Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Eesti ja Euroliit? Olete Venemaa ja jääte selleks, arvab juhtiv netipõhine mängupood Steam märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 14:21:49 Eesti ja Euroliit? Olete Venemaa ja jääte selleks, arvab juhtiv netipõhine mängupood Steam vasta tsitaadiga


"Borderlands 2" on kahtlemata oodatud videomäng ja selle ilmumist tuleb oodata kõigest nädala lõpuni (USAs koguni mõni päev vähem). "Borderlands" müüs eri andmetel 4,5-6 miljonit koopiat, nii et teise osa valmistamine ei tulnud ilmselt kellelegi üllatusena. Mis aga üllatab: eestlased taanduvad seda Steamist ostes taas Venemaa osaks, mitte enam iseseisva riigi esindajateks.

Loe edasi Fortest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 14:28:25 vasta tsitaadiga

JustJust lugesin ka seda fortest..

et ei oskagi nagu .. icon_rolleyes.gif
Võtab küll sõnatuks.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 17.09.2012 14:50:48 vasta tsitaadiga

Näiteks .ee domeenist vaadates http://seagate.com (või http://www.seagate.com ) viskab ka automaatselt venekeelsele versioonile (suunatakse ümber http://www.seagate.com/ru/ru/ peale)

* Juhul muidugi kui te pole juba varem seal keelevalikus käsitsi endale midagi muud paika seadistanud.
* Cookie'de ära kustutamise järel on muidugi ka ikka venekeelne versioon tagasi.
* Vähemalt Chrome brauseriga (viimane versioon) käitub sedamoodi, on juba pikemat aega olnud...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.09.2012 14:55:14 vasta tsitaadiga

mängu hind võiks ka siis vene regioonist olla kui meid venelasteks peavad ja ainult vene versiooni annavad siis mis õigusega täis hinda küsivad 50 euri
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 14:57:58 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma sellest casest tean siis Steami lahterdamisega pole siin tegu. Süüdi on mängu publisher. Väidetavalt ka mängu arendajad ei tea sellisest porrist midagi. Steam aga tuleb klientidele vastu ja annab raha tagasi preorderite eest mis olid tehtud inglisekeelsele mängule aga nüüd järsku venekeelseks versiooniks muutusid.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.09.2012 15:25:09 vasta tsitaadiga

Ärge unustage, et Eesti on kuulunud kogu aeg korraga kahte regiooni 2 ja 5. Ja 5 pole mitte Venemaa tähis, vaid tähistab Idariike. Siia kuulub peale Venemaa ja Eesti veel terve rida riike.
----------------------------
REGION 1 -- USA, Canada
REGION 2 -- Japan, Europe, South Africa, Middle East, Greenland
REGION 3 -- S.Korea, Taiwan, Hong Kong, Parts of South East Asia
REGION 4 -- Australia, New Zealand, Latin America (including Mexico)
REGION 5 -- Eastern Europe, Russia, India, Africa
REGION 6 -- China
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.09.2012 15:34:44 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
....
REGION 5 -- Eastern Europe, Russia, India, Africa
...
Uurige järele - kas India ja Aafrika ka vene lehele kärutatakse..........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 15:42:24 vasta tsitaadiga

tahanteada, mis jama sa nüüd genereerid? Mida puutuvad siia (Filmi)DVD regioonikoodid?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 15:44:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
tahanteada, mis jama sa nüüd genereerid? Mida puutuvad siia (Filmi)DVD regioonikoodid?
No tema jaoks videomäng = video = film = dvd icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:00:36 vasta tsitaadiga

Kas mingi EU direktiiv ei saaks 2K-le nüüd trahvi kaela keerata, et nad teadlikult müüvad EU riikidele Venemaa keelelukuga tooteid?
Olen seda tantsu ja tralli vaadanud laupäevast saati ning kohe naljakas, kuidas mõni publisher on geograafia ja ajaloo tunni vahele jätnud, ning siiamaani edukalt arvavad, et Venemaa+CIS+FSU riigid teevad kokku ühise sõbraliku USSR-i.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.09.2012 16:04:38 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kas mingi EU direktiiv ei saaks 2K-le nüüd trahvi kaela keerata, et nad teadlikult müüvad EU riikidele Venemaa keelelukuga tooteid?
Olen seda tantsu ja tralli vaadanud laupäevast saati ning kohe naljakas, kuidas mõni publisher on geograafia ja ajaloo tunni vahele jätnud, ning siiamaani edukalt arvavad, et Venemaa+CIS+FSU riigid teevad kokku ühise sõbraliku USSR-i.


geograafias ei õpetata selliseid pisiriike nagu Eesti on. Are You Smarter Than a 5th Grader saates pakuti üldse et asub AAFRIKAS icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.09.2012 16:06:20 vasta tsitaadiga

Tahate rohkem venemaa elanikuna ennast tunda, siis avage Windows8 metro appist uudiste programm, sättige ennast Eesti uudiste peale ja näete, et kõik sourced on venekeelsed (menüü on aga eestikeelne).
Üks ikoon on küll tuttav, see on suuuur DELFI ikoon. Avades aga saad ikkagi venekeelseid uudiseid icon_biggrin.gif

Ma olin igatahes pissed.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 16:07:46 vasta tsitaadiga

R A T, ehk saad mingi screenshoti teha?
Teeks kohe vastava uudise ja saadaks Microsofti asjapulkadele viite icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 17.09.2012 16:18:50 vasta tsitaadiga

Microsoft Games for Windows ei ole toetaud Eestis, samuti Playstation Network ja palju muud.
Harjuge ära ja olge õnnelikud, et teile venekeelnegi müüdi siia kolkasse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 16:22:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Harjuge ära ja olge õnnelikud, et teile venekeelnegi müüdi siia kolkasse.

lõuad pidada ja edasi teenida? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:28:33 vasta tsitaadiga

Rebel_ kirjutas:
Microsoft Games for Windows ei ole toetaud Eestis, samuti Playstation Network ja palju muud.
Harjuge ära ja olge õnnelikud, et teile venekeelnegi müüdi siia kolkasse.

Tegelt asi ei ole üldse selles.

Algselt 2K Games müüs eelmüügis Steami vahendusel ROW (Rest of the World) versiooni meile ja ka teistele FSU riikidele. 15. september aga vajutas keegi nuppu ning pani kõikidele ostetud koopiatele regiooniluku peale ning keeleks jäeti alles ainult vene keel. Kui venemaal saad seda nuditud versiooni osta 15€ eest, siis meile müüakse täpselt seda sama versiooni vapustava 50€ eest.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.09.2012 16:35:16 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Rebel_ kirjutas:
Microsoft Games for Windows ei ole toetaud Eestis, samuti Playstation Network ja palju muud.
Harjuge ära ja olge õnnelikud, et teile venekeelnegi müüdi siia kolkasse.

Tegelt asi ei ole üldse selles.

Algselt 2K Games müüs eelmüügis Steami vahendusel ROW (Rest of the World) versiooni meile ja ka teistele FSU riikidele. 15. september aga vajutas keegi nuppu ning pani kõikidele ostetud koopiatele regiooniluku peale ning keeleks jäeti alles ainult vene keel. Kui venemaal saad seda nuditud versiooni osta 15€ eest, siis meile müüakse täpselt seda sama versiooni vapustava 50€ eest.


sellised asjad panevad tundma tõelise ************* küll icon_evil.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 16:36:58 vasta tsitaadiga

Mida üldse meie või Eesti riik saaks teha, et lõpetada selline perverssus?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:37:54 vasta tsitaadiga

Redditi teemast, kasutaja poolt, kes üleskutse tegi:
tsitaat:
UPD 12:49 16.09.2012 (UTC): Good news everyone! I was contacted by Tom Bass, the Director of Marketing at 2K. They know about our issue, and they're holding many meetings on how to solve it. Reminder: it's 10 minutes to 8AM local time for the guys at 2K. I never expected that, let's give them some virtual over-the-air hugs! I'll have an update from Tom later today, probably in a few hours, no less.

http://www.reddit.com/r/Games/comments/zxbmd/here_in_russia_and_the_cis_were_getting_our_own/


Tanel kirjutas:
Mida üldse meie või Eesti riik saaks teha, et lõpetada selline perverssus?

Ainuke lahendus oleks vist teadvustada mängude publitseerijatele, et NSVL on lagunenud, ning Eesti, Läti ja Leedu on nüüdseks eraldiseisvad riigid, EU liikmed ja ei kuulu ega ole kunagi kuulunud CIS liikmeskonda.


viimati muutis prtv 17.09.2012 16:39:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 16:38:46 vasta tsitaadiga

gan3b, seda mõtled?
http://www.reddit.com/r/Games/comments/zxbmd/here_in_russia_and_the_cis_were_getting_our_own/

EDIT: ette jõudsid

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.09.2012 16:39:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
R A T, ehk saad mingi screenshoti teha?
Teeks kohe vastava uudise ja saadaks Microsofti asjapulkadele viite icon_wink.gif
Tarkvara foorumis on ka ju sama "bug" ära mainitud....... ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7268072#7268072 )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:41:20 vasta tsitaadiga

Mainiks veel ära, et Borderlands 2 vene versiooni omanikel puudub 1C/SoftClubi sõnul võimalus mängida mitmikmänge RoW omanikega....
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:44:17 vasta tsitaadiga

Selline tunne, et Eesti asub kusagil narnias icon_evil.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.09.2012 16:44:58 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Selline tunne, et Eesti asub kusagil narnias icon_evil.gif


nope, we are just borderland aka ääremaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:50:36 vasta tsitaadiga

Kirjutage mõnele parlamendiliikmele
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 16:54:25 vasta tsitaadiga

Mõned venelased isegi hädas:

tsitaat:
Here is what russian lawyer recommends sending to Steam support for Russian customers:
(taken from here http://galyonkin.com/2012/09/15/predzakazannyiy-borderlands-2-stal-russkim-chto-delat/#comment-652235332)
"I am Russian resident, and and i pre-purchased Borderlands 2 prior 15 semptember 2012 on steam.
I made pre-purchase because i was ensured that game was not region locked and was a clean ROW (international) version, there was no warning about any limitations, which means there was no limitations and i paid for unlimited proper full version of game. Game was listed in my steam as Borderlands 2 pre-purchase and everything was fine.
But 15 semptember 2012, my pre-purchased Borderlands 2 ROW without any limitations was converted into limited and region locked Borderlands 2 RU, and only 15 semtember 2012 warnings about limitations appeared on steam. This warning also does not cover entire list of limitation, only warns about language of game, and tells nothing about separated MP region, incompatibility with DLC and other limitations.
When i paid for game i was ensured by steam advertising that i paid for: 1) International version of game which includes english language files, and rest of language files listed on steam store page 2) International version of game which allows me to play online with any player from any part of world 3) International version of game that would be regulary updated at same time at any part of world 4) International version of game that is compatible with any separate DLC and DLC season pass 5) International version of game that does not have any limitations
15 semptember 2012, these warranties became violated and entire advertising became a real fraud, as now i have: 1) Russian version of game which includes only poor-quality russian language files 2) Russian version which allows me to play online only with another victims of this fraud - owners of same russian version, and this means i would not be able to play with people from rest of world 3) Russian version with separate registry which means possible separate delayed updates, separate achievements and rest of things 4) Russian version which is not even compatible with DLC Season pass, since it could be activated with ROW version only 5) Screwed Russian version which have a lot of suddenly appered limitations, which i would never buy if only i would be warned about these limitations.
Thats not a product i paid for, thats not an advertised product.
As US company, Valve should act according to US federal laws and force third party publishers to follow US law as well, in case if 3rd parties violates law and customers rights, Valve as prime publisher and owner of steam platform should prevent this act of violation of US federal laws and should be responsible as well. This is Valve's legal duty! And right now we have clear case of violation of US federald laws by third party publisher 2K games. This is fraud - deceptive advertising and violation of US FEDERAL LAWS described in US Code Title 15, Chapter 50 "Consumer product warranties", in US Code Title 15, Chapter 87 "Telemarketing and consumer fraud and abuse prevention". In case if Valve would not take actions to prevent this fraud and if Valve would not help cheated customers to get product they paid for, this would be clear act of complicity in a crime which is crime as well for which Valve would take responsibilty.
Also, Valve as company which operates (sellings digital products) in Russia, should obey Russian federal laws as well and in your relationships with Russian customers, Russian laws have even higher priority. We have similar laws about false advertising described in Article 182 of Criminal Code of the Russian Federation (Google for "Ст. 182 УК РФ") as well as Consumer protection law (Google for " Закон о защите прав потребителей") and Complicity in the crime law described in Article 32 of Criminal Code of the Russian Federation (Google for "Ст 32 УК РФ").
And it does not matter what Steam EULA says about this, as if there is a law and EULA contradics it, any Court would give highest priority to law.
I am not the only person from Russia (and not only from Russia) frustrated because of this fraud, Russian segment of internet already activelly discussing this case about Borderland 2 in Russia and many people could start class-action against 2k and Valve as 2k's complicit, because they was cheated and because of unfair and illegal regional regional resctrictions. People paid for one version of game, and recieved another.
And now my request: Before i take any legal actions agains Valve, I want you to edit my account registry data, and swap region records for my Borderlands 2 pre-purchase from RU to International (aka ROW or whatever they named it) version which have english language and no regional limitations, so i could have full proper unlimited product i paid for, which is equal to advertised product at the moment i paid for it, when there was no warnings about any limitations. I paid for international proper version of Borderlands 2, not for restricted Russian abomination which i was forced to have 15.09.2012! So be kind, give me what i pad for, please!
In case if my request would be ignored and would not be satisfied (ie region of Borderlands 2 would not be changed to unrestricted international), this would lead to individual lawsuit or class-action agains Valve. And legal consequences could be really ugly for Valve in russia, as it not the 1st case related to absolutely illegal regional restrictions and there are many people not satisfied by violation of their rights performed by Valve and Valve's partners and lack of Valve reaction to this problem, despite the fact that Valve have full control over Steam platform and could stop and prevent such illegal actions of third party publishers.
Also i would like to suggest Valve to perform same action (change RU region to ROW-INT) with every other account with pre-purchased Borderland 2 from russia (and other countries which suddenly was locked into "Russian ghetto" on steam), as these peoplle was not warned about limitations and was cheated as well and have their rights violated.
Thank you, and i hope for positive development of relationships between Valve and your customers."

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 17:21:29 vasta tsitaadiga

Tanel:
Windows 8 uudistelugeja screenshot on siin: asukohaks ja keeleks eesti keel, allikates on näha näiteks postimees.ru. Delfi link viib samuti RusDelfi lehele.
Ühtegi eesti keelset allikat nimekirjas ei ole.
Manus
Windows 8 uudistelugeja vene allikad
Windows 8 uudistelugeja vene allikad

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 17:28:19 vasta tsitaadiga

vortex, tänud, tegin ka vastava uudise thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=549044

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 17:34:02 vasta tsitaadiga

Ega siin rohkem võimalusi suurt polegi, kui et EU ise kolgiks neile suurtootjatele pähe, et me oleme EU-s mitte NSV-s.
Mingit krdi internetibrauserite ja muu soga asju suutsid küll microsoftile selga keerata.

Eriti kõva oleks hetkel mäng osta - vene keelest ei saa muhvigi peale roppuste aru.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.09.2012 17:44:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega siin rohkem võimalusi suurt polegi, kui et EU ise kolgiks neile suurtootjatele pähe, et me oleme EU-s mitte NSV-s.
Mingit krdi internetibrauserite ja muu soga asju suutsid küll microsoftile selga keerata.

Eriti kõva oleks hetkel mäng osta - vene keelest ei saa muhvigi peale roppuste aru.
See lause tasuks MS-le edastada icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif adekvaatselt inglise keelde tõlgituna, muidu ei saa nemad seal muhvigi aru..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 19:19:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mida üldse meie või Eesti riik saaks teha, et lõpetada selline perverssus?

Võtta selle jama eest vastutav tegelane - panna näpud sahtli vahele ja seni taguda kuni ümber tehakse... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.09.2012 19:22:00 vasta tsitaadiga

Kõik ongi õige, vaata, millist kaarti tahad, ikka asume Venemaal. icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 18.09.2012 10:04:13 vasta tsitaadiga

AJ, nii ta umbes on

mäletan aegu millal ootasin, et Paypal Eestisse areneks (mis ei olnudki nii ammu)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 10:09:57 vasta tsitaadiga

http://support.2k.com/entries/22006011-about-the-russian-cis-and-baltic-states-version-of-borderlands-2 ....
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 12:21:55 vasta tsitaadiga

Debiilsus kuubis.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2012 12:31:48 vasta tsitaadiga

Julm ülelaskmine ikka thumbs_down.gif

tsitaat:
About the Russian, CIS, and Baltic States version of Borderlands 2
2K David
posted this on Sep 17 18:57
2K Games and 1C are aware that digital distribution pages for the Russian, CIS and Baltic States versions of Borderlands 2 contained incorrect information regarding the language and cross territory compatibility support. We apologize that this information was incorrect during the pre-sale and pre-order period for these territories. We are working with our partners to update those pages, and offer any customers who pre-ordered or pre-purchased the game the opportunity to cancel their order and receive a refund.

Additionally, we are working with our product development teams to investigate potential support for additional languages and options for our customers in these territories. While this was and is not possible for launch, we will provide an update this week on our progress.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2012 17:45:37 vasta tsitaadiga

vaatasin, et steamis siis nüüd vastav teade olemas
tsitaat:
Russian Language - Update
*If you purchased Borderlands 2 in Estonia, you will receive two versions of the game in your library at launch. Both version are playable for you, but cannot be gifted.

Worldwide Version

The worldwide version of the game will contain the following languages (English, French, German, Italian, Japanese and Spanish).
Multiplayer will be available with everyone playing this version of the game worldwide.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.09.2012 17:52:16 vasta tsitaadiga

Palju enam huvitab mind mis saab olema tulevaste 2k levitatud mängudega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 21.09.2012 11:48:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho, pre-ordereid ei tasu enam teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Eesti ja Euroliit? Olete Venemaa ja jääte selleks, arvab juhtiv netipõhine mängupood Steam
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.