|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
28.08.2012 09:40:59
|
|
|
| filter89 kirjutas: |
Selline küsimus ,et panin õhtul teleka käima ja vaatasin ,et pildi juures on midagi valesti ,nimelt ekraan on nurkadest tugevalt heledam ,nagu väga häirivalt .
Telekaks on LG 42 LM 660 S. Kas paneel juba õhtal ? Telekas pole kuut aegagi veel olnud ja juba sellised probleemid .Andke nõu . |
Proovi heledust/taustavalgustust väheke maha keerata.
Ise peaksin täna 55 LM615S kätte saama, eks siis paistab, kuidas on, loodetavasti mitte liiga hull.
Praegusel Sony EX500-l on pimedas külje pealt vaadates kerget bleedingut näha, otse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
28.08.2012 10:17:07
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
| filter89 kirjutas: |
Selline küsimus ,et panin õhtul teleka käima ja vaatasin ,et pildi juures on midagi valesti ,nimelt ekraan on nurkadest tugevalt heledam ,nagu väga häirivalt .
Telekaks on LG 42 LM 660 S. Kas paneel juba õhtal ? Telekas pole kuut aegagi veel olnud ja juba sellised probleemid .Andke nõu . |
Proovi heledust/taustavalgustust väheke maha keerata.
Ise peaksin täna 55 LM615S kätte saama, eks siis paistab, kuidas on, loodetavasti mitte liiga hull.
Praegusel Sony EX500-l on pimedas külje pealt vaadates kerget bleedingut näha, otse mitte. |
Võtsin taustavalgust maha ,nüüd asi parem
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
28.08.2012 11:51:15
|
|
|
kas eestist pana GT50 mudelit ka kusagilt võimalik tellida on?
Täpsemalt huvitab P60GT50 ehk 60"
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiFF
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2007
|
28.08.2012 16:14:57
|
|
|
Oman ise 32PFL9606H'd, ning ambilight kohta võin öelda ainult kiidusõnu.
Smart TV kohta niipalju, et pole eriti palju seda kasutanud, kuid mõned korrad youtube's videote vaatamisega ilusti hakkama saanud HD videotega.
Kiirust ei oska võrrelda, kuna pole teiste tootjate oma kasutanud, kuid ei saaks öelda, et ta aeglane ka oleks.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
28.08.2012 17:57:26
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Supiplex kirjutas: |
| Eee, kas on olemas ükski mõistlik põhjendus miks on aastal 2012 poes saadaval 1024x768 resolutsiooniga telekas ja mille kuradi pärast peaks keegi sellise roppuse eest oma raskelt teenitud raha välja käima? |
Mitut eesti kanalit sa FHD's vaatad? |
Eesti omadest ETV. Küll 1280x720 mitte FHD. 1024x768 resuga telekas peab selle vähesegi jaoks alla skaleerima.
Aga eriti valus on 4:3 küljesuhe tänu millele on 16:9 signaali vaadates vertikaalsuunal pea veerand paneelist lihtsalt kasutamata. Või vaatad hobusenägusid
Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.08.2012 18:34:03
|
|
|
| tsitaat: |
Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru.
|
No ei ole ju kohustuslik osta see odavam teler.
Ja kui neid müügil poleks, oleks jälle häda ja ving - vanaemale suurt ja odavat telerit vaja, aga milleks talle FHD, võiks ju mõni odavam ka olla...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
28.08.2012 21:44:02
|
|
|
Tänud,
Panin ka paari teise kohta teele, vaatame mis vastatakse
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
29.08.2012 06:43:09
|
|
|
Sain eile oma LG 55LM615S kätte, panen oma hinnangu siis:
Mis meeldib: suurus, 3D, HDMI liideseid on 3, mitte 2 (see info jägaja -le).
Mis ei meeldi: Bleeding nurkadest, läikiv ekraan, kui arvuti lülitab ekraani välja, siis ei lähe stand-bysse (eelmisel Sony 40EX500 polnud ühtegi neist probleemidest).
Samuti suutis igal väljalülitusel kõik seaded ära unustada (kodurežiim oli aktiveeritud), aga tundub, et see kadus ise kuidagi ära.
Üldiselt võib rahule jääda, selle raha eest telekat küll.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.08.2012 08:20:36
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
Sain eile oma LG 55LM615S kätte, panen oma hinnangu siis:
Mis meeldib: suurus, 3D, HDMI liideseid on 3, mitte 2 (see info jägaja -le).
|
Tänud. Esimesel korral lugesin tehnilisest kirjeldusest, et üldse 1. HDMI
Kuidas LG selle HDMI CEC funktsiooniga toimetab aastal 2012. Kui oma Sony mobiili teleri HDMI külge ühendan, kas teleri puldiga saan oma telefoni meediakogu sirvida või ollakse ikka 2010 aasta tasemel, et CEC toimib LG enda seadmete vahel.
Sony telefonidel puhas HDMI väljund ja telefon aktiveerib ka vastava režiimi, kuid teler on mul loll kui lauajalg. Ei oska telefonis olevat meediaprogega käituda.
Üks asi, mis 620 mudeli juures meeldib, ja mida 615 ei oma, on WiDi ehk juhtmevaba AV edastuse võimalus. Kui uut läpakat peaksin ostma, siis valin kindlasti ka sellise tehnoloogia olemasolu selles.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
29.08.2012 09:54:38
|
|
|
Internetis nagu 60" justkui oleks, kuid ehk see siis ainult US mudelitel?
Features that the GT50 has that the ST50 does not have:
THX Picture Mode (with day time bright and night time cinema modes)
24,576 Equivalent Steps of Gradation
1,080p Pure Direct
Dual Core Processor
A 4th HDMI input
PC Input
Narrower bezel
Ei teagi, ehk ST50 oleks isegi OK. Kahju, et neid plasmasid kusagil väljas pole. Interneti review'de põhjal raske otsustada kui ise näinud pole.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
29.08.2012 10:04:53
|
|
|
| Eks neid plasmasid natuke ikka väljas on, Euronicsites on ikka mõningaid näha saanud. Interneti review'de põhjal ei tasu tõesti plasmat osta. Mulle on jäänud mulje, et paljud testijad on lausa patoloogiliselt plasmausku - ei tea, kas on Panasonicu poolt kinni makstud või siis lihtsalt on nii räigelt pähe juurdunud see, et plasma on ikka parem kui LCD ja kogu lugu. Kõik aga oleneb konkreetsest olukorrast. Samuti on plasmadel ikka veel täiesti reaalselt olemas igasugused tobedad puudused - päris sissepõlemine enam väga probleemiks pole, kuid image retention on väga reaalne probleem, samuti pildi värisemine (individuaalne teema, kas häirib või mitte), mis on viimaste generatsioonidega vist isegi hullemaks läinud, suurem energiatarve, väiksem heledus jne. Ka LCDd on oma vigadega, kuid tõenäoliselt on laias laastus ühe puuga lüües ühele keskmisele kodukasutajale LCD lollikindlam valik. Aga, ... YMMV.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
29.08.2012 10:16:35
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
| Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru. |
Peaaegu kõik konsoolimängud on 720p ja alla selle FHD ekraani praeguste konsoolide pärast küll mõtet osta ei ole.
On ka asi millest draamat tekitada. Mõne aasta pärast tuleb järgmine kes ütleb milleks FHD telekad müügis üldse on kui 4k resoga telekad on ju kordi paremad.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.08.2012 11:09:19
|
|
|
see hdmi liideste arv ei ole määrav kui ress on vahele yhendatud. kui ress olemas, siis yhendad need kõik sinna (blu-ray, xbox jne)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.08.2012 11:52:29
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Supiplex kirjutas: |
| Tahaks ligi võtta mängukonsooli või HD filmi - mmm, osta uus telekas. Ja võrreldes FHD paneeliga hoiad kokku - ma ei tea, 20%? Sellest ma ei saa aru. |
Peaaegu kõik konsoolimängud on 720p .. paremad. |
Ära aja jama, et siis nagu peaaegu kõik..
Wii väljundreso on 480p või 576i. Miks peaks mäng 720p olema
| jeesus188 kirjutas: |
| see hdmi liideste arv ei ole määrav kui ress on vahele yhendatud. kui ress olemas, siis yhendad need kõik sinna (blu-ray, xbox jne) |
Täpselt, kui sul on ressiiver, millel HDMIolemas.
Kui aga on ressiiver millel HDMI puudub, on teleri liidesed vaja üle lugeda.
Sest ei näe ise puhtalt HDMI pärast uut ressi osta, vaevalt, et 2012 yamaha paremini kõlab, kui 2003 aasta mudel. HD heli tuleb anaqloogsisendiga ressi, seega ei jää ka sellest ilma.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
30.08.2012 20:57:37
|
|
|
Oskab keegi öelda, miks LG 55LM615S kogu aeg mu SAT-tüüneri sisse lülitab?
Arvuti hetkel sisendiks, samal ajal mitu korda olen tüünerit välja lülitanud (Golden Media Wizard HD).
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
31.08.2012 03:15:37
|
|
|
jägaja, Kõige mugavam ikka vast kasutada varianti kus väljundid käivad hops telekasse ja sealt tuleb digi-audio juhe võimendisse.
Tulemus on kõige odavam ja vajab lisaks kõige vähem puldiga opereerimist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.08.2012 08:38:08
|
|
|
| jaank kirjutas: |
jägaja, Kõige mugavam ikka vast kasutada varianti kus väljundid käivad hops telekasse ja sealt tuleb digi-audio juhe võimendisse.
Tulemus on kõige odavam ja vajab lisaks kõige vähem puldiga opereerimist. |
Ma ei saanud su mõttest muhvigi aru.
-Väljundid lähevad telerisse?
Mille väljundid? DVD/Blu-ray omad peavad jah pildi telerisse saatma, heliväljund läheb ikka otse võimendisse.
-Digi-audio tuleb võimendisse?
S/PDIF väljundit pead silmas, mis jumala pärast pean ma saatma heli telerisse ja sealtkaudu võimendisse. Mu meediamängija või digibox suunab heli ikka otse võimendisse.
-Ja mis puldiga vehkimine siia puutub? Eriti veel, kui kasutad universaalpulti makro käsklustega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
31.08.2012 12:01:27
|
|
|
Ega keegi ei tea kust saab LG dual play prille ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
31.08.2012 14:25:50
|
|
|
Voolutarve on raudselt mingi kw/h
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
31.08.2012 21:35:23
|
|
|
Teab keegi Samsung UE50ES6715 telekast midagi head või siis halba rääkida?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
31.08.2012 21:54:59
|
|
|
Ilmselt on "kodumaine" versioon 6710.
Mind huvitab just "põhjala" versioon, kuna sel on DVB-T2/S2 tüünerid sees.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
01.09.2012 01:53:51
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
vend rääkis, et Helsingis Tallinki sadama lähedal on mingi hull koduelektroonika pood.... kus pidi igasugust nodi sitaks olema
on seal keegi käinud ja kuidas seal hinnad on võrreldes meie e-poodidega? |
See ongi verkkokauppa.com
http://www.verkkokauppa.com/fi/myymalat/jatkasaari
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
01.09.2012 08:17:38
|
|
|
Sain tarmijatelt infot, et hetkel on P60GT50 saadaval vaid USA's ning meile peaks müügile tulema mitte varem kui oktoobris.
| solution kirjutas: |
Internetis nagu 60" justkui oleks, kuid ehk see siis ainult US mudelitel?
Features that the GT50 has that the ST50 does not have:
THX Picture Mode (with day time bright and night time cinema modes)
24,576 Equivalent Steps of Gradation
1,080p Pure Direct
Dual Core Processor
A 4th HDMI input
PC Input
Narrower bezel
Ei teagi, ehk ST50 oleks isegi OK. Kahju, et neid plasmasid kusagil väljas pole. Interneti review'de põhjal raske otsustada kui ise näinud pole. |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.09.2012 17:47:34
|
|
|
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.09.2012 17:50:48
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte  |
Kus see 1.6k nüüd tuli, smartTV on ju sees ka 400€ telekatel
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.09.2012 17:53:46
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ei no kui raha on ja huvi kh teleka alla 1.6k€ panna, siis miks mitte  |
Kus see 1.6k nüüd tuli, smartTV on ju sees ka 400€ telekatel |
Jah on küll, aga seal artiklist ongi see põhiline "pisiasi" puudu.
Toimima hakkab 7 ja 8 seeria televusseritega.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.09.2012 17:56:08
|
|
|
Nojah, mina teadsin, et toimima hakkab alates selle aasta teleritega ja edasi. Aga isegi seda polnud märgitud
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
01.09.2012 19:08:45
|
|
|
| Mulle öeldi kord elionost, et see hakkab toimima alates es5500 seeriast
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
02.09.2012 10:41:37
|
|
|
Kas 42LM620S on ekstra 100 euri väärt võrreldes 42LM615S'ga? Ainuke vahe vist on hertsides...?
EDIT: Ah krt, 615'l pole Smart TV'd ka jne. Siis ilmselt 620S kasulikum ikka.
viimati muutis Arx07 02.09.2012 10:49:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.09.2012 10:46:17
|
|
|
niikaua kuni nad kasutavad "unikaalset" lahendust, pole väga vahet kas see on telekas või digiboksis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
02.09.2012 11:13:47
|
|
|
Võtsin 42LM660S ligi. Vististi parim kompromiss LG seeriast hinna ja vidinate lisa suhtes! Sisse ehitatud wifi haukab isegi 5Ghz.
Dlna ehk Läppar-Wifi purk-Telekas toimib kenasti ka HD filmide puhul. Seni pole ükski formaat jäänud mängimata. Loodame et nii ka jääb.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
04.09.2012 22:28:13
|
|
|
Tere,
Kas hetkel AK´s pakutav LG 42CS460 on normaalne selle hinna eest?
Läheks nii zuumboxi vaatamiseks, kui ka X360 järgi
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.09.2012 10:18:23
|
|
|
| Kas kellelgi reaalselt on kodus 55pfl5507't, et kuidas on? Oleks oma hinnaklassis telekat või ei. LG'd on mõned sajad rohkem, kas peaks neid hoopis piiluma?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draxel
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2009
|
15.09.2012 22:31:30
|
|
|
| Jagage kogemusi PVR telkudega, salvestama hakkan Starmani kaabel TV-d.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.09.2012 22:35:48
|
|
|
| Enda telekal peaks selline võimalus olema aga pole siiani veel niikaugele jõudnud, ei kujuta ettegi kas ta elioni Digi üldse hakkakski lindistama.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
15.09.2012 22:53:56
|
|
|
draxel, sõltuvalt telekast, on neil sisseehitatud pvr, mis mõnel mudelil maha keeratud, mida saab service menüüst alati sisse keerata
ning mujalt allikast vaatamiseks on autorikaitse peal, peale selle et pc tahab formattida ketast
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
17.09.2012 11:27:20
|
|
|
Sinu lingilt:
| tsitaat: |
| Subtitle - SRT, ASS, SSA, SUB, SMI |
WD Product Sheet seda ka kinnitab. Aga pigem võiks Taneli soovitust järgida.
Sellist küsimust foorumis esitada on ikka eriti lame. AK lehelt tootekood Google'sse ning klikk esimesel lingil annab vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draxel
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2009
|
17.09.2012 14:52:50
|
|
|
Otsin salvastavat telerit.
Kas LG DVR salvestiga mudelite kasutamisega Starmani digi TV-s on kellelgi kogemusi. Oodatud on ka teiste salvestavate telerite (Samsung, Sharp, Grunding) omanike kogemused ehk kuidas käib salvestamise algusaja seadmine, kas salvestab ainult vabakanaleid või kõiki EPG-s olevaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
17.09.2012 18:27:31
|
|
|
Sai PS51E6500 plasma koju soetatud. Ainuke asi mis häirib on väike pinin kui ekraan töötab. Muidu väga ülbe pildiga, värvid super ja paneeli latentsus väga hea. Eelmist Samsungi LCD (6 seeria) polnud võimalik arvuti taga kasutada, muidu oli ka väga hea
Julgen soovitada, prose väga kiire võrreldes eelmise põlvkonna LCD-ga.
Üks väga hea ülevaade HDTV-dest http://asia.cnet.com/led-vs-plasma-vs-lcd-tvs-62213538.htm
Põhimõtteliselt selle järgi sai ka plasma ostetud. Oluline on response time, vaatenurk ja must värv
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.09.2012 11:44:45
|
|
|
Selleks et eesti kanaleid vaadata pole küll mõtet sellist tv-d osta. Oluliselt odavamat võiks vaadata
Oskab keegi öelda, kas uutel samsadel saab allshare play-d kuidagi refreshida? Probleem selles, et kui faili rename teha arvutist siis näitab ikka vana failinime. Peab tv sisse-välja lülitama et uut nime saada Vana C650 nägi kohe uut nime.
Krt tehnika ikka läheb järjest sitemaks :S
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
viimati muutis Noname 18.09.2012 13:13:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|