Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.12.2012 16:40:26 vasta tsitaadiga

Keskmine
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2012 16:43:43 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
http://www.tinydeal.com/marlboro-flavor-liquid-for-e-cigarette-30ml-p-22468.html

Seal on siis mingi moejärgi nikot? Mis see 18mg tähendab kanguse kohta?


See peaks võrduma nagu punane malboro vast. Kuskil oli mingi tabel ka, aga ei mäleta enam. Miskit sellist et 6mg/ml oli lahja suits ja 12 oli mild ja 18 kange. Kõik mis on rohkem kui 18 loetakse juba extra strongiks. Ise küll vahetevahel imen 24mg/ml RY4'ja. Üks tuttav, kes oli ikka kole korsten, teeb 36mg/ml puhtalt...aga see on juba mumeelest hirmus vikat. boss.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.12.2012 16:47:09 vasta tsitaadiga

No ma ise tirin tumesinist Nexti. Seega peaks sobima. Eile tellisin, seega jaanuari lõpuks peaks kätte saama icon_lol.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.12.2012 17:49:00 vasta tsitaadiga

valesti oled aru saanud. ma soetasin alles neljapäeval selle. lihtsalt uurisin 2 päeva póhjalikult enne.
enne seda 4 päeva üritasin täitsa ilma olla aga ei suutnud sest pearinglus, valud jne. 13 aastat 1-1.5 pakki tumesinist LMi päevas eelnevalt.

kangus näitab mitu mg nikotiini 1ml's on. kui minu suitsus oli umbes 0.5mg ühes sigaretis ja ma tegin neid 20-30päevas siis ma tarbisin umbes ca 15mg päevas. seega 18mg vedeliku PEAKS kasutama 1mg päevas kuid auruna pidavat poole kehvemini imenduma seega 2ml (ehk 1cclearotäis) päevas on okei kogus mulle ja umbes niipalju ma olengi teinud nüüd kolm päeva. tavalist suitsu ei taha enam üldse. ehk siis pole 6päeva ühtki teind kuigi pool pakki kodus alles + alcapole sigarellod ka.
kui naine tavalist teeb siis imelikul kombel selle jais juba häirib mind icon_biggrin.gif andsin teise e-piibu talle ja teeb seda samuti tihti kuid temaväitel tavalist ikka niiotseselt ei asenda. eks oleneb maitsest ja soovidest - mina ju meelega enam ei tahtnud suitsetada ja otsisin asendust.


viimati muutis MRTO 08.12.2012 17:59:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.12.2012 17:57:19 vasta tsitaadiga

InterFace, pidasin silmas, sind kui kauaaegset tavasigareti kimujat. Endal hakkab asi juba kopsudele ja suitsetanud olen 1,5 pakki päevas 15 aastat+ mõned aastad enne kõva kimumist 0,5 kuni 1 pakk päevas. Esimesest suitsust vast 20 aastat möödas. Kui see krt aitab natukenegi, siis oleks küll elu lill ja rulli jääks samuti kenasti üle.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2012 18:07:02 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
InterFace, pidasin silmas, sind kui kauaaegset tavasigareti kimujat. Endal hakkab asi juba kopsudele ja suitsetanud olen 1,5 pakki päevas 15 aastat+ mõned aastad enne kõva kimumist 0,5 kuni 1 pakk päevas. Esimesest suitsust vast 20 aastat möödas. Kui see krt aitab natukenegi, siis oleks küll elu lill ja rulli jääks samuti kenasti üle.


Noh, siin meid ju juba mitu, keda on aidanud. Eks palju loeb ka ise enda soov loobuda analoogist. Ma tossasin ikka tugevalt üle 20 aasta ja sealjuures ainult kangeid suitse. Vene ajal, Ekstra, Rumba, Tallinn, sõjaväes Priima, Astra ja sellised mida inimesed ei teagi (sealhulgas mahhorkat, tubaka kriisi ajal Kaug-Idas), eestis olles sobis paremini punane LD. Aga näe, leidsin ka asenduse, mul kulub umbes 2-3 ml päevas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.12.2012 18:14:56 vasta tsitaadiga

masmre, siis on asi proovimist/katsetamist väärt thumbs_up.gif . Rumba oli hea suits thumbs_up.gif Djubek aga näiteks. väga vastik oma paberfiltriga. Bellamor Kanal(või kuidas see nimetus oligi) oli huvitav selle poolest, et sai erinevalt voltida icon_cool.gif . Aga see on juba OT.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.12.2012 20:42:41 vasta tsitaadiga

kellelgi veel 650mah eGo aku? Kaua teil vastu peab?
eile pidas n.ö. 10tundi ja ~1ml täna 7 tundi ja ~1ml. natuke vähe - tahaks, n.ö. ühe ärkveloleku päeva ikka ära vedada kuid samas suuremat akut ei taha (mõõdupoolest) . 900 , 1100 ja 1300 oleks võimalik ju soetada kuid need juba liiga pikad.
Muidugi kui väiksemaid mahve võtta siis vist venitaks kauemaks - ma tõmban enamasti ikka kopsud päris täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2012 22:18:06 vasta tsitaadiga

Mul 750mAh akud olemas, 2tk, stardikaga tulid. Päeva peab vastu. Siin loeb see ka, mitme ohmine takistus clearol/atol on. Tõmbama peab ka 'õieti' - umbes 3 sekundi pikkused mahvid. Samas pole 900mAh aku nüüd küll hullult suur, vajab muidugi harjumist.1300mAh aku on minul näiteks õige vähe pikem (võrreldes 750 akuga), aga see eest paksem (läbimõõt on suurem).
Stardika kohta öeldakse, et 200 kuni 300 mahvi kannatab ära. Mu 900 mAh akul on mahvilugeja peal, miski 275 mahvi sai teha, siis oli tühi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.12.2012 23:50:36 vasta tsitaadiga

kindel, et 750mah? nägin ise samuti e-sigaret.ee's , et kirjas nii kuid miskipärast igalpool 650, 900 , 1100 jne ainult ego kohta seega eeldasin , et e-sigaret lihtsalt valetab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2012 10:16:55 vasta tsitaadiga

Ma arvan küll, et 750. Mõõtnud ma muidugi pole, aga töökaaslasel on 600mAh akuga Ego pulk ja see aku oli veel lühem kui mul. Samas, kui keegi teab, kuidas ära saaks mõõta, siis andke aga infot.
Kes soome keelt oskavad, saavad siit veidi infot: http://www.e-savuke.com/forum/index.php?topic=4284.0
Seal siis algajatele abiks teema.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2012 20:17:55 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
InterFace kirjutas:
pikk taht, lühike taht või üldse ilma. mis parim ja miks?


pikk ulatrab sul paagi põhjani, kui tühjaks saama hakkab, siis saab vedelikku ikka kätte, ilma on see jama, et peab tihti keerutama tanki, et vedelik ikka aukudest sisse saaks ja lühikesel ka sama probleem. Kui tahid kuivaks jäävad, saad kärsakat ja seda juba enam välja ei pese...


Kõik 3 varianti nüüd olemas. Kõige paremini töötab/tossab mingilpõhjusel see juppidekskäiv ce5+ millel väljas taht ei ole vaid aukudest paistab, et sees. kahjuks küll 1.6ml (2ml tundub optimaalne olevat). eks paistab kuidas homme vastu peab.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huub
HV vaatleja
huub

liitunud: 07.03.2005




sõnum 09.12.2012 22:45:51 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
huub kirjutas:
Nikotiiniga vedelikke siiski tegelikult Eestisse tellida ei tohi, need on liigitatud ravimite alla ja seega postiga saata ei tohi.
EL'i sisese tellimuse puhul lihtsalt see vahe, et pole tolli vahel ja seega suht võimatu vahele jääda. Kui just Hollandist ei telli, neid pakke vist miskipärast kontrollitakse icon_biggrin.gif
Aga nagu juba mainitud, pole ka mujalt tellides see risk kuigi suur. Mul oma lolluse tõttu läks üks selline pakk tagasi.


Milles lollus seisnes?

Tellisin 500ml korraga ja EMS kulleriga. Põhiprobleemiks siis kuller, kui mingi tavapostiga saata, siis neid väga ei kontrollita icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2012 00:15:11 vasta tsitaadiga

Kas Eestis kuskilt/kellegi käest saab osta ca 2.0ohm'st clearomizerit CE4 või 5.
Ego-T aku peaks olema kuskil 3.3V reaalselt ja 2.5...2.9 oomine clearo annab välja ca 4W ainult. Rohkem tossu tahaks , seega ilmselt ca 2.0 oleks parim valik ( et midagi ei kärssaks ja aku ka vastu peaks veel normaalselt).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2012 00:40:43 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Kas Eestis kuskilt/kellegi käest saab osta ca 2.0ohm'st clearomizerit CE4 või 5.
Ego-T aku peaks olema kuskil 3.3V reaalselt ja 2.5...2.9 oomine clearo annab välja ca 4W ainult. Rohkem tossu tahaks , seega ilmselt ca 2.0 oleks parim valik ( et midagi ei kärssaks ja aku ka vastu peaks veel normaalselt).


Rohkem tossu, siis peaks VG vedelikku lisama, see annab tossu juurde, aga ka vedelik läheb 'paksemaks', imendub halvemini. Samas on sul vaja mingit low resistance clearot, midagi sellist: http://www.thebestshop.eu/shop/clearomizers/150-mini-vivi-nova-tank.html
Seal saad neid otsi vahetada ja eraldi osta ka.
Ise kasutan sellist: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1885 ,sealt samast peleonist ostetud ja keeran kuumuteid ise. Muidugi käib see mul Lavatube otsa, ego peal saaks ka, aga siis näeb asi kangesti veetorni mudeli moodi välja icon_biggrin.gif
Eestis võibolla ainult sillamäe poest: http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/parts-and-accessories/clear_kanger_t2 ja lisaks mõni selline 1,8 oomi:
http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/parts-and-accessories/vapor_t2_1.8
Olen sealt ise vedelikku tellinud ja julgen soovitada, smartpostiga tuleb ruttu ja on alati hästi pakitud. Samas muidugi on kõige parem valik DCT 1,5 oomine, sellega pettumust ei tule. Või MOD aku otsa miskit sellist: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1844 Õnnestunud set-upi korral on see tõeline tossumasin...
Edu boss.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2012 00:56:02 vasta tsitaadiga

kanger T2 tundub parim valik. ca 1.8ohm ja 3.3v peaks olema 6W ning 1.83amp ehk siis igati ohutu ja samas täiesti ideaalne näitajate poolest - lisaks näeb normaalne välja ja eGo aku peal icon_smile.gif
Aitäh lingi eest!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.12.2012 02:22:45 vasta tsitaadiga

peab ka hakkama analoogilt yle minema, kopp ees seda tõrva endale sisse ajada ja kõik, mis välja tuleb
milline oleks üks korralik stardikas, millele tuleks osta vaid juurde vedelikku?
vaatan just neid rumeenia lehti.
variante on meeletult.
nagu ma siit lugedes aru saanud olen, siis alla clearomizeriga komplekti ei tasu vaadatagi
kas see on liiga kehva variant, kuidagi odav tundub icon_rolleyes.gif
keegi võiks soovitada midagi, mida kasutate vms.
aku peaks kestma ikka päeva ära, 2 akut ei teeks paha (selle saab juurde küll osta)
parem oleks kui oleks 2 eraldi aparaati komplektis.
pakk-pakk poolteist läheb tavalist suitsu päevas, ma ei tea kas see on määrav aparaadi valikul või mitte icon_smile.gif

Kunagi ammu sai ostetud krooni ajal jenty e-sigari, aga selle kartuliauru imemine kohe yldse ei istunud (nikotiinivabad) ja ega just väga hästi ka ei töötanud aparaat.
Oleks tänulik info eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2012 02:47:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 ära peta ennast, tervist rikud sellega ikkagi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2012 03:44:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

kas see on liiga kehva variant, kuidagi odav tundub icon_rolleyes.gif


Ütleme siis nii , et täiesti tavaline alustuseks. Mul on põhimõtteliselt täpselt sama - ainult selle erandiga, et mitte 1100 vaid 650 akud.
Vastu peab mingi 6-10tundi - seega SELLEGA vähemalt päeva kui mitte kaks (oleneb kui palju tõmbad muidugi). Ainuke miinus, et suured akud on pikad.

Rohkem süvenedes siis (nagu paar posti üleval sai arutatud) loeb ka volt , oom ja watt kui asja peeneks ajada. Väljamaa foorumites juttu palju , et "sweet spot" on ca 6-7W ringis (seepärast ka muudetava pingeda akud müügil, et täpselt paika timmida vastavalt clearomizerile).
Mida rohkem vatte seda rohkem põlemist ja seda rohkem tossu (kui liiga kuum siis tuleb aga kõrbend maitse). Lisaks ei tohiks väga üle 2ampri asja ajada.
Kiire näide: eGo standard aku 3.3v ja tavaline clearomizer 3oomi. tulemus on ca 3.7watti mida on pea 2 korda vähem kui "entusiastid" soovitavad. nüüd 3.3v ja 1.8 oomi clearo annab 6W (mis mahubki juba sinna õigesse vahemiku) ja samas veel 1.8amprit ehk siis asi ei lähe liiga hulluks aku jaoks.
Siis tulevadki mängu need igasugused lavatubed jms kus krutid ise 2-6volti vastavalt mida soovid ja mida kasutad.
Kui asja NII peeneks ajada ei taha siis tuleb lihtsalt enamvähem õige komplekt võtta. lisaks see , et (oleneb muidugi - mind häirib väga) , et kangemad akud on suuremad ja reguleeritavad veel suuremad. taskusse väga ei pista.

Niipalju kui ringi vaatasin siis mingilpõhjusel on paljudel standard-komplektidel tegelikult natukene paigast-ära olevad jubinad kuna need eGo akud annavadki kuskil 3.3V välja aga neile pannakse kaasa 3oomised clearomizerid. Lisaks veel see, et mida tühjem aku on seda rohkem volt ju langeb ja seega veelvähem tossu teeb. Ka sinu antud lingil pole clearo takistusest midagi juttu ja seega on ta standardis ehk kuskil 3oom ringis.

Ei , ega mul üldse ei ole midagi väga valesti aga ma näen, et asi võiks veel parem olla ja seepärast tellisin nüüd selle 1.8oomise clearo ära ning usun , et võib rahul olla - vist icon_biggrin.gif . Edasi tuleb muidugi mängu juba see , et väiksema takistusega tuleb rohkem kuuma ja seega aku kestab vähem ning ma usun , et varsti ostan ma endale mingi 900-1100'se aku kuna 2-3x päevas ei ole ka tore laadida (kui palju tõmmata).

Teine jutt on juba see enda lemmiku vedeliku leidmine mis pole ka ilmselt väga kerge ja kiire. Olemas ju VG baasil mis rohkem tossu annavad ning PG baasil mis rohkem maitset annavad ja neid annab omakorda veel segada (50:50 , 70:30 jnejne).

Küll oleks lihtne ka mul endal kui proovimiseks oleks kõik asjad olemas ja siis otsustad ja ostad kuid kahjuks kujuneb see pigem sedasi välja, et esialgu läheb korralik raha üldse meeldiva leidmise peale.

Keegi polegi väitnud , et tegu on mingi vitamiinipommiga. See on lihtsalt teistmoodi suitsetamine aga 4000aine (millest 200 on vähki tekitavad) asemel on nikotiin + paar muud ainet mida kasutatakse a'la astma inhalaatorites ja tossumasinates. Kindlasti pikal kasutamisel (ja ohtral) mõjub ka see tervisele kuid samamoodi tekitab vähki ka diiselauto toss icon_rolleyes.gif

see juba teine jutt , et kahjuks müüaksegi palju vales-kompotis komplekte või kehvi ja vanu seadmeid (nädalake tagasi kui asja endajaoks avastasin siis tulin ka siia jutuga , et soovin osta 5a vana süsteemi ja kõik tegid kähku maha icon_biggrin.gif ) seega peletab see potentsiaalsed kasutajad hoopis ära - eriti veel kui neile keegi natukene teadlikum asja lahti ei seleta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.12.2012 09:47:39 vasta tsitaadiga

Kaua muidu sealt Rumeeniast kaup kohale tuleb? Miski 2 nädalat?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2012 12:32:02 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Kaua muidu sealt Rumeeniast kaup kohale tuleb? Miski 2 nädalat?

Nüüd jõulu kuul ei oska öelda, aga ma olen sealt tellinud ja mingi nädalake läks, kui nüüd õieti mäletan. Millegipärast läksid mu pakid soome kaudu, pärast oli tempel peal, et 'missending to finland' või miskit sellist...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huub
HV vaatleja
huub

liitunud: 07.03.2005




sõnum 10.12.2012 14:03:26 vasta tsitaadiga

Kui stardikaid vaatate, siis ärge neid 1 aku ja atomaiseriga variante küll võtke, kui teil just midagi muud juba olemas pole.
Muidu istute peale aku tühjenemist laadimise aja kuival icon_smile.gif
Ja tegemist on tehnikaga, need vidinad ei ole igavesed. Aku võiks küll vähemalt pool aastat vastu pidada, aga on olnud juhuseid kus juba päevaga on surnud. Saad ehk küll ümber vahetatud, aga jällegi, nii kaua istud kuival. Atomaiseritest rääkimata, need peavad ikka oluliselt vähem vastu, vahel piisab kui paarikümne cm kõrguselt maha kukub.
Ehk siis vähemalt 2 akut ja 3-4 atomaiserit olgu ikka alati varuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2012 12:56:51 vasta tsitaadiga

huub kirjutas:
Kui stardikaid vaatate, siis ärge neid 1 aku ja atomaiseriga variante küll võtke, kui teil just midagi muud juba olemas pole.
Muidu istute peale aku tühjenemist laadimise aja kuival icon_smile.gif
Ja tegemist on tehnikaga, need vidinad ei ole igavesed. Aku võiks küll vähemalt pool aastat vastu pidada, aga on olnud juhuseid kus juba päevaga on surnud. Saad ehk küll ümber vahetatud, aga jällegi, nii kaua istud kuival. Atomaiseritest rääkimata, need peavad ikka oluliselt vähem vastu, vahel piisab kui paarikümne cm kõrguselt maha kukub.
Ehk siis vähemalt 2 akut ja 3-4 atomaiserit olgu ikka alati varuks icon_smile.gif


Jutt jumala õige, ise muretsesin ka kohe mitu akut varuks ja auruteid on ka igasuguseid tagavaraks. Atod ja clearod on selline 'kulumaterial', mis kestab keskelt läbi paar nädalat kuni 1 kuu. Muidugi satub hulka ka häid eksemplare, mis on kahe kuu kanti toiminud. Venelased soovitavad neile kes dual coil carte kasutavad, lõppemise lähenedes (tossu vähe), üks coilidest eemaldada (tagant otsast on traadijupp näha, see läbi lõigata ja ettevaatlikult vati sisse ots suruda, et lühist ei tuleks.) Pärast sellist oppi kestab see dct veel tükk aega one coil süsteemina. Ja muidugi ei tasu unustada, et clearosid tuleb pesta ka, umbes 1 kord nädalas. Ise kasutan selleks piiritust ja kuuma vett, aga sommide arvates käib ainult vesi ka (nad vist ei suuda piiritust kraanikaussi valada... icon_lol.gif ) Mõned pesevad viinaga, mõned leotavad cola's. Cola pidi väidetavalt selle kiti, mis coili peale tekib, eemaldama, aga ei tea, kas on abi ka. Olen leotanud neid küll, aga mind on ainult kuiv kuumutamine aidanud.

Muide, Tartlastel jälle pealinnlastega võrreldes edumaa, socaresse on uut staffi müügile saadud - vivi nova ja ce6- http://www.socare.ee/index.php?group_id=17&page=61
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2012 12:58:26 vasta tsitaadiga

See socare tundub paras kirves olevat. Igast rumeenia ja poola poed pakuvad palju paremat hinda ja selle nädala posti peale kannatab ka panna ma usun.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2012 13:04:31 vasta tsitaadiga

Eesti poed ongi kirved, aga kui tahad kohe ja praegu, siis jalutad poodi ja ostad ära...Tartus ju letimüük ka täitsa olemas. Lihtsalt vivi-nova staffi pole ennem eestis müügil kohanud.
Ise ostan ka Iirimaalt ja Poolast, Rumeeniast ja Hiinast ka ostnud...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.