DrZ, progamesist äkki? Solarises... aaa ja kui ei eksi siis Viru Keskuse Klickis oli üks. Helista üle. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
hehee, leidsin viisi/bugi, kuidas <100k dps-iga teha miljonicrite mitmele vennale korraga. endal nägin ühe venna crite 10M damage ulatuse ja päris mitu 1-2M mitme vastasele samaaegselt.
põhimõtteliselt vaja weaponit, millel oleks "slain enemies rest in pieces" affixid. see annab viimase, lõplikult tapva hiti puhul jõhkrat damaget. parim peaks olema sever. ausalt, isegi useless skillide ja madala dpsiga 5-10M lõpuhitid. Korraliku buildi ja characteriga ei tohiks 50M lõpulaksud suvakatele mingit raskust olla. Küll aga on DH-l olemas skill marked for death - grim reaper, mis kogu damage 20 yardi peale laiali jagab 20 jardi ulatuses 50M AOE kogudammi: 2 eliiti kõrvuti, teed ühele otsa peale ja teine saab instant 25M-i kaela. yummi
töötab isegi DH (kuigi saab kasutada ainult mitte-ranged skille, seega enamik jääb ära) peal, aga väga valus on see DH koos barbiga koos. barbile korralik sever ja DH toetab kaugelt grim reaperiga ning laseb barbil lõpukillid teha
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale
Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.
kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.
Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?
Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale
Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.
kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.
Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?
Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega
Tee uus bnet konto. Tee supporti ticket ja kirjelda probleemi. Olen ise sarnase probleemiga tegelenud ja blizzi supportile teise konto alt asja selgitamine lahendas.
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale
Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.
kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.
Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?
Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega
Autentikaatorit saad ainult siis eemaldada, kui sul see SMS protection olemas on, muidu ei lase.
Proovisin täna üle nädala sisse logida ja no ei lase, ütleb et vale parool.Battlenetti kõlbab parool kuid autentikaakor olevat vale
Ei saa supporti ticketit ka kirjutada sest ei lasta kuskile sisse logida, jama kui palju.
kas äkki on sul region vale? vahepeal pärast patsu oli mul ka sama jama ja ei pannud tähele, et pani vaikimisi amerika peale miskipärast.
Eip pole selles viga, asi päris tõsine, kuidas ma saan supporti kirjutada kui mind ei lasta bnetti sissegi?
Bnetis üritasin auticaatorit eemaldada aga siiani pole miskit muutund, ikka tahab koodi, äkki neil seal nädalalõpud vabad ja keegi ei tegele probleemidega
Autentikaatorit saad ainult siis eemaldada, kui sul see SMS protection olemas on, muidu ei lase.
Saab ka muidu. Pead lihtsalt neile pildi ID'st saatma jms möll.
Tegin ise just hiljuti läbi selle kuna vahetasin telefonil softi aga unustasin vana authenticatori maha võtta.
Sul OH relv võiks veits uuendust saada ma arvan ja see ei tohiks Väga kallis ka olla. _________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Esialgu tahaks IK chesti peale osta, mis oleks vähemalt 150-150 str/vit ja kinnastele attack speed juurde. Edasi sõrmused/saapad ja siis kui hinnad vähe kukkunud on ja võib-olla kulda kogunenud, siis cc'ga Mempo ja Lacunid.
xonix,
Mis mõttes damage? OH puhul loeb wepsi kiirus mitte mingi müstiline damage, see paljuga tornado hitib ei oma tähtsust, critid on ainukesed mis loevad
Parim dmg weps oleks mace, aga iga mace peale echo on liiga aeglane, et ww buildis kasutada
Kongor sai bänni täpsemalt näete videost, mis juhtus. Aga siinkohal tasub öelda ära, et ärge tehke omale karaktereid kellel mingi äbard nimi pandud
Isegi mõnel HV-lasel näinud mingeid roppusi pandud ekstra karakterite nimedeks samas Eesti keeles vist võib olla
Igaljuhul kui teetegi sellised siis jumala eest ärge pange oma elu varandust nende karakterite alla seisma
Link _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
xonix,
Mis mõttes damage? OH puhul loeb wepsi kiirus mitte mingi müstiline damage, see paljuga tornado hitib ei oma tähtsust, critid on ainukesed mis loevad
Parim dmg weps oleks mace, aga iga mace peale echo on liiga aeglane, et ww buildis kasutada
See damage, mis DPSi all sul näitab. DPS võib suur olla OHl, kuid see ei tähenda, et ta ka hea on. Siinkohal ei tasu nüüd ajada, et ei tea, mis DPSist ma sogan, toome su enda tsitaadi siia.
thargun kirjutas:
mingi 900+ dps, kõrge str, 80+ crit dmg, socket ja peab olema kas dagger, sword või äärmisel juhul axe, ei ütleks et sellised väga odavad oleks
WW buildis loeb, et sul oleks attack speedi, soovitav offhandi puhul 2.2+ full gearis, ning ka LS/LOH v.a kui sul on see juba mujal olemas.
Kongor sai bänni täpsemalt näete videost, mis juhtus. Aga siinkohal tasub öelda ära, et ärge tehke omale karaktereid kellel mingi äbard nimi pandud
Isegi mõnel HV-lasel näinud mingeid roppusi pandud ekstra karakterite nimedeks samas Eesti keeles vist võib olla
Igaljuhul kui teetegi sellised siis jumala eest ärge pange oma elu varandust nende karakterite alla seisma
eShelobik, korraks vilksatas siin postitus ühe võimaliku bot-i nimega. Samas jällegi, google "d3 bot" ja linke tuleb lademes. Timbergile vist meeldib pead liiva alla pista, et mida pole öeldud, seda pole olemas.
Jumal temaga, igaühel omad kiiksud.
Et asi päris OT poleks, siis öösel järjekordne "hooldus" tulemas, kas selle tulemusena midagi ka paigatakse, on hetkel selgusetu. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
See ongi asja point, botid on nagunii juba sitax raha teeninud ja 100% kindlalt ostetakse uued accoundid. See ongi "banwave" point. Blizzile tuleb iga banwavega raha sisse. _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde? _________________
Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde?
Portaali saavad siseneda kõik mängus olevad inimesed. Arvestada tasuks muidugi, et te saate neid masinaid ikka mehiselt nühkida, sest juppide drop chance on üliräigelt madal.
MP 10 peal tuleb neid juppe farmida, seal 100% drop chance, aga selleks on ikka väga hästi gearitud tegelasi vaja ja ka siis on ikka väga keeruline saada viisakat ringi
Kui joppab siis joppab ja kui ei noh siis võidki jääda sinna farmima aegade lõpuni
Ka Hellfire sõrmuse jaoks on mitmekesi mängides vaja kõik keywardenid mättasse lüüa ja või piisab ka sellest, kui ühel mängijal on portaal avatud ja kõik saavad sealt kaudu sisse überite juurde?
Portaali saavad siseneda kõik mängus olevad inimesed. Arvestada tasuks muidugi, et te saate neid masinaid ikka mehiselt nühkida, sest juppide drop chance on üliräigelt madal.
Ega siis alla MP10 tõesti pole mõtet, kuna siis on garanteeritud dropid.
Kui kellelgi on mõni masin üle, siis liituks oma CM wizardiga, prooviks neid übereid. Üksi tiba nüri ja raske MP10. _________________
ma ei tea, mida teeb MP10 võimeline char hellfire ringiga? keskmine 5M rare ring on 99% hellfiredest parem.
kui paragon expi taga ajada, siis saab teha suvalise muudest headest statidest sõltumata hellfire ringinga, ilma, et väga pingutama peaks. Niikuinii seda tehakse MP0/MP1 peal ja seal lendab kõik pilbasteks esimeste laksudega. IMHO MP4-MP5 on täitsa piisav lihtsa võtme ja doonorifarimimise jaoks (loeb ikkagi keys/organs per hour ja väiksed MP-d on tunduvalt kiiremad), võibolla übereid annaks natuke kõrgemalt teha.
IMHO, kui keegi jõuab MP10-ga eliite peksta, siis ei ole mõtet raisata oma aega hellfire ringi peale.
Minu arvates ei ole üldse mõtet hellfire ringi peale aega raisata, tavalise farmimisega saab looti ja expi, übereid tehes ei saa midagi ja selle kuradi l..puraka tampimine on üks paras pain of ass
Endal joppas, mingi 15 ringi tegin ja sain suht normaalse, kui leian mingi parema ringi viskan sellegi minema
Minu arvates ei ole üldse mõtet hellfire ringi peale aega raisata, tavalise farmimisega saab looti ja expi, übereid tehes ei saa midagi ja selle kuradi l..puraka tampimine on üks paras pain of ass
Endal joppas, mingi 15 ringi tegin ja sain suht normaalse, kui leian mingi parema ringi viskan sellegi minema
Ma pole ~10 runiga saanud silma veel kätte, enamik neist MP5. 50% võimalus kukkuda my ass.
Mina tegin MP7 peal ja sain 3 jooksu järjest 100% dropi xD Mul joppas siis. _________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Hellfire on paras BS. Õnneks omal 3-ndaga vedas, tuli AS + CC. Mitte küll kõrged aga siiski. Enne ja pärast tuli puhast saasta.
Pigem juba niisama ringe lasta ja õnnele lootma jääda. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Hellfire on paras BS. Õnneks omal 3-ndaga vedas, tuli AS + CC. Mitte küll kõrged aga siiski. Enne ja pärast tuli puhast saasta.
Pigem juba niisama ringe lasta ja õnnele lootma jääda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.