Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 13:33:24 vasta tsitaadiga

Hiina pakk:
8. jaan posti ja täna kohal.
Niiet saab küll meie uue aasta ja Hiina uueaasta vahepeal ostelda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.01.2013 15:49:50 vasta tsitaadiga

DVDRW, see on küll mingi krdi karm erand. Mis poest, kui saladus pole?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 17:54:19 vasta tsitaadiga

Minu puhul uus rekord Dealextreme uimasusest:


18.10.2012 6:28:33     FullShipment        All items have been shipped.
17.10.2012 22:59:46    PrepareShipment     Order is being prepared for shipment.
13.10.2012 12:43:38    PaymentConfirmed    Payment verified. Order is being processed.
13.10.2012 12:43:42    PendingPayment      Order has been created, awaiting payment.


Täna oli postkastis ümbrik, millel Hong Kongi tempel kuupäevaga 22.12.2012. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kuna tegu üliodava DP->HDMI jullaga, siis olin juba loobunud, et kunagi veel jõuab - aga võta näpust!
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:11:24 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
DVDRW, see on küll mingi krdi karm erand. Mis poest, kui saladus pole?

Ai jah see hoopis Taimaalt.
Sealt tuleb alati kiiresti?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.01.2013 08:27:13 vasta tsitaadiga

http://gyazo.com/80c7ce16ce1a0550cb011e59ba4bca8d

Kas SEB Virtuaalkaardiga ei saa verfieda PayPali ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 10:02:47 vasta tsitaadiga

Ikka saab.
Proovi uue virtuaalkaardiga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 21.01.2013 10:45:01 vasta tsitaadiga

Mul viskab tavaliselt sellist urrorit kui piisavalt raha pol.e Verifitseerides imo vist võttis natuke pappi su kaardi pealt ja kandis tagasi vms.. vaata et sul midagi seal peal oleks...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 21.01.2013 10:57:27 vasta tsitaadiga

Virtuaalkaart kehtib eks 1 kuu, kas ma siis pean igakord kui uue virtuaali teen verifima seda paypalis ? Või annab virtuaali pikendada kuidagimoodi. Või ei olegi paremat lahendust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneM
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2012




sõnum 21.01.2013 11:50:12 vasta tsitaadiga

T4 kirjutas:
Virtuaalkaart kehtib eks 1 kuu, kas ma siis pean igakord kui uue virtuaali teen verifima seda paypalis ?


Nii on, minu kogemusel vähemalt.

_________________
SimplBooks veebipõhine raamatupidamisprogramm väikeettevõtetele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 11:52:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või ei olegi paremat lahendust.

Tee normaalne kaart millel on krediitkaardi võimalus ka küljes... mõttetu jebida nende virtuaalsetega thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 21.01.2013 14:42:55 vasta tsitaadiga

+ paypalil on mingi limiit nende kaartide lisamisega. Mingi hetk arutati siin, et kui oled juba piisavalt palju (ehk oli 15?) kaarte lisanud, siis enam uut kaarti lisada ei anna icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 19:54:04 vasta tsitaadiga

Täna pandi saksast pakk teele. Tuleb DHL'ga. Tuleb ta mööda maad või õhust, teab keegi icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 20:01:07 vasta tsitaadiga

miga, DHL Express siis peaks õhust tulema, tavalised pakid võivad nii maad kui õhku mööda tulla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:22:18 vasta tsitaadiga

Ma saan seda trackida ehk tegu peaks vist olema DHL Express'ga sellisel juhul. Huvitav, kiirelt üle õhu siia ka jõuab beer_yum.gif


EDIT: Sellisel viisil tuleb hoopis: DHL Paket international: http://www.dhl.de/en/paket/pakete-versenden/weltweit-versenden/paket.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2013 21:29:47 vasta tsitaadiga

miga, tavapostiga mul siiamaani ~5 tööpäevaga tulnud sealt.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 01:48:51 vasta tsitaadiga

miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ??
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 10:18:15 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/1110252/hiinlased-petavad-ebays-heauskseid-ostjaid/
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 10:19:53 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ??

Jah kui müüa oma konto ära kustutab siis kaovadki asjad ära. Ainuke võimalus on raha tagasi saada paypali kaudu. Mökutada pole enam midagi, ainult tegutseda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 19:45:32 vasta tsitaadiga

Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 22.01.2013 19:50:45 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva?

45päeva, aga ära niikaua kindlasti kohe oota.
Kui asi hapu siis tee claim kohe.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 20:03:15 vasta tsitaadiga

Ja kuidas sa sellest nagu aru saad.
Mul on vana kustutatud aga näitab et pakk on nagu teel icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 21:13:32 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
radok kirjutas:
Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva?

45päeva, aga ära niikaua kindlasti kohe oota.
Kui asi hapu siis tee claim kohe.

Eks ma ootan kuni kuu täis saab täpselt ja siis hakkan tegutsema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:34:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi juhatada, kuidas PayPali lehelt saada Topup teenuse juurde. Pidin 15 lk seda teemat lappama, et link leida. Ja see töötab https://www.paypal-topup.ee
Loogiline oleks siit otsida - add funds, aga ... "Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account. "
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 12:46:51 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Oskab keegi juhatada, kuidas PayPali lehelt saada Topup teenuse juurde. Pidin 15 lk seda teemat lappama, et link leida. Ja see töötab https://www.paypal-topup.ee
Loogiline oleks siit otsida - add funds, aga ... "Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account. "

Kas sul valikutesse ei ilmu eesti pangad? Swedbanka seal nimekirjas ei ole.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 13:03:15 vasta tsitaadiga

Add funds´i vajutades küll mitte, ainult otselinki kasutades.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 13:50:18 vasta tsitaadiga

11. jaan pandi posti ja täna kohal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:02:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
11. jaan pandi posti ja täna kohal thumbs_up.gif

Peab vist ka uue katse tegema. Võtsin DX'st samasuguse - töötas umbes viis korda icon_biggrin.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reakas
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:08:06 vasta tsitaadiga

teab keegi täpsemalt ebay ostu/müügi tingimusi?

mul oli just selline case: ostsin saksa ebay'st "ostakohe" hinnaga võtmepuldi hinnaga 6.99 EUR+ transa. Maksin kohe summa paypal'iga ära, kuid pool tundi hiljem kandis müüja raha paypal'i tagasi ja tõstis kauba hinna 36 EUR'i peale. kas selline tegevus on müüja poolt lubatud/korrektne või on mul õigus talt endiselt vana hinnaga kaupa nõuda? icon_cool.gif Kaup istub mul vana hinnaga endiselt ostude nimekirjas, kuid seda pakkumist avades vaatab vastu uus hind.... Saatsin tüübile kirja ka küsimusega, et mis ma nüüd siis valesti tegin icon_biggrin.gif, aga sealt pole loomulikult mingit vastust tulnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:24:01 vasta tsitaadiga

Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:33:25 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist..

See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:35:31 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
SiMka kirjutas:
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist..

See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära.


CE kenasti peal, sai selles ka veendutud ning enne ostmist ka üle küsitud. Lubasid ka sertifikaadi saata kui toll seda nõudma peaks, seega selles tegelikult asi olla ei tohiks. Aga ju vist ongi mõttekam helistada ja kohe küsida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:38:44 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Add funds´i vajutades küll mitte, ainult otselinki kasutades.

Ega seal paypalis ei saagi Add funds vajutada. Seda otselinki kasutadki. Vali pank.. vali summa... tuvasta paypal kasutaja jne.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:38:59 vasta tsitaadiga

Jõudis ka Hong Kongist 9-dal teele pandud pakk 21-sel kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:47:58 vasta tsitaadiga

mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile thumbs_up.gif
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:49:55 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile thumbs_up.gif
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud icon_razz.gif



Nad panevad paki alles mingi nädal pärast tellimust teele alles ju.. Ja seda ka alles healjuhul. Ime siis, et nii kaua tulevad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:56:43 vasta tsitaadiga

tean-tean, ma olen omal ajal vist isegi kuu kanti ootanud, et teele pandaks. ja siis tulid ka veel oma 3 nädalat.
kui sealt tellimist alustatud sai, siis sai üldjuhul ikka 2 nädalaga kätte, aga...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 14:57:15 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Nitrub kirjutas:
miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ??

Jah kui müüa oma konto ära kustutab siis kaovadki asjad ära. Ainuke võimalus on raha tagasi saada paypali kaudu. Mökutada pole enam midagi, ainult tegutseda.


nice - 45 päeva möödas, enam pole midagi teha siis jah?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2013 15:05:01 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
pois11 kirjutas:
SiMka kirjutas:
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist..

See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära.


CE kenasti peal, sai selles ka veendutud ning enne ostmist ka üle küsitud. Lubasid ka sertifikaadi saata kui toll seda nõudma peaks, seega selles tegelikult asi olla ei tohiks. Aga ju vist ongi mõttekam helistada ja kohe küsida.
saadeti tagasi. Mul alles 1.jaanuaril sama jama oli muu asjaga. Helistada pole mõtet, nad ei tea. Saada kiri om träkinguga ja kui veab, siis saad stampvastuse homseks teada. Võid samas tolli helistada, nad ytlevad sinu nime järgi väljasaatmise põhjuse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 15:14:44 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile thumbs_up.gif
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud icon_razz.gif



Nad panevad paki alles mingi nädal pärast tellimust teele alles ju.. Ja seda ka alles healjuhul. Ime siis, et nii kaua tulevad.


Mul tuli 4 kuud icon_razz.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.01.2013 15:49:02 vasta tsitaadiga

reakas kirjutas:
teab keegi täpsemalt ebay ostu/müügi tingimusi?

mul oli just selline case: ostsin saksa ebay'st "ostakohe" hinnaga võtmepuldi hinnaga 6.99 EUR+ transa. Maksin kohe summa paypal'iga ära, kuid pool tundi hiljem kandis müüja raha paypal'i tagasi ja tõstis kauba hinna 36 EUR'i peale. kas selline tegevus on müüja poolt lubatud/korrektne või on mul õigus talt endiselt vana hinnaga kaupa nõuda? icon_cool.gif Kaup istub mul vana hinnaga endiselt ostude nimekirjas, kuid seda pakkumist avades vaatab vastu uus hind.... Saatsin tüübile kirja ka küsimusega, et mis ma nüüd siis valesti tegin icon_biggrin.gif, aga sealt pole loomulikult mingit vastust tulnud.


Tõenäoliselt sai müüjal kaup lihtsalt otsa, seetõttu kandis ka raha tagasi. Hind aga tõstetakse kunstlikult üles, et keegi ei ostaks, senikaua, kuni uus partii kaupa müüjale saabub. Siis langetab müüja hinna tavatasemele tagasi.
Muidugi võib põhjus ka milleski muus olla.
Niiet, kas ootad või ostad mujalt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 20:32:57 vasta tsitaadiga

Mul on USAst tellitud kõrvaklappidega seline seis: stamps.com'is on tracking code kirjas ja kui vaatan tegemiste ajalugu siis on viimane rida selline:

January 16, 2013 10:00:00 CHICAGO, IL 60666 PROCESSED THROUGH USPS SORT FACILITY

Praeguseks on nädal juba möödas - kas võib eeldada, et pakk on kusagil USA ja Euroopa vahel või...? St ma ei ole enne tellinud väga kaugelt maalt ning ei oskagi otsustada, kas oodata veel või hakata Pitts Pacific, LLC käst uurima, mis seis on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 20:39:26 vasta tsitaadiga

Mark0, mis sul Eesti Posti tracking näitab selle koodiga?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Buumu
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 23.01.2013 20:43:52 vasta tsitaadiga

Kas Swedbank debeet + kaardiga saab paypali raha kanda või siduda?
Ning on kellelgi kogemusi kas SportsDirectis saab selle kaardiga otse maksta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 20:46:17 vasta tsitaadiga

Heh, ei tulnud selle peale:

Saabumine 18.01.2013 17:16 Sorteerimiskeskus (toll)
Andmete registreerimine 18.01.2013 13:33 Sorteerimiskeskus (kirjad)

Kuna tegu peaks olema tollitava asjaga siis kas mitte ei peaks Eesti Post ise mu'ga ühendust võtma? St tuleks deklar ära täita, ma ei teagi kas pean ise algatust üles näitama või mispidi see käib.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 20:52:48 vasta tsitaadiga

Mark0, kui saatjaks on firma ja korrektne arve kaasas, siis EP saab selle järgi ise deklari ära teha. Kui miskit jääb neil segaseks või dokument on puudu, siis helistavad sulle või saadavad postiga teate ja paluvad lisadokumente icon_smile.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2013 21:21:01 vasta tsitaadiga

Kuna mulle pole pea nädala ajaga Eesti Postist mingit infot tulnud siis homme uurin nende käest. Kui EP deklari teeb siis see peaks lisanutsu maksma, ma usun, et saan ise ka hakkama kuna on spikker olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martyn123
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2013




sõnum 24.01.2013 20:59:26 vasta tsitaadiga

Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2013 21:19:33 vasta tsitaadiga

Martyn123 kirjutas:
Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu.

Järgmine staatus tuleb sulle eesti posti träkingusse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2013 22:19:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega


Loodad, et toll laseb läbi?
http://www.emta.ee/?id=24176
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2013 22:30:26 vasta tsitaadiga

Martyn123 kirjutas:
Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu.


võid siia kolida
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=554881&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.