|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
18.01.2013 13:33:24
|
|
|
Hiina pakk:
8. jaan posti ja täna kohal.
Niiet saab küll meie uue aasta ja Hiina uueaasta vahepeal ostelda.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
18.01.2013 15:49:50
|
|
|
DVDRW, see on küll mingi krdi karm erand. Mis poest, kui saladus pole?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.01.2013 17:54:19
|
|
|
Minu puhul uus rekord Dealextreme uimasusest:
18.10.2012 6:28:33 FullShipment All items have been shipped.
17.10.2012 22:59:46 PrepareShipment Order is being prepared for shipment.
13.10.2012 12:43:38 PaymentConfirmed Payment verified. Order is being processed.
13.10.2012 12:43:42 PendingPayment Order has been created, awaiting payment.
|
Täna oli postkastis ümbrik, millel Hong Kongi tempel kuupäevaga 22.12.2012.
Kuna tegu üliodava DP->HDMI jullaga, siis olin juba loobunud, et kunagi veel jõuab - aga võta näpust!
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
18.01.2013 18:11:24
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| DVDRW, see on küll mingi krdi karm erand. Mis poest, kui saladus pole? |
Ai jah see hoopis Taimaalt.
Sealt tuleb alati kiiresti?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.01.2013 10:02:47
|
|
|
Ikka saab.
Proovi uue virtuaalkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2013 10:45:01
|
|
|
| Mul viskab tavaliselt sellist urrorit kui piisavalt raha pol.e Verifitseerides imo vist võttis natuke pappi su kaardi pealt ja kandis tagasi vms.. vaata et sul midagi seal peal oleks...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
21.01.2013 10:57:27
|
|
|
| Virtuaalkaart kehtib eks 1 kuu, kas ma siis pean igakord kui uue virtuaali teen verifima seda paypalis ? Või annab virtuaali pikendada kuidagimoodi. Või ei olegi paremat lahendust.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReneM
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2012
|
21.01.2013 11:50:12
|
|
|
| T4 kirjutas: |
| Virtuaalkaart kehtib eks 1 kuu, kas ma siis pean igakord kui uue virtuaali teen verifima seda paypalis ? |
Nii on, minu kogemusel vähemalt.
_________________ SimplBooks veebipõhine raamatupidamisprogramm väikeettevõtetele |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2013 11:52:53
|
|
|
| tsitaat: |
Või ei olegi paremat lahendust.
|
Tee normaalne kaart millel on krediitkaardi võimalus ka küljes... mõttetu jebida nende virtuaalsetega
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
21.01.2013 14:42:55
|
|
|
+ paypalil on mingi limiit nende kaartide lisamisega. Mingi hetk arutati siin, et kui oled juba piisavalt palju (ehk oli 15?) kaarte lisanud, siis enam uut kaarti lisada ei anna
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.01.2013 19:54:04
|
|
|
Täna pandi saksast pakk teele. Tuleb DHL'ga. Tuleb ta mööda maad või õhust, teab keegi ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.01.2013 20:01:07
|
|
|
| miga, DHL Express siis peaks õhust tulema, tavalised pakid võivad nii maad kui õhku mööda tulla.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.01.2013 21:29:47
|
|
|
| miga, tavapostiga mul siiamaani ~5 tööpäevaga tulnud sealt.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
22.01.2013 01:48:51
|
|
|
| miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ??
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.01.2013 10:19:53
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ?? |
Jah kui müüa oma konto ära kustutab siis kaovadki asjad ära. Ainuke võimalus on raha tagasi saada paypali kaudu. Mökutada pole enam midagi, ainult tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
22.01.2013 19:45:32
|
|
|
| Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
22.01.2013 19:50:45
|
|
|
| radok kirjutas: |
| Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva? |
45päeva, aga ära niikaua kindlasti kohe oota.
Kui asi hapu siis tee claim kohe.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
22.01.2013 20:03:15
|
|
|
Ja kuidas sa sellest nagu aru saad.
Mul on vana kustutatud aga näitab et pakk on nagu teel
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
22.01.2013 21:13:32
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| radok kirjutas: |
| Kui pikk see müüjale kaebuse esitamise aeg on, et saaks raha tagasi nõuda ja negatiivse panna? 45 päeva? |
45päeva, aga ära niikaua kindlasti kohe oota.
Kui asi hapu siis tee claim kohe. |
Eks ma ootan kuni kuu täis saab täpselt ja siis hakkan tegutsema.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
23.01.2013 12:34:10
|
|
|
Oskab keegi juhatada, kuidas PayPali lehelt saada Topup teenuse juurde. Pidin 15 lk seda teemat lappama, et link leida. Ja see töötab https://www.paypal-topup.ee
Loogiline oleks siit otsida - add funds, aga ... "Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account. "
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.01.2013 12:46:51
|
|
|
| bingo kirjutas: |
Oskab keegi juhatada, kuidas PayPali lehelt saada Topup teenuse juurde. Pidin 15 lk seda teemat lappama, et link leida. Ja see töötab https://www.paypal-topup.ee
Loogiline oleks siit otsida - add funds, aga ... "Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account. " |
Kas sul valikutesse ei ilmu eesti pangad? Swedbanka seal nimekirjas ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
23.01.2013 13:03:15
|
|
|
| Add funds´i vajutades küll mitte, ainult otselinki kasutades.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
23.01.2013 14:02:13
|
|
|
Peab vist ka uue katse tegema. Võtsin DX'st samasuguse - töötas umbes viis korda
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reakas
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2007
|
23.01.2013 14:08:06
|
|
|
teab keegi täpsemalt ebay ostu/müügi tingimusi?
mul oli just selline case: ostsin saksa ebay'st "ostakohe" hinnaga võtmepuldi hinnaga 6.99 EUR+ transa. Maksin kohe summa paypal'iga ära, kuid pool tundi hiljem kandis müüja raha paypal'i tagasi ja tõstis kauba hinna 36 EUR'i peale. kas selline tegevus on müüja poolt lubatud/korrektne või on mul õigus talt endiselt vana hinnaga kaupa nõuda? Kaup istub mul vana hinnaga endiselt ostude nimekirjas, kuid seda pakkumist avades vaatab vastu uus hind.... Saatsin tüübile kirja ka küsimusega, et mis ma nüüd siis valesti tegin , aga sealt pole loomulikult mingit vastust tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
23.01.2013 14:24:01
|
|
|
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.01.2013 14:33:25
|
|
|
| SiMka kirjutas: |
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist.. |
See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
23.01.2013 14:35:31
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| SiMka kirjutas: |
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist.. |
See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära. |
CE kenasti peal, sai selles ka veendutud ning enne ostmist ka üle küsitud. Lubasid ka sertifikaadi saata kui toll seda nõudma peaks, seega selles tegelikult asi olla ei tohiks. Aga ju vist ongi mõttekam helistada ja kohe küsida.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.01.2013 14:38:44
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Add funds´i vajutades küll mitte, ainult otselinki kasutades. |
Ega seal paypalis ei saagi Add funds vajutada. Seda otselinki kasutadki. Vali pank.. vali summa... tuvasta paypal kasutaja jne.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
23.01.2013 14:38:59
|
|
|
Jõudis ka Hong Kongist 9-dal teele pandud pakk 21-sel kohale
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.01.2013 14:47:58
|
|
|
mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
23.01.2013 14:49:55
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud  |
Nad panevad paki alles mingi nädal pärast tellimust teele alles ju.. Ja seda ka alles healjuhul. Ime siis, et nii kaua tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.01.2013 14:56:43
|
|
|
tean-tean, ma olen omal ajal vist isegi kuu kanti ootanud, et teele pandaks. ja siis tulid ka veel oma 3 nädalat.
kui sealt tellimist alustatud sai, siis sai üldjuhul ikka 2 nädalaga kätte, aga...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
23.01.2013 14:57:15
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Nitrub kirjutas: |
| miks mul ebays nimekirjast asjad kadusid, mis ostnud olen, asjad pole veel kohalegi jõudnud ?? |
Jah kui müüa oma konto ära kustutab siis kaovadki asjad ära. Ainuke võimalus on raha tagasi saada paypali kaudu. Mökutada pole enam midagi, ainult tegutseda. |
nice - 45 päeva möödas, enam pole midagi teha siis jah?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.01.2013 15:05:01
|
|
|
| SiMka kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| SiMka kirjutas: |
Kuna olen HK'st (Registred Air Mail) pakki oodanud juba üsna kaua siis lõpuks ta nädal tagasi ka teele pandi. Pärast 6-e päeva kui ta oli juba Eesti poole teel, jõudis ka Eesti Posti andmebaasi. Küsimus aga on see, et kas kellelgi on olnud staatuseks lihtsalt "Väljasaatmine" ja asukohaks "Eesti Post"? Mis need tähendada võiksid?
Millegipärast kahtlustan, et antud staatus tähendab paki tagasisaatmist saatjale kuna alati on olnud asukohaks mingi sorteerimiskeskus ja kirjas ka "Saaja" nimi, mida hetkel siis pole.. Igaljuhul kel aimu, võiks kirjutada.. Muul viisil ootan veel paar päeva ja kui staatus ei uuene siis küsin postist.. |
See võib täitsa nii ollagi, et saadeti müüjale tagasi. Kuna puudus CE märgistus. Mis toode see oli? Helista parem kohe eesti posti ja ta vastab sulle kohe kuhu poole see pakk liigub. Jääb see ootamise vaev ära. |
CE kenasti peal, sai selles ka veendutud ning enne ostmist ka üle küsitud. Lubasid ka sertifikaadi saata kui toll seda nõudma peaks, seega selles tegelikult asi olla ei tohiks. Aga ju vist ongi mõttekam helistada ja kohe küsida. |
saadeti tagasi. Mul alles 1.jaanuaril sama jama oli muu asjaga. Helistada pole mõtet, nad ei tea. Saada kiri om träkinguga ja kui veab, siis saad stampvastuse homseks teada. Võid samas tolli helistada, nad ytlevad sinu nime järgi väljasaatmise põhjuse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
23.01.2013 15:14:44
|
|
|
| SiMka kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
mul tuli täna kutse 12. jaan Hiinast välja saadetud pakile
tundub, et ainult DX pakid on need mis hirmsat moodi venivad. täitsa hea meel kohe, et sai see urgas hüljatud  |
Nad panevad paki alles mingi nädal pärast tellimust teele alles ju.. Ja seda ka alles healjuhul. Ime siis, et nii kaua tulevad. |
Mul tuli 4 kuud
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
23.01.2013 15:49:02
|
|
|
| reakas kirjutas: |
teab keegi täpsemalt ebay ostu/müügi tingimusi?
mul oli just selline case: ostsin saksa ebay'st "ostakohe" hinnaga võtmepuldi hinnaga 6.99 EUR+ transa. Maksin kohe summa paypal'iga ära, kuid pool tundi hiljem kandis müüja raha paypal'i tagasi ja tõstis kauba hinna 36 EUR'i peale. kas selline tegevus on müüja poolt lubatud/korrektne või on mul õigus talt endiselt vana hinnaga kaupa nõuda? Kaup istub mul vana hinnaga endiselt ostude nimekirjas, kuid seda pakkumist avades vaatab vastu uus hind.... Saatsin tüübile kirja ka küsimusega, et mis ma nüüd siis valesti tegin , aga sealt pole loomulikult mingit vastust tulnud. |
Tõenäoliselt sai müüjal kaup lihtsalt otsa, seetõttu kandis ka raha tagasi. Hind aga tõstetakse kunstlikult üles, et keegi ei ostaks, senikaua, kuni uus partii kaupa müüjale saabub. Siis langetab müüja hinna tavatasemele tagasi.
Muidugi võib põhjus ka milleski muus olla.
Niiet, kas ootad või ostad mujalt.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.01.2013 20:32:57
|
|
|
Mul on USAst tellitud kõrvaklappidega seline seis: stamps.com'is on tracking code kirjas ja kui vaatan tegemiste ajalugu siis on viimane rida selline:
January 16, 2013 10:00:00 CHICAGO, IL 60666 PROCESSED THROUGH USPS SORT FACILITY
Praeguseks on nädal juba möödas - kas võib eeldada, et pakk on kusagil USA ja Euroopa vahel või...? St ma ei ole enne tellinud väga kaugelt maalt ning ei oskagi otsustada, kas oodata veel või hakata Pitts Pacific, LLC käst uurima, mis seis on.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.01.2013 20:39:26
|
|
|
| Mark0, mis sul Eesti Posti tracking näitab selle koodiga?
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Buumu
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
23.01.2013 20:43:52
|
|
|
Kas Swedbank debeet + kaardiga saab paypali raha kanda või siduda?
Ning on kellelgi kogemusi kas SportsDirectis saab selle kaardiga otse maksta?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.01.2013 20:46:17
|
|
|
Heh, ei tulnud selle peale:
Saabumine 18.01.2013 17:16 Sorteerimiskeskus (toll)
Andmete registreerimine 18.01.2013 13:33 Sorteerimiskeskus (kirjad)
Kuna tegu peaks olema tollitava asjaga siis kas mitte ei peaks Eesti Post ise mu'ga ühendust võtma? St tuleks deklar ära täita, ma ei teagi kas pean ise algatust üles näitama või mispidi see käib.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.01.2013 20:52:48
|
|
|
Mark0, kui saatjaks on firma ja korrektne arve kaasas, siis EP saab selle järgi ise deklari ära teha. Kui miskit jääb neil segaseks või dokument on puudu, siis helistavad sulle või saadavad postiga teate ja paluvad lisadokumente
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.01.2013 21:21:01
|
|
|
| Kuna mulle pole pea nädala ajaga Eesti Postist mingit infot tulnud siis homme uurin nende käest. Kui EP deklari teeb siis see peaks lisanutsu maksma, ma usun, et saan ise ka hakkama kuna on spikker olemas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martyn123
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2013
|
24.01.2013 20:59:26
|
|
|
| Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.01.2013 21:19:33
|
|
|
| Martyn123 kirjutas: |
| Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu. |
Järgmine staatus tuleb sulle eesti posti träkingusse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afex
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
24.01.2013 22:19:04
|
|
|
| tsitaat: |
Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega
|
Loodad, et toll laseb läbi?
http://www.emta.ee/?id=24176
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.01.2013 22:30:26
|
|
|
| Martyn123 kirjutas: |
| Tellisin hiinast omale e-sigareti koos nikotiini vedelikega ja asjadega ja 13.01.13 vöeti seal hiina postis vms vastu ja see staatus pole siiamaani muutnud, Ühesönaga nad pole seda veel hiinast välja saatnud jah????? Tinydealist tellisin muidu. |
võid siia kolida
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=554881&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|