Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:25:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.

minule tundubki, et kui VG on ülekaalus läheb palju rohkem vedeliku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:27:05 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ja koguuuuaaaaeegg on täpselt sama palju tossu ja sama maitse igakord kui tõmmata? icon_eek.gif

Tossab küll samamoodi jah. Maitse kohta 100% ei oska öelda, kuna paari päeva tagant segan uue segu valmis või panen alles jäänule lihtsalt juurde, ja see ei pruugi alati täpselt sama VG/VPG suhte ja maitsega olla, aga mingit maitse kadumist või kõrbenud maitset küll tähele pannud ei ole.
Võibolla ma pole eriti nõudlik ka, olen suht rahul sellega mis on, ja mingit keerulisemat akut ka ei igatse, kui just mingi Ego Twist kuskil käest-kätte võimalusega ei ole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:29:21 vasta tsitaadiga

Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:

----------------------------------------
Hello,

Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids

Best regards,
----------------------------------------
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:29:54 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.

minule tundubki, et kui VG on ülekaalus läheb palju rohkem vedeliku.

Kipub nii minema jah vähemalt 0mg korral
Pm imen siis rohkem millegipärast icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:44:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, aa mul läks isegi 11mg VG puhul rohkem. Ei tundu just loogilisena aga minul põleb see paksem löga kiiremini kui vedel icon_confused.gif
Spezz kirjutas:
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:

----------------------------------------
Hello,

Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids

Best regards,
----------------------------------------


on ikka krdi banaani vabariik kopp.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel K
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.01.2013 20:12:36 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:

----------------------------------------
Hello,

Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids

Best regards,
----------------------------------------

Kui kraanid kategooriliselt sel moel kinni keeratakse, siis noh..

VG ehk glütseriin=glütserool on vabalt kosmeetika- ja toiduainepoodidest ostetav aine. Kuivõrd puhtal kujul saada, ei ole väga kindel, kuid pole alust arvata, et segude puhtus oleks madalam, kui e-sigaretivedelike baasainetes kasutatav (mis on kusagil 99,5% kanti). näide
PG ehk propüleenglükool on veidi keerukamalt saadav, kiiruga otsitult saab teda näiteks 220L tünnis (Breaking Bad anyone?).

Ainuke asi millest iga mõistlik inimene (kui just vastavaid laboritingimusi ja kaitsevarustust ei oma) eemale hoiab on kontsentreeritud nikotiin (tegu on vabalt läbi naha imenduva ainega, LD 0,5-1mg/kg tähendab et paar käe peale läinud tilka võib olla kabelimats). Ma ei tea millised regulatsioonid selliste ainete suhtes on, aga tõenäoliselt on just selle komponendi hankimisega potentsiaalsel kodus keevitajal kõige suurem probleem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 20:15:17 vasta tsitaadiga

Et ikkagi tellib Riiga ja autoga käib seal järgi? icon_biggrin.gif
Huvitav mis karistused sellise asja eest oleks üldse. Osaliselt ju keelatud vedelik ja samas nagu ei ole ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:48:27 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel 200ml(36mg) tellitud, sellest saab 800ml(9mg) vedelikku. Ise ma just sellist peamiselt tarbin, samuti enamuses ka need, kellele stardikomplekte müünud olen.
Erinevaid maitseid ja pudeleid ka ports tellimuses.
20ml(18mg) maitsestatud vedeliku hinnaks tuleb ~4€
20ml(9mg) maitsestatud vedelik siis vastavalt odavam.
Vähemalt ei pea nüüd häbi näoga otsa vaatama neile, kes on mult stardika võtnud ja eeldavad, et edaspidi mult ka vedelikku saab mõistliku hinnaga.

Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:50:15 vasta tsitaadiga

tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:53:30 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma võtsingi maitsetu base 36mg. Selle saab siis vajaliku milligrammini lahjendada ja peale lahjendamist omale sobiva maitseportsu sisse tilgutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel K
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2007




sõnum 21.01.2013 20:56:04 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks icon_smile.gif


Pidasin silmas kontsentreeritud nikotiini (99% ja enam, ehk ~1000mg/ml) kui toorainet. Varutud kangemad VG või PG lahused (näiteks väljatoodud 36mg) on tõepoolest üsna ohutud.


P.S. nähtavasti ka see täiesti müügil (näide), arvatavasti ka magus saak EMTAle.


viimati muutis Tanel K 21.01.2013 20:58:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:57:13 vasta tsitaadiga

Tanel K kirjutas:
Spezz kirjutas:
Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks icon_smile.gif


Pidasin silmas kontsentreeritud nikotiini (99% ja enam, ehk ~1000mg/ml) kui toorainet. Varutud kangemad VG või PG lahused (näiteks väljatoodud 36mg) on tõepoolest üsna ohutud.

Ok. Mul õnneks pole isegi aimdust, kust sellist hankida icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:58:09 vasta tsitaadiga

jeesus188, mul sama jama. Õnneks on 100ml mingit imeliku maitsega vedeliku mida häda korral kasutan. Kokku juba ajanud üle poole liitri igasugu vedeliku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:00:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:02:19 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada icon_smile.gif

kust saaks kõige lihtsamini ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:03:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada icon_smile.gif

kust saaks kõige lihtsamini ?

http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:06:06 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada icon_smile.gif

kust saaks kõige lihtsamini ?

http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100

palju muidu väljamaa hind on, varsti peaks midagi ehk tellima icon_biggrin.gif
36mg on nats kange, mingi 12-18 oleks parem

hmm, ostaks 0 ja 36, segaks kokku, aga krt, mul pole segamispudelit nii suurt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.01.2013 21:08:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 21:06:56 vasta tsitaadiga

Paistab , et sillamäe pood varusi täiendanud. 0VG'd ja asjad kõik uuesti olemas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:09:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav thumbs_down.gif
aga erinevate firmadega on erinev

Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada icon_smile.gif

kust saaks kõige lihtsamini ?

http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100

palju muidu väljamaa hind on, varsti peaks midagi ehk tellima icon_biggrin.gif
36mg on nats kange, mingi 12-18 oleks parem

hmm, ostaks 0 ja 36, segaks kokku, aga krt, mul pole segamispudelit nii suurt

No aga pane tühja 20ml pudelisse pool ja pool icon_razz1.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 21:13:15 vasta tsitaadiga

Nüüd vaatan seda 36mg pudelit ja mõtlen , et oleks ju vaja. Nii ei jõuagi kunagi 0'i rahaliselt kuramus icon_biggrin.gif
eVic tuleb ju ka vahepeal ära muretseda ja...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:14:03 vasta tsitaadiga

Irwww .. pole tänu väärt icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:17:18 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Nüüd vaatan seda 36mg pudelit ja mõtlen , et oleks ju vaja. Nii ei jõuagi kunagi 0'i rahaliselt kuramus icon_biggrin.gif
eVic tuleb ju ka vahepeal ära muretseda ja...

ma ytleks, et ma peaks hetkel suht nullis olema, kui ei arvesta seda pakki, millega peest sai

tellin ära sealt. siis peaks jooki kokku olema
160ml pg-d ja 250vg-d icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:19:29 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:
----------------------------------------
Hello,
Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids
Best regards,
----------------------------------------

No kurat. Seaduse järgi käitumine on veel arusaadav, see ongi nende töö. Aga kui põhjuseta 0 mg/ml vedelikke tagasi saadetakse, siis peaks küll kuhugi kaebuse esitama. Kas keegi on vabatahtlik, kes tahab ainult 0 mg/ml vedelikke tellida ja Inaweraga kokku leppida katses? Sellisel juhul peaks küll olema alus kompensatsiooni nõuda, ja ehk tõmmatakse siis natuke tagasi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 21:22:47 vasta tsitaadiga

Kui nende seisukoht on juba , et Eestisse ei saada siis mis seal ikka kokku leppida.
Mul veel -87€ ehk 16 veebruar oleks nullis kui midagi ei osta aga seda ei juhtu ju
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.01.2013 21:29:37 vasta tsitaadiga

Kui kulleriga ikkagi saata (mõne normaalse kulleriga nagu DPD - DHL/UPS/Fedex ei saa kulleriteks nimetada) siis ei hakka keegi küll midagi kontrollima.
Väga lihtne - lasta inerwal asjad ära pakkida, öelda paki kaal, dpd's teha tellimus paki järele korjamiseks ja tuuakse ära - lihtne loogiline ja töötab. ise tellin ka niimodi kaupa - pole kordagi probleeme olnud ja on kõige soodsam üldse! PS! - ei tee reklaami, lihtsalt pakub kõige odavamat teenust, kõige parem teenindus ja mida enamat tahta?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:34:53 vasta tsitaadiga

Eksid, tollil on õigus ükskõik millise kulleri saadetis kontrolliks kinni pidada. Ja mispoolest on DPD rohkem kuller kui DHL, UPS või FedEx?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 01:01:16 vasta tsitaadiga

ma arvutasin kulud kokku

205€ on kulunud kogu tavaari peale k.a see 50€ pauk, (kui see kohale ei tule)
suitsu pealt olen säästnud 125€
ainuke kulu mis veel ehk tuleb, on evic 50-90€, siis peaks olema rahu majas pikaks aja
vedelikku 160ml+250ml, tulekul veel 150ml

ilma uue masinata olen 3 nädala pärast nullis ja jooki on 3+ kuuks thumbs_up.gif

Edit:

hmekk, kaugel evic on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2013 01:44:19 vasta tsitaadiga

Uus vidin saadaval...Drunker Rebuildable Tank...5 ml paagiga. http://www.madvapes.com/drunker-rebuildable-tank.html
Paistab vägagi asjalik olevat, must have vidinate nimekiri täienes jälle...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja veel üks uudistoode (bottom coil sõpradele), mida veel müügil vist polegi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.01.2013 02:23:21 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Uus vidin saadaval...Drunker Rebuildable Tank...5 ml paagiga. http://www.madvapes.com/drunker-rebuildable-tank.html
Paistab vägagi asjalik olevat, must have vidinate nimekiri täienes jälle...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja veel üks uudistoode (bottom coil sõpradele), mida veel müügil vist polegi:
Spoiler Spoiler Spoiler



Mõlemad on parajalt sellised asjad mida tahaks. Endal plaanis dripping osta kindlasti - ei jule enam niisama maitseid osta - vaevalt, et keegi keeldub ühest tilgast. Hangseni ice cream oli piisav feil ja no mitte just kõige odavam ka. PS kui keegi tahab siis sisuliselt kõik alles ja 2.50€loovutan ära icon_biggrin.gif

Edit: VapeOnly BCC - http://www.heaven-gifts.com/product-574.html 11 doltsi .. pole paha - musta võtaks kindlasti endale ligi.
Ja veel linke lähedamalt:

FI: http://www.esmoke.fi/product/343/vapeonly-bcc--pakkaus


jeesus188 Tollis on, homme saan vastuse tollilt loodetavasti (helistan kohe hommikul) ja õhtul siis ehk kätte kah. Kui ei siis ülehomme.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 03:03:47 vasta tsitaadiga

Jah ilus on küll ning eVici otsas võib ilus olla aga ma IKKAGI ei saa aru mida see rebuildable nüüd teistmoodi on kui näiteks kanger t3 . samuti ju võid ise keerata traati ümber uue tahi ja käib pilbasteks. miks see siis rebuildable pole?

Kas näiteks nende mis sa linkisid masmre - ei olegi saadaval uut "coili" ja peadki ise tegema uusi?

Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 22.01.2013 03:05:51 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Jah ilus on küll ning eVici otsas võib ilus olla aga ma IKKAGI ei saa aru mida see rebuildable nüüd teistmoodi on kui näiteks kanger t3 . samuti ju võid ise keerata traati ümber uue tahi ja käib pilbasteks. miks see siis rebuildable pole?

Kas näiteks nende mis sa linkisid masmre - ei olegi saadaval uut "coili" ja peadki ise tegema uusi?

Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte?

No enamus rebuildable tank atosid kasutavad metallvõrgust tehtud tahti, mille ümber siis spiraal. Ise teed spiraali, vastavalt traadile ja keerete arvule saad takistusega mängida ja metalltahi eelis peaks olema "puhtam" maitse. Ja metalltaht peab ikka palju kauem vastu ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.01.2013 03:06:25 vasta tsitaadiga

InterFace, Kui wick korralikult tehtud koos coiliga siis ei tohiks olla dry hitte.

Lisaks Vivi Nova pole ka rebuildable, kuid paljud väidavad, et selle rebuild on kergem kui mesh buildidel icon_smile.gif eks ise proovin ka kunagi uued coilid vivile keerata. Kangeri süsteemist ma ei tea - ehk saab kah.

Krt, korralikud ceramic asjad võiks tulla välja - need ei lähe nii kiirelt katki ja saab rohkem kuumutada

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.01.2013 03:08:56 vasta tsitaadiga

Selgepilt. Eks kõigepealt üritab selle eVici saada ja siis uurida-puurida ja natukene aega rahulikumalt võtta (a'la kuni coilid otsa saavad). "Ilu" mõttes on nagunii mingit siukest 5-6ml asja sinna otsa vaja kuna pikad-peenikesed clearod jäävad veits tobedad kahjuks.
Põhiline muidugi, et see "5-6milline" töötaks paremini kui MT3 muidugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.01.2013 08:37:37 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte?
Coil lähemal suule: soojem aur, vähem kondenseerumist.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.01.2013 10:42:38 vasta tsitaadiga

Sellest Vapeonly BCC'st olen mina ka huvitatud. Kui keegi plaanib kuskilt tellida, siis ühineks... Kas see soome pood Eestisse saadab? Ma ei suuda sealt transpordi hindasid leida, muidugi ma ei saa ka soome keelest sõnagi aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 10:44:50 vasta tsitaadiga

JazZ, viska link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2013 10:52:52 vasta tsitaadiga

hmekk, Heavengifts ei saada eestisse (We don't send orders to Singapore, HongKong, Estonia as it is forbidden to import e-cigarette there). Mingi hiina poe ma sain niikaugele kunagi, et nad muutsid oma suhtumist eestisse ja hakkasid vidinaid saatma. Vedelikke nad muidugi ei saada. Kes oskab hästi ingliskeelt võiks ju nendega suhelda, et teised hiinakad saadavad jne. Heavengifts muidu väga hea koht, soomlaste hulgas suht levinud ja kiidetud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.01.2013 10:56:07 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
JazZ, viska link

http://www.esmoke.fi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:07:58 vasta tsitaadiga

Kas evicile lähevad suvalised clerod kylge niisama või peab muretsema ka yleminekud?
Kanger t3 ja vapeonly bbs ei ole kusagilt otsast sama keermega icon_rolleyes.gif
Lihtsalt kysin tuleviku mõttes juba ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:20:57 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Sellest Vapeonly BCC'st olen mina ka huvitatud. Kui keegi plaanib kuskilt tellida, siis ühineks... Kas see soome pood Eestisse saadab? Ma ei suuda sealt transpordi hindasid leida, muidugi ma ei saa ka soome keelest sõnagi aru.


Kirje 2,90€ Kirjateel e. soome sisene, peab üle küsima, kas saadavad ka üle lahe. Alla 9.90€ tellimuse eest võetakse 2.90 saatmiskulu
Nouto (Turku) 0,00€ Järeletulemine Turku linnas
Postipaketti 2,90€ Postipakk/panderoll vms (saab kätte postkontorist)
SmartPost 4,90€ (eestisse saatmine on 10€, peab uurima, kas saadavad ka üle lahe)
Postin kotiinkuljetus 4,90€ Paki kojutoomine

Kallis on küll, 10ml pudel on 6,90..

icon_eek.gif -> http://www.sigaretipood.ee/lang/ee/e-sigaretid/tegevus/epood/14/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2013 11:22:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas evicile lähevad suvalised clerod kylge niisama või peab muretsema ka yleminekud?
Kanger t3 ja vapeonly bbs ei ole kusagilt otsast sama keermega icon_rolleyes.gif
Lihtsalt kysin tuleviku mõttes juba ära

510 ja ego lähevad ise otsa. Need mõlemad sobivad laksust thumbs_up.gif
Saatsin soomlastele küsimuse, et kas eestisse saadavad ja palju see maksab?


viimati muutis masmre 22.01.2013 11:33:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:25:22 vasta tsitaadiga

Yle lahe pole arvatavasti probleem saata, lihtsalt tuleks ennem kysida. Auk on ju sama kuhu topitakse ja sealt saab eesti valida (smartpost)
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:27:23 vasta tsitaadiga

jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:31:07 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma icon_biggrin.gif
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.01.2013 11:34:28 vasta tsitaadiga

Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2013 11:35:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Leinö kirjutas:
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma icon_biggrin.gif
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida icon_wink.gif

Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:41:48 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub.
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.01.2013 11:44:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
hmekk kirjutas:
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub.
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama thumbs_up.gif


Ma ei tea mis toimub, ei ole pidanud veel midagi maksma. eile saatsin kirja koos kõikide viledega ja pidid vastama, kuid hetkel pole midagi vastatud. Eile kell 3 vists saatsin paberid ära.
Kui see nii kiirelt käib siis võiks juba vastuse saada.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 11:47:30 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
hmekk kirjutas:
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub.
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama thumbs_up.gif


Ma ei tea mis toimub, ei ole pidanud veel midagi maksma. eile saatsin kirja koos kõikide viledega ja pidid vastama, kuid hetkel pole midagi vastatud. Eile kell 3 vists saatsin paberid ära.
Kui see nii kiirelt käib siis võiks juba vastuse saada.

Mul tulnud kohe kiri, et deklareerima peab. Mta-s teed paberid ära ja kannad kohe raha yle ja nad vabastavad paki.
Sul järelikult midagi muud, nad ei suuda kindlaks teha, mis imevidin see ehk on icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.01.2013 12:04:24 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Leinö kirjutas:
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma icon_biggrin.gif
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida icon_wink.gif

Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal.

Kui keegi viitsiks, siis võiks ikkagi uurida ja ära tellida kui võimalik. Seal poes ringi vaadates on enamus asjad laost otsas, seega võimalik et neid tulebki ainult 5tk. Võiks küsuda seda ka, kas neile varu coil'e ka tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.