Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 09:40:59 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
Selline küsimus ,et panin õhtul teleka käima ja vaatasin ,et pildi juures on midagi valesti ,nimelt ekraan on nurkadest tugevalt heledam ,nagu väga häirivalt .
Telekaks on LG 42 LM 660 S. Kas paneel juba õhtal ? Telekas pole kuut aegagi veel olnud ja juba sellised probleemid .Andke nõu .


Proovi heledust/taustavalgustust väheke maha keerata.
Ise peaksin täna 55 LM615S kätte saama, eks siis paistab, kuidas on, loodetavasti mitte liiga hull.
Praegusel Sony EX500-l on pimedas külje pealt vaadates kerget bleedingut näha, otse mitte.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 28.08.2012 10:17:07 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
filter89 kirjutas:
Selline küsimus ,et panin õhtul teleka käima ja vaatasin ,et pildi juures on midagi valesti ,nimelt ekraan on nurkadest tugevalt heledam ,nagu väga häirivalt .
Telekaks on LG 42 LM 660 S. Kas paneel juba õhtal ? Telekas pole kuut aegagi veel olnud ja juba sellised probleemid .Andke nõu .


Proovi heledust/taustavalgustust väheke maha keerata.
Ise peaksin täna 55 LM615S kätte saama, eks siis paistab, kuidas on, loodetavasti mitte liiga hull.
Praegusel Sony EX500-l on pimedas külje pealt vaadates kerget bleedingut näha, otse mitte.



Võtsin taustavalgust maha ,nüüd asi parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 28.08.2012 11:51:15 vasta tsitaadiga

kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 28.08.2012 14:50:06 vasta tsitaadiga

Tere!
Vajadus on 32-tollise teleri järele. Valikusse on jäänud:

Philips 32PFL6007K/12 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/220362/
Samsung UE32ES6540 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/208350/
Samsung UE32ES6800 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207757/

Kas keegi asjatundjam oskab nende vahel otsustada aidata?

- Menüüde ning SmartTV kasutusmugavus ja -kiirus Philips vs Samsung?
- Pilt Philips vs Samsung (peamiseks kasutuseks digi-TV)
- Samsungi aktiiv- vs Philipsi passiiv- 3D?
- Kas ja mida annab juurde dual core?
- Ambilight - kas on asjalik asi?

Mingeid plusse ja miinuseid, mida Philipsi või Samsungi puhul tasuks eraldi välja tuua?

Või tasuks vaadata madalamaid seeriaid (Philips 5507, 5007; Samsung 5500, 6100)? Kui palju need kõrgemad hertzid tegelikult pilti paremaks teevad?
Või pakute hoopis midagi muud välja?

Tänud vastajatele!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 16:14:57 vasta tsitaadiga

Oman ise 32PFL9606H'd, ning ambilight kohta võin öelda ainult kiidusõnu.
Smart TV kohta niipalju, et pole eriti palju seda kasutanud, kuid mõned korrad youtube's videote vaatamisega ilusti hakkama saanud HD videotega.
Kiirust ei oska võrrelda, kuna pole teiste tootjate oma kasutanud, kuid ei saaks öelda, et ta aeglane ka oleks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 17:57:26 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Supiplex kirjutas:
Eee, kas on olemas ükski mõistlik põhjendus miks on aastal 2012 poes saadaval 1024x768 resolutsiooniga telekas ja mille kuradi pärast peaks keegi sellise roppuse eest oma raskelt teenitud raha välja käima?

Mitut eesti kanalit sa FHD's vaatad?


Eesti omadest ETV. Küll 1280x720 mitte FHD. 1024x768 resuga telekas peab selle vähesegi jaoks alla skaleerima.

Aga eriti valus on 4:3 küljesuhe tänu millele on 16:9 signaali vaadates vertikaalsuunal pea veerand paneelist lihtsalt kasutamata. Või vaatad hobusenägusid icon_smile.gif

Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 18:34:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.


No ei ole ju kohustuslik osta see odavam teler.
Ja kui neid müügil poleks, oleks jälle häda ja ving - vanaemale suurt ja odavat telerit vaja, aga milleks talle FHD, võiks ju mõni odavam ka olla...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 28.08.2012 19:00:56 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"


http://audiovideopood.ee/?lang=ee&Panasonic%203D%20Telerid&&class=catalog&action=view&cat_id=2031&scid=3

Nad toovad maale, võib online küsida, kaua neil 60" maaletoomine aega võtab ja palju maksab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 28.08.2012 21:44:02 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
solution kirjutas:
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"


http://audiovideopood.ee/?lang=ee&Panasonic%203D%20Telerid&&class=catalog&action=view&cat_id=2031&scid=3

Nad toovad maale, võib online küsida, kaua neil 60" maaletoomine aega võtab ja palju maksab.


Tänud,

Panin ka paari teise kohta teele, vaatame mis vastatakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 06:43:09 vasta tsitaadiga

Sain eile oma LG 55LM615S kätte, panen oma hinnangu siis:

Mis meeldib: suurus, 3D, HDMI liideseid on 3, mitte 2 (see info jägaja -le).

Mis ei meeldi: Bleeding nurkadest, läikiv ekraan, kui arvuti lülitab ekraani välja, siis ei lähe stand-bysse (eelmisel Sony 40EX500 polnud ühtegi neist probleemidest).
Samuti suutis igal väljalülitusel kõik seaded ära unustada (kodurežiim oli aktiveeritud), aga tundub, et see kadus ise kuidagi ära.

Üldiselt võib rahule jääda, selle raha eest telekat küll. beer_yum.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2012 08:20:36 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Sain eile oma LG 55LM615S kätte, panen oma hinnangu siis:

Mis meeldib: suurus, 3D, HDMI liideseid on 3, mitte 2 (see info jägaja -le).


Tänud. Esimesel korral lugesin tehnilisest kirjeldusest, et üldse 1. HDMI icon_lol.gif

Kuidas LG selle HDMI CEC funktsiooniga toimetab aastal 2012. Kui oma Sony mobiili teleri HDMI külge ühendan, kas teleri puldiga saan oma telefoni meediakogu sirvida või ollakse ikka 2010 aasta tasemel, et CEC toimib LG enda seadmete vahel.


Sony telefonidel puhas HDMI väljund ja telefon aktiveerib ka vastava režiimi, kuid teler on mul loll kui lauajalg. Ei oska telefonis olevat meediaprogega käituda.

Üks asi, mis 620 mudeli juures meeldib, ja mida 615 ei oma, on WiDi ehk juhtmevaba AV edastuse võimalus. Kui uut läpakat peaksin ostma, siis valin kindlasti ka sellise tehnoloogia olemasolu selles.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 09:15:26 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
exciter kirjutas:
solution kirjutas:
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"


http://audiovideopood.ee/?lang=ee&Panasonic%203D%20Telerid&&class=catalog&action=view&cat_id=2031&scid=3

Nad toovad maale, võib online küsida, kaua neil 60" maaletoomine aega võtab ja palju maksab.


Tänud,

Panin ka paari teise kohta teele, vaatame mis vastatakse icon_smile.gif

60 tollist GT50 ei ole olemas. Suurim GT50 on 50 tolli. Miks sa just GT50 tahad? Kas ST50 jääb millestki puudu?

Ma ise olen seal Pana plasmat saanud kasutaja p3000 kaudu: http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=3&action=view&groupID=469
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 29.08.2012 09:54:38 vasta tsitaadiga

aims kirjutas:
solution kirjutas:
exciter kirjutas:
solution kirjutas:
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"


http://audiovideopood.ee/?lang=ee&Panasonic%203D%20Telerid&&class=catalog&action=view&cat_id=2031&scid=3

Nad toovad maale, võib online küsida, kaua neil 60" maaletoomine aega võtab ja palju maksab.


Tänud,

Panin ka paari teise kohta teele, vaatame mis vastatakse icon_smile.gif

60 tollist GT50 ei ole olemas. Suurim GT50 on 50 tolli. Miks sa just GT50 tahad? Kas ST50 jääb millestki puudu?

Ma ise olen seal Pana plasmat saanud kasutaja p3000 kaudu: http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=3&action=view&groupID=469


Internetis nagu 60" justkui oleks, kuid ehk see siis ainult US mudelitel?

Features that the GT50 has that the ST50 does not have:

THX Picture Mode (with day time bright and night time cinema modes)
24,576 Equivalent Steps of Gradation
1,080p Pure Direct
Dual Core Processor
A 4th HDMI input
PC Input
Narrower bezel

Ei teagi, ehk ST50 oleks isegi OK. Kahju, et neid plasmasid kusagil väljas pole. Interneti review'de põhjal raske otsustada kui ise näinud pole.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 29.08.2012 10:04:53 vasta tsitaadiga

Eks neid plasmasid natuke ikka väljas on, Euronicsites on ikka mõningaid näha saanud. Interneti review'de põhjal ei tasu tõesti plasmat osta. Mulle on jäänud mulje, et paljud testijad on lausa patoloogiliselt plasmausku - ei tea, kas on Panasonicu poolt kinni makstud või siis lihtsalt on nii räigelt pähe juurdunud see, et plasma on ikka parem kui LCD ja kogu lugu. Kõik aga oleneb konkreetsest olukorrast. Samuti on plasmadel ikka veel täiesti reaalselt olemas igasugused tobedad puudused - päris sissepõlemine enam väga probleemiks pole, kuid image retention on väga reaalne probleem, samuti pildi värisemine (individuaalne teema, kas häirib või mitte), mis on viimaste generatsioonidega vist isegi hullemaks läinud, suurem energiatarve, väiksem heledus jne. Ka LCDd on oma vigadega, kuid tõenäoliselt on laias laastus ühe puuga lüües ühele keskmisele kodukasutajale LCD lollikindlam valik. Aga, ... YMMV.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 10:16:35 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.

Peaaegu kõik konsoolimängud on 720p ja alla selle FHD ekraani praeguste konsoolide pärast küll mõtet osta ei ole.
On ka asi millest draamat tekitada. Mõne aasta pärast tuleb järgmine kes ütleb milleks FHD telekad müügis üldse on kui 4k resoga telekad on ju kordi paremad.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 11:09:19 vasta tsitaadiga

see hdmi liideste arv ei ole määrav kui ress on vahele yhendatud. kui ress olemas, siis yhendad need kõik sinna (blu-ray, xbox jne)
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.08.2012 11:52:29 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Supiplex kirjutas:
Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.

Peaaegu kõik konsoolimängud on 720p .. paremad.


Ära aja jama, et siis nagu peaaegu kõik.. icon_rolleyes.gif
Wii väljundreso on 480p või 576i. Miks peaks mäng 720p olema icon_idea.gif

jeesus188 kirjutas:
see hdmi liideste arv ei ole määrav kui ress on vahele yhendatud. kui ress olemas, siis yhendad need kõik sinna (blu-ray, xbox jne)


Täpselt, kui sul on ressiiver, millel HDMIolemas.
Kui aga on ressiiver millel HDMI puudub, on teleri liidesed vaja üle lugeda.
Sest ei näe ise puhtalt HDMI pärast uut ressi osta, vaevalt, et 2012 yamaha paremini kõlab, kui 2003 aasta mudel. HD heli tuleb anaqloogsisendiga ressi, seega ei jää ka sellest ilma.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:57:37 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, miks LG 55LM615S kogu aeg mu SAT-tüüneri sisse lülitab?
Arvuti hetkel sisendiks, samal ajal mitu korda olen tüünerit välja lülitanud (Golden Media Wizard HD).
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 31.08.2012 03:15:37 vasta tsitaadiga

jägaja, Kõige mugavam ikka vast kasutada varianti kus väljundid käivad hops telekasse ja sealt tuleb digi-audio juhe võimendisse.
Tulemus on kõige odavam ja vajab lisaks kõige vähem puldiga opereerimist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.08.2012 08:38:08 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
jägaja, Kõige mugavam ikka vast kasutada varianti kus väljundid käivad hops telekasse ja sealt tuleb digi-audio juhe võimendisse.
Tulemus on kõige odavam ja vajab lisaks kõige vähem puldiga opereerimist.


Ma ei saanud su mõttest muhvigi aru.
-Väljundid lähevad telerisse?
Mille väljundid? DVD/Blu-ray omad peavad jah pildi telerisse saatma, heliväljund läheb ikka otse võimendisse.
-Digi-audio tuleb võimendisse?
S/PDIF väljundit pead silmas, mis jumala pärast pean ma saatma heli telerisse ja sealtkaudu võimendisse. Mu meediamängija või digibox suunab heli ikka otse võimendisse.
-Ja mis puldiga vehkimine siia puutub? Eriti veel, kui kasutad universaalpulti makro käsklustega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.08.2012 12:01:27 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kust saab LG dual play prille ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.08.2012 13:11:42 vasta tsitaadiga

Panasonicu fännidele: prillivaba 3D

Panasonic's 103-inch glasses-less 3D plasma panel arrives at IFA (eyes-on)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 31.08.2012 14:25:50 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Panasonicu fännidele: prillivaba 3D

Panasonic's 103-inch glasses-less 3D plasma panel arrives at IFA (eyes-on)


Voolutarve on raudselt mingi kw/h icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:35:23 vasta tsitaadiga

Teab keegi Samsung UE50ES6715 telekast midagi head või siis halba rääkida?
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:52:32 vasta tsitaadiga

lauri, mis "eestistatud" teleka nr on.
otsingust andis sellise vastuse ja sommide käest saab seda osta ka.
http://www.verkkokauppa.com/fi/product/0678/dgdkg
https://www.google.ee/search?q=Samsung+UE50ES6715&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a

vend rääkis, et Helsingis Tallinki sadama lähedal on mingi hull koduelektroonika pood.... kus pidi igasugust nodi sitaks olema
on seal keegi käinud ja kuidas seal hinnad on võrreldes meie e-poodidega?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 21:54:59 vasta tsitaadiga

Ilmselt on "kodumaine" versioon 6710.
Mind huvitab just "põhjala" versioon, kuna sel on DVB-T2/S2 tüünerid sees.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 01:53:51 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
vend rääkis, et Helsingis Tallinki sadama lähedal on mingi hull koduelektroonika pood.... kus pidi igasugust nodi sitaks olema
on seal keegi käinud ja kuidas seal hinnad on võrreldes meie e-poodidega?


See ongi verkkokauppa.com icon_idea.gif
http://www.verkkokauppa.com/fi/myymalat/jatkasaari
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 01.09.2012 08:17:38 vasta tsitaadiga

Sain tarmijatelt infot, et hetkel on P60GT50 saadaval vaid USA's ning meile peaks müügile tulema mitte varem kui oktoobris.

solution kirjutas:
aims kirjutas:
solution kirjutas:
exciter kirjutas:
solution kirjutas:
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?

Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"


http://audiovideopood.ee/?lang=ee&Panasonic%203D%20Telerid&&class=catalog&action=view&cat_id=2031&scid=3

Nad toovad maale, võib online küsida, kaua neil 60" maaletoomine aega võtab ja palju maksab.


Tänud,

Panin ka paari teise kohta teele, vaatame mis vastatakse icon_smile.gif

60 tollist GT50 ei ole olemas. Suurim GT50 on 50 tolli. Miks sa just GT50 tahad? Kas ST50 jääb millestki puudu?

Ma ise olen seal Pana plasmat saanud kasutaja p3000 kaudu: http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=3&action=view&groupID=469


Internetis nagu 60" justkui oleks, kuid ehk see siis ainult US mudelitel?

Features that the GT50 has that the ST50 does not have:

THX Picture Mode (with day time bright and night time cinema modes)
24,576 Equivalent Steps of Gradation
1,080p Pure Direct
Dual Core Processor
A 4th HDMI input
PC Input
Narrower bezel

Ei teagi, ehk ST50 oleks isegi OK. Kahju, et neid plasmasid kusagil väljas pole. Interneti review'de põhjal raske otsustada kui ise näinud pole.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:42:05 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/elion-ja-samsung-toovad-turule-unikaalse-iptv-lahenduse-smart-tv-dele.d?id=64901164 nüüd kaoks ära minu jaoks suurim miinus elioni digitv puhul.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:47:34 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/digi/elion-ja-samsung-toovad-turule-unikaalse-iptv-lahenduse-smart-tv-dele.d?id=64901164 nüüd kaoks ära minu jaoks suurim miinus elioni digitv puhul.
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:50:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Renq kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/digi/elion-ja-samsung-toovad-turule-unikaalse-iptv-lahenduse-smart-tv-dele.d?id=64901164 nüüd kaoks ära minu jaoks suurim miinus elioni digitv puhul.
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte thumbs_up.gif

Kus see 1.6k nüüd tuli, smartTV on ju sees ka 400€ telekatel

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:53:46 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Renq kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/digi/elion-ja-samsung-toovad-turule-unikaalse-iptv-lahenduse-smart-tv-dele.d?id=64901164 nüüd kaoks ära minu jaoks suurim miinus elioni digitv puhul.
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte thumbs_up.gif

Kus see 1.6k nüüd tuli, smartTV on ju sees ka 400€ telekatel

Jah on küll, aga seal artiklist ongi see põhiline "pisiasi" puudu.
Toimima hakkab 7 ja 8 seeria televusseritega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:56:08 vasta tsitaadiga

Nojah, mina teadsin, et toimima hakkab alates selle aasta teleritega ja edasi. Aga isegi seda polnud märgitud
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 19:08:45 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi kord elionost, et see hakkab toimima alates es5500 seeriast
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 10:41:37 vasta tsitaadiga

Kas 42LM620S on ekstra 100 euri väärt võrreldes 42LM615S'ga? Ainuke vahe vist on hertsides...?
EDIT: Ah krt, 615'l pole Smart TV'd ka jne. Siis ilmselt 620S kasulikum ikka.


viimati muutis Arx07 02.09.2012 10:49:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 10:46:17 vasta tsitaadiga

niikaua kuni nad kasutavad "unikaalset" lahendust, pole väga vahet kas see on telekas või digiboksis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 11:13:47 vasta tsitaadiga

Võtsin 42LM660S ligi. Vististi parim kompromiss LG seeriast hinna ja vidinate lisa suhtes! Sisse ehitatud wifi haukab isegi 5Ghz.

Dlna ehk Läppar-Wifi purk-Telekas toimib kenasti ka HD filmide puhul. Seni pole ükski formaat jäänud mängimata. Loodame et nii ka jääb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2012 22:28:13 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas hetkel AK´s pakutav LG 42CS460 on normaalne selle hinna eest?

Läheks nii zuumboxi vaatamiseks, kui ka X360 järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 10:18:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi reaalselt on kodus 55pfl5507't, et kuidas on? Oleks oma hinnaklassis telekat või ei. LG'd on mõned sajad rohkem, kas peaks neid hoopis piiluma?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draxel
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 15.09.2012 22:31:30 vasta tsitaadiga

Jagage kogemusi PVR telkudega, salvestama hakkan Starmani kaabel TV-d.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 22:35:48 vasta tsitaadiga

Enda telekal peaks selline võimalus olema aga pole siiani veel niikaugele jõudnud, ei kujuta ettegi kas ta elioni Digi üldse hakkakski lindistama.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 15.09.2012 22:53:56 vasta tsitaadiga

draxel, sõltuvalt telekast, on neil sisseehitatud pvr, mis mõnel mudelil maha keeratud, mida saab service menüüst alati sisse keerata

ning mujalt allikast vaatamiseks on autorikaitse peal, peale selle et pc tahab formattida ketast
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 12:04:38 vasta tsitaadiga

Elioni scart kaabli kaudu kindlasti ei lindista, hdmi variandi puhul vist ka mitte. Starman tv sisest boxi kasutades lindistab küll (Samsung 5450 46'')
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.09.2012 09:32:19 vasta tsitaadiga

Siuke küsimus, et HDMI kaabel enam ei ulatu arvuti ja teleka vahele.
Plaanisin osta selle http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Meediamangijad182/WD-MULTIMEDIA-PLAYER-LIVE-USB2-TV-HD-WDBAAP0000NBK-EESN-WDC-102232
Või midagi taolist ... aga kas sellega annab subtiitreid ka ise lisada eraldi failina või mängib ainult video faili ja kogu lugu?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 09:34:22 vasta tsitaadiga

Lihtsam/odavam osta pikem HDMI kaabel vist icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 11:27:20 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Siuke küsimus, et HDMI kaabel enam ei ulatu arvuti ja teleka vahele.
Plaanisin osta selle http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LISASEADMED-Meediamangijad182/WD-MULTIMEDIA-PLAYER-LIVE-USB2-TV-HD-WDBAAP0000NBK-EESN-WDC-102232
Või midagi taolist ... aga kas sellega annab subtiitreid ka ise lisada eraldi failina või mängib ainult video faili ja kogu lugu?

Sinu lingilt:
tsitaat:
Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

WD Product Sheet seda ka kinnitab. Aga pigem võiks Taneli soovitust järgida.

Sellist küsimust foorumis esitada on ikka eriti lame. AK lehelt tootekood Google'sse ning klikk esimesel lingil annab vastuse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
draxel
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 17.09.2012 14:52:50 vasta tsitaadiga

Otsin salvastavat telerit.
Kas LG DVR salvestiga mudelite kasutamisega Starmani digi TV-s on kellelgi kogemusi. Oodatud on ka teiste salvestavate telerite (Samsung, Sharp, Grunding) omanike kogemused ehk kuidas käib salvestamise algusaja seadmine, kas salvestab ainult vabakanaleid või kõiki EPG-s olevaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 18:27:31 vasta tsitaadiga

Sai PS51E6500 plasma koju soetatud. Ainuke asi mis häirib on väike pinin kui ekraan töötab. Muidu väga ülbe pildiga, värvid super ja paneeli latentsus väga hea. Eelmist Samsungi LCD (6 seeria) polnud võimalik arvuti taga kasutada, muidu oli ka väga hea thumbs_up.gif
Julgen soovitada, prose väga kiire võrreldes eelmise põlvkonna LCD-ga.

Üks väga hea ülevaade HDTV-dest http://asia.cnet.com/led-vs-plasma-vs-lcd-tvs-62213538.htm
Põhimõtteliselt selle järgi sai ka plasma ostetud. Oluline on response time, vaatenurk ja must värv thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 17.09.2012 21:03:19 vasta tsitaadiga

Tere,

vaja 32" tv'd osta, elutuppa, põhiliselt eesti kanalite vaatamiseks (SD). Mida arvata sellest: http://www.sony.lv/product/tv-80-32-lcd/kdl-32ex650

Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 11:44:45 vasta tsitaadiga

Selleks et eesti kanaleid vaadata pole küll mõtet sellist tv-d osta. Oluliselt odavamat võiks vaadata

Oskab keegi öelda, kas uutel samsadel saab allshare play-d kuidagi refreshida? Probleem selles, et kui faili rename teha arvutist siis näitab ikka vana failinime. Peab tv sisse-välja lülitama et uut nime saada icon_lol.gif Vana C650 nägi kohe uut nime.
Krt tehnika ikka läheb järjest sitemaks :S

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 18.09.2012 13:13:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.