Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:52:26 vasta tsitaadiga

aga tõsiselt, on vist mingi kokku 2 kuvarit välja kuulutatud, mille bezel on paar millimeetrit, mis paremal juhul teeb ikkagi pool senti äärt. reaalsuses on 2 ekraani vahel paremal juhul ~2cm kuvari serva.
2 samasuguse molu puhul on kogu see lõbu täpselt keset ekraani, kuhu praktiliselt kõigi mängude puhul tegevus keskedatud on.

milline on see use case selle jaoks?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.11.2012 18:03:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aga tõsiselt, on vist mingi kokku 2 kuvarit välja kuulutatud, mille bezel on paar millimeetrit, mis paremal juhul teeb ikkagi pool senti äärt. reaalsuses on 2 ekraani vahel paremal juhul ~2cm kuvari serva.
2 samasuguse molu puhul on kogu see lõbu täpselt keset ekraani, kuhu praktiliselt kõigi mängude puhul tegevus keskedatud on.

milline on see use case selle jaoks?


pole ta nii hull midagi:

link

icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 27.11.2012 18:06:14 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:

pole ta nii hull midagi:

link

icon_razz1.gif


No mitme puhul jah, aga siin räägitakse konkreetselt kahest, mille puhul jääb äär otse keset ekraani kuhu sa peamiselt ju vaatad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 18:07:23 vasta tsitaadiga

SurfData, 3 ja 6 molu on natukene teine asi. esimest toetab nvidia just fine ja teine on ikka üsna haruldane case.
horisontaalne joon keset ekraani on vähem häiriv kui vertikaalne, 3 molu puhul see probleem üldse puudub.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 28.11.2012 01:16:59 vasta tsitaadiga

aga nV `surround` pole ikka veel saavutanud niipalju, et EyeFinity'le vastu "lüüa"
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 09:20:02 vasta tsitaadiga

siinus, mida saavutanud? icon_smile.gif
muide, palju foorumis reaalselt võiks 3-l molul mängijaid olla?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2012 09:57:46 vasta tsitaadiga

Oot, kas siis üle kolme monitori ei saagi mängida? Peaks ju saama iga uuema NV kaardiga. icon_rolleyes.gif Üle kahe molu nagunii keegi terve mõistusega inimene ei mängi icon_biggrin.gif .
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 10:53:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Oot, kas siis üle kolme monitori ei saagi mängida? Peaks ju saama iga uuema NV kaardiga. icon_rolleyes.gif

Saab aga tüütum on vajab identseid monitore muidu kasutab väikseima reso. (ehk siis külgedel kitsamad ja keskel laiem lahendus ei tomi by default imo).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 00:28:08 vasta tsitaadiga

Sellise sähvatus jutu jätkuks. Tahaks näha monitore selliste võimalustega nagu videokaardid, CF ja sli. Ostad ühe ja hiljem saad teise samasuguse monitori külge pookida. Settingutest valid vastava resolutsiooni ja formaadi. Asetad ühe teise peale või kõrvale, eemaldad ääred ja kinnitad kokku mingite standardite järgi, et ei oleks neid tobedaid mustasi vahe liiste. Nagu pusle, noh.
Selliseid kulub vähem kui neid pisikesi 22-24" junne icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.11.2012 00:46:32 vasta tsitaadiga

Minumeelest dual/quad jne montoridega on üldse väga haige mängida, isegi kui seal 5mm joon jookseks, ma ei saa aru mis sellist sitta üldse kokku laotakse, krt osta norm resoga molu ja anna kuuma, see on idiootsus ju.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 02:00:26 vasta tsitaadiga

Taavi©, Rahas on küsimus. Odavam on osta nt 3xFHD molu, kui mingi suur XHD 4k molu.
Isiklikult mängiks 3 molu konfis ainult sellisega:
Spoiler Spoiler Spoiler


Peasi, et sihik oleks keskel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2012 10:04:36 vasta tsitaadiga

Eks tuleb valida, kas köhid räiget pappi või lepid bezeliga. Muidu päris mitmel uuel mollil on üsna kitsas äär ja eyefinitis harjub sellega kiiremini ära, kui mõni arvata oskab. BF3s kulus mul vaid paar tundi, et bezelit enam tähele ei pannud.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.11.2012 11:35:54 vasta tsitaadiga

Tellisin endale GTX690ne ära, nüüd jääb vaid oodata kaarti ja siis plokki, jubedalt hakkas pinda käima, et ei saanud juba teist mängu maxed out mängida icon_biggrin.gif (oli 660ti)
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2012 19:13:19 vasta tsitaadiga

mis resul mängisid ja mis mängudega oli tegemist ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.11.2012 20:35:29 vasta tsitaadiga

Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2012 22:00:38 vasta tsitaadiga

No mis teha kui konsooliporte ei optimeerita ja tagatipuks sihilikult tekitatakse jõudluses probleeme ristavraal, mis kümnetes kordades parem kui konsoolid, aga mängivad samu mänge. Käsi peseb kätt äri. Toore jõuga vastu toorelt! beer_yum.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 01.12.2012 11:01:39 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää icon_biggrin.gif


120fpsi ?

60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2012 12:46:24 vasta tsitaadiga

Taavi©, 120hz monitori puhul on vahe sees niipalju, et pilt võib väga järsu liigutamise korral veidi teravam olla. St. 120hz monitor @ 120fps on veidi teravam, kui 120hz monitor @ 60fps või 60hz monitor @ 60fps.
Kui sul on 60hz monitor, siis ei ole üle 60fps loomulikult kuvatav.
3D mängimise puhul peaks vist vahe veidi paremini märgatav olema.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 14:31:48 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Lehys kirjutas:
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää icon_biggrin.gif


120fpsi ?

60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha

Sooviksin näha seda teooriat.

Siin on teooria, mis selle "silm nagunii midagi ei näe" jutu ümber lükkab.
Siin on 15, 30 ja 60 fpsi võrdlus (kuna paljud väidavad, et ka üle 30 fpsi silm ei näe).
Siin on 60 fps video võrdlus 24 fps videoga.

Et video suudab 24 fpsiga rohket motion bluri kasutades ette manada pildi, mis enam konkreetselt ei tõmble - ja seda ka ainult siis, kui ekraanil pole kiiret tegevust -, ei tähenda, et silm ei suudaks kõrgemaid kaadrisagedusi eristada. Sama kehtib ka 60 vs 120 fpsi korral.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 01.12.2012 16:34:33 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Lehys kirjutas:
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää icon_biggrin.gif


120fpsi ?

60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha


Teeb ja kuidas veel icon_lol.gif eriti kui shooterid mängida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 16:38:42 vasta tsitaadiga

http://frames-per-second.appspot.com/
60Hz monitoriga pole mingit vahet 60fps ja 120fps vahel.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 01.12.2012 18:55:55 vasta tsitaadiga

Loomulikult pole kuna see ei näitagi üle 60 fps selleks peab ikka 120hz monitor olema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 01.12.2012 19:26:10 vasta tsitaadiga

Ok, kui targemad nii räägivad, olen ka siis targem nüüd thumbs_up.gif

Aga äkki teadjamad räägivad, et kui LCD olemus ei lase vedelkristallil kiiremini reageerida kui ~60hz, siis kuidas saab ükski monitor sellest üle olla ? hetkel on seis selline, et paneel jagatakse sektoriteks ja igal sektoril on oma refresh rate, see siis lõpuks korrutatakse ära ja saadakse need 800hz jne, reaalselt siiski jääb see LCD puhtfüüsilise võime taha kinni, korruta ja jaga palju tahad.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta


viimati muutis Taavi© 01.12.2012 19:29:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2012 19:29:15 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Ok, kui targemad nii räägivad, olen ka siis targem nüüd thumbs_up.gif

Aga äkki teadjamad räägivad, et kui LCD olemus ei lase vedelkristallil kiiremini reageerida kui ~60hz, siis kuidas saab ükski monitor sellest üle olla ?

120Hz LCD'd täiesti eksisteerivad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 01.12.2012 19:39:22 vasta tsitaadiga

eksisteerivad ka 800hz telekad jne, täiendasin oma posti.

120hz on 2x60hz, mitte terve paneeli peale 120hz.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2012 15:54:02 vasta tsitaadiga

Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 02.12.2012 16:30:56 vasta tsitaadiga

Player1 kirjutas:
Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).


EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.12.2012 17:54:59 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Player1 kirjutas:
Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).


EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz
küsin sult siis
kui ekraan ei värskendu 120 korda sekundis, siis kuidas õnnestub kummalegi silmale kuvada erinevat kaadrit 60 korda sekundis icon_rolleyes.gif

aga üldiselt kolige vastavasse teemasse, kuna siin tee lihtsalt läbustate ja vastuseid saate pigem õigest teemast icon_idea.gif icon_idea.gif icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2012 19:46:31 vasta tsitaadiga

Asusel olemas ka 144Hz OC monitor thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
durdae
HV kasutaja
durdae

liitunud: 09.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2012 23:53:37 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Player1 kirjutas:
Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).


EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz


motion interpolation ja true 120Hz on erinevad asjad...

3d puhul on 120Hz monitori refresh rate 60Hz. ei ole vaja midagi liita.

_________________
•ꓲꓤꓲꓘꓶꓶꓯ•
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2012 20:42:16 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
eksisteerivad ka 800hz telekad jne, täiendasin oma posti.

120hz on 2x60hz, mitte terve paneeli peale 120hz.


120 hertsi kuvarid on juba aastaid saadaval. Endalgi oleks nagu üks selline laual.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.12.2012 12:20:19 vasta tsitaadiga

Mis teil 120hz paneelide omanikel näitab: Control Panel\Appearance and Personalization\Display\Screen Resolution /advanced /monitor, sealt alt hz'tsiks ? screeni paluks valikutest.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2012 12:32:26 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Player1 kirjutas:
Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).


EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz

60Hz on 16,6ms kaadri kohta
120Hz on 8,3ms kaardi kohta

Monitore alla 8ms reageerimisajaga on juba aastaid olemas, mis täpselt on tehnoloogiliselt võimatu?

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.12.2012 12:54:35 vasta tsitaadiga

alec, aasta paar tagasi lugesin kuskilt, et LCD pole võimeline üle 60hz värskendama ennast, võimalik, et neitis ammutatud tarkus pole õige, sama asja ka kuskilt mujalt kuulnud, enda teleka peal ka 400 või 800hz aga windowsis ikka 60hz, kuigi on fhd 3D telekas jne, seega siiani on pidanud see 60hz maksimumi jutt igati paika, kuna lcd puhul pole lihtsalt suuremat hz'i näinud, rääkimata sellest mis "lehel" kirjas on.
8ms MONITORID olid juba ~7 aastat tagasi olemas.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2012 13:00:10 vasta tsitaadiga

Päris õige, enamus LCDsid on rangelt 60Hz, osadel väiksematel lubasid draiverid 75Hz panna, ja üksikutel neist ka reaalselt see toimis

Aga viimasel ajal on palju tulnud 120Hz ja 3D toega monitore. Need on ausad 120Hz, mida on silmaga märgata juba hiirt töölaual liigutades.

Teleritest palju ei tea, seal leidub igasuguseid süsteeme.

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.12.2012 13:13:35 vasta tsitaadiga

Ma tahakski näha, et keegi teeks screeni mulle ja näitaks windowsis, et saab 120hz valiku teha icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 14:16:15 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Ma tahakski näha, et keegi teeks screeni mulle ja näitaks windowsis, et saab 120hz valiku teha icon_biggrin.gif


Sest sa muidu ei usu või? icon_biggrin.gif

Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 14:17:28 vasta tsitaadiga

Taavi©, paneeli suutlikkus 120hz näidata ei tähenda, et telekas nõustuks arvutist sellise sagedusega pilti sisse võtma.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.12.2012 15:16:53 vasta tsitaadiga

Keegi endiselt pole näidanud mulle seda 120hz valikut advanced settingu alt windowsis..
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 15:45:31 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Keegi endiselt pole näidanud mulle seda 120hz valikut advanced settingu alt windowsis..


Teine pilt googlis, jeerum.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas tõesti on nii raske aru saada, et juba viimased 3 aastat on 120hz kuvarid lettidel?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2012 18:17:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt.
siin sa ajad küll pada dance.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 06.12.2012 18:42:07 vasta tsitaadiga

Aga palun

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.12.2012 18:57:25 vasta tsitaadiga

No selge, juusiis olen vale infi lugenud bow.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 19:40:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt.
siin sa ajad küll pada dance.gif


Mis otsast ma küll pada ajan, huvitav? Aktiivprillide jaoks on vajalik 120 hertsi ehk kuuskümmend mõlemale silmale.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 19:41:22 vasta tsitaadiga

passiivsed on ka olemas icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2012 20:11:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt.
siin sa ajad küll pada dance.gif


Mis otsast ma küll pada ajan, huvitav? Aktiivprillide jaoks on vajalik 120 hertsi ehk kuuskümmend mõlemale silmale.
mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.12.2012 23:55:59 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Mis teil 120hz paneelide omanikel näitab: Control Panel\Appearance and Personalization\Display\Screen Resolution /advanced /monitor, sealt alt hz'tsiks ? screeni paluks valikutest.

Mu vana crt trinitron kinega molu annab suht kõrge resoga 140hz. Seega ma ei näe vahet kas lcd-d on 120 või 60 herzi. Mind ei vaimusta kumbki näitaja.
Aitab offtopicust mehed, rääkige palun uudiseid kaartidest icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2012 13:34:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz


Selle koha pealt on sul õigus, aga vaevalt, et just paljud oma uhketel 3D teleritel arvutimänge mängivad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2012 16:01:53 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz


Selle koha pealt on sul õigus, aga vaevalt, et just paljud oma uhketel 3D teleritel arvutimänge mängivad.
ei kannatagi, kuna hdmi 1.4 riba on liiga lahja, et 3D'd 60fps fHD's läbi lasta thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2013 22:27:19 vasta tsitaadiga

midagi koledat tulemas:
http://www.sweclockers.com/nyhet/16402-nvidia-gor-geforce-titan-med-kepler-gk110

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.