|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
18.09.2012 11:59:40
|
|
|
| draxel kirjutas: |
Otsin salvastavat telerit.
Kas LG DVR salvestiga mudelite kasutamisega Starmani digi TV-s on kellelgi kogemusi. Oodatud on ka teiste salvestavate telerite (Samsung, Sharp, Grunding) omanike kogemused ehk kuidas käib salvestamise algusaja seadmine, kas salvestab ainult vabakanaleid või kõiki EPG-s olevaid. |
Mul olemas lm660s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 18.09.2012 21:00:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
18.09.2012 15:55:01
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Mul olemas lm6620s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt. |
Ole hea ja räägi kuidas sellel 620S-l värvid on? Poes vaadates oli LG 47LM660S konkurentidega võrreldes rohelise poolt hallikasroheline ja üldse värvid tuhmid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.09.2012 16:23:31
|
|
|
Mis oleks hea universaalteler 42" ja kuni 400EUR eest?
Elioni digikaabel ja arvutist filmide vaatamine oleks põhikasutus.
Võib olla nii plasma kui LCD.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
18.09.2012 21:07:12
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
| udumees kirjutas: |
| Mul olemas lm6620s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt. |
Ole hea ja räägi kuidas sellel 620S-l värvid on? Poes vaadates oli LG 47LM660S konkurentidega võrreldes rohelise poolt hallikasroheline ja üldse värvid tuhmid. |
Apsakas oli sees. Tegelikult on mul 660s. Värvid küll tuhmid pole. Piegm vatupidi väga kirkad. Kui vaadata ülevaateid siis värvid just kõvad punktid saanud sellel mudelil.
http://www.avforums.com/review/LG-LM660-LM660T-32LM660T-42LM660T-47LM660T-55LM660T-32LM660-47LM660-42LM660-55LM660-Cinema-3D-Full-HD-LED-LCD-TV-Review.html.
Aga üldiselt mina rahul - kena pildiga telekas. Vigdest vaid vast, et nati on backlight bleedingut nurkades. Aga seda saab aru vaid praktiliselt täiesti musta pildi korral.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raku16
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2009
|
19.09.2012 13:27:31
|
|
|
Tere,
Plaan on varsti uus ja uhke telekas oma vana kineskoobi asemele soetada. Kuna aga rahaga laiata pole siis on suht raske midagi otsida mis vastaks nö. minu nõuetele
Leidsin midagi sellist:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/224363/
32" , full hd, 3d. Kõik nagu mida telekalt vaja + ilus peenikeste äärtega välimus mis mulle väga meeldib.
Aga äkki keegi oskab öelda, kuidas andmete järgi asi tundub sellise raha eest ?
3D muidugi pole mingi määraja seal aga tore kui sellise hinnaklassi sees juba ta on kui vahest vaadata tahaks midagi.
Võib mingeid telekaid samasse hinnaklassi ka muidugi pakkuda, äkki hoopis midagi palju paremat või odavamat samade näitajatega.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
20.09.2012 00:05:25
|
|
|
DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama
Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.09.2012 09:25:09
|
|
|
| Noname kirjutas: |
DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama
Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli  |
Ükski teler ei mängi paraku kõiki formaate probleemideta.
Ostja paraku tahab, et ostes teleri, saab ka multimeediamängija pealekauba. Ega ikka ei saa. DD ja DTS ja ka AAC on teleris taasesitatavad siis, kui teleri tootja suvatseb omanikult kasutuslitsentsi eest maksta. No hoitakse lihtsalt kokku.
Ja veel, teler võib ju toetada AC3 aka DD heli, kuid näiteks, toppides see DD heli MKV konteinerisse ei suuda teler seda sealt taasesitada. Kuigi tehnilises kirjelduses justnagu on kirjas ,et teler toetab DD heli siis on siin alati omad konksud juures.
LG ja DTS, kas teler ise seda maha mängib, ei tea, kuid pilt koos DTS heliga telerisse 47LM760S ja sealt heli HDMI kaudu ressiiverisse ning DTS heli on olemas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
20.09.2012 09:52:07
|
|
|
| Noname kirjutas: |
DLNA jaoks sobib ainult Samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama
Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli  |
Mina pole siiani leidnud ühtegi filmi/sarja tüüp mida minu lm660s ei mängiks. Alati on heli ka olnud. Pole muidugi kindel mis transcodingus need filmid on olnud ja järku leian veel mõne mida ei mängi. Ei ole nii spetsiaalselt proovinud. Kui annad mõne lingi vatavale filmile, mis pole piraat võin testida.
Küll on aga LG kapriisne vigaste failide suhtes. Kui film natigi vigane seda isegi ei näita kataloogis. Ühe sarjaga oli hea juhus, kus kogu hooaja peale LG lihtsalt osasid osasid ei näidanud. Kuigi kõik samamoodi kodeeeritud. Arvuti aga näitas, kuigi mõnel kohal olid siis nendel osadel mida LG ei näidanud mingit artifaktid, seisak või midagi sarnast.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.09.2012 10:13:13
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
LG ja DTS, kas teler ise seda maha mängib, ei tea, kuid pilt koos DTS heliga telerisse 47LM760S ja sealt heli HDMI kaudu ressiiverisse ning DTS heli on olemas. |
minu oma mängib ka ilma ressita, aga ma pole kasutanud otseyhendust alates kodukino soetamisest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
20.09.2012 12:32:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
DLNA jaoks sobib ainult samsung. Saab ilma transcodinguta enamus asjade mängimisega hakkama
Osad LG-d ei toeta DD-d ega DTS-i seega filmidel puudub heli  |
Ükski teler ei mängi paraku kõiki formaate probleemideta.
Ostja paraku tahab, et ostes teleri, saab ka multimeediamängija pealekauba. Ega ikka ei saa. DD ja DTS ja ka AAC on teleris taasesitatavad siis, kui teleri tootja suvatseb omanikult kasutuslitsentsi eest maksta. No hoitakse lihtsalt kokku. |
Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.09.2012 13:24:35
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| DLNA jaoks sobib ainult ...l: |
... |
Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne. |
Soovid,soovid,soovid..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
20.09.2012 13:31:21
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| WAV kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| DLNA jaoks sobib ainult ...l: |
... |
Kui telekasse saaks integreerida kasvõi näiteks vabavaralise VLC player'i, siis oleks juba peaaegu ideaalne. |
Soovid,soovid,soovid.. |
On see siis nii ulme mõte?
Telekate sees ka jookseb ju suhteliselt klassikalisele lähedase struktuuriga arvuti, samuti on telerite firmwared ehk opsüsteemid vist ka Linuxi baasil aretatud. Või ma eksin, pole seda valdkonda nii süvitsi uurida jõudnud... Pigem võib jääda esialgu jõudluse taha kinni, kuid see nüanss areneb ka kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.09.2012 13:36:12
|
|
|
Pana plasma sees on nt. FreeBSD.
Annaksid nad nt. 2010 seeria omadel firmware vabaks, küll leiduks entusiaste kes sinna koodi kirjutaksid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.09.2012 15:10:01
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Pana plasma sees on nt. FreeBSD.
Annaksid nad nt. 2010 seeria omadel firmware vabaks, küll leiduks entusiaste kes sinna koodi kirjutaksid. |
Mingid linuxilised toimetavad vist kõigi tootjate teleris, selles vabakslaskmises peitub paraku oht, et vigase koodiga lastakse teler põhja ja hakatakse veel garantii vahet jooksma.
Lisaks, tootja pole huvitatud oma toodete draiverite avaldamisest, sest ühes seadmes puuduvad väärtused on teisele sisse ehitatud ja muidu ei saaks ju neid lisaks olemasolevale heale tootele müüa.
Eks aja jooksul asjad muutuvad, kuna ka neid kinniseid püsivatrasid murtakse praegult lahti ja arendatakse. LG 2010/2011 aasta mudelitel puhul jääb võimekus paraku pidama ka riistvara taha nagu arendajad väidavad.
See võimekus võib olla näiline.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.09.2012 15:32:18
|
|
|
Tegelt mind tegi veidi tigedaks Pana puhul see, et 2011/2012 mudeleid saab vastava Appi abil iPadiga juhtida üle DLNA?, ning 2012 mudelid vist lausa isegi striimisid oma pilti tagasi üle DLNA.
Arvan, et ka 2010 mudeleid saaks üle DLNA juhtida kui tootja viitsiks firmwaret täiendada, selmet et mind uut telekat ostma sundida.
Pisiasi, aga näitab suhtumist...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
20.09.2012 15:41:38
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Arvan, et ka 2010 mudeleid saaks üle DLNA juhtida kui tootja viitsiks firmwaret täiendada, selmet et mind uut telekat ostma sundida.
|
mis hea pärast peaks tootja papihunniku peale nii kuri olema?
Investeerima EOL tootesse raha, selmet "sundida" sind ajaga kaasaskäima ja uuem mudel osta. |
Siinkohal on muidugi üldine filosoofiline küsimus, et kui sagedasti teleka vahetamine uuema mudeli vastu on praktiliselt mõistlik. Mina isiklikult arvan, et sundida tarbijaid oma telekat välja vahetama iga 1-2 aasta tagant on liigne raiskamisele õhutamine.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.09.2012 16:24:43
|
|
|
| WAV kirjutas: |
Mina isiklikult arvan, et sundida tarbijaid oma telekat välja vahetama iga 1-2 aasta tagant on liigne raiskamisele õhutamine. |
Aga miks peaks ostja vahetama iga kahe aasta tagant telerit. Vanal-heal kineskoobiajastud ju ostsid teleri ja vaatasid seda 15 aastat.
No võis ju tekkida laienemissoov ja soetada 36 tolline, et nagu suurem, või nii .
Mis häda siis praegusel ajal kõiki sunnib iga aasta-kahe tagant uut telerit ostma? 3D pole nagu argument, kaks aastat tagasi oli see juba olemas ja kes soovis, see ostis.
Igasugu muu telerivaatamisega mitte seatud tarkus pole ka nagu argument, kuna tootjad lasevad igasugu lisakarbikesi välja, et kui sul vana teler, siis saad sellega nutikust telerisse juurde.
Kümne aasta eest oli 32 tolli paras ekraanisuurus, tänapäeval 42tolli selline paras standardsuurus.
Multimeediafailide, pildid, muusika ja videofailide tugi pole ju ka just teab kui heal tasemel, iga uus aasta võib ju midagi uut lisada, kuid eraldiseisev asjalik meediamängija pakub tänasel päeval ka rohkem, kui teler ilmselt viie aasta pärast.
Mis häda sunnib inimest vahetama tänase LCD ekraani kahe aasta pärast uuema vastu. Suurem ekraan võib kõne alla tulla, muud valikud on sellised on ja ei ole ka asjad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.09.2012 18:33:38
|
|
|
Olen eelneva jutuka päri.
Vaatan ja imestan koguaeg kuidas siin foorumis ostetakse ja 6kuu-aasta pärast müüakse maha, et suurem osta või aetakse igasugu vilesid taga. Ise veel istun 32 teleka otsas.
Elasin kunagi ühetoalises, nüüd juba 3a. elanud suures korteris kus elutuba võrdub mõnemehe 2 toalise korteriga. No krt. savi see telekas. Magamistuppa elusees ei osta telekat, veelvähem laste tuppa. Kas linna inimestel pole tõesti midagi muud teha kui teleka taga mängida ja imetleda suurt ekraani ja lastele eeskuju näidata, et mida suurem seda uhkem? Elus on sada muud paremat asja millega tegeleda. On see teleka pilt väike või suur, filmi/saate mõte jõuab ikka ühtemoodi ajuni. Enamus sellest aru ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
20.09.2012 20:19:17
|
|
|
Need filmid, mida DLNA kaudu ei saa mängida/töötab hääleta... saab panna näiteks usb pulgaga siis teleka taha ja OK?
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.09.2012 20:49:50
|
|
|
| tsitaat: |
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele
|
töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.09.2012 21:16:56
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele
|
töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha |
x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel  |
-2 ja ei mingit kaablit!
WiDi on tulnud, et jääda. Läpakas peab see paraku olema sisse ehitatud, teleri jaoks saab 49€ eest vastuvõtva seadme, kui just LG teatud seeria teler pole.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.09.2012 21:29:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele
|
töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha |
x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel  |
mul lauaarvuti vahel 7,5m kaabel, aga jah mugav on diivani peal surfata ja filme vaadata
mind see juhe absoluutselt ei sega, jookseb seina äärest+ mul läheb hdmi juhe ressi, mitte otse telekasse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reizo
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2011
|
20.09.2012 21:31:18
|
|
|
Sai nv soetatud elionist selline isend LG 42-3d-led 42LM3400 , pilt ilus ei saa midagi halba ölda dlna- kaudu mängib maha kõik formaadid väga kena pild ja must ikka must nagu olema peab
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
21.09.2012 00:08:28
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Või on kõige kindlam variant arvuti telekale lähemale sebida ja hdmi kaabel vahele
|
töötab alat 100%
juhtmeta klaver, hiir ja pisike kylmik diivani ette ja lahkuma pead ainult tyhjendamise ajaks
+ loomulikult on mugavam kerida ja 1000 muud pisiasja teha |
x2 ja läpaka-teleka vahel 5m kaabel  |
või siis endiselt DLNA kaudu samsa tv-sse läbi serviio (v0.6 ei mänginud *.mp4 formaati kuid väljas 1.x mis toetab)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raku16
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2009
|
21.09.2012 06:49:01
|
|
|
Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : )
| raku16 kirjutas: |
Tere,
Plaan on varsti uus ja uhke telekas oma vana kineskoobi asemele soetada. Kuna aga rahaga laiata pole siis on suht raske midagi otsida mis vastaks nö. minu nõuetele
Leidsin midagi sellist:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/224363/
32" , full hd, 3d. Kõik nagu mida telekalt vaja + ilus peenikeste äärtega välimus mis mulle väga meeldib.
Aga äkki keegi oskab öelda, kuidas andmete järgi asi tundub sellise raha eest ?
3D muidugi pole mingi määraja seal aga tore kui sellise hinnaklassi sees juba ta on kui vahest vaadata tahaks midagi.
Võib mingeid telekaid samasse hinnaklassi ka muidugi pakkuda, äkki hoopis midagi palju paremat või odavamat samade näitajatega. |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
21.09.2012 12:41:50
|
|
|
| raku16 kirjutas: |
| Keegi ei oska siis midagi tarka öelda ? : ) |
Samsungil vaata ES seeriat (ue32es5500 näiteks)
Philips 32pfl5507 (kui 3D pole oluline, siis 32pfl5007)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.09.2012 18:55:25
|
|
|
Pole antud mudelit käega katsunud, kuid tuginedes enda kahele LG teleri kogemusele, arvan, et on hea küll (3D valmidust ilmselt sa ei vaja?).
HV tootevalikust saad aga üle 50€ kokku hoida https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/208295/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.09.2012 19:16:00
|
|
|
nstreamplayer pole Samsung D6000-le saadaval või jälle olen vales regioonis selle jaoks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raku16
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2009
|
23.09.2012 21:11:30
|
|
|
Vaatasin vähe ringi ja mõtlesin, et 32" jääb vist ikka väheseks
Pigem 40 või 42 , muidu hakkab veel pärast kahetsema...
Kindlasti on siit midagi läbi jooksnud alla 550€ hinna aga ehk oskab keegi midagi head soovitada millega ise kokku puutunud ?
(Eelarve võib natuke painduda ka aga mitte liiga palju )
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
24.09.2012 11:38:35
|
|
|
Tolle Philipsi meediamängija osa ei toeta subtiitreid, ei sisemisi ega väliseid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.09.2012 13:51:22
|
|
|
Ehh, kas samsung ei mõistagi tiitreid alla kuvada üle võrgu? Ei siis kui on kaustas ega ka siis kui faili sisse muxitud.
Samas lükates usb/ketta teleri külge, näitab kenasti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
24.09.2012 14:16:33
|
|
|
D-seeria (eelmise aasta mudelid) ja vanemad ei oska sissemuxitud supakaid näidata, küll aga selle aasta mudelid (E-seeria).
See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
Kasuta Samsungi AllSharet (Windows) või näiteks miniDLNA serverit (Linux, Mac) ja probleeme pole.
Windowsi enda meedia streaming ei saa supakatega hakkama.
| salatoimik kirjutas: |
Ehh, kas samsung ei mõistagi tiitreid alla kuvada üle võrgu? Ei siis kui on kaustas ega ka siis kui faili sisse muxitud.
Samas lükates usb/ketta teleri külge, näitab kenasti  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.09.2012 14:27:39
|
|
|
| Six kirjutas: |
See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
|
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
24.09.2012 14:29:50
|
|
|
Kasutad NASi enda serverit?
Kui saladus pole, mis NAS on?
| salatoimik kirjutas: |
| Six kirjutas: |
See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
|
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.09.2012 14:33:38
|
|
|
http://www.zyxel.com/ee/et/products_services/nsa310.shtml?t=p
| Six kirjutas: |
Kasutad NASi enda serverit?
Kui saladus pole, mis NAS on?
| salatoimik kirjutas: |
| Six kirjutas: |
See, et usb/ketta pealt näitab väliseid supakaid ja läbi DLNA ei näita, on DLNA serveri probleem, mitte teleka viga.
|
Nii, sai NAS-le Firmware uuendus tehtud, oli abi. Nüüd ka tiitrid olemas  |
|
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raku16
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2009
|
25.09.2012 06:53:19
|
|
|
Tundub täitsa hea masin. Aga jäi islma, et prille vist polegi kaasas ?
Ei raatsiks veel juurde maksta
Aga äkki veel kellelgi midagi pakkuda 3D pole tähtis asjajuures
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.09.2012 12:58:56
|
|
|
| raku16, 2 prilli peaks kaasas olema juba komplektis.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
25.09.2012 14:13:03
|
|
|
Ega keegi pole kuskil näinud passive tehnoloogial laste 3D prille müügil. Järelkasv tahaks ka aegajalt 3D kaeda aga kaasas olnud täiskasvanute prillide neile liiga suured.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.09.2012 14:13:20
|
|
|
| Euronicsis on liikunud LG pasiiv prille lastele.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.09.2012 14:21:03
|
|
|
Võibolla on see mingi individuaalne teema, aga minul hakkavad silmad selle 3D-ga valutama ja pikema aja pärast tekib kerge peavalu.
Oma lastele seda ei näitaks. Lisaks sellele, et see efekt ääretult mõttetu on, ei anna mitte midagi juurde filmile, pigem teeb pildi kehvemaks
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.09.2012 14:33:36
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| Ega keegi pole kuskil näinud passive tehnoloogial laste 3D prille müügil. Järelkasv tahaks ka aegajalt 3D kaeda aga kaasas olnud täiskasvanute prillide neile liiga suured. |
Aga sa hangi neile moodsam tehnoloogia, ple prille vajagi
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
25.09.2012 15:45:54
|
|
|
Noname, see on põhjustatud kehvast rauast või telekast, mul on olnud erinevaid 3D telekaid, nüüd viimane selle aasta mudel on esimene mis selliseid nähtusi enam ei tekita.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
25.09.2012 15:53:49
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Võibolla on see mingi individuaalne teema, aga minul hakkavad silmad selle 3D-ga valutama ja pikema aja pärast tekib kerge peavalu.
Oma lastele seda ei näitaks. Lisaks sellele, et see efekt ääretult mõttetu on, ei anna mitte midagi juurde filmile, pigem teeb pildi kehvemaks  |
Euronics Interneti hinnakirjast ei leidnud nagu laste passiiv prille. Aga eks ma kae kohapealt.
Kusjuures Coca-Cola Plazas korra sai vanema poisiga proovitud ja enam nii pea 3d filmi vaatma ei lähe kinno uuesti. Tahtis teine väga minna uut multikat vaatama aga 2D-s ei näidatud. Poole filmi pealt võttis laps prillid ära ja ütles, et silmad väsinud.
Samas LG passiiv tehnoloogia kodus nagu ei tundu nii väga silmi väsitavat ja lisaks vaatavad nad tegelikult korraks vaid neid 10 minutilisi LG reklaami ja multikajuppe mida LG tasuta pakub (pole isegi 3D BlueRay mängijat kodus). Lihtsalt kurb aga vaadata kuda väiksem peab käega prille kinni hoidma ja need kipuvad tal eest ära vajuma. Pärast 10 minutit jooksevad jälle mängima.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|