Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nuc
HV kasutaja
nuc

liitunud: 09.09.2004




sõnum 16.01.2013 19:33:44 vasta tsitaadiga

Minu kogemused androidi xbmc remote rakendusega on ikka nigelad - sees on tuntav viide nupuvajutuse ja käsu vahel, kuid mis oluliselt hullem on see, et nupuvajutused jäävad vahepeal kinni (button-on käsu saab meediakeskus kätte, button-off aga mitte).

Siit ka omalt poolt küsimus - kas tõesti ükski pood eestis ei müü MCE-compatible usb-ir vastuvõtjat? MCE pult on iseenesest paljudes kohtades olemas, kuid ilma vastuvõtjata. Mure selles, et endal praegune pult on ühendatud PCI-s olevasse tvkaarti, PCI aga S3 standby-s toidet ei saa, seega puldiga standby-st väljatoomine ka ei tööta.

_________________
Life? Don't talk to me about life.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yks
HV kasutaja
Yks

liitunud: 28.05.2004




sõnum 16.01.2013 23:00:43 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Kõige lihtsam viis on kasutada puldi asemel andorid telefoni kui xmbc-d kasutad või kus kohas läheb vaja 15 nuppu.

Ei ole lihtne, droidi on ebamugav kasutada, peab ju vaatama kus miski on jne, oma puldil tean ma pimesi kus miski nupp on. Pealegi käib mul kõi ühe puldiga (harmony one)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 16.01.2013 23:01:13 vasta tsitaadiga

Mul peaks kusagil mce pult koos vastuvõtjaga vedelema. Sai kunagi Ebay-st soetatud, kuid osutus üleliigseks, kuna sain sisseehitatud junni tööle. Windows MC-ga funkas ilusasti igatahes.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yks
HV kasutaja
Yks

liitunud: 28.05.2004




sõnum 16.01.2013 23:04:33 vasta tsitaadiga

Milline? Kas IR või RF
Kui IR olen käpp kohe ära ostma.
Muidu läheb selle tellimiseks. On veel huvilisi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 16.01.2013 23:09:47 vasta tsitaadiga

enam-vähem selline:

http://www.ebay.co.uk/itm/New-HP-MCE-Media-Center-Remote-Receiver-IR-Cable-/250837307236?pt=UK_Computing_Remote_Controls_Pointers&hash=item3a67118f64

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 19.01.2013 02:35:52 vasta tsitaadiga

Logitech Harmony ei lahenda ära või?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yks
HV kasutaja
Yks

liitunud: 28.05.2004




sõnum 20.01.2013 01:34:11 vasta tsitaadiga

Minu probleemi pead silmas? Asuse vastuvõtjaga lahendaks kui keegi oskaks sama sagedusega nuppe kuidagi juurde genereerida. Proovitud üsna mitut pulti, vastuvõtja ei tunnista ühtegi peale selle mis kaasas. Harmony oskab seda pulti imiteerida küll, kuid ikka need samad 11 nuppu, mid on ilmselgelt vähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.01.2013 16:08:15 vasta tsitaadiga

Yks kirjutas:
Minu probleemi pead silmas? Asuse vastuvõtjaga lahendaks kui keegi oskaks sama sagedusega nuppe kuidagi juurde genereerida. Proovitud üsna mitut pulti, vastuvõtja ei tunnista ühtegi peale selle mis kaasas. Harmony oskab seda pulti imiteerida küll, kuid ikka need samad 11 nuppu, mid on ilmselgelt vähe.


Mitte midagi ei saa su probleemist aru.
Kui tollel Asuse puldil on liiga vähe nuppe siis Harmonyle saab andmebaasist MCE puldi võtta ja vajadusel sinna juurde igasugu muid pulte ja nuppe juurde õpetada.
Harmony 300 on muidugi lahja pult, kuid sealt ülespoole, ekraaniga mudelid.

Muuseas, sinu lingitud HP pult on endal olemas ja kuradi ebamugav on teist kasutada. Mõõtmetelt suht väike pult ka. Aga nojah, sul ongi sealt ainult IR vastuvõtjat vaja.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.01.2013 17:01:06 vasta tsitaadiga

mul paar tutikat MCE pulti ja vastuvõtjat üle. sellest komplektist:
http://www.mesiro.com/?c=merium&p=merium
kes tahab see küsib ps.

muidu ise kasutan sama komplekti ir'i koos harmony puldiga xbmc masinal ja pole mingit probleemi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yks
HV kasutaja
Yks

liitunud: 28.05.2004




sõnum 20.01.2013 18:03:00 vasta tsitaadiga

Asusel vähe nuppe jah, 11 tykki ainult. Mul harmony one, see on hea pult küll. Vaja jah ainult USB vastuvõtjat millel pingviini tugi olemas, küll mingi sobiva puldi konfi leiab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.01.2013 20:44:40 vasta tsitaadiga

link :: flirc

aga mulle potsatas täna selline jubin postkasti:



icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.01.2013 16:45:10 vasta tsitaadiga

Very nice, pumpa raportit kuidas funkab
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 04.02.2013 17:25:24 vasta tsitaadiga

Kui masinas HDMI väljundiga videokaart, siis pmst pole ju eraldi helikaarti olemasolu (suvalise) softi jaoks oluline?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redart
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2013 18:30:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kui masinas HDMI väljundiga videokaart, siis pmst pole ju eraldi helikaarti olemasolu (suvalise) softi jaoks oluline?

Ei, eeldusel et see asi mida sa tahad endale heli tekitama selle sealt hdmi-st kätte saab. Uuemad ressid oskavad, telekad muidugi ka, aga teleka heli kõigile ei meeldi millegipärast icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuc
HV kasutaja
nuc

liitunud: 09.09.2004




sõnum 05.02.2013 10:52:40 vasta tsitaadiga

Lisaks see, et 99% telekaid ei suuda hdmist tuleva 5.1-ga midagi teha, isegi mitte lihtlabast passthrough-d spdif väljundile.
_________________
Life? Don't talk to me about life.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.02.2013 10:58:33 vasta tsitaadiga

nuc kirjutas:
Lisaks see, et 99% telekaid ei suuda hdmist tuleva 5.1-ga midagi teha, isegi mitte lihtlabast passthrough-d spdif väljundile.


1. Aga kuidas teler saab meie teenustepakkujate telekanalitest üldse 5.1 heli kätte. Kas tõesti keegi sedastab? icon_eek.gif
või..
2. Või siis, saadad HDMI kaabliga telerisse 5.1 heli ja tahad selle sealt toslinki kaudu kusagile edasi saata. Milleks läbi karvase karu..
Miks mitte võtta kohe heliväljund sellest seadmest, mis seda 5.1 väljastab?
Või jäi miski su lausest mulle arusaamatuks?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.02.2013 11:02:38 vasta tsitaadiga

nuc, hdmist tulev 5.1 ja selle passthrough on kaks eri asja. 5.1 sisse võtmisega ei tohiks telekatel probleeme olla.
telekad on lihtsalt piiratud spdifi stereot pritsima.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.02.2013 11:06:54 vasta tsitaadiga

nuc kirjutas:
kas tõesti ükski pood eestis ei müü MCE-compatible usb-ir vastuvõtjat?


Ma ostsin mingil hetkel ORDIst Chronose MCE puldi koos IR silmaga, mis on hea RAW silm - töötab 30-60kHz vahemikus. Hind oli ka ca 11€ ainult, kas seda aga praegu on ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.02.2013 11:23:30 vasta tsitaadiga

Minu algne küsimus oli ajendatuna sellest, et kas meediat mängiv masin saab ilma helikaartita hakkama või mitte.
"downmix" 2ch peale peaks enamus levinud softist hakkama saama? xmbc nt.
Seega laseks stereoheli HDMI kaudu telekasse ja sealt audio-out kaudu ressi (ress HDMI'd ei toeta).
Sest kardan et telekas ise küll mingite viimase sõna heliformaatide downmiximisega 2ch peale SPDIF-i ei tegele.

Küsimus pole kenaduses vaid kas see lahendus põhimõtteliselt peaks töötama?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.02.2013 11:28:48 vasta tsitaadiga

bladerunner, jah, see töötab.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yks
HV kasutaja
Yks

liitunud: 28.05.2004




sõnum 06.02.2013 15:45:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
.......

Küsimus pole kenaduses vaid kas see lahendus põhimõtteliselt peaks töötama?


Jah, see töötab kuid see on nagu, icon_confused.gif icon_confused.gif Suur soovitus oleks ikkagi ress välja vahetada, või siis võimaluse korral mingi digi väljundiga helikaart lisada.
Filmist jääb suur osa saamata, vaadates ainult stereo heliga, kui just mehhiko seepi ei vahi. Muidugi ressiiver oskab stereost ka mingi 5.1 heli tekitada, aga see pole päris see õige.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 12.02.2013 01:17:55 vasta tsitaadiga

märge maha hilisemaks lugemiseks/kaasarääkimiseks beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 16.02.2013 18:13:26 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/e-2011/Chassis-INTER-TECH-ITX-E-2011-Mini-ITX-Mainboard-Supported-2xUSB20-audio-PSU-60W-external-Black-197548
üsna väärt korpus, eriti selle hinnaga ja praeguse kiire kättesaadavusega.
üsna toekast plekist ja istub väga korralikult koos.
ainukene häda on see, et kõvaketas veidigi suurema prose jahutusega puhtfüüsiliselt enam kuhugi ära ei mahu (s.t. ruumi ei olnud enam isegi kuskile külge kleepimiseks).


lkraav kirjutas:

londiste kirjutas:
aga mulle potsatas täna selline jubin postkasti:

icon_smile.gif

Very nice, pumpa raportit kuidas funkab

polnud siiani jõudnud rohkem teha kui kontrollida, et asi arvuti küljes töötaks. täna siis seadistasin puldi ära ja näppisin asja.
vastu suudab võtta signaali kõigist pultidest mis mul kodus proovimiseks käepärast olid, softis on seadistamiseks basic/media center/xbmc/full keyboard layoudid, mille suvalisele nupule suvalise puldi nupu külge mappida saab.
ütleme nii, et see jubinas (ja kaasasolev soft) lihtsalt töötab. intuitiivselt ja lihtsalt kasutatav, ilma igasuguste ekstsessideta.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 27.02.2013 15:52:31 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kindel, kas lubatakse selliselt promoda, aga mul on üks hea HTPC kast hetkel siin HV-s müügis, kui keegi peaks huvi tundma. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=566955&highlight=
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009




sõnum 07.03.2013 00:20:36 vasta tsitaadiga

Kuna telekas, ei suuda kõiki koodekeid ja formaate mängida, siis tekkis vajadus n-ö multimeediaarvuti järele. Hetkeks on leitud üks vana ML läpakas, täpseid andmeid ei mäleta, kuid VGA-ks peaks olema ATI x200m. Ei tundu just väga lootustandev, kuid full hd mängis teleka ekraanil ilusti ära. Küsimus nüüd selline, et kas oleks mõttekas laptop nüüd ümber tõsta mingise "õhulisema" korpuse sisse? Samuti, kas need multimeedia opsüsteemid ( Geexbox nt) suunavad rohkem arvutusjõudu meedia esitamisele kui nt. tavaline Windows XP ehk kas jõuab rohkem? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.