Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.01.2013 18:10:45 vasta tsitaadiga

Spezz, ma usun et saadavalt pikalt, sest su sõber on nende jaoks sinu klient, kellele sa edasi müüd...
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 18:12:48 vasta tsitaadiga

Nop, peleonis on võimalik 2 eri tellimust ühte kullerteenusesse kokku mergeda icon_wink.gif
Ehk siis ma ei müü edasi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.01.2013 18:13:21 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Üle võiks küsida selle, et kuidas nad suhtuvad sellesse kui tellid endale ja sõbrale ühe saadetisega. Pole ju mõtet transa eest topelt plekkida.

Sa ju ei "telli", Poola sugulane saadab sulle ravimeid, et sa haigusest võitu saaksid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 18:13:53 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Üle võiks küsida selle, et kuidas nad suhtuvad sellesse kui tellid endale ja sõbrale ühe saadetisega. Pole ju mõtet transa eest topelt plekkida.

See küll läbi ei lähe. Selgelt kirjas, et enda tarbeks.
Paned 10 sõpra kokku ja tellid 10 korde koguse, siis tolli ei huvita absull, et sõpradele läheb. Arvestab kohe, et eesmärk on müümine
Edit:
Jõuti ette

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.01.2013 18:15:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.01.2013 18:15:29 vasta tsitaadiga

Seda ma ei teadnud icon_smile.gif .

edit: Liialt kiirelt uued postitused tulema, peab ikka tsiteerima hakkama.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 18:16:04 vasta tsitaadiga

Crap .. unustasin, et sugulane saadab icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.01.2013 18:17:39 vasta tsitaadiga

No aga peleon ju on nõus käsitsi peale kirjutama, et tema on pan von marek jne. ja saadab vaestele eestlastele ravimeid.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.01.2013 18:17:51 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Crap .. unustasin, et sugulane saadab icon_smile.gif

Igatahes, tellisin ära ühe paki eraisikult eraisikule 5x50ml, lisaks 0-sisaldusega lahjendamiskraami, loodetavasti tuleb ilusti kohale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 18:20:02 vasta tsitaadiga

Mind pigem huvitab, kas tollikad ise yldse teavad neid reegleid.
Arvestades seda,et vastati mulle alles järgmine päev, siis ma väga kahtlen selles, kindlasti küsiti ravimi vms ameti käest veel üle.
Probleem ju sellest, et vennad saadavad paki ennem tagasi, kui ma neile seda kirja jõuan lehvitada.
Peab selle kohta üle kysima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.01.2013 18:27:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mind pigem huvitab, kas tollikad ise yldse teavad neid reegleid.
Arvestades seda,et vastati mulle alles järgmine päev, siis ma väga kahtlen selles, kindlasti küsiti ravimi vms ameti käest veel üle.
Probleem ju sellest, et vennad saadavad paki ennem tagasi, kui ma neile seda kirja jõuan lehvitada.
Peab selle kohta üle kysima

Jah, palu neid viisakalt, et saadaksid kindlasti info ka postiga tegelevatele tolliametnikele ja märgiks ära, et piirangu alla lähevad justnimelt nikotiiniga vedelikud, 0-sisaldusega PG ja VG on vabalt saadetavad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 19:19:55 vasta tsitaadiga

Võtsin 12ml pvg vedelikku ja maitset. No on kah, ei kiida ja ei laida
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.01.2013 19:26:24 vasta tsitaadiga

ufo56, kust kohast ja mis maitset?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 19:35:40 vasta tsitaadiga

flavourshopist ja õuna ning 100ml 12mg PVG
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 15.01.2013 21:23:03 vasta tsitaadiga

Ma leidsin mingi huvitava lehekülje kus Liqua vedelikud maksavad ainult 4,99. Eesti kohta on see täiesti mõistlik hind minu meelest. http://www.ritchy.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.01.2013 21:24:51 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5 icon_wink.gif
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima.


No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 21:32:33 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Spezz kirjutas:
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5 icon_wink.gif
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima.


No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta icon_biggrin.gif

mul pandi täna pakk teele kulleriga........

eks paista mis saama hakkab icon_lol.gif

ok, hakkan nüüd tollile kirja trykkima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 21:43:18 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Ma leidsin mingi huvitava lehekülje kus Liqua vedelikud maksavad ainult 4,99. Eesti kohta on see täiesti mõistlik hind minu meelest. http://www.ritchy.ee


Nikotiiniga ma ei näe

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 22:30:27 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Spezz kirjutas:
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5 icon_wink.gif
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima.


No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta icon_biggrin.gif

Las panevad ikka eraisikuna teele, sul ju pole seal üle lubatu icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 15.01.2013 22:52:11 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Spezz kirjutas:
Khm, jaemüügipakend kuni 108ml.
Pakendeid võib olla kuni 5 icon_wink.gif
Nüüd vaja välja sõeluda, millised poed on nõus saatjaks eraisiku märkima.


No king e-cigar küsis täna, et kuidas siis jääb , et kas saadavad uuesti eraisikuna (ja maksan 20pl) või ütlen kellegi paypali konto ja kannavad raha tagasi. ei suuda otsustada kumba võtta icon_biggrin.gif

Arvesta sellega ka et Paypal sööb ka osa raha veel ära kui seda sealt kätte tahad saada, seega ma arvan et uuesti saatmine on mõistlikum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:26:45 vasta tsitaadiga

Päris kena asjake:
http://pink-mule.com/mizersvaeske/rebuildable-atomizere?product_id=7974554, saab kasutada nii silica tahti kui ka mesh võrku. Hind ka kaunis thumbs_up.gif . eVic'i otsa sobiks ideaalselt. Peab kaaluma plusse ja miinuseid, selline võiks omal olla küll.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.01.2013 23:35:26 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Päris kena asjake:
http://pink-mule.com/mizersvaeske/rebuildable-atomizere?product_id=7974554, saab kasutada nii silica tahti kui ka mesh võrku. Hind ka kaunis thumbs_up.gif . eVic'i otsa sobiks ideaalselt. Peab kaaluma plusse ja miinuseid, selline võiks omal olla küll.
Spoiler Spoiler Spoiler

Jep, täpselt seda ma mõtlesingi kui sult genesis stye tank atty kohta küsisin icon_biggrin.gif
Vahepeal sa linkisid selle soomlaste poolt "mersuks" ristitud asja, see peaks olema AGA-T+, tundus justkui madalama ülemise metallkaanega ja uuem ning parem. Samas mõned ülevaated väidavad, et pluss posti ja coili vahele jääb uuemal liiga pikk vahemaa, võib hotspot tekkida. Eks peab uurima ja kaaluma millist võtta, päris Kayfun'i ei raatsi ilmselt niipea osta icon_biggrin.gif

Selle AGA hind iseenesest pole ju hullu midagi, eriti kui arvestada, et mesh ja traat ei maksa suurt midagi võrreldes clearo coilidega või cartodega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:44:19 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
masmre kirjutas:
Päris kena asjake:
http://pink-mule.com/mizersvaeske/rebuildable-atomizere?product_id=7974554, saab kasutada nii silica tahti kui ka mesh võrku. Hind ka kaunis thumbs_up.gif . eVic'i otsa sobiks ideaalselt. Peab kaaluma plusse ja miinuseid, selline võiks omal olla küll.
Spoiler Spoiler Spoiler

Jep, täpselt seda ma mõtlesingi kui sult genesis stye tank atty kohta küsisin icon_biggrin.gif
Vahepeal sa linkisid selle soomlaste poolt "mersuks" ristitud asja, see peaks olema AGA-T+, tundus justkui madalama ülemise metallkaanega ja uuem ning parem. Samas mõned ülevaated väidavad, et pluss posti ja coili vahele jääb uuemal liiga pikk vahemaa, võib hotspot tekkida. Eks peab uurima ja kaaluma millist võtta, päris Kayfun'i ei raatsi ilmselt niipea osta icon_biggrin.gif

Selle AGA hind iseenesest pole ju hullu midagi, eriti kui arvestada, et mesh ja traat ei maksa suurt midagi võrreldes clearo coilidega või cartodega.

Ma pidasingi silmas, et hind on väga hea. Kayfun jääb ilmselt mul ka esialgu ootama. Aga Hispaaniast võiks tellida küll. Meshi ja silica tahid olemas, traati ka . Vaja ainult sellist riistapuud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:44:19 vasta tsitaadiga

Noniih, sedakorda siis 11 tellijat. Tunnikese ootan veel, kuni asju kärru laon.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.01.2013 23:49:59 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Ma pidasingi silmas, et hind on väga hea. Kayfun jääb ilmselt mul ka esialgu ootama. Aga Hispaaniast võiks tellida küll. Meshi ja silica tahid olemas, traati ka . Vaja ainult sellist riistapuud.

Assa, ma hinda ei vaadanudki, eeldasin, et samamoodi 25€ kanti nagu igalpool mujal euroopas, sealt jääb ta juba sellisesse hinnaklassi, et "proovi-ja-kui-ei-meeldi-viska-sahtlinurka". Vaatan, kas sealt midagi veel hea hinnaga saab ja teen tellimuse homme hommikupoole ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2013 23:52:46 vasta tsitaadiga

masmre, see aku: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1678 pole laos icon_sad.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 00:03:03 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
masmre, see aku: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1678 pole laos icon_sad.gif

tõmba maha , kui pole. Mul iirimaalt ka aku tulemas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 00:33:15 vasta tsitaadiga

ok, Joyetech eGo-T 18350 MOD tube (must) 1tk. http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1971 jääb alles?
xxlmaster,http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1933 pole musta olemas, on transparent, sinine, roosa, roheline, violetne
Läheb läbipaistev?

Transa DHL - 96PLN/4 = 24€ /12 tellijat = 2€ nägu.
EDIT: Total 1 608,07 PLN = 402€ icon_eek.gif
23:44 läheb makse teele. Kiirustagem, seltsimehed icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 00:43:20 vasta tsitaadiga

Ei hakka praegu enam kiirustades midagi tellima... Aga kas muidu tellid vedelikke ka sealt? Või ainult jubinate ühistellimus? Siis tean kas järgmine kord samuti osa võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 00:58:36 vasta tsitaadiga

Kõike tellin, jubinad, suitsukomplektid, vedelikud.
Viskasin 2xT3 komplektid ka enda jaoks sahtlisse ootele - kogemus näitab, et tahtjaid veel jagub. CE5 komplektid said peleoni laost otsa.
Oeh: PAYPAL*FIRMAHANDLO >35314369001 PL -466.85 EUR
Päris hea summa kinni pandud icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 01:32:01 vasta tsitaadiga

Spezz, Palju post läks kokku/näkku.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 01:47:45 vasta tsitaadiga

Transa DHL 24€ jagatud 12 tellijale = 2€ nägu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 02:13:35 vasta tsitaadiga

Nii, sain täna hommikul postist 2 e-sigaretti. Nii kui karbi lahti tegin, panin vedeliku sisse ja hakkasin tõmbama. Siis sain aru, et midagi on valesti, et hullult kraabib kurku. Nii oli mõlema sigariga, erinevate vedelikega.
Proovisin mitmeid kordi ja igakord sama jama. Andsin sama vedeliku sõbrale ning temal on kõik hea. Kas tõesti on mõlemad aurutajad otsad andnud ja miks ? Mida ma valesti tegin või võisidki olla mõlemad defektiga ? Vedelikud olid üle 24h toas seisnud soojas enne.

EDIT: Komplekt on see: http://www.tinydeal.com/rechargeable-healthy-electronic-cigarette-set-marlboro-p-58189.html
Aurustaja CE4 siis.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 02:20:03 vasta tsitaadiga

Mis vedelikud? VG'ga pooleks oled proovinud panna?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 02:30:55 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mis vedelikud? VG'ga pooleks oled proovinud panna?

Vedelik on see: http://www.tinydeal.com/10ml-tobacco-tar-oil-strong-menthol-taste-p-22502.html
Kordan, et sõbral, kellel on ka CE4, oli kõik hea ja sai normaalselt tõmmata.
Mul mõlemal tutikal on hull kurgukraapimine teise või kolmanda mahviga. Tõmban max 2-3 sekundit korraga.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.01.2013 02:34:15 vasta tsitaadiga

tundub nagu "dry hit" ehk coil ei saa piisavalt märjaks ja kärsatad tühja (ning tõmbad seda). seda saaks muuta muidugi tahi õhemaks tegemise või kummimütsi asukoha muutmisega. aga oleneb täiesti clearost.

Teine asi: Kalla kuuma vett sisse ja pane näpp ette ning loksuda ja kärsata tühjalt natuke (näiteks 15 korda hoia 2-3 sekundit nuppu all) ning pane uuesti vedelik sisse.

see vist juppideks ei käi? hea oleks taht läbi pesta/mudida. neil on vist mingisugune keemia peal (tehasest pannakse) ja see tekitab ka rõvedat maitset.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 02:43:47 vasta tsitaadiga

Selle tinydeali puhul coilile ligi ei pääse kuskilt otsast. Vedelik pannakse randomiga kaasa + sealttellitu kvaliteedis ma kindel pole. Lahjenda VG'ga ja/või osta normaalne vedelik sisse.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 02:44:41 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kuidas sama vedelik teise aparaadiga töötab normaalselt siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.01.2013 02:48:38 vasta tsitaadiga

Spezz , VG'd lisades läheb asi hullemaks kui tegu on dry hitiga kuna vedelik on ju siis veel paksem.

Sixten , proovi sooja/kuuma veega loputada. kalla pooltäis ja pane sõrm ette ning loksuta ja kalla välja . tee seda mingi 5-10 korda.
seejärel tee "dry burni" ehk kuivata coil ära (ja see ka puhastab igast sodist). kui see juppideks käiks siis seda peaks niikaua tegema kuni coil hõõgub ühtlaselt aga kuna ta ei käi lahti siis sa hästi ei näe. ehk siis nagu enne ütlesin - hoia 2-3 sekundit all ja tee seda mingi 10-15 korda.
Seejärel kalla vedelik sisse ja lase tal 5minutit lauapeal vedeleda (et saaks imenduda). seejärel võta kätte ja esialgu ime lühikeste tõmmetega ainult "suhu" suitsu kuni toss muutub korralikuks (niiöelda käimatõmbamine kuna coili peal pole piisavalt vedeliku veel) ja seejärel proovi kuidas "õigesti" tõmmata on.

T2'ga pidin ma seda tegema 2-3 korda nädalas icon_biggrin.gif


viimati muutis M8T0 16.01.2013 02:49:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.J
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 16.01.2013 02:48:43 vasta tsitaadiga

BuyTec-il on uut kaupa juurde tulnud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.01.2013 02:50:53 vasta tsitaadiga

Oho , mu palvetele vastati (mitte, et ma osta tahaks - liiga pikad on suurema mAh'ga versioonid) .
Twist on hea asi . Algeline VV aku ja täiesti võimalik saada suuri watte (4.8v ja 1.8ohm on 12.8W - mitte, et see vajalik oleks) ja amprite limiit on ka kõrgemal kui tavalisel egol. (2.0 vs 2.5 peaks olema).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.J
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 16.01.2013 03:22:43 vasta tsitaadiga

4.8V peal on twist päris tegija riistapuu jep icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 06:52:24 vasta tsitaadiga

Spezz, Ma loodan, et sa selle Joyetech eGo-T 18350 MOD tube (must) 1tk jätsid ikka alles. Seda tahaks küll.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.01.2013 11:06:18 vasta tsitaadiga

dekang and hensheng :10ml:1.2usd ,15ml :1.5usd ,20ml :2.00usd,30ml :2.8usd,50ml :4.2usd
joyetech and ruyan :10ml :1.5usd ,20ml :2.3usd ,30ml :3usd

Vedelikkude halb asi on see, et nende min tellimus on 300 itemit (mittep er tükk vaid terve kogus)

Hinnad otse tootjalt.

_________________
Fotoblogi / Flickr


viimati muutis hmekk 16.01.2013 11:06:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 11:08:29 vasta tsitaadiga

Vot 43 on õige hind sellele asjapulgale. Mitte 100 euri

Vedelikega pole midagi teha siis. Eestisse sisse ei lasta

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 16.01.2013 11:11:36 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
dekang and hensheng :10ml:1.2usd ,15ml :1.5usd ,20ml :2.00usd,30ml :2.8usd,50ml :4.2usd
joyetech and ruyan :10ml :1.5usd ,20ml :2.3usd ,30ml :3usd

Vedelikkude halb asi on see, et nende min tellimus on 300 itemit (mittep er tükk vaid terve kogus)

Hinnad otse tootjalt.

Kui tegu on originaal eVic'uga, siis 36 EUR'i eest võtaks ühe tagavaraks küll.

EDIT: Paistab et hmekk muutis oma postitust. Tekkis ka huvi raha teenida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.01.2013 11:30:34 vasta tsitaadiga

Ei tekkinud, ei hakka ennem kisama kui asi käes, tötab ja on õige sisi saab edasi vaadata icon_smile.gif

võtsin hetkel twist aku ja evicu kokku 45€ koos saatmisega icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr


viimati muutis hmekk 16.01.2013 11:35:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 11:34:38 vasta tsitaadiga

Originaal eVic ja 36 euri? Kõige odavam ja usutav orikas oli viimati kuskil 64 euri. Sellist järsku kukkumist ei saa orikas kindlasti teha. Aga eks proovi ära, kui polnudki originaal siis mõne hiti logistad ikka ära tõmmata icon_rolleyes.gif


Miks posti muutnud oled, said ise ka aru kui rumal see oli?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 16.01.2013 11:36:16 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Originaal eVic ja 36 euri? Kõige odavam ja usutav orikas oli viimati kuskil 64 euri. Sellist järsku kukkumist ei saa orikas kindlasti teha. Aga eks proovi ära, kui polnudki originaal siis mõne hiti logistad ikka ära tõmmata icon_rolleyes.gif


Miks posti muutnud oled, said ise ka aru kui rumal see oli?


Tootja hind 36 EUR'i tundub minu jaoks täiesti reaalne ja normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.01.2013 11:37:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster - ma rõhutan seda, et otse tootjalt tuleb asi
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2013 11:39:47 vasta tsitaadiga

No siis peakski edaspidi asju kohe tootjalt rabama kui pood lausa kolme kordseks hinna tõstab icon_rolleyes.gif
Ma ei tea palju teist asju üldse otse tootjalt on tellinud aga päris nii see ikkagi ei ole.
hmekk kirjutas:
xxlmaster - ma rõhutan seda, et otse tootjalt tuleb asi

No aga telli ära siis lõpuks. Ma ei saagi aru mis värk on, algul laidad seda vidinat maapõhja ja kiidad mingit Zmaxi ja otsid tegelasi ühistellimuseks. Nüüd vaatad ikka eVici poole?


viimati muutis xxlmaster 16.01.2013 11:41:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.