Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 11:59:40 vasta tsitaadiga

draxel kirjutas:
Otsin salvastavat telerit.
Kas LG DVR salvestiga mudelite kasutamisega Starmani digi TV-s on kellelgi kogemusi. Oodatud on ka teiste salvestavate telerite (Samsung, Sharp, Grunding) omanike kogemused ehk kuidas käib salvestamise algusaja seadmine, kas salvestab ainult vabakanaleid või kõiki EPG-s olevaid.


Mul olemas lm660s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 18.09.2012 21:00:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 18.09.2012 15:55:01 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Mul olemas lm6620s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt.


Ole hea ja räägi kuidas sellel 620S-l värvid on? Poes vaadates oli LG 47LM660S konkurentidega võrreldes rohelise poolt hallikasroheline ja üldse värvid tuhmid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 16:23:31 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea universaalteler 42" ja kuni 400EUR eest?
Elioni digikaabel ja arvutist filmide vaatamine oleks põhikasutus.
Võib olla nii plasma kui LCD.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 21:07:12 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
udumees kirjutas:
Mul olemas lm6620s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt.


Ole hea ja räägi kuidas sellel 620S-l värvid on? Poes vaadates oli LG 47LM660S konkurentidega võrreldes rohelise poolt hallikasroheline ja üldse värvid tuhmid.


Apsakas oli sees. Tegelikult on mul 660s. Värvid küll tuhmid pole. Piegm vatupidi väga kirkad. Kui vaadata ülevaateid siis värvid just kõvad punktid saanud sellel mudelil.
http://www.avforums.com/review/LG-LM660-LM660T-32LM660T-42LM660T-47LM660T-55LM660T-32LM660-47LM660-42LM660-55LM660-Cinema-3D-Full-HD-LED-LCD-TV-Review.html.

Aga üldiselt mina rahul - kena pildiga telekas. Vigdest vaid vast, et nati on backlight bleedingut nurkades. Aga seda saab aru vaid praktiliselt täiesti musta pildi korral.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 19.09.2012 13:27:31 vasta tsitaadiga

Tere,

Plaan on varsti uus ja uhke telekas oma vana kineskoobi asemele soetada. Kuna aga rahaga laiata pole siis on suht raske midagi otsida mis vastaks nö. minu nõuetele icon_smile.gif
Leidsin midagi sellist:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/224363/

32" , full hd, 3d. Kõik nagu mida telekalt vaja + ilus peenikeste äärtega välimus mis mulle väga meeldib.

Aga äkki keegi oskab öelda, kuidas andmete järgi asi tundub sellise raha eest ?
3D muidugi pole mingi määraja seal aga tore kui sellise hinnaklassi sees juba ta on kui vahest vaadata tahaks midagi.
Võib mingeid telekaid samasse hinnaklassi ka muidugi pakkuda, äkki hoopis midagi palju paremat või odavamat samade näitajatega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2012 20:05:41 vasta tsitaadiga

Sooviksin samuti nõu, algselt oli plaan 42 tolline osta, aga tundub et siiski 46-47 tolline mõistlikum. Et missugune valida:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/208370/ LM620
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/222018/ ES6300
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/257022/ LM640


Või mingi neljas üldse? Või kas üldse oluliselt vahet neil on?
Eesmärk oleks peamiselt DLNA kaudu filmide vaatamine ja digiboks. Konsoole esialgu ei plaani osta, aga ilmselt need ka konsoolide jaoks korralikud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 00:05:25 vasta tsitaadiga

DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama thumbs_up.gif

Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.09.2012 09:25:09 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama thumbs_up.gif

Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli icon_lol.gif icon_lol.gif


Ükski teler ei mängi paraku kõiki formaate probleemideta.
Ostja paraku tahab, et ostes teleri, saab ka multimeediamängija pealekauba. Ega ikka ei saa. DD ja DTS ja ka AAC on teleris taasesitatavad siis, kui teleri tootja suvatseb omanikult kasutuslitsentsi eest maksta. No hoitakse lihtsalt kokku.

Ja veel, teler võib ju toetada AC3 aka DD heli, kuid näiteks, toppides see DD heli MKV konteinerisse ei suuda teler seda sealt taasesitada. Kuigi tehnilises kirjelduses justnagu on kirjas ,et teler toetab DD heli siis on siin alati omad konksud juures.

LG ja DTS, kas teler ise seda maha mängib, ei tea, kuid pilt koos DTS heliga telerisse 47LM760S ja sealt heli HDMI kaudu ressiiverisse ning DTS heli on olemas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 09:52:07 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
DLNA jaoks sobib ainult Samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama thumbs_up.gif

Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli icon_lol.gif icon_lol.gif


Mina pole siiani leidnud ühtegi filmi/sarja tüüp mida minu lm660s ei mängiks. Alati on heli ka olnud. Pole muidugi kindel mis transcodingus need filmid on olnud ja järku leian veel mõne mida ei mängi. Ei ole nii spetsiaalselt proovinud. Kui annad mõne lingi vatavale filmile, mis pole piraat võin testida.

Küll on aga LG kapriisne vigaste failide suhtes. Kui film natigi vigane seda isegi ei näita kataloogis. Ühe sarjaga oli hea juhus, kus kogu hooaja peale LG lihtsalt osasid osasid ei näidanud. Kuigi kõik samamoodi kodeeeritud. Arvuti aga näitas, kuigi mõnel kohal olid siis nendel osadel mida LG ei näidanud mingit artifaktid, seisak või midagi sarnast.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 10:13:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:


LG ja DTS, kas teler ise seda maha mängib, ei tea, kuid pilt koos DTS heliga telerisse 47LM760S ja sealt heli HDMI kaudu ressiiverisse ning DTS heli on olemas.

minu oma mängib ka ilma ressita, aga ma pole kasutanud otseyhendust alates kodukino soetamisest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 20.09.2012 12:32:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Noname kirjutas:
DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama thumbs_up.gif
Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli icon_lol.gif icon_lol.gif

Ükski teler ei mängi paraku kõiki formaate probleemideta.
Ostja paraku tahab, et ostes teleri, saab ka multimeediamängija pealekauba. Ega ikka ei saa. DD ja DTS ja ka AAC on teleris taasesitatavad siis, kui teleri tootja suvatseb omanikult kasutuslitsentsi eest maksta. No hoitakse lihtsalt kokku.

Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.09.2012 13:24:35 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
jägaja kirjutas:
Noname kirjutas:
DLNA jaoks sobib ainult ...l:

...

Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne.


Soovid,soovid,soovid..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 20.09.2012 13:31:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
WAV kirjutas:
jägaja kirjutas:
Noname kirjutas:
DLNA jaoks sobib ainult ...l:

...

Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne.

Soovid,soovid,soovid..

On see siis nii ulme mõte?
Telekate sees ka jookseb ju suhteliselt klassikalisele lähedase struktuuriga arvuti, samuti on telerite firmwared ehk opsüsteemid vist ka Linuxi baasil aretatud. Või ma eksin, pole seda valdkonda nii süvitsi uurida jõudnud... Pigem võib jääda esialgu jõudluse taha kinni, kuid see nüanss areneb ka kiirelt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 13:36:12 vasta tsitaadiga

Pana plasma sees on nt. FreeBSD.
Annaksid nad nt. 2010 seeria omadel firmware vabaks, küll leiduks entusiaste kes sinna koodi kirjutaksid.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.09.2012 15:10:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Pana plasma sees on nt. FreeBSD.
Annaksid nad nt. 2010 seeria omadel firmware vabaks, küll leiduks entusiaste kes sinna koodi kirjutaksid.


Mingid linuxilised toimetavad vist kõigi tootjate teleris, selles vabakslaskmises peitub paraku oht, et vigase koodiga lastakse teler põhja ja hakatakse veel garantii vahet jooksma.

Lisaks, tootja pole huvitatud oma toodete draiverite avaldamisest, sest ühes seadmes puuduvad väärtused on teisele sisse ehitatud ja muidu ei saaks ju neid lisaks olemasolevale heale tootele müüa.
Eks aja jooksul asjad muutuvad, kuna ka neid kinniseid püsivatrasid murtakse praegult lahti ja arendatakse. LG 2010/2011 aasta mudelitel puhul jääb võimekus paraku pidama ka riistvara taha nagu arendajad väidavad.
See võimekus võib olla näiline.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 15:32:18 vasta tsitaadiga

Tegelt mind tegi veidi tigedaks Pana puhul see, et 2011/2012 mudeleid saab vastava Appi abil iPadiga juhtida üle DLNA?, ning 2012 mudelid vist lausa isegi striimisid oma pilti tagasi üle DLNA.
Arvan, et ka 2010 mudeleid saaks üle DLNA juhtida kui tootja viitsiks firmwaret täiendada, selmet et mind uut telekat ostma sundida.
Pisiasi, aga näitab suhtumist...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2012 15:34:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvan, et ka 2010 mudeleid saaks üle DLNA juhtida kui tootja viitsiks firmwaret täiendada, selmet et mind uut telekat ostma sundida.

mis hea pärast peaks tootja papihunniku peale nii kuri olema? icon_razz1.gif
Investeerima EOL tootesse raha, selmet "sundida" sind ajaga kaasaskäima ja uuem mudel osta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 20.09.2012 15:41:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Arvan, et ka 2010 mudeleid saaks üle DLNA juhtida kui tootja viitsiks firmwaret täiendada, selmet et mind uut telekat ostma sundida.

mis hea pärast peaks tootja papihunniku peale nii kuri olema? icon_razz1.gif
Investeerima EOL tootesse raha, selmet "sundida" sind ajaga kaasaskäima ja uuem mudel osta.

Siinkohal on muidugi üldine filosoofiline küsimus, et kui sagedasti teleka vahetamine uuema mudeli vastu on praktiliselt mõistlik. Mina isiklikult arvan, et sundida tarbijaid oma telekat välja vahetama iga 1-2 aasta tagant on liigne raiskamisele õhutamine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2012 15:44:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siinkohal on muidugi üldine filosoofiline küsimus, et kui sagedasti teleka vahetamine uuema mudeli vastu on praktiliselt mõistlik. Mina isiklikult arvan, et sundida tarbijaid oma telekat välja vahetama iga 1-2 aasta tagant on liigne raiskamisele õhutamine.

vastupidist ma polegi väitnud, jutt oli tootja kasumist icon_razz1.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.09.2012 16:24:43 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:

Mina isiklikult arvan, et sundida tarbijaid oma telekat välja vahetama iga 1-2 aasta tagant on liigne raiskamisele õhutamine.


Aga miks peaks ostja vahetama iga kahe aasta tagant telerit. Vanal-heal kineskoobiajastud ju ostsid teleri ja vaatasid seda 15 aastat.
No võis ju tekkida laienemissoov ja soetada 36 tolline, et nagu suurem, või nii icon_smile.gif .

Mis häda siis praegusel ajal kõiki sunnib iga aasta-kahe tagant uut telerit ostma? 3D pole nagu argument, kaks aastat tagasi oli see juba olemas ja kes soovis, see ostis.
Igasugu muu telerivaatamisega mitte seatud tarkus pole ka nagu argument, kuna tootjad lasevad igasugu lisakarbikesi välja, et kui sul vana teler, siis saad sellega nutikust telerisse juurde.
Kümne aasta eest oli 32 tolli paras ekraanisuurus, tänapäeval 42tolli selline paras standardsuurus.

Multimeediafailide, pildid, muusika ja videofailide tugi pole ju ka just teab kui heal tasemel, iga uus aasta võib ju midagi uut lisada, kuid eraldiseisev asjalik meediamängija pakub tänasel päeval ka rohkem, kui teler ilmselt viie aasta pärast.

Mis häda sunnib inimest vahetama tänase LCD ekraani kahe aasta pärast uuema vastu. Suurem ekraan võib kõne alla tulla, muud valikud on sellised on ja ei ole ka asjad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 18:33:38 vasta tsitaadiga

Olen eelneva jutuka päri.

Vaatan ja imestan koguaeg kuidas siin foorumis ostetakse ja 6kuu-aasta pärast müüakse maha, et suurem osta või aetakse igasugu vilesid taga. Ise veel istun 32 teleka otsas.

Elasin kunagi ühetoalises, nüüd juba 3a. elanud suures korteris kus elutuba võrdub mõnemehe 2 toalise korteriga. No krt. savi see telekas. Magamistuppa elusees ei osta telekat, veelvähem laste tuppa. Kas linna inimestel pole tõesti midagi muud teha kui teleka taga mängida ja imetleda suurt ekraani ja lastele eeskuju näidata, et mida suurem seda uhkem? Elus on sada muud paremat asja millega tegeleda. On see teleka pilt väike või suur, filmi/saate mõte jõuab ikka ühtemoodi ajuni. Enamus sellest aru ei saa.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2012 20:19:17 vasta tsitaadiga

Need filmid, mida DLNA kaudu ei saa mängida/töötab hääleta... saab panna näiteks usb pulgaga siis teleka taha ja OK?
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 20:49:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele

töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks icon_biggrin.gif
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2012 21:02:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele

töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks icon_biggrin.gif
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha

x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.09.2012 21:16:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele

töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks icon_biggrin.gif
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha

x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel icon_smile.gif


-2 ja ei mingit kaablit!
WiDi on tulnud, et jääda. Läpakas peab see paraku olema sisse ehitatud, teleri jaoks saab 49€ eest vastuvõtva seadme, kui just LG teatud seeria teler pole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:29:29 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele

töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks icon_biggrin.gif
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha

x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel icon_smile.gif

mul lauaarvuti vahel 7,5m kaabel, aga jah mugav on diivani peal surfata ja filme vaadata icon_cool.gif
mind see juhe absoluutselt ei sega, jookseb seina äärest+ mul läheb hdmi juhe ressi, mitte otse telekasse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reizo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 21:31:18 vasta tsitaadiga

Sai nv soetatud elionist selline isend LG 42-3d-led 42LM3400 , pilt ilus ei saa midagi halba ölda icon_smile.gif dlna- kaudu mängib maha kõik formaadid väga kena pild ja must ikka must nagu olema peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2012 23:00:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mind see juhe absoluutselt ei sega, jookseb seina äärest+ mul läheb hdmi juhe ressi, mitte otse telekasse

korrigeerin eelmist postitust, mul ka ikka ressi icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 21.09.2012 00:08:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele

töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks icon_biggrin.gif
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha

x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel icon_smile.gif

või siis endiselt DLNA kaudu samsa tv-sse läbi serviio (v0.6 ei mänginud *.mp4 formaati kuid väljas 1.x mis toetab)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 21.09.2012 06:49:01 vasta tsitaadiga

Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : )

raku16 kirjutas:
Tere,

Plaan on varsti uus ja uhke telekas oma vana kineskoobi asemele soetada. Kuna aga rahaga laiata pole siis on suht raske midagi otsida mis vastaks nö. minu nõuetele icon_smile.gif
Leidsin midagi sellist:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/224363/

32" , full hd, 3d. Kõik nagu mida telekalt vaja + ilus peenikeste äärtega välimus mis mulle väga meeldib.

Aga äkki keegi oskab öelda, kuidas andmete järgi asi tundub sellise raha eest ?
3D muidugi pole mingi määraja seal aga tore kui sellise hinnaklassi sees juba ta on kui vahest vaadata tahaks midagi.
Võib mingeid telekaid samasse hinnaklassi ka muidugi pakkuda, äkki hoopis midagi palju paremat või odavamat samade näitajatega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 21.09.2012 12:41:50 vasta tsitaadiga

raku16 kirjutas:
Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : )


Samsungil vaata ES seeriat (ue32es5500 näiteks)
Philips 32pfl5507 (kui 3D pole oluline, siis 32pfl5007)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 21.09.2012 16:01:57 vasta tsitaadiga

silvermann kirjutas:
raku16 kirjutas:
Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : )


Samsungil vaata ES seeriat (ue32es5500 näiteks)
Philips 32pfl5507 (kui 3D pole oluline, siis 32pfl5007)


Aga mida arvata LG'st? N: http://www.euronics.ee/tootekaart/47883/Telerid_ja_3D/Televiisorid/32LS570S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2012 18:55:25 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
silvermann kirjutas:
raku16 kirjutas:
Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : )


Samsungil vaata ES seeriat (ue32es5500 näiteks)
Philips 32pfl5507 (kui 3D pole oluline, siis 32pfl5007)


Aga mida arvata LG'st? N: http://www.euronics.ee/tootekaart/47883/Telerid_ja_3D/Televiisorid/32LS570S


Pole antud mudelit käega katsunud, kuid tuginedes enda kahele LG teleri kogemusele, arvan, et on hea küll (3D valmidust ilmselt sa ei vaja?).

HV tootevalikust saad aga üle 50€ kokku hoida https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/208295/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 19:16:00 vasta tsitaadiga

nstreamplayer pole Samsung D6000-le saadaval või jälle olen vales regioonis selle jaoks icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 23.09.2012 21:11:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin vähe ringi ja mõtlesin, et 32" jääb vist ikka väheseks icon_biggrin.gif
Pigem 40 või 42 , muidu hakkab veel pärast kahetsema...
Kindlasti on siit midagi läbi jooksnud alla 550€ hinna aga ehk oskab keegi midagi head soovitada millega ise kokku puutunud ?
(Eelarve võib natuke painduda ka aga mitte liiga palju beer_yum.gif )
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.09.2012 03:41:38 vasta tsitaadiga

raku16, uuri seda:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207416/

http://www.digitalversus.com/tv-television/philips-40pfl5507-p12906/test.html

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2012 11:38:35 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
raku16, uuri seda:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207416/

http://www.digitalversus.com/tv-television/philips-40pfl5507-p12906/test.html


Tolle Philipsi meediamängija osa ei toeta subtiitreid, ei sisemisi ega väliseid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 13:51:22 vasta tsitaadiga

Ehh, kas samsung ei mõistagi tiitreid alla kuvada üle võrgu? Ei siis kui on kaustas ega ka siis kui faili sisse muxitud.
Samas lükates usb/ketta teleri külge, näitab kenasti icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:16:33 vasta tsitaadiga

D-seeria (eelmise aasta mudelid) ja vanemad ei oska sissemuxitud supakaid näidata, küll aga selle aasta mudelid (E-seeria).
See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
Kasuta Samsungi AllSharet (Windows) või näiteks miniDLNA serverit (Linux, Mac) ja probleeme pole.
Windowsi enda meedia streaming ei saa supakatega hakkama.

salatoimik kirjutas:
Ehh, kas samsung ei mõistagi tiitreid alla kuvada üle võrgu? Ei siis kui on kaustas ega ka siis kui faili sisse muxitud.
Samas lükates usb/ketta teleri külge, näitab kenasti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:27:39 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:

See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:29:50 vasta tsitaadiga

Kasutad NASi enda serverit?
Kui saladus pole, mis NAS on?

salatoimik kirjutas:
Six kirjutas:

See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 14:33:38 vasta tsitaadiga

http://www.zyxel.com/ee/et/products_services/nsa310.shtml?t=p
Six kirjutas:
Kasutad NASi enda serverit?
Kui saladus pole, mis NAS on?

salatoimik kirjutas:
Six kirjutas:

See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 25.09.2012 06:53:19 vasta tsitaadiga

Tundub täitsa hea masin. Aga jäi islma, et prille vist polegi kaasas ?
Ei raatsiks veel juurde maksta icon_biggrin.gif
Aga äkki veel kellelgi midagi pakkuda 3D pole tähtis asjajuures icon_wink.gif


kraaks kirjutas:
raku16, uuri seda:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207416/

http://www.digitalversus.com/tv-television/philips-40pfl5507-p12906/test.html
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 12:58:56 vasta tsitaadiga

raku16, 2 prilli peaks kaasas olema juba komplektis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 14:13:03 vasta tsitaadiga

Ega keegi pole kuskil näinud passive tehnoloogial laste 3D prille müügil. Järelkasv tahaks ka aegajalt 3D kaeda aga kaasas olnud täiskasvanute prillide neile liiga suured.
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 14:13:20 vasta tsitaadiga

Euronicsis on liikunud LG pasiiv prille lastele.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 14:21:03 vasta tsitaadiga

Võibolla on see mingi individuaalne teema, aga minul hakkavad silmad selle 3D-ga valutama ja pikema aja pärast tekib kerge peavalu.
Oma lastele seda ei näitaks. Lisaks sellele, et see efekt ääretult mõttetu on, ei anna mitte midagi juurde filmile, pigem teeb pildi kehvemaks icon_rolleyes.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 14:33:36 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Ega keegi pole kuskil näinud passive tehnoloogial laste 3D prille müügil. Järelkasv tahaks ka aegajalt 3D kaeda aga kaasas olnud täiskasvanute prillide neile liiga suured.
Aga sa hangi neile moodsam tehnoloogia, ple prille vajagi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.09.2012 15:45:54 vasta tsitaadiga

Noname, see on põhjustatud kehvast rauast või telekast, mul on olnud erinevaid 3D telekaid, nüüd viimane selle aasta mudel on esimene mis selliseid nähtusi enam ei tekita.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 15:53:49 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Võibolla on see mingi individuaalne teema, aga minul hakkavad silmad selle 3D-ga valutama ja pikema aja pärast tekib kerge peavalu.
Oma lastele seda ei näitaks. Lisaks sellele, et see efekt ääretult mõttetu on, ei anna mitte midagi juurde filmile, pigem teeb pildi kehvemaks icon_rolleyes.gif


Euronics Interneti hinnakirjast ei leidnud nagu laste passiiv prille. Aga eks ma kae kohapealt.

Kusjuures Coca-Cola Plazas korra sai vanema poisiga proovitud ja enam nii pea 3d filmi vaatma ei lähe kinno uuesti. Tahtis teine väga minna uut multikat vaatama aga 2D-s ei näidatud. icon_sad.gif Poole filmi pealt võttis laps prillid ära ja ütles, et silmad väsinud.

Samas LG passiiv tehnoloogia kodus nagu ei tundu nii väga silmi väsitavat ja lisaks vaatavad nad tegelikult korraks vaid neid 10 minutilisi LG reklaami ja multikajuppe mida LG tasuta pakub (pole isegi 3D BlueRay mängijat kodus). Lihtsalt kurb aga vaadata kuda väiksem peab käega prille kinni hoidma ja need kipuvad tal eest ära vajuma. Pärast 10 minutit jooksevad jälle mängima.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.