Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.09.2012 20:00:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Repo kirjutas:
http://wp.pandaapp.com/news/08222012/003501724.shtml#.UEsebI0aOpY

Väga kahtlased andmed. Või õigemini, need tulbad on tehtud minu arvates eksitavalt. See näitab, mitu % WP telefonidest on mis tootja tehtud, mitte kui palju toodeti neid võrreldes iOSi ning Androidiga, kuigi tulpade kasvu järgi võiks nii arvata. Kokku on ikkagi igas tulbas 100%
Repo kirjutas:
http://techcrunch.com/2012/09/05/nokia-7m-lumia-devices-sold-to-date-in-54-markets/

Võttes siia kõrvale selle, et Samsung müüs kõigest 100 päevaga 20 miljonit Galaxy SIII'e, siis pole väga midagi hõisata?

Lõppkokkuvõttes, kõige tähtsam on see, et oleks konkurentsi ning valikut. Kahjuks teeb Nokia vist meelega kõike, et nende müük võimalikult väike oleks. Hetkel ei osta keegi enam WP7ga telefoni, kuid samas ei kiirusta Nokia ka uute WP8 telefonidega.


Unustad väikse seiga, Windows 8 tooted: telefonid, tahvlid ja arvutid, tulevad turule, nii nagu Microsofti strateegia ette näeb - enam-vähem korraga. Ei ole nii, et iga firma leiutab, igaüks omaette midagi.
Nii, et konkurentide turgudele plaanitakse anda korralik massrünnak ja turmtuli. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 22:41:33 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Repo kirjutas:
http://wp.pandaapp.com/news/08222012/003501724.shtml#.UEsebI0aOpY

Väga kahtlased andmed. Või õigemini, need tulbad on tehtud minu arvates eksitavalt. See näitab, mitu % WP telefonidest on mis tootja tehtud, mitte kui palju toodeti neid võrreldes iOSi ning Androidiga, kuigi tulpade kasvu järgi võiks nii arvata. Kokku on ikkagi igas tulbas 100%
Repo kirjutas:
http://techcrunch.com/2012/09/05/nokia-7m-lumia-devices-sold-to-date-in-54-markets/

Võttes siia kõrvale selle, et Samsung müüs kõigest 100 päevaga 20 miljonit Galaxy SIII'e, siis pole väga midagi hõisata?

Lõppkokkuvõttes, kõige tähtsam on see, et oleks konkurentsi ning valikut. Kahjuks teeb Nokia vist meelega kõike, et nende müük võimalikult väike oleks. Hetkel ei osta keegi enam WP7ga telefoni, kuid samas ei kiirusta Nokia ka uute WP8 telefonidega.


Ei osta jah mitte keegi enam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
....enamus ostijad ei ole sinusugused "targad"

Tuleb sinna ka uuendusi juurde edaspidi. Ja niikuinii vahetatakse NUTItelefon uue ja ägedama vastu vähemalt 2- 3 aasta jooksul keskmiselt välja.
http://wmpoweruser.com/microsoft-throws-windows-phone-7-x-users-a-bone-asks-what-features-they-want-in-wp-7-8/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 10:21:03 vasta tsitaadiga

http://www.theverge.com/2012/9/7/3299784/nokia-lumia-920-pureview-camera-hi-res-photos
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 10:35:50 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
http://www.theverge.com/2012/9/7/3299784/nokia-lumia-920-pureview-camera-hi-res-photos

varsti ilmub uudis, et pildid tehtud tegelikult a la Nikon D4-ga, enam ei imesta millegi yle icon_lol.gif
pilte vaadates on küll tunne, et teiste moblade pilte on kehvemaks tuunitud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 10:37:33 vasta tsitaadiga

Inimesed ei ole ka millegagi rahul. thumbs_down.gif

viimati muutis KohviPaus 09.09.2012 10:40:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 10:38:20 vasta tsitaadiga

jeesus188, loe teksti kah, nad ise testisid ja tunnustavad Nokia riistvara, mis vääriks paremat/ausamat marketingi.

tsitaat:
The prototype Nokia Lumia 920 certainly features the kind of camera technology that deserves some hype. It's just too bad that Nokia decided to lie when it was hyping it. We're hoping that the Optical Image Stabilization on video will be equally impressive on production hardware — but it's much harder to take it on faith that it will be after all the recent drama. That's a pity, because everything we experienced last night makes us think that Nokia's hardware deserved much better than what Nokia's marketing team did to it. We won't have a definitive answer until the phone ships, and we still don't know when that is.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2012 10:56:45 vasta tsitaadiga

Väike video kuidas testimas käidi!


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 08:58:29 vasta tsitaadiga

DefXtreme, ning artikkel ise ka - http://www.theverge.com/2012/9/7/3299784/nokia-lumia-920-pureview-camera-hi-res-photos
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 09:00:42 vasta tsitaadiga

d3t, vaatab paar postitust ülespoole
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7255274#7255274

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 09:27:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
From: Press.Services@nokia.com [mailto:Press.Services@nokia.com]
Sent: Monday, September 10, 2012 9:17 AM
To: raud@hinnavaatlus.ee
Subject: RE: Nokia Lumia 920 availability in Estonia

Hi there,

We have not yet said anything about the prices either. We will announce the details later this year.

Best
Mona

tsitaat:
From: ext HinnaVaatlus [mailto:raud@hinnavaatlus.ee]
Sent: 8. syyskuuta 2012 16:24
To: Press Services (RES/Espoo)
Subject: RE: Nokia Lumia 920 availability in Estonia

Hi,

Thank you for the reply.
Can you comment on the prices, would these be the recommended retail prices in eurozone?
http://wparea.de/2012/09/nokia-lumia-920-und-lumia-820-ab-sofort-vorbestellen/

Nokia Lumia 920 €599
Nokia Lumia 820 €449

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 09:53:04 vasta tsitaadiga

nad ootavad ja vaatavad, millega apple välja tuleb. selle järgi panevad ka hinnad eeldatavasti
tsitaat:
We will announce the details later this year

väga omapärane lause, arvestades et novembri alguses peaks tooted letis olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 12.09.2012 08:57:26 Nokia Lumia 920 vasta tsitaadiga

Nagu me kõik või enam vähem kõik teame, siis hiljuti avaldas Nokia oma uue lipulaeva, mis kannab nime Lumia 920 ning jookseb WP8 süsteemil.

Telefoni spetsifikatsioonidega saab tutvuda siin: http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920-4967.php

Paberil tundub masin päris huvitav. Täiesti uudse asjana Nokia jaoks on telefon wireless laadimisega. Samuti annab lootust sellel olev protsessor, RAM ja aku mahutavus.

Ise kasutan hetkel Nokia N9, kuid arvestades, et Nokia on oma OP. süsteemides täielikult loobunud, siis ei välista ka mingel hetkel üleminekut.

Kindlaid andmeid veel pole, aga räägitakse, et telefon jõuab müüki oktoobri keskel või novembri alguses, mis tähendab, et Eestisegi ta jõuab umbes Novembri teises pooles.
Hinnaks kujuneb tõenäoliselt midagi sinna 550-600 euro kanti.

Millised on Teie esmamuljed ja mida peate selle telefoni puhul heaks ja mida pahaks?
Manus
Nokia Lumia 920
Nokia Lumia 920

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 09:07:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eestisegi ta jõuab umbes Novembri teises pooles


Kohe kindlasti mitte. Hea kui 2013 aasta alguses Eesti poole liigub.

Aga arvestades, et juba mu Lumia 800 build quality on väga hea ja aku pidavuse kohta nuriseda ei saa siis usun, et täiesti arvestatav ost. Nokia on tuntud ka WP maailmas juba sellepoolest, et tegeleb pidevalt oma Lumia telefonidega (uuendused, appid jne).

Ainuke asi mille üle ma saan nuriseda on see kuramuse kaamera "Carl Zeiss" kirjaga hõbedane lärakas seal taga, tehasest tulles mingit kaitset tal ei olnud ja kriimud tekkisid üsna kiiresti peale (Tegelikuses oli ka kummist ümbris kaasas aga ei pannud ise alguses peale seda telefonile icon_sad.gif )

Võibolla oleks kasulik see WP7-8 üldteemasse tõsta? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 12.09.2012 09:10:00 vasta tsitaadiga

Eks see Eestisse jõudmise teema on iga telefoni puhul olnud küsimus. N9 jõudis kiiresti, sest ei vajanud Eesti ,,tuge,,.

Lumiaga läks tõepoolest oluliselt kauem aega, aga lootust annab see, et hetkel müügis olevate Lumiatega on see etapp juba läbikäidud ning äkki jõuab, siis ka siiamaale varem kui eelmised Lumiad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 09:20:54 vasta tsitaadiga

Probleem on pigem sellest, et nt. Lumia 820 ei näe isegi algselt väljalaset Soomes. Pole põhjust üldse loota, et siis kumbki meile jõuaks enne kui ülejäänud maailm läbikäidud on icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 09:33:10 vasta tsitaadiga

Hea fotokas, tasuta Nokia kaardid, korralik läbisaamine Exchange'ga - tahaks küll.

Natuke imelikud olid need turundusämbrid nii pildi kui video kohapealt - kui telefon on nii hea, miks sellist jama vaja korraldada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 09:53:39 vasta tsitaadiga

Sest telefon ise on alles "prototüübi" staatuses ja sellega püüti näidata milleks ta "peaks" võimeline olema. Verge tegi ka 920 peale neid uudiseid ise testid ja selgus, et siiski on pika puuga üle konkurentide icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.09.2012 12:46:40 vasta tsitaadiga

Kuku Digitunnis räägiti mõlemast uuest Lumiast
Saade on veebis kuulatav SIIN

Vaadates, kui kaua esimeste Lumiate siiajõudmine aega võttis, siis ma julgen küll arvata, et enne kevadet neid oodata pole vist mõtet. Mõttetu tegelt, Sony ja LG uudismudelid jõuavad siia väga kärmelt, Samsung on kah suht hästi hakanud oma asju siia tooma, Nokia ainsana ei suuda sellega hakkama saada icon_rolleyes.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soltex
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2005




sõnum 13.09.2012 12:13:29 vasta tsitaadiga

Arvestades meie turgude väiksust, siis mõneti saab Nokia´st ka aru. Samas kui lükata müügikuupäev liiga kaugele võrreldes suurte turgudega, kaob niiöelda wow efekt ära, et uus ja vinge asi ning
potentsiaalne klient leiab konkurendi juures talle sobiva seadme.

Teisest küljest jällegi jõuab selle ajaga tõenäoliselt suur hulk bug´e endale fixi ja kohalik klient saab juba täiuslikuma aparaadi.
Üldiselt ma siiski pooldaks võimaliku kiiret turule jõudmist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
b18c6
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 15.09.2012 08:56:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi rääkida midagi flashi toest selle telefoni või tarkvara suhtes.näiteks ma ei ole suutnud siiani ühegi nokiaga motors24-st ühtegi videot vaadata.Androididel ei tundu see probleemix olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 09:12:43 vasta tsitaadiga

Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 10:09:37 vasta tsitaadiga

Tundub lubav, vana telefon otsibki juba järglast icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duracef
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2012




sõnum 15.09.2012 10:57:06 Lumia 900 vasta tsitaadiga

Soetasin endale eile nokia lumia 900 ja tekkis küsimus et kuidas saab people tile, twitter, FB ja teised internetti vajavad rakendused neti kätte. Kuna Wifi on väljalülitatud siis nad saavad ikka kuidagi neti kätte. Kuidas ma teada saan, et mul on teleoperaatori nett sees, kas ma saan kuskilt seda välja ka lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:15:58 vasta tsitaadiga

Menu->Settings->Mobile network

Seal all data connection thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duracef
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2012




sõnum 15.09.2012 11:20:30 vasta tsitaadiga

Tänud!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 11:24:35 vasta tsitaadiga

Soovitan sul tõmmata järgmise appi:

http://www.windowsphone.com/et-ee/store/app/connectivityshortcuts/430cf007-731f-4357-af7b-b897bff25a2c

Sellisteks puhkudeks väga kasulik, pinnid start screenile ja pole seda enda piinamist läbi menüü jooksmisega koguaeg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b18c6
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 15.09.2012 13:39:39 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot icon_smile.gif
See vist sellepärast et koos fllashiga pakutakse ka youtube varianti.Saab aru sellest kui arvutiga lähed lehele ja sealt näitab et sul on võimalik kahte pidi vaadata.Ilmselt seda youtube varianti se L800 mängima hakkab.Küsimus jääb aga õhku ikkagi.Kas uus WP8 on koos flashi toega või jääb see ainult androidide pärusmaax.Kunagi ammu lugesin et sellex tuleks mingi webi browser alla tõmmata(mingi sky ... oli) millel oleks selline tugi juba sees.Hakates seda aga oma N 8-le installima ütleb et elad vales regioonis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 08:53:52 vasta tsitaadiga

b18c6 kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot icon_smile.gif
See vist sellepärast et koos fllashiga pakutakse ka youtube varianti.Saab aru sellest kui arvutiga lähed lehele ja sealt näitab et sul on võimalik kahte pidi vaadata.Ilmselt seda youtube varianti se L800 mängima hakkab.Küsimus jääb aga õhku ikkagi.Kas uus WP8 on koos flashi toega või jääb see ainult androidide pärusmaax.Kunagi ammu lugesin et sellex tuleks mingi webi browser alla tõmmata(mingi sky ... oli) millel oleks selline tugi juba sees.Hakates seda aga oma N 8-le installima ütleb et elad vales regioonis.


Ka android kaotab mobiilse flashi toe. 4.1 ehk JellyBean seda enam minuteada kaasa ei panda, kuid kui kuskilt installika saad, siis töötama iseenesest veel peaks.
Tulevik on HTML5.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 10:26:23 vasta tsitaadiga

Vara veel öelda. Ühelt poolt - kui "päris" Windows 8 ilma Flashi toeta oleks, siis poodaks ilmselt pool Adobest lipsupidi üles; ja Windows Phone 8 võiks nagu toetada sama asja mis suurem vend. Teisalt on W8/WP8 tehnilised üksikasjad teadmata ning lisaks paistab Flash puutetundlikel seadmetel pillid kotti panevat - iOS, WP7.5 on ilma ja Android liitub nendega varsti. Mine sa tea.
_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kann
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2009




sõnum 20.09.2012 15:08:28 vasta tsitaadiga

Päris palju kasuliku infot saanud HV-st WP7.5 ja Lumia kohta.
Ise oman Lumia 800.
Tekkisid mõned küsimused, äkki targemad mehed oskavad vastata(vabandan, kui valesse kohta postitan)
1) kas oma arvutisse on võimalik teha back-up telefoni numbritest, sõnumitest jne?
2) telefoni vahetuse ajal numbrite ületoomisega probleeme ei olnud, aga kas kuidagi saab ka vanad sõnumid üle tuua?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:42:13 vasta tsitaadiga

Kann kirjutas:
Päris palju kasuliku infot saanud HV-st WP7.5 ja Lumia kohta.
Ise oman Lumia 800.
Tekkisid mõned küsimused, äkki targemad mehed oskavad vastata(vabandan, kui valesse kohta postitan)
1) kas oma arvutisse on võimalik teha back-up telefoni numbritest, sõnumitest jne?
2) telefoni vahetuse ajal numbrite ületoomisega probleeme ei olnud, aga kas kuidagi saab ka vanad sõnumid üle tuua?


1)Back up su kontaktidest tehakse su Windows Live ID'le, mis automaatselt syncib, olenevalt, kui tihti sa selle syncima oled pannud. Samuti samas üks väga hea mitte-ametlik backup programm on kah valmis meisterdatud. Rohkem infot:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1379571

2)Minu teada vanu sõnumeid üle pole võimalik tuua, aga võin eksida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 14:50:53 vasta tsitaadiga

Lumia 920 hinnaks siis väidetavalt 649€ ja Lumia 820 499€

http://www.engadget.com/2012/09/27/nokia-lumia-920-820-get-official-european-prices-launching-in/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.09.2012 15:54:29 vasta tsitaadiga

Masendavalt kallis...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 15:57:22 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 920 & 820 saabuvad Euroopasse Novembris:
http://www.theverge.com/2012/9/27/3416432/nokia-lumia-920-820-pricing-pre-order-russia

Hinnad Saksamaal 649 (Lumia 920) ja 499 eurot (Lumia 820):
http://presse.nokia.de/2012/09/27/nokia-bringt-lumia-920-und-lumia-820-im-november-nach-deutschland/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 16:15:33 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Masendavalt kallis...

njaa, selle raha eest saaks palju viisakama klotsi icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.09.2012 21:55:52 vasta tsitaadiga

HTC võtan ise vist...
http://reviews.cnet.com/smartphones/htc-windows-phone-8x/4505-6452_7-35454632.html
testiks selle W8 koosluse ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 22:02:07 vasta tsitaadiga

Ei saa aru minagi, miks on need Nokia WP-d nii kallid? Soovin isegi WP ära proovida ja pean ikka HTC poole vast vaatama (8S mudel). Hinnaks pidi tulema sel HTC-l ~300€. Igati mõistlik hind oleks sellise telefoni kohta minu arvates, kuigi vb võiks isegi odavam natuke olla (millegipärast need WP-d ongi Androididest kallimad). Jah, need uued tulevased Nokia WP-d on küll konfi poolest HTC 8S-st üle, kuid ei leia, et seesugune lisavõimsus peaks maksma ~200€ rohkem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 22:30:14 vasta tsitaadiga

Siim159, HTC 8S võistleb Nokia Lumia 820. HTC 8X võistleb Nokia Lumia 920'ga. Teine asi on see, et Nokia ning ka teised telefonitootjad kipuvad peale esimest paari kuud hinna nii 100€ allapoole laskma.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ScrollLock
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012




sõnum 28.09.2012 18:15:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin mõnda review video ja juba tüdinenud nendest ruudukestest... kohutav, see küll androidi ei asenda !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2012 19:48:03 vasta tsitaadiga

ScrollLock kirjutas:
Vaatasin mõnda review video ja juba tüdinenud nendest ruudukestest... kohutav, see küll androidi ei asenda !


Ja selle postituse sisu on mis täpselt? icon_rolleyes.gif Vähe vale teema pole?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:25:50 vasta tsitaadiga

Nutitelefonide operatsioonisüsteemide turuosad

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2012 10:45:54 vasta tsitaadiga

Tanel, seda siis müügi turuosad, mitte kasutuse turuosad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:46:24 vasta tsitaadiga

Õige jah thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaikeboa
HV vaatleja
vaikeboa

liitunud: 10.11.2009




sõnum 02.10.2012 23:36:52 vasta tsitaadiga

Sügis käes. Kas siis on loota eesti keelt või peab Nokia 920 ära ootama?
_________________
Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab aga keegi ei tea kuidas!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.10.2012 06:30:15 vasta tsitaadiga

Selle järgi on Nokia surnud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 08:18:14 vasta tsitaadiga

EU-s Androidi suur kasv.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.10.2012 08:47:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
EU-s Androidi suur kasv.


Ehk oleks palju õigem välja tuua mõni selline tabel, kus ka Aasia sees on oma kümnete või ka sadade miljoniliste müükidega.
PS: Ja mis Nokiasse puutub, siis seda on ju Elop ise korduvalt öelnud, et ta viib tootmise Hiinasse ja hakkab enamust toodetest müüma justnimelt Aasia turgudel, mitte Euroopas ega USA-s.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 10:53:53 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Tanel kirjutas:
EU-s Androidi suur kasv.


Ehk oleks palju õigem välja tuua mõni selline tabel, kus ka Aasia sees on oma kümnete või ka sadade miljoniliste müükidega.
PS: Ja mis Nokiasse puutub, siis seda on ju Elop ise korduvalt öelnud, et ta viib tootmise Hiinasse ja hakkab enamust toodetest müüma justnimelt Aasia turgudel, mitte Euroopas ega USA-s.

Ja mitte ainult tootmise, vaid kogu äritegevuse ka: http://www.engadget.com/2012/10/03/is-nokia-selling-off-its-headquarters-in-espoo-finland/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 11:04:08 vasta tsitaadiga

Müüvad maja maha, aga jääksid ise rentnikuks. Mis selles imelikku?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 17:27:40 vasta tsitaadiga

MS Eesti ütles, et tuleb ka 7.8-le, kuid kindlat aega ei osata öelda. W8-l pidavat aga see juba kohe olemas olema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.