|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
20.11.2012 09:29:54
Re: starman |
|
|
| sakurock kirjutas: |
Nii kuidas Teil starboxiga lood:
Tänaseks siis :
1. ei tööta ükski 48h videolaenutus- seda vist juba nüüd 2 nädalat
2. ETV 2 hakib pidevalt, nii pilt kui heli - see siis viimasest uuendusest saati
3. Kuutasuline videolaenutus töötab kuid seda vist esimesed 10 minutit siis hakkab kakkumine pihta
4. salvestust ei ole julgenud enam proovidagi lugedes siit mis toimub...
ühesõnaga iga uuendusega on läinud asi kõvasti halvemaks, v.a et box ei ole enam kokku jooksnud, kuid ma ei ole julgenud seda eriti piinata ka enam.
NB. väga halb TV ühenduspesa on sellel, s.t kroompind ja kontaktiühendus on väga halvad, ei kannata üldse liigutamist. Ühendus on korraliku F-ga ja katsetatud erinevaid otsikuid.
ühesõnaga võeti conaxi moodul ära ja anti mittetöötav box, mida enam ei saa ka tv vaatamiseks kasutada aga kuumaksu peab ikka maksma  |
Oled neile tagasisidet ka andnud kõigi nende vigade kohta?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
20.11.2012 11:19:35
|
|
|
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
egertuts
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2010
|
20.11.2012 11:49:02
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama. |
ei usu et see tavaline on, mul endal on kõik kanalid ilusti jooksvad ja sujuvad. nüüd sain ka digiboksist lahti , panin kaardi otse telerisse ja pilt ka veel takkaotsa palju parem ning mis veel muutus oli ekraanipildi suurus. enne oli mõne kanaliga üleval ja all mustad ribad, nüüd on kõik 5+. Tele kanalite üle mina küll ei nurise absoluutselt. Nett sai ka välja vahetatud 150 mb'st - 5 mb peale, enne nett kakkus koguaeg ja kadus ära, nüüd see ka ilusti korras. Olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.11.2012 17:01:58
|
|
|
| egertuts kirjutas: |
| ihvike kirjutas: |
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama. |
ei usu et see tavaline on, mul endal on kõik kanalid ilusti jooksvad ja sujuvad. nüüd sain ka digiboksist lahti , panin kaardi otse telerisse ja pilt ka veel takkaotsa palju parem ning mis veel muutus oli ekraanipildi suurus. enne oli mõne kanaliga üleval ja all mustad ribad, nüüd on kõik 5+. Tele kanalite üle mina küll ei nurise absoluutselt. Nett sai ka välja vahetatud 150 mb'st - 5 mb peale, enne nett kakkus koguaeg ja kadus ära, nüüd see ka ilusti korras. Olen rahul  |
Ühe filmi puhul viimase 3-4 õhtu jooksul meenub, et ETV2 puhul märkasin väikeseid hakkimisi, et korraks jäi pilt seisma. Ei pööranud tol hetkel tähelepanu, pidasin filmi veaks vms, meelde tuli nüüd teemat lugedes.
Eks peab vaatama õhtul uuesti. ETV HD puhul pole märganud seda probleemi, vaatan seda päris pikalt õhtuti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
20.11.2012 17:12:23
|
|
|
Mulle helistati tagasi ja üritati mulle selgeks teha, et viga on minupoolne kuna nemad ei ole ühtki katkestust loginud... Jeah right. Igaks juhuks tuleb siiski tehnik külla ja vaatab Cisco modemi üle. Annan neile nädalakese aega ja kui asjad korda ei saa, siis vutt vutt vutt tagasi Elioni.
Selline ühendus (ja digibox) võib ju mõnele kärada, aga API jaoks ja proffessionaalseks kasutamiseks küll mitte.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.11.2012 17:51:23
|
|
|
Mul oli sama asi, ühtegi logi ei olnud katkestuste kohta, aga katkes ju ikka. Iga kord, kui neile seda ütlesin, soovitati wifi sagedusi ja asju muuta. Räägin, et mul on kaabel, ok, järgmine kord sama asi, muuda oma wifit. Ja nii iga kord. Isegi kui kirjutasin esimese kirjaga, et kaabliga ühendus ei toimi, ikka kästi wifit käppida
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cave
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006
|
20.11.2012 20:02:43
Starbox pildikvaliteet |
|
|
Tere!
Sai siis see Starbox tellitud ning eile pandi paika. Menüüde süsteem ning EPG on kõvasti normaalsem ja tänapäevasem, kui see vanal box-il oli aga ...
Pildi kvaliteet on oluliselt viletsam. Värve nagu korralike pole, kontrastsus kehva ning kõik viitab sellele, et bitrate on kole madal, tumedad kaadrid on säbrused, inimeste näod on laigulised. Sellise kvaliteediga sai vaadatud aastaid tagasi DIVX faile. Pole päris nii kehva, kui analoogiga, aga palju puudu pole. Varem oli SCART liidesega ühendatud, nüüd HDMI-ga. Telekas on 40'' 720p.
Igatahes praegu olen küll pettunud. Kuidas teistel kogemus on, kas olete pildiga rahul ja kas on märgatavat kvaliteedi langust? Mõtlesin, et uurin ennem teiste kogemusi, kui Starmani kurtma lähen.
Natuke muud juttu ka. Lõik pressiteatest.
| tsitaat: |
Kuid see ei ole veel kõik. Toome välja kaks lahendust, millega saate endale juurde võita aega ligi 200 tundi aastas, mis keskmine eestlane kulutab reklaamide vaatamisele telerist. Esimene lahendus aja säästmiseks ning saadete vaatamiseks teile sobival ajal on kordusTV. See on kaval ajamasin, mis lubab vaadata kaheksal telekanalil eetris olnud saateid kuni 8 ööpäeva tagasi. Esimeses etapis saab tagasiulatuvalt vaadata ETV-d, Kanal 2-e, Kanal 11-t, Kanal 12-t, Travelit, Eurosporti, PBK-d ja NTV-d, mis on oluliselt laiem valik konkureeriva lilla logoga ettevõtte teenusest. Loomulikult on kerimisnupuga võimalik neil kanalitel siis reklaamipausidest üle hüpata.
|
Loomulikult ei ole siin teates ega ka Starmani kodulehel mainitud, et järelvaadata ei saa kõiki saateid, vaid ainult neid, millele on programmi toojad vastava õiguse andud. Kuna ma teadsin, et nad ei saa kõiki saateid kordus tv-s kasutada, siis viitasin klienditoele sellele eksitavale infole juba ennem teenuse tellimist. Lubati edastada kuhu vaja aga loomulikult ei ole midagi muutunud ja nii on ju parem teenust müüa
Elioni vastava teenuse kirjelduses on see ilusti ära märgitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.11.2012 22:00:54
Re: Starbox pildikvaliteet |
|
|
| tsitaat: |
| Esimeses etapis saab tagasiulatuvalt vaadata ETV-d, Kanal 2-e, Kanal 11-t, Kanal 12-t, Travelit, Eurosporti, PBK-d ja NTV-d, mis on oluliselt laiem valik konkureeriva lilla logoga ettevõtte teenusest. |
Mulle tundub nagu suht lapsik ennast reklaamida enda konkurente labaselt maha tehes, rääkides "lillast" logost ja tuues ebaselgeid võrdlusi oma kodulehel seoses Elioniga.
Mis aga kõige nõmedam kliendi jaoks on, teha oma toodete hinnad ja lahendused nii keeruliseks, et lihtne inimene peab paketti valides praegu samamoodi kalkuleerima kui nende elektripakettidega hetkel on.
48h tasuta videolaenutus??? hiirega peale liikudes selgub, et film ikkagi maksab aga kuutasu ei ole, samas tuleb seadme renti igakuiselt maksta. Palju siis maksab tasuta videolaenutus Jukule 3 klassi matemaatika ülesandeks paras kirjutada.
KordusTV tasuta?? Suurelt kirjas, hiirega peale liikudes on salamisi kirjas, et saab vaid teatud saateid vaadata ning tasuta KordusTV tähendab jällegi, et Starboksi on vaja igakuiselt rentida. Rendi hind on aga kõrgem kui Elioni kordustv 2€ hind, boks on ju Elionil tasuta.
Ehk kokkuvõttes tuleb hind ikkagi mõlemal ettevõttel sama kuid enda kasuks "häälestatud" võrdlused konkurentidega ning suured "tasuta" kirjad petavad heausksed kliendid ehk ligi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
20.11.2012 22:48:26
starman |
|
|
| ...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
20.11.2012 23:03:13
Re: starman |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| ...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad? |
Millise teenuse?
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
20.11.2012 23:04:52
Re: starman |
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| ...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad? |
Millise teenuse? |
üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
20.11.2012 23:09:29
Re: starman |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| ...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad? |
Millise teenuse? |
üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne |
Loe teemat, siis saad teada.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
20.11.2012 23:14:04
|
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| ...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad? |
Millise teenuse? |
üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne |
No sellest siin, et starboxi väljatulekuhetkest muust ei kõnelda, kui ainult probleemidest.
Nüüd Starman reklaamib seda mittetöötavat karbikest loos mittetöötavate teenustega. Sellest ilmselt ka küsimus "millist teenust".. või olen ise millestki valesti aru saanud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2012 09:18:29
|
|
|
| tsitaat: |
Starman reklaamib seda mittetöötavat karbikest loos mittetöötavate teenustega
|
Eks alguses ole igal teenusel omad vead küljes. Hakkis tõesti pikka aega aga väidetavalt on see probleem nüüd lahendatud ja endal ei õnnestunud eile videolanutuses ja kordusTV-ga seda probleemi kohata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
21.11.2012 09:25:50
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama. |
Sa pole ainuke, sama siin
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
21.11.2012 11:57:45
|
|
|
Tuli äsja kiri
| tsitaat: |
Täname, et olete meile abiks STARboxi testimisel!
Meie tehnikaosakonna poisid on koos STARboxi arendajatega teinud tõsist tööd ja eile jõudis Teie STARboxi uus tarkvaraversioon. Sellega lahendasime kaks peamist probleemi – boksi kokkujooksmise ja telepildi ning heli katkemise.
Ootame Teie tagasisidet ikka aadressil vod@starman.ee mõlema probleemi kohta ja samuti videolaenutuse filmide tehnilise kvaliteedi kohta peale viimase tarkvaraversiooni rakendumist.
Teie Starman |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
21.11.2012 17:19:49
|
|
|
Natuke kurvad uudised,
Zuumtv hinnad lähevad uuest aastast euro võrra kallimaks
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
21.11.2012 17:59:48
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
Natuke kurvad uudised,
Zuumtv hinnad lähevad uuest aastast euro võrra kallimaks |
Seda vist kirjutati juba siin teemas, või oli see Zuumi teema. Igatahes novembri arvel oli info samuti olemas. Põhjendab Starman seda hinnatõusu kütuse hinnatõusuga.
Muidu aga Starmanile kurvad uudised hoopis. Kuus aastat Zuumi vaadanud ja uuest aastast võtan olemasolevale Elioni IPTV boksile teise lisaks. Mulle küll ei meeldi lisaboks teleri taga, aga 9 euri kuus kokku hoida ( miinus boksi soetamise kulu) meeldib mulle rahakotis rohkem.
Kel aga võimalused puuduvad, neil muidugi jama.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
22.11.2012 21:47:51
|
|
|
oskab keegi ehk öelda, milles võib asi olla, kui cardserver ütleb sellise teate Newcamd ] ECM -> kasutajanimi <NOT OK> 0B00 0000 001C
vaatamiseks dvbviewer,
eesti kanaleid, vabu kanaleid näeb, kuid teisi siiski ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
22.11.2012 22:14:24
|
|
|
| aimar9999, Võiksid ka muidugi täpsustada mis softijupp kaarti loeb ja mis softijupp kliendiks on,nii on raske öelda.Kui see soft oscam on,siis kas useri konfis ja readeri konfis grupp on sama?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
22.11.2012 23:56:31
|
|
|
Starbox - okei, pilt pole täna hakkinud ega piiksunud, aga:
1) Endiselt käib jube pinda vajadus iga kord sisse lülitamisel käsitsi telekal HDMI sisend valida - miks boks ise seda teha ei võiks?
2) Endiselt käib pinda, et kordusTV-s pole elementaarseid Eesti kanaleid (TV3, TV6) ...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cave
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2006
|
23.11.2012 00:32:44
Re: Starbox pildikvaliteet |
|
|
| Cave kirjutas: |
Tere!
Sai siis see Starbox tellitud ning eile pandi paika. Menüüde süsteem ning EPG on kõvasti normaalsem ja tänapäevasem, kui see vanal box-il oli aga ...
Pildi kvaliteet on oluliselt viletsam. Värve nagu korralike pole, kontrastsus kehva ning kõik viitab sellele, et bitrate on kole madal, tumedad kaadrid on säbrused, inimeste näod on laigulised. Sellise kvaliteediga sai vaadatud aastaid tagasi DIVX faile. Pole päris nii kehva, kui analoogiga, aga palju puudu pole. Varem oli SCART liidesega ühendatud, nüüd HDMI-ga. Telekas on 40'' 720p.
Igatahes praegu olen küll pettunud. Kuidas teistel kogemus on, kas olete pildiga rahul ja kas on märgatavat kvaliteedi langust? Mõtlesin, et uurin ennem teiste kogemusi, kui Starmani kurtma lähen.
|
Pildi kvaliteeti ei taha siis keegi kommenteerida? Olete rahul? On parem või viletsam võrreldes vana boxiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
23.11.2012 01:22:54
|
|
|
selles samas teemas, lk 38 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=290921&postdays=0&postorder=asc&start=949 , esimese postituse õpetuse järgi tegin.
Kaardiserver on NewCS
Kaardiklient on Acamd
ja vaatamiseks dvbviewer , muidu meeldib progdvb aga sellel ei saanud seda Acamd pluginat üldse tööle.
Edit:, avastasin, et mõned kanalid ei tööta lihtsalt.. imelik, kõik automaatse otsinguga otsitud, leidis ilusti ja nüüd ei tööta, st. hetkel 30st kanalist töötas koos eesti vabaleviomadega miski 10 vist. vb oli 1-2 rohkem, kuid ülejäänud siiski ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
23.11.2012 01:44:41
|
|
|
| _marek, box peaks vahetama teleka sisendit? Kas see mitte teleka tarkus ei peaks olema ära tunda, kui sisendisse on signaal tekkinud?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
23.11.2012 02:45:31
|
|
|
tundub, et sain tööle. Hetkel mõnda aega korralikult mänginud, isegi peale programmi maha lastkmist (tahtsin uuemat versiooni) sain kõik uuesti tööle kohe, et vist toimib
super, tänud
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
23.11.2012 09:47:27
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Starbox - okei, pilt pole täna hakkinud ega piiksunud, aga:
1) Endiselt käib jube pinda vajadus iga kord sisse lülitamisel käsitsi telekal HDMI sisend valida - miks boks ise seda teha ei võiks?
2) Endiselt käib pinda, et kordusTV-s pole elementaarseid Eesti kanaleid (TV3, TV6) ... |
1) otsi viga telekast või juhtmest. See lülitamine toimub ammu korralikult juba
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
23.11.2012 10:51:32
|
|
|
| Teiste seadmete ühendamisel HDMIga saab telekas küll ise aru, nt. DVD-mängija, arvuti jne...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
23.11.2012 11:36:08
|
|
|
| HDMI puhul ei ole see asi nii lihtne nagu scartiga, kus sisendit juhiti ühele karvale signaali pealelülitamsiega. HDMI spec näeb optsioonina ette sellist asja nagu CEC (Consumer Electronics Control), sisuliselt järjestiksiin, mille kaudu seadmed omavahel andmeid vahetavad. Paraku võib see tootjapõhiselt olla erinevalt implementeeritud või üldse puududa. Üldjoontes on see "probleem" enamike telerite puhul lahendatud märksa lihtsamalt, nimelt enamik telereid "mäletab" oma viimast sisendit, millel ta viimati viibis.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
23.11.2012 19:14:23
|
|
|
Tundub, et nad on selle Starboxi nüüd enam vähem tööle saanud lõpuks. Kui ainult lauda ära ei põletaks Jube tuline on ikka. Endal on ta praegu supaka ja telekalaua vahel õhus.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
23.11.2012 20:25:35
|
|
|
| Kas keegi ühelt nimele teisele nimele on kuidagi teinud liitumist ? Mis selleks tegema peavad mõlemad pooled ?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
23.11.2012 22:00:41
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Tundub, et nad on selle Starboxi nüüd enam vähem tööle saanud lõpuks. Kui ainult lauda ära ei põletaks Jube tuline on ikka. Endal on ta praegu supaka ja telekalaua vahel õhus. |
Tikutopsid jalgade alla ja radikad võid välja lülitada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
24.11.2012 05:07:21
|
|
|
| Mitu päeva helistati 1770 numbrilt, lõpuks viskas üle ja võtsin vastu. Loomulikult pakuti teenust. Kui küsisin selle uue boxi probleemide kohta vastas neiu et jah, uute asjadega ikka jamasid aga nad tegelevad sellega. Kui uurisin neti probleemide kohta mõnes kandis vastati jälle ausalt et jah, esineb seal kus pole liine uuendatud. Lubati 6 kuud poolehinnaga ja olin isegi nõus et nad tagasi helistavad kui olen asja üle mõelnud aga, kurat see neti stabiilsus paneb ikka pead kratsima. Aastate eest oli lasnas neil ikka masendavaid probleeme stabiilsusega. Samas hetkel infonet ja nagu ka neiule ütlesin, ei mäleta ma millal viimane katkestus oli. Ei teagi nüüd, samas 6 kuud saaks odavamalt elada ja ega pärast see hind ka väga kirvem oleks hetkeolukorrast. Lisaks kanaleid rohkem ja net kiirem...
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.11.2012 09:23:12
|
|
|
| Corwin kirjutas: |
| Mitu päeva helistati 1770 numbrilt, lõpuks viskas üle ja võtsin vastu. Loomulikult pakuti teenust. Kui küsisin selle uue boxi probleemide kohta vastas neiu et jah, uute asjadega ikka jamasid aga nad tegelevad sellega. Kui uurisin neti probleemide kohta mõnes kandis vastati jälle ausalt et jah, esineb seal kus pole liine uuendatud. Lubati 6 kuud poolehinnaga ja olin isegi nõus et nad tagasi helistavad kui olen asja üle mõelnud aga, kurat see neti stabiilsus paneb ikka pead kratsima. Aastate eest oli lasnas neil ikka masendavaid probleeme stabiilsusega. Samas hetkel infonet ja nagu ka neiule ütlesin, ei mäleta ma millal viimane katkestus oli. Ei teagi nüüd, samas 6 kuud saaks odavamalt elada ja ega pärast see hind ka väga kirvem oleks hetkeolukorrast. Lisaks kanaleid rohkem ja net kiirem... |
Ma olen 11aastat starmani nett kasutanud ja sellest 5a. lasnamäel. Ei mäleta, et oleks ilma netita istunud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
feispuuk
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2012
|
24.11.2012 22:49:57
|
|
|
olen kolm aastat nende teenuseid kasutanud, siiani kõik on olnud ok, net pole ära kadunud ja pilt ka alati ees, muidugi olen arved ka õigel ajal ära maksnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
26.11.2012 11:36:15
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| mikk36, 15MBps on vist mingi 120 mega starmani netti või vähem? |
120Mbps puhast datat, mis ruuteris väljendub ~140-145Mbps andmevoona. |
uTorrent hetkel näitab kuni 16.5 MB/s (132 Mbps), ruuteris 144-147 Mbps.
Spoiler 
Augud esimeses graafikus on graafiku viga, mitte seisakud internetis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
28.11.2012 13:37:23
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| telekast ei tule ju anyway midagi midagi kordgi vaadata tuleks, mida sa seal veel 2x vahid ? |
+2
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
28.11.2012 16:02:12
|
|
|
Sai tellitud 40/4Mbit/s üles/alla net. Seni maksimaalne kiirus torrentiga on 1,7MB/s ehk 13,6Mbit/s ja ruuter.ee's sain max kiiruseks 20Mbit/s...
Ma ei tea, mis toimub?! See pole ju normaalne...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
28.11.2012 16:24:50
|
|
|
| Täna pandi uus Starmani digibox sisse. Neti kiirus kasvas kohe umbes +20mbps. Varem sain speedtest.net is u. 30-40mbps kätte siis nüüd 60-70mbps.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.11.2012 17:17:37
|
|
|
| labidas kirjutas: |
Sai tellitud 40/4Mbit/s üles/alla net. Seni maksimaalne kiirus torrentiga on 1,7MB/s ehk 13,6Mbit/s ja ruuter.ee's sain max kiiruseks 20Mbit/s...
Ma ei tea, mis toimub?! See pole ju normaalne... |
Esmane kahtlusalune:
Mis wifi vahel on?
Kui G standardi järgi, siis täitsa arusaadav, rohkem ei annagi.
Kui tahad norm kiirust üle wifi, siis peab olema N toega korralik ruuter ja ka tarbijad korralik N kaart.
Esiteks tasub testida kaabli otsas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
28.11.2012 17:49:09
|
|
|
| Ei kasuta wifit.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
28.11.2012 19:31:03
|
|
|
| labidas, kasuta Speedtest.net Elioni serveriga, ruuter.ee ei sobi tänapäevaste ülikiirete ühenduste jaoks kuna allalaetava info kogus on liiga väike.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.11.2012 19:49:43
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| labidas, kasuta Speedtest.net Elioni serveriga, ruuter.ee ei sobi tänapäevaste ülikiirete ühenduste jaoks kuna allalaetava info kogus on liiga väike. |
Pole enam elioni serverit.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
28.11.2012 20:09:02
|
|
|
| sama tulemus ka speedtestiga... miski on mäda. Peab vast Starman'ile helistama. Samas upload on korras.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
28.11.2012 23:13:49
|
|
|
| Ok, Elisa server on ka nüüd üsna hea tulemusega, seega kannatab ka sellega testida. Compic oli hetkel ok, kuid mõned päevad tagasi, kui Elion veel olemas oli seal nimekirjas, ei olnud tolle tulemus just kõige ägedam.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.12.2012 16:04:15
|
|
|
Üks väike, aga huvitav sahin Eesti Ekspresist...
Sahinad ja hüüded: Väidetavalt on Tele2 Eesti huvitatud Starmani ostmisest
Pärast pikka vaikust on telekomimaastikul oodata suuremat muutust. Väidetavalt on Tele2 Eesti huvitatud Starmani ostmisest. Selle tehinguga muutuks Tele2 arvestatavaks tegijaks TeliaSonera (EMT, Elion) kõrval.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/sahinad-ja-huuded-vaidetavalt-on-tele2-eesti-huvitatud-starmani-ostmisest.d?id=65365740
---------------------------------
Kui nii, siis on Telekomifirmad üle võtmas USA-malli, kus kõikvõimalikke võrke usinasti kokku ostetakse ja üksteisega kohut käiakse, et kellegi ostutehingut tühistada ja siis hoopis ise seesama ostutehing ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
11.12.2012 18:59:48
|
|
|
| Kellelgi veel see Jõulukanal hakib?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.12.2012 19:05:36
|
|
|
| starman tõstab uuest aastast taas hinda
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|