Väga kahtlased andmed. Või õigemini, need tulbad on tehtud minu arvates eksitavalt. See näitab, mitu % WP telefonidest on mis tootja tehtud, mitte kui palju toodeti neid võrreldes iOSi ning Androidiga, kuigi tulpade kasvu järgi võiks nii arvata. Kokku on ikkagi igas tulbas 100%
Võttes siia kõrvale selle, et Samsung müüs kõigest 100 päevaga 20 miljonit Galaxy SIII'e, siis pole väga midagi hõisata?
Lõppkokkuvõttes, kõige tähtsam on see, et oleks konkurentsi ning valikut. Kahjuks teeb Nokia vist meelega kõike, et nende müük võimalikult väike oleks. Hetkel ei osta keegi enam WP7ga telefoni, kuid samas ei kiirusta Nokia ka uute WP8 telefonidega.
Unustad väikse seiga, Windows 8 tooted: telefonid, tahvlid ja arvutid, tulevad turule, nii nagu Microsofti strateegia ette näeb - enam-vähem korraga. Ei ole nii, et iga firma leiutab, igaüks omaette midagi.
Nii, et konkurentide turgudele plaanitakse anda korralik massrünnak ja turmtuli.
Väga kahtlased andmed. Või õigemini, need tulbad on tehtud minu arvates eksitavalt. See näitab, mitu % WP telefonidest on mis tootja tehtud, mitte kui palju toodeti neid võrreldes iOSi ning Androidiga, kuigi tulpade kasvu järgi võiks nii arvata. Kokku on ikkagi igas tulbas 100%
Võttes siia kõrvale selle, et Samsung müüs kõigest 100 päevaga 20 miljonit Galaxy SIII'e, siis pole väga midagi hõisata?
Lõppkokkuvõttes, kõige tähtsam on see, et oleks konkurentsi ning valikut. Kahjuks teeb Nokia vist meelega kõike, et nende müük võimalikult väike oleks. Hetkel ei osta keegi enam WP7ga telefoni, kuid samas ei kiirusta Nokia ka uute WP8 telefonidega.
Ei osta jah mitte keegi enam
....enamus ostijad ei ole sinusugused "targad"
varsti ilmub uudis, et pildid tehtud tegelikult a la Nikon D4-ga, enam ei imesta millegi yle
pilte vaadates on küll tunne, et teiste moblade pilte on kehvemaks tuunitud _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, loe teksti kah, nad ise testisid ja tunnustavad Nokia riistvara, mis vääriks paremat/ausamat marketingi.
tsitaat:
The prototype Nokia Lumia 920 certainly features the kind of camera technology that deserves some hype. It's just too bad that Nokia decided to lie when it was hyping it. We're hoping that the Optical Image Stabilization on video will be equally impressive on production hardware — but it's much harder to take it on faith that it will be after all the recent drama. That's a pity, because everything we experienced last night makes us think that Nokia's hardware deserved much better than what Nokia's marketing team did to it. We won't have a definitive answer until the phone ships, and we still don't know when that is.
From: Press.Services@nokia.com [mailto:Press.Services@nokia.com]
Sent: Monday, September 10, 2012 9:17 AM
To: raud@hinnavaatlus.ee
Subject: RE: Nokia Lumia 920 availability in Estonia
Hi there,
We have not yet said anything about the prices either. We will announce the details later this year.
Best
Mona
tsitaat:
From: ext HinnaVaatlus [mailto:raud@hinnavaatlus.ee]
Sent: 8. syyskuuta 2012 16:24
To: Press Services (RES/Espoo)
Subject: RE: Nokia Lumia 920 availability in Estonia
nad ootavad ja vaatavad, millega apple välja tuleb. selle järgi panevad ka hinnad eeldatavasti
tsitaat:
We will announce the details later this year
väga omapärane lause, arvestades et novembri alguses peaks tooted letis olema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Paberil tundub masin päris huvitav. Täiesti uudse asjana Nokia jaoks on telefon wireless laadimisega. Samuti annab lootust sellel olev protsessor, RAM ja aku mahutavus.
Ise kasutan hetkel Nokia N9, kuid arvestades, et Nokia on oma OP. süsteemides täielikult loobunud, siis ei välista ka mingel hetkel üleminekut.
Kindlaid andmeid veel pole, aga räägitakse, et telefon jõuab müüki oktoobri keskel või novembri alguses, mis tähendab, et Eestisegi ta jõuab umbes Novembri teises pooles.
Hinnaks kujuneb tõenäoliselt midagi sinna 550-600 euro kanti.
Millised on Teie esmamuljed ja mida peate selle telefoni puhul heaks ja mida pahaks?
Kohe kindlasti mitte. Hea kui 2013 aasta alguses Eesti poole liigub.
Aga arvestades, et juba mu Lumia 800 build quality on väga hea ja aku pidavuse kohta nuriseda ei saa siis usun, et täiesti arvestatav ost. Nokia on tuntud ka WP maailmas juba sellepoolest, et tegeleb pidevalt oma Lumia telefonidega (uuendused, appid jne).
Ainuke asi mille üle ma saan nuriseda on see kuramuse kaamera "Carl Zeiss" kirjaga hõbedane lärakas seal taga, tehasest tulles mingit kaitset tal ei olnud ja kriimud tekkisid üsna kiiresti peale (Tegelikuses oli ka kummist ümbris kaasas aga ei pannud ise alguses peale seda telefonile )
Võibolla oleks kasulik see WP7-8 üldteemasse tõsta?
Eks see Eestisse jõudmise teema on iga telefoni puhul olnud küsimus. N9 jõudis kiiresti, sest ei vajanud Eesti ,,tuge,,.
Lumiaga läks tõepoolest oluliselt kauem aega, aga lootust annab see, et hetkel müügis olevate Lumiatega on see etapp juba läbikäidud ning äkki jõuab, siis ka siiamaale varem kui eelmised Lumiad.
Probleem on pigem sellest, et nt. Lumia 820 ei näe isegi algselt väljalaset Soomes. Pole põhjust üldse loota, et siis kumbki meile jõuaks enne kui ülejäänud maailm läbikäidud on
Sest telefon ise on alles "prototüübi" staatuses ja sellega püüti näidata milleks ta "peaks" võimeline olema. Verge tegi ka 920 peale neid uudiseid ise testid ja selgus, et siiski on pika puuga üle konkurentide
Kuku Digitunnis räägiti mõlemast uuest Lumiast
Saade on veebis kuulatav SIIN
Vaadates, kui kaua esimeste Lumiate siiajõudmine aega võttis, siis ma julgen küll arvata, et enne kevadet neid oodata pole vist mõtet. Mõttetu tegelt, Sony ja LG uudismudelid jõuavad siia väga kärmelt, Samsung on kah suht hästi hakanud oma asju siia tooma, Nokia ainsana ei suuda sellega hakkama saada .
Arvestades meie turgude väiksust, siis mõneti saab Nokia´st ka aru. Samas kui lükata müügikuupäev liiga kaugele võrreldes suurte turgudega, kaob niiöelda wow efekt ära, et uus ja vinge asi ning
potentsiaalne klient leiab konkurendi juures talle sobiva seadme.
Teisest küljest jällegi jõuab selle ajaga tõenäoliselt suur hulk bug´e endale fixi ja kohalik klient saab juba täiuslikuma aparaadi.
Üldiselt ma siiski pooldaks võimaliku kiiret turule jõudmist.
Oskab keegi rääkida midagi flashi toest selle telefoni või tarkvara suhtes.näiteks ma ei ole suutnud siiani ühegi nokiaga motors24-st ühtegi videot vaadata.Androididel ei tundu see probleemix olevat.
Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot
Tundub lubav, vana telefon otsibki juba järglast _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Soetasin endale eile nokia lumia 900 ja tekkis küsimus et kuidas saab people tile, twitter, FB ja teised internetti vajavad rakendused neti kätte. Kuna Wifi on väljalülitatud siis nad saavad ikka kuidagi neti kätte. Kuidas ma teada saan, et mul on teleoperaatori nett sees, kas ma saan kuskilt seda välja ka lülitada?
Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot
See vist sellepärast et koos fllashiga pakutakse ka youtube varianti.Saab aru sellest kui arvutiga lähed lehele ja sealt näitab et sul on võimalik kahte pidi vaadata.Ilmselt seda youtube varianti se L800 mängima hakkab.Küsimus jääb aga õhku ikkagi.Kas uus WP8 on koos flashi toega või jääb see ainult androidide pärusmaax.Kunagi ammu lugesin et sellex tuleks mingi webi browser alla tõmmata(mingi sky ... oli) millel oleks selline tugi juba sees.Hakates seda aga oma N 8-le installima ütleb et elad vales regioonis.
Proovisin just L800'ga. Pealehelt viskab jah kirja, et "Sorry can't play this video" aga siis suunab sind edasi järgmisele lehel ja sealt lasi ilusti mängida videot
See vist sellepärast et koos fllashiga pakutakse ka youtube varianti.Saab aru sellest kui arvutiga lähed lehele ja sealt näitab et sul on võimalik kahte pidi vaadata.Ilmselt seda youtube varianti se L800 mängima hakkab.Küsimus jääb aga õhku ikkagi.Kas uus WP8 on koos flashi toega või jääb see ainult androidide pärusmaax.Kunagi ammu lugesin et sellex tuleks mingi webi browser alla tõmmata(mingi sky ... oli) millel oleks selline tugi juba sees.Hakates seda aga oma N 8-le installima ütleb et elad vales regioonis.
Ka android kaotab mobiilse flashi toe. 4.1 ehk JellyBean seda enam minuteada kaasa ei panda, kuid kui kuskilt installika saad, siis töötama iseenesest veel peaks.
Tulevik on HTML5.
Vara veel öelda. Ühelt poolt - kui "päris" Windows 8 ilma Flashi toeta oleks, siis poodaks ilmselt pool Adobest lipsupidi üles; ja Windows Phone 8 võiks nagu toetada sama asja mis suurem vend. Teisalt on W8/WP8 tehnilised üksikasjad teadmata ning lisaks paistab Flash puutetundlikel seadmetel pillid kotti panevat - iOS, WP7.5 on ilma ja Android liitub nendega varsti. Mine sa tea. _________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Päris palju kasuliku infot saanud HV-st WP7.5 ja Lumia kohta.
Ise oman Lumia 800.
Tekkisid mõned küsimused, äkki targemad mehed oskavad vastata(vabandan, kui valesse kohta postitan)
1) kas oma arvutisse on võimalik teha back-up telefoni numbritest, sõnumitest jne?
2) telefoni vahetuse ajal numbrite ületoomisega probleeme ei olnud, aga kas kuidagi saab ka vanad sõnumid üle tuua?
Päris palju kasuliku infot saanud HV-st WP7.5 ja Lumia kohta.
Ise oman Lumia 800.
Tekkisid mõned küsimused, äkki targemad mehed oskavad vastata(vabandan, kui valesse kohta postitan)
1) kas oma arvutisse on võimalik teha back-up telefoni numbritest, sõnumitest jne?
2) telefoni vahetuse ajal numbrite ületoomisega probleeme ei olnud, aga kas kuidagi saab ka vanad sõnumid üle tuua?
1)Back up su kontaktidest tehakse su Windows Live ID'le, mis automaatselt syncib, olenevalt, kui tihti sa selle syncima oled pannud. Samuti samas üks väga hea mitte-ametlik backup programm on kah valmis meisterdatud. Rohkem infot:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1379571
2)Minu teada vanu sõnumeid üle pole võimalik tuua, aga võin eksida.
njaa, selle raha eest saaks palju viisakama klotsi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ei saa aru minagi, miks on need Nokia WP-d nii kallid? Soovin isegi WP ära proovida ja pean ikka HTC poole vast vaatama (8S mudel). Hinnaks pidi tulema sel HTC-l ~300€. Igati mõistlik hind oleks sellise telefoni kohta minu arvates, kuigi vb võiks isegi odavam natuke olla (millegipärast need WP-d ongi Androididest kallimad). Jah, need uued tulevased Nokia WP-d on küll konfi poolest HTC 8S-st üle, kuid ei leia, et seesugune lisavõimsus peaks maksma ~200€ rohkem.
Siim159, HTC 8S võistleb Nokia Lumia 820. HTC 8X võistleb Nokia Lumia 920'ga. Teine asi on see, et Nokia ning ka teised telefonitootjad kipuvad peale esimest paari kuud hinna nii 100€ allapoole laskma. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Sügis käes. Kas siis on loota eesti keelt või peab Nokia 920 ära ootama? _________________ Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab aga keegi ei tea kuidas!
Ehk oleks palju õigem välja tuua mõni selline tabel, kus ka Aasia sees on oma kümnete või ka sadade miljoniliste müükidega.
PS: Ja mis Nokiasse puutub, siis seda on ju Elop ise korduvalt öelnud, et ta viib tootmise Hiinasse ja hakkab enamust toodetest müüma justnimelt Aasia turgudel, mitte Euroopas ega USA-s.
Ehk oleks palju õigem välja tuua mõni selline tabel, kus ka Aasia sees on oma kümnete või ka sadade miljoniliste müükidega.
PS: Ja mis Nokiasse puutub, siis seda on ju Elop ise korduvalt öelnud, et ta viib tootmise Hiinasse ja hakkab enamust toodetest müüma justnimelt Aasia turgudel, mitte Euroopas ega USA-s.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.