|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 17:15:28
|
|
|
UrmoZ, tasub see hinnavahet ära?
Vaatan et väga neid SSDsi ei pakuta, ja netist aeg-ajalt uurides paistab et ikka pidevalt on mingid hädad. Hakkan juba uue (garantii) peale mõtlema. Mida võtta, mida jätta? Kasutatud või uus?
Läheks Z68A-GD80 (B3) külge (ehk SATAIII olemas). Nagu siin enne kirjutasin, siis aeg-ajalt mingi CAD, videotöötlus jm soft..
Pole kunagi nii kiiret arvutit omanud ning ühtegi SSDga masinat näppinud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.01.2013 17:24:59
|
|
|
Milliseid konkreetseid mudeleid täpsemalt mõtled?
Muud omadused võivad olla tähtsamad kui SATAII või SATAIII.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2013 17:25:29
|
|
|
SSD annab süsteemi tajutavale kiirusele kõige suurema kasvu. Pöördusaeg kukub millisekunditest nanosekunditeks, lisaks on andmete voog-lugemine/kirjutamine 2-3x kiirem.
Ükskõik milline selle/eelmise aasta SSD on parem kui ükskõik milline HDD, seda siis süsteemi/swap/temp kasutuseks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.01.2013 17:40:56
|
|
|
Rajareits, maht 180 kuni 256GB - 250GB Samsung 840.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 17:54:42
|
|
|
UrmoZ, miks?
Saan aru et mõistlikum oleks võtta uus.
GB/eur on see Inteli oma mõistlikum, 1,(3) vs 1,56. Samas mujalt foorumitest loen ka, et kõik soovitavad Samsungi. Aga miks?
EDIT: kiirus?
840 vist ikka tunduvalt kiirem.
Saan siis aru, et SSDde vahe on ka ikka tuntav?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
21.01.2013 18:13:10
|
|
|
840 pro on veel kiirem kui tavaline. Sel ei pidavat neid probleeme ka olema.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.01.2013 18:15:27
|
|
|
Samsung ja Intel on mõlemad ühed kvaliteetsemad SSD-de tootjad.
Hind/maht suhe on peaaegu sama (240GB Intel 335 ja 250GB Samsung 840).
Nendest kahest mudelist on Samsung väledam.
Kui asja veel keerulisemaks ajada, siis SSD-de puhul tuleks esimesena vaadata "väikeste failide random (4K) kirjutamist/lugemist", kuna nendega tegeleb süsteem kõige sagedamini ning on põhiline, mis annab suure jõudluse HDD-de ees. Kümneid ja kümneid kordi kiirem.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 18:23:17
|
|
|
UrmoZ,
anubis,
250 GB järgi mul vajadust pole, aga kui vahe tõesti olemas on, siis tuleb ilmselt 840 ära võtta?
anubis antud lingil räägib ära, et 840 viga oli ainult pre-production ketastel. Kommentaarides rohkem keegi jamadest ei kirjuta.
Kas pean müüjalt uurima racki jm kohta ka, või on igal kettal kõik need asjad kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2013 18:30:37
|
|
|
Ma arvan, et ei pea muretsema. Kui just eestisse ei ole miskit pooletoobist partiid saadetud siis tavakasutajateni ei jõudnud selle FW veaga SSDd kindlasti.
(ega intel ka puhas poiss pole, 520 seeria AES256 vs AES128 krüptokala nimelt http://communities.intel.com/message/176232 )
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 18:36:15
|
|
|
anubis, jõudsin nüüd kommentaaridega lõppu. Ikka on veel hädasid. Aga selle jaoks ju lähengi garantii peale..
Ehk siis kokkuvõttes.
Tuleb osta garantiiga ketas (SSDdel pidevad jamad).
Üle 160 gigaste ketaste puhul on kõige kasulikum Samsungi 840 ketas. Maksab küll tsipa rohkem kui Intel 330 seeria, aga on see eest tuntavalt kiirem.
Õige?
Igatahes suured tänud Teile!
Ahjaa.. See rack? Saan panna otse oma lauakasti, või pean eraldi miskit manti juurde ostma?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2013 18:38:28
|
|
|
Eks ta nii ole - kui saad lubada andmete kadumist siis võib see natuke kiiruse kasvu hää olla. Mina ei saa
| tsitaat: |
I mean, kui oled terve elu sõitnud hobusega, siis kas Ferraril ja Lambol ikka vahet teed? Või kas on üldse vaja teha?
|
ega siis pea ka ostma sapakat/seitsmenda seeria panni bemmi, pigem ikka korralik garantiiga pereauto
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 18:44:13
|
|
|
anubis, Intelil ka ju garantii 3 aastat?
Või kui mõtled et üks läheb lihtsalt kolme aasta jooksul pekki, siis vb küll. Aga hoian seal peal nkn ainult süsteemi. Vast väga hullu ei juhtu. Ma kogu aeg seda meelt olnud, et parem sõidan lühikest aega Ferrariga ja ülejäänd aja sappariga, kui terve elu korraliku pereautoga..
EDIT: pean siis ostma selle kallima, KIT variandi?
KIT: http://www.pcsto.ee/510190-5.html
Ilma: http://www.pcsto.ee/510187-5.html
Mingi metallraami eest liiga palju pole?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.01.2013 18:45:06
|
|
|
Rajareits, endal samsung 830 256gb ja väga rahul
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
21.01.2013 19:47:13
|
|
|
| Osta ikka odavam, metallraami saad 5€ eest eraldi juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 19:49:02
|
|
|
von Wu, kust?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.01.2013 20:26:46
|
|
|
odavam isegi
panin tooteotsingusse "bracket"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.01.2013 20:29:43
|
|
|
Super! Tänud!
Saan aru, et selle odavamaga tuleb ainult ketas ja kõik? Juhtmeid jm mitte? Kunagi müüa tahaks, siis seda USB otsa poleks vaja?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
21.01.2013 21:06:53
|
|
|
| Tavalise variandiga juhtmeid kaasa ei saa. SATA andme- ja toitekaablid on sul ilmselt juba olemas. SATA->USB ülemineku saab ka vajadusel eraldi osta.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saemeez
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2006
|
21.01.2013 22:18:02
|
|
|
Tere siinne pere
Ei ole üldse veebikaameratega kursis.
Kui soov noortele sugulastele soetada üks selline isend, millega saavad Skypes videokõned maha peetud, siis mida soovitate?
Hinnaklass on väga lai, keeruline on võhikul selles vallas orienteeruda.
Ei ole ju mõtet osta Ferrarit, et sõita Tallinna tänavatel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
22.01.2013 12:41:09
|
|
|
Üldiselt üle Logitech C270/C310 ei peaks olema vajadust vaadata.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
22.01.2013 13:53:27
|
|
|
Kuna keegi mulle vastata ei tahtnud, siis toon ise kaks masinat siia.
Muide minu küsimus asub muidu leheküljel 300.....
Masinad siis:
See link
See link
Millist nendest valida? Või üldse midagi kolmandat?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.01.2013 17:30:15
|
|
|
helpless, lisaks sellele
Spoiler 
| helpless kirjutas: |
Tere
Protsessor: AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Cone Processor 2.30 GHz
RAM: 4.00 GB
Videomälu: 512
Kõvaketas: 1 TB ehk 1000 GB
Need on minu praeguse Arvuti andmed.
Mul oleks siis soov osta uus arvuti. Uue arvuti andmed peavad siis praegustest andmetest paremad olema. Mitte nüüd 50% parem aga ikkagi parem.
Küsimus oleks siis, et mida Teie soovitaksite?
Arvuti eesmärk oleks:
Arvuti peaks jooksutama programme nagu photoshop, AutoCad – ja muidugi kõiki uuemaid mänge maksimaalse graafikaga. |
võiksid tuua välja oma eelarve, mis paneb asja paika. saaksid kindlasti abi. lisaks vb. ka korpuse, toite ja hdd mudeli. neid võib tõenäoliselt veel kasutada, ehk.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
22.01.2013 20:18:27
|
|
|
Maksimaalselt 750 eurot. Kui alla selle saab siis oleks veel parem. Eks meil kellelgi pole rahakott väga suur.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
23.01.2013 03:00:48
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Kuna keegi mulle vastata ei tahtnud, siis toon ise kaks masinat siia.
Muide minu küsimus asub muidu leheküljel 300.....
Masinad siis:
See link
See link
Millist nendest valida? Või üldse midagi kolmandat? |
See teisel lingil olev masin on omalgi kuigi GTX660 kaardiga. Ise olen võimsusega väga rahul siiani ja ei ole ühtegi mängu mida minul masin ei liigutaks..
Esimest linki ei näe kahjuks.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
23.01.2013 14:16:13
|
|
|
Klikka selle lingi peale ja vaata aadressi ribale. Seal lõpus on url, mis seal ei peaks olema. Eemalda see ära ja avaneb sulle vaade.
- Muidu seda arvutit enam ei toodeta ja sealt on ka see otsa saanud. Aga teinekord ehk läheb seda näpunäidet vaja ehk kontrolli aadressi.
Aga tulla tagasi teise juurde. GTX 650ti on natuke parem kui GTX660? Muidu julged seda arvutit siis soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
23.01.2013 14:35:05
|
|
|
| 650Ti on halvem kui 660!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
23.01.2013 14:37:41
|
|
|
| Kui suur nende vahe on? Vaatan, et AK on komplektide hindu tõstnud. Kas 660 on 30 eurot rohkem väärt, kui 650ti?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
23.01.2013 15:59:54
|
|
|
GTX 660 on ~50% kõrgema jõudlusega kui GTX 650 Ti.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.01.2013 16:29:30
|
|
|
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).
Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.01.2013 16:54:27
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).
Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700. |
Kõiki juppe ei saa järelmaksu peale. Kallimaid saab. Odavamaid mitte nii väga. Küll aga kui jupid välja valida ja lasta AK poolt kokku panna, siis peaks saama ühtse garantii ja järelmaksu. Keegi kes rohkem kursis võib parandada.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
23.01.2013 17:25:13
|
|
|
Komponentide hinnast ei olene järelmaksu saamine, tellimuse kogusummast oleneb see ikka.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.01.2013 17:28:30
|
|
|
Tomorrow, küsimus oligi siis selles, et, kas nad teevad komplekti ilma komplekteerimiseta ka järelmaksu peale või ei tee...
aga ok, keegi, kes pädevam võiks selle üle kommenteerida küll, kuidas AK järelmaks piiratud on.
igatahes
| rmc kirjutas: |
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).
Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700. järelmaksu peale. |
helpless, võid pm. samad jupid üles otsida AK enda kodukalt ja tellida komplekteerimise ka, saad samasuguse kasti, ainult, et hinnavahe eest saad ka 660ti sisse vast ja oled rahul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
23.01.2013 17:47:33
|
|
|
Seal nimekirjas ma küll 660ti-d ei näe. Hmm....
Ja miks ti-ga, kui ilma selleta on parem?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
23.01.2013 17:59:52
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Seal nimekirjas ma küll 660ti-d ei näe. Hmm....
Ja miks ti-ga, kui ilma selleta on parem?  |
650Ti on lahjem kui 660, 660Ti on parem kui 660
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
23.01.2013 23:52:47
|
|
|
Tõesti ei märganud seda. Tänud, et uuesti lisasid.
Mis muidu selle emaplaadiga on? Nendes olen ma suht algaja.
Palju vahetus umbes maksma läheks? Ja kui suur vahe siis tuleks umbes? Paremuse vahet mõtlen siis....
EDIT: Või siis kui..... tasuta? 0.0
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
24.01.2013 09:34:06
|
|
|
Kirjutasin neile, et mis pärast te 30 euri olete juurde pannud. Sain järgmise vastuse:"Kuna võrreldes eelmise aastaga on muutunud nii detailide saadavus, kui hinnad pidime ka oma komplektides mõningad muutused sisse viima. Nii on muutunud antud komplektil toiteplokk ning mälud, mis omakorda tõstabki hinda."
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
24.01.2013 11:30:12
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Tõesti ei märganud seda. Tänud, et uuesti lisasid.
Mis muidu selle emaplaadiga on? Nendes olen ma suht algaja.
Palju vahetus umbes maksma läheks? Ja kui suur vahe siis tuleks umbes? Paremuse vahet mõtlen siis....
EDIT: Või siis kui..... tasuta? 0.0 |
Kirjuta 1a'le, et soovid seda kasti aga B75 emaplaadiga, kuna usb3 ja sata3 on vajalikud. Kindlasti tulevad sulle vastu ja vahetavad emaplaadi, mis teeb umbes 20-30€ hinnalisa...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
24.01.2013 13:30:35
|
|
|
Tere! Soovitage korpust koos toitega või mõlemad eraldi. 50-60euro(lagi) kanti umbes. Hetkel ei kloki, sest ei ole reaalset vajadust väga aga tulevikus vbla küll, vbl ostan teise video juurde või klokin proset... Soovin, et oleks vaikne ja mitte atx korpus, et kõik lahedalt sisse mahuks. Küll aga võiks voolukast normaalne olla, st taluks kellamist jne. Vaatasin AK'st kaste kuid ei oska millegi vahel valida kuna puudub kogemus selles osas. Võib ju olla odavam lahendus ka, põhiline et vaikne ja jõudlust jaguks.
mälud 12g dual
emaplaat P67A-GD65B3 MSI(ilmselt mingi aeg läheb vahetusse)
GPU HD6950 2GB @...(ilmselt mingi aeg läheb vahetusse)
Mis muidu selle atx ja tavalise vahe on? atx on väiksem?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
24.01.2013 16:40:31
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
Kirjuta 1a'le, et soovid seda kasti aga B75 emaplaadiga, kuna usb3 ja sata3 on vajalikud. Kindlasti tulevad sulle vastu ja vahetavad emaplaadi, mis teeb umbes 20-30€ hinnalisa...  |
Teen seda. Aga rammi kiirused ja värgid sobivad selle B75-ga hästi?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
25.01.2013 01:38:14
|
|
|
| Hea küll, öelge siis mis firma voolukaste tasub vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
25.01.2013 01:49:28
|
|
|
Chieftec, Corsair, Fortron, SeaSonic, OCZ ja kindlasti veel mõningaid.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.01.2013 02:02:08
|
|
|
UrmoZ,
| rmc kirjutas: |
Nii, sõber tahab uuemaid mänge mängida ja tal oleks vaja kasti (ainult kast).. Arvutikeskusest (sest tahab järelmaksu peale.. kas juppe antakse järelmaksu peale? paneks ise kokku tal selle..).
Mängimiseks, Clockimist ei ole plaanis, eelarve €700. järelmaksu peale. kui ainult juppe järelmaksu peale ei saa, siis komplekteerimine ka. |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|