Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV CUP 2012 VI ETAPP LAITSE UUEL KARDIRAJAL 15. JUULIL, PEASPONSOR WWW.ARVUTIKESKUS.EE märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

ENNUSTA TÄNAST VÕITJAT!
rass101
0%
 0%  [ 0 ]
DE
0%
 0%  [ 0 ]
RudiTurbo
12%
 12%  [ 1 ]
ewerk7
12%
 12%  [ 1 ]
Tuutu
0%
 0%  [ 0 ]
Morten
0%
 0%  [ 0 ]
Andre
0%
 0%  [ 0 ]
Keegi üllataja
75%
 75%  [ 6 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrisLA
HV vaatleja
KrisLA

liitunud: 27.10.2011




sõnum 16.07.2012 16:47:20 vasta tsitaadiga

stack kirjutas:
Kui nüüd hästi vaadata, siis täpselt enne viimast kurvi tuli väike müks tagumikku, mis lükkas mu trajektoorilt välja ja see kasutati sisekurvis õnnestunult ära. Usun, et ilma selle müksuta poleks võitja nii lihtsalt mööda saanud icon_smile.gif


Eks alati jääb tagumine süüdi kui ei hoia pikivahe. icon_smile.gif Ei osanud oodata kus kohas täpsemalt ja kui palju sa seal kurvis hoogu maha võtad, sealt ka see müks. Võid järgmisel etapil tagasi teha icon_biggrin.gif Kindlasti leidub igal etapil kellegi vahel kaheldavaid olukordi (ka ma pole mõne endast möödumisega üldse rahul olnud eelnevatel etappidel, need ka ilusti videote peal, aga las ta jääda.) Kõik proovivad ja tahavad puhtalt sõita. Valearvestused ja apsakad on spordi üks osa. Sõit sõidu järel piloodid arenevad ja koguvad kogemusi, et edaspidi taolisi olukordi vältida, vahest ei piisa ka nendest. Kuna tegu hobikardiga, siis paratamatult sõidetakse külgekülje vastas ja sabas kinni.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCEFUAes562lQFTgQZcrMKOg?feature=emb_subscribe_title
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 16.07.2012 17:43:49 vasta tsitaadiga

Ja mina loll istusin terve sõidu rassil sabas ja ootasin sõiduviga, kuigi tuleb välja, et reeglitepärane oleks olnud rassile ise väike sõiduviga tekitada ja sellest kasu lõigata icon_idea.gif
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 16.07.2012 18:04:02 vasta tsitaadiga

KrisLA kirjutas:
stack kirjutas:
Kui nüüd hästi vaadata, siis täpselt enne viimast kurvi tuli väike müks tagumikku, mis lükkas mu trajektoorilt välja ja see kasutati sisekurvis õnnestunult ära. Usun, et ilma selle müksuta poleks võitja nii lihtsalt mööda saanud icon_smile.gif


Eks alati jääb tagumine süüdi kui ei hoia pikivahe. icon_smile.gif Ei osanud oodata kus kohas täpsemalt ja kui palju sa seal kurvis hoogu maha võtad, sealt ka see müks. Võid järgmisel etapil tagasi teha icon_biggrin.gif Kindlasti leidub igal etapil kellegi vahel kaheldavaid olukordi (ka ma pole mõne endast möödumisega üldse rahul olnud eelnevatel etappidel, need ka ilusti videote peal, aga las ta jääda.) Kõik proovivad ja tahavad puhtalt sõita. Valearvestused ja apsakad on spordi üks osa. Sõit sõidu järel piloodid arenevad ja koguvad kogemusi, et edaspidi taolisi olukordi vältida, vahest ei piisa ka nendest. Kuna tegu hobikardiga, siis paratamatult sõidetakse külgekülje vastas ja sabas kinni.


Ega ma ei põegi, selliseid asju juhtub ja eriti veel vihmaga... Seekord lihtsalt sellised väiksed müksud andsid võimaluse kohti parandada, kuna antud rajal puhtalt mööda sõita oli suhteliselt raske icon_smile.gif

Aga eks madistame järgmine etapp jälle!icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 16.07.2012 21:06:46 vasta tsitaadiga

KrisLA kirjutas:
stack kirjutas:
Kui nüüd hästi vaadata, siis täpselt enne viimast kurvi tuli väike müks tagumikku, mis lükkas mu trajektoorilt välja ja see kasutati sisekurvis õnnestunult ära. Usun, et ilma selle müksuta poleks võitja nii lihtsalt mööda saanud icon_smile.gif


Eks alati jääb tagumine süüdi kui ei hoia pikivahe. icon_smile.gif Ei osanud oodata kus kohas täpsemalt ja kui palju sa seal kurvis hoogu maha võtad, sealt ka see müks. Võid järgmisel etapil tagasi teha icon_biggrin.gif Kindlasti leidub igal etapil kellegi vahel kaheldavaid olukordi (ka ma pole mõne endast möödumisega üldse rahul olnud eelnevatel etappidel, need ka ilusti videote peal, aga las ta jääda.) Kõik proovivad ja tahavad puhtalt sõita. Valearvestused ja apsakad on spordi üks osa. Sõit sõidu järel piloodid arenevad ja koguvad kogemusi, et edaspidi taolisi olukordi vältida, vahest ei piisa ka nendest. Kuna tegu hobikardiga, siis paratamatult sõidetakse külgekülje vastas ja sabas kinni.


Eks postitus oligi tehtud pigem selle mõttega, et panna Sind selle peale mõtlema.
Ma ei ole nõus sellega, et Laitse rajal ei saa puhtalt mööda sõita. Tegin kokku 5 möödasõitu ja sõideti ka minust mööda.
Ise ka sõitsid. Kindlasti ei olnud väga lihtne, kuna aega selleks kulus 3 kurvi, aga nagu ka videost võib näha, ei puutunud kardid kordagi kokku ja Sulle jäi ka ruumi.
HV sarjas hinnatakse puhast ja kiiret sõitu.
Ma olen nõus alati mütsi maha võtma, kui keegi on minust kiirem ja puhtalt mööda läheb. Tagarauda koputamist pean pigem koba tunnuseks.
Eks seda ikka juhtub. Ka minul. Tavaliselt käin siis ka hiljem vabandamas või kui kellegi lausa sõidujoonelt välja lükkan, siis annan koha sõidu sees tagasi.
Mitte ei peagi normaalseks selliselt möödasõiduolukorra loomist. Oskan seda küll iseenesest, kuid vaevalt et keegi HV sarjas suudab meenutada olukorda, kus ma oleks nii teinud.
Stardis Ahtole nurka sissesõitmist ja järgmisel sirgel järgmise kardi sõidujoone häirimist ei saa kuidagi ajada lühikeste pidurdusmaade kaela.
Suvalises turvaraamideta võistlussarjas tükke lendaks.
Jah, Rudist möödumine ei ole väga must, kuid vahetult enne seda käib samuti videos laks taha nurka, mis lükkab Rudi sõidujoonelt välja.
Ma kahtlustan, et ma oleks hoopis uhkem, kui ma ilma selleta Rudist mööda saaks.
Võit oli teenitud igal juhul. Olid kiireim mees seekordsel märjal rajal.
Tagasitegemist me ei tolereeri. Iga kord on uus olukord.
Ja kindlasti Sa sõidad järgmisel korral sama kiiresti, aga hoopis puhtamalt. icon_idea.gif
Ei sõideta paratamatult külgkülje vastas ja sabas kinni. See on ikka pilootidest endast kinni.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 16.07.2012 22:08:11 vasta tsitaadiga

Minu olukorras möödumine oli lõpuks puhas jah, aga möödumist lubava olukorrani jõudis siiski musta võttega. Sellises olukorras kus kontakti tõttu on rikutud teise sõitja trajektoor, oleks eetiline tagasi tuulde minna ja 1-2 kurvi taastumisaega anda.

Stackist möödumise oleks mina kohtunikuna 100%'iselt ära karistanud, näeb väga pehme ja süütu välja, aga tegelikult ei oleks kohe mitte tohtinud sellele sirgele välja sõites stackile kõrvale sõita, sest ilma selle süütuna näiva kontaktita ei oleks stacki kurv pikaks läinud ja möödumine oleks 90% toimumata jäänud.

Lihtsalt näiteks, et ausad ja puhtad sõitjad jäävad ka hästi meelde, siis tooks välja Tuutu ja Hessu, kellega kuskilt kaugest minevikust meeles väga ausad lahingud. Samuti Ahto, kes teisel etapil keeras mind rajal tagurpidi, kuid seejärel ootas mind pikalt järgi, olin kaugele maha jäänud, sellepärast jätkas siiski sõitu, kuid lõpus kui eessõitjatele lõpuks järgi jõudsime, siis lasi mind mööda, andis mulle hingamisruumi ka veel lisaks, et saaksin ise eessõitjatega pusida, lisaks vabandas pärast sõitu, respect!

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo


viimati muutis RudiTurbo 16.07.2012 22:09:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisLA
HV vaatleja
KrisLA

liitunud: 27.10.2011




sõnum 16.07.2012 22:08:53 vasta tsitaadiga

Eks ta õige jutt ole. Küll iga sõitja teeb pärast iga etappi omad järeldused ning proovib järgnevatel sõitudel paremini esineda. Vigadest õpitakse. Stardi müksu Ahtole ma küll väga pahaks ei pea. Proovisin võimalikult hästi rohelise süttides reageerida ja Ahtol seekord tema kahjuks see kõige paremini ei õnnestunud. Ainuke variant oleks olnud mul siis stardisirgel gaasi asemel pidurit tatsata... Müks temale kahju ei teinud, mõjus pigem väikse hootõukena, hoopis ise kaotasin sellega kiirust. Kui kart nr 7 sõidujoone häirimist silmas pead, siis selliseid puudutusi tunnen enda kardi taga igal etapil, pole senini osanud sellist väikest puudet häirimise alla liigitada.
Igatahes oleks aeg nüüd see teema lukku panna ning järgmist etappi oodata. Igaüks meist sõidab nii hästi kui oskab ja kuidas sõidupäevadel välja tuleb.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCEFUAes562lQFTgQZcrMKOg?feature=emb_subscribe_title
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 16.07.2012 23:11:40 vasta tsitaadiga

Samas kiidan Krislat vägevate ja kõrgtasemeliste videode eest, mis annavad meile üldse alust mingisugust diskussiooni pidada icon_smile.gif Selline huvi ja entusiasm teevadki selle sarja huvitavaks! Seekord jäid mõned mustad ja ebaõnnestunud hetked pilti, aga ärme liiga tõsiselt seda asja võta. Sellest videost saavad kõik endale midagi kõrva taha panna ja tekib selge visioon kuhu suunas HV kardisarja võistlusi arendada soovime icon_smile.gif

Paneme edasi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2012 23:30:59 vasta tsitaadiga

Finaali stardi magasin maha ning seda müksu tagant küll pahaks ei pane. Stardirivis olid kardid suht lähestikku ning seetõttu ei olnud ka eriti manööverdamisruumi normaalseks möödasõiduks.

Enda sõitu ma parem ei kommenteeri. Vihmamärg rada ei sobi mulle ja harjutamine siin enam ei aita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisLA
HV vaatleja
KrisLA

liitunud: 27.10.2011




sõnum 16.07.2012 23:39:33 vasta tsitaadiga

Edaspidi pean vist igaks juhuks klippidelt mingid lõigud välja lõikama icon_biggrin.gif Võib proovida ka nii, et laenan oma kiivri koos kaameraga kellelegi sõitjatest, näeb mis sealt kõik välja tulema hakkab icon_biggrin.gif

Kes soovib, saab neid kaameraid rentida Piritalt. Siis saaks sõidust veel parema ülevaate mitme sõitja kiivri küljest. Saate kaasa nii kinnituskleebise, kaamera ja muu vajaliku. Uurige: www.goprokaamera.ee

Kõigile edu Türi etapiks!

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCEFUAes562lQFTgQZcrMKOg?feature=emb_subscribe_title
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.07.2012 22:23:41 vasta tsitaadiga

B finaal http://youtu.be/RBBLQrXwv8o
A finaal http://youtu.be/H07JfJInzQw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2012 11:24:21 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
B finaal http://youtu.be/RBBLQrXwv8o
A finaal http://youtu.be/H07JfJInzQw


Hea kaameratöö beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 18.07.2012 18:26:44 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
HDvurle kirjutas:
B finaal http://youtu.be/RBBLQrXwv8o
A finaal http://youtu.be/H07JfJInzQw


Hea kaameratöö beer_yum.gif

Tänan. Laitses on hea ülevaade katuselt rajale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 18.07.2012 20:09:27 Re: HV CUP 2012 VI ETAPP LAITSE UUEL KARDIRAJAL 15. JUULIL, PEASPONSOR WWW.ARVUTIKESKUS.EE vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdFFOcXIxN2FsamN1TjFnZ3ZWNmhrX3c

on ununenud tabel täita Laitse etapi kohta....

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2012 01:20:46 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:

on ununenud tabel täita Laitse etapi kohta....


Käisin kirvega üle.
Riivo, äkki viskad pilgu peale...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 07.08.2012 22:32:44 vasta tsitaadiga

Vaatsin ka video ära.. Aru ma ei saa, kas KÕIK peale Krisla jäid A-finaali stardis magama või pani ta enne rohelist minema? Või oli see kart millegi poolest eriline?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.09.2012 12:21:03 vasta tsitaadiga

Ühtegi fotot ei olegi sellest võistlusest olemas, mida saaks uue Laitse teema tegemisel kasutada icon_question.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV CUP 2012 VI ETAPP LAITSE UUEL KARDIRAJAL 15. JUULIL, PEASPONSOR WWW.ARVUTIKESKUS.EE mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.