Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:15:28 vasta tsitaadiga

UrmoZ, tasub see hinnavahet ära?

Vaatan et väga neid SSDsi ei pakuta, ja netist aeg-ajalt uurides paistab et ikka pidevalt on mingid hädad. Hakkan juba uue (garantii) peale mõtlema. Mida võtta, mida jätta? Kasutatud või uus?
Läheks Z68A-GD80 (B3) külge (ehk SATAIII olemas). Nagu siin enne kirjutasin, siis aeg-ajalt mingi CAD, videotöötlus jm soft..

Pole kunagi nii kiiret arvutit omanud ning ühtegi SSDga masinat näppinud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:24:59 vasta tsitaadiga

Milliseid konkreetseid mudeleid täpsemalt mõtled?
Muud omadused võivad olla tähtsamad kui SATAII või SATAIII.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:25:29 vasta tsitaadiga

SSD annab süsteemi tajutavale kiirusele kõige suurema kasvu. Pöördusaeg kukub millisekunditest nanosekunditeks, lisaks on andmete voog-lugemine/kirjutamine 2-3x kiirem.

Ükskõik milline selle/eelmise aasta SSD on parem kui ükskõik milline HDD, seda siis süsteemi/swap/temp kasutuseks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:34:37 vasta tsitaadiga

UrmoZ, otseselt polegi. Vaatan siit - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/SSD+seadmed/?search=2f614cf8732ff668af91b96f5e818ff3&Order=MinPrice&Sort=0#results
Vaatan neid benchmarke, aga mulle ei ütle need erinevate failide kirjutamise/lugemise kiirused midagi. St saaks aru kui üks on kiirem kui teine, aga nüüd on mängus juba miskid järjestiklugemised ja mis iganes..

anubis, täpselt seda mõtlengi. Et kui ta nii oluliselt kukub, kas mul tasub tõmmelda? I mean, kui oled terve elu sõitnud hobusega, siis kas Ferraril ja Lambol ikka vahet teed? Või kas on üldse vaja teha?

Kas peaksin uue ja garantiiga ketta ostma, või ei?
Kas SATAII, või SATAIII? 100 euri vs 200 euri hinnavahet tunnen.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:40:56 vasta tsitaadiga

Rajareits, maht 180 kuni 256GB - 250GB Samsung 840.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:54:42 vasta tsitaadiga

UrmoZ, miks?

Saan aru et mõistlikum oleks võtta uus.
GB/eur on see Inteli oma mõistlikum, 1,(3) vs 1,56. Samas mujalt foorumitest loen ka, et kõik soovitavad Samsungi. Aga miks?

EDIT: kiirus? icon_redface.gif
840 vist ikka tunduvalt kiirem.
Saan siis aru, et SSDde vahe on ka ikka tuntav? icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:06:11 vasta tsitaadiga

840 seerial oli algselt probleem, isiklikult pole nendega kokku puutunud. Aga süsteemi/swap/temp kaotamine oleks löök. Isiklikult usaldan intelit enam.

http://www.anandtech.com/show/6483/update-on-samsung-ssd-840840-pro-failures
http://www.anandtech.com/show/6503/second-update-on-samsung-ssd-840840-pro-failures

Vahe ON tuntav. Aga suurem vahe on HDD -> SSD upgrade.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.01.2013 18:13:10 vasta tsitaadiga

840 pro on veel kiirem kui tavaline. Sel ei pidavat neid probleeme ka olema.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:15:27 vasta tsitaadiga

Samsung ja Intel on mõlemad ühed kvaliteetsemad SSD-de tootjad.
Hind/maht suhe on peaaegu sama (240GB Intel 335 ja 250GB Samsung 840).

Nendest kahest mudelist on Samsung väledam.

icon_lol.gif Kui asja veel keerulisemaks ajada, siis SSD-de puhul tuleks esimesena vaadata "väikeste failide random (4K) kirjutamist/lugemist", kuna nendega tegeleb süsteem kõige sagedamini ning on põhiline, mis annab suure jõudluse HDD-de ees. Kümneid ja kümneid kordi kiirem.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:23:17 vasta tsitaadiga

UrmoZ, icon_lol.gif

anubis, thumbs_up.gif

250 GB järgi mul vajadust pole, aga kui vahe tõesti olemas on, siis tuleb ilmselt 840 ära võtta?

anubis antud lingil räägib ära, et 840 viga oli ainult pre-production ketastel. Kommentaarides rohkem keegi jamadest ei kirjuta.

Kas pean müüjalt uurima racki jm kohta ka, või on igal kettal kõik need asjad kaasas?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:30:37 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ei pea muretsema. Kui just eestisse ei ole miskit pooletoobist partiid saadetud siis tavakasutajateni ei jõudnud selle FW veaga SSDd kindlasti.

(ega intel ka puhas poiss pole, 520 seeria AES256 vs AES128 krüptokala nimelt icon_smile.gif http://communities.intel.com/message/176232 )
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:36:15 vasta tsitaadiga

anubis, jõudsin nüüd kommentaaridega lõppu. Ikka on veel hädasid. Aga selle jaoks ju lähengi garantii peale.. icon_smile.gif

Ehk siis kokkuvõttes.
Tuleb osta garantiiga ketas (SSDdel pidevad jamad).
Üle 160 gigaste ketaste puhul on kõige kasulikum Samsungi 840 ketas. Maksab küll tsipa rohkem kui Intel 330 seeria, aga on see eest tuntavalt kiirem.

Õige? icon_smile.gif

Igatahes suured tänud Teile! thumbs_up.gif beer_yum.gif

Ahjaa.. See rack? Saan panna otse oma lauakasti, või pean eraldi miskit manti juurde ostma?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:38:28 vasta tsitaadiga

Eks ta nii ole - kui saad lubada andmete kadumist siis võib see natuke kiiruse kasvu hää olla. Mina ei saa icon_smile.gif

tsitaat:

I mean, kui oled terve elu sõitnud hobusega, siis kas Ferraril ja Lambol ikka vahet teed? Või kas on üldse vaja teha?

ega siis pea ka ostma sapakat/seitsmenda seeria panni bemmi, pigem ikka korralik garantiiga pereauto icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:44:13 vasta tsitaadiga

anubis, Intelil ka ju garantii 3 aastat?
Või kui mõtled et üks läheb lihtsalt kolme aasta jooksul pekki, siis vb küll. Aga hoian seal peal nkn ainult süsteemi. Vast väga hullu ei juhtu. Ma kogu aeg seda meelt olnud, et parem sõidan lühikest aega Ferrariga ja ülejäänd aja sappariga, kui terve elu korraliku pereautoga.. icon_biggrin.gif

EDIT: pean siis ostma selle kallima, KIT variandi?
KIT: http://www.pcsto.ee/510190-5.html
Ilma: http://www.pcsto.ee/510187-5.html

Mingi metallraami eest liiga palju pole?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:45:06 vasta tsitaadiga

Rajareits, endal samsung 830 256gb ja väga rahul
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.01.2013 19:47:13 vasta tsitaadiga

Osta ikka odavam, metallraami saad 5€ eest eraldi juurde osta.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:49:02 vasta tsitaadiga

von Wu, kust? icon_redface.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:26:46 vasta tsitaadiga

odavam isegi

panin tooteotsingusse "bracket"

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:29:43 vasta tsitaadiga

Super! Tänud!

Saan aru, et selle odavamaga tuleb ainult ketas ja kõik? Juhtmeid jm mitte? Kunagi müüa tahaks, siis seda USB otsa poleks vaja?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.01.2013 21:06:53 vasta tsitaadiga

Tavalise variandiga juhtmeid kaasa ei saa. SATA andme- ja toitekaablid on sul ilmselt juba olemas. SATA->USB ülemineku saab ka vajadusel eraldi osta.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:09:54 vasta tsitaadiga

Ma olen aru saand et viskad mingi jublaka otsa ja nagu võluväel on tast saanud kaasaskantav kõvaketas?
Pildi järgi oletan praegu.
Pilt: www.izarmicro.net/fotos/productos/Samsung%20840%20Series%20250GB%20MZ-7TD250KW_4.jpg

EDIT: selge. Suured tänud jällegi!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saemeez
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 21.01.2013 22:18:02 vasta tsitaadiga

Tere siinne pere

Ei ole üldse veebikaameratega kursis.

Kui soov noortele sugulastele soetada üks selline isend, millega saavad Skypes videokõned maha peetud, siis mida soovitate?

Hinnaklass on väga lai, keeruline on võhikul selles vallas orienteeruda.
Ei ole ju mõtet osta Ferrarit, et sõita Tallinna tänavatel icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2013 05:46:12 vasta tsitaadiga

saemeez, Tavaline logitechi oma 15-25€ eest käib küll thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 12:41:09 vasta tsitaadiga

Üldiselt üle Logitech C270/C310 ei peaks olema vajadust vaadata.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 13:53:27 vasta tsitaadiga

Kuna keegi mulle vastata ei tahtnud, siis toon ise kaks masinat siia.
Muide minu küsimus asub muidu leheküljel 300.....
Masinad siis:
See link
See link

Millist nendest valida? Või üldse midagi kolmandat?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:30:15 vasta tsitaadiga

helpless, lisaks sellele
Spoiler Spoiler Spoiler

võiksid tuua välja oma eelarve, mis paneb asja paika. saaksid kindlasti abi. lisaks vb. ka korpuse, toite ja hdd mudeli. neid võib tõenäoliselt veel kasutada, ehk.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 20:18:27 vasta tsitaadiga

Maksimaalselt 750 eurot. Kui alla selle saab siis oleks veel parem. Eks meil kellelgi pole rahakott väga suur. icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 23.01.2013 03:00:48 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Kuna keegi mulle vastata ei tahtnud, siis toon ise kaks masinat siia.
Muide minu küsimus asub muidu leheküljel 300.....
Masinad siis:
See link
See link

Millist nendest valida? Või üldse midagi kolmandat?


See teisel lingil olev masin on omalgi kuigi GTX660 kaardiga. Ise olen võimsusega väga rahul siiani ja ei ole ühtegi mängu mida minul masin ei liigutaks..
Esimest linki ei näe kahjuks.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:16:13 vasta tsitaadiga

Klikka selle lingi peale ja vaata aadressi ribale. Seal lõpus on url, mis seal ei peaks olema. Eemalda see ära ja avaneb sulle vaade. icon_smile.gif
- Muidu seda arvutit enam ei toodeta ja sealt on ka see otsa saanud. Aga teinekord ehk läheb seda näpunäidet vaja ehk kontrolli aadressi.
Aga tulla tagasi teise juurde. GTX 650ti on natuke parem kui GTX660? Muidu julged seda arvutit siis soovitada?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:35:05 vasta tsitaadiga

650Ti on halvem kui 660!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:37:41 vasta tsitaadiga

Kui suur nende vahe on? Vaatan, et AK on komplektide hindu tõstnud. Kas 660 on 30 eurot rohkem väärt, kui 650ti?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:48:13 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Kui suur nende vahe on? Vaatan, et AK on komplektide hindu tõstnud. Kas 660 on 30 eurot rohkem väärt, kui 650ti?

On väärt küll!
helpless, http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i5_ivy_bridge_gaming_gtx_ssd/13847204/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 15:59:54 vasta tsitaadiga

GTX 660 on ~50% kõrgema jõudlusega kui GTX 650 Ti.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 16:29:30 vasta tsitaadiga

Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).

Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 16:48:02 vasta tsitaadiga

Arvuti eesmärk on siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Masin millest jutt on on siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellel on küll GTX 650ti 2GB videokaart aga kas see kannatab ka ära? Uusi juppe ei taha nagu otsma hakata.
Tasub see masin siis ära võtta?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2013 16:54:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).

Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700.

Kõiki juppe ei saa järelmaksu peale. Kallimaid saab. Odavamaid mitte nii väga. Küll aga kui jupid välja valida ja lasta AK poolt kokku panna, siis peaks saama ühtse garantii ja järelmaksu. Keegi kes rohkem kursis võib parandada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:25:13 vasta tsitaadiga

Komponentide hinnast ei olene järelmaksu saamine, tellimuse kogusummast oleneb see ikka.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:28:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow, küsimus oligi siis selles, et, kas nad teevad komplekti ilma komplekteerimiseta ka järelmaksu peale või ei tee...
aga ok, keegi, kes pädevam võiks selle üle kommenteerida küll, kuidas AK järelmaks piiratud on.

igatahes
rmc kirjutas:
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).

Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700. järelmaksu peale.




helpless, võid pm. samad jupid üles otsida AK enda kodukalt ja tellida komplekteerimise ka, saad samasuguse kasti, ainult, et hinnavahe eest saad ka 660ti sisse vast ja oled rahul. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:47:33 vasta tsitaadiga

Seal nimekirjas ma küll 660ti-d ei näe. Hmm....
Ja miks ti-ga, kui ilma selleta on parem? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 17:59:52 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Seal nimekirjas ma küll 660ti-d ei näe. Hmm....
Ja miks ti-ga, kui ilma selleta on parem? icon_smile.gif

650Ti on lahjem kui 660, 660Ti on parem kui 660
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 19:27:26 vasta tsitaadiga

helpless, ma juba ennem panin selle lingi aga kas sa ei märganud vms???
Odavam ja parem sellest AK kastist, kus on 650ti...
http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i5_ivy_bridge_gaming_gtx_ssd/13847204/
i5+GTX660+SSD=väga hea kooslus!
Hästi küsida, siis vahetavad emaplaadi ka vähemalt B75 peale.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 23:52:47 vasta tsitaadiga

Tõesti ei märganud seda. Tänud, et uuesti lisasid.
Mis muidu selle emaplaadiga on? Nendes olen ma suht algaja.
Palju vahetus umbes maksma läheks? Ja kui suur vahe siis tuleks umbes? Paremuse vahet mõtlen siis....

EDIT: Või siis kui..... tasuta? 0.0
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 24.01.2013 03:11:12 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Arvuti eesmärk on siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Masin millest jutt on on siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sellel on küll GTX 650ti 2GB videokaart aga kas see kannatab ka ära? Uusi juppe ei taha nagu otsma hakata.
Tasub see masin siis ära võtta?


Kui saaksid sisse GTX660 2GB, siis tasuks küll. Omal vedas detsembris kui ostsin, et AK kodukal oli masin juba GTX660 sees ja hind 699€. See oli christmas xl mudel mida enam valikus ei näe, aga sama mudel on teise nimega see http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC23/Arvutikeskus-i5-Ivy-Gamer-197415

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 09:34:06 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:


Omal vedas detsembris kui ostsin, et AK kodukal oli masin juba GTX660 sees ja hind 699€. See oli christmas xl mudel mida enam valikus ei näe, aga sama mudel on teise nimega see http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC23/Arvutikeskus-i5-Ivy-Gamer-197415


Kirjutasin neile, et mis pärast te 30 euri olete juurde pannud. Sain järgmise vastuse:"Kuna võrreldes eelmise aastaga on muutunud nii detailide saadavus, kui hinnad pidime ka oma komplektides mõningad muutused sisse viima. Nii on muutunud antud komplektil toiteplokk ning mälud, mis omakorda tõstabki hinda."
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 11:30:12 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Tõesti ei märganud seda. Tänud, et uuesti lisasid.
Mis muidu selle emaplaadiga on? Nendes olen ma suht algaja.
Palju vahetus umbes maksma läheks? Ja kui suur vahe siis tuleks umbes? Paremuse vahet mõtlen siis....

EDIT: Või siis kui..... tasuta? 0.0

Kirjuta 1a'le, et soovid seda kasti aga B75 emaplaadiga, kuna usb3 ja sata3 on vajalikud. Kindlasti tulevad sulle vastu ja vahetavad emaplaadi, mis teeb umbes 20-30€ hinnalisa... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.01.2013 13:30:35 vasta tsitaadiga

Tere! Soovitage korpust koos toitega või mõlemad eraldi. 50-60euro(lagi) kanti umbes. Hetkel ei kloki, sest ei ole reaalset vajadust väga aga tulevikus vbla küll, vbl ostan teise video juurde või klokin proset... Soovin, et oleks vaikne ja mitte atx korpus, et kõik lahedalt sisse mahuks. Küll aga võiks voolukast normaalne olla, st taluks kellamist jne. Vaatasin AK'st kaste kuid ei oska millegi vahel valida kuna puudub kogemus selles osas. Võib ju olla odavam lahendus ka, põhiline et vaikne ja jõudlust jaguks.
mälud 12g dual
emaplaat P67A-GD65B3 MSI(ilmselt mingi aeg läheb vahetusse)
GPU HD6950 2GB @...(ilmselt mingi aeg läheb vahetusse)

Mis muidu selle atx ja tavalise vahe on? atx on väiksem?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 16:40:31 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Kirjuta 1a'le, et soovid seda kasti aga B75 emaplaadiga, kuna usb3 ja sata3 on vajalikud. Kindlasti tulevad sulle vastu ja vahetavad emaplaadi, mis teeb umbes 20-30€ hinnalisa... thumbs_up.gif

Teen seda. Aga rammi kiirused ja värgid sobivad selle B75-ga hästi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.01.2013 01:38:14 vasta tsitaadiga

Hea küll, öelge siis mis firma voolukaste tasub vaadata?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 01:49:28 vasta tsitaadiga

Chieftec, Corsair, Fortron, SeaSonic, OCZ ja kindlasti veel mõningaid.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2013 02:02:08 vasta tsitaadiga

UrmoZ,
rmc kirjutas:
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).

Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700. järelmaksu peale. kui ainult juppe järelmaksu peale ei saa, siis komplekteerimine ka.


icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.