|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
20.01.2013 13:42:12
|
|
|
Kas kellelgi on 4.1.2 uuendusega juhtund nii, et SMSide/kirjade kirjutamisel ei lase valida suurt algustähte?
Ning nutikas olek ei toimi( kuni ekraani vaatad on see sisse lülitatud ja ära ei kustu)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
20.01.2013 20:10:30
|
|
|
| Six kirjutas: |
Wifit pole vaja, andmeside peab sees olema.
Vali Sõnumid-> Seaded-> MMS seaded-> Automaatne toomine (Auto-retrieve) pane ka linnuke.
Siis peaks MMSid telefoni tirima.
| lierokev kirjutas: |
SIx kui see sõnum tuli kus kiri tiri alla ma lülitasin nii mobiilside kui wifi sisse ja siiski ei tulnud see..
Settingute all peaks olema see valik mul.. kuhu see tärnike panna.. aga seda njetush
sellest tulevnevalt ei saa ma seda kätte.. proovisin tele2 kodukalt manuaalselt mms servereid jne panna ikka midagi http://oliver.tele2.ee/tele2-mobiilse-interneti-seaded-android-telefonis/ soo im kinda ye lost o.O |
|
Eip still nothing andmeside on sees.. selle automaatse toomise panin sisse.. mobiilsidevõrgu alt aktiveerisin andmesiderändluse ka veel
ja ta ei saada kellelegi ega võta vastu siiani
Julm maksad rämedalt telefoni eest mis isegi defaultis ei saada mmse jeesus..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.01.2013 20:27:29
|
|
|
Siis ei oska muud öelda, kui kontrolli APN-d üle.
Peab olema kaks: internet ja MMS.
WAPi pole vaja.
Ja kontrolli nende sisu ka veel üle, kui sa ise need käsitsi tegid, et ei oleks vigu.
TELE2
Nimi: internet
APN: internet.tele2.ee (lepinguline klient), wap.tele2.ee (kõnekaart)
MCC: 248
MNC: 03
Autentimistüüp: PAP
APN-i tüüp: internet
Nimi: mms
APN: mms.tele2.ee
MMSC: http://mmsc.tele2.ee/
MMS-puhverserver: 193.12.40.6
MMS-port: 8080
MCC: 248
MNC: 03
Autentimistüüp: PAP
APN-i tüüp: mms
NB! Et mms saatmine-vastuvõtmine töötaks, ei tohi panna kokku internet+mms!!!
Iseteenindusest (vähemat EMT-l oli võimalik) määrata ära, et mms-id läheksid otse telefonile.
TELE2 kohta ei oska öelda.
| lierokev kirjutas: |
Eip still nothing andmeside on sees.. selle automaatse toomise panin sisse.. mobiilsidevõrgu alt aktiveerisin andmesiderändluse ka veel
ja ta ei saada kellelegi ega võta vastu siiani
Julm maksad rämedalt telefoni eest mis isegi defaultis ei saada mmse jeesus..  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
21.01.2013 14:54:41
|
|
|
| lierokev kirjutas: |
Hommikust.. avastasin täna probleemi..
tuli MMS.. aga ei näita.. kirjutab lae alla vajutan ei lae.. googeldasin siis seda.. leidsin kirja "To get the mms to download go to: -Settings -More Settings -Mobile networks -Ensure the `Use packet data` has a tick." aga probla selles... mul njetu USE PACKET DATA !!
Mul 4.1.2 versioon..mul tele2
Tüdrukule ostetud telefonil on see valik aga mul pole.. seega mida teha? o.O |
Kui MMS tuli teise operaatori võrgust, siis võib juhtuda nii et ta lihtsalt ei töötagi. MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2013 16:04:00
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi. |
101% nõus. Kui telefonis on emailiklient (ja igas nutikas see tänapäeval ka on), pole mingit pointi MMS osa ära seadistada. Las ta raibe sureb juba ükskord.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
21.01.2013 16:21:17
|
|
|
Ka 100% eelkirjutajatega nõus, kuid endal oli põhimõtteküsimus - kui võimalus on, siis peab ka tööle saama.
Kasutanud pole siiani kordagi (peale testimise).
Ei S ega ka SII-ga.
| rex kirjutas: |
| Oliver112 kirjutas: |
| MMSi saatmine on üks kallis, väga keeruline ja tülikas tegevus (tehniliselt), lausa poolvägisi vist üritatakse välja suretada. Ainsad, kes sellest teenusest kunagi kasu on saanud, olid täiskasvanute piltidega äritsejad aastaid 8-9 tagasi. |
101% nõus. Kui telefonis on emailiklient (ja igas nutikas see tänapäeval ka on), pole mingit pointi MMS osa ära seadistada. Las ta raibe sureb juba ükskord. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
21.01.2013 17:08:33
|
|
|
MMS on jah sama kaduv nähtus nagu wap. Samas ma olen elus vist 2 MMS saatnud kokku, needki olid testi mõttes.
Aga mobiil ID toimib custom rom'idega normaalselt. Endal peal Evolution HD 19 ja mobiil id toimib nagu kulda. Kontaktid ja telefoni app on uimane alguses, esimesel käivitamisel ja mingi hetk tundub, et tapetakse protsess maha ehk siis avab end taskord aeglaselt esimesel korral. Tööl helistan ja vastan ise suht palju ja siis toimetab nagu ludinal. Uimaselt avaneb tõesti peale mingi x aja tagant uuesti avades, näiteks kodus.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
21.01.2013 17:28:53
|
|
|
Ok tänud abi eest aga siiski ei tööta käigu seenele siis msn/fb ja e-mail ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
21.01.2013 17:43:37
|
|
|
| lierokev kirjutas: |
Ok tänud abi eest aga siiski ei tööta käigu seenele siis msn/fb ja e-mail ka olemas  |
MMS on big waste of mone küll jah tänapäeval:)
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sykrot
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2007
|
22.01.2013 01:41:30
|
|
|
| Kas S3 emt'st on võrgulukuga? Kuna plaan maha müüa enda oma ja oleks vaja teada(kui vastuse siit saab, siis ei pea homme helistama emt'sse).
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
22.01.2013 01:50:50
|
|
|
| ma aegajalt saadan mms'e,aga mitte vabatahtlikult. Telefon lükkab pikemad või õ'd sisaldavad sõnumid ise mingi hetk sms'i pealt mms'i peale. Saab seda kuidagi maha ka võtte?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
22.01.2013 09:58:58
|
|
|
| sykrot kirjutas: |
| Kas S3 emt'st on võrgulukuga? Kuna plaan maha müüa enda oma ja oleks vaja teada(kui vastuse siit saab, siis ei pea homme helistama emt'sse). |
S3 peaks igal pool võrguvaba olema, operaatorist sõltumata.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jared
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2001
|
22.01.2013 11:01:50
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| ma aegajalt saadan mms'e,aga mitte vabatahtlikult. Telefon lükkab pikemad või õ'd sisaldavad sõnumid ise mingi hetk sms'i pealt mms'i peale. Saab seda kuidagi maha ka võtte? |
Ei saa, kui 3 SMSi täis tähemärkei saab täis, siis muutub MMSiks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
22.01.2013 12:40:19
|
|
|
enam ei panda võrgu lukke peale
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
22.01.2013 15:42:01
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| enam ei panda võrgu lukke peale |
välja arvatud näritud õun
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
22.01.2013 16:03:40
|
|
|
mustmantel,
seda ma ei teadnuki
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
22.01.2013 16:22:52
|
|
|
Tere
Mul on nimelt nissugune kala nüüd.
Avastasin, et päeva jooksul ei tulnud ühtegi emaili.
Tegin lahti- Mobile data transfer on sees, läksin siis gmaili sisse- postkast tühi. Tegin restardi ikka tühi.
Siis vajutasin sellele refresh nuppule ja tuli terve pataksa kirju...
Hakkasin siis uurima ja selgus, et Acoounts settingutes on SYNC DISABLED. Ehk kõik accountid on disabled.
Kuidas, aga need sisselülitada? Mäletan hästi, et enne uut filmware uuendust oli seal settingutes nupp SYNC ALL accounts nõõd aga ei leia seda kusagil.
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2013 16:38:52
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| enam ei panda võrgu lukke peale |
Meil eriti mitte, UK O2 ja Orange aga näiteks panevad küll ka subsideeritud S3-le.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
22.01.2013 17:17:08
|
|
|
| juhtus see mis juhtuma pidi. Küsimus selline,et telefon kukkus maha ja gorilla klaas on kildudeks,kuid display on terve. Kas peab vahetama ära terve esipaneeli (display+gorilla) või siis piisab,kui tellida see??
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
22.01.2013 17:40:45
|
|
|
| zest kirjutas: |
Tere
Mul on nimelt nissugune kala nüüd.
Avastasin, et päeva jooksul ei tulnud ühtegi emaili.
Tegin lahti- Mobile data transfer on sees, läksin siis gmaili sisse- postkast tühi. Tegin restardi ikka tühi.
Siis vajutasin sellele refresh nuppule ja tuli terve pataksa kirju...
Hakkasin siis uurima ja selgus, et Acoounts settingutes on SYNC DISABLED. Ehk kõik accountid on disabled.
Kuidas, aga need sisselülitada? Mäletan hästi, et enne uut filmware uuendust oli seal settingutes nupp SYNC ALL accounts nõõd aga ei leia seda kusagil.  |
Ülevalt statusbari alla sikutades peaks see sync olema reas koos wifide, gps jne. Kui seal pole, siis ehk on see valimata. Seadetest saad valida, mis nupukesi seal rivis näidatakse (eesti keeles: seaded->ekraan->teavituste paneel)
Ning kuskil on ka seade, mis aja tagant sünki tehakse, a la 15 min või 3 tundi.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
viimati muutis Dijital 22.01.2013 17:42:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
22.01.2013 17:41:42
|
|
|
peaks piisama ka sellest aga vahetus on see mis maksab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.01.2013 18:03:29
|
|
|
| smart50 kirjutas: |
peaks piisama ka sellest aga vahetus on see mis maksab  |
mitu klaasi sa ise vahetanud oled?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
23.01.2013 11:40:32
|
|
|
Mure number 1.
Peale tarkvara uuendust Android 4.1.2 peale ei tööta Nutikas olek. Seesamune olek, mis ei lase ekraanil ära kustuda kui seda vaatad.
Mure nr 2. Peale tarkvarauuendust ei ole võimalik SMSi või e-maili kirjutades valida suurt algustähte. Muidu hoidsid natuke aega nö klahvi all ja tekkis sinna valik kas suur väike väike täht. Nüüd ei teki mingit valikut.
Mure nr 3. (oli enne tarkvara uuendust). Telefoni ei saa kasutada sisselogimiseks Mobiil-ID abil ei panka ega mujale e-teenustesse kus on Mobiil-ID võimalus olemas. Küsib sisselogimise koodi autentimist, küsib Mobiil-ID PIN1 koodi ning PIN koodi sisestamise järel viskab leheküljelt välja wap.emt.ee leheküljele. Proovitud erinevate browseritega (Google Chrome ja tavaline internet).
Oskate ehk aidata?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.01.2013 12:00:36
|
|
|
Kellel stock 4.1.2 rom peal - kas helistamise ajal on kõne salvestamise võimalus (Record nupp) olemas või mitte?
Ise kasutan Wanamlite'i (seal on) ja oleks vaja teada, kuidas stockil on.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.01.2013 12:04:25
|
|
|
Tänan.
| Dijital kirjutas: |
| Six, ei ole. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
23.01.2013 13:28:03
|
|
|
Ülevalt statusbari alla sikutades peaks see sync olema reas koos wifide, gps jne. Kui seal pole, siis ehk on see valimata. Seadetest saad valida, mis nupukesi seal rivis näidatakse (eesti keeles: seaded->ekraan->teavituste paneel)
Ning kuskil on ka seade, mis aja tagant sünki tehakse, a la 15 min või 3 tundi.[/quote]
Tänud.
Kasu küll oli, vähemalt gmail töötab, kuigi seda seadet küll ei leidnud a la 15min...
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
23.01.2013 14:34:18
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| juhtus see mis juhtuma pidi. Küsimus selline,et telefon kukkus maha ja gorilla klaas on kildudeks,kuid display on terve. Kas peab vahetama ära terve esipaneeli (display+gorilla) või siis piisab,kui tellida see?? |
Terve esipaneel tuleb jah ära vahetada, sest müüakse ühes tükis. Eraldi klaasi ka naljalt ei vaheta, samas miski pole võimatu aga paras keberniit, vaikselt lahti sulatada display pealt. 170 EUR oli vist ametlik jupp ehk terve esipaneel, samas hiinakad pole neid ka järgi teinud.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrtchy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
23.01.2013 17:00:24
|
|
|
| kuidas 4.1 androidil saada flashplayerit tööle? o.O
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
23.01.2013 21:16:01
|
|
|
Kas keegi ka kasutab seda Swype varianti ning ei saa enam eesti keelt kasutada?
Nõme jama. Enne mingit update töötas perfektselt.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
27.01.2013 22:10:02
|
|
|
sain tunda seda omal nahal ja kohe läks ROM peale
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
27.01.2013 23:45:57
|
|
|
Kas kellelgi see multiwindow töötab ka firefoxiga? Ma saan küll firefoxi sinna ühte aknasse panna ja isegi firefoxis ringi liikuda, aga niipea, kui ma seda eraldamisriba liigutan, visatakse firefox üle terve ekraani ja nii jääbki.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
29.01.2013 13:57:41
|
|
|
| i9300XXELLA tuli just hetk tagasi ära
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
29.01.2013 14:13:26
|
|
|
midagi märgatavalt muutus ka ?
enda uuendus hetkel nurjus, kuna kies annab tühjnenud aku errorit...Kuigi endal juhe pees
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
29.01.2013 14:23:07
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
midagi märgatavalt muutus ka ?
enda uuendus hetkel nurjus, kuna kies annab tühjnenud aku errorit...Kuigi endal juhe pees  |
Ainuke märgatav uuendus on Exynos Mem bug-i fix
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.01.2013 18:31:35
|
|
|
tahtsin teha telefoni täiesti tühjaks eile ja lasta uuesti androidi peale.. tegin siis täiendamise ja lähtestamise. pärast seda ikka kõik failid ja seaded alles :S kuidas ma saan telefoni nii tühjaks lasta, et oleks täiesti nii nagu poest tulles?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
29.01.2013 18:36:14
|
|
|
wipe data/cache ja SD card repartition vist.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cirius
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2004
|
29.01.2013 23:11:18
|
|
|
Puuriit, Kriisa H,
Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
30.01.2013 00:36:42
|
|
|
Huvitav kes see on ainult mul või lõppudelõpuks minu unustus sai ikkagi teoks e telefoon töötab nüüd nii nagu peab st telefooniraamat reageerib nüüd momentaanselt.
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
30.01.2013 08:54:42
|
|
|
| cirius kirjutas: |
Puuriit, Kriisa H,
Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama. |
Minul toimib
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
30.01.2013 10:57:49
|
|
|
| Puuriit kirjutas: |
| cirius kirjutas: |
Puuriit, Kriisa H,
Huvitav kas see on sellega seotud aga täna telefonis peale uuendust enam mobiil-id..ga panka ei saa.
Võib-olla see sellega seotud, on keegi sama kohanud või olen midagi muud ise vussi keeranud või on Mobiil-ID enda jama. |
Minul toimib |
Uimab aga oluliselt vähem kui ennem, mis tuli suure üllatusena.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
31.01.2013 13:07:36
|
|
|
| tsitaat: |
aid to have exploded whilst charging in a car, a damaged Samsung Galaxy S3 handset has been deemed to have been faked using a microwave
A Samsung Galaxy S3 handset that was claimed to have spontaneously exploded whilst being charged in a car appears to be a hoax with UK Fire Investigators suggesting the handset might have been microwaved.
With the Irish handset owner suggesting his quad-core Android 4.0 Ice Cream Sandwich device had burst into flames whilst driving along with the handset losing all ability to secure signal, Samsung had vouched to find out the cause for the potential dangerous failing with foul play now deemed to have been the true cause.
"The device was not responsible for the cause of the fire," Fire Investigations UK employee Peter Mansi said following a thorough investigation of the device. "The energy source responsible for generating the heat has been determined as external to the device."
He added: "The only way it was possible to produce damage similar to the damage recorded within the owner's damaged device was to place the devices or component parts within a domestic microwave."
Following the findings, the handset’s owner has admitted to faking his original report stating that he "would like to retract my original statement.”
Having been caught out he added: "The damage to the phone was caused by another person, although they were attempting to recover the phone from water this later caused the damage shown on the phone. It occurred due to a large amount of external energy and there was no fault with the phone. This was not a deliberate act but a stupid mistake. |
TechRadar
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2013 13:21:25
|
|
|
Tea mitu mobla samsa mehes õhtale saatsid, enne kui mikrouunini jõudsid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cirius
HV kasutaja

liitunud: 18.04.2004
|
31.01.2013 18:46:16
|
|
|
Dijital, Ajutise lahendusena proovisin sellist asja, et Arendaja valikud ja seal eelviimasena on "piira taustal töötavaid toiminguid" panin sinna 4. Paar päeva käis telefoni raamad/ kontaktid päris kiirelt. Mingil põhjusel uimab nüüd jälle. Panin 3, eriti midagi ei aidanud. Ei teagi mis teha, ajab isegi pehmelt öeldes närvi, kui ekraan mingi 2 sekundit must on.
Palju siis RAM-i ja tuumasid vaja on, et see silmapilkselt toimuks, nagu sellise klassi ja hinnaga telefonilt eeldaks või loodaks. Lahendused teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
31.01.2013 19:17:55
|
|
|
Kuna telefoniga räägin suhteliselt vähe, siis mind isegi see raamatu uimasus ei häiri, kuigi vahel on täitsa koomiline võtta vastu kõnesid, kus telefon näitab numbrit mitte nime. Mõne aja pärast siis leitakse raamatust ka sellele vastav nimi üles. Aga rohkem häirib RAM-i puudus, misõttu mõned appid end lihtsalt ise lambist kinni panevad. Mitu korda on seetõttu ka hommikune äratus ära jäänud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|