|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.01.2013 13:05:23
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma  |
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida  |
Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal. |
Kui keegi viitsiks, siis võiks ikkagi uurida ja ära tellida kui võimalik. Seal poes ringi vaadates on enamus asjad laost otsas, seega võimalik et neid tulebki ainult 5tk. Võiks küsuda seda ka, kas neile varu coil'e ka tuleb. |
Paki sees on varu olemas:
Pakkaus sisältää: 1 × 3.5ml Vapeonly BCC 1 × 1.8ohm Atomisoija 1 × 2.2ohm Atomisoija 1 × 2.5ohm Atomisoija
Saatsin neile küsimuse ka, aga tellida ise ei saa, pole vabu vahendeid praegu...
Puffi.fi pakub ka alates 25 jaanuarist uut rebuildable tanki http://www.puff.fi/510-smok-rtank-rebuildablekorjattava-tankkiatomisaattori-45ml-p-1035.html
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 13:05:31
|
|
|
Noo mu T3 jõudis lõpuks kohale, postkontorisse.. kätte saan alles neljapäeval-reedel. Tellisin ta Tamperre, ise nädala alguses Espoos
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.01.2013 14:48:12
|
|
|
Inawera coca-cola maitse korralik sitt. Mõtlen kontsentraat
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 16:36:32
|
|
|
Mu rändama läinud pakike tuli lõpuks king e-cigarist kohale
Läks küll kallimaks kui plaanitud, aga odavamalt kui eestist oleks saanud.
Eks saadan neile hiljem kirja ja yritan neile eesti tolli pm selgeks teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 17:05:25
|
|
|
Lihtsam oleks vast võtta ühendust tolli kõrgemate ametnikega, tuua ära vajalikud paragrahvid ja seletused, mis mis on ja et enam probleeme ei tuleks..
Kui tahavad pakki tagasi saata, siis võiks ikka enne paki saajaga ühendust võtta..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
22.01.2013 17:19:51
|
|
|
Mu peleoni pakk jõudis täna hommikul lihtpostiga Eestisse. Loodetavasti jamasid ei tule ning lähipäevil saan oma T3 seti kätte. Vedelikke pakis olla ei tohiks (kingituselahtrisse ma ostes linnukest ei pannud, ilmselt nad siis vedelikke kaasa ei topi?), tellisin esimese laari Sillamäelt (lihtpostiga, 2 päeva pärast olid vedelikud käes). Oleks tore, kui täna ostetud suitsupakk jääb viimaseks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 17:20:34
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Lihtsam oleks vast võtta ühendust tolli kõrgemate ametnikega, tuua ära vajalikud paragrahvid ja seletused, mis mis on ja et enam probleeme ei tuleks..
Kui tahavad pakki tagasi saata, siis võiks ikka enne paki saajaga ühendust võtta.. |
Mul on ju tolli ametlik vastus olemas, mis mul nendest kõrgetest ametnikest.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 17:29:19
|
|
|
| jeesus188, et teha teavitustööd.. Ilmselgelt on neil kerged kommunikatsiooniprobleemid, kui 0mg vedelikud tagasi saadetakse..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 17:40:35
|
|
|
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
22.01.2013 17:44:01
|
|
|
Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.01.2013 17:56:33
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka? |
Neid asju peaks ikka clearo tegema. Kui aku tühi, siis lihtsalt vähem suitsu ja vähem maitset
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 18:03:48
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| strohher kirjutas: |
| Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka? |
Neid asju peaks ikka clearo tegema. Kui aku tühi, siis lihtsalt vähem suitsu ja vähem maitset  |
No tehniliselt peaks tühja akuga pinge ka langema mis omakorda ei jõua ei jõua vedeliku ära põletada.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 18:15:53
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu  |
Mul läheb 1100mA aku päevas, kas evic säästab voolu või sa ei e-suitseta tihti
Kas see pauk=nupule vajutamine?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 18:29:07
|
|
|
| jeesus188, umbes 300 kõhvi teen päevs aga lühikesed tõmbed on (2-3 seki) kuna kasutan suht kõrget Watti ja pikemalt tõmmates on kärsakas või lihtsalt imelik maitse kerge tulema
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
22.01.2013 19:07:19
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu  |
Krdi hästi saadud. Mul ei kesta IMR 2000mah 18650 ka nii kaua.
Minu väike 750mah aku kestis peale esimest laadimist umbes 5 tundi ja 100 mahvi, siis näitas evic et alles on ainult 40% ja ma panin ta laadima (ei tahtnud uut akut täiesti tühjaks lasta). Eks paistab kaua ta nüüd kestab, aga 2 päevast ja 600 mahvist on asi minu puhul kindlasti väga kaugel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 19:13:33
|
|
|
JazZ, päris 600 ei olnud, üle 550 midagi aga siiski veidralt palju
Originaaliga saan täpselt 3 päeva, kui kedagi aitamas ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.01.2013 19:17:21
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu  |
Mul 1300mAh eGo kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi sama lugu ,et viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks ja seepärast laengi tegelikult enne õhtut ja kasutan vahepeal 650mah akut.
Muidugi watid pole nii suured kui sa kasutasid.
Alati olen mõelnud endamisi sellepeale , et kas ego akude mah on võrdeline a'la evic'i akude mah'ga ?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 19:28:25
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu  |
Mul 1300mAh kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks. |
No selle pisikese tuubi sees on mul 900mAh aku mille laadisin siis pühapäeval täis ja siis kella 16.00 ajal läks käiku ja nüüd siis sai alles tühjaks. Viimased laksud olid suht lahjad juba ja otsustasin suure aku uuesti külge kruvida, kuigi näitas et 15% on alles
Nii see igatahes oli...
See https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7480382#7480382 pilt veel pärast toda laadimist tunduvalt hiljem ja nagu näha on veel 100%
E: Muide eVici kasutajad, rääkige kas teil see stats süsteem töötab korralikult? Ühendasin täna järgi ja selle järgi pmst polegi tõmmanud. Ühel päeval näitab et 62 laksu oli tõmmatud ja seda ka siis kui see polnud veel minu käes
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.01.2013 19:44:07
|
|
|
Äkki seotud akuga? Settingutes on ju 2200 ja 2600mah aku valik ning väidetavalt on see just puff counteri jaoks.
900ga pole äkki veel mõeldud töötama jne
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 19:48:09
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Äkki seotud akuga? Settingutes on ju 2200 ja 2600mah aku valik ning väidetavalt on see just puff counteri jaoks.
900ga pole äkki veel mõeldud töötama jne |
Nojh aga ma olen seda 900 akut kasutanud 2 päeva, eelmiseid oleks pidanud ikka näitama. Tänast ta nüüd näitab, huvitav ka siis vahepeal ei tohi akut ära võtta üldse küljest muidu kaob see stats ära (kuigi täna ju võtsin ka ära kui suure aku uuesti järgi viskasin).
Naljakas ikka see, et 2 jaanuar 63 puffi kuigi mina sain selle 7jaanuar kiletatud pakendis
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
22.01.2013 20:00:23
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
E: Muide eVici kasutajad, rääkige kas teil see stats süsteem töötab korralikult? Ühendasin täna järgi ja selle järgi pmst polegi tõmmanud. Ühel päeval näitab et 62 laksu oli tõmmatud ja seda ka siis kui see polnud veel minu käes
Spoiler 
|
Panin just oma eVic'u arvuti külge ja mulle tundub küll et kõik info on olemas. Viimati oli mu eVic arvuti küljes 4 jaanuar, seega tal isegi üle ootuste hea mälu. Huvitav palju ta meelde jätta suudab? Igaljuhul aku eemaldamine teda ei sega.
Edit: sa seda "Get data" nuppu ikka vajutasid ja ootasid kuni mingi väike aken lahti hüppab ja ütleb et Read xxxx lines vms?
viimati muutis JazZ 22.01.2013 20:04:56, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 20:03:17
|
|
|
| JazZ, no ma nüüd hakkan vaatama kuidas ta toimib. Tänast näitab ta mul ilusti. Viimati paningi ta järgi siis kui sain ja fw update tegin.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
22.01.2013 21:32:48
|
|
|
Hetkel siis 8 tellijat koos, eeldatav transpordi hind tellija kohta 3€.
expressive
InterFace
kembadesig
Remi
Tanel K
Töökaaslane1
Töökaaslane2
xxlmaster
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel K
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2007
|
22.01.2013 21:37:26
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu  |
Mul 1300mAh eGo kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi sama lugu ,et viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks ja seepärast laengi tegelikult enne õhtut ja kasutan vahepeal 650mah akut.
Muidugi watid pole nii suured kui sa kasutasid.
Alati olen mõelnud endamisi sellepeale , et kas ego akude mah on võrdeline a'la evic'i akude mah'ga ? |
mAh üksi ei näita akus salvestatud energiat. Vaja on teada ka aku nimipinget, mille juures aku seda mAh hulka väljastab - ehk mitme voldi juures annab aku x mA 1h. Evici originaalaku on 2600 mAh @ 3,7v, seega valemi E=1/2QU järgi on sealne energia 4,81Wh ehk 17,32kJ ehk 17320Ws. Tehes 8W võimsuse peal 5s kõhve (iga kõhv kulub 40J ehk 40Ws) saab neid teoorias teha 17320/40=433. Lisaks igasugused lisakulud, nagu eVic display, lisatakistused jms mis seda arvu vähendavad, samuti paratamatu liitiumioonaku vananemine.
Ehk siis eelnevatele - mAh ei näita üksi midagi, sest see näitab elektrilist laengut, mitte aga talletetud energiat. 1000 mAh aku @2V suudab teha sama palju tööd, kui 2000 mAh @1V. (tuleva voltaaži muutmine, näiteks eVicus ei tähenda, et aku teeks näiteks 5V peal 2600 mAh, seal tuleb tegelik vastav mAh hulk väiksem).
Loodetavasti väljendasin ennast piisavalt arusaadavalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 21:43:53
|
|
|
Tanel K, no ma eeldan et kõik said aru et tegu 3.7V akuga
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 22:25:55
|
|
|
| Spezz, mida sa tellid?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 22:29:23
|
|
|
| hmekk, see uudis jooksis siit juba eelmisel lehel läbi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.01.2013 22:31:49
|
|
|
Üleni musta tahaks kindlasti
Leinö - mida iganes keegi tahab. Mul on näiteks 1 väike aku ja eVici must väike kere tellimuses.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 22:34:13
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Spezz, mida sa tellid? |
mind ka huvitab,
kas te tellite kõi varuosasid?
| InterFace kirjutas: |
Üleni musta tahaks kindlasti
Leinö - mida iganes keegi tahab. Mul on näiteks 1 väike aku ja eVici must väike kere tellimuses. |
lühike aku koos korpusega?
anna linki
kuna evic peale minek nii või teisiti, siis ehk läheb loosi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
22.01.2013 23:17:29
|
|
|
Noniih, tellijaid 9 ja transport 24€ ehk 2,67€/nägu.
Tunnikese ootan veel ja tegelen tööasjadega seni
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
22.01.2013 23:23:40
|
|
|
Eks ta midagi sellist ole https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7478233#7478233 see pilt siis CE5ga
Ma tellisin MT3 ka spezzi kaudu. Eks saan pilte visata kui käes on, peaks eriti pop olema kuna suht must kõik siis
Ei tea kui suur vahe sellel CE5 vs MT3 on aga kui suurt ei ole siis jään vivi nova peale edasi. Tellisin veel lühikese huuliku ka lisaks. Hetkel 4 paaki testinud ja nendest vivi nova kõige parema maitse ja tosuga välja tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
22.01.2013 23:33:30
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Eks ta midagi sellist ole https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7478233#7478233 see pilt siis CE5ga
Ma tellisin MT3 ka spezzi kaudu. Eks saan pilte visata kui käes on, peaks eriti pop olema kuna suht must kõik siis
Ei tea kui suur vahe sellel CE5 vs MT3 on aga kui suurt ei ole siis jään vivi nova peale edasi. Tellisin veel lühikese huuliku ka lisaks. Hetkel 4 paaki testinud ja nendest vivi nova kõige parema maitse ja tosuga välja tulnud. |
Julgen lubada, et MT3 ületab su ootusi
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
22.01.2013 23:57:22
|
|
|
| King E-Cigar pakk jõudis siis mulle täna kohale, sees 5x50ml 36mg baasvedelikku, 3x100ml PG, 1x100ml VG, 10 erinevat maitsepudelit ja muud nipet-näpet. Pakile konkreetselt käsitsi saaja ja saatja kirjutatud ning postmarke täis laotud. Pakis oli ka väike tsekk, kirjaga "makstud sularahas". Selline variant ilmselt tollile sobis, sest kõik ülejäänud nikotiiniga pakid alates detsembri lõpust (4 tükki kokku) on mul tagasi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
23.01.2013 00:03:33
|
|
|
| greendef kirjutas: |
| King E-Cigar pakk jõudis siis mulle täna kohale, sees 5x50ml 36mg baasvedelikku, 3x100ml PG, 1x100ml VG, 10 erinevat maitsepudelit ja muud nipet-näpet. Pakile konkreetselt käsitsi saaja ja saatja kirjutatud ning postmarke täis laotud. Pakis oli ka väike tsekk, kirjaga "makstud sularahas". Selline variant ilmselt tollile sobis, sest kõik ülejäänud nikotiiniga pakid alates detsembri lõpust (4 tükki kokku) on mul tagasi läinud. |
Pigem ei sattunud su pakk tolli suvaliselt valitud pakkide hulka.. Oleks nad sisse vaadanud siis oleks tagasi läinud kõige täiega.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2013 00:44:19
|
|
|
Sisu on ju pea 2x üle lubatud jah
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.01.2013 00:49:40
|
|
|
Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2013 00:54:47
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€. |
Millist täpsemalt ja vahetava sisuga (e. saab valmis toodet osta mitte ei pea ise keerama)?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
23.01.2013 00:57:44
|
|
|
Ma olen käpp ühte BCC'd võtma, must palun
EDIT: Aihh ..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
23.01.2013 01:01:23
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€. |
Mis poest täpsemalt? Kui seal on UDCT gunmetal tank olemas ja hunnik cartosi + Bully rebuildable tank + orikas Vison v3 vivi nova black siis oleks ise ka käpp.
BTW soomega on jah mingi akude asi. Rumeenia pakk tuli ka mul läbi soome ju ja kirjal oli peal, et "air delivery not available - contains lithium batteries. Ground shipping only"
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2013 01:03:08
|
|
|
liitiumi transport keelati eelmine aasta ära mingitpidi mäletamistmööda.
aga ma oleks ka ühele mustale sellele suurele BCCle käpp
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
23.01.2013 01:09:11
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
liitiumi transport keelati eelmine aasta ära mingitpidi mäletamistmööda.
aga ma oleks ka ühele mustale sellele suurele BCCle käpp  |
Lennutrasport. Laevad/rekkad on endiselt ok
Täpselt. Ei ole siin midagi säästu arvutamist, proovime kõik variandid järele, et parimat saada .. wink@InterFace
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2013 01:12:10
|
|
|
Nagu suur ja paks MT3
Aga - mul üks clearo ja üks hiina dct olid samasuguse torgatava huulikuga. need jäävad ju nõmedalt loksuma ja tulevad kergelt küljest ära.
seega no-no
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.01.2013 01:16:13
|
|
|
| InterFace, endal 4 vivi novat olemas, kõik samasuguste huulikutega ja midagi ei loksu kusagil. Ausalt öeldes peab päris kõvasti tõmbama et kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.01.2013 01:18:55
|
|
|
Siin on saada http://www.esmoke.fi/product/343/vapeonly-bcc--pakkaus
Järgmine nädal saabuvad neile.
Peab palgapäeva ära ootama... 3 rebuildablet on vaja ligi krabada... AGA SS, Drunk ja SMOK R. See BCC on ka kaalumisel.
viimati muutis masmre 23.01.2013 01:20:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.01.2013 01:19:32
|
|
|
| masmre, coile ka tulemas on?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
23.01.2013 01:22:42
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| InterFace, endal 4 vivi novat olemas, kõik samasuguste huulikutega ja midagi ei loksu kusagil. Ausalt öeldes peab päris kõvasti tõmbama et kätte saada. |
täna kusjuures hakkas enda vivi minil loksuma lambist - ei ole nagu puutunud. selgus, et polnud korralikult sisse lükanud, siis kui korralikult sisse lükasin siis pärast ei saanud enam kätte, kodus olid tangid abiks ja sain kätte lõpuks.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|