Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 20.11.2012 09:29:54 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Nii kuidas Teil starboxiga lood:
Tänaseks siis :
1. ei tööta ükski 48h videolaenutus- seda vist juba nüüd 2 nädalat
2. ETV 2 hakib pidevalt, nii pilt kui heli - see siis viimasest uuendusest saati
3. Kuutasuline videolaenutus töötab kuid seda vist esimesed 10 minutit siis hakkab kakkumine pihta
4. salvestust ei ole julgenud enam proovidagi lugedes siit mis toimub...

ühesõnaga iga uuendusega on läinud asi kõvasti halvemaks, v.a et box ei ole enam kokku jooksnud, kuid ma ei ole julgenud seda eriti piinata ka enam.
NB. väga halb TV ühenduspesa on sellel, s.t kroompind ja kontaktiühendus on väga halvad, ei kannata üldse liigutamist. Ühendus on korraliku F-ga ja katsetatud erinevaid otsikuid.

ühesõnaga võeti conaxi moodul ära ja anti mittetöötav box, mida enam ei saa ka tv vaatamiseks kasutada aga kuumaksu peab ikka maksma icon_sad.gif
Oled neile tagasisidet ka andnud kõigi nende vigade kohta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 20.11.2012 11:19:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egertuts
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 20.11.2012 11:49:02 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama.


ei usu et see tavaline on, mul endal on kõik kanalid ilusti jooksvad ja sujuvad. nüüd sain ka digiboksist lahti , panin kaardi otse telerisse ja pilt ka veel takkaotsa palju parem ning mis veel muutus oli ekraanipildi suurus. enne oli mõne kanaliga üleval ja all mustad ribad, nüüd on kõik 5+. Tele kanalite üle mina küll ei nurise absoluutselt. Nett sai ka välja vahetatud 150 mb'st - 5 mb peale, enne nett kakkus koguaeg ja kadus ära, nüüd see ka ilusti korras. Olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 11:55:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Helistasin oma muredega 1770 ja lubati täna/homme tagasi helistada ja probleemidele ehk lahenduski leida. Eks näis icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 17:01:58 vasta tsitaadiga

egertuts kirjutas:
ihvike kirjutas:
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama.


ei usu et see tavaline on, mul endal on kõik kanalid ilusti jooksvad ja sujuvad. nüüd sain ka digiboksist lahti , panin kaardi otse telerisse ja pilt ka veel takkaotsa palju parem ning mis veel muutus oli ekraanipildi suurus. enne oli mõne kanaliga üleval ja all mustad ribad, nüüd on kõik 5+. Tele kanalite üle mina küll ei nurise absoluutselt. Nett sai ka välja vahetatud 150 mb'st - 5 mb peale, enne nett kakkus koguaeg ja kadus ära, nüüd see ka ilusti korras. Olen rahul thumbs_up.gif


Ühe filmi puhul viimase 3-4 õhtu jooksul meenub, et ETV2 puhul märkasin väikeseid hakkimisi, et korraks jäi pilt seisma. Ei pööranud tol hetkel tähelepanu, pidasin filmi veaks vms, meelde tuli nüüd teemat lugedes.
Eks peab vaatama õhtul uuesti. ETV HD puhul pole märganud seda probleemi, vaatan seda päris pikalt õhtuti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 17:12:23 vasta tsitaadiga

Mulle helistati tagasi ja üritati mulle selgeks teha, et viga on minupoolne kuna nemad ei ole ühtki katkestust loginud... Jeah right. Igaks juhuks tuleb siiski tehnik külla ja vaatab Cisco modemi üle. Annan neile nädalakese aega ja kui asjad korda ei saa, siis vutt vutt vutt tagasi Elioni.
Selline ühendus (ja digibox) võib ju mõnele kärada, aga API jaoks ja proffessionaalseks kasutamiseks küll mitte. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 17:51:23 vasta tsitaadiga

Mul oli sama asi, ühtegi logi ei olnud katkestuste kohta, aga katkes ju ikka. Iga kord, kui neile seda ütlesin, soovitati wifi sagedusi ja asju muuta. Räägin, et mul on kaabel, ok, järgmine kord sama asi, muuda oma wifit. Ja nii iga kord. Isegi kui kirjutasin esimese kirjaga, et kaabliga ühendus ei toimi, ikka kästi wifit käppida
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cave
HV vaatleja
Cave

liitunud: 22.09.2006




sõnum 20.11.2012 20:02:43 Starbox pildikvaliteet vasta tsitaadiga

Tere!
Sai siis see Starbox tellitud ning eile pandi paika. Menüüde süsteem ning EPG on kõvasti normaalsem ja tänapäevasem, kui see vanal box-il oli aga ...
Pildi kvaliteet on oluliselt viletsam. Värve nagu korralike pole, kontrastsus kehva ning kõik viitab sellele, et bitrate on kole madal, tumedad kaadrid on säbrused, inimeste näod on laigulised. Sellise kvaliteediga sai vaadatud aastaid tagasi DIVX faile. Pole päris nii kehva, kui analoogiga, aga palju puudu pole. Varem oli SCART liidesega ühendatud, nüüd HDMI-ga. Telekas on 40'' 720p.
Igatahes praegu olen küll pettunud. Kuidas teistel kogemus on, kas olete pildiga rahul ja kas on märgatavat kvaliteedi langust? Mõtlesin, et uurin ennem teiste kogemusi, kui Starmani kurtma lähen.

Natuke muud juttu ka. Lõik pressiteatest.
tsitaat:
Kuid see ei ole veel kõik. Toome välja kaks lahendust, millega saate endale juurde võita aega ligi 200 tundi aastas, mis keskmine eestlane kulutab reklaamide vaatamisele telerist. Esimene lahendus aja säästmiseks ning saadete vaatamiseks teile sobival ajal on kordusTV. See on kaval ajamasin, mis lubab vaadata kaheksal telekanalil eetris olnud saateid kuni 8 ööpäeva tagasi. Esimeses etapis saab tagasiulatuvalt vaadata ETV-d, Kanal 2-e, Kanal 11-t, Kanal 12-t, Travelit, Eurosporti, PBK-d ja NTV-d, mis on oluliselt laiem valik konkureeriva lilla logoga ettevõtte teenusest. Loomulikult on kerimisnupuga võimalik neil kanalitel siis reklaamipausidest üle hüpata.


Loomulikult ei ole siin teates ega ka Starmani kodulehel mainitud, et järelvaadata ei saa kõiki saateid, vaid ainult neid, millele on programmi toojad vastava õiguse andud. Kuna ma teadsin, et nad ei saa kõiki saateid kordus tv-s kasutada, siis viitasin klienditoele sellele eksitavale infole juba ennem teenuse tellimist. Lubati edastada kuhu vaja aga loomulikult ei ole midagi muutunud ja nii on ju parem teenust müüa icon_razz.gif
Elioni vastava teenuse kirjelduses on see ilusti ära märgitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 22:00:54 Re: Starbox pildikvaliteet vasta tsitaadiga

tsitaat:
Esimeses etapis saab tagasiulatuvalt vaadata ETV-d, Kanal 2-e, Kanal 11-t, Kanal 12-t, Travelit, Eurosporti, PBK-d ja NTV-d, mis on oluliselt laiem valik konkureeriva lilla logoga ettevõtte teenusest.


Mulle tundub nagu suht lapsik ennast reklaamida enda konkurente labaselt maha tehes, rääkides "lillast" logost ja tuues ebaselgeid võrdlusi oma kodulehel seoses Elioniga.
Mis aga kõige nõmedam kliendi jaoks on, teha oma toodete hinnad ja lahendused nii keeruliseks, et lihtne inimene peab paketti valides praegu samamoodi kalkuleerima kui nende elektripakettidega hetkel on.

48h tasuta videolaenutus??? hiirega peale liikudes selgub, et film ikkagi maksab aga kuutasu ei ole, samas tuleb seadme renti igakuiselt maksta. Palju siis maksab tasuta videolaenutus icon_smile.gif Jukule 3 klassi matemaatika ülesandeks paras kirjutada.
KordusTV tasuta?? Suurelt kirjas, hiirega peale liikudes on salamisi kirjas, et saab vaid teatud saateid vaadata ning tasuta KordusTV tähendab jällegi, et Starboksi on vaja igakuiselt rentida. Rendi hind on aga kõrgem kui Elioni kordustv 2€ hind, boks on ju Elionil tasuta.

Ehk kokkuvõttes tuleb hind ikkagi mõlemal ettevõttel sama kuid enda kasuks "häälestatud" võrdlused konkurentidega ning suured "tasuta" kirjad petavad heausksed kliendid ehk ligi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 22:48:26 starman vasta tsitaadiga

...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 23:03:13 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?


Millise teenuse?
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 23:04:52 Re: starman vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
sakurock kirjutas:
...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?


Millise teenuse?


üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 23:09:29 Re: starman vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
sakurock kirjutas:
...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?


Millise teenuse?


üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne



Loe teemat, siis saad teada.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.11.2012 23:14:04 vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
sakurock kirjutas:
...rääkige kes on juba tellinud selle starboxi teenuse, kas teil siis asjad töötavad?


Millise teenuse?


üldiselt, et starbox kodus... kas töötab nagu peab, olete midagi laenutanud?-kas töötab, salvestus jne

No sellest siin, et starboxi väljatulekuhetkest muust ei kõnelda, kui ainult probleemidest.
Nüüd Starman reklaamib seda mittetöötavat karbikest loos mittetöötavate teenustega. Sellest ilmselt ka küsimus "millist teenust".. või olen ise millestki valesti aru saanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 21.11.2012 09:18:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Starman reklaamib seda mittetöötavat karbikest loos mittetöötavate teenustega
Eks alguses ole igal teenusel omad vead küljes. Hakkis tõesti pikka aega aga väidetavalt on see probleem nüüd lahendatud ja endal ei õnnestunud eile videolanutuses ja kordusTV-ga seda probleemi kohata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 21.11.2012 09:25:50 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Huvitav, kas see ETV2 (ja ETV) hakkimine on mingi üldine probleem? Mul on mingi tavaline vana Humaxi box. Eriti just ETV2, aga ka ETV hakivad, pilt jääb korraks seisma ja heli kaob hetkeks.
Pühapäeval jõllitasin seda pagana superstaarisaadet, seal ei jäänud kordagi silma, et oleks pilt või heli katkunud, seega TV3 peal nagu pole sellist jama.


Sa pole ainuke, sama siin icon_exclaim.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 11:57:45 vasta tsitaadiga

Tuli äsja kiri

tsitaat:
Täname, et olete meile abiks STARboxi testimisel!

Meie tehnikaosakonna poisid on koos STARboxi arendajatega teinud tõsist tööd ja eile jõudis Teie STARboxi uus tarkvaraversioon. Sellega lahendasime kaks peamist probleemi – boksi kokkujooksmise ja telepildi ning heli katkemise.

Ootame Teie tagasisidet ikka aadressil vod@starman.ee mõlema probleemi kohta ja samuti videolaenutuse filmide tehnilise kvaliteedi kohta peale viimase tarkvaraversiooni rakendumist.

Teie Starman

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 17:19:49 vasta tsitaadiga

Natuke kurvad uudised,
Zuumtv hinnad lähevad uuest aastast euro võrra kallimaks
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.11.2012 17:59:48 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Natuke kurvad uudised,
Zuumtv hinnad lähevad uuest aastast euro võrra kallimaks


Seda vist kirjutati juba siin teemas, või oli see Zuumi teema. Igatahes novembri arvel oli info samuti olemas. Põhjendab Starman seda hinnatõusu kütuse hinnatõusuga.
Muidu aga Starmanile kurvad uudised hoopis. Kuus aastat Zuumi vaadanud ja uuest aastast võtan olemasolevale Elioni IPTV boksile teise lisaks. Mulle küll ei meeldi lisaboks teleri taga, aga 9 euri kuus kokku hoida ( miinus boksi soetamise kulu) meeldib mulle rahakotis rohkem.
Kel aga võimalused puuduvad, neil muidugi jama.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 22.11.2012 21:47:51 vasta tsitaadiga

oskab keegi ehk öelda, milles võib asi olla, kui cardserver ütleb sellise teate Newcamd ] ECM -> kasutajanimi <NOT OK> 0B00 0000 001C

vaatamiseks dvbviewer,
eesti kanaleid, vabu kanaleid näeb, kuid teisi siiski ei näe.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 22.11.2012 22:14:24 vasta tsitaadiga

aimar9999, Võiksid ka muidugi täpsustada mis softijupp kaarti loeb ja mis softijupp kliendiks on,nii on raske öelda.Kui see soft oscam on,siis kas useri konfis ja readeri konfis grupp on sama?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 23:56:31 vasta tsitaadiga

Starbox - okei, pilt pole täna hakkinud ega piiksunud, aga:

1) Endiselt käib jube pinda vajadus iga kord sisse lülitamisel käsitsi telekal HDMI sisend valida - miks boks ise seda teha ei võiks?
2) Endiselt käib pinda, et kordusTV-s pole elementaarseid Eesti kanaleid (TV3, TV6) ...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cave
HV vaatleja
Cave

liitunud: 22.09.2006




sõnum 23.11.2012 00:32:44 Re: Starbox pildikvaliteet vasta tsitaadiga

Cave kirjutas:
Tere!
Sai siis see Starbox tellitud ning eile pandi paika. Menüüde süsteem ning EPG on kõvasti normaalsem ja tänapäevasem, kui see vanal box-il oli aga ...
Pildi kvaliteet on oluliselt viletsam. Värve nagu korralike pole, kontrastsus kehva ning kõik viitab sellele, et bitrate on kole madal, tumedad kaadrid on säbrused, inimeste näod on laigulised. Sellise kvaliteediga sai vaadatud aastaid tagasi DIVX faile. Pole päris nii kehva, kui analoogiga, aga palju puudu pole. Varem oli SCART liidesega ühendatud, nüüd HDMI-ga. Telekas on 40'' 720p.
Igatahes praegu olen küll pettunud. Kuidas teistel kogemus on, kas olete pildiga rahul ja kas on märgatavat kvaliteedi langust? Mõtlesin, et uurin ennem teiste kogemusi, kui Starmani kurtma lähen.


Pildi kvaliteeti ei taha siis keegi kommenteerida? Olete rahul? On parem või viletsam võrreldes vana boxiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 23.11.2012 01:22:54 vasta tsitaadiga

selles samas teemas, lk 38 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=290921&postdays=0&postorder=asc&start=949 , esimese postituse õpetuse järgi tegin.
Kaardiserver on NewCS
Kaardiklient on Acamd
ja vaatamiseks dvbviewer , muidu meeldib progdvb aga sellel ei saanud seda Acamd pluginat üldse tööle.

Edit:, avastasin, et mõned kanalid ei tööta lihtsalt.. imelik, kõik automaatse otsinguga otsitud, leidis ilusti ja nüüd ei tööta, st. hetkel 30st kanalist töötas koos eesti vabaleviomadega miski 10 vist. vb oli 1-2 rohkem, kuid ülejäänud siiski ei toimi
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.11.2012 01:44:41 vasta tsitaadiga

_marek, box peaks vahetama teleka sisendit? Kas see mitte teleka tarkus ei peaks olema ära tunda, kui sisendisse on signaal tekkinud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 02:42:59 vasta tsitaadiga

Kui see viga jätkub, siis pane kaart mõne tuttava digiboksi ning vaata neid tasulisi kanaleid mingi 10minutit ning on asi korras.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7116116#7116116
Mina sain niimoodi korda asja.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 23.11.2012 02:45:31 vasta tsitaadiga

tundub, et sain tööle. Hetkel mõnda aega korralikult mänginud, isegi peale programmi maha lastkmist (tahtsin uuemat versiooni) sain kõik uuesti tööle kohe, et vist toimib icon_smile.gif
super, tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 09:47:27 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Starbox - okei, pilt pole täna hakkinud ega piiksunud, aga:

1) Endiselt käib jube pinda vajadus iga kord sisse lülitamisel käsitsi telekal HDMI sisend valida - miks boks ise seda teha ei võiks?
2) Endiselt käib pinda, et kordusTV-s pole elementaarseid Eesti kanaleid (TV3, TV6) ...


1) otsi viga telekast või juhtmest. See lülitamine toimub ammu korralikult juba icon_cool.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 10:51:32 vasta tsitaadiga

Teiste seadmete ühendamisel HDMIga saab telekas küll ise aru, nt. DVD-mängija, arvuti jne...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.11.2012 11:36:08 vasta tsitaadiga

HDMI puhul ei ole see asi nii lihtne nagu scartiga, kus sisendit juhiti ühele karvale signaali pealelülitamsiega. HDMI spec näeb optsioonina ette sellist asja nagu CEC (Consumer Electronics Control), sisuliselt järjestiksiin, mille kaudu seadmed omavahel andmeid vahetavad. Paraku võib see tootjapõhiselt olla erinevalt implementeeritud või üldse puududa. Üldjoontes on see "probleem" enamike telerite puhul lahendatud märksa lihtsamalt, nimelt enamik telereid "mäletab" oma viimast sisendit, millel ta viimati viibis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 19:14:23 vasta tsitaadiga

Tundub, et nad on selle Starboxi nüüd enam vähem tööle saanud lõpuks. Kui ainult lauda ära ei põletaks icon_biggrin.gif Jube tuline on ikka. Endal on ta praegu supaka ja telekalaua vahel õhus.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 20:25:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi ühelt nimele teisele nimele on kuidagi teinud liitumist ? Mis selleks tegema peavad mõlemad pooled ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.11.2012 22:00:41 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Tundub, et nad on selle Starboxi nüüd enam vähem tööle saanud lõpuks. Kui ainult lauda ära ei põletaks icon_biggrin.gif Jube tuline on ikka. Endal on ta praegu supaka ja telekalaua vahel õhus.
Tikutopsid jalgade alla ja radikad võid välja lülitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 05:07:21 vasta tsitaadiga

Mitu päeva helistati 1770 numbrilt, lõpuks viskas üle ja võtsin vastu. Loomulikult pakuti teenust. Kui küsisin selle uue boxi probleemide kohta vastas neiu et jah, uute asjadega ikka jamasid aga nad tegelevad sellega. Kui uurisin neti probleemide kohta mõnes kandis vastati jälle ausalt et jah, esineb seal kus pole liine uuendatud. Lubati 6 kuud poolehinnaga ja olin isegi nõus et nad tagasi helistavad kui olen asja üle mõelnud aga, kurat see neti stabiilsus paneb ikka pead kratsima. Aastate eest oli lasnas neil ikka masendavaid probleeme stabiilsusega. Samas hetkel infonet ja nagu ka neiule ütlesin, ei mäleta ma millal viimane katkestus oli. Ei teagi nüüd, samas 6 kuud saaks odavamalt elada ja ega pärast see hind ka väga kirvem oleks hetkeolukorrast. Lisaks kanaleid rohkem ja net kiirem...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 09:23:12 vasta tsitaadiga

Corwin kirjutas:
Mitu päeva helistati 1770 numbrilt, lõpuks viskas üle ja võtsin vastu. Loomulikult pakuti teenust. Kui küsisin selle uue boxi probleemide kohta vastas neiu et jah, uute asjadega ikka jamasid aga nad tegelevad sellega. Kui uurisin neti probleemide kohta mõnes kandis vastati jälle ausalt et jah, esineb seal kus pole liine uuendatud. Lubati 6 kuud poolehinnaga ja olin isegi nõus et nad tagasi helistavad kui olen asja üle mõelnud aga, kurat see neti stabiilsus paneb ikka pead kratsima. Aastate eest oli lasnas neil ikka masendavaid probleeme stabiilsusega. Samas hetkel infonet ja nagu ka neiule ütlesin, ei mäleta ma millal viimane katkestus oli. Ei teagi nüüd, samas 6 kuud saaks odavamalt elada ja ega pärast see hind ka väga kirvem oleks hetkeolukorrast. Lisaks kanaleid rohkem ja net kiirem...

Ma olen 11aastat starmani nett kasutanud ja sellest 5a. lasnamäel. Ei mäleta, et oleks ilma netita istunud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
feispuuk
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2012




sõnum 24.11.2012 22:49:57 vasta tsitaadiga

olen kolm aastat nende teenuseid kasutanud, siiani kõik on olnud ok, net pole ära kadunud ja pilt ka alati ees, muidugi olen arved ka õigel ajal ära maksnud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.11.2012 11:36:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
iir kirjutas:
mikk36, 15MBps on vist mingi 120 mega starmani netti või vähem?
120Mbps puhast datat, mis ruuteris väljendub ~140-145Mbps andmevoona.
uTorrent hetkel näitab kuni 16.5 MB/s (132 Mbps), ruuteris 144-147 Mbps.
Spoiler Spoiler Spoiler
Augud esimeses graafikus on graafiku viga, mitte seisakud internetis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 13:37:23 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
telekast ei tule ju anyway midagi midagi kordgi vaadata tuleks, mida sa seal veel 2x vahid ?


+2 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:02:12 vasta tsitaadiga

Sai tellitud 40/4Mbit/s üles/alla net. Seni maksimaalne kiirus torrentiga on 1,7MB/s ehk 13,6Mbit/s ja ruuter.ee's sain max kiiruseks 20Mbit/s...
Ma ei tea, mis toimub?! See pole ju normaalne...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 16:24:50 vasta tsitaadiga

Täna pandi uus Starmani digibox sisse. Neti kiirus kasvas kohe umbes +20mbps. Varem sain speedtest.net is u. 30-40mbps kätte siis nüüd 60-70mbps.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 17:17:37 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Sai tellitud 40/4Mbit/s üles/alla net. Seni maksimaalne kiirus torrentiga on 1,7MB/s ehk 13,6Mbit/s ja ruuter.ee's sain max kiiruseks 20Mbit/s...
Ma ei tea, mis toimub?! See pole ju normaalne...


Esmane kahtlusalune:
Mis wifi vahel on?
Kui G standardi järgi, siis täitsa arusaadav, rohkem ei annagi.

Kui tahad norm kiirust üle wifi, siis peab olema N toega korralik ruuter ja ka tarbijad korralik N kaart.

Esiteks tasub testida kaabli otsas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 17:49:09 vasta tsitaadiga

Ei kasuta wifit.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2012 19:31:03 vasta tsitaadiga

labidas, kasuta Speedtest.net Elioni serveriga, ruuter.ee ei sobi tänapäevaste ülikiirete ühenduste jaoks kuna allalaetava info kogus on liiga väike.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.11.2012 19:49:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
labidas, kasuta Speedtest.net Elioni serveriga, ruuter.ee ei sobi tänapäevaste ülikiirete ühenduste jaoks kuna allalaetava info kogus on liiga väike.

Pole enam elioni serverit.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 20:09:02 vasta tsitaadiga

sama tulemus ka speedtestiga... miski on mäda. Peab vast Starman'ile helistama. Samas upload on korras.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 20:26:19 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
mikk36 kirjutas:
labidas, kasuta Speedtest.net Elioni serveriga, ruuter.ee ei sobi tänapäevaste ülikiirete ühenduste jaoks kuna allalaetava info kogus on liiga väike.

Pole enam elioni serverit.

http://testmy.net/hoststats/elion.ee
http://kiirusetest.elion.ee/

Need on pädevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2012 23:13:49 vasta tsitaadiga

Ok, Elisa server on ka nüüd üsna hea tulemusega, seega kannatab ka sellega testida. Compic oli hetkel ok, kuid mõned päevad tagasi, kui Elion veel olemas oli seal nimekirjas, ei olnud tolle tulemus just kõige ägedam.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.12.2012 16:04:15 vasta tsitaadiga

Üks väike, aga huvitav sahin Eesti Ekspresist... icon_razz1.gif

Sahinad ja hüüded: Väidetavalt on Tele2 Eesti huvitatud Starmani ostmisest
Pärast pikka vaikust on telekomimaastikul oodata suuremat muutust. Väidetavalt on Tele2 Eesti huvitatud Starmani ostmisest. Selle tehinguga muutuks Tele2 arvestatavaks tegijaks TeliaSonera (EMT, Elion) kõrval.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/sahinad-ja-huuded-vaidetavalt-on-tele2-eesti-huvitatud-starmani-ostmisest.d?id=65365740
---------------------------------
Kui nii, siis on Telekomifirmad üle võtmas USA-malli, kus kõikvõimalikke võrke usinasti kokku ostetakse ja üksteisega kohut käiakse, et kellegi ostutehingut tühistada ja siis hoopis ise seesama ostutehing ära teha.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 18:59:48 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel see Jõulukanal hakib?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2012 19:05:36 vasta tsitaadiga

starman tõstab uuest aastast taas hinda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.