|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.08.2012 19:14:29
|
|
|
üheslt absoluutselt vahet pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikits
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2008
|
23.08.2012 12:03:21
|
|
|
| On punkbuster ka toimima saadud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2012 19:19:29
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
üheslt absoluutselt vahet pole  |
ja mida sealt loota võis?
Eks olulisemad ole ikka videokiibitootja tüürelid |
oskuslikumat raua kasutust , kas seda ei võinud eeldada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.08.2012 20:43:53
|
|
|
Paljude koolide Dreamspark Premiumis nüüd Win8 kättesaadav
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
23.08.2012 20:45:27
|
|
|
yaah. Kraban ära kohe.
enne, kui otsa saab
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.08.2012 20:46:42
|
|
|
Ma peaks ka selle homme ära siis installima... tuleb vist väike süsteemiuuendus jälle. Samas ei julge veel.
Vidjotöötlused ja seadmed peavad toimima mul. Missioonikriitiline süsteem
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
hepman
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
23.08.2012 22:00:55
|
|
|
Sai siit teemast leitud võtmetega aktiveeritud Windows 8 Pro ning sellele lisaks Media Center, kuid nüüd ei sobi aktiveerimiseks Dreamspark Premium Win8 võti. Ehk on segajaks Media Center aktiveerimine? Viimase uninstall (ei leidnud deaktiveerimist) igatahes sisulist vahet ei andnud ning endiselt võti ei sobi.
Aga peaks siis vähemalt teoorias kolmandaid kanaleid pidi saadud kõige viimase ametliku .iso pealt installitud Pro aktiveeruma Dreamspark Premium võtmega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
23.08.2012 23:03:49
|
|
|
Jee, tänu Dreamsparkile siis kaheks aastaks tasuta WIN8 olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri17
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2006
|
23.08.2012 23:17:45
|
|
|
| Tuletasin ka Dreamsparki parooli meelde ja jätan ööseks tõmbama. Kas selle keyga saab ainult ühes arvutis win 8 aktiveerida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
23.08.2012 23:42:03
|
|
|
| henri17 kirjutas: |
| Tuletasin ka Dreamsparki parooli meelde ja jätan ööseks tõmbama. Kas selle keyga saab ainult ühes arvutis win 8 aktiveerida? |
Kas sina ei loegi EULAt läbi tellimust esitades?
| tsitaat: |
| Installation and Use Rights. You may install and use on your devices no more than two copies of each of the software offerings made available to you through the Student Subscription |
Endal see probleem, et võti Dreamsparki kaudu olemas aga aktiveerida ikka ei saa. Kas selle lekkinud Enterprise RTM versiooniga ongi selline jama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.08.2012 23:48:44
|
|
|
Traf, dreamsparkis ei jagata ju enterprise versiooni?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
23.08.2012 23:50:29
|
|
|
Dreamsparkis on Professional, jah. Lootsin, et downgradeb Pro peale, aga tuleb vist paigaldus uuesti ette võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2012 23:52:12
|
|
|
Traf, Pro lisents ikka nagu kõik sarnased "liikmed"
link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.08.2012 15:24:40
|
|
|
| Ega keegi ei tea kuidas parandada automaatselt taustavalgustust? Win7 all oli käitumine normaalne, 8 all streigib. Täpsemalt siis hämarasse minnes lülitab ekraani automaatselt välja ja käsitsi mõne pügala võrra valgemaks muuta ei anna. Vaja sensor välja lülitada selleks. Samas kui valgust on, siis lubab muuta käsitsi ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
24.08.2012 17:31:10
|
|
|
Keegi võiks proovida ühte sellist väikest asja: Kui kasutada kahte monitori ja ühel panna mingi filmike jooksma ja siis teise, ehk peamise monitori peal mingi mäng täisekraanil avada, et mis siis juhtub? Minul on sellega teatud kala, tahaks teada kuidas teistel see asi käitub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.08.2012 19:27:58
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Keegi võiks proovida ühte sellist väikest asja: Kui kasutada kahte monitori ja ühel panna mingi filmike jooksma ja siis teise, ehk peamise monitori peal mingi mäng täisekraanil avada, et mis siis juhtub? Minul on sellega teatud kala, tahaks teada kuidas teistel see asi käitub  |
Viskab filmiekraani mustaks? Mul sama asi W7 all. Tundus, et ju siis nii peabki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
24.08.2012 20:34:27
|
|
|
ok, oleneb ilmselt millega vaatad, mina vaatan bsplayeriga ja kui panen mingi asja täisekraani peale tööle, ehk siis mingi mängu, siis kõrval ekraanil film läheb umbes 0,5 fps või midagi sellist, ehk siis vaataks nagu pp slideshowd Aga heli jääb korralikuks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.08.2012 21:15:21
|
|
|
On läpakatel akukasutuses vahet w7 ja w8 vahel?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.08.2012 21:16:07
|
|
|
Ma pole vahet märganud veel.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.08.2012 21:23:07
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| On läpakatel akukasutuses vahet w7 ja w8 vahel? |
Jah, on täiesti teatud vahe olemas ning seda on MS ise ka öelnud, et Windows 8 saab parema akulaadmise ja akukoormamise. Enda vanematel läpparitel on see ka täiesti näha olnud varasemate prooviversioonidega, et Windows 8 suudab ka vanemaid, kehvemaid akusid paramini laadida ja hiljem ka kasutada.
Tehniliselt tundub, et enam ei aeta taga suurt ja väga kiiret, agrassiivset kiirlaadmist. Selle asemel natuke aeglasemalt ja vähem agressiivsemalt. Aga ka näiteks Samsung samuti enda laadimisprogrammiga väldib agressiivsust laadimisel ja sellega aku tapmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
24.08.2012 21:38:15
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Keegi võiks proovida ühte sellist väikest asja: Kui kasutada kahte monitori ja ühel panna mingi filmike jooksma ja siis teise, ehk peamise monitori peal mingi mäng täisekraanil avada, et mis siis juhtub? Minul on sellega teatud kala, tahaks teada kuidas teistel see asi käitub  |
Mul küll Win8 see kõige esimene prooviversioon, aga seal pole küll probleeme. Mul monitorideks on 1080p 46" ja 720p 32" telekad. Lemmikharrastus ongi see, et suurema peale mõni 50GB suurune BluRay film täisekraanile mängima ja siis teisel monitoril siis mängin mõnda mängu windowed modes (full screenis ei saa, sest siis lükkab pool teisest ekraanist eemale, ei tea miks, äkki kuna erinevad resod). Viimastest nt Sleeping Dogs ünsa kõrgetel settingutel, ei märganud midagi imelikku. Proovi mängu mängida Windowed Mode's.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.08.2012 21:48:42
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| On läpakatel akukasutuses vahet w7 ja w8 vahel? |
Jah, on täiesti teatud vahe olemas ning seda on MS ise ka öelnud, et Windows 8 saab parema akulaadmise ja akukoormamise. Enda vanematel läpparitel on see ka täiesti näha olnud varasemate prooviversioonidega, et Windows 8 suudab ka vanemaid, kehvemaid akusid paramini laadida ja hiljem ka kasutada.
Tehniliselt tundub, et enam ei aeta taga suurt ja väga kiiret, agrassiivset kiirlaadmist. Selle asemel natuke aeglasemalt ja vähem agressiivsemalt. Aga ka näiteks Samsung samuti enda laadimisprogrammiga väldib agressiivsust laadimisel ja sellega aku tapmist. |
Niipalju, kui mina windows team blogi jälgisin, siis laadimist küll ei muudetud. Muudeti aga seda, kuidas uued win 8 appid käituvad, kuidas neid suspenditakse, et akut ei võtaks jne, pisut ka sisemist motoorikat. Üldiselt võib öelda, et kasutades uusi win8 appe peaks aku iga olema pikem kindlasti, niisama ehk pisut parem.
Teisele 2 monitori teemale: Mäletan, et eelmises Win7 installatsioonis sain ma jokosutada rahulikult ühes ekraanis XMBC-st 1080p filmi ja teisest 1080p mängu. Praegu miskil põhjusel vedas filmi FPSi alla. Ilmselt peaks asi siiski mingis konfis olema aga iseasi, et kus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.08.2012 07:58:00
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
Keegi võiks proovida ühte sellist väikest asja: Kui kasutada kahte monitori ja ühel panna mingi filmike jooksma ja siis teise, ehk peamise monitori peal mingi mäng täisekraanil avada, et mis siis juhtub? Minul on sellega teatud kala, tahaks teada kuidas teistel see asi käitub  |
Mul küll Win8 see kõige esimene prooviversioon, aga seal pole küll probleeme. Mul monitorideks on 1080p 46" ja 720p 32" telekad. Lemmikharrastus ongi see, et suurema peale mõni 50GB suurune BluRay film täisekraanile mängima ja siis teisel monitoril siis mängin mõnda mängu windowed modes (full screenis ei saa, sest siis lükkab pool teisest ekraanist eemale, ei tea miks, äkki kuna erinevad resod). Viimastest nt Sleeping Dogs ünsa kõrgetel settingutel, ei märganud midagi imelikku. Proovi mängu mängida Windowed Mode's. |
Window modis ei ole häda, aga just fullscreenis on see jama. Muidugi mul on tavaliselt olnud film aknas ja mäng täisekraanil, peaks proovima filmi ka täisekraanile panna.
Aga see, et sul mäng lükkab teise monitori eemale on üldjuhul sellest tingitud et sa ei kasuta mängus sama reso mis windowsis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.08.2012 09:49:36
|
|
|
No nii, SB X-FI jaoks driverid olemas koos Console Launcheriga, seega võib üle minna ja Win7 minevikku jätta.
3 kuud on aega proovimiseks enne kui ametlikuks minna
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.08.2012 13:12:54
|
|
|
Keegi win 8 hindasid ka teab? (mitte win 7-lt upgrade)
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
25.08.2012 14:19:58
|
|
|
| Mida tahanteada pidevalt W8 akulaadimisoskusest räägib? Ma olen küll aru saanud, et operatsioonisüsteem ei lae akut, vaid sisemine kontroller ja ei saa mingit vahet olla kas sa oled dosis või linuxis või windowsis, akulaadimine kui selline toimub ikkagi ju ilma igasuguse opsüsteemi vahendamiseta... saan valesti aru?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.08.2012 18:32:05
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Mida tahanteada pidevalt W8 akulaadimisoskusest räägib? Ma olen küll aru saanud, et operatsioonisüsteem ei lae akut, vaid sisemine kontroller ja ei saa mingit vahet olla kas sa oled dosis või linuxis või windowsis, akulaadimine kui selline toimub ikkagi ju ilma igasuguse opsüsteemi vahendamiseta... saan valesti aru? |
Minuteada on su aimdus suht korrektne. Väikese täpsustuse lisaksin. Nimelt on kontrolleritele siiski tarvara poolt ligipääs olemas. nt ma võin delli tarkvaraga lülitada aku laadimise välja suvalisel hetkel. Minuteada on paljudel ka võimalus piirata, et nt kui aku on 90%+, siis ei hakataks seda laadima peale vooluvõrku lülitamist. Biosist on mul aga võimalus määrata kiirlaadimist sisse-välja, seega ma eeldan, et ka see oleks opsüsteemi all teostatav.
Eks muidugi kõik see oleneb tootjast ka.
Mina aga endiselt otsin lahendust win8 segasele ekraani ereduse haldusele Helistaks microsoft supporti aga ilmselt nad ütlesid, et nad kas ei toeta win8t veel või see on mu sülearvuti tootja poolne probleem - a la riistvara pole win8 ühilduv vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.08.2012 11:00:58
|
|
|
Kas kuidagi saab ebaaktiivse akna värvi muuta? :/ See hall käib närvidele, ideaalselt tahaks mõlemat ühte värvi, aga hall ei ole lahendus.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
26.08.2012 11:21:06
|
|
|
| Google arvas selle kohta, et ainult kolmandate osapoolte progedega (N)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.08.2012 13:18:51
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Mida tahanteada pidevalt W8 akulaadimisoskusest räägib? Ma olen küll aru saanud, et operatsioonisüsteem ei lae akut, vaid sisemine kontroller ja ei saa mingit vahet olla kas sa oled dosis või linuxis või windowsis, akulaadimine kui selline toimub ikkagi ju ilma igasuguse opsüsteemi vahendamiseta... saan valesti aru? |
Muide, on olemas terve rida läppareid, mida Windows 7 üleüldse ei suuda laadida. Näiteks FS-i toodete hulgast leiad selliseid üsna palju mudeleid. Mingite Dellide seeriate akusid laetakse samuti valesti ja selle Delli kisa peale on Microsoft ise öelnud, et Windows 7-le parandust peale ei tule ja parandus viiakse sisse alles Windows 8-sse.
Ja kui Samsung võtta, siis Samsung ütleb üsna otse, et tema akusid laetakse Samsungi enda laadimistarkvaraga, mitte Windowsi omaga, kuna selle laadimisskeem ei sobi Samsungi läpparite akude õigeks laadmiseks.
-------------------------------
Leitud link kah, kus pisaraid valatakse, et Win 7 ei oska Delli akusid laadida.
Windows 7 - dell laptop battery not charging
http://www.sevenforums.com/hardware-devices/233747-dell-laptop-battery-not-charging.html
PS: See Win 7-e akulaadimisjamad on juba mitu aastat vana probleem, huvitav, et sellest midagi kuuldud siiani pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
26.08.2012 14:53:33
|
|
|
Mis asi see täpsemalt on või mida see juurde annab?
Uudiste appis mul ainult venekeelsed allikad, kuigi seadetes Eesti - eesti keel valitud. Sooviks ikka emakeeles uudiseid lugeda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.08.2012 16:32:14
|
|
|
Selliselt on keelepakette installitud alates Vistast. Win8 pidi seda küll mugavamaks muutma, et kõik saa ühe UI kaudu ära teha ja keelepakett võetakse WU-st taustal. Ilmselt teatud olukordades ikka feilib ja tuleb vana meetodit kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.08.2012 17:21:13
|
|
|
Spoiler 
Kellelgi Flash Playeri 11.3 -> 11.4 uuendamine ka õnnestunud?
edit:
OK, nii siis:
| tsitaat: |
In Windows 8, the Flash Player Active X control will be updated updated by the Windows update service. Since Windows 8 has not yet been released for general availability, the update channel is not active. Once this goes live, you'll start getting updates to Flash Player. As such, there are no updates to the Flash Player at this time and no workaround for installing a later version.
Thanks,
Chris |
http://forums.adobe.com/thread/1054046
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
26.08.2012 17:34:15
|
|
|
| ot: |
| Selliselt on keelepakette installitud alates Vistast |
Ma kasutasin küll elus esimest korda käsku run: LPKSetup.exe , võib-olla tõesti sai sama moodi ka Vista ja W7 puhul, tavaliselt piisas varem siiski keelepaketi allatirimisest uuenduste kaudu ja vaheta töölaua keel, nüüd aga see vahetamise toiming ka paras Raketiteadus, paljudel siin on õnnestunud Eesti keel töölaua keeleks muuta, arvatavasti olin esimene siin foorumis.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri17
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2006
|
27.08.2012 10:38:15
|
|
|
| Tundub, et kui on sisselülitatud google two step authentication siis kaasasolev meili klient ei oska sisselogida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
27.08.2012 14:40:57
|
|
|
Nii sai ka nädalvahetusel W8Pro peale visatud puhtalt seetõttu, et tööjuurest antakse MSDN subscription millega saab 5-10 litsentsi igale versioonile tasuta.
Anyway, draivereid pole pidanud eraldi kusagil installima ning performance on kõigel üles.
Ainuke asi mis natuke pinda on käima hakanud, on suuremad fondid (ka näiteks title baril) mis vähendavad ekraanil olevat kasulikku pinda.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
27.08.2012 15:28:44
|
|
|
Teksti suurusi saad muuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
27.08.2012 18:41:28
|
|
|
läbipaistvust ega "kumerusi" ei saagi kuidagi tagasi? Ülimalt kole on kogu see teema seal.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
27.08.2012 18:46:41
|
|
|
| Mood nõuab ohvreid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
27.08.2012 20:20:56
|
|
|
Endale kandiline läheb just rohkem, aga see maitse asi Classic shelliga saab muidugi natuke midagi muuta, aga korraks proovisin ja nurki kumeraks ei saanud, aga nendele, kes soovivad metro vahele jätta ja start nupu tekitada ja need aktiivsed nurgad ära tappa, siis need saavad sealt abi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.08.2012 20:58:44
|
|
|
läbipaistvuse all mõtled mida? aerot? täitsa olemas ju.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.08.2012 20:59:15
|
|
|
The_Boss, akna raame tahaks läbipaistvaks saada. Mina ei ole veel leidnud.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.08.2012 21:05:13
|
|
|
Et siis aerot tahad ikka? Vali siis aero theme. Milles probleem?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.08.2012 21:13:30
|
|
|
The_Boss, no ei leia sellist teemat kuskilt.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
27.08.2012 21:14:27
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Et siis aerot tahad ikka? Vali siis aero theme. Milles probleem? |
räägid mingist preview versioonist?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
27.08.2012 21:16:57
|
|
|
Release preview ta mul on.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|