Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2013 21:36:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Scart, kes sulle midagi pähe määrib? Alati on sul võimalus downgrade'ida kui sa tõesti Start nuppu nii metsikult taga halad. Keegi tõsiselt ostab või jätab ostmata AINULT op süsteemi tõttu? Ja mis sa arvad, et PC sektori müüginumbrid saavad taevasse kasvada?


Sulle vist ei jõua kohale, ega? W7 täishinnaga müüs rohkem, kui hetkel W8 on liigutanud kokku kõigi eri versioonide peale. Ja kui uus Windows ei suuda vältida ikka päris suurt läbimüügilangust PC platformil, siis mis peaks seda suutma?
sul jääb arusaamatuks, et w7 eel müüdi "kehva" vistaga arvuteid ja vista sai pea tasuta w7 vastu vahetada - täishinnast siin juttu teha just ei saa, niikuinii enamus profit on OEM, mitte retail karbid icon_idea.gif

kuid see teema kaldub vales suunas ja rohkem steamist, vaidluse jätkuks võib tsiteerida ja vastata win8 teemas vms

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 21:43:41 vasta tsitaadiga

Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal.

On sul raskem Win 8 all Steam käima panna ja mängida kui Win 7 all, on sul ükski mäng halvemini jooksnud 7 vs 8 või mis sul selle tõttu tegemata on jäänud?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 21:49:24 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal.


Tavakasutajat ei koti klotside edasi ja tagasi vedamine mööda ekraani. Just nii palju muutuski. Fakt on see, et W8 on olnud fiasko tänu suurtootjate poolsele selle pähe määrimisele uute arvutitega, mida keegi pole tahtnud, küsinud ega soovinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 21:57:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal.


Tavakasutajat ei koti klotside edasi ja tagasi vedamine mööda ekraani. Just nii palju muutuski. Fakt on see, et W8 on olnud fiasko tänu suurtootjate poolsele selle pähe määrimisele uute arvutitega, mida keegi pole tahtnud, küsinud ega soovinud.


Sa oled ikka teadlik, et "klotside vedamine" on täiesti vabatahtlik tegevus mida saab täiesti edukalt pea täiesti vältida? Ja uusi op süsteeme on alati "pähe määritud" uute arvutitega, siin pole midagi uut, seda tehti ammu enne Win 8t. Müüginumbrid olid languses juba enne, lihtsalt loodeti et uus Win toob tõusu, mida aga kaasa ei tulnud. Mingit katastroofi siin polnud. Ma saan aru, et sinu maailmas on ainult ekstreemsused, kas epic win või epic fail, aga maailm pole nii mustvalge.

Lõpetaks selle OT teema äkki ära ja naaseks millegi juurde, mis ka teemase puutub?

Mõned Steam Box'i prototüübid:

http://www.engadget.com/2013/01/09/eyes-on-with-valves-steambox-prototypes/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.01.2013 22:18:01 vasta tsitaadiga

renhoelder, jutt kõik õige, aga ära unusta, et enamus OEM masina ostjatest ei oska/ ei suuda sellist lihtsat asja nagu downgrade teha. Nii lihtne ongi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 22:20:34 vasta tsitaadiga

ot:
libe kirjutas:
vista sai pea tasuta w7 vastu vahetada - täishinnast siin juttu teha just ei saa

oot, misasja?
ma tahaks seda hea meelega tasuta teha, mul on 2 vista ultimate... kuidas saan?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 22:38:29 vasta tsitaadiga

Kui sul on orikas vista ja ostsid selle peale 2009 siis saad tasuta ümber teha, http://windows.microsoft.com/upgrade-windows-vista see juhend on abiks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 22:46:53 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:

Sa oled ikka teadlik, et "klotside vedamine" on täiesti vabatahtlik tegevus mida saab täiesti edukalt pea täiesti vältida?


Sa räägi seda tavakasutajale, kellele on viimased kolm kuud taotud kolba sisse, et klotside vedamine on uus in.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2013 22:50:44 vasta tsitaadiga

teemat arendage w8 teemas edasi või tulevad hundid kallale icon_idea.gif icon_exclaim.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2013 23:03:04 vasta tsitaadiga

Windowsi appistumine ja suletud platvormiks muutumine on halb - mkey?
See hetk, kui windowis hakkab ainult authenitaced tarkvara installeerimine läbi Windows Marketi on meile järjekordne apstore.
Ofc steam näeb selles probleemi, sest MS võib steami pmt kinni panna ja seda nii tehnoloogiliselt peetides autentimisega või fiskaalselt välja tõrjudes.
Mind isiklikult häirib ap'istumine, steamist on savi, kui teine sama hea asi asemele tuleb.
Küll aga väga meeldib mulle see, et Valve teab Linuxi enda südame asjaks ning ma usun, et neil on rammu linux massidesse viia...
Ilmselt kokkuvõttes ongi Windws ja Windows Market, Apple ja AppStore, Android ja Google play jne ning nende kõrval Linux ja Steam.
Puhas spekulatsioon muidugi kõik, aga mängurid võidavad sellest!

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2013 23:17:53 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Kui sul on orikas vista ja ostsid selle peale 2009 siis saad tasuta ümber teha, http://windows.microsoft.com/upgrade-windows-vista see juhend on abiks.

aga kui ma ostsin need enne 2009?
nendesamade peale saan ma 30€ eest w8...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 10.01.2013 00:17:46 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Küll aga väga meeldib mulle see, et Valve teab Linuxi enda südame asjaks ning ma usun, et neil on rammu linux massidesse viia...


Ma arvan vastupidi, et ei ole seni keegi suutnud linuxit mängijatele söödavaks teha ja ei suuda ka tulevikus. Litsentsi hind aastate peale ära jagades on nii marginaalne osa selle hobi juures, et platvormi vahetamisel puudub sisuline mõte. Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile. Kui Valve tahab sinna auku raha loopida, siis palju õnne neile.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 00:23:57 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile.


Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2013 00:36:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
The Man kirjutas:
Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile.


Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
ja kui ei mõista miks järsku peaks need 50 mill kasutajat mingi steam linuxiboxi peale kolima, nagu see oleks kuidagi parem, kui praegused konsoolid - arvestades, et paljud suured mängud ei jõua praegugi steamile

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 10.01.2013 00:37:34 vasta tsitaadiga

Jah ja linuxit kasutab nendest Steami detsembri hw survey alusel vähem kui 1%.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 00:37:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
The Man kirjutas:
Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile.


Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?

Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 00:42:26 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:

Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas?


/facepalm

Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.

Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2013 00:47:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
gan3b kirjutas:

Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas?


/facepalm

Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.

Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus?
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 00:57:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?
tsitaat:
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
xxxx

tsitaat:
It's hard to tell exactly how many people use it as their desktop OS, as it's free for download and you can use it on as many computers as you want. Still, recent estimates put the number at around 65 million (that's more than the population of the UK!).

http://wiki.answers.com/Q/How_many_people_use_Linux
Steamboxi teemadel spekuleerima ei hakka, kui tuleb, siis on kõik näha.
Sel teemal, et Steam native klient linuxis jookseb: thumbs_up.gif

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 01:00:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
gan3b kirjutas:

Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas?


/facepalm

Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.

Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus?
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid icon_lol.gif

Ülejäänud 7 miljardit on siis potentsiaalsed kliendid ja instant success garanteeritud icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2013 01:03:17 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
tsitaat:

Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?
tsitaat:
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
xxxx

tsitaat:
It's hard to tell exactly how many people use it as their desktop OS, as it's free for download and you can use it on as many computers as you want. Still, recent estimates put the number at around 65 million (that's more than the population of the UK!).

http://wiki.answers.com/Q/How_many_people_use_Linux
Steamboxi teemadel spekuleerima ei hakka, kui tuleb, siis on kõik näha.
Sel teemal, et Steam native klient linuxis jookseb: thumbs_up.gif
aja oma quotemine korda ja nüüd rebisid sa numbrid kontekstist välja
steami kasutajaskond on sihtgrupp, linuxi kasutajaskond aga ei tähenda steami jaoks sihtgruppi - nood on pigem kasutajad, keda mängud ei koti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2013 01:09:25 vasta tsitaadiga

Ega see ei ole ju Linux VÕI Windows valik ning ei piirdu ka AINULT Steamboxiga.
Kui Valve seda asja tegma hakkab, siis raudselt hoolitseb paari asja eest:

a) teeb windowsi kasutajatele dual boot'i loomise maksimaalselt lihtsaks
b) teeb enda distro maksimaalselt atraktsiivseks
c) kindlasti loob devi'idele maksimaalselt head tingimused (vb nt oma cuti'i korrigeerib vms), et luua sinna hea mängu baas

... ja kokkuvõttes hääletavad kasutajad ka oma rahakotiga ning uue raali loomisel, kui saad windowsi hinna välja jätta, siis why not.
Ma usun, et steam viib ka kontrolleri supporti teisele tasmele ja ega tegelikult väga palju rohkem vaja pole imo.

Steami kasutajaid täna on rohkem kui xboxi omi ning devidele on see kindlasti väga hea argument, kui steam neile ettepanekuid teeb.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 01:21:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

steami kasutajaskond on sihtgrupp, linuxi kasutajaskond aga ei tähenda steami jaoks sihtgruppi - nood on pigem kasutajad, keda mängud ei koti

Ok, olgu see tsiteerimine mis ta oli, aga no sellele lausele ei saa mitte vastamata jätta. Mille põhjal sa väidad, et linuxi kasutajaskond on selline, keda ei huvita mängud või mängimine?
http://www.youtube.com/user/xpander666 <-- HV kasutaja xpander. Näiteks.
Ja suur terve internet on olnud aegu täis hala, et miks steami läbi wine peab jooksutama, miks native klienti ei ole. Ja seda juttu on juba aastaid räägitud. Ja wine ongi selle eesmärgiga välja töötatud, et saaks mängida ka pingviini peal.
Ehk siis see suhtumine, et linux kõlbab ainult serveerimisjaamaks või kuskile avalikku internetti näitama, see võis paika pidada kuni 2003-2005 aastani. Ja see oli juba 8 astat tagasi.
See, et Steam linuxi peal töötab, teeb linuxi kasutajad sihtgrupiks.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 01:28:32 vasta tsitaadiga

Isiklikult ainus põhjus, miks täna veel Windows-it peamise op. süsteemina kasutan, ongi mängud. Kui saaks mänge normaalselt ilma mingi keemiata Linuxi peal jooksutada, oleks ammu Windowsist loobunud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 01:48:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid icon_lol.gif


See on 50 miljonit kasutajat, kellel on Steami tehtud piisavalt suur investeering, et võimalusel minna kaasa Gabeniga, kuhu ta ka ei läheks. Kui Valve saab hakkama sellise teoga, et teeb valmis Linuxi distro, milles mängud jooksevad 30% kiiremini kui Wini all (mis WoWi jõudlust linuxi all arvesse võttes ei olegi nii võimatu), on Windowsiga kööga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 02:23:06 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Isiklikult ainus põhjus, miks täna veel Windows-it peamise op. süsteemina kasutan, ongi mängud. Kui saaks mänge normaalselt ilma mingi keemiata Linuxi peal jooksutada, oleks ammu Windowsist loobunud.


Miks sa wini peale nii kuri oled ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 02:27:15 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:

Miks sa wini peale nii kuri oled ? icon_eek.gif


Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 08:12:58 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga ei näe ma asjal väga jumet. Muidugi hetkel pole suurt midagi teada ja kui 2013eks midagi plaanitud pole, siis on vara veel rääkida. Selleks ajaks kui see turule jõuab on järgmine konsooli generatsioon juba kas väljas või tulemas.

Ütleme, et masin maksab rohkem kui konsooli hind, siis mis tõmmet on mänguril platvormi vahetada või lisaks soetada? Isegi kui Steam Box pakub võrdväärseid mänge ja hinnaklassi, siis jääb ikkagi küsimus miks oma koduseks saanud ökosüsteemist üle kolima?

See eelis Linuxi peal jooksval mängudel peab ikka kõva olema või vimm Windows'i vastu silmipimestav, et PC mehi ümber veenda.

Võimalik, et selleks ajaks on selgunud mõjuvad argumendid ja praegu on karbist väga vähe teada, aga ei näe väga suurt turgu hetkel. Või valgustage mis need suured eelised ja põhjused selle ostuks peaksid või võiksid olla?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2013 09:53:19 vasta tsitaadiga

Sihtgrupp on ju tänane pc kasutaja samamoodi, kes tegelikult alguses teeb suurema investeeringu, kui konsoolikasutaja.
Kasutajat , keskmist, ei huvita tegelikult, mis OS tal on, vaid see mida ta teha saab, kui Valve läheb linuxile ja saab mitu head devi oma mängudega kaasa, siis end user ei jää tulemata.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.01.2013 10:17:35 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Jah ja linuxit kasutab nendest Steami detsembri hw survey alusel vähem kui 1%.
Wine kasutajad lahterdatakse kõik Windowsi alla seal muideks ning neid on üsnagi märkimisväärne kogus. Ühtlasi too 1% moodustub closed ning hiljem avatud beta kasutajatest. Vähema kui poole kuuga 1% sedasi kätte saada on päris asjalik tulemus.


Muidu blizz pidi samuti mõne(d) oma uuema mängu see aasta Linuxil natives välja laskma. Saab näha kas see on D3 või ehk lõpuks ometi lastakse wow'i inhouse klient lõpuks kõigile kasutusse.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 10:21:12 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Sihtgrupp on ju tänane pc kasutaja samamoodi, kes tegelikult alguses teeb suurema investeeringu, kui konsoolikasutaja.
Kasutajat , keskmist, ei huvita tegelikult, mis OS tal on, vaid see mida ta teha saab, kui Valve läheb linuxile ja saab mitu head devi oma mängudega kaasa, siis end user ei jää tulemata.


Aga kui sul on piisavalt võimekas PC olemas, siis milleks see lisa investeering? Ok, kui sellele platvormile tuleks mänge mis PC'le ei jõuaks, siis, aga muidu. Ma pigem investeerin PC'sse kui Steam Box'i. Ja kas keskmine kasutaja näeb Steam Box'i võlu võrreldes näiteks vanade tegijatega nagu Xboxi/PS3/WiiU'ga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2013 10:25:45 vasta tsitaadiga

Millest sa nüüd aru ei saa?
Linux on vabavara. Ega "uus steam" ei saa olema steambox exclusive. See on suvaline vabavaraline distro, mille laed endale netist alla ja paned windowsi kõrvale või ainukese OS*ina tööle.
Jeez...

Loomulikult näeb keskmina kasutaja steami võlu võrreldes konsooliga, mängud on täna ju 2x odavamad ning sortiment lugematult suurem.
Devid näevad ka võlu, kui Valve ütleb, et nüüd on linux ja meil on 50+ milj võimalikku klienti ning selle asemel, et nagu täna konsoolidel teenid 5 € mängu pealt, saate 40 €.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 10:29:46 vasta tsitaadiga

Ah...vabandan härrased, I've brained my damage, panin ise puusse. Ma millegipärast lugesin välja, et "uus Steam" on Steam Boxile eksklusiivselt tulev eraldiseisev ökosüsteem. Vaba distro teema on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.01.2013 10:36:14 vasta tsitaadiga

avatuse kohta rääkis Gabe sedasi
tsitaat:
‎"We’ll come out with our own and we’ll sell it to consumers by ourselves. That’ll be a Linux box, [and] if you want to install Windows you can. We’re not going to make it hard. This is not some locked box by any stretch of the imagination. We also think that a controller that has higher precision and lower latency is another interesting thing to have"

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 20:17:15 vasta tsitaadiga


Nö online'i pole võimalik minna.

Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 20:20:51 vasta tsitaadiga

miki, sama siin ! Ei ühenda ära serveriga
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 18.01.2013 20:22:48 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:

Nö online'i pole võimalik minna.

Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning icon_rolleyes.gif

logi kasutaja välja see aitab ja uuesti sisse. Siis tuleb update.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 20:29:35 vasta tsitaadiga

Pärast update'i oli sama seis oma kümmekond minutit.
Nüüdseks jälle töötab
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 23:40:12 vasta tsitaadiga

On keegi huvitatud Magicka'st? Ostaks 4packi, teeb 1.88€ näkku.
Pole varem huvi tundnud, aga praegu nädalavahetus tasuta, sai ära proovitud ja kollektsiooni võiks endale lisada küll.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bobert
HV vaatleja
Bobert

liitunud: 19.03.2012




sõnum 20.01.2013 00:55:02 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
On keegi huvitatud Magicka'st? Ostaks 4packi, teeb 1.88€ näkku.
Pole varem huvi tundnud, aga praegu nädalavahetus tasuta, sai ära proovitud ja kollektsiooni võiks endale lisada küll.


oleksin hea meelega kambas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 01:17:51 vasta tsitaadiga

Dota2- soovib keegi, siis steami kasutaja on sama, mis HV kasutaja. (8 tk. järel)
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 01:19:27 vasta tsitaadiga

Antud soodukas lõpeb 46 tunni pärast. Kui veel 2 inimest leidub, siis ostab ära.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TennoK
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 20.01.2013 02:50:56 vasta tsitaadiga

Ärge karjuma hakake, kuna pole viitsind eriti lugeda AGA kas kellelgi veel csi mängides koguaeg steam connect lostib ja ehk leiaks ravimit selle vastu? icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 03:00:01 vasta tsitaadiga

TennoK, selles ehk viga? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6652218#6652218
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 15:10:30 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Antud soodukas lõpeb 46 tunni pärast. Kui veel 2 inimest leidub, siis ostab ära.

Kui siin mingi kamp määdsika ära võttis, siis saan Magicka:Vietnami pakkuda huvilisele.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 24.01.2013 12:39:48 vasta tsitaadiga

Keegi veel 13 dota 2-te sai? xD Mul endal olemas et kui te just hiinas ei ela siis annaks ära icon_biggrin.gif
_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 14:10:55 vasta tsitaadiga

DMaD2 kirjutas:
Keegi veel 13 dota 2-te sai? xD Mul endal olemas et kui te just hiinas ei ela siis annaks ära icon_biggrin.gif

Jajah, ja kui puudu peaks jääma, siis on mul ka 15 tk. üle.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 24.01.2013 14:44:20 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif 12 tükki mul üle, küsige julgelt !
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raisum
HV vaatleja
Raisum

liitunud: 12.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 15:12:41 vasta tsitaadiga

New features on Steam: Web chat, offline messaging and recent chat history
http://steamcommunity.com/chat/
http://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta/discussions
tsitaat:
There's a new Steam Client Beta available. The changes are listed below, please note that due to some changes you may need to opt in to the beta twice.

On Windows, this Beta introduces a change to the way that Steam downloads Steam Client updates. This work is done by Steam.exe, which will update when you join this Beta. You’ll see a new download progress dialog, which means that Steam is using a new HTTP-based method to get the updates. This method is already used by the OSX and linux versions of the Steam Client. In the long run, this method should be faster and more efficient for everybody.

However, there is one quirk due to the fact that the thing which manages the Steam Client Betas is, itself, updating. This only affects users running Windows - the OSX and linux versions of Steam should join the Beta in one step. What you will see when you join the Beta is:
Steam will restart, and update Steam.exe then download a Steam Client package. This will actually be essentially the same files as the non-Beta Steam Client, but in the new format (on disk as individual files, instead of in a gcf file)

If you go to Settings, you’ll see that Steam no longer thinks you are in the Beta. Click “Change. . .” to re-join the Client Beta.

Steam will restart again, this time downloading the full Beta version of the Steam Client.
We apologize for the extra step and downloads – from this point on, your Steam client should update itself like before to keep your Beta version up to date.

With this Steam Client Beta, we've also made some changes to how we organize and announce beta updates:
Added a new Community group for following and discussing Client betas:http://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta

When a beta update is available, the update dialog will now show Steam Client Beta changes instead of showing only the released client changes.

Client changes:
• Offline messaging: You can now send messages to users who are offline. They will receive the message when they next log in.
• Opening a chat dialog with a friend will show some recent chat history
• A web chat interface is available, you can find it by navigating to the Steam Community Friend Activity page in your web browser. NOTE: during the beta, web chat users will show as "Online on Mobile Device".
• fixed several issues with scroll bars in the store and community views
• Added a caps lock warning indicator to the login dialog password textbox
• Removed "/me" chat command, which allowed some users to modify the color of their chat text
• Fixed forum links opening in external browser windows
• Reduced retail install time when reading from optical disc on Windows XP/Vista
• Added support for better content sharing between games
• Mac: greatly reduced CPU usage and power consumption
• Mac: fixed command-W and other keyboard shortcuts
• Mac: fixed bugs with window management and the Window menu
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 15:40:39 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.