Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.01.2013 18:46:48 vasta tsitaadiga

Ja siis mini korpusega on 800/900/1200mah

Muidugi kestvus oleneb väga sellest mis "wattil" tõmbad ja kui pikalt tõmbad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 19:03:43 vasta tsitaadiga

Paistab, et viimasel ajal olen vähem pahvinud ..


EDIT: Joyetechil on casingud ka müügile tulnud .. krt musta tahaks küll..
http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=136
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.01.2013 19:27:16 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=3VXaRcE02f0
päris palju uuendusi tuleb selle 1.2'ga. näiteks see voltide sättimine VW modes x.xx täpsusega x.x asemel. ning VW/VV/MVRVW jne mode vahetamine mitte menüüs surkides vaid lihtsalt valikuketast all hoides ühele poole natukene aega. ca 3minuti peal näete täpsemalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 19:34:55 vasta tsitaadiga

Taavi_R, rumeenia poed, mis on esilehel on usaldusväärsed. Spezz, must ja terasest oleks äge. Aga arvan, et see läikiv on nikeldatud lihtsalt.
Terasest kestad saab saksamaalt tellida, kui on huvi, otsin lingi välja.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 19:53:11 vasta tsitaadiga

On keegi müügil näinud VV + 900mAh(või suurem) + pass through funktsiooniga akusid kuskil? see jubin näeb päris huvitav välja aga 650mAh aku icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 20:07:11 vasta tsitaadiga

Hazar, aga palun soomes on saada: http://www.esmoke.fi/product/313/ thumbs_up.gif
See on ka päris uhke riistapuu, saab ka lühikese kestaga. http://www.esmoke.fi/product/330/joyetech-18650-mod
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 22:28:20 vasta tsitaadiga

E-sigareti poes ka mingi ''soodukas'' http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/uus-skysmoke-ego-c-mini-kit/
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 22:36:55 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
E-sigareti poes ka mingi ''soodukas'' http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/uus-skysmoke-ego-c-mini-kit/

Väga nõrk. Üks aku(ainult 650mAh), üks clearo(vana põlvkond).
Odavam(33€ + transa) on 2x 1100mAh aku, 2x CE5 või T3 clearo, laadija.
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1927
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 22:56:46 vasta tsitaadiga

Spezz, ise sain 12€ eest neid komplekte 2tk-i, mida e-sigaret müüb 39€ eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 22:57:22 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
E-sigareti poes ka mingi ''soodukas'' http://www.e-sigaret.ee/index/et/epood/e-sigaretid/uus-skysmoke-ego-c-mini-kit/

Selliseid "soodukaid" müüvad teised poed 15€ või odavamalt. Midagi soodsat küll ei näe seal. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2013 23:09:21 vasta tsitaadiga

Jajah, tinydealist saab neid 12€ komplekte küll. Miinimum kuu ootamist, coili vahetada ei saa, taskus olles lekivad. Aku on 650mAh.
Algatuseks võib sobida aga elu näitab, et tahetakse kvaliteetsemat ja 33€ set on väga ok. Fännid kolivad hiljem sellelt eVic'i peale, mitteniivägafännid on niisamagi rahul icon_smile.gif
EDIT: Aga ok, tänaseks aitab, tudule ära. Tellimused endiselt PS'i.
Hetkel 4 tellijat, transport 6€ näkku. Teisipäeva hilisõhtul tahaks lukku lüüa, siis enamvähem kindel, et reede lõunaks kraam kohal.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 20.01.2013 23:45:33 vasta tsitaadiga

Kas seda eVic mudelit saab kõige odavamalt peleonist?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 20.01.2013 23:49:42 vasta tsitaadiga

sykrot kirjutas:
Kas seda eVic mudelit saab kõige odavamalt peleonist?

Sellega kannata pisut, kasutaja hmekk tellis otse tootjalt, kui kohale jõuab ja õige asi on, siis tuleb suurem ühistellimus ilmselt eriti odava hinnaga.
Hetkel peaks odavaim olema bargainvapour'is muidu, aga otse tootjalt oleks ligikaudu poole odavam vist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.01.2013 23:54:36 vasta tsitaadiga

hmekki oma on jah 36€ + toll ehk 43.2 ideepoolest. homme ideepoolest peaks ta selle kätte saama ja eks siis ole paista kas on õige asi.
kui on siis mina olen igatahes kindlalt käpp. andsin spezzzile juba tellimuse sisse sellele mustale "mini kerele" ja väiksele akule evic jaoks icon_biggrin.gif
ehk siis niivõinaa kuskilt tuleb see ikka ära sebida kui hmekki oma õige asi pole ikkagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 00:07:39 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
hmekki oma on jah 36€ + toll ehk 43.2 ideepoolest. homme ideepoolest peaks ta selle kätte saama ja eks siis ole paista kas on õige asi.
kui on siis mina olen igatahes kindlalt käpp. andsin spezzzile juba tellimuse sisse sellele mustale "mini kerele" ja väiksele akule evic jaoks icon_biggrin.gif
ehk siis niivõinaa kuskilt tuleb see ikka ära sebida kui hmekki oma õige asi pole ikkagi.

Minu mõte sinu peas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 00:29:18 vasta tsitaadiga

Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma. Pikk kere ja 2600ne aku on muidugi ka kaasas komplektis aga eks ole paista kui suur ta tundub nii. masmre pildijärgi võttes siiski natukene liiga suur niiöelda minujaoks.
kellel see nüüd siin olemasoligi? icon_biggrin.gif hea oleks mingit statistikat/rohkem infot teada.

EDIT: xxlmaster siis see kellel mini aku/kere. mitme wati peal tõmbad ja mitu puffi päevas ning kaua see väike versioon kestab nii?
kas laed eraldi laadijaga või otse kaabliga evic'i? kaua väikest akut täis laeb? kas on tunda mingit vahet ka päris täis akul ja peaaegu tühjal akul sama wati juures tõmmates?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.01.2013 00:33:31 vasta tsitaadiga

Ja jätkuvalt, et kas kellelgi on tartus eVic olemas?
DHL'st sain info, et nädala alguses saan asja kätte.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 00:36:00 vasta tsitaadiga

Tegelikult kui mõõdud klapivad ja piltide järgi (või kasvõi youtube reviewsi vaadates) kõik on sama ning arvutiga saad ühendada ja firmware uuendada ning igasugused ID'd ja asjad näidatakse kenasti ära siis ei saa ju võlts asi olla.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 00:54:24 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma. Pikk kere ja 2600ne aku on muidugi ka kaasas komplektis aga eks ole paista kui suur ta tundub nii. masmre pildijärgi võttes siiski natukene liiga suur niiöelda minujaoks.
kellel see nüüd siin olemasoligi? icon_biggrin.gif hea oleks mingit statistikat/rohkem infot teada.

EDIT: xxlmaster siis see kellel mini aku/kere. mitme wati peal tõmbad ja mitu puffi päevas ning kaua see väike versioon kestab nii?
kas laed eraldi laadijaga või otse kaabliga evic'i? kaua väikest akut täis laeb? kas on tunda mingit vahet ka päris täis akul ja peaaegu tühjal akul sama wati juures tõmmates?


Päris kõigile küsimustele ei saa veel vastata kuna alles täna pmst laadisin selle väikse täis ja saan nö algusest proovida. Hetkel kasutan selle komplekti akut mis sõbrale sai tellitud kuid DOA osutuks.
Nii palju oskan ainult hetkel öelda, et minule vähemalt tundub costum aku vs originaal mingil kindlal watil/voldil kehvemat litakat andma. Näiteks väikse akuga 7W ei ole ikka päris see mis ta on suurega.
Kindlasti ei ole tegu nüüd mingi diil breakeriga aga lihtsalt üks asi mida märkasin. Teine asi mis vb rohkem häirib on see, et kõik see patarei protsent/remaining buff on justkui progretud eVicule sisse. Ühesõnaga, vidin ei saa aru et tegu ei ole enam 2600 akuga vaid 900 (eks sellepärast olegi tal menüüs 2200 ja 2600 patarei valiku option et õiget statistikat näidata).
Hetkel laadisin selle seinalaadijaga mis teisel komplektil kaasas oli. Kogu see väikse aku teema on minu jaoks puhtalt "travel kit" mõttega ja seda täidab ta väga edukalt, mis siis et väikesed puudused on. Annan varsti rohkem tagasisidet väikse aku kestvuse kohta aga eeldan, et päeva kestab ilusti.
Lühemat huulikut oleks vaja krt
Spoiler Spoiler Spoiler


InterFace kirjutas:
Tegelikult kui mõõdud klapivad ja piltide järgi (või kasvõi youtube reviewsi vaadates) kõik on sama ning arvutiga saad ühendada ja firmware uuendada ning igasugused ID'd ja asjad näidatakse kenasti ära siis ei saa ju võlts asi olla.


"Õigel" eVicul on muidu karbi põhja all välja kraabitav kood mille järgi on võimalik siis kodulehel selgeks teha kas on tegu päris originaali või siis mingi järele tehtud asjaga.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 21.01.2013 00:57:59 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma

Miks ego aku, see mahutab 4 18350 akut, paras tasku pista.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 01:05:05 vasta tsitaadiga

Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata ja näiteks MT3'ga koos on see välimus niiöelda ideaalne. pikkus/paksus jne.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 21.01.2013 01:05:47 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata icon_biggrin.gif

Tõsi. Keegi seda 1300-st akut mõnes euroopa poes eraldi müügis pole näinud, soovitatavalt firmalogodeta? Võtaks 2-4 tükki, ostaks MT3-d otsa, hea õllevõtmise ajal sõpradele kasutada anda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 01:10:57 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
InterFace kirjutas:
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata icon_biggrin.gif

Tõsi. Keegi seda 1300-st akut mõnes euroopa poes eraldi müügis pole näinud, soovitatavalt firmalogodeta? Võtaks 2-4 tükki, ostaks MT3-d otsa, hea õllevõtmise ajal sõpradele kasutada anda.

mina ostsin vapo.ro'st. must läikiv.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 01:16:25 vasta tsitaadiga

rumeenia lehel (masmrel oma sealt otsetud) on suht sama asi olemas aga hõbedaste osade asemel on kullavärvi ja minuarust see ka n.ö. läikiv must mitte kummimoodi matt materjal nagu ego "peaks" olema.
muidu siin on täpselt sama asi: http://www.discountvapers.com/ego-1300mah-battery-black/

see oli küll kuu aega tagasi muidugi aga siis oli "lasnamäe vanatädil" veel 2 seda akut alles. hinda tahtis 15€ kui ise järgi läksin ja temaga kokku sain.
müüja link: http://www.osta.ee/e-vedelik-tobacco-symphony-30ml-32163532.html
ka siis ei olnud seda enam tal müügilolevate esemete all olemas aga varem oli ja saatsin lihtsalt kirja, et äkki saab veel - sai.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 01:20:52 vasta tsitaadiga

Mina ostsin selle http://vapo.ro/eGo-E-Battery-1300-mAh?filter_name=battery%201300&page=1 , aga seal on ka 1300mAh CE4 komplekt ja see on odavam kui ainult aku. http://vapo.ro/CE4-with-LCD-display-battery?filter_name=battery%201300&page=2
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 21.01.2013 01:26:18 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Mina ostsin selle http://vapo.ro/eGo-E-Battery-1300-mAh?filter_name=battery%201300&page=1 , aga seal on ka 1300mAh CE4 komplekt ja see on odavam kui ainult aku. http://vapo.ro/CE4-with-LCD-display-battery?filter_name=battery%201300&page=2

Jah, just leidsin ka selle, lisaks on seal sama hinnaga veel üks, mis paistab LCD'ta olevat. Clearoga variandid paistavad kõigele lisaks matid, mitte läikivad. Peab pisut kaaluma, kas võtta prooviks üks või kohe mitu tükki tellida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 01:32:31 vasta tsitaadiga

See viimane link on veits teistsugune. nupp on kuidagi ovaalne aga ega vahet pole kuna kui 87mm pikk siis täpselt sama asi ikka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 01:45:04 vasta tsitaadiga

kus te nendel piltidel pikkust näete, ma ei näe yhtegi mõõtu icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 03:26:53 vasta tsitaadiga

Rumeenia omadel polegi aga siin http://www.discountvapers.com/ego-1300mah-battery-black/ all kirjas 87.57mm Height
Aga see rumeenia "kuldne must läikiv" on masmre poolt mõõdetud ja ka 87 icon_biggrin.gif

omaltpoolt lisaks ühe lolli küsimuse. ainukene mis siiamaani segaseks on jäänud.
milleks need rebuildable atomizerid head on või paremad kui lihtsalt clearod mille (kui suur isu ja viitsimine on) coili saad ka ise uue "ehitada" kuigi lihtsam on uus osta.

näevad teised veel väga imelikud välja

Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.01.2013 09:24:15 vasta tsitaadiga

Nende peale on vähe lihtsam uut coili ehitada. + clearoga ei dripi.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 11:49:49 vasta tsitaadiga

Selle mesh torukesega ei tule kärsakat ka sellist nagu silica tahiga. Üldiselt meeldivad mulle ka rebuildable variandid rohkem. Kui on hea ja õnnestunud setup, siis ikka ülikõva.
Peaks omale miskit sihukest sebima, hea asjad sisse panna, muidu kõik laua peal laiali...
http://www.amazon.com/Make-Organizer-Slot-Lipstick-Holder/dp/B004W8KUL0/ref=pd_sim_sbs_bt_10
Huvitav, kas eestis kusagil midagi analoogset oleks saada? Kas keegi puidutööga ka tegeleb? Võiks miskiseid aluseid küll meisterdada...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 12:05:26 vasta tsitaadiga

Palju lehti palju infot, vabandan et pole viitsinud välja lugeda. Lühidalt öeldes, otsin best-bang-for-buck tüüpi asjandust. Hetkel on mõttes Plax Ploom tänu tema multifunktsionaalsusele kuid mis on teie mõtted? Ning nagu aru saan siis kuidagi on võimalik nikotiiniga seda vedelikku ka saada? icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 12:36:36 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Palju lehti palju infot, vabandan et pole viitsinud välja lugeda. Lühidalt öeldes, otsin best-bang-for-buck tüüpi asjandust. Hetkel on mõttes Plax Ploom tänu tema multifunktsionaalsusele kuid mis on teie mõtted? Ning nagu aru saan siis kuidagi on võimalik nikotiiniga seda vedelikku ka saada? icon_smile.gif

Miskit sellist tahad: http://www.ploom.com/pax ? Ei oska kommenteerida. Nikotiiniga vedelikku saad osta küll, lausa eestist. Esimesel lehel lingid.
Kui sa seda pax ploomi ikka mõtled, siis see asi küll pole siia teemasse, see nimelt töötab tubakaga thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 13:00:01 vasta tsitaadiga

...ja best bang for buck see asi kohe kindlasti ei ole kui kodukalt igasugu lisade hindasid vaadata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 21.01.2013 14:47:21 vasta tsitaadiga

Mis tähendab aku laadimisel, et vilgub mõned korrad, siis viskab pideva punase ja siis vaikus majas icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 14:52:32 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Mis tähendab aku laadimisel, et vilgub mõned korrad, siis viskab pideva punase ja siis vaikus majas icon_rolleyes.gif
hakkab laadima icon_rolleyes.gif
Vähemalt siis kui pidev punane põlema jääb. Eks ta kontrollib midagi seal ajus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 21.01.2013 14:55:17 vasta tsitaadiga

jeesus188, ühte akut laadisin öö läbi ja siis põles pidev sinine. Praegu ei põle midagi.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 15:11:03 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
jeesus188, ühte akut laadisin öö läbi ja siis põles pidev sinine. Praegu ei põle midagi.

Suht poogen mis värv põleb, mul pärast laetud olekus hakkas akul roheline põlema, enam ei põle icon_biggrin.gif
Samas laeb akud täis, nii eh krt seda värvimuusikat teab icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:31:03 vasta tsitaadiga

Sa vaata , mis värvi akulaadijal led on. Roheline põleb, siis on täis, kui punane põleb, siis laeb. Kui vilgub pun-roh, siis poole peal.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 21.01.2013 17:40:14 vasta tsitaadiga

Punane põleb, see põles isegi öö läbi laadinud akuga....kaua need laevad siis?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 17:43:21 vasta tsitaadiga

Kas mõlema akuga jääb punane põlema?
Aga kas aku on täis?
Ses suhtes, kui oled päevi tõmmanud, siis enamvähem tsyklit peaks teadma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.01.2013 18:13:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 21.01.2013 17:47:49 vasta tsitaadiga

See mis öösel laadis sellel põles peale laadija punase ka aku enda sinine tuli. Praegu põleb ainult laadijal punane ja laadinud on kella 9-st saati. See, mis öösel laadis on siiani vastu pidanud. Eks näis millal saba annab.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:10:04 vasta tsitaadiga

kas need tavalised seinalaadija tuled (kaabliga variant) mitte ei näita lihtsalt seda, et su laadija on vooluvõrgus? eVicul vähemalt nii, ja kui ma peaksin sealt rohelist ootama siis ennem hakkan uuesti suitsetama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:42:13 vasta tsitaadiga

Mul on seinalaadija vooluvõrku käival osal punane tuli, mis näitab seda, et asi on voolus, ja siis on USB->aku juhtme küljes teine tuli, mis punasena näitab laadimist, ja kui valmis, siis läheb roheliseks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:55:44 vasta tsitaadiga

Mnjah, Inawera ütles ära, et nemad eestise kaupa ei saada ..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 18:59:20 vasta tsitaadiga

Sellel samasel põhjusel ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 19:14:06 vasta tsitaadiga

9 päeva pidas MT3'ga kaasas olnud coil vastu. Ei aidanud ei korralik pesu ega kuivatus ega dryburn. Tossu tuli vähe ja maitse oli ilgelt kibe ning väga kiiresti hakkas lurisema kah.

T2 coilid olid samuti keskmiselt 1nädalase elueaga. Ei tea kuidas mõnedel nii kaua vastu peavad icon_biggrin.gif

päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:16:49 vasta tsitaadiga

T2 lühikese tahiga coil läheb juba üle kuu. Pika tahiga coilid ei meeldinud väga, seisavad.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:19:17 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
9 päeva pidas MT3'ga kaasas olnud coil vastu. Ei aidanud ei korralik pesu ega kuivatus ega dryburn. Tossu tuli vähe ja maitse oli ilgelt kibe ning väga kiiresti hakkas lurisema kah. T2 coilid olid samuti keskmiselt 1nädalase elueaga. Ei tea kuidas mõnedel nii kaua vastu peavad icon_biggrin.gif päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.

Mul läheb ühe 1,6ml clearoga juba kolmas nädal - mingit tootenimetust ei tea, sain lihtsalt kilesse pakituna. Ühe korra olen seda vee all läbi loputanud (lahti vist kuidagi võtta ei saa), sest sai vist kuivana taskus natuke üle kuumutatud ja oli natuke kõrbenud maitset. Koguseks samamoodi kuskil 3ml päevas VPGd. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.01.2013 19:22:02 vasta tsitaadiga

Ja koguuuuaaaaeegg on täpselt sama palju tossu ja sama maitse igakord kui tõmmata? icon_eek.gif

võibolla ma pesen valesti või kärsatan liiga kaua. igatahes nii head tossukogust ja maitset nagu hetkel tutika coiliga - pole ma juba mitu päeva tundnud.
seega võib öelda, et normaalselt töötavad coilid mul ainult 4-5 päeva icon_biggrin.gif


viimati muutis M8T0 21.01.2013 19:25:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.