allavett, veits karm...pigem peaks mingi muu teema välja mõtlema, eriti kui mängus on snaiprid. Eriti põnev on kui kildi kauguselt maha võetakse, nii et sa vastast ei näegi ja seetõttu ööpäev mängida ei saa
Sai mängitud täna seda siis esmakordselt.Õhustik on super, gameplay ka enamvähem.
Leidsin isegi paar püssi, kuniks sain tina kellegi käest.Ja siis saabus shokk, peale seda kui maha tapetakse alusta praktiliselt nullist, kott tühi ja makaron käes.Selline asi oli väga frustreeriv
Väike tip siis, mida sulle pole veel keegi maininud - ära ole oma hetkevarustusse väga kiindunud, tekitab frustratsiooni, kui ära sured.
Täna just jäin heast gearist ilma, coyote, gps, makarov sd, saw jpm. Kuna verd oli vähe ja ei viitsinud oodata, et millal vereülekannet saab, siis lasin mitrovichi juures zombiedel ennast surnuks süüa, et spawnin tagasi ja korjan geari ülesse jälle.
Mingi 5 minutit peale spawni olin oma surmakohas tagasi ja mida pole, on gear ja hauakivi... mingi bug ilmselt, sest natuke eemal oli minu auto ikka veel alles, oleks keegi lootinud, oleks ilmselt ka auto läinud. serveris oli meid tol hetkel 4 inimest, kellest 3 HV omad, ei usu, et see üks mees just seal oli, kus ma surma sain.
Geari pole mõtet jah kiinduda väga, mul suurem osa asju juba jälle käes: gps, tikud ja nipet näpet on veel puudu, et suht samasse seisu tagasi saada, mis enne, aga need saab kah varsti kätte ilmselt
Üldiselt norm varustuse võib suht kiirelt kätte saada, kui teada, kus kohast otsida, samas päris närvi ikka ajab, kui oled pikalt mingit loot spawni farminud ja siis sellest järsku ilma jääd _________________ 61. Logistikapataljoni võitleja
Motivatsiooni viib selline asi, kui jooksed linnad läbi möllad ja siis teed auto iga jupi korda. Hakkad sõitma ja järsku auto põleb lihtsalt ära koos sinuga. Ja ei ma ei sõitnud kuhugi otsa , sain keset teed kohapealt ära sõidetud mingi 3 meetrit kui lihtsalt ära põlesin
Motivatsiooni viib selline asi, kui jooksed linnad läbi möllad ja siis teed auto iga jupi korda. Hakkad sõitma ja järsku auto põleb lihtsalt ära koos sinuga. Ja ei ma ei sõitnud kuhugi otsa , sain keset teed kohapealt ära sõidetud mingi 3 meetrit kui lihtsalt ära põlesin
Ma veetsin aega HUEY parandamisega, tankimise ajal (Taviana - bensujaama katusel) lasin mööda lennanud LB alla, piloot hüppas küll välja, aga sai temaga ka asi korda aetud. Lendasin siis laiba juurde, et lootida. Lootides järsku avastan, et kopterit ei ole kuulda enam. Vaatan seljataha, lihtsalt ära kadunud.
allavett, veits karm...pigem peaks mingi muu teema välja mõtlema, eriti kui mängus on snaiprid. Eriti põnev on kui kildi kauguselt maha võetakse, nii et sa vastast ei näegi ja seetõttu ööpäev mängida ei saa
That's life, shit happens!
Lihtsalt mõtlen, et kas keegi pole midagi sellist proovinud, see võiks ju PvPd vähendada.
Kui on ikkagi oht, et ei saa 24 tundi mängida. Ei hakka lampi teisi tapma. Lähed ainult kindla peale välja.
Aga noh, reaalsus on ilmselt midagi muud. Inimesed lendavad lampi peale, saavad surma ja siis kiruvad süsteemi ja enam ei mängi.
PS! Ma isiklikult pole kunagi väga pädev PvP situatsioonides - pigem "flight" kui "fight"
PvP on päris tore, survival taandub ikka lõpuks selleni, et sa jooksed kellegagi kuskil kokku ja kes võitjana väljub. Mäletan kui tatslinkoviga sai Wastelandis missioonile mindud SUViga kui enne Gorka tanklat kurvis tehti 3 venna poolt ambush meile. Võtsime kiirelt need kolm venda ükshaaval maha, ei saanudki aru kas nad olid totaalsed newbied, sest ma lasin esimese kohe puusalt maha ja teise sihikuga
Igatahes Taviana on 100% PvP ja 41% survival bugide-OPzombiede-vigastelennukite/kopterite põrgust. Kokku uhked 141%
Kas siin mängus selline asi on nagu bullet drop, või panevad snaiprid teisest kaardi otsast sirgelt
Arma 2 on sõjasimulaator, mida vist isegi USA väed kasutavad... siin mõjub isegi kerge tuuleiil pikal distantsil... või puuoksad. Samuti ka see, kas oled püsti, põlvel või kõhuli _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Jah, olen ka ise alles päris algaja ning õnnestus enda jaoks juba korralik varustus saada, telk, alice pack, sööki-jooki jne. igaljuhul tuli mul selle saamiseks vaeva näha ja siis lambist ei tea kus kohast lasi mingi pervo mu maha... rohkem ei viitsinud, ikka liiga räige on ühe päeva jooksul mitu korda nullist alustada jälle.
PS! Kas keegi teab, kus kohast leida mapi ja GPSi?
Õpi esmalt orienteeruma ainult internetist saadava kaardiga, sest kui poest juba kaardi saad, siis on ainult waypointi seadmine, et teada saada kus sa oled (shift + click)
Õpi esmalt orienteeruma ainult internetist saadava kaardiga, sest kui poest juba kaardi saad, siis on ainult waypointi seadmine, et teada saada kus sa oled (shift + click)
Seda ma tean, mul map olnud korra ning neti kaardiga saan samuti hakkama, lihtsalt tüütu on koguaeg mängu alla lasta, GPS mugavam.
Kõige tüütum on absoluutselt räige spawn lag. Jooksed jala linnas ringi, ja asjad ei spawni. Pead umbes 20-30 minti ringi siblima, kui poodidesse-koolidesse-kontormajadesse asjad tekivad. Ja ei ma ei sõida autoga ringi.. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kõige tüütum on absoluutselt räige spawn lag. Jooksed jala linnas ringi, ja asjad ei spawni. Pead umbes 20-30 minti ringi siblima, kui poodidesse-koolidesse-kontormajadesse asjad tekivad. Ja ei ma ei sõida autoga ringi..
Kollase SUVi lõhkusin ma ära mäe otsas, halli rottisin ära ja siis lõhkusin ära Relvi oli sitaks seal sees, ma tagasihoidlikult ühe võtsin. Ülejäänud jätsin teistele. Kama peab sheerima mitte põõsastesse peitma
Kollane läks kogemata katki, unustasin tärni vajutada et hiirega vaadata ja nii see ratas alt tuligi. Peale halli leidmist lasin ma sealt jalga, rohkem ei kolanud. Kui ma urali jälle kätte saan siis mägedesse ja metsadesse peidetud autod enam ohutus kohas pole jah
Muidugi võiks ma need masinad rahule jätta aga siiski enamus teevad shoot on sighti siis fakit
Kollase SUVi lõhkusin ma ära mäe otsas, halli rottisin ära ja siis lõhkusin ära Relvi oli sitaks seal sees, ma tagasihoidlikult ühe võtsin. Ülejäänud jätsin teistele. Kama peab sheerima mitte põõsastesse peitma
krdi värdjas kätte saan maha lasen _________________ In game name:lusikas
eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki... _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki...
eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki...
see sama
Te mõtlete Sabinas seda, mis oli vastu posti sõitnud ja 2 esiratast katki? Tahtsin seda korda teha, aga keegi ATV-ega tuli ja plaan jäi pooleli, aga vähemalt sain 15 stanag magi ja midagi veel, aga sillal raisk lasti ural õhku kus need sees olid. _________________ Systeemid!
Mkm, selle jätsin mina sinna ja ka mina tulin pärast atv-ga, nägin jah kuidas ural jalga lasi ja siis hüppas maagiline kivi atv ratta alt välja ja lükkas külili selle
Super AMOLED, Makaron võiks ka siis pildil olla. _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tauruse revolver on vaid _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.