Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 06.01.2013 20:53:39 vasta tsitaadiga

Sinine info nupp näitab sagedust ja V-PID, A-PID ning P-PID kõigil neil sulgudes mingid numbrid ka taga. Aga S on 100% ja Q kõigub 98%-100%. Nu ja nii kaua kui ma seda infot seal vaatasin ilmus heli ka. Tuleb välja, et heli jõuab vahest ise ka kohale lõpuks, peab ainult ootama, aga noh ega see eriti normaalne vist pole. Teised kanalid tulevad kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 20:57:06 vasta tsitaadiga

Indrekus kirjutas:
Sinine info nupp näitab sagedust ja V-PID, A-PID ning P-PID kõigil neil sulgudes mingid numbrid ka taga. Aga S on 100% ja Q kõigub 98%-100%. Nu ja nii kaua kui ma seda infot seal vaatasin ilmus heli ka. Tuleb välja, et heli jõuab vahest ise ka kohale lõpuks, peab ainult ootama, aga noh ega see eriti normaalne vist pole. Teised kanalid tulevad kohe.


Mul on nii vahel et HD kanalite ei tule enne pilti ette kui boksi kinni ei pane ja uuesti ei käivita. On see tavaline?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2013 21:49:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Nii. Järgmised kirjad vahetatud. Kirjutasin jämedalt ja tõmbasin veel joone ka alla, et probleeme ei esine ei Elioni ühendusega ega ka Elisa 3G netiga läbi mobiiltelefoni. Interneti katkemise probleem esineb AINULT Starmani ühendusega. Aga tehnilise toe eit raiub nagu kuradi kivikuju mulle, et probleem peab olema minu mängu ja töö serverites, sest nende poolt on kõik korras ning neil ei ole ühtki katkestust. Ka mini katkestusi mitte.

Saatsin ta pehmelt pikalt ja vahetan end Elioni peale tagasi. Pean leppima selle 12M kiirusega, sest see Starmani idiootsus ei kannata kriitikat.


äkki markos viskab pilgu peale enne. icon_razz.gif

vastasel juhul usun, et saad VDSL2 elioni poolt kingikotti.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.01.2013 22:10:47 vasta tsitaadiga

ah see katkemise jama on igalpool.

Teistel ispidel seda pole.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 11:20:20 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Nii. Järgmised kirjad vahetatud. Kirjutasin jämedalt ja tõmbasin veel joone ka alla, et probleeme ei esine ei Elioni ühendusega ega ka Elisa 3G netiga läbi mobiiltelefoni. Interneti katkemise probleem esineb AINULT Starmani ühendusega. Aga tehnilise toe eit raiub nagu kuradi kivikuju mulle, et probleem peab olema minu mängu ja töö serverites, sest nende poolt on kõik korras ning neil ei ole ühtki katkestust. Ka mini katkestusi mitte.

Saatsin ta pehmelt pikalt ja vahetan end Elioni peale tagasi. Pean leppima selle 12M kiirusega, sest see Starmani idiootsus ei kannata kriitikat.
äkki markos viskab pilgu peale enne. icon_razz.gif

vastasel juhul usun, et saad VDSL2 elioni poolt kingikotti.
ot:
Elion ei anna VDSL2-te eraklientidele veel. Mingites üksikutes kohtades "testivad" juba mitu kuud. Olen ka mitu korda kirjutanud neile, aga alati öeldakse, et ei saa.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mygger
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2001




sõnum 07.01.2013 11:44:10 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Just, mul ka soovitati WiFit parandada, eelnevalt kirjutan , et JUHTMEGA ühendus kalab...
icon_lol.gif
ja siis see tehnik, käib ja vaatab, et signaalid korras, speedtest ok, kõik ju toimib.
Aga see et iga 60 (hiljem 50) min takka ühendus katkeb, seda nad ei näe, nende sõnutsi. Mis oli ka huvitav, et ennem olid katkestused täpselt 60 min, peale kaebamist muutus intervall maagiliselt 50 min peale.
Või oli see nüüd vastupidi, ei mäleta enam.
icon_biggrin.gif

Kusjuures mul oli sama teema. Enamvähem korra tunnis ühendus katkes natukeseks ajaks. Starmani poolt näitas, et kõik korras, katkestusi pole olnud, tehnik käis kohal, midagi ei leidnud.
Ja mis selgus? Keegi tuttav teadis, et selle uue WiFi-ga modemiga on selline jama, et kui arvutis käib Bitcomet, siis ongi nii. Kui vahetasin selle teise torrenti programmiga välja, siis pärast seda pole taolisi katkestusi olnud. Arvuti on muide traadi taga.


viimati muutis mygger 08.01.2013 10:20:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 11:53:02 vasta tsitaadiga

mygger, icon_lol.gif
Sa peaks Starmani tehnikuks minema. thumbs_up.gif


mygger kirjutas:
Kusjuures mul oli sama teema. Enamvähem korra tunnis ühendus katkes natukeseks ajaks. Starmani poolt näitas, et kõik korras, katkestusi pole olnud, tehnik käis kohal, midagi ei leidnud.
Ja mis selgus? Keegi tuttav teadis, et selle uue WiFi-ga modemiga on selline jama, et kui arvutis käib Bittorrent, siis ongi nii. Kui vahetasin selle teise torrenti programmiga välja, siis pärast seda pole taolisi katkestusi olnud.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 07.01.2013 12:46:37 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
... hakkas mu cisco ka jamama. Nimelt viskas wifi´st koguaeg välja ...
Mul ka WiFi jamab, aitab disconn-connect,
digibox ei saada telekale õiget signaali millises resus (külgedesuhe) pilti peaks kuvama, varemalt elioni aminoga oli asi korras
digiboxi spdif signaalil on 1 stereokanalitest poole vaiksem,

need justkui pisiprobleemid, starmani olen nendest teavitanud
aga mul suht kallis aastane leping kaelas
tahaks seda veidi kärpida
näiteks loobuks dvb-c teenusest ja võtaks zuumi selle asemel

icon_question.gif on keegi kuulnud, et starman tähtajalist lepingut tehniliste probleemide pärast muutnud, trahvita lõpetanud, või kuidagi vastu tulnud?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:06:07 vasta tsitaadiga

naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: a) see on wi-fi - võtle nt inssider ja vaadake, mis eetris toimub + lisaks sellele töötavad 2,4ghz peal " juhuslikult" veel väga paljud teised juhtmevabad seadmed. b) ise oma mingite programmidega lasete seadmed telliseks. (bitkomeet on paha, bittoreeent on hea).. konfige oma kakasikutajad ära ja pange need traadi taha.

jrgmiseks tuleb keegi undama et "nää, mul on iksell pakett aga läbi tuleb ainult viiskend mega üle fifi"..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:19:35 vasta tsitaadiga

Tere,

Tahaks osta CI mooduli telekale aga Starman (zuumbox) väidab, et nad ei garanteeri, kas suvalisest poest ostetud kaart ikka toimub. Tundub nagu suht kummaline. Mõtlesin, et kõik ühesugused icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:23:34 vasta tsitaadiga

ei ole ühesugused. ühed kollased conaxid olid, mis identimist ei teinud. miks sa suumboksi kontoris mooduli vastu ei vaheta?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 07.01.2013 14:37:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: ...
mul vähemalt kanalid ei kattu ja miskit ei koorma
jukerdavad need läpatsid, mis n kiiruse ruuteriga kokku lepivad (vanemate läpatsitega probleemi ei esine)
samad läpatsid teiste ruuteritega korras
võrgukaartide driverid värskeimad võimalikud

... tundub, et jamab ikkagi see cisco karp

icon_question.gif on keegi kuulnud, et starman tähtajalist lepingut tehniliste probleemide pärast muutnud, trahvita lõpetanud, või kuidagi vastu tulnud?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:41:53 vasta tsitaadiga

ei. Mul oli tähtajaline läbi ja loobusin internetist, tv jäi alles, ikka väänati trahv, niinimetatud paketi muutmise tasu. Kuigi nad teadsid, et mul nett ei tööta ja keegi midagi teha ei oska.
Aga tarbijakaitse võib aidata, kui on tõestatud et sul ei toimi kõik nagu peab ja siis nad ei tohi küsida mingit trahvi selle eest.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:43:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: a) see on wi-fi - võtle nt inssider ja vaadake, mis eetris toimub + lisaks sellele töötavad 2,4ghz peal " juhuslikult" veel väga paljud teised juhtmevabad seadmed. b) ise oma mingite programmidega lasete seadmed telliseks. (bitkomeet on paha, bittoreeent on hea).. konfige oma kakasikutajad ära ja pange need traadi taha.

jrgmiseks tuleb keegi undama et "nää, mul on iksell pakett aga läbi tuleb ainult viiskend mega üle fifi"..



Järgmine Starmani tehnik, kes postitusi lugeda ei oska? icon_rolleyes.gif
Mine loe nüüd eelmist lehekülge ja mõtle natuke enne, kui lolluseid postitad.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 14:44:07 vasta tsitaadiga

peaaegu. mis su point on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 15:23:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei ole ühesugused. ühed kollased conaxid olid, mis identimist ei teinud. miks sa suumboksi kontoris mooduli vastu ei vaheta?


Eks vist peangi vahetama, lihtsalt pole väga aega, et sinna Starmani kontorisse kobida, oleks saanud suvalisest elektroonika poest võtnud selle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 15:31:16 vasta tsitaadiga

laurx, probleemide põhjused ei ole selles, et mul toas 10x 2.4ghz wifi võrku levib. Ruuter pani kala, sest ta oli vigane. Starman paneb kala, sest nende süsteemid on mädad ja nad keelduvad seda tunnistamast.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 00:36:07 vasta tsitaadiga

ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi?
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 00:42:06 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi?

Täna viskas zoomis, et uus kanal vms. Ise neid ei vahi, nii et mind ei häiri. Peaasi, et nad eurospordi kallale ei lähe icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 00:42:59 vasta tsitaadiga

nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 00:44:25 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta

See mingi teine uuendus juba 2-3 kuu jooksul. Nii et äkki midagi veel muudetud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 08:58:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oldermann kirjutas:
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta

See mingi teine uuendus juba 2-3 kuu jooksul. Nii et äkki midagi veel muudetud

äkki hinda?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.01.2013 09:04:00 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta


Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 09:11:22 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi?

On küll, guugeldades leidsin üles. http://www.starman.ee/meediablogi/uuest-aastast-muutuvad-telekanalid-ja-hinnad
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 11:22:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Oldermann kirjutas:
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta


Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad.

No aga mis sa ikka teed, nutad ja maksad, kui alternatiivi pole icon_lol.gif
Kui aus olla, siis ma ise ei maksagi. Emal maal zoomtv ja endale sai võetud sama lepinguga lisakaart, mis maksab suht vähe. Pole kindel kas selle kuumakse yldse tõusiski.
Kiire otsing näitab, et lisakaart ikka 5€, nii et elu on lill edasi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 11:28:43 vasta tsitaadiga

Ma ID Discovery't eriti ei vaadanudki, NatGeo programm on ka juba selline, kust ma ehk kord nädalas midagi leian, aga enam ei viitsigi otsida sealt - kui millegi vaadatava peale juhtun, siis vaatan. Discovery näitab ka juba mingit jura enamasti...

Äkki History't aitab vaadata? Esialgu vähemalt, kui veel kordused korduma pole hakanud. icon_neutral.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.01.2013 12:33:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Oldermann kirjutas:
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta


Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad.

No aga mis sa ikka teed, nutad ja maksad, kui alternatiivi pole icon_lol.gif
Kui aus olla, siis ma ise ei maksagi. Emal maal zoomtv ja endale sai võetud sama lepinguga lisakaart, mis maksab suht vähe. Pole kindel kas selle kuumakse yldse tõusiski.
Kiire otsing näitab, et lisakaart ikka 5€, nii et elu on lill edasi thumbs_up.gif


Kuna oli plaanis Elioni IPTV lisaboks võtta aga Elioni novembrikuise hinnatõusu tõttu ca. 99€ ei näe mõtet nagu maksta, ootuses, et vast ostan sel aastal mõistliku hinnaga IPTV toega teleri siis ei teagi, mis teha.
Kas vaatan vähem telerit, noh, vahel nagu võiks midagi vaadata, või pikendan Zuumi lepingut. Hetkel lihtsalt rendin Zuumi vaatajakaarti.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 14:28:07 vasta tsitaadiga

kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi.
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.01.2013 16:17:00 vasta tsitaadiga

Oldermann kirjutas:
kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi.


Mul oli pakett L 7.99 ja tõusis 9,99 peale. Sellest ID ´kanalist on kahju jah, ei saagi enam teada, mis Dr. G teada saab..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 18:43:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Oldermann kirjutas:
kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi.


Mul oli pakett L 7.99 ja tõusis 9,99 peale. Sellest ID ´kanalist on kahju jah, ei saagi enam teada, mis Dr. G teada saab..

x2
Kuna ma enam Garavagliat ei näe, siis pole Zoomil ka mõtet enam. icon_mad.gif Lõpetan lähipäevil Starmaniga lepingu ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 19:26:57 vasta tsitaadiga

mul pakett M ja uus kanal on tekkinud france24. seda, mida nad lubasid ma küll ei näinud kanalite listis.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 19:44:07 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
mul pakett M ja uus kanal on tekkinud france24. seda, mida nad lubasid ma küll ei näinud kanalite listis.

Tegu pole Zuumi kanaliga, vaid Levira poolt edastatavaga. Starmaniga seos puudub. Ja tehakse seda sagedusloa tingimuste täitmiseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2013 19:46:30 vasta tsitaadiga

France24 on niisama tasuta leviv kanal.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 11.01.2013 21:55:31 vasta tsitaadiga

Persse hommikul kadus nett ära ja samuti telekapilt, helistan ja räägin loo ära, siis teatab, et majas on hooldustööd ja varsti korras. Tunnid hiljem netti ikka pole ja sama jama telekaga, helistan uuesti ja siis teatavad, et ammu tehtud ja probleem ainult minul. Teisipäeval saadavad siis tehniku...Paras bs..
_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 02:55:16 vasta tsitaadiga

Heee mul hommikul oli ka pilt kadunud telekal ja nett läinud.
Lõpuks suure nussi peale sain ainult etv tööle,muud kanalid ei töötand ikka ja nett ka.
Helistasin siis ka klienditoele ja pmts saatis mingi tädi mind sealt perse oma jubeda venelaze aksentiga.
Ütles,et vaadake nii kaua etv d kui tehnik tuleb ehk siis 14ndani. icon_lol.gif
Ma saatsin nad ka sinna samusesse ja viisin kõik seadmed tagasi kontorisse ja lõpetasin lepingu. icon_cool.gif
Kõigest kolm nädalat sai asi laitmatult töötada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 10:57:37 vasta tsitaadiga

elektrikute töökultuuri(tuse) pärast oli eile lõuna pool üsna mitu piirkonda interneti ja tv ta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2013 15:27:17 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Heee mul hommikul oli ka pilt kadunud telekal ja nett läinud.
Lõpuks suure <b>piixu</b> peale sain ainult etv tööle,muud kanalid ei töötand ikka ja nett ka.
Helistasin siis ka klienditoele ja pmts saatis mingi tädi mind sealt <b>piix</b> oma jubeda venelaze aksentiga.
Ütles,et vaadake nii kaua etv d kui tehnik tuleb ehk siis 14ndani. icon_lol.gif
Ma saatsin nad ka sinna samusesse ja viisin kõik seadmed tagasi kontorisse ja lõpetasin lepingu. icon_cool.gif
Kõigest kolm nädalat sai asi laitmatult töötada. icon_lol.gif


Üldriket polnud?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 13.01.2013 13:24:33 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:
<b>piixu</b> hommikul kadus nett ära ja samuti telekapilt, helistan ja räägin loo ära, siis teatab, et majas on hooldustööd ja varsti korras. Tunnid hiljem netti ikka pole ja sama jama telekaga, helistan uuesti ja siis teatavad, et ammu tehtud ja probleem ainult minul. Teisipäeval saadavad siis tehniku...Paras bs..

Just käidi uksetaga ja tehti alla minuti korda, mingi plõks olla tegemata olnud peale ühendust...Oleks esmaspäeval elioni ära kah kolinud kui ennem poleks saanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 13:31:44 vasta tsitaadiga

Alvaaro, mõnikord aitab tehaseseadete taastamisest ja kanalite uuesti otsimisest.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 13.01.2013 16:07:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
[b][... Ruuter pani kala, sest ta oli vigane. ...
Lülitasin WiFi kiirused ruuteris auto pealt B/G -le ja rohkem pole jukerdanud
Minu järeldus, see ruuter ei kannata n kiiruseid, loen seda puuduseks.

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 16:29:21 vasta tsitaadiga

Lepin 12M kiirusega ja võtsin Elioni tagasi. icon_neutral.gif
Üllatus üllatus. Mitte ainsatki probleemi pole nüüd 3 päeva jooksul olnud. Selline õnnis tunne kohe. Vaba aega jääb ülegi icon_biggrin.gif .

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 16:37:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Lepin 12M kiirusega ja võtsin Elioni tagasi. icon_neutral.gif
Üllatus üllatus. Mitte ainsatki probleemi pole nüüd 3 päeva jooksul olnud. Selline õnnis tunne kohe. Vaba aega jääb ülegi icon_biggrin.gif .

Nu vastukaaluks sulle ma lepin oma 150 megaga. 8 kuud probleeme pole olnud. Ei ainumastki, mis oleks Starmani põhjustatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.01.2013 16:39:01 vasta tsitaadiga

Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 16:40:34 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal.

Kui toimiv teenus ja 100 protsenti lubatud kiiruse saamine, siis küll.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 17:30:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Alvaaro, mõnikord aitab tehaseseadete taastamisest ja kanalite uuesti otsimisest.

Tegin aga ei toiminud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 17:45:27 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal.

aga ütle siis kui madal mu latt on? Sirka 9aastat starmanis olnud ja kõik kiirused tagatud. Ei saa aru kas inimestel muud teha ei ole kui pidevalt ühest kohast teise töllerdada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 19:44:19 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
laurx, probleemide põhjused ei ole selles, et mul toas 10x 2.4ghz wifi võrku levib. Ruuter pani kala, sest ta oli vigane. Starman paneb kala, sest nende süsteemid on mädad ja nad keelduvad seda tunnistamast.


Mul oli täpselt samasugune probleem elioniga, ruuter hakkas ca 20 minutit peale restarti kalama ja kaotas ca 50% kiirusest. 2 kuu jooksul ei suutnud nad korda teha seda, läksin starmani ja nüüd on juba üle aasta 100% toimiv teenus old.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2013 21:44:36 vasta tsitaadiga

Eks igaühel omad mured. Mina ei jaksanud enam nende "tehnilise toega" päevas päeva mitmeid tunde kakelda ja tulin tulema.
Peab ikka ignorant olema väites, et midagi viga pole, kui tegelikult oli probleeme iga päev mitmeid kordi.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.01.2013 00:17:03 vasta tsitaadiga

Ei saanudki nüüd siis täpselt aru, oli selles üliemotsionaalses loos torrent ka ikkagi mängus või mitte ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.01.2013 00:25:49 vasta tsitaadiga

Ei oska nagu kurta:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.