Kas wifiga ei ole kuidagi võimalik projektori signaali saata ?
Krt vist ikka tahaks selle projektori asja ära proovida, aga vahemaad on hdmi kaabli suhtes meeletud.
uutel on olemas wireless hd võimalus, ma peast hetkel ei oska öelda, kui suur on läbilaskevõime.
Endal läheks 10m hdmi kaabel järele, väiksemaga ei mängi välja, kui seda kaablit just rippuma ei jäta _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sai nüüd LG 55LM620S ära ostetud.
alguses tundub ikka suht suur olema.
tekkis küsimus, et kust kohast ma saaksin arvutisse laadida seda SmartShare programmi.
Pidi saama LG ametlikult kodukalt, kuid ei suutnud downloadimiseks vajalikku linki leida.
või tuleks hoopis mingit muud programmi kasutada?
leidsin midagi sellist PLEX: http://www.plexapp.com/
kas see oleks ka sobilik?
oskab keegi soovitada, millised seadeid peaks kasutama, et tavakanaleid normaalse pildikvaliteediga vaadata?
lisaks küsimus targematele: majas on wifi olemas, kuid LG telekal wifi puudub. vaja oleks kaabliga nett telekasse saada. seega küsin, et millist ruuterit peab kasutama kui tahta, et see püüaks kinni majas leviva elioni wifi ja annaks selle kaabliga telekale edasi?
viimati muutis murdoch 05.01.2013 12:47:11, muudetud 1 kord
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ?
Hästi öeldud Olin omale mitu päeva juba telekat otsinud ja vaadanud. Siis vaatasin et: OH 32 tolline telekas 230 euri, maksin ära ja tulin tulema.
Parklas autos õde oodates hoidsin peast kinni ja küsisin MIKS
Mudeli kohta niipalju, et 32 tolline TUNEX, hd ready.
AGa küsikski selle virvenduse kohta, kas see on " viga " , või siis see hommikuti teleri sisselülitamine. Kuna kusagilt siuke meeldejäämine, et 14 päeva on aega et asi tagasi viia ja raha tagasi küsida, kui asi on vigane.
Piisab juba sellest, et kaugjuhtimispuldile ei reageeri. Kui mingigi filmimist võimaldav aparaat on siis tee omale sellest virvendusest vaidlemise puhuks videoklipp ja teler vii veakirjeldusega poodi tagasi.
Et katki, vead on need ja need. CVahet pole, kaua parandavad, kuu aega vast küll aga ega selliste vigadega telerit kasutada ka anna.
14 päevane tagastusõigus kehtib posti ja veebimüügi puhul, seal ju kaupa pole võimalik eelnevalt katsuda. Mõningad poed pakuvad ka reaalselt, et saad mingi aeg proovida ja mittemeeldimise korral saad tagasi viia.
Kas "päris" poodidel pole mingist ajast veel üleval kohustus müümisel töökorda kontrollida. Et pmst kui ostad kinnise karbi siis peaks ka mingi 14 päeva olema? _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Olid väga kõvas joobes või tablettide mõju alt kui sealt maximast selle peldiku koju tõid, mis mõtted üldse peas peavad liikuma et sellist lüket teha ?
Hästi öeldud Olin omale mitu päeva juba telekat otsinud ja vaadanud. Siis vaatasin et: OH 32 tolline telekas 230 euri, maksin ära ja tulin tulema.
Parklas autos õde oodates hoidsin peast kinni ja küsisin MIKS
Mudeli kohta niipalju, et 32 tolline TUNEX, hd ready.
AGa küsikski selle virvenduse kohta, kas see on " viga " , või siis see hommikuti teleri sisselülitamine. Kuna kusagilt siuke meeldejäämine, et 14 päeva on aega et asi tagasi viia ja raha tagasi küsida, kui asi on vigane.
Piisab juba sellest, et kaugjuhtimispuldile ei reageeri. Kui mingigi filmimist võimaldav aparaat on siis tee omale sellest virvendusest vaidlemise puhuks videoklipp ja teler vii veakirjeldusega poodi tagasi.
Et katki, vead on need ja need. CVahet pole, kaua parandavad, kuu aega vast küll aga ega selliste vigadega telerit kasutada ka anna.
14 päevane tagastusõigus kehtib posti ja veebimüügi puhul, seal ju kaupa pole võimalik eelnevalt katsuda. Mõningad poed pakuvad ka reaalselt, et saad mingi aeg proovida ja mittemeeldimise korral saad tagasi viia.
Kas "päris" poodidel pole mingist ajast veel üleval kohustus müümisel töökorda kontrollida. Et pmst kui ostad kinnise karbi siis peaks ka mingi 14 päeva olema?
Njh, ma sain kohe siukse mis võeti sealt samalt letipealt kus ta käis, ehk siis viimase vms.
Pikem teema EH5x00 kohta: http://www.avsforum.com/t/1406151/the-official-2012-samsung-eh4000-eh5000-eh5300-owners-thread/240#post_22332784
Valdavalt kiideti pildikvaliteeti, osadele tegi muret motion blur, ise pole veel täheldanud.
Onoffist võetud isendil on P:CMI (chimei) paneel. Väidetavalt vaatenurk ei ole kõige parem. Tänu direct-led taustvalgusele on aga bleeding pea olematu. Pikemalt pole jõudnud veel pilti hinnata, aga esmamulje on, et selle raha eest on lisaks tollidele ka pilt korralik. Lisaks suutis miskit 40Mbit/s demoklippi pulgalt maha mängida ilma hakkimata. _________________ I prepared Explosive Runes this morning
1080p mkv DTS heliga polnud probleem. Kas DTS passthrough optilisse väljundisse ka olemas on, ei saa hetkel kontrollida.
2 audio tracki (dts ja vorbis) tundis ka ära ja lasi nende vahel vahetada. Samas supakad võttis kaustast failinime järgi, mkv sees olevaid ingliskeelseid ei lasknud valida.
DLNA (AllShare) kaudu sööb telekas kausta ja failinimede keskosa ära, kas mingi nupuga saab pikka nime ka näha?
Teoorias peaks HDMI-CEC kaudu saama ka näiteks Raspberry Pi baasil HTPC-d juhtida teleka puldiga, varsti saab katsetada. _________________ I prepared Explosive Runes this morning
Pikem teema EH5x00 kohta:
Valdavalt kiideti pildikvaliteeti, osadele tegi muret motion blur, ise pole veel täheldanud.
Tänu direct-led taustvalgusele on aga bleeding pea olematu.
Mis osas see servast valgustamine siis parem on üldse? kast õhem ? _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Pikem teema EH5x00 kohta:
Valdavalt kiideti pildikvaliteeti, osadele tegi muret motion blur, ise pole veel täheldanud.
Tänu direct-led taustvalgusele on aga bleeding pea olematu.
Mis osas see servast valgustamine siis parem on üldse? kast õhem ?
...ja odavam valmistada _________________ Честных психов можно не лечить...
Mis osas see servast valgustamine siis parem on üldse? kast õhem ?
...ja odavam valmistada
et siis samsungi tagant valgustuse EH valik praegu parem kui ES servast ? _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Tulles LG 55EM9600 OLED teleka jutu juurde, siis tundub, et seinale läheb ta koos optilise kaabliga, mis ju iseenesest on täitsa ok lahendus, ei ole just meeldiv seinal neid juhtmeid sättida kui teleka ja seina vahel on mõni cm ruumi: http://hdguru.com/hands-on-lgs-55-inch-55em9600-oled-hdtv-part-ii/8080/
OLED tulekuga (massidesse/suhteliselt) on siis ilmselt saavutatud õhukese piir, nüüd järgmised põlvkonnad lähevad rohkem UHD ja " + peale.
Kuigi ise kavatsen projektori süsteemi peale osaliselt minna (õhtused filmid) siis pikka tulevikku projektorite vallas ei näe, varsti on 100" + juba väga söödava hinnaga ja projektoritel pole midagi vastu panna, jäävad ikka samad vanad mured. _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Tulles LG 55EM9600 OLED teleka jutu juurde, siis tundub, et seinale läheb ta koos optilise kaabliga, mis ju iseenesest on täitsa ok lahendus, ei ole just meeldiv seinal neid juhtmeid sättida kui teleka ja seina vahel on mõni cm ruumi: http://hdguru.com/hands-on-lgs-55-inch-55em9600-oled-hdtv-part-ii/8080/
üks väike kysimus, et mida helli ma teen teleka kyljes optilise kaabliga?
ok, mul hetkel see olemas, telekast ressi, aga ma olen seda vaid korra kasutanud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, ega seal siis TOSLinki kasutata, vaid ikka proprietary lahendust paneeli ja aluse vaheliseks suhtluseks. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
jeesus188, ega seal siis TOSLinki kasutata, vaid ikka proprietary lahendust paneeli ja aluse vaheliseks suhtluseks.
ok nüüd sain aru
samas mul selle paneeli kohandamisega selged probleemid, seina ja tv laua vahele see ei mahu
samas kui suudetakse juba projektorile saata HD signaali yle õhu, siis miks ei suudeta selline asi telekatele kylge pookida
sellisel juhul jääb pm vaid toitekaabel, mille ma saaks edukalt kasvõi seina integreerida _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ilmselt puutub natuke siia teemasse.
Nimelt on mul teleka ja ressi ning kõlarite ühendamine mingi porno aga paremini pole ka siiani hakkama saanud. Äkki keegi oskab punaseks teha...
Telekas on samsung d6100; 4x HDMI IN (1x ARC ja 1x DVI). Lisaks component IN ja PC audio in.
Kõlarid on ressi taga. Ressiiver on sony dg520 pilt
Lisaks on digiboks. 1x HDMI ja 1x component(?)
Praegu on asi "lahendatud" nii, et digiboks ühendub HDMI'ga teleka HDMI(DVI) auku. Ja üldiselt toimubki teleka vaatamine teleka enda kõlareite kaudu.
Juhul kui ma tahan suurtest kõlaritest telekat kuulda siis panen tööle ressi ja lülitan sisendi õigeks. Kuna teleka ja ressi heli ei saanud olenemata teleka võimalusest heli lag'i lisada või maha võtta sünkrooni siis kaja vältimiseks pean teleka mute peale panema. Lisaks käib telekanali vahetamisel kõlaritest vali ragin läbi.
Ühesõnaga on asi jura.
Mis variandid mul veel oleks, et teleka ja ressi heli oleks sünkroonis ning ei peaks kogu lülituste jura iga kord läbi mängima?
Kas on kuidagi võimalik, et digiboks ühendub kõigepealt üle HDMI ressi ja sealt edasi HDMIga telekasse. Ilmselt lisandub sellele ka iga kord teleka vaatamisel ressi töölepanek?
jeesus188, ilmselt suudetakse edukalt teha seda labori tingimustes, aga kodudes, kus on kümneid erinevaid laineid mis juhtmeta signaali segavad, siis ei hakka tootja seda külge pookima, kui pole 99.99% töökindluses veendunud.
Ootaks muidu mingit linki sellele projektorile, millel juhtmevaba hdmi... (endal tungiv vajadus sellisele süsteemile) _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Shelby-SV, aga ühendagi läbi ressi? Sisendid ju sel olemas. Digibox hdmi-ga ressi ja sealt hdmi telekasse. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Ilmselt puutub natuke siia teemasse.
Nimelt on mul teleka ja ressi ning kõlarite ühendamine mingi porno aga paremini pole ka siiani hakkama saanud. Äkki keegi oskab punaseks teha...
Telekas on samsung d6100; 4x HDMI IN (1x ARC ja 1x DVI). Lisaks component IN ja PC audio in.
Kõlarid on ressi taga. Ressiiver on sony dg520 pilt
Lisaks on digiboks. 1x HDMI ja 1x component(?)
Praegu on asi "lahendatud" nii, et digiboks ühendub HDMI'ga teleka HDMI(DVI) auku. Ja üldiselt toimubki teleka vaatamine teleka enda kõlareite kaudu.
Juhul kui ma tahan suurtest kõlaritest telekat kuulda siis panen tööle ressi ja lülitan sisendi õigeks. Kuna teleka ja ressi heli ei saanud olenemata teleka võimalusest heli lag'i lisada või maha võtta sünkrooni siis kaja vältimiseks pean teleka mute peale panema. Lisaks käib telekanali vahetamisel kõlaritest vali ragin läbi.
Ühesõnaga on asi jura.
Mis variandid mul veel oleks, et teleka ja ressi heli oleks sünkroonis ning ei peaks kogu lülituste jura iga kord läbi mängima?
Kas on kuidagi võimalik, et digiboks ühendub kõigepealt üle HDMI ressi ja sealt edasi HDMIga telekasse. Ilmselt lisandub sellele ka iga kord teleka vaatamisel ressi töölepanek?
Puder&Kapsad
sul mingi puhta porr lahti
mul boks-->ress-->tv
ressil peaks olema selline funktsioon(kui pole just iidamast), et hdmi funkab ka siis, kui ress on väljas (HDMI passthrough). muidu ilma ressita sa pilti ei näe
endal on kõik synkis _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Nii. Ühendasin digiboksi hdmi'ga ressi DVD IN auku ja teise kaabliga ressi HDMI OUT august telekasse (proovisin telekal nii hdmi arc kui ka hdmi dvi auku). Tulemus - telekas ei näita pilti ennem kui ress on vastava sisendi pealt sisselülitatud ning suurtesse kõlaritesse endiselt heli ei tule
Nii. Ühendasin digiboksi hdmi'ga ressi DVD IN auku ja teise kaabliga ressi HDMI OUT august telekasse (proovisin telekal nii hdmi arc kui ka hdmi dvi auku). Tulemus - telekas ei näita pilti ennem kui ress on vastava sisendi pealt sisselülitatud ning suurtesse kõlaritesse endiselt heli ei tule
ma ei tea kas see on määrav, aga endal BD augus motorola
loomulikult tuleb ka sama sisend valida ressi menyyst _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 06.01.2013 15:19:32, muudetud 1 kord
jeesus188, ilmselt suudetakse edukalt teha seda labori tingimustes, aga kodudes, kus on kümneid erinevaid laineid mis juhtmeta signaali segavad, siis ei hakka tootja seda külge pookima, kui pole 99.99% töökindluses veendunud.
Ootaks muidu mingit linki sellele projektorile, millel juhtmevaba hdmi... (endal tungiv vajadus sellisele süsteemile)
Vaata Epsoni omi, teiste brändide kohta ei tea seda juhtmevaba lahenduse olemasolu.
Edit2: parandatud trükikuradeid. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 06.01.2013 15:21:22, muudetud 1 kord
Nii. Ühendasin digiboksi hdmi'ga ressi DVD IN auku ja teise kaabliga ressi HDMI OUT august telekasse (proovisin telekal nii hdmi arc kui ka hdmi dvi auku). Tulemus - telekas ei näita pilti ennem kui ress on vastava sisendi pealt sisselülitatud ning suurtesse kõlaritesse endiselt heli ei tule
Sul ilmselt ressiiver HDMI kaudu heli ei korja, vajad selle jaoks eraldi optilist vms kaablit.
Kontrolli ressiiveri manualist.
pwnage, misasja? Ress mis HDMI kaudu ainult sissetuleva pildi edastab aga heli enda jaoks ignoreerib?
Pigem arvan, et kasutajal lihtsalt sisendid välesti seadistatud. Oma ressil sain risti-põiki kõike suunata misiganes suunas. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Jama tõesti, ress HDMI kaudu heli ei edasta, igal juhul tahab lisakaablit. Nii DVD kui BD HDMI ühenduvuse juures on manualis kirjad ja joonised, et käib kahe kaabliga.
Igatahes on see kepp süsteem - ress ja telekas tahavad igal juhul eraldi sisse/välja lülitamist. Lisaks digiboks.
Ei viitsi kolme puldiga majandada igapäevaselt. Jään teleka kõlarite juurde. Kui suuri kõlareid tahan siis lülitan kolmandast ressi järgi.
viimati muutis Shelby-SV 06.01.2013 18:52:17, muudetud 1 kord
pwnage, misasja? Ress mis HDMI kaudu ainult sissetuleva pildi edastab aga heli enda jaoks ignoreerib?
Pigem arvan, et kasutajal lihtsalt sisendid välesti seadistatud. Oma ressil sain risti-põiki kõike suunata misiganes suunas.
Minu Yamaha RXV365 ka ei korja, tüüpiline odavate resside puhul, et pildi laseb läbi ja muudab sisendi õigeks, aga heli jaoks eraldi kaablit vaja.
Ei osanud ostmisel sellele tähelepanu pöörata
Shelby-SV, pwnage, aga sisendi pealt ta ju heli ülesse korjab/korjavad? st. digibox'st tulevat heli peaks iga ress suutma mängida?
Ehk milleks seda heli telkusse üldse saata.
Ise kasutan teleka sisest digipoxi ning seega ainult 2 pulti. Üldiselt ei häiri/sega kuidagi.
Tegelt isegi ressi puldile sai teleka selgeks õpetada aga siis pidi puldil eraldi seadmete vahel tõmblema ning järtsin asja pooleli.
Teleka heli on nii p*** et isegi kõne kuulamiseks tule heli suht valjuks keerata kui toas ka mingi taustalärm on.
Seevastu läbi suurte kõlarite pole mingit probleemi ka suht vaikselt kuulates kõnest aru saada. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Lihtne küsimus, mis oleks antud mudelile konkurendid ja miks? Võib vabalt ka Panasonicu plasma olla, kui hind jääks samasse suurusjärku. Huvitab ka 3D.
Shelby-SV, pwnage, aga sisendi pealt ta ju heli ülesse korjab/korjavad? st. digibox'st tulevat heli peaks iga ress suutma mängida?
Ehk milleks seda heli telkusse üldse saata.
pwnage, huh.
Ei kujutanud ausaltõeldes ettegi, et seade mis HDMI-d "sööb" teeb seda niivõrd poolikult. Isegi mu 7a vana ress millel kõigest 2 HDMI sisendit suudab ARC-ga hakkama saada.
... issanda loomaaed on ikka kirju. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
bladerunner, nii on, paraku ostes ei jaganud matsu piisavalt
Mind kohe huvitab, kuidas see specides kirjas on, et hdmi töötab vaid pooleldi
See ei ole tegelikult normaalne olukord _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Täitsa norm, tulevad väiksemad UHD telekad ka 55" ja 65" mitte, et 84" ei tahaks, aga sellel on need jubedad servad, ning hind on nats kallis :S _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
mõni aasta tagasi sai LG jaoks otsitud Zuum moodulit, ei sobinud paar tk.
ehk on ajad muutunud. _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
S.I.L.L.U, võta Starmani esindusest, saad kindel olla, et töötab.
Lugesin jah nende kodukalt, et see moodul "paaritatakse" kaardiga ära, nii et tuleb neilt osta.
See on selgelt kallutatud jutt. Mul on suvalisest x poest ostetud moodul samsa tv-s ja töötab normaalselt juba aastaid. Loomulikult võib juhtuda, et osa versioone pipardab, aga seda küll väita ei saa, et peab neilt ostma _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Erinevalt LG ja Samsungi OLED teleritest, milliseid saab pea kohe ka osta, on Sony oma on veel prototüüp.
Kuigi iseenesest on see Sony OLED teleri prototüüp üllatus, kuna alles hiljaaegu teatas Sony oma OLED telerite projekti lõpetamisest (va. Sony OLED ekraanid muudeks otstarveteks).
Samsungi uus f8000 on küll äge, full led ma saan aru. Mitte edge nagu varasemad.
Lõpuks teevad ka ikka full mudeli. Vaatasid vist, et lg ja sony myyvad liiga hästi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.