|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
19.10.2012 08:23:20
|
|
|
| caramis, Tundub, et pump. Kui tõesti millegipärast pump kuival, siis sedasi ruunata ei maksa.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
19.10.2012 08:55:19
|
|
|
Kui näpud pumba peale paned, kas siis on vibra tunda pumbast?
Kui jah, siis kas pumba laagrid läbi või pumb suht kuival jah.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
28.10.2012 21:41:22
|
|
|
kellelgi Thermochilli vms tootja suuremat 360mm radikat ei vedele üle ?
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
29.10.2012 11:04:38
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
kellelgi Thermochilli vms tootja suuremat 360mm radikat ei vedele üle ?  |
160x160 peaks vedelema, täiesti kasutamata.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.11.2012 02:12:17
|
|
|
leidsin video, mis klapib täpselt minu jamaga http://www.youtube.com/watch?v=BJhQcBXkM8k&feature=related
surin kord on, siis ei ole, siis jälle on ja siis jälle ei ole. ma ei taha pumpa kontrolleri küljes ka hoida, sest kontroller ei suuda vahest volte paigal hoida ja kõigutab pumba pöördeid +- 150rpm, mis on täiesti kuuldav (BitFenix Recon). tarvis alternatiivi toite näol või siis vaja teada, miks ja mis seda heli põhjustab, sest kui tegu füüsilise krutskiga, siis arvan, et see on leevendatav/elimineeritav. pumba pöördeid langetada eriti ei soovi, samas see mõnisada pööret jahutusvõimsust ei pruugi mõjutada?
P2Quad 945 @ 3.81GHz 1.45v on loadis 53 kraadi. idle jääb 33 kanti.
E: panin pumba emaplaadi pistikusse. pump käima ei läinud. pärast prose 70 kraadi ületamist tõmbas j*nni jahedaks ja lülitasin masina välja seega pump endiselt kontra küljes.
E2: http://www.overclock.net/t/1236923/corsair-h100-h80-h60-noise-grinding-pump-fix-official-corsair-response/220#post_17308098 nonii, Corsair avastas, et see krõgin kaob ära pumba toitepinge alandamise või kõrgendamisega. vähemalt on asi nüüd selge, et tegu mehhaanilise jamaga. üritasin leida fotoseeriat või how-to-juhendit H60 lahtivõtmisest, kuid tulutult. päris ise ka sellepärast, et näha pumba sisu ja kruve üle kontrollida, enda isendit ka lahti võtta ei tahaks :/
E3: http://www.overclock.net/t/1236923/corsair-h100-h80-h60-noise-grinding-pump-fix-official-corsair-response/240#post_17333576 nonii. kas hakata pumbaga mässama või kannatada, hambad ristis, järgmise aasta 2-3 veerandini, et siis alustada custom vesijahutuse ehitamist?
E4: viskasin corsairi enda vendile ühe AC T12 vendi lisaks, et siis mingi eriti vale push-pull ära proovida undamist on topelt, aga samas jällegi raseeris 3 kraadi vähemaks ehk 53 kraadi vs 56. peaks vist shroudid tegema, ehk annab siis seda ventilaatori labade ja radikaribide vahelist turbulentsi vähendada ja seda surnud tsooni ka kuidagi ära kaotada..
E5: Arctic Cooling T12 vendid push-pullis, max temp 52 kraadi väga mahe.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
19.11.2012 20:05:41
|
|
|
Tervist, on vaja abi videokaardi ostmisel.
Soov on osta gtx 660, millele saaks hiljem lisada full vee bloki.
Millist kaarti võtta. Ise ei suutnud välja nuputada. Soovitatavalt kaart ak-st ja blokk mis sobib aquatuningust.
Mida odavam seda parem.
Kaardile sooviks backplate ka kui saab
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.11.2012 21:24:58
|
|
|
Üldiselt on lihtsaim võtta reference jahutiga kaart, neile leiab üldiselt hõlpsalt veeplokke.
Kuna ref disainiga kaardid on...noh...reference disainiga, pole neil 99% juhtudel muud vahet midagi kui tootjakleeps, seega võta odavaim, mis kätte saad.
Tehakse ka mitte-reference kaartidele veeplokke, aga need on vähe haruldasemad (ja üldiselt kallimad).
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
19.11.2012 21:42:01
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Üldiselt on lihtsaim võtta reference jahutiga kaart, neile leiab üldiselt hõlpsalt veeplokke.
Kuna ref disainiga kaardid on...noh...reference disainiga, pole neil 99% juhtudel muud vahet midagi kui tootjakleeps, seega võta odavaim, mis kätte saad.
Tehakse ka mitte-reference kaartidele veeplokke, aga need on vähe haruldasemad (ja üldiselt kallimad). |
Ise mõtlesingi ref kaarte. Aga millist, ei saa aru milline on ref milline mitte
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.11.2012 23:04:01
|
|
|
Aga milleks GTX660le veeplokk? Kaart on piisavalt jahe, et seda õhuga jahutada. Ma saaks aru, kui oleks kõvasti ülekellatud 670/680.
Aga kui tõesti tahad, siis veeploki kohapealt valida polegi.
http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p14784_Watercool-HEATKILLER--GPU-X--Core-GTX-660.html
Ja paistab peale minevat Gigabyte windforce kaardile kah. Layout tundub identne olema, välja arvatud gigabuti kaardi päris lõpuosa.
Spoiler 
viimati muutis Kristoferr 19.11.2012 23:05:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
19.11.2012 23:05:16
|
|
|
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.11.2012 23:07:10
|
|
|
| november116 kirjutas: |
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah? |
Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
20.11.2012 19:32:24
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah? |
Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab  |
GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad ja müra suht null
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.11.2012 19:34:10
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah? |
Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab  |
GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad ja müra suht null |
40C madalamad millest? Kuumast ahjuplaadist? ma olen 680 reference kaardiga bf3 pelanud. Pole ta nii vaikne ja jahe midagi. Õgib voolu ja kütab tuba täpselt samamoodi, kui AMD 7970.
viimati muutis Kristoferr 20.11.2012 19:35:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
20.11.2012 19:35:28
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Drizzle kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Kristoferr, Et polegi mõtet veega jahutada jah?
Hoopis võtta äkki h100i ja peaks piisama jah? |
Mina sellist kaarti veega ei jahutaks jah. Liiga kallis lõbu ja kasu suurt pole. Kui fänlusest võtad, siis lase aga käia. Kes sind keelata saab  |
GTX680 puhul ref kaardil ikka tempid loadis ~40C madalamad ja müra suht null |
40C madalamad millest? Kuumast ahjuplaadist? |
no ref jahutusega läks pika mängimise peale ikka 85C ära
veega ~45C load
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
21.11.2012 21:59:10
|
|
|
Kas 1/4 düüsi puhul koos 13/10mm voolikutega on vaja eraldi klambreid või saab ilma ?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
22.11.2012 01:42:32
|
|
|
| neoman kirjutas: |
Kas 1/4 düüsi puhul koos 13/10mm voolikutega on vaja eraldi klambreid või saab ilma ?  |
1/4" on see keere mis käib komponendi poolele ( radikas , veeplokk , pump jms )
13/10mm düüs peab siis olema ühelt poolt 1/4" keermega ja teiselt poolt kas siis 3/8" või 10mm
Omast kogumusest võin öelda , et väga vaja ei ole oleneb ilmselt ka vägapalju düüsist ja vooliku tootjast. Endal olid vist EKWB 10mm düüsid ja masterkleeri voolik , no sinna selle vooliku otsa saamine oli juba suht raske. Vaevalt, et niisama maha tuleb.
Kindluse mõttes alati võimalik metall klambreid kasutada ( link )
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.11.2012 11:58:03
|
|
|
nvm
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
viimati muutis Taavi© 29.11.2012 00:53:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
26.11.2012 15:33:57
|
|
|
Kuidas neid corsaire H** seeria jahutusi üldse täidetakse, tunduvad nagu suht kinnised süsteemid?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
26.11.2012 15:53:15
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Kuidas neid corsaire H** seeria jahutusi üldse täidetakse, tunduvad nagu suht kinnised süsteemid? |
olen aru saanud, et neil on plokis täitepesa. ühelpool on voolikud ja teisel pool pole midagi, lähema vaatluse korral näed ümmargust "tekstuuri", vot ilmselt selle kaudu
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
27.11.2012 09:55:19
|
|
|
huvitav, kui palju Corsair H60 pump vett tunnis liigutada jõuab? ma ei ole siiani suutnud enda H60 moddimise mõtet täielikult peast välja visata, samas elu see ei häiri..
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010

|
04.12.2012 10:25:05
|
|
|
Kui keegi kvaliteetseid vesijahutuse juppe soovib, siis siit saab
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
babylon
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
17.01.2013 09:10:51
|
|
|
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ?
_________________ Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
17.01.2013 09:18:06
|
|
|
| babylon kirjutas: |
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ? |
teised vendid, usb-ga saab ventide kiirust jms läbi softi kontrollida ja pump vist ka teine ( paari review-d vaadanud tundus vaiksem kui h100 )
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.01.2013 12:08:48
|
|
|
| babylon kirjutas: |
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ? |
vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jamaisvu
HV veteran

liitunud: 02.09.2010

|
18.01.2013 15:09:02
|
|
|
| Kui kellelgi mingit vesijahutuse kama vaja on, siis PS!
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
babylon
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
18.01.2013 15:58:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| babylon kirjutas: |
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ? |
vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i |
äkki põhjandaksid ka...
_________________ Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.01.2013 16:15:57
|
|
|
| babylon kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| babylon kirjutas: |
Tere
Kas keegi oskab öelda mis vahe on H100 ja H100i ? |
vahe on selles et ainuke mida osta tasub on H100i |
äkki põhjandaksid ka... |
H100 on kehva pumbaga, nimelt on eelmisel gen. Corsairi CLC süsteemides kasutatud pumpadel kehv, natuke mõõdust väljas keraamiline laager, mis siis 12v ümber kenasti kõriseb. lisaks on neil kitsamad voolikud, kehvemad ventilaatorid ning esteetiliselt on vanem H100 samuti pisut mannetu.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roolik
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2007
|
20.01.2013 19:13:26
|
|
|
Kui kellelgi huvi, siis mul pakkuda Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Üks thermaltake plokk ja kaks Swiftech emaplaadi kiibistiku plokki. Veel ka Laing DDC-le reservuaar.[/b]
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.02.2013 20:51:20
|
|
|
Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.02.2013 20:53:56
|
|
|
| ranel kirjutas: |
Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa  |
ma väga kahtlen et keegi sellist vanarauda enam veega jahutama hakkab millele need iidsed kiili plokid sobida võiks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.02.2013 21:03:40
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
Kas kellelgi siin huvi kahe kiili ploki vastu oleks? :d Mõtlen, kas vana süsteem elustada või maha müüa  |
ma väga kahtlen et keegi sellist vanarauda enam veega jahutama hakkab millele need iidsed kiili plokid sobida võiks |
seda saab igale poole sobitada. mul oli see nii soc a prosel peal kui 939 peal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
08.02.2013 00:47:31
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
Pump pole just kõige parem aga muidu  |
Mes siis pumba kohta öelda oskad?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
08.02.2013 02:55:57
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Drizzle kirjutas: |
Pump pole just kõige parem aga muidu  |
Mes siis pumba kohta öelda oskad?  |
niipalju kui kokku puutunud , on see pump pisut lärmakas
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
08.02.2013 13:30:32
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
| pwn13 kirjutas: |
| Drizzle kirjutas: |
Pump pole just kõige parem aga muidu  |
Mes siis pumba kohta öelda oskad?  |
niipalju kui kokku puutunud , on see pump pisut lärmakas |
pisut lärmakas jah, mul suri esimene isend peale 3a kasutust, samas pole head alternatiivi selles hinnaklassis..
2 x EK-DCP 2.2 peaks palju vaiksem tulema
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
08.02.2013 13:33:07
|
|
|
ma siin eile mõtlesin kuskil vanema H50 või H70 üles kaevata ja seda moddima hakata 240mm radikaga.. kuigi jah, XSPC komplektid on adekvaatsemad. aga nüüd jälle mure korpusega, et kas Z11 saab 240mm radikaga hakkama või tuleb 2x 120mm radikat rakendada puhtalt prose jaoks..
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
10.02.2013 12:17:28
|
|
|
märk maha
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.02.2013 14:10:02
|
|
|
kellelgi GTX580ne veeplokki pole müüa ?
Ps oleks pakkuda gtx 660ti 670 ja 680 plokke kui kellelgi vaja.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
22.02.2013 11:47:01
|
|
|
Oskab keegi pakkuda, milllal võiks tulla "paksu" radikaga 140mm AIO vesijahutid turule? Kraken x40 ja Corsair H90 on küll toredad asjad, aga "kõigest" 27mm radikaga, jahutavad küll 90-95% CPU-dest ära, seega peaks nagu täiesti piisama, aga 38mm vms radikaga versioonist (H80 oli vist nii paks 120mm-ne) oleks 99% inimestele küllalt
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
22.02.2013 19:47:35
|
|
|
soovitan H110 asemel h100i osta.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
22.02.2013 19:54:11
|
|
|
| hvallimagi kirjutas: |
soovitan H110 asemel h100i osta. |
See tähendaks ka uue korpuse ostu
Praegu lancool k62 korpuseks.
_________________ Parem Hilja, kui Helga.
viimati muutis Liil6u 22.02.2013 19:54:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
22.02.2013 19:56:12
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
hvallimagi, miks?
Liil6u, mis korpusesse 280mm mahub, aga 240 ei mahu? |
lancool k62 on ülal 2x140 ventidele augud vaid.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|