Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 20.01.2013 13:42:12 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on 4.1.2 uuendusega juhtund nii, et SMSide/kirjade kirjutamisel ei lase valida suurt algustähte?
Ning nutikas olek ei toimi( kuni ekraani vaatad on see sisse lülitatud ja ära ei kustu)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 20:10:30 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Wifit pole vaja, andmeside peab sees olema.
Vali Sõnumid-> Seaded-> MMS seaded-> Automaatne toomine (Auto-retrieve) pane ka linnuke.
Siis peaks MMSid telefoni tirima.

lierokev kirjutas:
SIx kui see sõnum tuli kus kiri tiri alla ma lülitasin nii mobiilside kui wifi sisse ja siiski ei tulnud see..
Settingute all peaks olema see valik mul.. kuhu see tärnike panna.. aga seda njetush
sellest tulevnevalt ei saa ma seda kätte.. proovisin tele2 kodukalt manuaalselt mms servereid jne panna ikka midagi http://oliver.tele2.ee/tele2-mobiilse-interneti-seaded-android-telefonis/ soo im kinda ye lost o.O


Eip still nothing icon_sad.gif andmeside on sees.. selle automaatse toomise panin sisse.. mobiilsidevõrgu alt aktiveerisin andmesiderändluse ka veel
ja ta ei saada kellelegi ega võta vastu siiani

Julm maksad rämedalt telefoni eest mis isegi defaultis ei saada mmse jeesus.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 20:27:29 vasta tsitaadiga

Siis ei oska muud öelda, kui kontrolli APN-d üle.
Peab olema kaks: internet ja MMS.
WAPi pole vaja.
Ja kontrolli nende sisu ka veel üle, kui sa ise need käsitsi tegid, et ei oleks vigu.

TELE2
Nimi: internet
APN: internet.tele2.ee (lepinguline klient), wap.tele2.ee (kõnekaart)
MCC: 248
MNC: 03
Autentimistüüp: PAP
APN-i tüüp: internet

Nimi: mms
APN: mms.tele2.ee
MMSC: http://mmsc.tele2.ee/
MMS-puhverserver: 193.12.40.6
MMS-port: 8080
MCC: 248
MNC: 03
Autentimistüüp: PAP
APN-i tüüp: mms

NB! Et mms saatmine-vastuvõtmine töötaks, ei tohi panna kokku internet+mms!!!
Iseteenindusest (vähemat EMT-l oli võimalik) määrata ära, et mms-id läheksid otse telefonile.
TELE2 kohta ei oska öelda.


lierokev kirjutas:


Eip still nothing icon_sad.gif andmeside on sees.. selle automaatse toomise panin sisse.. mobiilsidevõrgu alt aktiveerisin andmesiderändluse ka veel
ja ta ei saada kellelegi ega võta vastu siiani

Julm maksad rämedalt telefoni eest mis isegi defaultis ei saada mmse jeesus.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 14:54:41 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
Hommikust.. avastasin täna probleemi..
tuli MMS.. aga ei näita.. kirjutab lae alla vajutan ei lae.. googeldasin siis seda.. leidsin kirja "To get the mms to download go to: -Settings -More Settings -Mobile networks -Ensure the `Use packet data` has a tick." aga probla selles... mul njetu USE PACKET DATA !!
Mul 4.1.2 versioon..mul tele2
Tüdrukule ostetud telefonil on see valik aga mul pole.. seega mida teha? o.O


Kui MMS tuli teise operaatori võrgust, siis võib juhtuda nii et ta lihtsalt ei töötagi. MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 16:04:00 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi.

101% nõus. Kui telefonis on emailiklient (ja igas nutikas see tänapäeval ka on), pole mingit pointi MMS osa ära seadistada. Las ta raibe sureb juba ükskord.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 16:21:17 vasta tsitaadiga

Ka 100% eelkirjutajatega nõus, kuid endal oli põhimõtteküsimus - kui võimalus on, siis peab ka tööle saama.
Kasutanud pole siiani kordagi (peale testimise).
Ei S ega ka SII-ga.

rex kirjutas:
Oliver112 kirjutas:
MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi.

101% nõus. Kui telefonis on emailiklient (ja igas nutikas see tänapäeval ka on), pole mingit pointi MMS osa ära seadistada. Las ta raibe sureb juba ükskord.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 21.01.2013 17:08:33 vasta tsitaadiga

MMS on jah sama kaduv nähtus nagu wap. Samas ma olen elus vist 2 MMS saatnud kokku, needki olid testi mõttes.

Aga mobiil ID toimib custom rom'idega normaalselt. Endal peal Evolution HD 19 ja mobiil id toimib nagu kulda. Kontaktid ja telefoni app on uimane alguses, esimesel käivitamisel ja mingi hetk tundub, et tapetakse protsess maha ehk siis avab end taskord aeglaselt esimesel korral. Tööl helistan ja vastan ise suht palju ja siis toimetab nagu ludinal. Uimaselt avaneb tõesti peale mingi x aja tagant uuesti avades, näiteks kodus.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:28:53 vasta tsitaadiga

Ok tänud abi eest aga siiski ei tööta icon_biggrin.gif käigu seenele siis msn/fb ja e-mail ka olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 21.01.2013 17:43:37 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
Ok tänud abi eest aga siiski ei tööta icon_biggrin.gif käigu seenele siis msn/fb ja e-mail ka olemas icon_biggrin.gif


MMS on big waste of mone küll jah tänapäeval:)

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 22.01.2013 01:41:30 vasta tsitaadiga

Kas S3 emt'st on võrgulukuga? Kuna plaan maha müüa enda oma ja oleks vaja teada(kui vastuse siit saab, siis ei pea homme helistama emt'sse).
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.01.2013 01:50:50 vasta tsitaadiga

ma aegajalt saadan mms'e,aga mitte vabatahtlikult. Telefon lükkab pikemad või õ'd sisaldavad sõnumid ise mingi hetk sms'i pealt mms'i peale. Saab seda kuidagi maha ka võtte?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 09:58:58 vasta tsitaadiga

sykrot kirjutas:
Kas S3 emt'st on võrgulukuga? Kuna plaan maha müüa enda oma ja oleks vaja teada(kui vastuse siit saab, siis ei pea homme helistama emt'sse).


S3 peaks igal pool võrguvaba olema, operaatorist sõltumata.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jared
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2001




sõnum 22.01.2013 11:01:50 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
ma aegajalt saadan mms'e,aga mitte vabatahtlikult. Telefon lükkab pikemad või õ'd sisaldavad sõnumid ise mingi hetk sms'i pealt mms'i peale. Saab seda kuidagi maha ka võtte?

Ei saa, kui 3 SMSi täis tähemärkei saab täis, siis muutub MMSiks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 22.01.2013 12:40:19 vasta tsitaadiga

enam ei panda võrgu lukke peale
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 22.01.2013 15:42:01 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
enam ei panda võrgu lukke peale


välja arvatud näritud õun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 22.01.2013 16:03:40 vasta tsitaadiga

mustmantel,

seda ma ei teadnuki beer_yum.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



Online
sõnum 22.01.2013 16:22:52 vasta tsitaadiga

Tere
Mul on nimelt nissugune kala nüüd.
Avastasin, et päeva jooksul ei tulnud ühtegi emaili.
Tegin lahti- Mobile data transfer on sees, läksin siis gmaili sisse- postkast tühi. Tegin restardi ikka tühi.
Siis vajutasin sellele refresh nuppule ja tuli terve pataksa kirju...
Hakkasin siis uurima ja selgus, et Acoounts settingutes on SYNC DISABLED. Ehk kõik accountid on disabled.
Kuidas, aga need sisselülitada? Mäletan hästi, et enne uut filmware uuendust oli seal settingutes nupp SYNC ALL accounts nõõd aga ei leia seda kusagil. icon_redface.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 16:38:52 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
enam ei panda võrgu lukke peale

Meil eriti mitte, UK O2 ja Orange aga näiteks panevad küll ka subsideeritud S3-le.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 22.01.2013 17:17:08 vasta tsitaadiga

juhtus see mis juhtuma pidi. Küsimus selline,et telefon kukkus maha ja gorilla klaas on kildudeks,kuid display on terve. Kas peab vahetama ära terve esipaneeli (display+gorilla) või siis piisab,kui tellida see??
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:40:45 vasta tsitaadiga

zest kirjutas:
Tere
Mul on nimelt nissugune kala nüüd.
Avastasin, et päeva jooksul ei tulnud ühtegi emaili.
Tegin lahti- Mobile data transfer on sees, läksin siis gmaili sisse- postkast tühi. Tegin restardi ikka tühi.
Siis vajutasin sellele refresh nuppule ja tuli terve pataksa kirju...
Hakkasin siis uurima ja selgus, et Acoounts settingutes on SYNC DISABLED. Ehk kõik accountid on disabled.
Kuidas, aga need sisselülitada? Mäletan hästi, et enne uut filmware uuendust oli seal settingutes nupp SYNC ALL accounts nõõd aga ei leia seda kusagil. icon_redface.gif

Ülevalt statusbari alla sikutades peaks see sync olema reas koos wifide, gps jne. Kui seal pole, siis ehk on see valimata. Seadetest saad valida, mis nupukesi seal rivis näidatakse (eesti keeles: seaded->ekraan->teavituste paneel)

Ning kuskil on ka seade, mis aja tagant sünki tehakse, a la 15 min või 3 tundi.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6


viimati muutis Dijital 22.01.2013 17:42:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 22.01.2013 17:41:42 vasta tsitaadiga

peaks piisama ka sellest aga vahetus on see mis maksab icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 18:03:29 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
peaks piisama ka sellest aga vahetus on see mis maksab icon_smile.gif

mitu klaasi sa ise vahetanud oled? thumbs_up.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 23.01.2013 11:40:32 vasta tsitaadiga

Mure number 1.
Peale tarkvara uuendust Android 4.1.2 peale ei tööta Nutikas olek. Seesamune olek, mis ei lase ekraanil ära kustuda kui seda vaatad.

Mure nr 2. Peale tarkvarauuendust ei ole võimalik SMSi või e-maili kirjutades valida suurt algustähte. Muidu hoidsid natuke aega nö klahvi all ja tekkis sinna valik kas suur väike väike täht. Nüüd ei teki mingit valikut.

Mure nr 3. (oli enne tarkvara uuendust). Telefoni ei saa kasutada sisselogimiseks Mobiil-ID abil ei panka ega mujale e-teenustesse kus on Mobiil-ID võimalus olemas. Küsib sisselogimise koodi autentimist, küsib Mobiil-ID PIN1 koodi ning PIN koodi sisestamise järel viskab leheküljelt välja wap.emt.ee leheküljele. Proovitud erinevate browseritega (Google Chrome ja tavaline internet).

Oskate ehk aidata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:00:36 vasta tsitaadiga

Kellel stock 4.1.2 rom peal - kas helistamise ajal on kõne salvestamise võimalus (Record nupp) olemas või mitte?
Ise kasutan Wanamlite'i (seal on) ja oleks vaja teada, kuidas stockil on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:02:23 vasta tsitaadiga

Six, ei ole.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:04:25 vasta tsitaadiga

Tänan.
Dijital kirjutas:
Six, ei ole.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



Online
sõnum 23.01.2013 13:28:03 vasta tsitaadiga

Ülevalt statusbari alla sikutades peaks see sync olema reas koos wifide, gps jne. Kui seal pole, siis ehk on see valimata. Seadetest saad valida, mis nupukesi seal rivis näidatakse (eesti keeles: seaded->ekraan->teavituste paneel)

Ning kuskil on ka seade, mis aja tagant sünki tehakse, a la 15 min või 3 tundi.[/quote]

Tänud. thumbs_up.gif
Kasu küll oli, vähemalt gmail töötab, kuigi seda seadet küll ei leidnud a la 15min...

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 23.01.2013 14:34:18 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
juhtus see mis juhtuma pidi. Küsimus selline,et telefon kukkus maha ja gorilla klaas on kildudeks,kuid display on terve. Kas peab vahetama ära terve esipaneeli (display+gorilla) või siis piisab,kui tellida see??


Terve esipaneel tuleb jah ära vahetada, sest müüakse ühes tükis. Eraldi klaasi ka naljalt ei vaheta, samas miski pole võimatu aga paras keberniit, vaikselt lahti sulatada display pealt. 170 EUR oli vist ametlik jupp ehk terve esipaneel, samas hiinakad pole neid ka järgi teinud.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrtchy
HV vaatleja
scrtchy

liitunud: 19.01.2011




sõnum 23.01.2013 17:00:24 vasta tsitaadiga

kuidas 4.1 androidil saada flashplayerit tööle? o.O
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:03:40 vasta tsitaadiga

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1774336

scrtchy kirjutas:
kuidas 4.1 androidil saada flashplayerit tööle? o.O
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 21:16:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi ka kasutab seda Swype varianti ning ei saa enam eesti keelt kasutada?

Nõme jama. Enne mingit update töötas perfektselt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 24.01.2013 17:13:41 vasta tsitaadiga

siin veel midagi GSIII:

tsitaat:
xda-developers
Ladies and Gentlemen of the very BIG GS3 community here we go!!!
I will keep here a All In One Thread
Everything you need to know about stock roms, custom roms, custom kernels,themes,mods.
One stop for everything you need

NOTE: This is a noob friendly thread ,if there is anything you want to ask i'll try to help you(or someone else)

SAMSUNG JELLY BEAN 4.1.2-AOSP(4.2.1)
ANDROID JELLY BEAN 4.1.x AOSP
ICS(SAMSUNG,AOSP,AOKP,MIUI)
KERNELS-RECOVERY-ROOTING-FLASHABLE MODEMS-CSC PACKAGES
MODS-GUIDES-HOW TO-APPS-TOOLS-FIXES
THEMES-OTHERS

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 16:53:18 vasta tsitaadiga

Baltikum on saanud ka omale nüüd XELLA. Hetkel tundub La Fleur, ehk siis paari päeva pärast ka VANA saab oma icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 27.01.2013 22:10:02 vasta tsitaadiga

sain tunda seda omal nahal ja kohe läks ROM peale
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2013 23:45:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi see multiwindow töötab ka firefoxiga? Ma saan küll firefoxi sinna ühte aknasse panna ja isegi firefoxis ringi liikuda, aga niipea, kui ma seda eraldamisriba liigutan, visatakse firefox üle terve ekraani ja nii jääbki.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 13:57:41 vasta tsitaadiga

i9300XXELLA tuli just hetk tagasi ära
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 29.01.2013 14:13:26 vasta tsitaadiga

midagi märgatavalt muutus ka ?

enda uuendus hetkel nurjus, kuna kies annab tühjnenud aku errorit...Kuigi endal juhe pees icon_eek.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 14:23:07 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
midagi märgatavalt muutus ka ?

enda uuendus hetkel nurjus, kuna kies annab tühjnenud aku errorit...Kuigi endal juhe pees icon_eek.gif


Ainuke märgatav uuendus on Exynos Mem bug-i fix
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 15:49:37 vasta tsitaadiga

Ning üks uuendus oli vist see, et veidi keerulisem oma custom flashimisi varjata. Kuskilt XDA-st jäi see "kõrvu".
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2013 18:31:35 vasta tsitaadiga

tahtsin teha telefoni täiesti tühjaks eile ja lasta uuesti androidi peale.. tegin siis täiendamise ja lähtestamise. pärast seda ikka kõik failid ja seaded alles :S kuidas ma saan telefoni nii tühjaks lasta, et oleks täiesti nii nagu poest tulles?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.01.2013 18:36:14 vasta tsitaadiga

wipe data/cache ja SD card repartition vist.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 29.01.2013 23:11:18 vasta tsitaadiga

Puuriit, Kriisa H,

Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007



Online
sõnum 30.01.2013 00:36:42 vasta tsitaadiga

Huvitav kes see on ainult mul või lõppudelõpuks minu unustus sai ikkagi teoks e telefoon töötab nüüd nii nagu peab st telefooniraamat reageerib nüüd momentaanselt. thumbs_up.gif
_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 00:38:48 vasta tsitaadiga

Mul uimab raamat nagu varem. Mitu sekki ikka läheb enne kui klaviatuur või kontaktid ette manab
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2013 08:54:42 vasta tsitaadiga

cirius kirjutas:
Puuriit, Kriisa H,

Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama.


Minul toimib
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 30.01.2013 10:57:49 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
cirius kirjutas:
Puuriit, Kriisa H,

Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama.


Minul toimib


Uimab aga oluliselt vähem kui ennem, mis tuli suure üllatusena.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 31.01.2013 13:07:36 vasta tsitaadiga



tsitaat:

aid to have exploded whilst charging in a car, a damaged Samsung Galaxy S3 handset has been deemed to have been faked using a microwave

A Samsung Galaxy S3 handset that was claimed to have spontaneously exploded whilst being charged in a car appears to be a hoax with UK Fire Investigators suggesting the handset might have been microwaved.

With the Irish handset owner suggesting his quad-core Android 4.0 Ice Cream Sandwich device had burst into flames whilst driving along with the handset losing all ability to secure signal, Samsung had vouched to find out the cause for the potential dangerous failing with foul play now deemed to have been the true cause.

"The device was not responsible for the cause of the fire," Fire Investigations UK employee Peter Mansi said following a thorough investigation of the device. "The energy source responsible for generating the heat has been determined as external to the device."

He added: "The only way it was possible to produce damage similar to the damage recorded within the owner's damaged device was to place the devices or component parts within a domestic microwave."

Following the findings, the handset’s owner has admitted to faking his original report stating that he "would like to retract my original statement.”

Having been caught out he added: "The damage to the phone was caused by another person, although they were attempting to recover the phone from water this later caused the damage shown on the phone. It occurred due to a large amount of external energy and there was no fault with the phone. This was not a deliberate act but a stupid mistake.


TechRadar

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2013 13:21:25 vasta tsitaadiga

Tea mitu mobla samsa mehes õhtale saatsid, enne kui mikrouunini jõudsid icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cirius
HV kasutaja
cirius

liitunud: 18.04.2004




sõnum 31.01.2013 18:46:16 vasta tsitaadiga

Dijital, Ajutise lahendusena proovisin sellist asja, et Arendaja valikud ja seal eelviimasena on "piira taustal töötavaid toiminguid" panin sinna 4. Paar päeva käis telefoni raamad/ kontaktid päris kiirelt. Mingil põhjusel uimab nüüd jälle. Panin 3, eriti midagi ei aidanud. Ei teagi mis teha, ajab isegi pehmelt öeldes närvi, kui ekraan mingi 2 sekundit must on.

Palju siis RAM-i ja tuumasid vaja on, et see silmapilkselt toimuks, nagu sellise klassi ja hinnaga telefonilt eeldaks või loodaks. Lahendused teretulnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2013 19:17:55 vasta tsitaadiga

Kuna telefoniga räägin suhteliselt vähe, siis mind isegi see raamatu uimasus ei häiri, kuigi vahel on täitsa koomiline võtta vastu kõnesid, kus telefon näitab numbrit mitte nime. Mõne aja pärast siis leitakse raamatust ka sellele vastav nimi üles. Aga rohkem häirib RAM-i puudus, misõttu mõned appid end lihtsalt ise lambist kinni panevad. Mitu korda on seetõttu ka hommikune äratus ära jäänud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.