Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RaitzZz
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 04.01.2013 17:18:11 vasta tsitaadiga

Windows 7 plaadiga ei lõpetanud installimist ära. Mingi maa pealt tegi endale restardi ja edasi ei toimunud midagi.Ja nüüd kui ennast käima paneb siis pakub kas jätkata installimist (mis ei tööta) või siseneda windows kaheksaga Kahte windowsi ei taha. Lihtsalt ei meeldi.
Mängud mis ei tööta on dirt 2 ja 3. Ja üldiselt mulle lihtsalt ei meeldi windows 8.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.01.2013 17:20:54 vasta tsitaadiga

Dirt3 töötab väga ilusti. Viga on sul driverites või milleski puuduolevas mitte windows8's.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaitzZz
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 04.01.2013 20:32:02 vasta tsitaadiga

Kas ostes ei peaks kõik vajalikud draiverid olemas olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.01.2013 20:50:10 vasta tsitaadiga

Kas sa arvad, et ei pea ühtegi softi update ega driveri uuendust ise tegema järgmise aasta-kahe-kolme jooksul kui sul see arvuti on?
Või siis eriti veel kui uus OS on just välja tulnud ja päris kõik mängu/programmitootjat võibolla pole veel jõudnud ühelduvust kontrollida/korrastada ja seega alles hiljuti on mõne uuenduse välja lasnud (olgu siis mängule patchina või videokaardi tootja driveri näol).

minuarust elementaarne esimese asjana kõik uuendused ja driverid üle käia eriti veel kui tegu on pre-installed OS'ga just ostetud arvuti näol.
lisaks muidugi igasugune eel-installitud saast või reklaam-programmijupid maha võtta.

Panin dirt2 ka peale just ekstra selle teema pärast. töötab vabalt ilma probleemideta.

kui metro UI välja arvata siis on täpselt sama mis win7 , lihtsalt igas mõttes kiirem. metro ui saad ebavajaliku unpinnides ja endale vajalik sinna pin'des edukalt ka startmenüü mõtteliselt enda jaoks teha. kui üldse ei istu siis tõmba Start8 ja saadki omale "vana" start menüü tagasi.
rohkem ma ei leia küll mis sulle seal meeldida ei saaks või teistmoodi oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.01.2013 21:15:07 vasta tsitaadiga

RaitzZz kirjutas:
Windows 7 plaadiga ei lõpetanud installimist ära. Mingi maa pealt tegi endale restardi ja edasi ei toimunud midagi.Ja nüüd kui ennast käima paneb siis pakub kas jätkata installimist (mis ei tööta) või siseneda windows kaheksaga Kahte windowsi ei taha. Lihtsalt ei meeldi. ...

Kustuta siis Windows 7 paigaldamisel enne kõvakettalt kõik partitsioonid maha, BIOS-es määrad DVD seadme esimeseks , installi meedia lugejasse ja DVD_lt käima-> Windows 7 puhas installeerimine (Clean install)
tsitaat:
kui üldse ei istu siis tõmba Start8 ja saadki omale "vana" start menüü tagasi.

Kui ei istu, siis lastakse see saast maha, mitte ei hakata igasuguste lisaprogrammide abil teist enam vähem söödavaks tegema, pealegi hõiskas MS maha, et Windows 8 võib asendada ametlikult vanema versiooniga, vist isegi kuni Vistani -> Windows 8 Pro OEM will allow for downgrades to Win 7 and Vista -- TechSpot

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaitzZz
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 04.01.2013 22:34:53 vasta tsitaadiga

Kas kodanik InterFace peab mind tõepoolest nii rumalaks? Kuna ma kõik võimalikud mängu foorumid olen läbi kamminud ja ja proovinud uuendada GFWL ja kasutada erinevaid cracke ja asju siis lõpuks oli lihtsalt selline tunne ,et mängud ei sobi win 8-ga .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.01.2013 22:38:11 vasta tsitaadiga

No kuidas ma siis just praegusel hetkel selle lahti saan teha?
Sul on raudselt kas vana videodriver või GLWL ei ole v3.5.50
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2013 22:49:46 vasta tsitaadiga

küsida tohib mis arvuti andmed on?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 16:55:38 vasta tsitaadiga

Keegi teab, miks logon screen'i tausta muutes see mingite hetkede pärast ise defaulti tagasi läheb?
Eelmiste win-installide ajal sellist jama pole olnud, nüüd on.
Tausta vahetan sellega

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 18:47:24 vasta tsitaadiga

rmc, pakun, et toimub mingi programmi poolt süsteemi kontrollimine ja parandamine. Kui sa käivitad sfc /scannow, siis see muuhulgas teatab ka logon screeni kohta, et oli probleem, mis parandati. Peale seda on default pilt.

Mina kasutan logonstudiot, vaja korra käivitada ja rohkem pole programmi vaja. Eelduste kohaselt pole vahet, millega muudad, aga süsteemi jaoks on see lubamatu, kui kontrollimine käivitatakse.

Kui see sul liiga tihti esineb, pead üle vaatama programmid, mis sul töötavad või taskid, mis on ajastatud käivituma. icon_confused.gif

Mul igatahes probleeme pole, ise pilt ära muutunud ei ole, vaid pärast sfc käivitamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.01.2013 19:05:43 vasta tsitaadiga

Seoses uue arvuti ostuga sattusin ootamatu probleemi ette, nimelt kuidas muuta jäädavalt veebibrauseri (Firefox, sama probleem ka Chromega) teksti suurust? Full HD 1920x1080 ekraani tõttu on tekst liiga pisike. Display settingute alt Medium või Large font valides muutub tekst suuremaks igal pool peale veebibrauseri. Ctrl + hiirerullikuga saab teksti kenasti normi ajada, aga seda vaid esimese restardini, siis on jälle pisike tagasi. Firefoxi settingutest Content->Fonts & Colors alt teksti suuruse numbreid muutes ei muutu midagi (või teen midagi valesti). Küsimus siis ongi, et kuidas Ctrl+hiirerullikuga saavutatud normaalset tekstisuurust salvestada, et see tagasi väikeseks ei muutuks?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2013 20:30:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi teab, miks logon screen'i tausta muutes see mingite hetkede pärast ise defaulti tagasi läheb?
Eelmiste win-installide ajal sellist jama pole olnud, nüüd on.
Tausta vahetan sellega

Arvatavasti tegu programmis millega sa vahetad. Proovi logonstudiot.
Troll kirjutas:
Seoses uue arvuti ostuga sattusin ootamatu probleemi ette, nimelt kuidas muuta jäädavalt veebibrauseri (Firefox, sama probleem ka Chromega) teksti suurust? Full HD 1920x1080 ekraani tõttu on tekst liiga pisike. Display settingute alt Medium või Large font valides muutub tekst suuremaks igal pool peale veebibrauseri. Ctrl + hiirerullikuga saab teksti kenasti normi ajada, aga seda vaid esimese restardini, siis on jälle pisike tagasi. Firefoxi settingutest Content->Fonts & Colors alt teksti suuruse numbreid muutes ei muutu midagi (või teen midagi valesti). Küsimus siis ongi, et kuidas Ctrl+hiirerullikuga saavutatud normaalset tekstisuurust salvestada, et see tagasi väikeseks ei muutuks?

CTRL+Hiire rullik peaks Firefoxis salvestama lehe teksti suuruse, aga seda ainult konkreetsel lehel. Globaalselt igal veebilehel see ei toimi. Kui aga ka samal lehel tehtud CTRL+Hiir zoomi muudatus ei toimi pärast brauseri restarti, siis ehk seatud sul liiga agressiivselt eemaldama andmeid pärast brauseri sulgemist (nö self-sanitize). Tools-Privacy-Settings ja linnuke eest Site Preferences valikult.
Lisaks kirjelduse järgi võiks sulle see sobida Firefoxile: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/nosquint/?src=search

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.01.2013 20:46:38 vasta tsitaadiga

Thx, Tomorrow, see Nosquint aitas, nüüd on ka peale restarti suurus paigas.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 07.01.2013 21:05:08 HP pavilion g7ga windows 7 ei lase teha suurtähti vasta tsitaadiga

Aitab. Ligi aasta olen seda kannatanud.
Probleem selline, et ma ei saa sift klahviga suuri tähti teha. Kusjuures ei tööta kumbki sift klahv. Mõnikord, lause alguses saan aga sedagi mitte alati. OP süsteemiks on windows 7 ja arvutiks Pavilion g7.
V <- näed, see täht isegi tuli shiftiga. A<-ga selle pidin tegema juba caps locki sisse lülitades. Tüütu on. Seda enam, et kasutan arvutit suht palju kirjatööks.
Võimalik, et probleem on riistvaraline aga mulle tundub siiski et tarkvaraline, sest mängudes see klahv funkas mul minuarust. Smuti töötavad mõlemad shiftid kenasti kui on vaja, no ma ei tea, sulge, kaldkriipsu või muid märke trükkida, mille saamine eeldab shift klahvi kastuamist: "#¤%&/()=/()==&%¤ <- toimib laitmatult.

Seega on asi siiski tarkvaraline - ilmselt on mul kusagil mingi linnuke tehtud, mis laseb arvutil ise otsustada, millal on paslik sõna suurtähega alsutada ja millal mitte. Aga kuidas sellest vabaneda?

Aidake, palun.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2013 21:22:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tänud, panin sellega.. vaatab, kuidas läheb.. Imelik see, et OEM default'i all oli taust olemas, a muutis ära ikkagi.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.01.2013 22:07:00 vasta tsitaadiga

Kui miski ei aita ja kahtlustad, et viga Windows`is siis HP puhul on võimalik kerget tehase Windows taastada, nagu poest ostes oli, see muidugi tähendab tühja kõvaketast, et kõik oma vajaliku kraami pead enne arvutist kuhugi teisele, välisele kõvakettale salvestama.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.01.2013 22:25:29 vasta tsitaadiga

Alusta sellest, et kustutad Device Manageri alt ära klaveri draiveri. Siis Restat, et mis siis toimub kui klaver uuesti installitakse?

Ja veel, kas mõne muu op.süsteemi (a la Linux näiteks) all on asjad korras?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 08.01.2013 01:31:17 vasta tsitaadiga

Kustutasin driveri ära ja windows installis selle endale uuesti. Muutust see, et nüüd saab shiftiga suuri tähti valikuliselt.
Paremat Sifti all hoides muutuvad suureks: TYÜÕÄHGZXCVBNM.

Vasakut shifti all hoides aga ilmuvad: QWERTYUIOPÜÕÄHGBN

Ülejäänud tähed jäävad vastavat shifti all hoides lihtsalt kuvamata mitte ei ilmu väikselt.

Mingi jura icon_sad.gif

(Ausõna, ma ei ole seeni söönud)

P.S muud op. sys-i mul arvutis pole.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 01:44:50 vasta tsitaadiga

Eraldi USB klaveriga sama jama?

Testida saad Linuxiga nii, et tõmbad omale nt. Ubuntu Live-DVD (või "kirjutad" selle mälupulgale) ja buudid masina Ubuntusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 08.01.2013 02:15:23 vasta tsitaadiga

Katsun kohe teise klaveriga kah aga praegu tõmbasin endale mingi keyboardi testimise proge mis registreerib klahjvivajutuse. Selle järgi igatahes töötavad mõlemad shiftid.

EDIT: Pagan, kolikambris vedeleval klaveril polnud mitte USB vaid hmm....see ümar ots. Pole seda kusagile pista.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 04:38:52 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:


P.S muud op. sys-i mul arvutis pole.
Ubuntut saab proovida otse pulgalt/plaadilt. Ei pea seda arvutisse installima. Lihtsalt tirimise vaev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 12:34:01 vasta tsitaadiga

Hirensil peaks olema ka MiniXP, kui Windowsit vaja katsetada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.01.2013 12:38:56 vasta tsitaadiga

Kas windows 7 64bit süsteemil on kuskil mõni korralik (loe: linuxilik) logi millest võiks arusaada miks masin külmkäivitusel kinni jookseb, vahel logo animatsioonil vahel parooli sisestamise ajal?
masin lihtsat seiskub, pilt mis parasjagu ees oli jääb ette ja hiir ega klaver ei tööta. S.M.A.R.T näikse korras olema.
leian küll igasuguseid, mis viitavad vigadele pärast kokkujooksu, näiteks selle kohta, et masinat ei lülitatud korralikult välja kuna vajutasin reset nuppu.

Pingviiniga töötas see masin ca 2 aastat probleemitult.
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 15:00:02 vasta tsitaadiga

Eriti loota ei tasu, aga võid proovida logimisega bootimist. Sisse lülitada saad kas msconfig dialoogist või bootimisel F8 (või F5) klahviga avanevast menüüst. Minul pole sellest seni abi olnud.

Kas windows safe modes toimib paremini?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.01.2013 16:26:10 vasta tsitaadiga

sellest logist mis räägib vaid käivitatavates draiveritest pole abi

safe mode pole proovinud, sest kui masin peale mitmekordset tõrkumist nõustub käima minema töötab ta korralikult. kuni järgmise külmkäivituseni.
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 16:28:44 vasta tsitaadiga

Vaata mis ta pingviini käivitamisel ütleb. Juhul kui pole paigaldatud, siis USB pulga pealt.
Ehk on riistvara vanuseprobleemid - emaplaadi konded vms.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.01.2013 16:30:45 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
sellest logist mis räägib vaid käivitatavates draiveritest pole abi

safe mode pole proovinud, sest kui masin peale mitmekordset tõrkumist nõustub käima minema töötab ta korralikult. kuni järgmise külmkäivituseni.

Pigem on tegu mõne "raua veaga", kus mõni sild või kontroller vms. "jubin" lollusi teeb ja siis selle peale "masin hangub".

Pista mõni teine kõvaketas sisse, lükka op. süsteem peale ja näed kohe, kas sama jama jätkub. Kui jätkub, siis pead kurja pilguga emaplaadi suunas vaatama. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 08.01.2013 19:14:06 vasta tsitaadiga

Siin eelmisel lehel oli juttu nats NET Framework´ist. Milliseid täpsemalt ja mis järjekorras te neid peale lasete? Vaatasin, et mõnes foorumis soovitatakse just vastupidises järjekorras installida uuem enne ja siis vanem. Samas jälle uuem peaks vanema vead parandama. Kui vanem pärast lasta kas see ei riku mõnd parandust mis uuema installeri poolt tehtud. Ise panin enne oma XP Pro SP3´e nii... NET 2.0SP2; 3.0; 3,5; 4.
Millises järjekorras neile NET Framework... Win 7 SP1 64bit ja Win XP Pro SP3 32 bit?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2013 19:28:30 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Siin eelmisel lehel oli juttu nats NET Framework´ist. Milliseid täpsemalt ja mis järjekorras te neid peale lasete? Vaatasin, et mõnes foorumis soovitatakse just vastupidises järjekorras installida uuem enne ja siis vanem. Samas jälle uuem peaks vanema vead parandama. Kui vanem pärast lasta kas see ei riku mõnd parandust mis uuema installeri poolt tehtud. Ise panin enne oma XP Pro SP3´e nii... NET 2.0SP2; 3.0; 3,5; 4.
Millises järjekorras neile NET Framework... Win 7 SP1 64bit ja Win XP Pro SP3 32 bit?

Win7 SP1 ainult 4.5 peale ja muud pole vaja, sest see asendab 4.0 ja 3.5 on juba vaikimisi kaasas. Vanemaid pole mõtet üldse enam paigaldada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.01.2013 19:47:31 vasta tsitaadiga

just eile sattusin programmi otsa, mis keeldus W7 arvutisse installeerumast ilma net framework 1.1 -ta. Kusjuures tahtis, et ka uus oleks peal. Sai siis 4.5 enne ja 1.1 pärast peale lastud... see lahendus sobis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 08.01.2013 19:55:00 vasta tsitaadiga

Nõndaks, proovisin Ubuntuga, täpselt sama jama. Osad tähed ilmuvad, osad mitte. See vist peseb windowsi süüst puhtaks. Aga ei välista ilmselt vigase klaveridraiveri võimalust. Sest minuarust enne seda, kui ma polnud draivereid korra maha lasknud ja windowsil neid endal uuesti peale panna lasknud, ei saanud ma niiki palju tähti shiftiga teha, kui ma pärast seda saan.
Äkki peaks veelkorra driverid maha laskma?
Või on äkki mingid alternatiivsed driverid saadaval?

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 19:58:06 vasta tsitaadiga

klaveri eemaldamist ja tagasipanekut oled ilmselt juba proovinud?...oli see viga kohe ostes v6i tekkis millalgi?...mille tagaj2rjel?...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 20:00:28 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
See vist peseb windowsi süüst puhtaks. Aga ei välista ilmselt vigase klaveridraiveri võimalust.

Aga see kustutatud klaviatuuridraiver oligi ju Windowsi oma ja Ubuntu korral ei puutu üldse asjasse. Seega võid draiveri küll rahule jätta.
 
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 20:08:50 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
just eile sattusin programmi otsa, mis keeldus W7 arvutisse installeerumast ilma net framework 1.1 -ta. Kusjuures tahtis, et ka uus oleks peal. Sai siis 4.5 enne ja 1.1 pärast peale lastud... see lahendus sobis.

Mul ka nii olnud ja erinevate versioonidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 08.01.2013 20:12:24 vasta tsitaadiga

emty kirjutas:
klaveri eemaldamist ja tagasipanekut oled ilmselt juba proovinud?...oli see viga kohe ostes v6i tekkis millalgi?...mille tagaj2rjel?...


Ma avastasin selle umbes nädal või mõned päevad peale ostu, ma arvan. Äkki HP keeras ennast ise kuidagi oma uuendustega, mis ta alguses sikutas, nässu? Samas võis olla ka kohe ostes. Mingit möginat ma klaverile peale ajanmud ei ole, põrutada pole kah masin kuidagi saanud, kenasti laual seisnud koguaeg.
Klaverit lahti pole tahtnud kiskuda. Mul peaks praegu veel mõned nädalad garantiiaeg kestma, nii et pigem laseks selle raames seda teha. Kuigi see on kah jube tüütu - arvutist mingi X aeg ilma ja smamamoodi tuleb vist kogu kõvakettal olev kraam kuhugi ümber tõsta.

Äkki on kellelgi veel mingeid alternatiivseid ideid?

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.01.2013 20:20:47 vasta tsitaadiga

Kui viga füüsiline, klaviatuuris, siis kasuta ikka garantii võimalus ära, pärast hakkad muidu uut klaviatuuri ostma
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2013 20:33:32 vasta tsitaadiga

Kehvad programmid siis. Jooksutan ka ise üle 150 erineva proge (korraga installitud kuskil 50 kandis) ja neist hea osa on suht spetsiifilised mis nõuavad teatud lisasid. Aga sellise otsa pole veel komistanud mis nii vana .NET versiooni tahaks
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 21:32:25 vasta tsitaadiga

Kui kahes erinevas op-süsteemis klaviatuur samamoodi jamab, on ju üsna üheselt selge, et viga on klaviatuuris. Tee mida Marie soovitas ja kasuta garantiid.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 21:36:17 vasta tsitaadiga

1.1 on üldse üks perversne moodustis, mis endale eraldi kasutaja loob ja muud jampsi kokku keerab. Ma väldin seda igal võimalusel juba selle ilmumisest saati.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 08.01.2013 22:23:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Jooksutan ka ise üle 150 erineva proge (korraga installitud kuskil 50 kandis) ja neist hea osa on suht spetsiifilised mis nõuavad teatud lisasid.
Kas sul on see suur hulk progesi erinevates arvutites või on ühe Win´i alla mitu kasutajat tehtud või kasutad hoopis dual/multiboot võimalust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2013 23:11:35 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Jooksutan ka ise üle 150 erineva proge (korraga installitud kuskil 50 kandis) ja neist hea osa on suht spetsiifilised mis nõuavad teatud lisasid.
Kas sul on see suur hulk progesi erinevates arvutites või on ühe Win´i alla mitu kasutajat tehtud või kasutad hoopis dual/multiboot võimalust?

Kõik ühes arvutis ühe kasutaja all, kuigi osa asju jooksutan ainult virtuaalmasinas.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 08.01.2013 23:55:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kõik ühes arvutis ühe kasutaja all, kuigi osa asju jooksutan ainult virtuaalmasinas.

Kas Win selle koorma all hapuks ei lähe? Mis võimalused v mida soovitate mulle kui ma Win´i nii hästi hoida ei oska kuid tahaksin teha nii, et need kolm asja tingimata eraldi oleks...
* Põhiliselt vajaminevad proged, ehk Win mida igapäev kasutan.
* Soovin videotöötlust veits õppida oma tarbeks, selle kallal pusida ja erinevaid progesi proovida selles vallas.
* Mõned mängud vahel mängimiseks
1.Kui teen mitu kasutajat kas see oleks lahendus või keerates midagi ühe kasutaja all hullusti pekki mõjutab see tervet süsteemi? Kui mitu kasutajat on loodud ja palju asju installitud kas need koormavad lõppkokkuvõtteks ikkagi OS´i ära?
2.Teise võimalusena näen mitu Wini eraldi installida samale kettale eraldi partitsioonidesse.
3.Kuidas VHD (Virtual Hard Disk) kasutamisega on, pole proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2013 00:23:22 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
1.Kui teen mitu kasutajat kas see oleks lahendus või keerates midagi ühe kasutaja all hullusti pekki mõjutab see tervet süsteemi? Kui mitu kasutajat on loodud ja palju asju installitud kas need koormavad lõppkokkuvõtteks ikkagi OS´i ära?

Üldiselt kui tavakasutaja konto all midagi teha, siis see süsteemi ei tohiks eriti mõjutada. Administraatori konto alt on jah võimalik ka süsteemi tööd häirida. See palju asju installitud on niivõrd ei mõjuta, kui see palju erinevat kraami installitud on. Kui 10+ üritab käivitusel käima minna või paigaldab oma lollaka toolbari, siis see põhjustab probleeme.
Longero kirjutas:
2.Teise võimalusena näen mitu Wini eraldi installida samale kettale eraldi partitsioonidesse.

Liiga kirjuks läheb. Parem üks win.
Longero kirjutas:
3.Kuidas VHD (Virtual Hard Disk) kasutamisega on, pole proovinud?

Olen proovinud k.a VHD pealt bootimine. Viimasel ajal siiski enam mitte, kuna virtuaalmasina tegemine sätitud võimalikult kiireks ja mugavaks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.01.2013 00:42:21 vasta tsitaadiga

Tänud Tomorrow, Virtuaalmasin on ok värk, natukse olen seda proovinud, aga sellel on üks suur puudus... mõnda väga ressurssinõudvat proget v mängu sellega eriti ei jooksuta samakiirelt kui Winis eneses.
VHD tundus ahvatlev ja turvaline võimalus, kuid pean rohkem lugema selle kohta. Ilmselt peab omal nahal proovima, ega muidu ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2013 09:10:20 vasta tsitaadiga

Kõik virtualiseerimine on aeglasem kui päris install. Kui palju aeglasem see sõltub prosest ja kasutatavast virtualiseerimismeetodist.
Ise kasutan Oracle VM Virtualbox. Virtuaalmasina loon käsurea batch failiga, sest see kiirem, kui käsitsi iga kord GUI kaudu hakata sättima. Kõik virtualiseerimissätted sisse lülitatud programmis ja BIOS-s. Raudvaraline kiirendus on kah üsna hea. Aero jms kõik toimib. Mänge loomulikult proovinud pole ja ei proovigi. VM pole mängude jaoks. Vähemalt mitte nõudlike 3D mängude.
VHD pealt bootimine (seda toetab ainult Win7 Ultimate versioon) on kah üsna kiire.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 08:59:49 vasta tsitaadiga

Kas mingit "õiget" viisi on ka Windows 7 üldise layouti (taskbar, ikoonid, default fondid, logon screen jms) muutmiseks, ilma et peaks koguaeg mingit programmi jooksutama visuaalseks pooleks? Googeldades seda tundub, et mitte keegi ei tegele sellega, kel vähegi mõistust. Miks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2013 09:32:37 vasta tsitaadiga

Ise muutsin näiteks login screeni otse läbi dll faili. Seda meetodit kasutades saab ka ilmselt korralikuma kvaliteedi, kuna asendada saab mitu erinevat resolutsiooni. Taskbari (ja üleüldise kujunduse) muutmiseks on vähemalt minule siiamaani piisanud täiesti uxtheme patchist ja siis custom theme'e kasutamisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2013 10:09:16 vasta tsitaadiga

Azatris, Selleks kolmanda osapoole programmi jooksutamine on paratamatus. Seega tegu pole laiskuse vaid workaroundiga.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.01.2013 12:27:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Vaata mis ta pingviini käivitamisel ütleb. Juhul kui pole paigaldatud, siis USB pulga pealt.
Ehk on riistvara vanuseprobleemid - emaplaadi konded vms.



knoppix töötas kenasti ja nagu alati sutsu kiiremini kui windows.
tagasi üles
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 10.01.2013 23:16:01 vasta tsitaadiga

Prose (i5 2500k) on millegi pärast idles turbo modes ja tuumad mängivad kordamööda lolli: 80-100% kasutuses. Panin just varu ketta sisse suht puhta windowsiga ja kõik korras. Ainuke, mida viimasel ajal suurt arvutiga teinud olen oli paar päeva tagasi suur tolmu puhastus. Raal läks legodeks. Võis ka enne seda juba olla aga ei pannud lihtsalt tähele. Task manager-> Processes all oli kõige suurem õgard mingi svchost.exe, mida puhta windowsi all pole ühtegi. Soovitusi?
_________________
Battlelog: Aivar1988
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.