Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 13:05:23 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
masmre kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Leinö kirjutas:
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma icon_biggrin.gif
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida icon_wink.gif

Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal.

Kui keegi viitsiks, siis võiks ikkagi uurida ja ära tellida kui võimalik. Seal poes ringi vaadates on enamus asjad laost otsas, seega võimalik et neid tulebki ainult 5tk. Võiks küsuda seda ka, kas neile varu coil'e ka tuleb.

Paki sees on varu olemas:
Pakkaus sisältää: 1 × 3.5ml Vapeonly BCC 1 × 1.8ohm Atomisoija 1 × 2.2ohm Atomisoija 1 × 2.5ohm Atomisoija
Saatsin neile küsimuse ka, aga tellida ise ei saa, pole vabu vahendeid praegu... icon_redface.gif
Puffi.fi pakub ka alates 25 jaanuarist uut rebuildable tanki http://www.puff.fi/510-smok-rtank-rebuildablekorjattava-tankkiatomisaattori-45ml-p-1035.html
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 13:05:31 vasta tsitaadiga

Noo mu T3 jõudis lõpuks kohale, postkontorisse.. kätte saan alles neljapäeval-reedel. Tellisin ta Tamperre, ise nädala alguses Espoos icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 14:48:12 vasta tsitaadiga

Inawera coca-cola maitse thumbs_down.gif korralik sitt. Mõtlen kontsentraat
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 16:36:32 vasta tsitaadiga

Mu rändama läinud pakike tuli lõpuks king e-cigarist kohale onfire.gif
Läks küll kallimaks kui plaanitud, aga odavamalt kui eestist oleks saanud.
Eks saadan neile hiljem kirja ja yritan neile eesti tolli pm selgeks teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:05:25 vasta tsitaadiga

Lihtsam oleks vast võtta ühendust tolli kõrgemate ametnikega, tuua ära vajalikud paragrahvid ja seletused, mis mis on ja et enam probleeme ei tuleks..
Kui tahavad pakki tagasi saata, siis võiks ikka enne paki saajaga ühendust võtta..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:19:51 vasta tsitaadiga

Mu peleoni pakk jõudis täna hommikul lihtpostiga Eestisse. Loodetavasti jamasid ei tule ning lähipäevil saan oma T3 seti kätte. Vedelikke pakis olla ei tohiks (kingituselahtrisse ma ostes linnukest ei pannud, ilmselt nad siis vedelikke kaasa ei topi?), tellisin esimese laari Sillamäelt (lihtpostiga, 2 päeva pärast olid vedelikud käes). Oleks tore, kui täna ostetud suitsupakk jääb viimaseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:20:34 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Lihtsam oleks vast võtta ühendust tolli kõrgemate ametnikega, tuua ära vajalikud paragrahvid ja seletused, mis mis on ja et enam probleeme ei tuleks..
Kui tahavad pakki tagasi saata, siis võiks ikka enne paki saajaga ühendust võtta..

Mul on ju tolli ametlik vastus olemas, mis mul nendest kõrgetest ametnikest.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:29:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, et teha teavitustööd.. Ilmselgelt on neil kerged kommunikatsiooniprobleemid, kui 0mg vedelikud tagasi saadetakse..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:40:35 vasta tsitaadiga

Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 22.01.2013 17:44:01 vasta tsitaadiga

Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 17:56:33 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka?

Neid asju peaks ikka clearo tegema. Kui aku tühi, siis lihtsalt vähem suitsu ja vähem maitset icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 18:03:48 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
strohher kirjutas:
Tühi aku tähendab lurinat ja kibedat maitset ka?

Neid asju peaks ikka clearo tegema. Kui aku tühi, siis lihtsalt vähem suitsu ja vähem maitset icon_rolleyes.gif

No tehniliselt peaks tühja akuga pinge ka langema mis omakorda ei jõua ei jõua vedeliku ära põletada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 18:15:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif

Mul läheb 1100mA aku päevas, kas evic säästab voolu või sa ei e-suitseta tihti icon_biggrin.gif
Kas see pauk=nupule vajutamine?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 18:29:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, umbes 300 kõhvi teen päevs aga lühikesed tõmbed on (2-3 seki) kuna kasutan suht kõrget Watti ja pikemalt tõmmates on kärsakas või lihtsalt imelik maitse kerge tulema
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.01.2013 19:07:19 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif

Krdi hästi saadud. Mul ei kesta IMR 2000mah 18650 ka nii kaua.
Minu väike 750mah aku kestis peale esimest laadimist umbes 5 tundi ja 100 mahvi, siis näitas evic et alles on ainult 40% ja ma panin ta laadima (ei tahtnud uut akut täiesti tühjaks lasta). Eks paistab kaua ta nüüd kestab, aga 2 päevast ja 600 mahvist on asi minu puhul kindlasti väga kaugel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 19:13:33 vasta tsitaadiga

JazZ, päris 600 ei olnud, üle 550 midagi aga siiski veidralt palju icon_rolleyes.gif
Originaaliga saan täpselt 3 päeva, kui kedagi aitamas ei ole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 19:17:21 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif


Mul 1300mAh eGo kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi sama lugu ,et viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks ja seepärast laengi tegelikult enne õhtut ja kasutan vahepeal 650mah akut.

Muidugi watid pole nii suured kui sa kasutasid.

Alati olen mõelnud endamisi sellepeale , et kas ego akude mah on võrdeline a'la evic'i akude mah'ga ?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 19:28:25 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif


Mul 1300mAh kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks.

No selle pisikese tuubi sees on mul 900mAh aku mille laadisin siis pühapäeval täis ja siis kella 16.00 ajal läks käiku ja nüüd siis sai alles tühjaks. Viimased laksud olid suht lahjad juba ja otsustasin suure aku uuesti külge kruvida, kuigi näitas et 15% on alles icon_confused.gif
Nii see igatahes oli...

See https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7480382#7480382 pilt veel pärast toda laadimist tunduvalt hiljem ja nagu näha on veel 100%



E: Muide eVici kasutajad, rääkige kas teil see stats süsteem töötab korralikult? Ühendasin täna järgi ja selle järgi pmst polegi tõmmanud. Ühel päeval näitab et 62 laksu oli tõmmatud ja seda ka siis kui see polnud veel minu käes icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 19:44:07 vasta tsitaadiga

Äkki seotud akuga? Settingutes on ju 2200 ja 2600mah aku valik ning väidetavalt on see just puff counteri jaoks.
900ga pole äkki veel mõeldud töötama jne
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 19:48:09 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Äkki seotud akuga? Settingutes on ju 2200 ja 2600mah aku valik ning väidetavalt on see just puff counteri jaoks.
900ga pole äkki veel mõeldud töötama jne

Nojh aga ma olen seda 900 akut kasutanud 2 päeva, eelmiseid oleks pidanud ikka näitama. Tänast ta nüüd näitab, huvitav ka siis vahepeal ei tohi akut ära võtta üldse küljest muidu kaob see stats ära (kuigi täna ju võtsin ka ära kui suure aku uuesti järgi viskasin).
Naljakas ikka see, et 2 jaanuar 63 puffi kuigi mina sain selle 7jaanuar kiletatud pakendis icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.01.2013 20:00:23 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

E: Muide eVici kasutajad, rääkige kas teil see stats süsteem töötab korralikult? Ühendasin täna järgi ja selle järgi pmst polegi tõmmanud. Ühel päeval näitab et 62 laksu oli tõmmatud ja seda ka siis kui see polnud veel minu käes icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Panin just oma eVic'u arvuti külge ja mulle tundub küll et kõik info on olemas. Viimati oli mu eVic arvuti küljes 4 jaanuar, seega tal isegi üle ootuste hea mälu. Huvitav palju ta meelde jätta suudab? Igaljuhul aku eemaldamine teda ei sega.

Edit: sa seda "Get data" nuppu ikka vajutasid ja ootasid kuni mingi väike aken lahti hüppab ja ütleb et Read xxxx lines vms?


viimati muutis JazZ 22.01.2013 20:04:56, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 20:03:17 vasta tsitaadiga

JazZ, no ma nüüd hakkan vaatama kuidas ta toimib. Tänast näitab ta mul ilusti. Viimati paningi ta järgi siis kui sain ja fw update tegin.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 21:32:48 vasta tsitaadiga

Hetkel siis 8 tellijat koos, eeldatav transpordi hind tellija kohta 3€.
expressive
InterFace
kembadesig
Remi
Tanel K
Töökaaslane1
Töökaaslane2
xxlmaster
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel K
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2007




sõnum 22.01.2013 21:37:26 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Peleoni 900mAh aku sai ka siis nüüd tühjaks eVic küljes. Kestis peaaegu 2 päeva (pea 600 litakat), watt oli 7-8 peal. Ei saa kurta icon_cool.gif Ainus häda siis, et kui 15% akut alles ei anna ta enam mingit laksu välja, pmst tühi tõmme. Kui aku on ületanud 50% hakkab ta päris kiiresti tühjenema. Aga oleme ausad 900mAh kohta on kestvust küllaga thumbs_up.gif
Panin nüüd originaali järgi ja jube harjumatu icon_lol.gif


Mul 1300mAh eGo kestab hommikust ööni (mahve pole lugenud) aga mingi 3ml või veits rohkem.
Muidugi sama lugu ,et viimane "veerand" ei ole enam üldse see mis olema peaks ja seepärast laengi tegelikult enne õhtut ja kasutan vahepeal 650mah akut.

Muidugi watid pole nii suured kui sa kasutasid.

Alati olen mõelnud endamisi sellepeale , et kas ego akude mah on võrdeline a'la evic'i akude mah'ga ?


mAh üksi ei näita akus salvestatud energiat. Vaja on teada ka aku nimipinget, mille juures aku seda mAh hulka väljastab - ehk mitme voldi juures annab aku x mA 1h. Evici originaalaku on 2600 mAh @ 3,7v, seega valemi E=1/2QU järgi on sealne energia 4,81Wh ehk 17,32kJ ehk 17320Ws. Tehes 8W võimsuse peal 5s kõhve (iga kõhv kulub 40J ehk 40Ws) saab neid teoorias teha 17320/40=433. Lisaks igasugused lisakulud, nagu eVic display, lisatakistused jms mis seda arvu vähendavad, samuti paratamatu liitiumioonaku vananemine.

Ehk siis eelnevatele - mAh ei näita üksi midagi, sest see näitab elektrilist laengut, mitte aga talletetud energiat. 1000 mAh aku @2V suudab teha sama palju tööd, kui 2000 mAh @1V. (tuleva voltaaži muutmine, näiteks eVicus ei tähenda, et aku teeks näiteks 5V peal 2600 mAh, seal tuleb tegelik vastav mAh hulk väiksem).

Loodetavasti väljendasin ennast piisavalt arusaadavalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 21:43:53 vasta tsitaadiga

Tanel K, no ma eeldan et kõik said aru et tegu 3.7V akuga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.01.2013 22:24:10 vasta tsitaadiga

Hea uudis: http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=136

Viimaks ometi võtsid mõistuse pähe ja tegid musta! Homme saan loodetavasti õige asja ikka kätte ja eks siis vaatab edasi.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:25:55 vasta tsitaadiga

Spezz, mida sa tellid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:29:23 vasta tsitaadiga

hmekk, see uudis jooksis siit juba eelmisel lehel läbi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 22:31:49 vasta tsitaadiga

Üleni musta tahaks kindlasti icon_smile.gif

Leinö - mida iganes keegi tahab. Mul on näiteks 1 väike aku ja eVici must väike kere tellimuses.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:34:13 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Spezz, mida sa tellid?


mind ka huvitab,
kas te tellite kõi varuosasid? icon_biggrin.gif
InterFace kirjutas:
Üleni musta tahaks kindlasti icon_smile.gif

Leinö - mida iganes keegi tahab. Mul on näiteks 1 väike aku ja eVici must väike kere tellimuses.


lühike aku koos korpusega?
anna linki

kuna evic peale minek nii või teisiti, siis ehk läheb loosi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 22:37:30 vasta tsitaadiga

No jah kuidas iganes seda nimetada. Ühesõnaga, et endale mini evic teha icon_biggrin.gif Kuigi mul seda veel ei ole...

http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1678 kahju , et 1200ne otsas on laost seal
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1971

Kuram , ei leia ühtegi pilti korraliku kvaliteedi/suurusega, et kui totakas T3/MT3 evic'i otsas jääb (laiuse mõttes just).
Eriti hea kui oleks veel mini kerega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 23:17:29 vasta tsitaadiga

Noniih, tellijaid 9 ja transport 24€ ehk 2,67€/nägu.
Tunnikese ootan veel ja tegelen tööasjadega seni icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 23:23:40 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
No jah kuidas iganes seda nimetada. Ühesõnaga, et endale mini evic teha icon_biggrin.gif Kuigi mul seda veel ei ole...

http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1678 kahju , et 1200ne otsas on laost seal
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1971

Kuram , ei leia ühtegi pilti korraliku kvaliteedi/suurusega, et kui totakas T3/MT3 evic'i otsas jääb (laiuse mõttes just).
Eriti hea kui oleks veel mini kerega icon_biggrin.gif

Eks ta midagi sellist ole https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7478233#7478233 see pilt siis CE5ga
Ma tellisin MT3 ka spezzi kaudu. Eks saan pilte visata kui käes on, peaks eriti pop olema kuna suht must kõik siis icon_cool.gif
Ei tea kui suur vahe sellel CE5 vs MT3 on aga kui suurt ei ole siis jään vivi nova peale edasi. Tellisin veel lühikese huuliku ka lisaks. Hetkel 4 paaki testinud ja nendest vivi nova kõige parema maitse ja tosuga välja tulnud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 23:28:08 vasta tsitaadiga

Vahepeal mõtlesin kah, et ehitaks

https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=73-068-49&toc=19853
http://dx.com/p/trustfire-protected-14500-3-7v-900mah-rechargeable-lithium-batteries-2-pack-26124 14500 on sama ümbermõõduga kui CE4/T3
+teisi komponente €5
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 23:33:30 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
InterFace kirjutas:
No jah kuidas iganes seda nimetada. Ühesõnaga, et endale mini evic teha icon_biggrin.gif Kuigi mul seda veel ei ole...

http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1678 kahju , et 1200ne otsas on laost seal
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1971

Kuram , ei leia ühtegi pilti korraliku kvaliteedi/suurusega, et kui totakas T3/MT3 evic'i otsas jääb (laiuse mõttes just).
Eriti hea kui oleks veel mini kerega icon_biggrin.gif

Eks ta midagi sellist ole https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7478233#7478233 see pilt siis CE5ga
Ma tellisin MT3 ka spezzi kaudu. Eks saan pilte visata kui käes on, peaks eriti pop olema kuna suht must kõik siis icon_cool.gif
Ei tea kui suur vahe sellel CE5 vs MT3 on aga kui suurt ei ole siis jään vivi nova peale edasi. Tellisin veel lühikese huuliku ka lisaks. Hetkel 4 paaki testinud ja nendest vivi nova kõige parema maitse ja tosuga välja tulnud.

Julgen lubada, et MT3 ületab su ootusi icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 22.01.2013 23:57:22 vasta tsitaadiga

King E-Cigar pakk jõudis siis mulle täna kohale, sees 5x50ml 36mg baasvedelikku, 3x100ml PG, 1x100ml VG, 10 erinevat maitsepudelit ja muud nipet-näpet. Pakile konkreetselt käsitsi saaja ja saatja kirjutatud ning postmarke täis laotud. Pakis oli ka väike tsekk, kirjaga "makstud sularahas". Selline variant ilmselt tollile sobis, sest kõik ülejäänud nikotiiniga pakid alates detsembri lõpust (4 tükki kokku) on mul tagasi läinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 00:03:33 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
King E-Cigar pakk jõudis siis mulle täna kohale, sees 5x50ml 36mg baasvedelikku, 3x100ml PG, 1x100ml VG, 10 erinevat maitsepudelit ja muud nipet-näpet. Pakile konkreetselt käsitsi saaja ja saatja kirjutatud ning postmarke täis laotud. Pakis oli ka väike tsekk, kirjaga "makstud sularahas". Selline variant ilmselt tollile sobis, sest kõik ülejäänud nikotiiniga pakid alates detsembri lõpust (4 tükki kokku) on mul tagasi läinud.

Pigem ei sattunud su pakk tolli suvaliselt valitud pakkide hulka.. Oleks nad sisse vaadanud siis oleks tagasi läinud kõige täiega.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.01.2013 00:44:19 vasta tsitaadiga

Sisu on ju pea 2x üle lubatud jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 00:49:40 vasta tsitaadiga

Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.01.2013 00:54:47 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€.


Millist täpsemalt ja vahetava sisuga (e. saab valmis toodet osta mitte ei pea ise keerama)?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 00:57:44 vasta tsitaadiga

Ma olen käpp ühte BCC'd võtma, must palun icon_smile.gif thumbs_up.gif

EDIT: Aihh ..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 23.01.2013 01:01:23 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Sain vastuse soome poest, saadavad kõike peale liitium akude.
Niiet, kui saame pundi kokku, siis võiks neid bottom coil suuri klearosi ligi võtta küll. Saatmine eestisse 4.90€.


Mis poest täpsemalt? Kui seal on UDCT gunmetal tank olemas ja hunnik cartosi + Bully rebuildable tank + orikas Vison v3 vivi nova black siis oleks ise ka käpp.

BTW soomega on jah mingi akude asi. Rumeenia pakk tuli ka mul läbi soome ju ja kirjal oli peal, et "air delivery not available - contains lithium batteries. Ground shipping only"

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.01.2013 01:03:08 vasta tsitaadiga

liitiumi transport keelati eelmine aasta ära mingitpidi mäletamistmööda.
aga ma oleks ka ühele mustale sellele suurele BCCle käpp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 01:07:42 vasta tsitaadiga

plää see must vivi näeks päris äge lühikese musta eVicu küljes välja http://www.esmoke.fi/product/306/vision-stv-nova--pakkaus
pikale akule tube ka olemas http://www.esmoke.fi/product/338/joyetech-18650-mod--akkuputki


viimati muutis xxlmaster 23.01.2013 01:09:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 01:09:11 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
liitiumi transport keelati eelmine aasta ära mingitpidi mäletamistmööda.
aga ma oleks ka ühele mustale sellele suurele BCCle käpp icon_biggrin.gif

Lennutrasport. Laevad/rekkad on endiselt ok icon_wink.gif

xxlmaster kirjutas:
plää see must vivi näeks päris äge lühikese musta eVicu küljes välja http://www.esmoke.fi/product/306/vision-stv-nova--pakkaus

Täpselt. Ei ole siin midagi säästu arvutamist, proovime kõik variandid järele, et parimat saada .. wink@InterFace icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.01.2013 01:12:10 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
plää see must vivi näeks päris äge lühikese musta eVicu küljes välja http://www.esmoke.fi/product/306/vision-stv-nova--pakkaus
pikale akule tube ka olemas http://www.esmoke.fi/product/338/joyetech-18650-mod--akkuputki


Nagu suur ja paks MT3 icon_biggrin.gif
Aga - mul üks clearo ja üks hiina dct olid samasuguse torgatava huulikuga. need jäävad ju nõmedalt loksuma ja tulevad kergelt küljest ära.



seega no-no
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 01:16:13 vasta tsitaadiga

InterFace, endal 4 vivi novat olemas, kõik samasuguste huulikutega ja midagi ei loksu kusagil. Ausalt öeldes peab päris kõvasti tõmbama et kätte saada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 01:18:55 vasta tsitaadiga

Siin on saada http://www.esmoke.fi/product/343/vapeonly-bcc--pakkaus
Järgmine nädal saabuvad neile.
Peab palgapäeva ära ootama... icon_razz1.gif 3 rebuildablet on vaja ligi krabada... AGA SS, Drunk ja SMOK R. See BCC on ka kaalumisel.


viimati muutis masmre 23.01.2013 01:20:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 01:19:32 vasta tsitaadiga

masmre, coile ka tulemas on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 23.01.2013 01:22:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
InterFace, endal 4 vivi novat olemas, kõik samasuguste huulikutega ja midagi ei loksu kusagil. Ausalt öeldes peab päris kõvasti tõmbama et kätte saada.


täna kusjuures hakkas enda vivi minil loksuma lambist - ei ole nagu puutunud. selgus, et polnud korralikult sisse lükanud, siis kui korralikult sisse lükasin siis pärast ei saanud enam kätte, kodus olid tangid abiks ja sain kätte lõpuks.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.