Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 16:10:11 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/show/6181/nvidia-quietly-releases-oem-geforce-gtx-660
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 23:24:21 vasta tsitaadiga

chimeira1 kirjutas:
Müstilised temperatuurid teil, minu tehase poolt ülekellatud gtx 670 on idles 33 kraadi ja furmarkiga lastes sain miski 65 kraadi max, ventikas oli ka mõistlikult vaikne. Sellist juttu ei maksa ka ajada, et tehase poolt ülekellatud kaardid on viimse piirini välja pigistatud- ei ole nad midagi, saab kella mõnuga juurde panna ja temperatuurid jäävad mõistlikkuse piiridesse.


... minupoolt nimetatud tempid on VRM ala omad ja kaardi välis pinnalt mõõdetud. Soft näitab jah tava testis mingi 60-65c max. Aga kui korralikult kütta ei ole ka kunst üle selle saada kuid kogemuse järgi enamasti üle 80c neid "über" cooleriga vga'sid ei aja. Ennem löövad nad vendid täis pööretel tööle ja kaart jahtub kiiresti maha.

Lase furmark'i ja vaata ise mis kaardi välispinnal erinevaid kohad teevad. Käega ei tasu eriti katsuda neid GTX 670/680 kaarte täis koormuse ajal icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 23.08.2012 17:59:23 vasta tsitaadiga

seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 18:07:00 vasta tsitaadiga

andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683



Ma kommenteerin siis.

See on Gainward GeForce GTX660Ti. Toote kood on 426018336-2722 ja maksab 303.00€.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 23.08.2012 18:19:27 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683



Ma kommenteerin siis.

See on Gainward GeForce GTX660Ti. Toote kood on 426018336-2722 ja maksab 303.00€.

Vaimukas...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 18:22:23 vasta tsitaadiga

andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683


Mina küll 303€ ei maksaks selle kaardi eest. Vaata parem HD 7950, mille hind on pixmanias juba alla 300€ ja korralike custom jahutustega kaardid. Lähiajal peaks ka Eesti poodides hinnad langema. Või siis teine asi, et paned 70€ juurde GTX 660 hinnale ja ostad korraliku jahutusega GTX 670ne:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/222054/


viimati muutis LauriTed 23.08.2012 18:26:48, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 18:22:52 vasta tsitaadiga

andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683
Ma ootaks 4Gb mudeli ära. 2Gb on lahja.
_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 18:24:40 vasta tsitaadiga

andru201 kirjutas:
Vaimukas...


Mida sa siis ootasid, sellisest küsimusest? icon_rolleyes.gif
Kaart on turul olnud a´la 3 päeva. Siin foorumis on ainult 1-2 inimest kellel 660gtx ti on. Teemast ja googeldades võid lugeda, kui hea või halb see kaart on. Pildilt näed, et tegemist on reference kaardiga. Mida sa täpsemalt veel teada tahaksid? Gainwardi embleem on kaardil. Muidu GTX 660ti nagu ikka.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 18:28:28 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683
Ma ootaks 4Gb mudeli ära. 2Gb on lahja.


Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 18:40:53 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
andru201 kirjutas:
seda kaarti oskab keegi kommenteerida?
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/gtx660/Gainward-GeForce-GTX660Ti-2048-MB-DDR5-PCIe-30-DP-BL2-163683


Mina küll 303€ ei maksaks selle kaardi eest. Vaata parem HD 7950, mille hind on pixmanias juba alla 300€ ja korralike custom jahutustega kaardid. Lähiajal peaks ka Eesti poodides hinnad langema. Või siis teine asi, et paned 70€ juurde GTX 660 hinnale ja ostad korraliku jahutusega GTX 670ne:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/222054/


Ma olen sinuga 100% nõus, et 660TI ei ole rohkem kui 250.- väärt. 7950 liikus hiljuti 275.- eest ja euroopas hinnad juba ~265.- ning peagi saab ka siit norm hindadega osta. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 18:57:59 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega.
GT 630 on juba 4Gb, miks siis kiirem kaart GTX 660, peaks mälu puuduse all kannatama?

Esimene 2Gb videokaart tuli välja 2008 aasta keskel. Varsti on 2013.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.


viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:03:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 19:03:36 vasta tsitaadiga

Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.

doh.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 19:03:51 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
LauriTed kirjutas:
Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega.
GT 630 on juba 4Gb, miks siis kiirem kaart GTX 660, peaks mälu puuduse all kannatama?


Tegelikult oleks sinu mõtteteri päris põnev lugeda, aga nad võiskid olla koos ühtses teemas. Ole hea tee näiteks Vaba Mirkofoni alla teema a la "Mucorp3 kanal" ja jätkame juba seal thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 19:05:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.

doh.gif
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.

Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu.
-----------

GTX 670 on 4x kiirem kui GT 630.
Hinnavahe on veel suurem.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.


viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:10:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 19:09:42 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.

doh.gif
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.

Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu.



Anna andeks, et ma ebaviisakas olen, aga kas sa oled juhm või lihtsalt mängid juhmi?
Pean sulle linke otsima hakkama või saad ise hakkama?
Suurem ei võrdu parem. 2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2012 19:09:55 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.

doh.gif
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.

Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu.
võttis seepärast, et talle anti
reaalselt vaja tal seda ei olnud - jooksis ka 1GB mäluga kenasti max detailiga fps piirajas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 19:13:18 vasta tsitaadiga

Mucrop3, aja oma juttu edasi kuskil aga palun ära soovita teistele asju. Pärast keegi ostab sinu jutu peale mõnusa 4gb GT 640 vms ja eks siis ole näha kas tema on sama rahul kui sina või tuleb sulle ukse taha kaikaga.

viimati muutis LauriTed 23.08.2012 19:16:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 19:14:19 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.
--------------------------

EDIT

GTX 670 4Gb versiooni AK ei paistnud. HV valikus ka mitte, icon_rolleyes.gif kuskil siiski hiljuti nägin.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.


viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:32:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.08.2012 19:30:16 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.
enne sellest 2GB'st puudu ei jää, kui 4k monitorid mainstream ei ole icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 19:32:04 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.


Söö vähem seeni mees, 1920x1080(1200) resol on 2GB mälu täiesti piisav , üle selle on juba mitu monitori seal alles hakkab see 4gb rolli mingil määral mängima aga mitte oluliselt.

Ei saa aru mis kuradi kupli all mõni inimene elab, et jutust nagu aru ei saa, see 3 seal nimes ilmselgelt tähistab vanust.

_________________
Sven Suigussaar Photography


viimati muutis Drizzle 23.08.2012 19:34:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 19:35:40 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.


Jällegi vale arusaam.

Mäng võtab täpselt nii palju mälu kui palju kaart võimaldab ja mis settinguid mängus kasutatakse.
Ei ole võimalik väita, et tuleviku mängud võtavad rohkem mälu ja seetõttu on vaja hetkel suurema mahuga kaart osta.
GK104 GPU ei ole üleüldse nii võimas, et võimaldaks tuleviku mänge suure resolutsiooni ja high/ultra settingutel mängida ja seega kaob üle 2GB mälu vajalikkus täiesti ära.

Saad aru?

Näiteks.
BF3 võtab ultra settingutel 1800MB mälu kasutada.
BF4 tulevikus võtab 1800MB medium settingutel.
Kuna GK104 ei ole piisavalt võimas, et BF4 ultra peal mängida, siis ei ole vajadust ka 4GB mahu järele.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 19:47:02 vasta tsitaadiga

Selline näide, et Crysis 1 võttis benchmarkis 700 - 800 Mb mälu.
Videokaart oli 512 Mb, ja tihti jäätus pilt ekraanil kuigi arvutis 8Gb ddr2 800Mhz.

Aga praegu on muu sama arvutis, väljaarvatud, et videomälu on rohkem kui mäng kasutab.
Mina arvan, et see ongi põhjus miks 4Gb GT 630 jooksutab Crysis 2'te ilma jäätumatta ja annab Silky Smooth elamuse.

Mul dualcore CPU ja mälu läbilaske võime on vaid 1,65 - 5 Gb /s olenevalt taskist.
Ja see jääb GPU'le jalgu kui GT 630 jookseb mind blowing 28.8 GB/sec.
Kui nüüd CPU on 100% ja GPU küsib lisa, siis on p**s, jõnksud tulevad sisse, ja hüvasti Silky Smooth elamus.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 19:52:04 vasta tsitaadiga


_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.08.2012 19:56:21 vasta tsitaadiga

Mucrop3, pane omale call of duty 4 peale, see jookseb sul keskmistel sätetel smoothilt, lõpeta see joru ära palun ja cpu ja gpu arhitektuur on niivõrd erinev, et neid väga võrrelda ei saa nagu sina seda teed, kindlasti kasutaja Ho ho seletaks paremini ära miks see nii on, ilmselt ei saa gpu x86 hakkama isegi mitte natukene.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta


viimati muutis Taavi© 23.08.2012 19:57:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 19:57:11 vasta tsitaadiga

Ok, ma loobun. On selge, et mõnele lihtsalt ei jõua kohale...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 23.08.2012 20:15:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ok, ma loobun. On selge, et mõnele lihtsalt ei jõua kohale...
Tõsiasi on see, et eelmise videoga, pilt jäätus kui CPU kasutus oli kõrge ja laaditi uut areat.

Kui minu järeldus on vale, siis põhjendage ära miks pilt jäätus ja HDD led põles?
Aa ja, heli hakkas ka siis jõnksima. Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks.

Taavi© kirjutas:
Mucrop3, pane omale call of duty 4 peale, see jookseb sul keskmistel sätetel smoothilt, lõpeta see joru ära palun ja cpu ja gpu arhitektuur on niivõrd erinev, et neid väga võrrelda ei saa nagu sina seda teed, kindlasti kasutaja Ho ho seletaks paremini ära miks see nii on, ilmselt ei saa gpu x86 hakkama isegi mitte natukene.
COD 'st olen ma unistanud sellest ajast peale kui sarjas "The Office" seda mängiti.
_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.


viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 20:18:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 20:20:08 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks.


Mina arvan, et sulle kuluks hoopis kerge erijärk ära... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.08.2012 20:26:05 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mucrop3 kirjutas:
Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks.


Mina arvan, et sulle kuluks hoopis kerge erijärk ära... icon_rolleyes.gif


Peaks jah tahanteada jms vennaskonnaga liituma thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 20:35:57 vasta tsitaadiga

Ela ise ja lase ka teistel elada thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:24:15 vasta tsitaadiga

on uusimaid uudiseid kah GK110 kohta? GTX685 kohta?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:30:47 vasta tsitaadiga

Ennem tuleb GT700 kui GTX685. Vähemalt ärilisest seisukohast oleks loogiline.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.08.2012 23:44:31 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.


3-4 aasta pärast on sul tited taga ja naine ähvardab igavese tsölibaadiga kui kavatsed 6-8GB mäluga kaardi osta. Ja siis enam ei piisa põhjendusest, et 3-4a pärast võtavad mängud 10GB mälu. Selle viimase ütlemisega oleks üldse ettevaatlik... munad võetakse maha. Ja kui arvad, et naine teada ei saa kui kavatsed salaja osta, siis võid ilmselt üks hommik avastada, et kerade asemel on 10GB RAM`i rippumas... mõlemal pool. Ja looda sa, et naine sul neid mälusid kasutada laseb, sinna on juba eel-laetud task`id - vii prügi välja, pese pesu ja nõusid jne. Ainus mida teha saad on kiipe omavahel kokku lüüa ja klõbistada... seda kah salaja pimedas kapis kui naist kodus pole.

Eepose lõpp. Troll sai toidetud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 09:33:25 vasta tsitaadiga

CoiL vaheta naine välja sarnase vastu http://www.youtube.com/watch?v=DWGQ5YyO8Pg

GT 630 puhul ei olnud erilist hinnavahet 2G ja 4Gb mudeli vahel.
Olen suht kindel, et küll see 4Gb GTX 660 ka varsti letti tuleb.

GT 630 max graafikaga GTA SA
FPS Avg: 59.571 - Min: 34 - Max: 119

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.08.2012 09:33:59 vasta tsitaadiga

Mulle on nüüd trolli elu selge... kui tüüp vaatab selliseid videoid, siis võib järeldada, et naist pole ja sellest võib ka tuletada selle, miks RAM`i niipalju vaja.
Naist ei saa, siis RAM`ile võib ikka lootma jääda. RAM'o'fiil icon_lol.gif

PS, ma peaks ikka puruloll olema kui enda naise sellise vastu vahetaksin.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 25.08.2012 09:39:45 vasta tsitaadiga

Mucrop3

Su GT630 pole miski kepleri kaart koli fermisse või tee oma teema kus edasi trollida,riistvarast ei tea sa ööd ega mütsigi ega ka seda mis tähendab sujuv gameplay kopp.gif

Lepi sellega et su graafika kaart on nõrk mis nõrk icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 09:41:08 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
PS, ma peaks ikka puruloll olema kui enda naise sellise vastu vahetaksin.

Ootame naisest pilte, et võrdlusmoment tekiks. Hetkel meenutab jutt samuti seda rami asja.
Eks see suurem kogus rammi, uhkem auto, kenam maja jne aitavad ikka teatud puudusi tasakaalustada icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.08.2012 09:50:53 vasta tsitaadiga

ot:
Winterwind, naiste kohalt võib ilmselt öelda, et ilu on vaataja silmades. Tundub ,et enamus vahivad siin naise puhul ainult välimust. Minu jaoks on minu naine ilusam ja kõvasti targem. Ei huvita naised, kes mängivad arvutimänge ja postitavad juutuubi mõttetuid videoid. Ja paneks temast pildi ka aga ta ei ole kahjuks sellega nõus ja austan tema soovi.

PS, eelmised postid olid mõeldud rohkem sarkastilise huumorina.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 10:13:02 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
riistvarast ei tea sa ööd ega mütsigi ega ka seda mis tähendab sujuv gameplay


Siin jooksis kõrgema fps 'iga kui fraps suudab max 50Mb/s kõvakettale salvestada ~ 22fps on lagi @ 1680x1050 full RGB
http://www.youtube.com/watch?v=5oeXpD0Z4Ks&hd=1&t=8m20s

Ja see lillede koht on ka väga sujuv
http://www.youtube.com/watch?v=5oeXpD0Z4Ks&hd=1&t=13m40s

Miks mul on vaja 60fps kui kõvakettas ei salvesta nii kiiresti?
Irooniliselt max fps Crysis 2'es ongi 20 ja haruharva 27.

GT 630 on peaaegu optimaalse kiirusega frapsimiseks, ainult õigepisut nõrgem.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:20:51 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:

Miks mul on vaja 60fps kui kõvakettas ei salvesta nii kiiresti?
Irooniliselt max fps Crysis 2'es ongi 20 ja haruharva 27.

GT 630 on peaaegu optimaalse kiirusega frapsimiseks, ainult õigepisut nõrgem.

oot mängid enda jaoks või teiste jaoks? mängid korra läbi, salvestad FRAPSiga ja siis paar nädalat vaatad sedasama videot. rõõmu jätkub kauemaks.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 10:22:06 vasta tsitaadiga

äkki lõpetaks nende videote postitamise me saame aru et läägib sujuvalt
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 10:23:14 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
oot mängid enda jaoks või teiste jaoks? mängid korra läbi, salvestad FRAPSiga ja siis paar nädalat vaatad sedasama videot. rõõmu jätkub kauemaks.
beer_yum.gif Jagamise rõõm on ikka üle prahi thumbs_up.gif
_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.08.2012 10:45:06 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=5oeXpD0Z4Ks&hd=1&t=8m20s


Rõve lääg. thumbs_down.gif
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem. thumbs_up.gif
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost. boxing_smiley.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 12:58:57 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem. thumbs_up.gif
Tänan, aga ma just ostsin GT 630 millel on 4Gb mälu ja DX11 tugi.
Evil kirjutas:
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost. boxing_smiley.gif
Keegi pildi kvaliteeti on võrrelnud, kas DX11 efektid on Ati või nVidia peal paremad?

uk amazonis maksavad
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99

4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118

Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.08.2012 13:47:11 vasta tsitaadiga

Mucrop3, doh.gif doh.gif doh.gif

kopp.gif

lootusetu

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 14:00:58 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
....trolltroll...
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99

4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118

Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast.

Nüüd sa räägid iseendale vastu:
Mucrop3 kirjutas:


Siin jooksis kõrgema fps 'iga kui fraps suudab max 50Mb/s kõvakettale salvestada ~ 22fps on lagi @ 1680x1050 full RGB
......

Miks mul on vaja 60fps kui kõvakettas ei salvesta nii kiiresti?
Irooniliselt max fps Crysis 2'es ongi 20 ja haruharva 27.

GT 630 on peaaegu optimaalse kiirusega frapsimiseks, ainult õigepisut nõrgem.

Kus on see loogika, et sa oled oma 630 otsas vales teemas puruõnnelik ja räägid kuidas see on parem kui jalgpall ja kõik muud asjad k.a. ja siis paar posti hiljem hakkad rääkima juba, et võtaks 670. Kui sa võtaks 670, siis sul hetkel ei ole optimaalne lahendus.
Õige oleks olnud ikka edasi rääkida, et 630 on piisavalt väikese vahega perfoormansis ja piisavalt suure vahega hinnas ja et tegelikult peaksid kõik omale 630-d arvutisse ostma. Ja kes eriti geimerid on peaksid neid veel SLI-sse laduma omale.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 14:46:24 vasta tsitaadiga

GTX 670 võtaks ikka palju kiirema CUDA pärast Octane renderdaja tarbeks. http://render.otoy.com/videos.html
_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 25.08.2012 15:05:50 vasta tsitaadiga

Mine mõtle omaette icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 25.08.2012 19:49:01 vasta tsitaadiga

ot:
Mõtlesin ka, et kiikaks üle pika aja HV foorumisse, mida tarka siin mehed räägivad... Aga ma vaatan, et Unzip on siin vahepeal seemneid külvamas käinud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 20:25:26 vasta tsitaadiga

Mucrop3 kirjutas:
Evil kirjutas:
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem. thumbs_up.gif
Tänan, aga ma just ostsin GT 630 millel on 4Gb mälu ja DX11 tugi.
Evil kirjutas:
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost. boxing_smiley.gif
Keegi pildi kvaliteeti on võrrelnud, kas DX11 efektid on Ati või nVidia peal paremad?

uk amazonis maksavad
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99

4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118

Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast.


ja see 75£ mis sa selle lisa 2GB eest GTX 670 puhul maksad , EI aita sind karvavõrdki 1680x1050 reso juures icon_lol.gif

8800GT mis on mingi 4-5 põlvkonda vana on ka kiirem kui su 4gigabiiidine 630gt "saastarakett" ja neid saab siit foorumist 30eurtsiga.

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.08.2012 22:58:59 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:
8800GT mis on mingi 4-5 põlvkonda vana on ka kiirem kui su 4gigabiiidine 630gt "saastarakett" ja neid saab siit foorumist 30eurtsiga.
Lükkan ümber selle väite.

http://www.youtube.com/watch?v=ZBJmS5LNjWw&hd=1

DX11 puudus annab ikka tunda koledas graafikas. Ei ole visuaalselt kena ega kedagi.
Mul jookseb sujuvamalt ka.

_________________
My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.