|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2013 21:36:34
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| Scart, kes sulle midagi pähe määrib? Alati on sul võimalus downgrade'ida kui sa tõesti Start nuppu nii metsikult taga halad. Keegi tõsiselt ostab või jätab ostmata AINULT op süsteemi tõttu? Ja mis sa arvad, et PC sektori müüginumbrid saavad taevasse kasvada? |
Sulle vist ei jõua kohale, ega? W7 täishinnaga müüs rohkem, kui hetkel W8 on liigutanud kokku kõigi eri versioonide peale. Ja kui uus Windows ei suuda vältida ikka päris suurt läbimüügilangust PC platformil, siis mis peaks seda suutma? |
sul jääb arusaamatuks, et w7 eel müüdi "kehva" vistaga arvuteid ja vista sai pea tasuta w7 vastu vahetada - täishinnast siin juttu teha just ei saa, niikuinii enamus profit on OEM, mitte retail karbid
kuid see teema kaldub vales suunas ja rohkem steamist, vaidluse jätkuks võib tsiteerida ja vastata win8 teemas vms
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
09.01.2013 21:43:41
|
|
|
Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal.
On sul raskem Win 8 all Steam käima panna ja mängida kui Win 7 all, on sul ükski mäng halvemini jooksnud 7 vs 8 või mis sul selle tõttu tegemata on jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.01.2013 21:49:24
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal. |
Tavakasutajat ei koti klotside edasi ja tagasi vedamine mööda ekraani. Just nii palju muutuski. Fakt on see, et W8 on olnud fiasko tänu suurtootjate poolsele selle pähe määrimisele uute arvutitega, mida keegi pole tahtnud, küsinud ega soovinud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
09.01.2013 21:57:50
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| Scart,so what? Ma ei jaga arvamust, et läbimüügilangus ainult win 8 taga on. Mida siin niipalju muutus, et inimesed ei suuda üle ega ümber saada ja jätavad väidetavalt nüüd PC ostmata kuna the horror Win 8 on peal. |
Tavakasutajat ei koti klotside edasi ja tagasi vedamine mööda ekraani. Just nii palju muutuski. Fakt on see, et W8 on olnud fiasko tänu suurtootjate poolsele selle pähe määrimisele uute arvutitega, mida keegi pole tahtnud, küsinud ega soovinud. |
Sa oled ikka teadlik, et "klotside vedamine" on täiesti vabatahtlik tegevus mida saab täiesti edukalt pea täiesti vältida? Ja uusi op süsteeme on alati "pähe määritud" uute arvutitega, siin pole midagi uut, seda tehti ammu enne Win 8t. Müüginumbrid olid languses juba enne, lihtsalt loodeti et uus Win toob tõusu, mida aga kaasa ei tulnud. Mingit katastroofi siin polnud. Ma saan aru, et sinu maailmas on ainult ekstreemsused, kas epic win või epic fail, aga maailm pole nii mustvalge.
Lõpetaks selle OT teema äkki ära ja naaseks millegi juurde, mis ka teemase puutub?
Mõned Steam Box'i prototüübid:
http://www.engadget.com/2013/01/09/eyes-on-with-valves-steambox-prototypes/
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.01.2013 22:18:01
|
|
|
renhoelder, jutt kõik õige, aga ära unusta, et enamus OEM masina ostjatest ei oska/ ei suuda sellist lihtsat asja nagu downgrade teha. Nii lihtne ongi.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.01.2013 22:20:34
|
|
|
ot:
| libe kirjutas: |
| vista sai pea tasuta w7 vastu vahetada - täishinnast siin juttu teha just ei saa |
oot, misasja?
ma tahaks seda hea meelega tasuta teha, mul on 2 vista ultimate... kuidas saan?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.01.2013 22:46:53
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
Sa oled ikka teadlik, et "klotside vedamine" on täiesti vabatahtlik tegevus mida saab täiesti edukalt pea täiesti vältida? |
Sa räägi seda tavakasutajale, kellele on viimased kolm kuud taotud kolba sisse, et klotside vedamine on uus in.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2013 22:50:44
|
|
|
teemat arendage w8 teemas edasi või tulevad hundid kallale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.01.2013 23:03:04
|
|
|
Windowsi appistumine ja suletud platvormiks muutumine on halb - mkey?
See hetk, kui windowis hakkab ainult authenitaced tarkvara installeerimine läbi Windows Marketi on meile järjekordne apstore.
Ofc steam näeb selles probleemi, sest MS võib steami pmt kinni panna ja seda nii tehnoloogiliselt peetides autentimisega või fiskaalselt välja tõrjudes.
Mind isiklikult häirib ap'istumine, steamist on savi, kui teine sama hea asi asemele tuleb.
Küll aga väga meeldib mulle see, et Valve teab Linuxi enda südame asjaks ning ma usun, et neil on rammu linux massidesse viia...
Ilmselt kokkuvõttes ongi Windws ja Windows Market, Apple ja AppStore, Android ja Google play jne ning nende kõrval Linux ja Steam.
Puhas spekulatsioon muidugi kõik, aga mängurid võidavad sellest!
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.01.2013 23:17:53
|
|
|
aga kui ma ostsin need enne 2009?
nendesamade peale saan ma 30€ eest w8...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
10.01.2013 00:17:46
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Küll aga väga meeldib mulle see, et Valve teab Linuxi enda südame asjaks ning ma usun, et neil on rammu linux massidesse viia...
|
Ma arvan vastupidi, et ei ole seni keegi suutnud linuxit mängijatele söödavaks teha ja ei suuda ka tulevikus. Litsentsi hind aastate peale ära jagades on nii marginaalne osa selle hobi juures, et platvormi vahetamisel puudub sisuline mõte. Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile. Kui Valve tahab sinna auku raha loopida, siis palju õnne neile.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2013 00:23:57
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile. |
Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2013 00:36:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| The Man kirjutas: |
| Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile. |
Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir? |
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
ja kui ei mõista miks järsku peaks need 50 mill kasutajat mingi steam linuxiboxi peale kolima, nagu see oleks kuidagi parem, kui praegused konsoolid - arvestades, et paljud suured mängud ei jõua praegugi steamile
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
10.01.2013 00:37:34
|
|
|
Jah ja linuxit kasutab nendest Steami detsembri hw survey alusel vähem kui 1%.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.01.2013 00:37:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| The Man kirjutas: |
| Pole kasutajaid ja mängutootjad ei hakka heast peast raha raiskama mängude portimiseks olematu tarbijaskonnaga süsteemile. |
Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir? |
Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2013 00:42:26
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas? |
/facepalm
Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.
Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2013 00:47:11
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas? |
/facepalm
Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.
Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus? |
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
10.01.2013 00:57:04
|
|
|
| libe kirjutas: |
Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir? |
| tsitaat: |
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
xxxx |
| tsitaat: |
| It's hard to tell exactly how many people use it as their desktop OS, as it's free for download and you can use it on as many computers as you want. Still, recent estimates put the number at around 65 million (that's more than the population of the UK!). |
http://wiki.answers.com/Q/How_many_people_use_Linux
Steamboxi teemadel spekuleerima ei hakka, kui tuleb, siis on kõik näha.
Sel teemal, et Steam native klient linuxis jookseb:
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.01.2013 01:00:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
Tõsimeeli mõtled, et kõik need 6m concurrent userit kohe ostavad omale tormisjalu steamboxi, kui eeldatavasti enamusel on juba vähemalt samahea kui mitte parem PC olemas? |
/facepalm
Kas inimestele ei jõua endiselt kohale, mis asi on Steambox? See on poes konsoolide kõrvale asetuv füüsiliselt väikeses ja silmale meeldivas vormis PC, mis on mõeldud inimestele, kes alles astuvad esimesi samme PC maailmas ja/või tulevad konsoolidelt ja ei tea PCst midagi.
Kust kurat on pärit idee, et Steambox peaks huvitama inimesi, kellel on juba gameriPC kodus? |
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid  |
Ülejäänud 7 miljardit on siis potentsiaalsed kliendid ja instant success garanteeritud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2013 01:03:17
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| tsitaat: |
Sa ikka tead, et Steamil on üle viiekümne miljoni aktiivse kasutaja ning just ületati kuue miljoni samaaegse kasutaja piir? |
| tsitaat: |
steamil võib ju olla, linuxil ei ole
xxxx |
| tsitaat: |
| It's hard to tell exactly how many people use it as their desktop OS, as it's free for download and you can use it on as many computers as you want. Still, recent estimates put the number at around 65 million (that's more than the population of the UK!). |
http://wiki.answers.com/Q/How_many_people_use_Linux
Steamboxi teemadel spekuleerima ei hakka, kui tuleb, siis on kõik näha.
Sel teemal, et Steam native klient linuxis jookseb:  |
aja oma quotemine korda ja nüüd rebisid sa numbrid kontekstist välja
steami kasutajaskond on sihtgrupp, linuxi kasutajaskond aga ei tähenda steami jaoks sihtgruppi - nood on pigem kasutajad, keda mängud ei koti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
10.01.2013 01:09:25
|
|
|
Ega see ei ole ju Linux VÕI Windows valik ning ei piirdu ka AINULT Steamboxiga.
Kui Valve seda asja tegma hakkab, siis raudselt hoolitseb paari asja eest:
a) teeb windowsi kasutajatele dual boot'i loomise maksimaalselt lihtsaks
b) teeb enda distro maksimaalselt atraktsiivseks
c) kindlasti loob devi'idele maksimaalselt head tingimused (vb nt oma cuti'i korrigeerib vms), et luua sinna hea mängu baas
... ja kokkuvõttes hääletavad kasutajad ka oma rahakotiga ning uue raali loomisel, kui saad windowsi hinna välja jätta, siis why not.
Ma usun, et steam viib ka kontrolleri supporti teisele tasmele ja ega tegelikult väga palju rohkem vaja pole imo.
Steami kasutajaid täna on rohkem kui xboxi omi ning devidele on see kindlasti väga hea argument, kui steam neile ettepanekuid teeb.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
10.01.2013 01:21:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
steami kasutajaskond on sihtgrupp, linuxi kasutajaskond aga ei tähenda steami jaoks sihtgruppi - nood on pigem kasutajad, keda mängud ei koti |
Ok, olgu see tsiteerimine mis ta oli, aga no sellele lausele ei saa mitte vastamata jätta. Mille põhjal sa väidad, et linuxi kasutajaskond on selline, keda ei huvita mängud või mängimine?
http://www.youtube.com/user/xpander666 <-- HV kasutaja xpander. Näiteks.
Ja suur terve internet on olnud aegu täis hala, et miks steami läbi wine peab jooksutama, miks native klienti ei ole. Ja seda juttu on juba aastaid räägitud. Ja wine ongi selle eesmärgiga välja töötatud, et saaks mängida ka pingviini peal.
Ehk siis see suhtumine, et linux kõlbab ainult serveerimisjaamaks või kuskile avalikku internetti näitama, see võis paika pidada kuni 2003-2005 aastani. Ja see oli juba 8 astat tagasi.
See, et Steam linuxi peal töötab, teeb linuxi kasutajad sihtgrupiks.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.01.2013 01:28:32
|
|
|
| Isiklikult ainus põhjus, miks täna veel Windows-it peamise op. süsteemina kasutan, ongi mängud. Kui saaks mänge normaalselt ilma mingi keemiata Linuxi peal jooksutada, oleks ammu Windowsist loobunud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2013 01:48:50
|
|
|
| libe kirjutas: |
mida sa siis sellele 50 miljonile kasutajale viitasid  |
See on 50 miljonit kasutajat, kellel on Steami tehtud piisavalt suur investeering, et võimalusel minna kaasa Gabeniga, kuhu ta ka ei läheks. Kui Valve saab hakkama sellise teoga, et teeb valmis Linuxi distro, milles mängud jooksevad 30% kiiremini kui Wini all (mis WoWi jõudlust linuxi all arvesse võttes ei olegi nii võimatu), on Windowsiga kööga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.01.2013 02:23:06
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Isiklikult ainus põhjus, miks täna veel Windows-it peamise op. süsteemina kasutan, ongi mängud. Kui saaks mänge normaalselt ilma mingi keemiata Linuxi peal jooksutada, oleks ammu Windowsist loobunud. |
Miks sa wini peale nii kuri oled ?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2013 02:27:15
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Miks sa wini peale nii kuri oled ?  |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
10.01.2013 08:12:58
|
|
|
Hetkeseisuga ei näe ma asjal väga jumet. Muidugi hetkel pole suurt midagi teada ja kui 2013eks midagi plaanitud pole, siis on vara veel rääkida. Selleks ajaks kui see turule jõuab on järgmine konsooli generatsioon juba kas väljas või tulemas.
Ütleme, et masin maksab rohkem kui konsooli hind, siis mis tõmmet on mänguril platvormi vahetada või lisaks soetada? Isegi kui Steam Box pakub võrdväärseid mänge ja hinnaklassi, siis jääb ikkagi küsimus miks oma koduseks saanud ökosüsteemist üle kolima?
See eelis Linuxi peal jooksval mängudel peab ikka kõva olema või vimm Windows'i vastu silmipimestav, et PC mehi ümber veenda.
Võimalik, et selleks ajaks on selgunud mõjuvad argumendid ja praegu on karbist väga vähe teada, aga ei näe väga suurt turgu hetkel. Või valgustage mis need suured eelised ja põhjused selle ostuks peaksid või võiksid olla?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
10.01.2013 09:53:19
|
|
|
Sihtgrupp on ju tänane pc kasutaja samamoodi, kes tegelikult alguses teeb suurema investeeringu, kui konsoolikasutaja.
Kasutajat , keskmist, ei huvita tegelikult, mis OS tal on, vaid see mida ta teha saab, kui Valve läheb linuxile ja saab mitu head devi oma mängudega kaasa, siis end user ei jää tulemata.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.01.2013 10:17:35
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Jah ja linuxit kasutab nendest Steami detsembri hw survey alusel vähem kui 1%. |
Wine kasutajad lahterdatakse kõik Windowsi alla seal muideks ning neid on üsnagi märkimisväärne kogus. Ühtlasi too 1% moodustub closed ning hiljem avatud beta kasutajatest. Vähema kui poole kuuga 1% sedasi kätte saada on päris asjalik tulemus.
Muidu blizz pidi samuti mõne(d) oma uuema mängu see aasta Linuxil natives välja laskma. Saab näha kas see on D3 või ehk lõpuks ometi lastakse wow'i inhouse klient lõpuks kõigile kasutusse.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
10.01.2013 10:21:12
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Sihtgrupp on ju tänane pc kasutaja samamoodi, kes tegelikult alguses teeb suurema investeeringu, kui konsoolikasutaja.
Kasutajat , keskmist, ei huvita tegelikult, mis OS tal on, vaid see mida ta teha saab, kui Valve läheb linuxile ja saab mitu head devi oma mängudega kaasa, siis end user ei jää tulemata. |
Aga kui sul on piisavalt võimekas PC olemas, siis milleks see lisa investeering? Ok, kui sellele platvormile tuleks mänge mis PC'le ei jõuaks, siis, aga muidu. Ma pigem investeerin PC'sse kui Steam Box'i. Ja kas keskmine kasutaja näeb Steam Box'i võlu võrreldes näiteks vanade tegijatega nagu Xboxi/PS3/WiiU'ga?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
10.01.2013 10:25:45
|
|
|
Millest sa nüüd aru ei saa?
Linux on vabavara. Ega "uus steam" ei saa olema steambox exclusive. See on suvaline vabavaraline distro, mille laed endale netist alla ja paned windowsi kõrvale või ainukese OS*ina tööle.
Jeez...
Loomulikult näeb keskmina kasutaja steami võlu võrreldes konsooliga, mängud on täna ju 2x odavamad ning sortiment lugematult suurem.
Devid näevad ka võlu, kui Valve ütleb, et nüüd on linux ja meil on 50+ milj võimalikku klienti ning selle asemel, et nagu täna konsoolidel teenid 5 € mängu pealt, saate 40 €.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
10.01.2013 10:29:46
|
|
|
Ah...vabandan härrased, I've brained my damage, panin ise puusse. Ma millegipärast lugesin välja, et "uus Steam" on Steam Boxile eksklusiivselt tulev eraldiseisev ökosüsteem. Vaba distro teema on
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.01.2013 10:36:14
|
|
|
avatuse kohta rääkis Gabe sedasi
| tsitaat: |
| "We’ll come out with our own and we’ll sell it to consumers by ourselves. That’ll be a Linux box, [and] if you want to install Windows you can. We’re not going to make it hard. This is not some locked box by any stretch of the imagination. We also think that a controller that has higher precision and lower latency is another interesting thing to have" |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.01.2013 20:17:15
|
|
|
Nö online'i pole võimalik minna.
Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
18.01.2013 20:20:51
|
|
|
miki, sama siin ! Ei ühenda ära serveriga
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
18.01.2013 20:22:48
|
|
|
| miki kirjutas: |
Nö online'i pole võimalik minna.
Brauseris on kasutaja ka millegipärast alailma väljalogitud ning  |
logi kasutaja välja see aitab ja uuesti sisse. Siis tuleb update.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.01.2013 20:29:35
|
|
|
Pärast update'i oli sama seis oma kümmekond minutit.
Nüüdseks jälle töötab
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
18.01.2013 23:40:12
|
|
|
On keegi huvitatud Magicka'st? Ostaks 4packi, teeb 1.88€ näkku.
Pole varem huvi tundnud, aga praegu nädalavahetus tasuta, sai ära proovitud ja kollektsiooni võiks endale lisada küll.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bobert
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2012
|
20.01.2013 00:55:02
|
|
|
| Clover kirjutas: |
On keegi huvitatud Magicka'st? Ostaks 4packi, teeb 1.88€ näkku.
Pole varem huvi tundnud, aga praegu nädalavahetus tasuta, sai ära proovitud ja kollektsiooni võiks endale lisada küll. |
oleksin hea meelega kambas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
20.01.2013 01:17:51
|
|
|
Dota2- soovib keegi, siis steami kasutaja on sama, mis HV kasutaja. (8 tk. järel)
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
20.01.2013 01:19:27
|
|
|
| Antud soodukas lõpeb 46 tunni pärast. Kui veel 2 inimest leidub, siis ostab ära.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TennoK
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
20.01.2013 02:50:56
|
|
|
Ärge karjuma hakake, kuna pole viitsind eriti lugeda AGA kas kellelgi veel csi mängides koguaeg steam connect lostib ja ehk leiaks ravimit selle vastu?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
20.01.2013 15:10:30
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Antud soodukas lõpeb 46 tunni pärast. Kui veel 2 inimest leidub, siis ostab ära. |
Kui siin mingi kamp määdsika ära võttis, siis saan Magicka:Vietnami pakkuda huvilisele.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMaD2
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2007
|
24.01.2013 12:39:48
|
|
|
Keegi veel 13 dota 2-te sai? xD Mul endal olemas et kui te just hiinas ei ela siis annaks ära
_________________ Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
24.01.2013 14:10:55
|
|
|
| DMaD2 kirjutas: |
Keegi veel 13 dota 2-te sai? xD Mul endal olemas et kui te just hiinas ei ela siis annaks ära  |
Jajah, ja kui puudu peaks jääma, siis on mul ka 15 tk. üle.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
24.01.2013 14:44:20
|
|
|
12 tükki mul üle, küsige julgelt !
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raisum
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2011
|
24.01.2013 15:12:41
|
|
|
New features on Steam: Web chat, offline messaging and recent chat history
http://steamcommunity.com/chat/
http://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta/discussions
| tsitaat: |
There's a new Steam Client Beta available. The changes are listed below, please note that due to some changes you may need to opt in to the beta twice.
On Windows, this Beta introduces a change to the way that Steam downloads Steam Client updates. This work is done by Steam.exe, which will update when you join this Beta. You’ll see a new download progress dialog, which means that Steam is using a new HTTP-based method to get the updates. This method is already used by the OSX and linux versions of the Steam Client. In the long run, this method should be faster and more efficient for everybody.
However, there is one quirk due to the fact that the thing which manages the Steam Client Betas is, itself, updating. This only affects users running Windows - the OSX and linux versions of Steam should join the Beta in one step. What you will see when you join the Beta is:
Steam will restart, and update Steam.exe then download a Steam Client package. This will actually be essentially the same files as the non-Beta Steam Client, but in the new format (on disk as individual files, instead of in a gcf file)
If you go to Settings, you’ll see that Steam no longer thinks you are in the Beta. Click “Change. . .” to re-join the Client Beta.
Steam will restart again, this time downloading the full Beta version of the Steam Client.
We apologize for the extra step and downloads – from this point on, your Steam client should update itself like before to keep your Beta version up to date.
With this Steam Client Beta, we've also made some changes to how we organize and announce beta updates:
Added a new Community group for following and discussing Client betas:http://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta
When a beta update is available, the update dialog will now show Steam Client Beta changes instead of showing only the released client changes.
Client changes:
• Offline messaging: You can now send messages to users who are offline. They will receive the message when they next log in.
• Opening a chat dialog with a friend will show some recent chat history
• A web chat interface is available, you can find it by navigating to the Steam Community Friend Activity page in your web browser. NOTE: during the beta, web chat users will show as "Online on Mobile Device".
• fixed several issues with scroll bars in the store and community views
• Added a caps lock warning indicator to the login dialog password textbox
• Removed "/me" chat command, which allowed some users to modify the color of their chat text
• Fixed forum links opening in external browser windows
• Reduced retail install time when reading from optical disc on Windows XP/Vista
• Added support for better content sharing between games
• Mac: greatly reduced CPU usage and power consumption
• Mac: fixed command-W and other keyboard shortcuts
• Mac: fixed bugs with window management and the Window menu
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.01.2013 15:40:39
|
|
|
lõpuks ometi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|