|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.08.2012 23:24:21
|
|
|
| chimeira1 kirjutas: |
| Müstilised temperatuurid teil, minu tehase poolt ülekellatud gtx 670 on idles 33 kraadi ja furmarkiga lastes sain miski 65 kraadi max, ventikas oli ka mõistlikult vaikne. Sellist juttu ei maksa ka ajada, et tehase poolt ülekellatud kaardid on viimse piirini välja pigistatud- ei ole nad midagi, saab kella mõnuga juurde panna ja temperatuurid jäävad mõistlikkuse piiridesse. |
... minupoolt nimetatud tempid on VRM ala omad ja kaardi välis pinnalt mõõdetud. Soft näitab jah tava testis mingi 60-65c max. Aga kui korralikult kütta ei ole ka kunst üle selle saada kuid kogemuse järgi enamasti üle 80c neid "über" cooleriga vga'sid ei aja. Ennem löövad nad vendid täis pööretel tööle ja kaart jahtub kiiresti maha.
Lase furmark'i ja vaata ise mis kaardi välispinnal erinevaid kohad teevad. Käega ei tasu eriti katsuda neid GTX 670/680 kaarte täis koormuse ajal
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.08.2012 18:07:00
|
|
|
Ma kommenteerin siis.
See on Gainward GeForce GTX660Ti. Toote kood on 426018336-2722 ja maksab 303.00€.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
23.08.2012 18:19:27
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ma kommenteerin siis.
See on Gainward GeForce GTX660Ti. Toote kood on 426018336-2722 ja maksab 303.00€. |
Vaimukas...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
23.08.2012 18:22:23
|
|
|
Mina küll 303€ ei maksaks selle kaardi eest. Vaata parem HD 7950, mille hind on pixmanias juba alla 300€ ja korralike custom jahutustega kaardid. Lähiajal peaks ka Eesti poodides hinnad langema. Või siis teine asi, et paned 70€ juurde GTX 660 hinnale ja ostad korraliku jahutusega GTX 670ne:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/222054/
viimati muutis LauriTed 23.08.2012 18:26:48, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 18:22:52
|
|
|
Ma ootaks 4Gb mudeli ära. 2Gb on lahja.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.08.2012 18:24:40
|
|
|
| andru201 kirjutas: |
| Vaimukas... |
Mida sa siis ootasid, sellisest küsimusest?
Kaart on turul olnud a´la 3 päeva. Siin foorumis on ainult 1-2 inimest kellel 660gtx ti on. Teemast ja googeldades võid lugeda, kui hea või halb see kaart on. Pildilt näed, et tegemist on reference kaardiga. Mida sa täpsemalt veel teada tahaksid? Gainwardi embleem on kaardil. Muidu GTX 660ti nagu ikka.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
23.08.2012 18:28:28
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
|
Ma ootaks 4Gb mudeli ära. 2Gb on lahja. |
Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
23.08.2012 18:40:53
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Mina küll 303€ ei maksaks selle kaardi eest. Vaata parem HD 7950, mille hind on pixmanias juba alla 300€ ja korralike custom jahutustega kaardid. Lähiajal peaks ka Eesti poodides hinnad langema. Või siis teine asi, et paned 70€ juurde GTX 660 hinnale ja ostad korraliku jahutusega GTX 670ne:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/222054/ |
Ma olen sinuga 100% nõus, et 660TI ei ole rohkem kui 250.- väärt. 7950 liikus hiljuti 275.- eest ja euroopas hinnad juba ~265.- ning peagi saab ka siit norm hindadega osta.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 18:57:59
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
| Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega. |
GT 630 on juba 4Gb, miks siis kiirem kaart GTX 660, peaks mälu puuduse all kannatama?
Esimene 2Gb videokaart tuli välja 2008 aasta keskel. Varsti on 2013.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:03:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.08.2012 19:03:36
|
|
|
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
23.08.2012 19:03:51
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| LauriTed kirjutas: |
| Kui see nüüd nali pole siis on tegemist väga lolli soovitusega. |
GT 630 on juba 4Gb, miks siis kiirem kaart GTX 660, peaks mälu puuduse all kannatama? |
Tegelikult oleks sinu mõtteteri päris põnev lugeda, aga nad võiskid olla koos ühtses teemas. Ole hea tee näiteks Vaba Mirkofoni alla teema a la "Mucorp3 kanal" ja jätkame juba seal
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 19:05:13
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.
 |
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.
Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu.
-----------
GTX 670 on 4x kiirem kui GT 630.
Hinnavahe on veel suurem.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:10:00, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.08.2012 19:09:42
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.
 |
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.
Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu. |
Anna andeks, et ma ebaviisakas olen, aga kas sa oled juhm või lihtsalt mängid juhmi?
Pean sulle linke otsima hakkama või saad ise hakkama?
Suurem ei võrdu parem. 2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.08.2012 19:09:55
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Tule jumal appi. Lugege ülevaateid "tarkpead". Mälukasutus Kepleril on niivõrd väike ja efektiivne, et 4GB kaardid ei oma absoluutselt mitte mingisugust eelist!
Mucrop3, sinu GT630 on Fermi ja pole üldse mängimiseks mõeldud. Seda ei anna võrrelda GTX 670ga.
 |
GTX 670 'st on juba praegu 4Gb versioon väljas. Sellega pole probleemi.
GTX 660 on nii uus, et parseldatakse veel mingeid 2Gb mudeleid.
Crysis 2 tuli 2011 algul PC'le, ja see võtab juba 1700Mb videomälu. |
võttis seepärast, et talle anti
reaalselt vaja tal seda ei olnud - jooksis ka 1GB mäluga kenasti max detailiga fps piirajas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
23.08.2012 19:13:18
|
|
|
Mucrop3, aja oma juttu edasi kuskil aga palun ära soovita teistele asju. Pärast keegi ostab sinu jutu peale mõnusa 4gb GT 640 vms ja eks siis ole näha kas tema on sama rahul kui sina või tuleb sulle ukse taha kaikaga.
viimati muutis LauriTed 23.08.2012 19:16:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 19:14:19
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun. |
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.
--------------------------
EDIT
GTX 670 4Gb versiooni AK ei paistnud. HV valikus ka mitte, kuskil siiski hiljuti nägin.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 19:32:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.08.2012 19:30:16
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun. |
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama. |
enne sellest 2GB'st puudu ei jää, kui 4k monitorid mainstream ei ole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
23.08.2012 19:32:04
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun. |
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama. |
Söö vähem seeni mees, 1920x1080(1200) resol on 2GB mälu täiesti piisav , üle selle on juba mitu monitori seal alles hakkab see 4gb rolli mingil määral mängima aga mitte oluliselt.
Ei saa aru mis kuradi kupli all mõni inimene elab, et jutust nagu aru ei saa, see 3 seal nimes ilmselgelt tähistab vanust.
_________________ Sven Suigussaar Photography
viimati muutis Drizzle 23.08.2012 19:34:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
23.08.2012 19:35:40
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
2GB on GK104 jaoks täielikult piisav.
Mine nüüd googelda natuke enne, kui uuesti postitad.
Palun. |
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama. |
Jällegi vale arusaam.
Mäng võtab täpselt nii palju mälu kui palju kaart võimaldab ja mis settinguid mängus kasutatakse.
Ei ole võimalik väita, et tuleviku mängud võtavad rohkem mälu ja seetõttu on vaja hetkel suurema mahuga kaart osta.
GK104 GPU ei ole üleüldse nii võimas, et võimaldaks tuleviku mänge suure resolutsiooni ja high/ultra settingutel mängida ja seega kaob üle 2GB mälu vajalikkus täiesti ära.
Saad aru?
Näiteks.
BF3 võtab ultra settingutel 1800MB mälu kasutada.
BF4 tulevikus võtab 1800MB medium settingutel.
Kuna GK104 ei ole piisavalt võimas, et BF4 ultra peal mängida, siis ei ole vajadust ka 4GB mahu järele.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 19:47:02
|
|
|
Selline näide, et Crysis 1 võttis benchmarkis 700 - 800 Mb mälu.
Videokaart oli 512 Mb, ja tihti jäätus pilt ekraanil kuigi arvutis 8Gb ddr2 800Mhz.
Aga praegu on muu sama arvutis, väljaarvatud, et videomälu on rohkem kui mäng kasutab.
Mina arvan, et see ongi põhjus miks 4Gb GT 630 jooksutab Crysis 2'te ilma jäätumatta ja annab Silky Smooth elamuse.
Mul dualcore CPU ja mälu läbilaske võime on vaid 1,65 - 5 Gb /s olenevalt taskist.
Ja see jääb GPU'le jalgu kui GT 630 jookseb mind blowing 28.8 GB/sec.
Kui nüüd CPU on 100% ja GPU küsib lisa, siis on p**s, jõnksud tulevad sisse, ja hüvasti Silky Smooth elamus.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
23.08.2012 19:52:04
|
|
|
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.08.2012 19:56:21
|
|
|
Mucrop3, pane omale call of duty 4 peale, see jookseb sul keskmistel sätetel smoothilt, lõpeta see joru ära palun ja cpu ja gpu arhitektuur on niivõrd erinev, et neid väga võrrelda ei saa nagu sina seda teed, kindlasti kasutaja Ho ho seletaks paremini ära miks see nii on, ilmselt ei saa gpu x86 hakkama isegi mitte natukene.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
viimati muutis Taavi© 23.08.2012 19:57:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
23.08.2012 20:15:13
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ok, ma loobun. On selge, et mõnele lihtsalt ei jõua kohale... |
Tõsiasi on see, et eelmise videoga, pilt jäätus kui CPU kasutus oli kõrge ja laaditi uut areat.
Kui minu järeldus on vale, siis põhjendage ära miks pilt jäätus ja HDD led põles?
Aa ja, heli hakkas ka siis jõnksima. Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks.
| Taavi© kirjutas: |
| Mucrop3, pane omale call of duty 4 peale, see jookseb sul keskmistel sätetel smoothilt, lõpeta see joru ära palun ja cpu ja gpu arhitektuur on niivõrd erinev, et neid väga võrrelda ei saa nagu sina seda teed, kindlasti kasutaja Ho ho seletaks paremini ära miks see nii on, ilmselt ei saa gpu x86 hakkama isegi mitte natukene. |
COD 'st olen ma unistanud sellest ajast peale kui sarjas "The Office" seda mängiti.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB.
viimati muutis Mucrop3 23.08.2012 20:18:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.08.2012 20:20:08
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks. |
Mina arvan, et sulle kuluks hoopis kerge erijärk ära...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.08.2012 20:26:05
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Mucrop3 kirjutas: |
| Mina arvan, et CPU pidi liiga palju tööd tegema GPU heaks. |
Mina arvan, et sulle kuluks hoopis kerge erijärk ära...  |
Peaks jah tahanteada jms vennaskonnaga liituma
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.08.2012 20:35:57
|
|
|
Ela ise ja lase ka teistel elada
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
24.08.2012 22:24:15
|
|
|
| on uusimaid uudiseid kah GK110 kohta? GTX685 kohta?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
24.08.2012 22:30:47
|
|
|
| Ennem tuleb GT700 kui GTX685. Vähemalt ärilisest seisukohast oleks loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.08.2012 23:44:31
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
2Gb on minevik. 300-400 € videot ei osta ju vaid üheks aastaks. Palju mängud 3-4 aasta pärast mälu võtavad?
2Gb limiit on juba praegu lähedal kuigi hetkel veel mängud saavad sellega hakkama.
|
3-4 aasta pärast on sul tited taga ja naine ähvardab igavese tsölibaadiga kui kavatsed 6-8GB mäluga kaardi osta. Ja siis enam ei piisa põhjendusest, et 3-4a pärast võtavad mängud 10GB mälu. Selle viimase ütlemisega oleks üldse ettevaatlik... munad võetakse maha. Ja kui arvad, et naine teada ei saa kui kavatsed salaja osta, siis võid ilmselt üks hommik avastada, et kerade asemel on 10GB RAM`i rippumas... mõlemal pool. Ja looda sa, et naine sul neid mälusid kasutada laseb, sinna on juba eel-laetud task`id - vii prügi välja, pese pesu ja nõusid jne. Ainus mida teha saad on kiipe omavahel kokku lüüa ja klõbistada... seda kah salaja pimedas kapis kui naist kodus pole.
Eepose lõpp. Troll sai toidetud.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 09:33:25
|
|
|
CoiL vaheta naine välja sarnase vastu http://www.youtube.com/watch?v=DWGQ5YyO8Pg
GT 630 puhul ei olnud erilist hinnavahet 2G ja 4Gb mudeli vahel.
Olen suht kindel, et küll see 4Gb GTX 660 ka varsti letti tuleb.
GT 630 max graafikaga GTA SA
FPS Avg: 59.571 - Min: 34 - Max: 119
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.08.2012 09:33:59
|
|
|
Mulle on nüüd trolli elu selge... kui tüüp vaatab selliseid videoid, siis võib järeldada, et naist pole ja sellest võib ka tuletada selle, miks RAM`i niipalju vaja.
Naist ei saa, siis RAM`ile võib ikka lootma jääda. RAM'o'fiil
PS, ma peaks ikka puruloll olema kui enda naise sellise vastu vahetaksin.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
25.08.2012 09:39:45
|
|
|
Mucrop3
Su GT630 pole miski kepleri kaart koli fermisse või tee oma teema kus edasi trollida,riistvarast ei tea sa ööd ega mütsigi ega ka seda mis tähendab sujuv gameplay
Lepi sellega et su graafika kaart on nõrk mis nõrk
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.08.2012 09:41:08
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| PS, ma peaks ikka puruloll olema kui enda naise sellise vastu vahetaksin. |
Ootame naisest pilte, et võrdlusmoment tekiks. Hetkel meenutab jutt samuti seda rami asja.
Eks see suurem kogus rammi, uhkem auto, kenam maja jne aitavad ikka teatud puudusi tasakaalustada
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.08.2012 09:50:53
|
|
|
| ot: |
Winterwind, naiste kohalt võib ilmselt öelda, et ilu on vaataja silmades. Tundub ,et enamus vahivad siin naise puhul ainult välimust. Minu jaoks on minu naine ilusam ja kõvasti targem. Ei huvita naised, kes mängivad arvutimänge ja postitavad juutuubi mõttetuid videoid. Ja paneks temast pildi ka aga ta ei ole kahjuks sellega nõus ja austan tema soovi.
PS, eelmised postid olid mõeldud rohkem sarkastilise huumorina. |
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 10:13:02
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| riistvarast ei tea sa ööd ega mütsigi ega ka seda mis tähendab sujuv gameplay |
Siin jooksis kõrgema fps 'iga kui fraps suudab max 50Mb/s kõvakettale salvestada ~ 22fps on lagi @ 1680x1050 full RGB
http://www.youtube.com/watch?v=5oeXpD0Z4Ks&hd=1&t=8m20s
Ja see lillede koht on ka väga sujuv
http://www.youtube.com/watch?v=5oeXpD0Z4Ks&hd=1&t=13m40s
Miks mul on vaja 60fps kui kõvakettas ei salvesta nii kiiresti?
Irooniliselt max fps Crysis 2'es ongi 20 ja haruharva 27.
GT 630 on peaaegu optimaalse kiirusega frapsimiseks, ainult õigepisut nõrgem.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.08.2012 10:22:06
|
|
|
| äkki lõpetaks nende videote postitamise me saame aru et läägib sujuvalt
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 10:23:14
|
|
|
| traks kirjutas: |
| oot mängid enda jaoks või teiste jaoks? mängid korra läbi, salvestad FRAPSiga ja siis paar nädalat vaatad sedasama videot. rõõmu jätkub kauemaks. |
Jagamise rõõm on ikka üle prahi
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
25.08.2012 10:45:06
|
|
|
Rõve lääg.
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem.
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 12:58:57
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem.  |
Tänan, aga ma just ostsin GT 630 millel on 4Gb mälu ja DX11 tugi.
| Evil kirjutas: |
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost.  |
Keegi pildi kvaliteeti on võrrelnud, kas DX11 efektid on Ati või nVidia peal paremad?
uk amazonis maksavad
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99
4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118
Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
25.08.2012 14:00:58
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
....trolltroll...
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99
4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118
Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast. |
Nüüd sa räägid iseendale vastu:
| Mucrop3 kirjutas: |
Siin jooksis kõrgema fps 'iga kui fraps suudab max 50Mb/s kõvakettale salvestada ~ 22fps on lagi @ 1680x1050 full RGB
......
Miks mul on vaja 60fps kui kõvakettas ei salvesta nii kiiresti?
Irooniliselt max fps Crysis 2'es ongi 20 ja haruharva 27.
GT 630 on peaaegu optimaalse kiirusega frapsimiseks, ainult õigepisut nõrgem. |
Kus on see loogika, et sa oled oma 630 otsas vales teemas puruõnnelik ja räägid kuidas see on parem kui jalgpall ja kõik muud asjad k.a. ja siis paar posti hiljem hakkad rääkima juba, et võtaks 670. Kui sa võtaks 670, siis sul hetkel ei ole optimaalne lahendus.
Õige oleks olnud ikka edasi rääkida, et 630 on piisavalt väikese vahega perfoormansis ja piisavalt suure vahega hinnas ja et tegelikult peaksid kõik omale 630-d arvutisse ostma. Ja kes eriti geimerid on peaksid neid veel SLI-sse laduma omale.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 14:46:24
|
|
|
GTX 670 võtaks ikka palju kiirema CUDA pärast Octane renderdaja tarbeks. http://render.otoy.com/videos.html
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
25.08.2012 15:05:50
|
|
|
Mine mõtle omaette
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
25.08.2012 19:49:01
|
|
|
| ot: |
| Mõtlesin ka, et kiikaks üle pika aja HV foorumisse, mida tarka siin mehed räägivad... Aga ma vaatan, et Unzip on siin vahepeal seemneid külvamas käinud. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
25.08.2012 20:25:26
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
Võin sulle oma GTX480 Sli müüa, sellega on veidi parem.  |
Tänan, aga ma just ostsin GT 630 millel on 4Gb mälu ja DX11 tugi.
| Evil kirjutas: |
Aga mis puudutab keplerit, siis arvan et HD7970 on hetkel tunduvalt parem ost.  |
Keegi pildi kvaliteeti on võrrelnud, kas DX11 efektid on Ati või nVidia peal paremad?
uk amazonis maksavad
3Gb HD7970 £339.95
4Gb GTX 670 £379.99
4Gb / 3Gb = 1,333
£379.99 / £339.95 = 1,118
Ma võtaks nVidia ligi, CUDA ja 4Gb pärast. |
ja see 75£ mis sa selle lisa 2GB eest GTX 670 puhul maksad , EI aita sind karvavõrdki 1680x1050 reso juures
8800GT mis on mingi 4-5 põlvkonda vana on ka kiirem kui su 4gigabiiidine 630gt "saastarakett" ja neid saab siit foorumist 30eurtsiga.
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
25.08.2012 22:58:59
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
| 8800GT mis on mingi 4-5 põlvkonda vana on ka kiirem kui su 4gigabiiidine 630gt "saastarakett" ja neid saab siit foorumist 30eurtsiga. |
Lükkan ümber selle väite.
http://www.youtube.com/watch?v=ZBJmS5LNjWw&hd=1
DX11 puudus annab ikka tunda koledas graafikas. Ei ole visuaalselt kena ega kedagi.
Mul jookseb sujuvamalt ka.
_________________ My stroke machine roars down the lustful highway.
Keefir RUULIB. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|