|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.11.2012 17:52:26
|
|
|
aga tõsiselt, on vist mingi kokku 2 kuvarit välja kuulutatud, mille bezel on paar millimeetrit, mis paremal juhul teeb ikkagi pool senti äärt. reaalsuses on 2 ekraani vahel paremal juhul ~2cm kuvari serva.
2 samasuguse molu puhul on kogu see lõbu täpselt keset ekraani, kuhu praktiliselt kõigi mängude puhul tegevus keskedatud on.
milline on see use case selle jaoks?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
27.11.2012 18:03:08
|
|
|
| londiste kirjutas: |
aga tõsiselt, on vist mingi kokku 2 kuvarit välja kuulutatud, mille bezel on paar millimeetrit, mis paremal juhul teeb ikkagi pool senti äärt. reaalsuses on 2 ekraani vahel paremal juhul ~2cm kuvari serva.
2 samasuguse molu puhul on kogu see lõbu täpselt keset ekraani, kuhu praktiliselt kõigi mängude puhul tegevus keskedatud on.
milline on see use case selle jaoks? |
pole ta nii hull midagi:
link
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
27.11.2012 18:06:14
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
pole ta nii hull midagi:
link
 |
No mitme puhul jah, aga siin räägitakse konkreetselt kahest, mille puhul jääb äär otse keset ekraani kuhu sa peamiselt ju vaatad.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.11.2012 18:07:23
|
|
|
SurfData, 3 ja 6 molu on natukene teine asi. esimest toetab nvidia just fine ja teine on ikka üsna haruldane case.
horisontaalne joon keset ekraani on vähem häiriv kui vertikaalne, 3 molu puhul see probleem üldse puudub.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.11.2012 01:16:59
|
|
|
aga nV `surround` pole ikka veel saavutanud niipalju, et EyeFinity'le vastu "lüüa"
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.11.2012 09:20:02
|
|
|
siinus, mida saavutanud?
muide, palju foorumis reaalselt võiks 3-l molul mängijaid olla?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
28.11.2012 10:53:39
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Oot, kas siis üle kolme monitori ei saagi mängida? Peaks ju saama iga uuema NV kaardiga. |
Saab aga tüütum on vajab identseid monitore muidu kasutab väikseima reso. (ehk siis külgedel kitsamad ja keskel laiem lahendus ei tomi by default imo).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
29.11.2012 00:28:08
|
|
|
Sellise sähvatus jutu jätkuks. Tahaks näha monitore selliste võimalustega nagu videokaardid, CF ja sli. Ostad ühe ja hiljem saad teise samasuguse monitori külge pookida. Settingutest valid vastava resolutsiooni ja formaadi. Asetad ühe teise peale või kõrvale, eemaldad ääred ja kinnitad kokku mingite standardite järgi, et ei oleks neid tobedaid mustasi vahe liiste. Nagu pusle, noh.
Selliseid kulub vähem kui neid pisikesi 22-24" junne
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
29.11.2012 00:46:32
|
|
|
Minumeelest dual/quad jne montoridega on üldse väga haige mängida, isegi kui seal 5mm joon jookseks, ma ei saa aru mis sellist sitta üldse kokku laotakse, krt osta norm resoga molu ja anna kuuma, see on idiootsus ju.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
30.11.2012 11:35:54
|
|
|
Tellisin endale GTX690ne ära, nüüd jääb vaid oodata kaarti ja siis plokki, jubedalt hakkas pinda käima, et ei saanud juba teist mängu maxed out mängida (oli 660ti)
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.11.2012 19:13:19
|
|
|
| mis resul mängisid ja mis mängudega oli tegemist ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
30.11.2012 20:35:29
|
|
|
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
30.11.2012 22:00:38
|
|
|
No mis teha kui konsooliporte ei optimeerita ja tagatipuks sihilikult tekitatakse jõudluses probleeme ristavraal, mis kümnetes kordades parem kui konsoolid, aga mängivad samu mänge. Käsi peseb kätt äri. Toore jõuga vastu toorelt!
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.12.2012 11:01:39
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää  |
120fpsi ?
60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
01.12.2012 12:46:24
|
|
|
Taavi©, 120hz monitori puhul on vahe sees niipalju, et pilt võib väga järsu liigutamise korral veidi teravam olla. St. 120hz monitor @ 120fps on veidi teravam, kui 120hz monitor @ 60fps või 60hz monitor @ 60fps.
Kui sul on 60hz monitor, siis ei ole üle 60fps loomulikult kuvatav.
3D mängimise puhul peaks vist vahe veidi paremini märgatav olema.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
01.12.2012 14:31:48
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Lehys kirjutas: |
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää  |
120fpsi ?
60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha |
Sooviksin näha seda teooriat.
Siin on teooria, mis selle "silm nagunii midagi ei näe" jutu ümber lükkab.
Siin on 15, 30 ja 60 fpsi võrdlus (kuna paljud väidavad, et ka üle 30 fpsi silm ei näe).
Siin on 60 fps video võrdlus 24 fps videoga.
Et video suudab 24 fpsiga rohket motion bluri kasutades ette manada pildi, mis enam konkreetselt ei tõmble - ja seda ka ainult siis, kui ekraanil pole kiiret tegevust -, ei tähenda, et silm ei suudaks kõrgemaid kaadrisagedusi eristada. Sama kehtib ka 60 vs 120 fpsi korral.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
01.12.2012 16:34:33
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Lehys kirjutas: |
Mul jääb 680 lahjaks teist raudselt veel vaja manan siis 3D ja maxed out 1080p
120fps kostanselt jookseks oleks hää  |
120fpsi ?
60fps versus 120fpsi vahet ei tohiks teoreetiliselt inimene teha |
Teeb ja kuidas veel eriti kui shooterid mängida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
01.12.2012 18:55:55
|
|
|
| Loomulikult pole kuna see ei näitagi üle 60 fps selleks peab ikka 120hz monitor olema.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.12.2012 19:26:10
|
|
|
Ok, kui targemad nii räägivad, olen ka siis targem nüüd
Aga äkki teadjamad räägivad, et kui LCD olemus ei lase vedelkristallil kiiremini reageerida kui ~60hz, siis kuidas saab ükski monitor sellest üle olla ? hetkel on seis selline, et paneel jagatakse sektoriteks ja igal sektoril on oma refresh rate, see siis lõpuks korrutatakse ära ja saadakse need 800hz jne, reaalselt siiski jääb see LCD puhtfüüsilise võime taha kinni, korruta ja jaga palju tahad.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
viimati muutis Taavi© 01.12.2012 19:29:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.12.2012 19:29:15
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Ok, kui targemad nii räägivad, olen ka siis targem nüüd
Aga äkki teadjamad räägivad, et kui LCD olemus ei lase vedelkristallil kiiremini reageerida kui ~60hz, siis kuidas saab ükski monitor sellest üle olla ? |
120Hz LCD'd täiesti eksisteerivad.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.12.2012 19:39:22
|
|
|
eksisteerivad ka 800hz telekad jne, täiendasin oma posti.
120hz on 2x60hz, mitte terve paneeli peale 120hz.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Player1
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
02.12.2012 15:54:02
|
|
|
| Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz).
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
02.12.2012 16:30:56
|
|
|
| Player1 kirjutas: |
| Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz). |
EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.12.2012 17:54:59
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Player1 kirjutas: |
| Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz). |
EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz |
küsin sult siis
kui ekraan ei värskendu 120 korda sekundis, siis kuidas õnnestub kummalegi silmale kuvada erinevat kaadrit 60 korda sekundis
aga üldiselt kolige vastavasse teemasse, kuna siin tee lihtsalt läbustate ja vastuseid saate pigem õigest teemast
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
durdae
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2010
|
02.12.2012 23:53:37
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Player1 kirjutas: |
| Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz). |
EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz |
motion interpolation ja true 120Hz on erinevad asjad...
3d puhul on 120Hz monitori refresh rate 60Hz. ei ole vaja midagi liita.
_________________ •ꓲꓤꓲꓘꓶꓶꓯ• |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2012 20:42:16
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
eksisteerivad ka 800hz telekad jne, täiendasin oma posti.
120hz on 2x60hz, mitte terve paneeli peale 120hz. |
120 hertsi kuvarid on juba aastaid saadaval. Endalgi oleks nagu üks selline laual.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.12.2012 12:20:19
|
|
|
Mis teil 120hz paneelide omanikel näitab: Control Panel\Appearance and Personalization\Display\Screen Resolution /advanced /monitor, sealt alt hz'tsiks ? screeni paluks valikutest.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
06.12.2012 12:32:26
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Player1 kirjutas: |
| Taavi©, 120hz monitoril värskendub iga piksel kiirusel 120hz. Teleritel tekivad need über-refreshid läbi pilditöötlustarkvara (tegelik kiirus on siiski 50-60hz). |
EI VÄRSKENDA, lcd kristallid ei suuda reageerida rohkem kui ~60hz, tehnoloogiliselt võimatu, 3D puhul prillid "sulgevad ja avavad" per silm 60hz, prilli peale kokku siis=120hz |
60Hz on 16,6ms kaadri kohta
120Hz on 8,3ms kaardi kohta
Monitore alla 8ms reageerimisajaga on juba aastaid olemas, mis täpselt on tehnoloogiliselt võimatu?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.12.2012 12:54:35
|
|
|
alec, aasta paar tagasi lugesin kuskilt, et LCD pole võimeline üle 60hz värskendama ennast, võimalik, et neitis ammutatud tarkus pole õige, sama asja ka kuskilt mujalt kuulnud, enda teleka peal ka 400 või 800hz aga windowsis ikka 60hz, kuigi on fhd 3D telekas jne, seega siiani on pidanud see 60hz maksimumi jutt igati paika, kuna lcd puhul pole lihtsalt suuremat hz'i näinud, rääkimata sellest mis "lehel" kirjas on.
8ms MONITORID olid juba ~7 aastat tagasi olemas.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
06.12.2012 13:00:10
|
|
|
Päris õige, enamus LCDsid on rangelt 60Hz, osadel väiksematel lubasid draiverid 75Hz panna, ja üksikutel neist ka reaalselt see toimis
Aga viimasel ajal on palju tulnud 120Hz ja 3D toega monitore. Need on ausad 120Hz, mida on silmaga märgata juba hiirt töölaual liigutades.
Teleritest palju ei tea, seal leidub igasuguseid süsteeme.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.12.2012 13:13:35
|
|
|
Ma tahakski näha, et keegi teeks screeni mulle ja näitaks windowsis, et saab 120hz valiku teha
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2012 14:16:15
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Ma tahakski näha, et keegi teeks screeni mulle ja näitaks windowsis, et saab 120hz valiku teha  |
Sest sa muidu ei usu või?
Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2012 14:17:28
|
|
|
Taavi©, paneeli suutlikkus 120hz näidata ei tähenda, et telekas nõustuks arvutist sellise sagedusega pilti sisse võtma.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.12.2012 15:16:53
|
|
|
Keegi endiselt pole näidanud mulle seda 120hz valikut advanced settingu alt windowsis..
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2012 15:45:31
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Keegi endiselt pole näidanud mulle seda 120hz valikut advanced settingu alt windowsis.. |
Teine pilt googlis, jeerum.
Spoiler 
Kas tõesti on nii raske aru saada, et juba viimased 3 aastat on 120hz kuvarid lettidel?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.12.2012 18:17:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt. |
siin sa ajad küll pada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
06.12.2012 18:42:07
|
|
|
Aga palun
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.12.2012 18:57:25
|
|
|
No selge, juusiis olen vale infi lugenud
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.12.2012 19:40:02
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt. |
siin sa ajad küll pada  |
Mis otsast ma küll pada ajan, huvitav? Aktiivprillide jaoks on vajalik 120 hertsi ehk kuuskümmend mõlemale silmale.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2012 19:41:22
|
|
|
passiivsed on ka olemas
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.12.2012 20:11:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Nvidia/AMD 3D töötab ainult 120 hertsi kuvaritel, mida on müügis juba päris palju erinevaid mudeleid eri tootjatelt. |
siin sa ajad küll pada  |
Mis otsast ma küll pada ajan, huvitav? Aktiivprillide jaoks on vajalik 120 hertsi ehk kuuskümmend mõlemale silmale. |
mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
06.12.2012 23:55:59
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Mis teil 120hz paneelide omanikel näitab: Control Panel\Appearance and Personalization\Display\Screen Resolution /advanced /monitor, sealt alt hz'tsiks ? screeni paluks valikutest. |
Mu vana crt trinitron kinega molu annab suht kõrge resoga 140hz. Seega ma ei näe vahet kas lcd-d on 120 või 60 herzi. Mind ei vaimusta kumbki näitaja.
Aitab offtopicust mehed, rääkige palun uudiseid kaartidest
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2012 13:34:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
| mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz |
Selle koha pealt on sul õigus, aga vaevalt, et just paljud oma uhketel 3D teleritel arvutimänge mängivad.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.12.2012 16:01:53
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| mõlemad töötavad ka 3d teleritega ning vastavalt siis teleris kasutatavale tehnoloogiale, kuid telekad ei ole 120Hz |
Selle koha pealt on sul õigus, aga vaevalt, et just paljud oma uhketel 3D teleritel arvutimänge mängivad. |
ei kannatagi, kuna hdmi 1.4 riba on liiga lahja, et 3D'd 60fps fHD's läbi lasta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|