Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 06.01.2013 15:05:25 vasta tsitaadiga

sai üks Surf Hell linti võetud telefoniga:

Link


hetkel lemmiklugu rocksmithi kataloogis.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2013 15:57:29 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., icon_eek.gif vägev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2013 16:13:31 vasta tsitaadiga

Päris ära jah, ma just pusin sama lauluga ...
Ostsin hiljuti pc versiooni ka steamist lisaks konsooli omale ning nüüd toksin seda...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2013 17:58:20 vasta tsitaadiga

kellelgi master mode encore ka ette on juhtund? lahe leiutis. vähe sellest, et ekraani pealt jooksvate kuubikute pealt maha mängimisega ei jää s****gi meelde, ei ole ka mitte mingit aimu sellest, kas mäng noote tuvastab või mitte. mitu korda juba olnud selline jama, et mängid loo ära ja enne ei teagi, kas mäng lülis tuvastuse sisse, kui lugu lõppend ja näitab skooriks ümarat nulli. icon_evil.gif ei tea, kas ubil üldse mingi kvaliteedi kontroll ka olemas on?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2013 15:42:52 vasta tsitaadiga

Märgin teema ära icon_smile.gif Plaanis ka endale see hakida kuid kuna ma saaks selle läbi Steami ja juhtme alla ei raatsi 30 euri matta, siis proovin ka selle No-Cable värgi ja 6.3mm->3.5mm kaabliga mikrofoni porti. Tundub üli lahe mäng olevat, endal paar kitarri kodus ning ise suur Frets on Fire ja Guitar Hero sõber ka icon_razz.gif Olen nii kaua oodanud et see PC peale tuleks.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2013 17:37:02 vasta tsitaadiga

cubedude, absoluutselt ei soovita steamist osta seda, kui ta just 1€ peale ei lange. retail igal juhul, saad mängu ja kaabli sama hinnaga, mis steamist ilma kaablita + kunagi ei tea, kui hästi see no-cable töötab.

e: kontrollisin just gamestarist, kust isegi mängu ostsin, seal 70€ hoopis icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2013 17:51:27 vasta tsitaadiga

Retail mängu ostes on karbis kaasas steami key muide. AFAIK.
Seega osta retail kuskilt veebist ja rega steamis ära. Saad kaabli ja kõik möllud.

NT: http://www.ebay.co.uk/itm/Rocksmith-PC-NEW-SEALED-UK-FREE-DELIVERY-Learn-Play-Guitar-/120996460102?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2013 01:07:51 vasta tsitaadiga

No ma sain selle läbi sõbra kuna tal endal pole kitarri et mängida ning kuna ma olen huvitatud siis ostsin ikkagi sõbra hinnaga ära kui olin nats uurinud. Mul töötab see päris hästi, mul vedeles 6.3mm-> 3.5mm otsik mille ma siis pikendasin juhtmega millel oli 3.5mm mees otsik mõlemal pool. Ühendasin läpaka mikrofoni porti, lülitasin kõik muud mikrid välja ja töötab thumbs_up.gif. Esimest korda ta ei tahtnud tööle minna kuid rohkem pole seda jama tulnud thumbs_up.gif. Hetkel ei kahetse kohe üldse seda ostu eriti kuna peale elektri kitarri on mul veel bass ka nurgas seismas mis viimati eriti kasutust pole leidnud kuid ma usun et pühin varsti tolmu maha ja ühendan ka siia taha. Mäng on täitsa huvitav kuid naljakas kuidas kui ma tahan asja 100% läbi teha ja mu oskused on piisavalt, siis ma pean ikka seda laulu mingi 4-5 korda tegema kuni difficulti jõuab järgi või näiteks nende tehnika-harjutustega sama lugu, lihtalt ta ei anna piisavalt noote ette et paremat skoori saada ja nii teegi see mitu korda jälle ja jälle läbi icon_smile.gif Peale selle meeldib mulle selle mängu juures see, et seal on mingine skoorisüsteem aga suuermosalt mängu mõte on ikka sulle laul selgeks õpetada kui Guitar Hero jms on ainult et saaks seda multiplayerit kõrgemaks xd (loogiline ka tegelt aga ikkagi, mulle meeldib)

Ainuke asi mis hetkel ei meeldi on kui ta eventide lõpus topib mingeid lampe laule lõppu mida pole varem näinud nagu näiteks toppis mingi kahtlase laulu 2. evendi lõppu double-encore looks kus oli ainult jõhker pinistamine 12-17 keele peal, nagu dafuq kust sa selle võtsid ja miks ma hetkel seda esimest korda näen, kas ei peaks enne harjutama ikka?

Tekkis täitsa huvi sõbraga mängida kuid siis ikka kaableid vaja kuid 2 kaablit osta maksan ma juba mängu enda hinna XD kas mingi selline asi ka sinna taha ühendub?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 09.01.2013 11:52:41 vasta tsitaadiga

cubedude, see, et 4-5 korda mängid mingit lugu, on ikka selleks, et asi meelde jääks.
encore lood peaksid olema lukus lood, mida sa ei saagi enne harjutada. need lukustad lahti siis, kui esinemisel hästi mängid.

ma just tahtsin küsida, et kas keegi läpakal seda mic-in august tööle on saanud, aga juba vastus käes. thumbs_up.gif

ennastki huvitab see, kas kahe tavakaabliga ja line+mic aukude kombinatsiooniga saaks multiplayeri tööle või ei.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onmison
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2013 18:58:22 vasta tsitaadiga

Nii näiteks ei töötanud, kui mul mängu orig usb kaabel ja siis usb helikaart nocable'ga korraga arvutis. Mäng ütles, et 2 instrumenti on taga, võta üks ära.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.01.2013 19:17:56 vasta tsitaadiga

onmison, aga co-op ka siis ei tööta sellega?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onmison
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2013 16:32:46 vasta tsitaadiga

a kusjuures polegi sellist asja veel tsekkinud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.01.2013 15:37:20 vasta tsitaadiga

ma just praegu katsetasin ja võin kinnitada, et nocable versiooniga on võimalik täiesti tavaliste kaablitega panna külge 2 kitarri ja co-opis mängida. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
ühe torkasin line-in ja teise mic-in pessa, kuid helikaardi juhtpaneelist määrasin nad mõlemad line-in sisenditeks.
Spoiler Spoiler Spoiler


let the shredding begin!
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2013 23:49:05 vasta tsitaadiga

Kuidas reaalselt selle lagiga on, millest palju räägitakse? Ise plaanin pleikarile osta, aga äkki on mingeid mõjuvaid eeliseid arvutil?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 29.01.2013 00:28:03 vasta tsitaadiga

arvutiversiooni saab rohkem sudida/latency-t parandada, custom lugusid tõmmata, ise lugusid teha jne (mitteametlikult, modimise teel).

mängisime sõpradega paar õhtut co-op, nii bassi kui ka kitarridega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 02:29:15 vasta tsitaadiga

Proovinud nii ASUS P8Z68-V integreeritud helikaardiga, eraldi PCI-E pesas oleva Creative SoundBlaster X-Fi helikaardi kui Zoom G5 efektipedaali USB helikaardina kasutades... peale 3-4 nooti enam mäng ühtegi nooti ära ei tunne icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 02:52:28 vasta tsitaadiga

Arvutiversioonil on jah nats kurvem lugu et ainult teatud kvaliteediga helikaartidel toimib nagu näiteks mul on läpakas Latitude E6510 mis on suht hea äriklassi arvuti ja töötab ideaalselt kuid mul 2 sõbral on Asused rohkem tava kasutajatele ja nendel on nii suur delay et nad ei saa midagi teha.

Black, Kas sa kasudad usb juhet?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2013 08:26:32 vasta tsitaadiga

Black, ei nii sa ei saa, riiltaungeiblit vaja mängimiseks ikka. endal sama keiss, et ilma ei tööta õigesti. isegi selle oemriginaalkaabliga vahest jampsib, siis aitab see, kui juhe usb'st lahti ühendada korraks. kuidagi üldse tundub, et ilma testimata on välja antud.

osade lugudega on üldse nii, et teatud kindlas kohas ei tunne noote ära, isegi kui täiesti puhtalt ära mängida. näiteks the offspring - gone away, bass ja queens of the stoneage - go with the flow, bass. puhtalt mängid, siis arvab, et jäi midagi mängimata, kobistad, arvab, et mängisid ilusti ära. just riff repeateris käib pinda selline asi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 29.01.2013 15:18:55 vasta tsitaadiga

asi on ikka enamasti seadistamise taga kinni.
sõbral on hp pavilion mingi IDT HD audio kaardiga (väga levinud odav käkk) ja peale seadistamist sain selle päris kenasti tööle.
tal oli OS mingit sodi täis ja alguses ei tahtnud RS käimagi minna, siis ei registreerinud poole laulu pealt enam noote jne. panin talle värske windowsi peale ja õiged driverid tootja kodulehelt, ASIO4ALL ja kõik töötab nüüd tiptop. thumbs_up.gif
ja see on kõik tavalise kidra kaabliga.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2013 17:12:39 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., mis see asio siia puutub üldse? rocksmith keerab mingiks wasabiks või kurat teab milleks selle tagasi nagunii ju. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 29.01.2013 17:20:54 vasta tsitaadiga

NATAS999, rocksmith peab kasutama mingitsorti asio draiverit, ilma selleta ei ole võimalik reaalajas kuulata enda mängimist - meeletu delay on. see asio4all on küll nagu saunajutu moodi, aga igaksjuhuks panin peale, testisin enne amplitubes ära kah kas kõik töötab.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2013 21:45:28 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., rocksmith ei kasuta mitte mingisugust asio driverit ja sellepärast ei toimi mitte üks muu helisisend ilma häkita peale rocksmithi enda kaabli ja selle pärast on rocksmithil ka jube lääg. kui rocksmith asio toega oleks, siis saaks kasutada mis iganes helisisendit. otsin lingi ka, kus oli kirjas, et rocksmith asiot ei kasuta.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 29.01.2013 22:34:26 vasta tsitaadiga

NATAS999, ???
loe seda: http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_Stream_Input/Output
ma räägin ASIO-st üldiselt. ilma selleta ei ole võimalik nii madalat latency-t saavutada.
tsitaat:
ASIO bypasses the normal audio path from a user application through layers of intermediary Windows operating system software so that an application connects directly to the sound card hardware.

ma ei usu, et RS-i arendajad hakkasid ratast leiutama ja lõid mingisuguse uue meetodi helikaardiga suhtlemiseks. tegu on lihtsa ASIO driveriga.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2013 22:52:09 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., latents on nii suur, et mingist asiost ei saa juttugi olla. guitar rigi kasutan, siis selleks on välise usb helikaardi buffer 128 sämplit ja 48kHz ning lääg on suht olematu. isegi 256'ga kannatab veel täitsa mängida, aga see rocksmithi 152, millega praegu paistab kõige paremini toimivat, on lääg selline, et täiesti unplayable kohati.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 29.01.2013 23:16:01 vasta tsitaadiga

NATAS999, sul on midagi katki. mul on täitsa okei latency, piisavalt hea et sellega Pantera ja Avenged Sevenfold lugusid mängida, ise samal ajal kuulates. me mängisime isegi co-op kahe kitarriga kaks õhtut, isegi siis ei läinud latency liiga kõrgeks (protsessis kahe kitarri efekte korraga).
mängul peab olema custom asio driver sisse ehitatud. muud moodi poleks nii madal latency võimalik lihtsalt.

minu RS.ini fail:

[Audio]
EnableMicrophone=0
LatencyBuffer=1
ExclusiveMode=1
ForceWDM=0
ForceDirectXSink=0
DumpAudioLog=0
MaxOutputBufferSize=192
[Renderer.Win32]
ScreenWidth=1680
ScreenHeight=1050
MinScreenWidth=640
MinScreenHeight=480
Fullscreen=1
VisualQuality=8
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.