|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.01.2013 18:10:45
|
|
|
Spezz, ma usun et saadavalt pikalt, sest su sõber on nende jaoks sinu klient, kellele sa edasi müüd...
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.01.2013 18:12:48
|
|
|
Nop, peleonis on võimalik 2 eri tellimust ühte kullerteenusesse kokku mergeda
Ehk siis ma ei müü edasi.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.01.2013 18:13:21
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Üle võiks küsida selle, et kuidas nad suhtuvad sellesse kui tellid endale ja sõbrale ühe saadetisega. Pole ju mõtet transa eest topelt plekkida. |
Sa ju ei "telli", Poola sugulane saadab sulle ravimeid, et sa haigusest võitu saaksid
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.01.2013 18:13:53
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Üle võiks küsida selle, et kuidas nad suhtuvad sellesse kui tellid endale ja sõbrale ühe saadetisega. Pole ju mõtet transa eest topelt plekkida. |
See küll läbi ei lähe. Selgelt kirjas, et enda tarbeks.
Paned 10 sõpra kokku ja tellid 10 korde koguse, siis tolli ei huvita absull, et sõpradele läheb. Arvestab kohe, et eesmärk on müümine
Edit:
Jõuti ette
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 15.01.2013 18:15:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.01.2013 18:15:29
|
|
|
Seda ma ei teadnud .
edit: Liialt kiirelt uued postitused tulema, peab ikka tsiteerima hakkama.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.01.2013 18:16:04
|
|
|
Crap .. unustasin, et sugulane saadab
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.01.2013 18:17:39
|
|
|
No aga peleon ju on nõus käsitsi peale kirjutama, et tema on pan von marek jne. ja saadab vaestele eestlastele ravimeid.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.01.2013 18:17:51
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Crap .. unustasin, et sugulane saadab  |
Igatahes, tellisin ära ühe paki eraisikult eraisikule 5x50ml, lisaks 0-sisaldusega lahjendamiskraami, loodetavasti tuleb ilusti kohale.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.01.2013 18:20:02
|
|
|
Mind pigem huvitab, kas tollikad ise yldse teavad neid reegleid.
Arvestades seda,et vastati mulle alles järgmine päev, siis ma väga kahtlen selles, kindlasti küsiti ravimi vms ameti käest veel üle.
Probleem ju sellest, et vennad saadavad paki ennem tagasi, kui ma neile seda kirja jõuan lehvitada.
Peab selle kohta üle kysima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.01.2013 18:27:51
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mind pigem huvitab, kas tollikad ise yldse teavad neid reegleid.
Arvestades seda,et vastati mulle alles järgmine päev, siis ma väga kahtlen selles, kindlasti küsiti ravimi vms ameti käest veel üle.
Probleem ju sellest, et vennad saadavad paki ennem tagasi, kui ma neile seda kirja jõuan lehvitada.
Peab selle kohta üle kysima |
Jah, palu neid viisakalt, et saadaksid kindlasti info ka postiga tegelevatele tolliametnikele ja märgiks ära, et piirangu alla lähevad justnimelt nikotiiniga vedelikud, 0-sisaldusega PG ja VG on vabalt saadetavad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.01.2013 19:19:55
|
|
|
Võtsin 12ml pvg vedelikku ja maitset. No on kah, ei kiida ja ei laida
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.01.2013 19:26:24
|
|
|
ufo56, kust kohast ja mis maitset?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
15.01.2013 21:23:03
|
|
|
| Ma leidsin mingi huvitava lehekülje kus Liqua vedelikud maksavad ainult 4,99. Eesti kohta on see täiesti mõistlik hind minu meelest. http://www.ritchy.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.01.2013 21:24:51
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima. |
No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.01.2013 21:32:33
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima. |
No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta  |
mul pandi täna pakk teele kulleriga........
eks paista mis saama hakkab
ok, hakkan nüüd tollile kirja trykkima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.01.2013 21:43:18
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Ma leidsin mingi huvitava lehekülje kus Liqua vedelikud maksavad ainult 4,99. Eesti kohta on see täiesti mõistlik hind minu meelest. http://www.ritchy.ee |
Nikotiiniga ma ei näe
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.01.2013 22:30:27
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima. |
No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta  |
Las panevad ikka eraisikuna teele, sul ju pole seal üle lubatu
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
15.01.2013 22:52:11
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima. |
No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta  |
Arvesta sellega ka et Paypal sööb ka osa raha veel ära kui seda sealt kätte tahad saada, seega ma arvan et uuesti saatmine on mõistlikum.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.01.2013 23:35:26
|
|
|
Jep, täpselt seda ma mõtlesingi kui sult genesis stye tank atty kohta küsisin
Vahepeal sa linkisid selle soomlaste poolt "mersuks" ristitud asja, see peaks olema AGA-T+, tundus justkui madalama ülemise metallkaanega ja uuem ning parem. Samas mõned ülevaated väidavad, et pluss posti ja coili vahele jääb uuemal liiga pikk vahemaa, võib hotspot tekkida. Eks peab uurima ja kaaluma millist võtta, päris Kayfun'i ei raatsi ilmselt niipea osta
Selle AGA hind iseenesest pole ju hullu midagi, eriti kui arvestada, et mesh ja traat ei maksa suurt midagi võrreldes clearo coilidega või cartodega.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
15.01.2013 23:44:19
|
|
|
| greendef kirjutas: |
Jep, täpselt seda ma mõtlesingi kui sult genesis stye tank atty kohta küsisin
Vahepeal sa linkisid selle soomlaste poolt "mersuks" ristitud asja, see peaks olema AGA-T+, tundus justkui madalama ülemise metallkaanega ja uuem ning parem. Samas mõned ülevaated väidavad, et pluss posti ja coili vahele jääb uuemal liiga pikk vahemaa, võib hotspot tekkida. Eks peab uurima ja kaaluma millist võtta, päris Kayfun'i ei raatsi ilmselt niipea osta
Selle AGA hind iseenesest pole ju hullu midagi, eriti kui arvestada, et mesh ja traat ei maksa suurt midagi võrreldes clearo coilidega või cartodega. |
Ma pidasingi silmas, et hind on väga hea. Kayfun jääb ilmselt mul ka esialgu ootama. Aga Hispaaniast võiks tellida küll. Meshi ja silica tahid olemas, traati ka . Vaja ainult sellist riistapuud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.01.2013 23:44:19
|
|
|
| Noniih, sedakorda siis 11 tellijat. Tunnikese ootan veel, kuni asju kärru laon.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
15.01.2013 23:49:59
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Ma pidasingi silmas, et hind on väga hea. Kayfun jääb ilmselt mul ka esialgu ootama. Aga Hispaaniast võiks tellida küll. Meshi ja silica tahid olemas, traati ka . Vaja ainult sellist riistapuud. |
Assa, ma hinda ei vaadanudki, eeldasin, et samamoodi 25€ kanti nagu igalpool mujal euroopas, sealt jääb ta juba sellisesse hinnaklassi, et "proovi-ja-kui-ei-meeldi-viska-sahtlinurka". Vaatan, kas sealt midagi veel hea hinnaga saab ja teen tellimuse homme hommikupoole ära.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
16.01.2013 00:03:03
|
|
|
tõmba maha , kui pole. Mul iirimaalt ka aku tulemas
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
16.01.2013 00:43:20
|
|
|
Ei hakka praegu enam kiirustades midagi tellima... Aga kas muidu tellid vedelikke ka sealt? Või ainult jubinate ühistellimus? Siis tean kas järgmine kord samuti osa võtta
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.01.2013 00:58:36
|
|
|
Kõike tellin, jubinad, suitsukomplektid, vedelikud.
Viskasin 2xT3 komplektid ka enda jaoks sahtlisse ootele - kogemus näitab, et tahtjaid veel jagub. CE5 komplektid said peleoni laost otsa.
Oeh: PAYPAL*FIRMAHANDLO >35314369001 PL -466.85 EUR
Päris hea summa kinni pandud
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2013 01:32:01
|
|
|
| Spezz, Palju post läks kokku/näkku.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.01.2013 01:47:45
|
|
|
| Transa DHL 24€ jagatud 12 tellijale = 2€ nägu.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
16.01.2013 02:13:35
|
|
|
Nii, sain täna hommikul postist 2 e-sigaretti. Nii kui karbi lahti tegin, panin vedeliku sisse ja hakkasin tõmbama. Siis sain aru, et midagi on valesti, et hullult kraabib kurku. Nii oli mõlema sigariga, erinevate vedelikega.
Proovisin mitmeid kordi ja igakord sama jama. Andsin sama vedeliku sõbrale ning temal on kõik hea. Kas tõesti on mõlemad aurutajad otsad andnud ja miks ? Mida ma valesti tegin või võisidki olla mõlemad defektiga ? Vedelikud olid üle 24h toas seisnud soojas enne.
EDIT: Komplekt on see: http://www.tinydeal.com/rechargeable-healthy-electronic-cigarette-set-marlboro-p-58189.html
Aurustaja CE4 siis.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.01.2013 02:20:03
|
|
|
| Mis vedelikud? VG'ga pooleks oled proovinud panna?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.01.2013 02:34:15
|
|
|
tundub nagu "dry hit" ehk coil ei saa piisavalt märjaks ja kärsatad tühja (ning tõmbad seda). seda saaks muuta muidugi tahi õhemaks tegemise või kummimütsi asukoha muutmisega. aga oleneb täiesti clearost.
Teine asi: Kalla kuuma vett sisse ja pane näpp ette ning loksuda ja kärsata tühjalt natuke (näiteks 15 korda hoia 2-3 sekundit nuppu all) ning pane uuesti vedelik sisse.
see vist juppideks ei käi? hea oleks taht läbi pesta/mudida. neil on vist mingisugune keemia peal (tehasest pannakse) ja see tekitab ka rõvedat maitset.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
16.01.2013 02:43:47
|
|
|
| Selle tinydeali puhul coilile ligi ei pääse kuskilt otsast. Vedelik pannakse randomiga kaasa + sealttellitu kvaliteedis ma kindel pole. Lahjenda VG'ga ja/või osta normaalne vedelik sisse.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
16.01.2013 02:44:41
|
|
|
Ma ei saa aru, kuidas sama vedelik teise aparaadiga töötab normaalselt siis
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.01.2013 02:48:38
|
|
|
Spezz , VG'd lisades läheb asi hullemaks kui tegu on dry hitiga kuna vedelik on ju siis veel paksem.
Sixten , proovi sooja/kuuma veega loputada. kalla pooltäis ja pane sõrm ette ning loksuta ja kalla välja . tee seda mingi 5-10 korda.
seejärel tee "dry burni" ehk kuivata coil ära (ja see ka puhastab igast sodist). kui see juppideks käiks siis seda peaks niikaua tegema kuni coil hõõgub ühtlaselt aga kuna ta ei käi lahti siis sa hästi ei näe. ehk siis nagu enne ütlesin - hoia 2-3 sekundit all ja tee seda mingi 10-15 korda.
Seejärel kalla vedelik sisse ja lase tal 5minutit lauapeal vedeleda (et saaks imenduda). seejärel võta kätte ja esialgu ime lühikeste tõmmetega ainult "suhu" suitsu kuni toss muutub korralikuks (niiöelda käimatõmbamine kuna coili peal pole piisavalt vedeliku veel) ja seejärel proovi kuidas "õigesti" tõmmata on.
T2'ga pidin ma seda tegema 2-3 korda nädalas
viimati muutis M8T0 16.01.2013 02:49:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.J
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2007
|
16.01.2013 02:48:43
|
|
|
| BuyTec-il on uut kaupa juurde tulnud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.01.2013 02:50:53
|
|
|
Oho , mu palvetele vastati (mitte, et ma osta tahaks - liiga pikad on suurema mAh'ga versioonid) .
Twist on hea asi . Algeline VV aku ja täiesti võimalik saada suuri watte (4.8v ja 1.8ohm on 12.8W - mitte, et see vajalik oleks) ja amprite limiit on ka kõrgemal kui tavalisel egol. (2.0 vs 2.5 peaks olema).
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.J
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2007
|
16.01.2013 03:22:43
|
|
|
4.8V peal on twist päris tegija riistapuu jep
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
16.01.2013 06:52:24
|
|
|
| Spezz, Ma loodan, et sa selle Joyetech eGo-T 18350 MOD tube (must) 1tk jätsid ikka alles. Seda tahaks küll.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.01.2013 11:06:18
|
|
|
dekang and hensheng :10ml:1.2usd ,15ml :1.5usd ,20ml :2.00usd,30ml :2.8usd,50ml :4.2usd
joyetech and ruyan :10ml :1.5usd ,20ml :2.3usd ,30ml :3usd
Vedelikkude halb asi on see, et nende min tellimus on 300 itemit (mittep er tükk vaid terve kogus)
Hinnad otse tootjalt.
_________________ Fotoblogi / Flickr
viimati muutis hmekk 16.01.2013 11:06:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
16.01.2013 11:08:29
|
|
|
Vot 43 on õige hind sellele asjapulgale. Mitte 100 euri
Vedelikega pole midagi teha siis. Eestisse sisse ei lasta
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
16.01.2013 11:11:36
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
dekang and hensheng :10ml:1.2usd ,15ml :1.5usd ,20ml :2.00usd,30ml :2.8usd,50ml :4.2usd
joyetech and ruyan :10ml :1.5usd ,20ml :2.3usd ,30ml :3usd
Vedelikkude halb asi on see, et nende min tellimus on 300 itemit (mittep er tükk vaid terve kogus)
Hinnad otse tootjalt. |
Kui tegu on originaal eVic'uga, siis 36 EUR'i eest võtaks ühe tagavaraks küll.
EDIT: Paistab et hmekk muutis oma postitust. Tekkis ka huvi raha teenida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.01.2013 11:30:34
|
|
|
Ei tekkinud, ei hakka ennem kisama kui asi käes, tötab ja on õige sisi saab edasi vaadata
võtsin hetkel twist aku ja evicu kokku 45€ koos saatmisega
_________________ Fotoblogi / Flickr
viimati muutis hmekk 16.01.2013 11:35:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2013 11:34:38
|
|
|
Originaal eVic ja 36 euri? Kõige odavam ja usutav orikas oli viimati kuskil 64 euri. Sellist järsku kukkumist ei saa orikas kindlasti teha. Aga eks proovi ära, kui polnudki originaal siis mõne hiti logistad ikka ära tõmmata
Miks posti muutnud oled, said ise ka aru kui rumal see oli?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
16.01.2013 11:36:16
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Originaal eVic ja 36 euri? Kõige odavam ja usutav orikas oli viimati kuskil 64 euri. Sellist järsku kukkumist ei saa orikas kindlasti teha. Aga eks proovi ära, kui polnudki originaal siis mõne hiti logistad ikka ära tõmmata
Miks posti muutnud oled, said ise ka aru kui rumal see oli? |
Tootja hind 36 EUR'i tundub minu jaoks täiesti reaalne ja normaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2013 11:39:47
|
|
|
No siis peakski edaspidi asju kohe tootjalt rabama kui pood lausa kolme kordseks hinna tõstab
Ma ei tea palju teist asju üldse otse tootjalt on tellinud aga päris nii see ikkagi ei ole.
| hmekk kirjutas: |
| xxlmaster - ma rõhutan seda, et otse tootjalt tuleb asi |
No aga telli ära siis lõpuks. Ma ei saagi aru mis värk on, algul laidad seda vidinat maapõhja ja kiidad mingit Zmaxi ja otsid tegelasi ühistellimuseks. Nüüd vaatad ikka eVici poole?
viimati muutis xxlmaster 16.01.2013 11:41:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|