Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Sensation märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.05.2012 00:53:25 vasta tsitaadiga

inca, Sensationi XE puhul ei paugutaks sellise "tõeteraga".
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2012 00:56:07 vasta tsitaadiga

Juba fakt et ICS/Sense 3.6 annab lõpuks ometi mõttetu ruumiraiskamise asemel inimliku doki, on uuendamist väärt.
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.05.2012 01:02:33 vasta tsitaadiga

vortex, +1
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.05.2012 09:30:26 vasta tsitaadiga

Kust kohast leiaksin HTC Sensation XL USB ADB draiverid (või mingid USB Device driver)?
Ei mäleta, kust esimesel korral leidsin ja nüüd ei leia üles.
Mäletan, et rootimiseks kasutasin Doomlord V4, aga draiverid on samuti vajalikud - ehk oskab keegi aidata icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 30.05.2012 09:39:18 vasta tsitaadiga

LKits, HTC Sync Manager paigaldab ka USB draiverid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.05.2012 10:27:38 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
LKits, HTC Sync Manager paigaldab ka USB draiverid.
Ja nende draiveritega saab rootida Doomlord V4? Võib-olla oligi nii - ei mäleta hästi, et oleksin mingeid draivereid manuaalselt installinud...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 30.05.2012 11:02:10 vasta tsitaadiga

LKits, Sensationit ei oma, aga DS vajas küll draivereid, et adb seadme ära tunneks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.05.2012 11:37:05 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
LKits, Sensationit ei oma, aga DS vajas küll draivereid, et adb seadme ära tunneks.
Kas DS'ile pidid siis eraldi draiverid installima või sai selle HTC Sync Manageri installimisel draiverid paika?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2012 13:36:47 vasta tsitaadiga

Nojah, eks see ole personaalne. Mind häirib ebastabiilsus, pulldown menu kohitsemine ja BT kalamine. Esimene ja viimane tunduvad olevat seotud omavahel...
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.05.2012 13:51:17 vasta tsitaadiga

inca, ei oska kaasa rääkida kuna mainitud probleeme pole ja asi on väga kiire ning stabiilne icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 30.05.2012 14:48:54 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas DS'ile pidid siis eraldi draiverid installima või sai selle HTC Sync Manageri installimisel draiverid paika?

Sync Manager paigaldab ise vajaliku usb draiveri. Ma enam täpselt ei mäleta, aga pärast vist võis programmi enda minema visata või peale paigaldamise käigus toimunud daiveri paigaldamist installi katkestada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.05.2012 21:42:17 vasta tsitaadiga

Titanium Backup ei suuda backupi taastada, sest /system kataloogil ei ole "-w" õigust (ehk ei ole kirjutamise õigust). Näha saab ilusasti, mis seal (ja alamkataloogides) on, aga kirjutada ei saa.
Selle tõttu ei saa ka Android 4.0 installida, sest viskab errori, et HTC Facebook ei ole installitud (selle lasin maha).
Meil on backup ilusasti olemas, aga restore'ida ei saa, sest /system kataloogile puudub kirjutamise õigus.


Oskab keegi aidata, kuidas saaks selle restore'i ära teha - ehk anda /system kataloogile kirjutamise õiguse? Olen proovinud terminali erinevad käsklusi, kuid tulutult. Ühe korra isegi jõudsin nii kaugele, et ei saanud Google Play'st enam appe installida - viskas "insufficient storage" errorit. Aitas factory reset.

Mõtted hakkavad otsa saama... aidake icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 30.05.2012 23:48:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Titanium Backup ei suuda backupi taastada, sest /system kataloogil ei ole "-w" õigust (ehk ei ole kirjutamise õigust). Näha saab ilusasti, mis seal (ja alamkataloogides) on, aga kirjutada ei saa.
Selle tõttu ei saa ka Android 4.0 installida, sest viskab errori, et HTC Facebook ei ole installitud (selle lasin maha).
Meil on backup ilusasti olemas, aga restore'ida ei saa, sest /system kataloogile puudub kirjutamise õigus.


Oskab keegi aidata, kuidas saaks selle restore'i ära teha - ehk anda /system kataloogile kirjutamise õiguse? Olen proovinud terminali erinevad käsklusi, kuid tulutult. Ühe korra isegi jõudsin nii kaugele, et ei saanud Google Play'st enam appe installida - viskas "insufficient storage" errorit. Aitas factory reset.

Mõtted hakkavad otsa saama... aidake icon_smile.gif


Lampi praegu pakun, aga recoverys - "Fix Permissions" ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.05.2012 00:12:06 vasta tsitaadiga

Fix Permissions ei päästa.

Äkki on kellelgi HTC Sensation versioon 1.05.401.4 ja saab jagada /system/apps/htcfacebook.apk ja htcfacebook.odex faile? Just neid erroreid ta viskab, kui tahan uuendada, mis tähendab, et need failid on puudu...

Tundub, et system appi backupi restore Titanium Backupiga ei tööta...


Oskab keegi manuaalselt restore'ida? On kusagil õpetus?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.07.2012 12:22:57 vasta tsitaadiga

Mul siis selline väikene mureküsimus, nimelt oman uut XE isendit ja see suutis mul gravitatsiooni selgeks saada ja korralikult vasta maad käia, nii et klaas katki on. HTC esindusest tellides tuleb 217€ uus ekraan. Mis vahe on ebayst tellides või siis originaal võttes, ainult see, et garantii algab uuesti ja manufacturer on erinev või on veel midagi mis teada võiks/peaks?
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2012 13:18:55 vasta tsitaadiga

randy111 kirjutas:
Mul siis selline väikene mureküsimus, nimelt oman uut XE isendit ja see suutis mul gravitatsiooni selgeks saada ja korralikult vasta maad käia, nii et klaas katki on. HTC esindusest tellides tuleb 217€ uus ekraan. Mis vahe on ebayst tellides või siis originaal võttes, ainult see, et garantii algab uuesti ja manufacturer on erinev või on veel midagi mis teada võiks/peaks?
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


Ma ei tea kas see konkreetse mudeli puhul teema on, kuid teiste puhul on eristatud kas ainult klaas või klaas+digitizer vahetamist. Ehk siis eriti ebay'st tellides pead täpselt teadma mida tellid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.07.2012 18:32:50 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
randy111 kirjutas:
Mul siis selline väikene mureküsimus, nimelt oman uut XE isendit ja see suutis mul gravitatsiooni selgeks saada ja korralikult vasta maad käia, nii et klaas katki on. HTC esindusest tellides tuleb 217€ uus ekraan. Mis vahe on ebayst tellides või siis originaal võttes, ainult see, et garantii algab uuesti ja manufacturer on erinev või on veel midagi mis teada võiks/peaks?
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


Ma ei tea kas see konkreetse mudeli puhul teema on, kuid teiste puhul on eristatud kas ainult klaas või klaas+digitizer vahetamist. Ehk siis eriti ebay'st tellides pead täpselt teadma mida tellid.


vot pull ongi, et Kännukast öeldi mulle klaasi eraldi ei saa sensation ja XE mudelite puhul ja siis teine mees räägib, et neilt tellitakse seda ja saab icon_biggrin.gif võta näpust keda siis uskuda, igatahes lähen ma odavamat teed pidi sest see 69€ klaas või 217€ ekraan ikka on veidike vahe sees.. no peab ootama veel mis emt ka vastab icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.07.2012 11:44:09 vasta tsitaadiga

Tervist

Olen nüüd omanud mingise aja XE, ja nüüd hakkab juba tõsiselt närvidele käima, et telefon ei suuda ära salvestada asju (pikaajaliselt). Nimelt telefon ei jäta meelde dial up'se ning isegi accountse. Ehk siis salvestan ära kiirvalimised ja lisan fb kasutaja, siis kõik töötab mingi aja (kusagil nädal, 2) ja siis viskab telefon jälle teate, et ei suuda fb kontoga ühendust saada ja kiirvalikud kah kadunud. Võib olla on ka muud seaded paigast läinud, aga need on need, mis kõige esimesena on silma jäänud.

Kas ma olen ainuke, kellel telefon sellist nalja teeb, või on see jama ka kedagi teist tabanud? Igastahes ootan igasuguseid lahendusi icon_smile.gif

Päikest
Sander.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2012 20:52:56 vasta tsitaadiga

System update tuli standard Sensationile ja -softile. 3.33.401.6
60 mega. Kutsuvad enhancementiks seda. Loodan, et BT kalad kaovad...

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tourell
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2002




sõnum 04.10.2012 15:47:30 vasta tsitaadiga

Tere. Kas kellegi on veel sellist asja et kui telefon on autohoidikus või laua peal siis puutetundlikus ei toimi korralikult.
Kui telefon kätte võtta või laadimisjuhe külge panna siis töötab normaalselt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 04.10.2012 22:39:48 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu (kevadel vist) oli küll paarkorda, aga enam pole küll seda probleemi täheldanud.

Mul hoopis pidevalt probleeme mobiilse internetiga, kui vahepeal olen selle välja lülitanud siis ei taha enam ära ühendada. Siis pean interneti välja lülitama, telefonile restart ja uuesti interneti sisse lülitama. Vahest tuleb mitu restarti teha ja oleneb kust kaudu ma selle neti sisse lülitan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 05.10.2012 00:22:27 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:

Mul hoopis pidevalt probleeme mobiilse internetiga, kui vahepeal olen selle välja lülitanud siis ei taha enam ära ühendada. Siis pean interneti välja lülitama, telefonile restart ja uuesti interneti sisse lülitama. Vahest tuleb mitu restarti teha ja oleneb kust kaudu ma selle neti sisse lülitan.

Oli sarnane probleem One X-ga. Teinekord pidi 50x menüüst mobiilset internetti sisse-välja klõpsima enne kui ühenduse püsti võttis. Mõtlesin juba Tele2 kurjustama minna, kui proovisin igaks juhuks käsitsi uue APN-i lisada ja peale seda probleem kadus. Nüüd võtab iga kord paugust püsti neti thumbs_up.gif
Ja huvitaval kombel Edge võttis alati üles, aga hspa-ga pidi jändama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.10.2012 11:18:57 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Kunagi ammu (kevadel vist) oli küll paarkorda, aga enam pole küll seda probleemi täheldanud.

Mul hoopis pidevalt probleeme mobiilse internetiga, kui vahepeal olen selle välja lülitanud siis ei taha enam ära ühendada. Siis pean interneti välja lülitama, telefonile restart ja uuesti interneti sisse lülitama. Vahest tuleb mitu restarti teha ja oleneb kust kaudu ma selle neti sisse lülitan.


milleks restart, airplane mode on, airplane mode off ja vualaa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
belvedere
HV vaatleja
belvedere

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.10.2012 11:51:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal ükskord või kas üldse Android 4.0.4 Eestis sensationitele tuleb?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 11.10.2012 15:30:42 vasta tsitaadiga

belvedere kirjutas:
Huvitav, millal ükskord või kas üldse Android 4.0.4 Eestis sensationitele tuleb?


hetkel veel ei paista jah, aga software update 3.33.401.53 peale tuli küll.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Sensation mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.