Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 18:31:18 vasta tsitaadiga

DrZ, progamesist äkki? Solarises... aaa ja kui ei eksi siis Viru Keskuse Klickis oli üks. Helista üle.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2012 18:39:28 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
mteachx, tee mingi ajutine char, anna talle ja siis delete char?

beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Aitas

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.12.2012 23:06:09 vasta tsitaadiga

hehee, leidsin viisi/bugi, kuidas <100k dps-iga teha miljonicrite mitmele vennale korraga. endal nägin ühe venna crite 10M damage ulatuse ja päris mitu 1-2M mitme vastasele samaaegselt.

põhimõtteliselt vaja weaponit, millel oleks "slain enemies rest in pieces" affixid. see annab viimase, lõplikult tapva hiti puhul jõhkrat damaget. parim peaks olema sever. ausalt, isegi useless skillide ja madala dpsiga 5-10M lõpuhitid. Korraliku buildi ja characteriga ei tohiks 50M lõpulaksud suvakatele mingit raskust olla. Küll aga on DH-l olemas skill marked for death - grim reaper, mis kogu damage 20 yardi peale laiali jagab icon_razz.gif 20 jardi ulatuses 50M AOE kogudammi: 2 eliiti kõrvuti, teed ühele otsa peale ja teine saab instant 25M-i kaela. yummi
töötab isegi DH (kuigi saab kasutada ainult mitte-ranged skille, seega enamik jääb ära) peal, aga väga valus on see DH koos barbiga koos. barbile korralik sever ja DH toetab kaugelt grim reaperiga ning laseb barbil lõpukillid teha

"finish him" mortal kombat style
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 01:07:42 vasta tsitaadiga

Millal tuleb ka see aeg kui selle teema pealkiri muudedakse normaalseks, ehk siis mitte debiilikutele mõelduks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2012 22:37:44 vasta tsitaadiga

Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 00:37:44 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.


kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 21:22:45 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
jeanman kirjutas:
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.


kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.


Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?

Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2012 22:08:25 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
FD kirjutas:
jeanman kirjutas:
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.


kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.


Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?

Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega icon_biggrin.gif


Tee uus bnet konto. Tee supporti ticket ja kirjelda probleemi. Olen ise sarnase probleemiga tegelenud ja blizzi supportile teise konto alt asja selgitamine lahendas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.12.2012 23:22:22 vasta tsitaadiga

jeanman, mis autentikaator sul on? Mobiilne?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 00:28:56 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
FD kirjutas:
jeanman kirjutas:
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.


kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.


Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?

Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega icon_biggrin.gif

Autentikaatorit saad ainult siis eemaldada, kui sul see SMS protection olemas on, muidu ei lase.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 00:37:46 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
jeanman, mis autentikaator sul on? Mobiilne?


See sama jah
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.12.2012 00:54:56 vasta tsitaadiga

adic kirjutas:
jeanman kirjutas:
FD kirjutas:
jeanman kirjutas:
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale icon_biggrin.gif

Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.


kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.


Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?

Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega icon_biggrin.gif

Autentikaatorit saad ainult siis eemaldada, kui sul see SMS protection olemas on, muidu ei lase.


Saab ka muidu. Pead lihtsalt neile pildi ID'st saatma jms möll.
Tegin ise just hiljuti läbi selle kuna vahetasin telefonil softi aga unustasin vana authenticatori maha võtta.

Ja auticaatorit üritasid eemaldada siit:? https://eu.battle.net/account/support/remove-authenticator.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 17.12.2012 01:02:44 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
gemini kirjutas:
jeanman, mis autentikaator sul on? Mobiilne?


See sama jah
'
Su autentikaator on syncist väljas... Te resync kontga appist.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 12:01:45 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
jeanman kirjutas:
gemini kirjutas:
jeanman, mis autentikaator sul on? Mobiilne?


See sama jah
'
Su autentikaator on syncist väljas... Te resync kontga appist.


See sai ka tehud aga ei miskit.Tgin uue konto ja seletsin neile seal asja, nüüd vaja ainult oodata.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 18:32:11 vasta tsitaadiga

Sai natuke uuendatud asju
http://eu.battle.net/d3/en/profile/thargun-2145/hero/6569655
vaikselt hakkab sein vastu tulema, iga järgnev upgrade maksab juba oioioi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 18.12.2012 02:37:39 vasta tsitaadiga

Sul OH relv võiks veits uuendust saada ma arvan ja see ei tohiks Väga kallis ka olla.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 07:52:54 vasta tsitaadiga

mingi 900+ dps, kõrge str, 80+ crit dmg, socket ja peab olema kas dagger, sword või äärmisel juhul axe, ei ütleks et sellised väga odavad oleks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2012 09:55:49 vasta tsitaadiga

Endal selline tüüp:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yoteko-2571/hero/20724069

Esialgu tahaks IK chesti peale osta, mis oleks vähemalt 150-150 str/vit ja kinnastele attack speed juurde. Edasi sõrmused/saapad ja siis kui hinnad vähe kukkunud on ja võib-olla kulda kogunenud, siis cc'ga Mempo ja Lacunid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 17:49:12 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
mingi 900+ dps, kõrge str, 80+ crit dmg, socket ja peab olema kas dagger, sword või äärmisel juhul axe, ei ütleks et sellised väga odavad oleks

OH puhul loeb damage mitte DPS.

Muidu päris korralik shield barb see viimane =)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 17:59:58 vasta tsitaadiga

xonix, möhh???
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 18:25:21 vasta tsitaadiga

xonix,
Mis mõttes damage? OH puhul loeb wepsi kiirus mitte mingi müstiline damage, see paljuga tornado hitib ei oma tähtsust, critid on ainukesed mis loevad
Parim dmg weps oleks mace, aga iga mace peale echo on liiga aeglane, et ww buildis kasutada
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 20:11:27 vasta tsitaadiga

Kongor sai bänni icon_lol.gif täpsemalt näete videost, mis juhtus. Aga siinkohal tasub öelda ära, et ärge tehke omale karaktereid kellel mingi äbard nimi pandud icon_biggrin.gif
Isegi mõnel HV-lasel näinud mingeid roppusi pandud ekstra karakterite nimedeks icon_razz.gif samas Eesti keeles vist võib olla icon_biggrin.gif
Igaljuhul kui teetegi sellised siis jumala eest ärge pange oma elu varandust nende karakterite alla seisma icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2012 20:48:10 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
xonix,
Mis mõttes damage? OH puhul loeb wepsi kiirus mitte mingi müstiline damage, see paljuga tornado hitib ei oma tähtsust, critid on ainukesed mis loevad
Parim dmg weps oleks mace, aga iga mace peale echo on liiga aeglane, et ww buildis kasutada

See damage, mis DPSi all sul näitab. DPS võib suur olla OHl, kuid see ei tähenda, et ta ka hea on. Siinkohal ei tasu nüüd ajada, et ei tea, mis DPSist ma sogan, toome su enda tsitaadi siia.
thargun kirjutas:
mingi 900+ dps, kõrge str, 80+ crit dmg, socket ja peab olema kas dagger, sword või äärmisel juhul axe, ei ütleks et sellised väga odavad oleks

WW buildis loeb, et sul oleks attack speedi, soovitav offhandi puhul 2.2+ full gearis, ning ka LS/LOH v.a kui sul on see juba mujal olemas.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 00:48:57 vasta tsitaadiga

Sain oma esimese set itemi. Peaks vist mu paragon5 barbarile kõlbama küll...
Item ise
Spoiler Spoiler Spoiler

Barbar
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 19.12.2012 01:03:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kongor sai bänni icon_lol.gif täpsemalt näete videost, mis juhtus. Aga siinkohal tasub öelda ära, et ärge tehke omale karaktereid kellel mingi äbard nimi pandud icon_biggrin.gif
Isegi mõnel HV-lasel näinud mingeid roppusi pandud ekstra karakterite nimedeks icon_razz.gif samas Eesti keeles vist võib olla icon_biggrin.gif
Igaljuhul kui teetegi sellised siis jumala eest ärge pange oma elu varandust nende karakterite alla seisma icon_biggrin.gif

ei kaotand midagi ju ,muutis nime ära lihtsalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 01:12:21 vasta tsitaadiga

Mängufoorum ei salli ebaausaid mängureid
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 01:36:29 vasta tsitaadiga

Timberg, milline postitus ebaausatele mänguritele viitas??
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 01:44:39 vasta tsitaadiga

eShelobik, korraks vilksatas siin postitus ühe võimaliku bot-i nimega. Samas jällegi, google "d3 bot" ja linke tuleb lademes. Timbergile vist meeldib pead liiva alla pista, et mida pole öeldud, seda pole olemas.
Jumal temaga, igaühel omad kiiksud. icon_lol.gif

Et asi päris OT poleks, siis öösel järjekordne "hooldus" tulemas, kas selle tulemusena midagi ka paigatakse, on hetkel selgusetu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 08:24:23 vasta tsitaadiga

Blizz olla bänninud tuhandeid kontosid,
Muudab see midagi, või on paari päevaga botid tagasi?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 14:07:28 vasta tsitaadiga

Kullafarmijad toovad blizzardile kõige suuremat kasumit sisse. Mis sellest muud ikka järeldada saab..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 14:47:45 vasta tsitaadiga

See ongi asja point, botid on nagunii juba sitax raha teeninud ja 100% kindlalt ostetakse uued accoundid. See ongi "banwave" point. Blizzile tuleb iga banwavega raha sisse.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 15:33:50 vasta tsitaadiga

DrZ, kui nii mõelda siis tegelt it makes sense icon_lol.gif väga haige
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 15:49:19 vasta tsitaadiga

Paljuga praegu diablo key kätte saaks juba?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 15:52:41 vasta tsitaadiga

Cheetah, pakun et 40-60€ vahel, kui just kellegi kasutatut ei osta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 16:00:46 vasta tsitaadiga

Diablol seda odavamat vene key varianti ei ole?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 16:05:40 vasta tsitaadiga

Cheetah, kui oled nõus venekeelsena mängima siis on.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 16:33:15 vasta tsitaadiga

Siis jääb ära icon_razz.gif Tänud vastamast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.12.2012 19:55:50 vasta tsitaadiga

Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 20:05:20 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde?


Portaali saavad siseneda kõik mängus olevad inimesed. Arvestada tasuks muidugi, et te saate neid masinaid ikka mehiselt nühkida, sest juppide drop chance on üliräigelt madal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 20:08:15 vasta tsitaadiga

Tre,

Cheetah kirjutas:
Paljuga praegu diablo key kätte saaks juba?


Kõige odavam seal paistab olema 35.99€
http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-diablo-3/

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 20:19:41 vasta tsitaadiga

MP 10 peal tuleb neid juppe farmida, seal 100% drop chance, aga selleks on ikka väga hästi gearitud tegelasi vaja ja ka siis on ikka väga keeruline saada viisakat ringi
Kui joppab siis joppab ja kui ei noh siis võidki jääda sinna farmima aegade lõpuni
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.12.2012 20:38:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde?


Portaali saavad siseneda kõik mängus olevad inimesed. Arvestada tasuks muidugi, et te saate neid masinaid ikka mehiselt nühkida, sest juppide drop chance on üliräigelt madal.


Ega siis alla MP10 tõesti pole mõtet, kuna siis on garanteeritud dropid.

Kui kellelgi on mõni masin üle, siis liituks oma CM wizardiga, prooviks neid übereid. Üksi tiba nüri ja raske MP10.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.12.2012 22:10:45 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mida teeb MP10 võimeline char hellfire ringiga? keskmine 5M rare ring on 99% hellfiredest parem.
kui paragon expi taga ajada, siis saab teha suvalise muudest headest statidest sõltumata hellfire ringinga, ilma, et väga pingutama peaks. Niikuinii seda tehakse MP0/MP1 peal ja seal lendab kõik pilbasteks esimeste laksudega. IMHO MP4-MP5 on täitsa piisav lihtsa võtme ja doonorifarimimise jaoks (loeb ikkagi keys/organs per hour ja väiksed MP-d on tunduvalt kiiremad), võibolla übereid annaks natuke kõrgemalt teha.

IMHO, kui keegi jõuab MP10-ga eliite peksta, siis ei ole mõtet raisata oma aega hellfire ringi peale.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 22:48:18 vasta tsitaadiga

Minu arvates ei ole üldse mõtet hellfire ringi peale aega raisata, tavalise farmimisega saab looti ja expi, übereid tehes ei saa midagi ja selle kuradi l..puraka tampimine on üks paras pain of ass
Endal joppas, mingi 15 ringi tegin ja sain suht normaalse, kui leian mingi parema ringi viskan sellegi minema
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 23:13:24 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Minu arvates ei ole üldse mõtet hellfire ringi peale aega raisata, tavalise farmimisega saab looti ja expi, übereid tehes ei saa midagi ja selle kuradi l..puraka tampimine on üks paras pain of ass
Endal joppas, mingi 15 ringi tegin ja sain suht normaalse, kui leian mingi parema ringi viskan sellegi minema


Ma pole ~10 runiga saanud silma veel kätte, enamik neist MP5. 50% võimalus kukkuda my ass.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.12.2012 23:19:08 vasta tsitaadiga

Mina tegin MP7 peal ja sain 3 jooksu järjest 100% dropi xD Mul joppas siis.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 23:43:53 vasta tsitaadiga

farmite seda solki ikka 5 nephalem stackiga ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 19.12.2012 23:50:35 vasta tsitaadiga

Peabki 5 olema muidu ei saagi seda.
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2012 23:54:46 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Paljuga praegu diablo key kätte saaks juba?

€29.99 - http://www.go2arena.com/
NB! Hind kehtib kuni täna 01:00-ni.

Hellfire on paras BS. Õnneks omal 3-ndaga vedas, tuli AS + CC. Mitte küll kõrged aga siiski. Enne ja pärast tuli puhast saasta.
Pigem juba niisama ringe lasta ja õnnele lootma jääda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 04:33:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Paljuga praegu diablo key kätte saaks juba?

€29.99 - http://www.go2arena.com/
NB! Hind kehtib kuni täna 01:00-ni.

Hellfire on paras BS. Õnneks omal 3-ndaga vedas, tuli AS + CC. Mitte küll kõrged aga siiski. Enne ja pärast tuli puhast saasta.
Pigem juba niisama ringe lasta ja õnnele lootma jääda.


21€
http://www.gamesload.de/diablo-3/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.