|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
20.01.2013 18:46:48
|
|
|
Ja siis mini korpusega on 800/900/1200mah
Muidugi kestvus oleneb väga sellest mis "wattil" tõmbad ja kui pikalt tõmbad.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
20.01.2013 19:27:16
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=3VXaRcE02f0
päris palju uuendusi tuleb selle 1.2'ga. näiteks see voltide sättimine VW modes x.xx täpsusega x.x asemel. ning VW/VV/MVRVW jne mode vahetamine mitte menüüs surkides vaid lihtsalt valikuketast all hoides ühele poole natukene aega. ca 3minuti peal näete täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
20.01.2013 19:34:55
|
|
|
Taavi_R, rumeenia poed, mis on esilehel on usaldusväärsed. Spezz, must ja terasest oleks äge. Aga arvan, et see läikiv on nikeldatud lihtsalt.
Terasest kestad saab saksamaalt tellida, kui on huvi, otsin lingi välja.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
20.01.2013 19:53:11
|
|
|
On keegi müügil näinud VV + 900mAh(või suurem) + pass through funktsiooniga akusid kuskil? see jubin näeb päris huvitav välja aga 650mAh aku
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
20.01.2013 22:56:46
|
|
|
Spezz, ise sain 12€ eest neid komplekte 2tk-i, mida e-sigaret müüb 39€ eest
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
20.01.2013 22:57:22
|
|
|
Selliseid "soodukaid" müüvad teised poed 15€ või odavamalt. Midagi soodsat küll ei näe seal.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
20.01.2013 23:09:21
|
|
|
Jajah, tinydealist saab neid 12€ komplekte küll. Miinimum kuu ootamist, coili vahetada ei saa, taskus olles lekivad. Aku on 650mAh.
Algatuseks võib sobida aga elu näitab, et tahetakse kvaliteetsemat ja 33€ set on väga ok. Fännid kolivad hiljem sellelt eVic'i peale, mitteniivägafännid on niisamagi rahul
EDIT: Aga ok, tänaseks aitab, tudule ära. Tellimused endiselt PS'i.
Hetkel 4 tellijat, transport 6€ näkku. Teisipäeva hilisõhtul tahaks lukku lüüa, siis enamvähem kindel, et reede lõunaks kraam kohal.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sykrot
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2007
|
20.01.2013 23:45:33
|
|
|
| Kas seda eVic mudelit saab kõige odavamalt peleonist?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
20.01.2013 23:49:42
|
|
|
| sykrot kirjutas: |
| Kas seda eVic mudelit saab kõige odavamalt peleonist? |
Sellega kannata pisut, kasutaja hmekk tellis otse tootjalt, kui kohale jõuab ja õige asi on, siis tuleb suurem ühistellimus ilmselt eriti odava hinnaga.
Hetkel peaks odavaim olema bargainvapour'is muidu, aga otse tootjalt oleks ligikaudu poole odavam vist.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
20.01.2013 23:54:36
|
|
|
hmekki oma on jah 36€ + toll ehk 43.2 ideepoolest. homme ideepoolest peaks ta selle kätte saama ja eks siis ole paista kas on õige asi.
kui on siis mina olen igatahes kindlalt käpp. andsin spezzzile juba tellimuse sisse sellele mustale "mini kerele" ja väiksele akule evic jaoks
ehk siis niivõinaa kuskilt tuleb see ikka ära sebida kui hmekki oma õige asi pole ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 00:07:39
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
hmekki oma on jah 36€ + toll ehk 43.2 ideepoolest. homme ideepoolest peaks ta selle kätte saama ja eks siis ole paista kas on õige asi.
kui on siis mina olen igatahes kindlalt käpp. andsin spezzzile juba tellimuse sisse sellele mustale "mini kerele" ja väiksele akule evic jaoks
ehk siis niivõinaa kuskilt tuleb see ikka ära sebida kui hmekki oma õige asi pole ikkagi. |
Minu mõte sinu peas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 00:29:18
|
|
|
Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma. Pikk kere ja 2600ne aku on muidugi ka kaasas komplektis aga eks ole paista kui suur ta tundub nii. masmre pildijärgi võttes siiski natukene liiga suur niiöelda minujaoks.
kellel see nüüd siin olemasoligi? hea oleks mingit statistikat/rohkem infot teada.
EDIT: xxlmaster siis see kellel mini aku/kere. mitme wati peal tõmbad ja mitu puffi päevas ning kaua see väike versioon kestab nii?
kas laed eraldi laadijaga või otse kaabliga evic'i? kaua väikest akut täis laeb? kas on tunda mingit vahet ka päris täis akul ja peaaegu tühjal akul sama wati juures tõmmates?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
21.01.2013 00:33:31
|
|
|
Ja jätkuvalt, et kas kellelgi on tartus eVic olemas?
DHL'st sain info, et nädala alguses saan asja kätte.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 00:36:00
|
|
|
| Tegelikult kui mõõdud klapivad ja piltide järgi (või kasvõi youtube reviewsi vaadates) kõik on sama ning arvutiga saad ühendada ja firmware uuendada ning igasugused ID'd ja asjad näidatakse kenasti ära siis ei saa ju võlts asi olla.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 00:54:24
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma. Pikk kere ja 2600ne aku on muidugi ka kaasas komplektis aga eks ole paista kui suur ta tundub nii. masmre pildijärgi võttes siiski natukene liiga suur niiöelda minujaoks.
kellel see nüüd siin olemasoligi? hea oleks mingit statistikat/rohkem infot teada.
EDIT: xxlmaster siis see kellel mini aku/kere. mitme wati peal tõmbad ja mitu puffi päevas ning kaua see väike versioon kestab nii?
kas laed eraldi laadijaga või otse kaabliga evic'i? kaua väikest akut täis laeb? kas on tunda mingit vahet ka päris täis akul ja peaaegu tühjal akul sama wati juures tõmmates? |
Päris kõigile küsimustele ei saa veel vastata kuna alles täna pmst laadisin selle väikse täis ja saan nö algusest proovida. Hetkel kasutan selle komplekti akut mis sõbrale sai tellitud kuid DOA osutuks.
Nii palju oskan ainult hetkel öelda, et minule vähemalt tundub costum aku vs originaal mingil kindlal watil/voldil kehvemat litakat andma. Näiteks väikse akuga 7W ei ole ikka päris see mis ta on suurega.
Kindlasti ei ole tegu nüüd mingi diil breakeriga aga lihtsalt üks asi mida märkasin. Teine asi mis vb rohkem häirib on see, et kõik see patarei protsent/remaining buff on justkui progretud eVicule sisse. Ühesõnaga, vidin ei saa aru et tegu ei ole enam 2600 akuga vaid 900 (eks sellepärast olegi tal menüüs 2200 ja 2600 patarei valiku option et õiget statistikat näidata).
Hetkel laadisin selle seinalaadijaga mis teisel komplektil kaasas oli. Kogu see väikse aku teema on minu jaoks puhtalt "travel kit" mõttega ja seda täidab ta väga edukalt, mis siis et väikesed puudused on. Annan varsti rohkem tagasisidet väikse aku kestvuse kohta aga eeldan, et päeva kestab ilusti.
Lühemat huulikut oleks vaja krt
Spoiler 
| InterFace kirjutas: |
| Tegelikult kui mõõdud klapivad ja piltide järgi (või kasvõi youtube reviewsi vaadates) kõik on sama ning arvutiga saad ühendada ja firmware uuendada ning igasugused ID'd ja asjad näidatakse kenasti ära siis ei saa ju võlts asi olla. |
"Õigel" eVicul on muidu karbi põhja all välja kraabitav kood mille järgi on võimalik siis kodulehel selgeks teha kas on tegu päris originaali või siis mingi järele tehtud asjaga.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
21.01.2013 00:57:59
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma |
Miks ego aku, see mahutab 4 18350 akut, paras tasku pista.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 01:05:05
|
|
|
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata ja näiteks MT3'ga koos on see välimus niiöelda ideaalne. pikkus/paksus jne.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
21.01.2013 01:05:47
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata  |
Tõsi. Keegi seda 1300-st akut mõnes euroopa poes eraldi müügis pole näinud, soovitatavalt firmalogodeta? Võtaks 2-4 tükki, ostaks MT3-d otsa, hea õllevõtmise ajal sõpradele kasutada anda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.01.2013 01:10:57
|
|
|
| greendef kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata  |
Tõsi. Keegi seda 1300-st akut mõnes euroopa poes eraldi müügis pole näinud, soovitatavalt firmalogodeta? Võtaks 2-4 tükki, ostaks MT3-d otsa, hea õllevõtmise ajal sõpradele kasutada anda. |
mina ostsin vapo.ro'st. must läikiv.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 01:16:25
|
|
|
rumeenia lehel (masmrel oma sealt otsetud) on suht sama asi olemas aga hõbedaste osade asemel on kullavärvi ja minuarust see ka n.ö. läikiv must mitte kummimoodi matt materjal nagu ego "peaks" olema.
muidu siin on täpselt sama asi: http://www.discountvapers.com/ego-1300mah-battery-black/
see oli küll kuu aega tagasi muidugi aga siis oli "lasnamäe vanatädil" veel 2 seda akut alles. hinda tahtis 15€ kui ise järgi läksin ja temaga kokku sain.
müüja link: http://www.osta.ee/e-vedelik-tobacco-symphony-30ml-32163532.html
ka siis ei olnud seda enam tal müügilolevate esemete all olemas aga varem oli ja saatsin lihtsalt kirja, et äkki saab veel - sai.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
21.01.2013 01:26:18
|
|
|
Jah, just leidsin ka selle, lisaks on seal sama hinnaga veel üks, mis paistab LCD'ta olevat. Clearoga variandid paistavad kõigele lisaks matid, mitte läikivad. Peab pisut kaaluma, kas võtta prooviks üks või kohe mitu tükki tellida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 01:32:31
|
|
|
| See viimane link on veits teistsugune. nupp on kuidagi ovaalne aga ega vahet pole kuna kui 87mm pikk siis täpselt sama asi ikka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 01:45:04
|
|
|
kus te nendel piltidel pikkust näete, ma ei näe yhtegi mõõtu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 03:26:53
|
|
|
Rumeenia omadel polegi aga siin http://www.discountvapers.com/ego-1300mah-battery-black/ all kirjas 87.57mm Height
Aga see rumeenia "kuldne must läikiv" on masmre poolt mõõdetud ja ka 87
omaltpoolt lisaks ühe lolli küsimuse. ainukene mis siiamaani segaseks on jäänud.
milleks need rebuildable atomizerid head on või paremad kui lihtsalt clearod mille (kui suur isu ja viitsimine on) coili saad ka ise uue "ehitada" kuigi lihtsam on uus osta.
näevad teised veel väga imelikud välja
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.01.2013 11:49:49
|
|
|
Selle mesh torukesega ei tule kärsakat ka sellist nagu silica tahiga. Üldiselt meeldivad mulle ka rebuildable variandid rohkem. Kui on hea ja õnnestunud setup, siis ikka ülikõva.
Peaks omale miskit sihukest sebima, hea asjad sisse panna, muidu kõik laua peal laiali...
http://www.amazon.com/Make-Organizer-Slot-Lipstick-Holder/dp/B004W8KUL0/ref=pd_sim_sbs_bt_10
Huvitav, kas eestis kusagil midagi analoogset oleks saada? Kas keegi puidutööga ka tegeleb? Võiks miskiseid aluseid küll meisterdada...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.01.2013 12:05:26
|
|
|
Palju lehti palju infot, vabandan et pole viitsinud välja lugeda. Lühidalt öeldes, otsin best-bang-for-buck tüüpi asjandust. Hetkel on mõttes Plax Ploom tänu tema multifunktsionaalsusele kuid mis on teie mõtted? Ning nagu aru saan siis kuidagi on võimalik nikotiiniga seda vedelikku ka saada?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.01.2013 12:36:36
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Palju lehti palju infot, vabandan et pole viitsinud välja lugeda. Lühidalt öeldes, otsin best-bang-for-buck tüüpi asjandust. Hetkel on mõttes Plax Ploom tänu tema multifunktsionaalsusele kuid mis on teie mõtted? Ning nagu aru saan siis kuidagi on võimalik nikotiiniga seda vedelikku ka saada?  |
Miskit sellist tahad: http://www.ploom.com/pax ? Ei oska kommenteerida. Nikotiiniga vedelikku saad osta küll, lausa eestist. Esimesel lehel lingid.
Kui sa seda pax ploomi ikka mõtled, siis see asi küll pole siia teemasse, see nimelt töötab tubakaga
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 13:00:01
|
|
|
| ...ja best bang for buck see asi kohe kindlasti ei ole kui kodukalt igasugu lisade hindasid vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
21.01.2013 14:47:21
|
|
|
Mis tähendab aku laadimisel, et vilgub mõned korrad, siis viskab pideva punase ja siis vaikus majas
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 14:52:32
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Mis tähendab aku laadimisel, et vilgub mõned korrad, siis viskab pideva punase ja siis vaikus majas  |
hakkab laadima
Vähemalt siis kui pidev punane põlema jääb. Eks ta kontrollib midagi seal ajus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
21.01.2013 14:55:17
|
|
|
jeesus188, ühte akut laadisin öö läbi ja siis põles pidev sinine. Praegu ei põle midagi.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 15:11:03
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| jeesus188, ühte akut laadisin öö läbi ja siis põles pidev sinine. Praegu ei põle midagi. |
Suht poogen mis värv põleb, mul pärast laetud olekus hakkas akul roheline põlema, enam ei põle
Samas laeb akud täis, nii eh krt seda värvimuusikat teab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.01.2013 17:31:03
|
|
|
| Sa vaata , mis värvi akulaadijal led on. Roheline põleb, siis on täis, kui punane põleb, siis laeb. Kui vilgub pun-roh, siis poole peal.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
21.01.2013 17:40:14
|
|
|
Punane põleb, see põles isegi öö läbi laadinud akuga....kaua need laevad siis?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.01.2013 17:43:21
|
|
|
Kas mõlema akuga jääb punane põlema?
Aga kas aku on täis?
Ses suhtes, kui oled päevi tõmmanud, siis enamvähem tsyklit peaks teadma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 21.01.2013 18:13:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
21.01.2013 17:47:49
|
|
|
See mis öösel laadis sellel põles peale laadija punase ka aku enda sinine tuli. Praegu põleb ainult laadijal punane ja laadinud on kella 9-st saati. See, mis öösel laadis on siiani vastu pidanud. Eks näis millal saba annab.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.01.2013 18:10:04
|
|
|
| kas need tavalised seinalaadija tuled (kaabliga variant) mitte ei näita lihtsalt seda, et su laadija on vooluvõrgus? eVicul vähemalt nii, ja kui ma peaksin sealt rohelist ootama siis ennem hakkan uuesti suitsetama.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.01.2013 18:42:13
|
|
|
| Mul on seinalaadija vooluvõrku käival osal punane tuli, mis näitab seda, et asi on voolus, ja siis on USB->aku juhtme küljes teine tuli, mis punasena näitab laadimist, ja kui valmis, siis läheb roheliseks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.01.2013 18:55:44
|
|
|
| Mnjah, Inawera ütles ära, et nemad eestise kaupa ei saada ..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 19:14:06
|
|
|
9 päeva pidas MT3'ga kaasas olnud coil vastu. Ei aidanud ei korralik pesu ega kuivatus ega dryburn. Tossu tuli vähe ja maitse oli ilgelt kibe ning väga kiiresti hakkas lurisema kah.
T2 coilid olid samuti keskmiselt 1nädalase elueaga. Ei tea kuidas mõnedel nii kaua vastu peavad
päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
21.01.2013 19:16:49
|
|
|
T2 lühikese tahiga coil läheb juba üle kuu. Pika tahiga coilid ei meeldinud väga, seisavad.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.01.2013 19:19:17
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
9 päeva pidas MT3'ga kaasas olnud coil vastu. Ei aidanud ei korralik pesu ega kuivatus ega dryburn. Tossu tuli vähe ja maitse oli ilgelt kibe ning väga kiiresti hakkas lurisema kah. T2 coilid olid samuti keskmiselt 1nädalase elueaga. Ei tea kuidas mõnedel nii kaua vastu peavad päevas läheb ~3ml vedeliku milles rohkem VG'd kui PG'd. |
Mul läheb ühe 1,6ml clearoga juba kolmas nädal - mingit tootenimetust ei tea, sain lihtsalt kilesse pakituna. Ühe korra olen seda vee all läbi loputanud (lahti vist kuidagi võtta ei saa), sest sai vist kuivana taskus natuke üle kuumutatud ja oli natuke kõrbenud maitset. Koguseks samamoodi kuskil 3ml päevas VPGd.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.01.2013 19:22:02
|
|
|
Ja koguuuuaaaaeegg on täpselt sama palju tossu ja sama maitse igakord kui tõmmata?
võibolla ma pesen valesti või kärsatan liiga kaua. igatahes nii head tossukogust ja maitset nagu hetkel tutika coiliga - pole ma juba mitu päeva tundnud.
seega võib öelda, et normaalselt töötavad coilid mul ainult 4-5 päeva
viimati muutis M8T0 21.01.2013 19:25:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|