Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 17.01.2013 00:30:52 vasta tsitaadiga

allavett, veits karm...pigem peaks mingi muu teema välja mõtlema, eriti kui mängus on snaiprid. Eriti põnev on kui kildi kauguselt maha võetakse, nii et sa vastast ei näegi ja seetõttu ööpäev mängida ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 00:37:39 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Sai mängitud täna seda siis esmakordselt.Õhustik on super, gameplay ka enamvähem.
Leidsin isegi paar püssi, kuniks sain tina kellegi käest.Ja siis saabus shokk, peale seda kui maha tapetakse alusta praktiliselt nullist, kott tühi ja makaron käes.Selline asi oli väga frustreeriv icon_biggrin.gif


Väike tip siis, mida sulle pole veel keegi maininud - ära ole oma hetkevarustusse väga kiindunud, tekitab frustratsiooni, kui ära sured.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.01.2013 01:43:43 vasta tsitaadiga

Täna just jäin heast gearist ilma, coyote, gps, makarov sd, saw jpm. Kuna verd oli vähe ja ei viitsinud oodata, et millal vereülekannet saab, siis lasin mitrovichi juures zombiedel ennast surnuks süüa, et spawnin tagasi ja korjan geari ülesse jälle.
Mingi 5 minutit peale spawni olin oma surmakohas tagasi ja mida pole, on gear ja hauakivi... mingi bug ilmselt, sest natuke eemal oli minu auto ikka veel alles, oleks keegi lootinud, oleks ilmselt ka auto läinud. serveris oli meid tol hetkel 4 inimest, kellest 3 HV omad, ei usu, et see üks mees just seal oli, kus ma surma sain.
Geari pole mõtet jah kiinduda väga, mul suurem osa asju juba jälle käes: gps, tikud ja nipet näpet on veel puudu, et suht samasse seisu tagasi saada, mis enne, aga need saab kah varsti kätte ilmselt icon_razz.gif
Üldiselt norm varustuse võib suht kiirelt kätte saada, kui teada, kus kohast otsida, samas päris närvi ikka ajab, kui oled pikalt mingit loot spawni farminud ja siis sellest järsku ilma jääd

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 17.01.2013 07:06:36 vasta tsitaadiga

Motivatsiooni viib selline asi, kui jooksed linnad läbi möllad ja siis teed auto iga jupi korda. Hakkad sõitma ja järsku auto põleb lihtsalt ära koos sinuga. Ja ei ma ei sõitnud kuhugi otsa , sain keset teed kohapealt ära sõidetud mingi 3 meetrit kui lihtsalt ära põlesin
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 10:26:06 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Motivatsiooni viib selline asi, kui jooksed linnad läbi möllad ja siis teed auto iga jupi korda. Hakkad sõitma ja järsku auto põleb lihtsalt ära koos sinuga. Ja ei ma ei sõitnud kuhugi otsa , sain keset teed kohapealt ära sõidetud mingi 3 meetrit kui lihtsalt ära põlesin

Ma veetsin aega HUEY parandamisega, tankimise ajal (Taviana - bensujaama katusel) lasin mööda lennanud LB alla, piloot hüppas küll välja, aga sai temaga ka asi korda aetud. Lendasin siis laiba juurde, et lootida. Lootides järsku avastan, et kopterit ei ole kuulda enam. Vaatan seljataha, lihtsalt ära kadunud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:34:53 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
allavett, veits karm...pigem peaks mingi muu teema välja mõtlema, eriti kui mängus on snaiprid. Eriti põnev on kui kildi kauguselt maha võetakse, nii et sa vastast ei näegi ja seetõttu ööpäev mängida ei saa icon_smile.gif

That's life, shit happens! icon_lol.gif
Lihtsalt mõtlen, et kas keegi pole midagi sellist proovinud, see võiks ju PvPd vähendada.
Kui on ikkagi oht, et ei saa 24 tundi mängida. Ei hakka lampi teisi tapma. Lähed ainult kindla peale välja.
Aga noh, reaalsus on ilmselt midagi muud. Inimesed lendavad lampi peale, saavad surma ja siis kiruvad süsteemi ja enam ei mängi.

PS! Ma isiklikult pole kunagi väga pädev PvP situatsioonides - pigem "flight" kui "fight" icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:49:57 vasta tsitaadiga

Kas siin mängus selline asi on nagu bullet drop, või panevad snaiprid teisest kaardi otsast sirgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:53:18 vasta tsitaadiga

On
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:55:39 vasta tsitaadiga

PvP on päris tore, survival taandub ikka lõpuks selleni, et sa jooksed kellegagi kuskil kokku ja kes võitjana väljub. Mäletan kui tatslinkoviga sai Wastelandis missioonile mindud SUViga kui enne Gorka tanklat kurvis tehti 3 venna poolt ambush meile. Võtsime kiirelt need kolm venda ükshaaval maha, ei saanudki aru kas nad olid totaalsed newbied, sest ma lasin esimese kohe puusalt maha ja teise sihikuga icon_lol.gif
Igatahes Taviana on 100% PvP ja 41% survival bugide-OPzombiede-vigastelennukite/kopterite põrgust. Kokku uhked 141% icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:55:49 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Kas siin mängus selline asi on nagu bullet drop, või panevad snaiprid teisest kaardi otsast sirgelt icon_smile.gif


Arma 2 on sõjasimulaator, mida vist isegi USA väed kasutavad... siin mõjub isegi kerge tuuleiil pikal distantsil... või puuoksad. Samuti ka see, kas oled püsti, põlvel või kõhuli

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 11:57:32 vasta tsitaadiga

Jah, olen ka ise alles päris algaja ning õnnestus enda jaoks juba korralik varustus saada, telk, alice pack, sööki-jooki jne. igaljuhul tuli mul selle saamiseks vaeva näha ja siis lambist ei tea kus kohast lasi mingi pervo mu maha... rohkem ei viitsinud, ikka liiga räige on ühe päeva jooksul mitu korda nullist alustada jälle.

PS! Kas keegi teab, kus kohast leida mapi ja GPSi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:04:47 vasta tsitaadiga

Õpi esmalt orienteeruma ainult internetist saadava kaardiga, sest kui poest juba kaardi saad, siis on ainult waypointi seadmine, et teada saada kus sa oled (shift + click)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 12:10:35 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Õpi esmalt orienteeruma ainult internetist saadava kaardiga, sest kui poest juba kaardi saad, siis on ainult waypointi seadmine, et teada saada kus sa oled (shift + click)



Seda ma tean, mul map olnud korra ning neti kaardiga saan samuti hakkama, lihtsalt tüütu on koguaeg mängu alla lasta, GPS mugavam.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 13:30:52 vasta tsitaadiga

No eks need Marketid kõige paremad mapi leiukohtadeks ole, kui tavianas ikka samamoodi on kui chernausis... icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 14:18:42 vasta tsitaadiga

Lähen täna õhtul uuesti uitama sinna.Teeme siis niimoodi, et siinolijatest keegi täna mind maha ei lase...palun icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.01.2013 15:12:55 vasta tsitaadiga

Võid juba end surnute nimekirja panna icon_wink.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 16:14:16 vasta tsitaadiga

Väike kokkutulek icon_smile.gif


Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 16:42:41 vasta tsitaadiga



Meie taskforce. icon_biggrin.gif

Seal hulgas 50caliga UAZ. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 17.01.2013 16:50:09 vasta tsitaadiga

Mainin ,et HaXoR-i pildil olen mina selle MI-ga hoverimas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:07:01 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:


Meie taskforce. icon_biggrin.gif

Seal hulgas 50caliga UAZ. icon_biggrin.gif

Uhke värk! Kuid tekkis küsimus, miks sul "aspect ratio" siuke on? Teadlikult - et näed külgedele rohkem - või lambist?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 17:36:01 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
HaXoR kirjutas:


Meie taskforce. icon_biggrin.gif

Seal hulgas 50caliga UAZ. icon_biggrin.gif

Uhke värk! Kuid tekkis küsimus, miks sul "aspect ratio" siuke on? Teadlikult - et näed külgedele rohkem - või lambist?


Pole pildi omanik. Aga seda sa võid küsida Saintzi käest. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 18:43:08 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Pole pildi omanik. Aga seda sa võid küsida Saintzi käest. icon_biggrin.gif

Selge pilt, kui teadmatus und segama hakkab, eks siis küsin temalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 20:13:33 vasta tsitaadiga

Kõige tüütum on absoluutselt räige spawn lag. Jooksed jala linnas ringi, ja asjad ei spawni. Pead umbes 20-30 minti ringi siblima, kui poodidesse-koolidesse-kontormajadesse asjad tekivad. Ja ei ma ei sõida autoga ringi..
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 20:22:36 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Kõige tüütum on absoluutselt räige spawn lag. Jooksed jala linnas ringi, ja asjad ei spawni. Pead umbes 20-30 minti ringi siblima, kui poodidesse-koolidesse-kontormajadesse asjad tekivad. Ja ei ma ei sõida autoga ringi..

+1
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shorty
HV vaatleja
Shorty

liitunud: 30.11.2010




sõnum 17.01.2013 20:34:31 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
HaXoR kirjutas:


Meie taskforce. icon_biggrin.gif

Seal hulgas 50caliga UAZ. icon_biggrin.gif

Uhke värk! Kuid tekkis küsimus, miks sul "aspect ratio" siuke on? Teadlikult - et näed külgedele rohkem - või lambist?

Sisse zoomitud olekus tehtud pilt ju
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 17.01.2013 20:53:17 vasta tsitaadiga

m6mmikiisu kirjutas:
Väike kokkutulek icon_smile.gif




Kollase SUVi lõhkusin ma ära mäe otsas, halli rottisin ära ja siis lõhkusin ära icon_biggrin.gif Relvi oli sitaks seal sees, ma tagasihoidlikult ühe võtsin. Ülejäänud jätsin teistele. Kama peab sheerima mitte põõsastesse peitma
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 21:15:39 vasta tsitaadiga

Shorty kirjutas:
allavett kirjutas:
HaXoR kirjutas:


Meie taskforce. icon_biggrin.gif

Seal hulgas 50caliga UAZ. icon_biggrin.gif

Uhke värk! Kuid tekkis küsimus, miks sul "aspect ratio" siuke on? Teadlikult - et näed külgedele rohkem - või lambist?

Sisse zoomitud olekus tehtud pilt ju

See nüüd küll mingi mehe jutt pole icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2013 21:48:28 vasta tsitaadiga

Nimetu112, krt kollane oli minu juures, valge suv leidsid ka ülesse? või siis uaz?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 17.01.2013 21:55:33 vasta tsitaadiga

Kollane läks kogemata katki, unustasin tärni vajutada et hiirega vaadata ja nii see ratas alt tuligi. Peale halli leidmist lasin ma sealt jalga, rohkem ei kolanud. Kui ma urali jälle kätte saan siis mägedesse ja metsadesse peidetud autod enam ohutus kohas pole jah icon_biggrin.gif
Muidugi võiks ma need masinad rahule jätta aga siiski enamus teevad shoot on sighti siis fakit icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.01.2013 00:35:25 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
m6mmikiisu kirjutas:
Väike kokkutulek icon_smile.gif




Kollase SUVi lõhkusin ma ära mäe otsas, halli rottisin ära ja siis lõhkusin ära icon_biggrin.gif Relvi oli sitaks seal sees, ma tagasihoidlikult ühe võtsin. Ülejäänud jätsin teistele. Kama peab sheerima mitte põõsastesse peitma

krdi värdjas kätte saan maha lasen

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 18.01.2013 02:26:21 vasta tsitaadiga

Ära põe, kogud uuesti, küll ma selle ka üles leian
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 14:19:54 vasta tsitaadiga

Keegi valge suv on ka ülesse leidnud või näinud?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 18.01.2013 14:56:39 vasta tsitaadiga

Keegi räuskas eile, et leidis tuumajaama kandist 5 suvi, kõik värvid olid esindatud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:01:14 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-17-dayzs-dean-hall-i-am-angry-about-the-the-war-z
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 16:29:04 vasta tsitaadiga

Nimetu112, Käisin ise ka seal valget ei olnud
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 18:40:56 vasta tsitaadiga

eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2013 19:01:20 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki...

see sama
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karl14
HV vaatleja
karl14

liitunud: 16.11.2010




sõnum 18.01.2013 19:38:09 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
painkillah kirjutas:
eile leidsin valge küll jah, mõlemad esirattad olid puruks sõidetud aga muidu oleks kannatanud liikuda. sees oli vist klaasi, scrapi ja engine partse äkki...

see sama

Te mõtlete Sabinas seda, mis oli vastu posti sõitnud ja 2 esiratast katki? Tahtsin seda korda teha, aga keegi ATV-ega tuli ja plaan jäi pooleli, aga vähemalt sain 15 stanag magi ja midagi veel, aga sillal raisk lasti ural õhku kus need sees olid.

_________________
Systeemid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 18.01.2013 22:04:27 vasta tsitaadiga

Mõned sekundid pärast lobysse sisenemist lambi kick. Google ütleb, et reinstall peaks aitama. Muud rohtu pole?
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 18.01.2013 22:04:35 vasta tsitaadiga

Mkm, selle jätsin mina sinna ja ka mina tulin pärast atv-ga, nägin jah kuidas ural jalga lasi ja siis hüppas maagiline kivi atv ratta alt välja ja lükkas külili selle
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkStyle
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2012




sõnum 18.01.2013 22:10:19 vasta tsitaadiga

KurjaJuur sul on palju signature mis jamavad.Mingi 5-6 tükki oli vist.Lõpuks oli 3.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 19.01.2013 01:27:18 vasta tsitaadiga

Dont kill zombies ...

Link
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 01:55:15 vasta tsitaadiga

tatslinkov kirjutas:
Dont kill zombies ...
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris hea! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 13:06:28 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 16:22:36 vasta tsitaadiga

Ah, et Lovvi tahab siin õnnetust korraldada jajaah? icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 18:57:14 vasta tsitaadiga

Arvutipäss, 18:30 sai nalja icon_lol.gif
Side chat oli ka päris naljakas thumbs_up.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 19:26:40 vasta tsitaadiga

allavett, Läks jah vähe mööda asjaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 22:16:40 vasta tsitaadiga

lol... Kuusalu Konsum rikastas mind... peaaegu õigete ubadega


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 22:19:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Makaron võiks ka siis pildil olla.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2013 22:22:14 vasta tsitaadiga

tauruse revolver on vaid icon_sad.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.