|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Indrekus
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2013 20:53:39
|
|
|
| Sinine info nupp näitab sagedust ja V-PID, A-PID ning P-PID kõigil neil sulgudes mingid numbrid ka taga. Aga S on 100% ja Q kõigub 98%-100%. Nu ja nii kaua kui ma seda infot seal vaatasin ilmus heli ka. Tuleb välja, et heli jõuab vahest ise ka kohale lõpuks, peab ainult ootama, aga noh ega see eriti normaalne vist pole. Teised kanalid tulevad kohe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
06.01.2013 20:57:06
|
|
|
| Indrekus kirjutas: |
| Sinine info nupp näitab sagedust ja V-PID, A-PID ning P-PID kõigil neil sulgudes mingid numbrid ka taga. Aga S on 100% ja Q kõigub 98%-100%. Nu ja nii kaua kui ma seda infot seal vaatasin ilmus heli ka. Tuleb välja, et heli jõuab vahest ise ka kohale lõpuks, peab ainult ootama, aga noh ega see eriti normaalne vist pole. Teised kanalid tulevad kohe. |
Mul on nii vahel et HD kanalite ei tule enne pilti ette kui boksi kinni ei pane ja uuesti ei käivita. On see tavaline?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.01.2013 21:49:31
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Nii. Järgmised kirjad vahetatud. Kirjutasin jämedalt ja tõmbasin veel joone ka alla, et probleeme ei esine ei Elioni ühendusega ega ka Elisa 3G netiga läbi mobiiltelefoni. Interneti katkemise probleem esineb AINULT Starmani ühendusega. Aga tehnilise toe eit raiub nagu kuradi kivikuju mulle, et probleem peab olema minu mängu ja töö serverites, sest nende poolt on kõik korras ning neil ei ole ühtki katkestust. Ka mini katkestusi mitte.
Saatsin ta pehmelt pikalt ja vahetan end Elioni peale tagasi. Pean leppima selle 12M kiirusega, sest see Starmani idiootsus ei kannata kriitikat. |
äkki markos viskab pilgu peale enne.
vastasel juhul usun, et saad VDSL2 elioni poolt kingikotti.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.01.2013 22:10:47
|
|
|
ah see katkemise jama on igalpool.
Teistel ispidel seda pole.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.01.2013 11:20:20
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Nii. Järgmised kirjad vahetatud. Kirjutasin jämedalt ja tõmbasin veel joone ka alla, et probleeme ei esine ei Elioni ühendusega ega ka Elisa 3G netiga läbi mobiiltelefoni. Interneti katkemise probleem esineb AINULT Starmani ühendusega. Aga tehnilise toe eit raiub nagu kuradi kivikuju mulle, et probleem peab olema minu mängu ja töö serverites, sest nende poolt on kõik korras ning neil ei ole ühtki katkestust. Ka mini katkestusi mitte.
Saatsin ta pehmelt pikalt ja vahetan end Elioni peale tagasi. Pean leppima selle 12M kiirusega, sest see Starmani idiootsus ei kannata kriitikat. |
äkki markos viskab pilgu peale enne.
vastasel juhul usun, et saad VDSL2 elioni poolt kingikotti. |
| ot: |
| Elion ei anna VDSL2-te eraklientidele veel. Mingites üksikutes kohtades "testivad" juba mitu kuud. Olen ka mitu korda kirjutanud neile, aga alati öeldakse, et ei saa. |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mygger
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2001
|
07.01.2013 11:44:10
|
|
|
| iir kirjutas: |
Just, mul ka soovitati WiFit parandada, eelnevalt kirjutan , et JUHTMEGA ühendus kalab...
ja siis see tehnik, käib ja vaatab, et signaalid korras, speedtest ok, kõik ju toimib.
Aga see et iga 60 (hiljem 50) min takka ühendus katkeb, seda nad ei näe, nende sõnutsi. Mis oli ka huvitav, et ennem olid katkestused täpselt 60 min, peale kaebamist muutus intervall maagiliselt 50 min peale.
Või oli see nüüd vastupidi, ei mäleta enam.
 |
Kusjuures mul oli sama teema. Enamvähem korra tunnis ühendus katkes natukeseks ajaks. Starmani poolt näitas, et kõik korras, katkestusi pole olnud, tehnik käis kohal, midagi ei leidnud.
Ja mis selgus? Keegi tuttav teadis, et selle uue WiFi-ga modemiga on selline jama, et kui arvutis käib Bitcomet, siis ongi nii. Kui vahetasin selle teise torrenti programmiga välja, siis pärast seda pole taolisi katkestusi olnud. Arvuti on muide traadi taga.
viimati muutis mygger 08.01.2013 10:20:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
07.01.2013 11:53:02
|
|
|
mygger,
Sa peaks Starmani tehnikuks minema.
| mygger kirjutas: |
Kusjuures mul oli sama teema. Enamvähem korra tunnis ühendus katkes natukeseks ajaks. Starmani poolt näitas, et kõik korras, katkestusi pole olnud, tehnik käis kohal, midagi ei leidnud.
Ja mis selgus? Keegi tuttav teadis, et selle uue WiFi-ga modemiga on selline jama, et kui arvutis käib Bittorrent, siis ongi nii. Kui vahetasin selle teise torrenti programmiga välja, siis pärast seda pole taolisi katkestusi olnud. |
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
07.01.2013 12:46:37
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| ... hakkas mu cisco ka jamama. Nimelt viskas wifi´st koguaeg välja ... |
Mul ka WiFi jamab, aitab disconn-connect,
digibox ei saada telekale õiget signaali millises resus (külgedesuhe) pilti peaks kuvama, varemalt elioni aminoga oli asi korras
digiboxi spdif signaalil on 1 stereokanalitest poole vaiksem,
need justkui pisiprobleemid, starmani olen nendest teavitanud
aga mul suht kallis aastane leping kaelas
tahaks seda veidi kärpida
näiteks loobuks dvb-c teenusest ja võtaks zuumi selle asemel
on keegi kuulnud, et starman tähtajalist lepingut tehniliste probleemide pärast muutnud, trahvita lõpetanud, või kuidagi vastu tulnud?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2013 14:06:07
|
|
|
naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: a) see on wi-fi - võtle nt inssider ja vaadake, mis eetris toimub + lisaks sellele töötavad 2,4ghz peal " juhuslikult" veel väga paljud teised juhtmevabad seadmed. b) ise oma mingite programmidega lasete seadmed telliseks. (bitkomeet on paha, bittoreeent on hea).. konfige oma kakasikutajad ära ja pange need traadi taha.
jrgmiseks tuleb keegi undama et "nää, mul on iksell pakett aga läbi tuleb ainult viiskend mega üle fifi"..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
07.01.2013 14:19:35
|
|
|
Tere,
Tahaks osta CI mooduli telekale aga Starman (zuumbox) väidab, et nad ei garanteeri, kas suvalisest poest ostetud kaart ikka toimub. Tundub nagu suht kummaline. Mõtlesin, et kõik ühesugused
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2013 14:23:34
|
|
|
ei ole ühesugused. ühed kollased conaxid olid, mis identimist ei teinud. miks sa suumboksi kontoris mooduli vastu ei vaheta?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
07.01.2013 14:37:44
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: ... |
mul vähemalt kanalid ei kattu ja miskit ei koorma
jukerdavad need läpatsid, mis n kiiruse ruuteriga kokku lepivad (vanemate läpatsitega probleemi ei esine)
samad läpatsid teiste ruuteritega korras
võrgukaartide driverid värskeimad võimalikud
... tundub, et jamab ikkagi see cisco karp
on keegi kuulnud, et starman tähtajalist lepingut tehniliste probleemide pärast muutnud, trahvita lõpetanud, või kuidagi vastu tulnud?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.01.2013 14:41:53
|
|
|
ei. Mul oli tähtajaline läbi ja loobusin internetist, tv jäi alles, ikka väänati trahv, niinimetatud paketi muutmise tasu. Kuigi nad teadsid, et mul nett ei tööta ja keegi midagi teha ei oska.
Aga tarbijakaitse võib aidata, kui on tõestatud et sul ei toimi kõik nagu peab ja siis nad ei tohi küsida mingit trahvi selle eest.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
07.01.2013 14:43:14
|
|
|
| laurx kirjutas: |
naljamehed, see fifi jamab teil selle pärast et: a) see on wi-fi - võtle nt inssider ja vaadake, mis eetris toimub + lisaks sellele töötavad 2,4ghz peal " juhuslikult" veel väga paljud teised juhtmevabad seadmed. b) ise oma mingite programmidega lasete seadmed telliseks. (bitkomeet on paha, bittoreeent on hea).. konfige oma kakasikutajad ära ja pange need traadi taha.
jrgmiseks tuleb keegi undama et "nää, mul on iksell pakett aga läbi tuleb ainult viiskend mega üle fifi".. |
Järgmine Starmani tehnik, kes postitusi lugeda ei oska?
Mine loe nüüd eelmist lehekülge ja mõtle natuke enne, kui lolluseid postitad.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2013 14:44:07
|
|
|
peaaegu. mis su point on?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
07.01.2013 15:23:04
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ei ole ühesugused. ühed kollased conaxid olid, mis identimist ei teinud. miks sa suumboksi kontoris mooduli vastu ei vaheta? |
Eks vist peangi vahetama, lihtsalt pole väga aega, et sinna Starmani kontorisse kobida, oleks saanud suvalisest elektroonika poest võtnud selle
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
08.01.2013 00:36:07
|
|
|
ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi?
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2013 00:42:06
|
|
|
| Oldermann kirjutas: |
| ID asemel history? tore küll, et history on, aga ID'st on kahju, zoomi algusest peale jälginud . kodulehel pole sõnagi? |
Täna viskas zoomis, et uus kanal vms. Ise neid ei vahi, nii et mind ei häiri. Peaasi, et nad eurospordi kallale ei lähe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
08.01.2013 00:42:59
|
|
|
nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2013 00:44:25
|
|
|
| Oldermann kirjutas: |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
See mingi teine uuendus juba 2-3 kuu jooksul. Nii et äkki midagi veel muudetud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2013 08:58:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Oldermann kirjutas: |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
See mingi teine uuendus juba 2-3 kuu jooksul. Nii et äkki midagi veel muudetud |
äkki hinda?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.01.2013 09:04:00
|
|
|
| Oldermann kirjutas: |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.01.2013 11:22:36
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Oldermann kirjutas: |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad. |
No aga mis sa ikka teed, nutad ja maksad, kui alternatiivi pole
Kui aus olla, siis ma ise ei maksagi. Emal maal zoomtv ja endale sai võetud sama lepinguga lisakaart, mis maksab suht vähe. Pole kindel kas selle kuumakse yldse tõusiski.
Kiire otsing näitab, et lisakaart ikka 5€, nii et elu on lill edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.01.2013 11:28:43
|
|
|
Ma ID Discovery't eriti ei vaadanudki, NatGeo programm on ka juba selline, kust ma ehk kord nädalas midagi leian, aga enam ei viitsigi otsida sealt - kui millegi vaadatava peale juhtun, siis vaatan. Discovery näitab ka juba mingit jura enamasti...
Äkki History't aitab vaadata? Esialgu vähemalt, kui veel kordused korduma pole hakanud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.01.2013 12:33:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Oldermann kirjutas: |
| nägin ka seda uuendust, aga ei arvanud, et midagi selle asemel ära kärbivad, kummaline, et kodulehel pole sõnagi selle kohta |
Klientidele tuli novembrikuu arvega info, et tõuseb hind ja ID Discovery asemele tuleb jaanuarist History.
Arvet ilmselt keegi ei vaata, kõik rõõmsalt maksavad. |
No aga mis sa ikka teed, nutad ja maksad, kui alternatiivi pole
Kui aus olla, siis ma ise ei maksagi. Emal maal zoomtv ja endale sai võetud sama lepinguga lisakaart, mis maksab suht vähe. Pole kindel kas selle kuumakse yldse tõusiski.
Kiire otsing näitab, et lisakaart ikka 5€, nii et elu on lill edasi  |
Kuna oli plaanis Elioni IPTV lisaboks võtta aga Elioni novembrikuise hinnatõusu tõttu ca. 99€ ei näe mõtet nagu maksta, ootuses, et vast ostan sel aastal mõistliku hinnaga IPTV toega teleri siis ei teagi, mis teha.
Kas vaatan vähem telerit, noh, vahel nagu võiks midagi vaadata, või pikendan Zuumi lepingut. Hetkel lihtsalt rendin Zuumi vaatajakaarti.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oldermann
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
08.01.2013 14:28:07
|
|
|
kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi.
_________________ ei ole allkirja |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.01.2013 16:17:00
|
|
|
| Oldermann kirjutas: |
| kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi. |
Mul oli pakett L 7.99 ja tõusis 9,99 peale. Sellest ID ´kanalist on kahju jah, ei saagi enam teada, mis Dr. G teada saab..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
08.01.2013 18:43:13
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Oldermann kirjutas: |
| kus juures nägin küll, et 7.99 asendus 8.99, selles ühes euros polegi küss, vaid ID on kuradi kahju, see oli mõnus vaatamine õhtuti voodis nokkides. nat geo, tlc ja history on ka head muidugi. |
Mul oli pakett L 7.99 ja tõusis 9,99 peale. Sellest ID ´kanalist on kahju jah, ei saagi enam teada, mis Dr. G teada saab.. |
x2
Kuna ma enam Garavagliat ei näe, siis pole Zoomil ka mõtet enam. Lõpetan lähipäevil Starmaniga lepingu ära
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
08.01.2013 19:26:57
|
|
|
mul pakett M ja uus kanal on tekkinud france24. seda, mida nad lubasid ma küll ei näinud kanalite listis.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2013 19:44:07
|
|
|
| busse kirjutas: |
| mul pakett M ja uus kanal on tekkinud france24. seda, mida nad lubasid ma küll ei näinud kanalite listis. |
Tegu pole Zuumi kanaliga, vaid Levira poolt edastatavaga. Starmaniga seos puudub. Ja tehakse seda sagedusloa tingimuste täitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
11.01.2013 21:55:31
|
|
|
Persse hommikul kadus nett ära ja samuti telekapilt, helistan ja räägin loo ära, siis teatab, et majas on hooldustööd ja varsti korras. Tunnid hiljem netti ikka pole ja sama jama telekaga, helistan uuesti ja siis teatavad, et ammu tehtud ja probleem ainult minul. Teisipäeval saadavad siis tehniku...Paras bs..
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
12.01.2013 02:55:16
|
|
|
Heee mul hommikul oli ka pilt kadunud telekal ja nett läinud.
Lõpuks suure nussi peale sain ainult etv tööle,muud kanalid ei töötand ikka ja nett ka.
Helistasin siis ka klienditoele ja pmts saatis mingi tädi mind sealt perse oma jubeda venelaze aksentiga.
Ütles,et vaadake nii kaua etv d kui tehnik tuleb ehk siis 14ndani.
Ma saatsin nad ka sinna samusesse ja viisin kõik seadmed tagasi kontorisse ja lõpetasin lepingu.
Kõigest kolm nädalat sai asi laitmatult töötada.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.01.2013 10:57:37
|
|
|
elektrikute töökultuuri(tuse) pärast oli eile lõuna pool üsna mitu piirkonda interneti ja tv ta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.01.2013 15:27:17
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Heee mul hommikul oli ka pilt kadunud telekal ja nett läinud.
Lõpuks suure <b>piixu</b> peale sain ainult etv tööle,muud kanalid ei töötand ikka ja nett ka.
Helistasin siis ka klienditoele ja pmts saatis mingi tädi mind sealt <b>piix</b> oma jubeda venelaze aksentiga.
Ütles,et vaadake nii kaua etv d kui tehnik tuleb ehk siis 14ndani.
Ma saatsin nad ka sinna samusesse ja viisin kõik seadmed tagasi kontorisse ja lõpetasin lepingu.
Kõigest kolm nädalat sai asi laitmatult töötada.  |
Üldriket polnud?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
13.01.2013 13:24:33
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
| <b>piixu</b> hommikul kadus nett ära ja samuti telekapilt, helistan ja räägin loo ära, siis teatab, et majas on hooldustööd ja varsti korras. Tunnid hiljem netti ikka pole ja sama jama telekaga, helistan uuesti ja siis teatavad, et ammu tehtud ja probleem ainult minul. Teisipäeval saadavad siis tehniku...Paras bs.. |
Just käidi uksetaga ja tehti alla minuti korda, mingi plõks olla tegemata olnud peale ühendust...Oleks esmaspäeval elioni ära kah kolinud kui ennem poleks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
13.01.2013 16:07:15
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| [b][... Ruuter pani kala, sest ta oli vigane. ... |
Lülitasin WiFi kiirused ruuteris auto pealt B/G -le ja rohkem pole jukerdanud
Minu järeldus, see ruuter ei kannata n kiiruseid, loen seda puuduseks.
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.01.2013 16:37:38
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Lepin 12M kiirusega ja võtsin Elioni tagasi.
Üllatus üllatus. Mitte ainsatki probleemi pole nüüd 3 päeva jooksul olnud. Selline õnnis tunne kohe. Vaba aega jääb ülegi . |
Nu vastukaaluks sulle ma lepin oma 150 megaga. 8 kuud probleeme pole olnud. Ei ainumastki, mis oleks Starmani põhjustatud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.01.2013 16:39:01
|
|
|
Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.01.2013 16:40:34
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal. |
Kui toimiv teenus ja 100 protsenti lubatud kiiruse saamine, siis küll.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.01.2013 17:30:57
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Alvaaro, mõnikord aitab tehaseseadete taastamisest ja kanalite uuesti otsimisest. |
Tegin aga ei toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
13.01.2013 17:45:27
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| Oliverk, järelikult su latt on piisavalt madal. |
aga ütle siis kui madal mu latt on? Sirka 9aastat starmanis olnud ja kõik kiirused tagatud. Ei saa aru kas inimestel muud teha ei ole kui pidevalt ühest kohast teise töllerdada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.01.2013 19:44:19
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| laurx, probleemide põhjused ei ole selles, et mul toas 10x 2.4ghz wifi võrku levib. Ruuter pani kala, sest ta oli vigane. Starman paneb kala, sest nende süsteemid on mädad ja nad keelduvad seda tunnistamast. |
Mul oli täpselt samasugune probleem elioniga, ruuter hakkas ca 20 minutit peale restarti kalama ja kaotas ca 50% kiirusest. 2 kuu jooksul ei suutnud nad korda teha seda, läksin starmani ja nüüd on juba üle aasta 100% toimiv teenus old.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
13.01.2013 21:44:36
|
|
|
Eks igaühel omad mured. Mina ei jaksanud enam nende "tehnilise toega" päevas päeva mitmeid tunde kakelda ja tulin tulema.
Peab ikka ignorant olema väites, et midagi viga pole, kui tegelikult oli probleeme iga päev mitmeid kordi.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
14.01.2013 00:17:03
|
|
|
| Ei saanudki nüüd siis täpselt aru, oli selles üliemotsionaalses loos torrent ka ikkagi mängus või mitte ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.01.2013 00:25:49
|
|
|
Ei oska nagu kurta:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|