kohta öelda oskad? beer_yum.gif


niipalju kui kokku puutunud , on see pump pisut lärmakas

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 13:30:32 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
pwn13 kirjutas:
Drizzle kirjutas:
Pump pole just kõige parem aga muidu thumbs_up.gif

Mes siis pumba kohta öelda oskad? beer_yum.gif


niipalju kui kokku puutunud , on see pump pisut lärmakas

pisut lärmakas jah, mul suri esimene isend peale 3a kasutust, samas pole head alternatiivi selles hinnaklassis..
2 x EK-DCP 2.2 peaks palju vaiksem tulema

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 13:33:07 vasta tsitaadiga

ma siin eile mõtlesin kuskil vanema H50 või H70 üles kaevata ja seda moddima hakata 240mm radikaga.. icon_biggrin.gif kuigi jah, XSPC komplektid on adekvaatsemad. aga nüüd jälle mure korpusega, et kas Z11 saab 240mm radikaga hakkama või tuleb 2x 120mm radikat rakendada puhtalt prose jaoks.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 12:17:28 vasta tsitaadiga

märk maha icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.02.2013 14:10:02 vasta tsitaadiga

kellelgi GTX580ne veeplokki pole müüa ?

Ps oleks pakkuda gtx 660ti 670 ja 680 plokke kui kellelgi vaja.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 11:47:01 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pakkuda, milllal võiks tulla "paksu" radikaga 140mm AIO vesijahutid turule? Kraken x40 ja Corsair H90 on küll toredad asjad, aga "kõigest" 27mm radikaga, jahutavad küll 90-95% CPU-dest ära, seega peaks nagu täiesti piisama, aga 38mm vms radikaga versioonist (H80 oli vist nii paks 120mm-ne) oleks 99% inimestele küllalt icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 22.02.2013 19:34:20 vasta tsitaadiga

On peast läbi käinud sellised vidinad osta.
Kuidas neil pumba ja üldise müraga lood on?
Pole enne vett proovida saanud ka.

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/CW-9060014-WW/

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/DCACO-V750001-GB/#DCACO-V750001-GB

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:47:35 vasta tsitaadiga

Liil6u kirjutas:
On peast läbi käinud sellised vidinad osta.
Kuidas neil pumba ja üldise müraga lood on?
Pole enne vett proovida saanud ka.

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/CW-9060014-WW/

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/DCACO-V750001-GB/#DCACO-V750001-GB

soovitan H110 asemel h100i osta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 22.02.2013 19:54:11 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
Liil6u kirjutas:
On peast läbi käinud sellised vidinad osta.
Kuidas neil pumba ja üldise müraga lood on?
Pole enne vett proovida saanud ka.

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/CW-9060014-WW/

http://www.modikomp.ee/vesijahutused/DCACO-V750001-GB/#DCACO-V750001-GB

soovitan H110 asemel h100i osta.

See tähendaks ka uue korpuse ostu thumbs_down.gif
Praegu lancool k62 korpuseks.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.


viimati muutis Liil6u 22.02.2013 19:54:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2013 19:54:58 vasta tsitaadiga

hvallimagi, miks?
Liil6u, mis korpusesse 280mm mahub, aga 240 ei mahu?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 22.02.2013 19:56:12 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
hvallimagi, miks?
Liil6u, mis korpusesse 280mm mahub, aga 240 ei mahu?

lancool k62 on ülal 2x140 ventidele augud vaid.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.