|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 19:25:46
|
|
|
| tsitaat: |
päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.
|
minule tundubki, et kui VG on ülekaalus läheb palju rohkem vedeliku.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.01.2013 19:27:05
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Ja koguuuuaaaaeegg on täpselt sama palju tossu ja sama maitse igakord kui tõmmata?  |
Tossab küll samamoodi jah. Maitse kohta 100% ei oska öelda, kuna paari päeva tagant segan uue segu valmis või panen alles jäänule lihtsalt juurde, ja see ei pruugi alati täpselt sama VG/VPG suhte ja maitsega olla, aga mingit maitse kadumist või kõrbenud maitset küll tähele pannud ei ole.
Võibolla ma pole eriti nõudlik ka, olen suht rahul sellega mis on, ja mingit keerulisemat akut ka ei igatse, kui just mingi Ego Twist kuskil käest-kätte võimalusega ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 19:29:21
|
|
|
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:
----------------------------------------
Hello,
Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids
Best regards,
----------------------------------------
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 19:29:54
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.
|
minule tundubki, et kui VG on ülekaalus läheb palju rohkem vedeliku. |
Kipub nii minema jah vähemalt 0mg korral
Pm imen siis rohkem millegipärast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 19:44:32
|
|
|
jeesus188, aa mul läks isegi 11mg VG puhul rohkem. Ei tundu just loogilisena aga minul põleb see paksem löga kiiremini kui vedel
| Spezz kirjutas: |
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:
----------------------------------------
Hello,
Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids
Best regards,
---------------------------------------- |
on ikka krdi banaani vabariik
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel K
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2007
|
21.01.2013 20:12:36
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:
----------------------------------------
Hello,
Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids
Best regards,
---------------------------------------- |
Kui kraanid kategooriliselt sel moel kinni keeratakse, siis noh..
VG ehk glütseriin=glütserool on vabalt kosmeetika- ja toiduainepoodidest ostetav aine. Kuivõrd puhtal kujul saada, ei ole väga kindel, kuid pole alust arvata, et segude puhtus oleks madalam, kui e-sigaretivedelike baasainetes kasutatav (mis on kusagil 99,5% kanti). näide
PG ehk propüleenglükool on veidi keerukamalt saadav, kiiruga otsitult saab teda näiteks 220L tünnis (Breaking Bad anyone?).
Ainuke asi millest iga mõistlik inimene (kui just vastavaid laboritingimusi ja kaitsevarustust ei oma) eemale hoiab on kontsentreeritud nikotiin (tegu on vabalt läbi naha imenduva ainega, LD 0,5-1mg/kg tähendab et paar käe peale läinud tilka võib olla kabelimats). Ma ei tea millised regulatsioonid selliste ainete suhtes on, aga tõenäoliselt on just selle komponendi hankimisega potentsiaalsel kodus keevitajal kõige suurem probleem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 20:15:17
|
|
|
Et ikkagi tellib Riiga ja autoga käib seal järgi?
Huvitav mis karistused sellise asja eest oleks üldse. Osaliselt ju keelatud vedelik ja samas nagu ei ole ka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 20:48:27
|
|
|
Mul on hetkel 200ml(36mg) tellitud, sellest saab 800ml(9mg) vedelikku. Ise ma just sellist peamiselt tarbin, samuti enamuses ka need, kellele stardikomplekte müünud olen.
Erinevaid maitseid ja pudeleid ka ports tellimuses.
20ml(18mg) maitsestatud vedeliku hinnaks tuleb ~4€
20ml(9mg) maitsestatud vedelik siis vastavalt odavam.
Vähemalt ei pea nüüd häbi näoga otsa vaatama neile, kes on mult stardika võtnud ja eeldavad, et edaspidi mult ka vedelikku saab mõistliku hinnaga.
Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 20:50:15
|
|
|
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 20:53:30
|
|
|
Sellepärast ma võtsingi maitsetu base 36mg. Selle saab siis vajaliku milligrammini lahjendada ja peale lahjendamist omale sobiva maitseportsu sisse tilgutada
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel K
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2007
|
21.01.2013 20:56:04
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks  |
Pidasin silmas kontsentreeritud nikotiini (99% ja enam, ehk ~1000mg/ml) kui toorainet. Varutud kangemad VG või PG lahused (näiteks väljatoodud 36mg) on tõepoolest üsna ohutud.
P.S. nähtavasti ka see täiesti müügil (näide), arvatavasti ka magus saak EMTAle.
viimati muutis Tanel K 21.01.2013 20:58:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 20:57:13
|
|
|
| Tanel K kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
Tanel K, LD saamiseks peaks kõige halvema stsenaariumi korral 36mg vedelikku läbi naga imenduma terve milliliiter, kui inimene kaalub 72kg.
Milliliiter on ikka sigasuur kogus vedelikku märkamatul nahale sattumiseks ja läbiimendumiseks  |
Pidasin silmas kontsentreeritud nikotiini (99% ja enam, ehk ~1000mg/ml) kui toorainet. Varutud kangemad VG või PG lahused (näiteks väljatoodud 36mg) on tõepoolest üsna ohutud. |
Ok. Mul õnneks pole isegi aimdust, kust sellist hankida
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 20:58:09
|
|
|
| jeesus188, mul sama jama. Õnneks on 100ml mingit imeliku maitsega vedeliku mida häda korral kasutan. Kokku juba ajanud üle poole liitri igasugu vedeliku.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 21:00:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev |
Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 21:02:19
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev |
Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada  |
kust saaks kõige lihtsamini ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 21:03:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev |
Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada  |
kust saaks kõige lihtsamini ? |
http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 21:06:06
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev |
Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada  |
kust saaks kõige lihtsamini ? |
http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100 |
palju muidu väljamaa hind on, varsti peaks midagi ehk tellima
36mg on nats kange, mingi 12-18 oleks parem
hmm, ostaks 0 ja 36, segaks kokku, aga krt, mul pole segamispudelit nii suurt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 21.01.2013 21:08:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 21:06:56
|
|
|
| Paistab , et sillamäe pood varusi täiendanud. 0VG'd ja asjad kõik uuesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 21:09:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
tundub, et peab tellima natuke kangemat kraami, ehk 18mg. 11mg lahjendatult jääb natuke lahjuaks, st kui ei lahjenda, siis tossuga tuuga ja see pole huvitav
aga erinevate firmadega on erinev |
Võta üks pudel VG base 36mg .. sealt annab päris tükk aega kangemaks asju tilgutada  |
kust saaks kõige lihtsamini ? |
http://www.majdan.biz/basic-liquids/vg-bio-base/vgbio_36_100 |
palju muidu väljamaa hind on, varsti peaks midagi ehk tellima
36mg on nats kange, mingi 12-18 oleks parem
hmm, ostaks 0 ja 36, segaks kokku, aga krt, mul pole segamispudelit nii suurt |
No aga pane tühja 20ml pudelisse pool ja pool
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 21:13:15
|
|
|
Nüüd vaatan seda 36mg pudelit ja mõtlen , et oleks ju vaja. Nii ei jõuagi kunagi 0'i rahaliselt kuramus
eVic tuleb ju ka vahepeal ära muretseda ja...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 21:14:03
|
|
|
Irwww .. pole tänu väärt
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 21:17:18
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Nüüd vaatan seda 36mg pudelit ja mõtlen , et oleks ju vaja. Nii ei jõuagi kunagi 0'i rahaliselt kuramus
eVic tuleb ju ka vahepeal ära muretseda ja... |
ma ytleks, et ma peaks hetkel suht nullis olema, kui ei arvesta seda pakki, millega peest sai
tellin ära sealt. siis peaks jooki kokku olema
160ml pg-d ja 250vg-d
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.01.2013 21:19:29
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Küsisin ka üle, miks nad eestisse enam ei saada, vastus on siin:
----------------------------------------
Hello,
Your customs sends back packages even with 0 nicotine liquids
Best regards,
---------------------------------------- |
No kurat. Seaduse järgi käitumine on veel arusaadav, see ongi nende töö. Aga kui põhjuseta 0 mg/ml vedelikke tagasi saadetakse, siis peaks küll kuhugi kaebuse esitama. Kas keegi on vabatahtlik, kes tahab ainult 0 mg/ml vedelikke tellida ja Inaweraga kokku leppida katses? Sellisel juhul peaks küll olema alus kompensatsiooni nõuda, ja ehk tõmmatakse siis natuke tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 21:22:47
|
|
|
Kui nende seisukoht on juba , et Eestisse ei saada siis mis seal ikka kokku leppida.
Mul veel -87€ ehk 16 veebruar oleks nullis kui midagi ei osta aga seda ei juhtu ju
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
21.01.2013 21:29:37
|
|
|
Kui kulleriga ikkagi saata (mõne normaalse kulleriga nagu DPD - DHL/UPS/Fedex ei saa kulleriteks nimetada) siis ei hakka keegi küll midagi kontrollima.
Väga lihtne - lasta inerwal asjad ära pakkida, öelda paki kaal, dpd's teha tellimus paki järele korjamiseks ja tuuakse ära - lihtne loogiline ja töötab. ise tellin ka niimodi kaupa - pole kordagi probleeme olnud ja on kõige soodsam üldse! PS! - ei tee reklaami, lihtsalt pakub kõige odavamat teenust, kõige parem teenindus ja mida enamat tahta?
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 21:34:53
|
|
|
| Eksid, tollil on õigus ükskõik millise kulleri saadetis kontrolliks kinni pidada. Ja mispoolest on DPD rohkem kuller kui DHL, UPS või FedEx?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 01:01:16
|
|
|
ma arvutasin kulud kokku
205€ on kulunud kogu tavaari peale k.a see 50€ pauk, (kui see kohale ei tule)
suitsu pealt olen säästnud 125€
ainuke kulu mis veel ehk tuleb, on evic 50-90€, siis peaks olema rahu majas pikaks aja
vedelikku 160ml+250ml, tulekul veel 150ml
ilma uue masinata olen 3 nädala pärast nullis ja jooki on 3+ kuuks
Edit:
hmekk, kaugel evic on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.01.2013 01:44:19
|
|
|
Uus vidin saadaval...Drunker Rebuildable Tank...5 ml paagiga. http://www.madvapes.com/drunker-rebuildable-tank.html
Paistab vägagi asjalik olevat, must have vidinate nimekiri täienes jälle...
Spoiler 
Spoiler 
Ja veel üks uudistoode (bottom coil sõpradele), mida veel müügil vist polegi:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
22.01.2013 02:23:21
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Uus vidin saadaval...Drunker Rebuildable Tank...5 ml paagiga. http://www.madvapes.com/drunker-rebuildable-tank.html
Paistab vägagi asjalik olevat, must have vidinate nimekiri täienes jälle...
Spoiler 
Spoiler 
Ja veel üks uudistoode (bottom coil sõpradele), mida veel müügil vist polegi:
Spoiler 
|
Mõlemad on parajalt sellised asjad mida tahaks. Endal plaanis dripping osta kindlasti - ei jule enam niisama maitseid osta - vaevalt, et keegi keeldub ühest tilgast. Hangseni ice cream oli piisav feil ja no mitte just kõige odavam ka. PS kui keegi tahab siis sisuliselt kõik alles ja 2.50€loovutan ära
Edit: VapeOnly BCC - http://www.heaven-gifts.com/product-574.html 11 doltsi .. pole paha - musta võtaks kindlasti endale ligi.
Ja veel linke lähedamalt:
FI: http://www.esmoke.fi/product/343/vapeonly-bcc--pakkaus
jeesus188 Tollis on, homme saan vastuse tollilt loodetavasti (helistan kohe hommikul) ja õhtul siis ehk kätte kah. Kui ei siis ülehomme.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.01.2013 03:03:47
|
|
|
Jah ilus on küll ning eVici otsas võib ilus olla aga ma IKKAGI ei saa aru mida see rebuildable nüüd teistmoodi on kui näiteks kanger t3 . samuti ju võid ise keerata traati ümber uue tahi ja käib pilbasteks. miks see siis rebuildable pole?
Kas näiteks nende mis sa linkisid masmre - ei olegi saadaval uut "coili" ja peadki ise tegema uusi?
Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
22.01.2013 03:05:51
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Jah ilus on küll ning eVici otsas võib ilus olla aga ma IKKAGI ei saa aru mida see rebuildable nüüd teistmoodi on kui näiteks kanger t3 . samuti ju võid ise keerata traati ümber uue tahi ja käib pilbasteks. miks see siis rebuildable pole?
Kas näiteks nende mis sa linkisid masmre - ei olegi saadaval uut "coili" ja peadki ise tegema uusi?
Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte? |
No enamus rebuildable tank atosid kasutavad metallvõrgust tehtud tahti, mille ümber siis spiraal. Ise teed spiraali, vastavalt traadile ja keerete arvule saad takistusega mängida ja metalltahi eelis peaks olema "puhtam" maitse. Ja metalltaht peab ikka palju kauem vastu ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
22.01.2013 03:06:25
|
|
|
InterFace, Kui wick korralikult tehtud koos coiliga siis ei tohiks olla dry hitte.
Lisaks Vivi Nova pole ka rebuildable, kuid paljud väidavad, et selle rebuild on kergem kui mesh buildidel eks ise proovin ka kunagi uued coilid vivile keerata. Kangeri süsteemist ma ei tea - ehk saab kah.
Krt, korralikud ceramic asjad võiks tulla välja - need ei lähe nii kiirelt katki ja saab rohkem kuumutada
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.01.2013 03:08:56
|
|
|
Selgepilt. Eks kõigepealt üritab selle eVici saada ja siis uurida-puurida ja natukene aega rahulikumalt võtta (a'la kuni coilid otsa saavad). "Ilu" mõttes on nagunii mingit siukest 5-6ml asja sinna otsa vaja kuna pikad-peenikesed clearod jäävad veits tobedad kahjuks.
Põhiline muidugi, et see "5-6milline" töötaks paremini kui MT3 muidugi
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
22.01.2013 08:37:37
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Ma ei saa sellest aint aru, et miks "coil" on paagist väljaspool . vedelik peab ise üles ronima mööda wicke aga see ju tähendab suurema tõenäosusega dry hitte? |
Coil lähemal suule: soojem aur, vähem kondenseerumist.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
22.01.2013 10:42:38
|
|
|
| Sellest Vapeonly BCC'st olen mina ka huvitatud. Kui keegi plaanib kuskilt tellida, siis ühineks... Kas see soome pood Eestisse saadab? Ma ei suuda sealt transpordi hindasid leida, muidugi ma ei saa ka soome keelest sõnagi aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 10:44:50
|
|
|
| JazZ, viska link
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.01.2013 10:52:52
|
|
|
| hmekk, Heavengifts ei saada eestisse (We don't send orders to Singapore, HongKong, Estonia as it is forbidden to import e-cigarette there). Mingi hiina poe ma sain niikaugele kunagi, et nad muutsid oma suhtumist eestisse ja hakkasid vidinaid saatma. Vedelikke nad muidugi ei saada. Kes oskab hästi ingliskeelt võiks ju nendega suhelda, et teised hiinakad saadavad jne. Heavengifts muidu väga hea koht, soomlaste hulgas suht levinud ja kiidetud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 11:07:58
|
|
|
Kas evicile lähevad suvalised clerod kylge niisama või peab muretsema ka yleminekud?
Kanger t3 ja vapeonly bbs ei ole kusagilt otsast sama keermega
Lihtsalt kysin tuleviku mõttes juba ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 11:20:57
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Sellest Vapeonly BCC'st olen mina ka huvitatud. Kui keegi plaanib kuskilt tellida, siis ühineks... Kas see soome pood Eestisse saadab? Ma ei suuda sealt transpordi hindasid leida, muidugi ma ei saa ka soome keelest sõnagi aru. |
Kirje 2,90€ Kirjateel e. soome sisene, peab üle küsima, kas saadavad ka üle lahe. Alla 9.90€ tellimuse eest võetakse 2.90 saatmiskulu
Nouto (Turku) 0,00€ Järeletulemine Turku linnas
Postipaketti 2,90€ Postipakk/panderoll vms (saab kätte postkontorist)
SmartPost 4,90€ (eestisse saatmine on 10€, peab uurima, kas saadavad ka üle lahe)
Postin kotiinkuljetus 4,90€ Paki kojutoomine
Kallis on küll, 10ml pudel on 6,90..
-> http://www.sigaretipood.ee/lang/ee/e-sigaretid/tegevus/epood/14/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.01.2013 11:22:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kas evicile lähevad suvalised clerod kylge niisama või peab muretsema ka yleminekud?
Kanger t3 ja vapeonly bbs ei ole kusagilt otsast sama keermega
Lihtsalt kysin tuleviku mõttes juba ära |
510 ja ego lähevad ise otsa. Need mõlemad sobivad laksust
Saatsin soomlastele küsimuse, et kas eestisse saadavad ja palju see maksab?
viimati muutis masmre 22.01.2013 11:33:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 11:25:22
|
|
|
Yle lahe pole arvatavasti probleem saata, lihtsalt tuleks ennem kysida. Auk on ju sama kuhu topitakse ja sealt saab eesti valida (smartpost)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.01.2013 11:27:23
|
|
|
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 11:31:07
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma  |
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
22.01.2013 11:34:28
|
|
|
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.01.2013 11:35:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma  |
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida  |
Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 11:41:48
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub. |
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
22.01.2013 11:44:06
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| hmekk kirjutas: |
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub. |
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama  |
Ma ei tea mis toimub, ei ole pidanud veel midagi maksma. eile saatsin kirja koos kõikide viledega ja pidid vastama, kuid hetkel pole midagi vastatud. Eile kell 3 vists saatsin paberid ära.
Kui see nii kiirelt käib siis võiks juba vastuse saada.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2013 11:47:30
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| hmekk kirjutas: |
Paistab, et täna asju kätte ei saa ... Toll pole veel vastanud ja DHL ei pane ennem tartupoole asju teele kui on vastus. Lisaks muidugi saadavad nad tallinn-tartu vahel kord päevas kaupa - kell 11
nohjah juhtub. |
pidid tollimaksu maksma?
Yldiselt see käib neil kiiresti kui paberid täidetud elektrooniliselt ja korrektselt
Jääme siis ootama  |
Ma ei tea mis toimub, ei ole pidanud veel midagi maksma. eile saatsin kirja koos kõikide viledega ja pidid vastama, kuid hetkel pole midagi vastatud. Eile kell 3 vists saatsin paberid ära.
Kui see nii kiirelt käib siis võiks juba vastuse saada. |
Mul tulnud kohe kiri, et deklareerima peab. Mta-s teed paberid ära ja kannad kohe raha yle ja nad vabastavad paki.
Sul järelikult midagi muud, nad ei suuda kindlaks teha, mis imevidin see ehk on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
22.01.2013 12:04:24
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
jeesus188, kuid Eestisse saatmine on 10€.
Lihtsam on komplekte jms tellida teema esimeses postis mainitud poodidest, ei pea lolliks maksma  |
ma pole väitnudki, et sealt tasub tellida, mainisin, et seal on võimalik tellida  |
Isegi kui on 10€ saatmine, siis juba praegu ma näen umbes 5 soovijat. See teeb 2€ per feiss. Normaalne ju. Samas tuleb see asi müüki alles järgmine nädal. |
Kui keegi viitsiks, siis võiks ikkagi uurida ja ära tellida kui võimalik. Seal poes ringi vaadates on enamus asjad laost otsas, seega võimalik et neid tulebki ainult 5tk. Võiks küsuda seda ka, kas neile varu coil'e ka tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|