Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 264, 265, 266  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 09:29:38 vasta tsitaadiga

Lool...arvuti spetsifikatsioonides netis oli kirjas, et HDD on SATA2 siis arvasin, et läppar ei toeta SATA3, kuid vaadates nüüd CPU-Z-ga, siis jookseb asi Intel Bridge HM65 peal, mis on SATA3-ga. Seega nüüd ootan jätkuvalt tootja tagasiside, kas nad lubavad mul HDD ära vahetada SSD vastu ilma sanksioonideta või mitte. Kui antakse roheline tuli, siis läheb Vertex 4 128GB otsimiseks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.08.2012 09:40:12 vasta tsitaadiga

miga, Ära põe. Ma ka ei põe...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.08.2012 09:53:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
nüüd ootan jätkuvalt tootja tagasiside, kas nad lubavad mul HDD ära vahetada SSD vastu ilma sanksioonideta või mitte

Sellist luba pole vaja, kasuta korralikku kruvikeerajat mis kruvide peasid ei vigasta, vaheta ketas ja kui peaks garantii teenust vaja minea, paned originaal ketta tagasi. Loogiline, et füüsilised vigastused garantii alla ei kuulu, ka kruvide peade rikkumist võidakse füüsiliste vigastuste alla liigitada.
Endal see komplekt: vorel 64510, need vist sobivad samuti: Täppiskruvikeerajate komplekt, 6-osaline

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 10:05:34 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=544939&highlight=

Ideid?
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 10:07:32 vasta tsitaadiga

Mehed, ärge ahvatlege siin icon_razz.gif
Tundub, et see vahetamine ei tohiks keeruline olla, sest põhja kaas on 2 kruviga kinni, mille all siis peaks kohe RAM ja HDD olema:
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.08.2012 10:55:11 vasta tsitaadiga

miga: Moodsa aja Plug-and-Play ongi, jah, selline, et kiirelt 1-2 kruvi lahti, kate ära ja siis vana kraam välja, uus kraam sisse, kate kinni ja masin uuesti tööle.

-cocain-: SSD kettad oskavadki tihti selliselt "päevapealt / jooksujalu" maha surra ja pikalt ette midagi ei teatata nagu HDD korral.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 11:14:42 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kui antakse roheline tuli, siis läheb Vertex 4 128GB otsimiseks.

Sa paned selle laptopi siis sul 7mm ei e vaja? V4 ma pole seda varianti kohanud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 12:02:20 vasta tsitaadiga

Nu, uued sülekad toetavad 9.5mm - muidu ei saaks ju kuskil 1Tb HDD'sid kasutada.

Lihtsalt mainin - Vertexit ärge palun lühendage V4'ks - Crucial V4 on odavamapoolne SSD
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 12:08:55 vasta tsitaadiga

Hea, et siin targad koos on ja küsiks veel küsimuse enne kui tegudeni hakkan minema. Vaio, millele SSD tahan sisse pookida on selline: http://www.sony.fi/product/vn-s-series/vpcsb4l1e
Mahub Vertex4 sisse või mitte icon_razz.gif ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 13:28:10 vasta tsitaadiga

Lugesin netist, et peaks minema sisse ja ühest foorumist leidsin, et ühel oli Vertex 2 sees (samad mõõtmed)

Soovitaksin eelnevalt võtta oma sülekas lahti ja vaadata kui suur ketas seal originaalis sees on ja kui palju ruumi seal ümber alles on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 15:17:49 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Lihtsalt mainin - Vertexit ärge palun lühendage V4'ks - Crucial V4 on odavamapoolne SSD

VT4
VX4

icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:21:04 vasta tsitaadiga

Kurat ma pean ikka kodus lauaarvutisse ka SSD kettad panema ja raid 0 tegema. Täiesti masendav lugu icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:24:47 vasta tsitaadiga

Pluss korralik eraldi kontroller.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:25:43 vasta tsitaadiga

carlking, ära üllata. Aga masendav on tõesti - see lõputu ragin ja joodud kohviliitrid. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:41:07 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kurat ma pean ikka kodus lauaarvutisse ka SSD kettad panema ja raid 0 tegema. Täiesti masendav lugu icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

vahin pilti nii, et silmad punnis aga aru ei saa mis ketastega selline kiirus on saavutatud? või see on väike looming photoshop-iga?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 21:42:10 vasta tsitaadiga

Ramdisk... sinu uus kasutajanimi vist icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2012 22:04:32 vasta tsitaadiga

SSD, Ramdisk jah. Mul on selleks eraldatud 3 GB puhvrite jaoks. Endal on tulemuseks mingi 5000 ja peale. Et andmed pärast arvuti väljalülitamist kindlasi kustuksid, siis on kõige "ohutum" need ramdiskil säilitada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 01:08:38 vasta tsitaadiga

kuidas ramdisk nii aeglane on ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 05:13:57 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kuidas ramdisk nii aeglane on ?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7209037#7209037 äkki?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 14:54:16 vasta tsitaadiga

Yah, sain kiiremaks nüüd mingi kolmandiku võrra, mida sa 3 aasta tagusest keskpärasest komplektist ikka tahad

Millist 256 GB suurust SSD eelistada? läheb jälle SATA II otsa nagunii, seega pole viimase malli mudeleid, peaasi, et kestaks ja ajapikku aeglaseks ei muutuks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2012 19:03:22 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Yah, sain kiiremaks nüüd mingi kolmandiku võrra, mida sa 3 aasta tagusest keskpärasest komplektist ikka tahad

Millist 256 GB suurust SSD eelistada? läheb jälle SATA II otsa nagunii, seega pole viimase malli mudeleid, peaasi, et kestaks ja ajapikku aeglaseks ei muutuks
cruciali m4 thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 23:46:55 vasta tsitaadiga

Sai nüüd ka Adata S510 masinasse. Sata II otsas ripub. Elavamaks läks masin ikka isuga.
Küsimus aga selles, et kas kiirused tunduvad normaalsed, või tuleb midagi tarkvaraliselt ka ette võtta?



Nüüdseks ükskõik see pilt. Sain pea 100 euro eest endale tellise. Firmware update pani pange momendil, kui vajutasin proceed nuppu. Saab seda kuidagi ellu äratada?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 23:59:50 vasta tsitaadiga

Proovi ATTO'ga kah - tunduvad suht tavapärased tulemused sellises konfiguratsioonis.
Üldjuhul peaks saama plaadi/usb pulgaga firmware ka "surnud" SSD'l uuendada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 07:10:26 vasta tsitaadiga

Kusjuures müstika. Õhtul väitis mulle masin, et ei ole ketast. millelt käivitada windowsi. Hommikul masina sisse lülitasin, siis nüüd igatahes toimib.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 08:17:56 vasta tsitaadiga

MaitK, kuidas see "pange panemine" väljendus? Võibolla ei viitsinud oodata?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 10:44:28 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, ootasin 10 minutit. Arvuti tõmbas hinge selliselt kinni, et kell ka ei liikunud enam. Rääkimata hiirest või mingile klahvile reageerimisest.

Firmware number on igatahes sama, nagu see oli enne update'imise proovimist.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 10:44:49 vasta tsitaadiga

Mis tast ikka updeitida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 10:50:40 vasta tsitaadiga

Peal olnud firmware oli 3.3.2 ja uuem, mida tootja pakkus oli 5.0.2. Lisaks mingeid pisivigu kõrvaldatud. Võiks ju hoida up to date. Eks peab õhtul edasi vaatama, mis tal siis häda või kasutama eraldi booditavat flashimise tarkvara.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 10:53:05 vasta tsitaadiga

Njaa, peab vist ise ka siis vaatama kui sul tulemusi annab...

Ma lähen vist kohe linnapeale 256 GB M4 jahtima lauaarvutisse... arvutikeskuse kesklinna esinduses peaks üks olema icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 18:07:12 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Peal olnud firmware oli 3.3.2 ja uuem, mida tootja pakkus oli 5.0.2. Lisaks mingeid pisivigu kõrvaldatud. Võiks ju hoida up to date. Eks peab õhtul edasi vaatama, mis tal siis häda või kasutama eraldi booditavat flashimise tarkvara.

Misasja, üritasid uuendada Windowsi all? icon_eek.gif Kas püsivara ei tule kirjutada mitte plaadile tõmmisena ja selle pealt siis tuleb käivitada arvuti? Kasutusel oleva riistvara püsivara üldjuhul ei saa uuendada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 18:16:59 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
MaitK kirjutas:
Peal olnud firmware oli 3.3.2 ja uuem, mida tootja pakkus oli 5.0.2. Lisaks mingeid pisivigu kõrvaldatud. Võiks ju hoida up to date. Eks peab õhtul edasi vaatama, mis tal siis häda või kasutama eraldi booditavat flashimise tarkvara.

Misasja, üritasid uuendada Windowsi all? icon_eek.gif Kas püsivara ei tule kirjutada mitte plaadile tõmmisena ja selle pealt siis tuleb käivitada arvuti? Kasutusel oleva riistvara püsivara üldjuhul ei saa uuendada.


Eks vaata ise siit, kuidas tootja on mõelnud püsivara uuendamist: http://www.adata-group.com/index.php?action=product_download&cid=3&piid=136&lan=en

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 18:30:19 vasta tsitaadiga

Krt küll - on üks Corsair force 3 SSD - 60GB - töötas mõne päeva ilusasti kuni raal enam üles ei leidnud. Proovitud igasugu vigureid - ei midagi. Lõpuks sai ka paari teise raaliga proovitud - täielik tühjus. Ei leia ketast ja kõik.

Mis sellel kettal nüüd hakkas? Oli ainult 4-5 päeva vana alles.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 18:30:46 vasta tsitaadiga

MaitK, mmm, on jah nii. Kas adminnina ikka käivitasid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 19:34:24 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, ikka. Eks peab südame rindu võtma ja uuesti proovima.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 19:45:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas see Safe modes ei töötaks? Et vältida probleeme teiste programmidega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 19:45:09 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Krt küll - on üks Corsair force 3 SSD - 60GB - töötas mõne päeva ilusasti kuni raal enam üles ei leidnud. Proovitud igasugu vigureid - ei midagi. Lõpuks sai ka paari teise raaliga proovitud - täielik tühjus. Ei leia ketast ja kõik.

Mis sellel kettal nüüd hakkas? Oli ainult 4-5 päeva vana alles.

Ju oli siis peal bugine tehase firmware. Kui sa just peale ostu kohe ei uuendanud uusima peale?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 14.08.2012 20:05:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
PCman kirjutas:
Krt küll - on üks Corsair force 3 SSD - 60GB - töötas mõne päeva ilusasti kuni raal enam üles ei leidnud. Proovitud igasugu vigureid - ei midagi. Lõpuks sai ka paari teise raaliga proovitud - täielik tühjus. Ei leia ketast ja kõik.

Mis sellel kettal nüüd hakkas? Oli ainult 4-5 päeva vana alles.

Ju oli siis peal bugine tehase firmware. Kui sa just peale ostu kohe ei uuendanud uusima peale?


Kohe üldse ei tahaks uskuda, et vana firmware ketta äkksurma põhjustab. Pigem oli vast toode defektne.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 20:16:47 vasta tsitaadiga

Kui ma õieti mäletan, siis Corsairi teatud SSD-del oli algselt probleem, et kukkusid ära. Firmware uuendus parandas selle ära, aga kes see ikka hakkab juba poodi saadetud asju tagasi kutsima?
Odavam on garantii korras pärast asi korda ajada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 20:38:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, sai proovitud ka safe mode'is. Pärast proceed vajutamist kohe masin freezis. Ootasin 10 minutit ja resettisin masina. Vahetult pärast seda masin ketast ei leidnud. Lülitades arvuti välja ja sisse tagasi, siis leidis. Eks peab miskit muud lahendust või uut flasherit ootama. Iseenesest ketas praegu töötab. Ei viitsi rohkem jantida.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 20:45:35 vasta tsitaadiga

Iseenesest BIOS-i saab kah wini all flashida, aga kettaga muidugi keerulisem, kuna see kasutuses samal ajal. Kui oleks puhtalt tühi andmeketas mitte boot ketas, siis vb isegi saaks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 20:48:24 vasta tsitaadiga

Oma SSD-del olen firmwaret uuendanud küll Win keskkonnas - isegi süsteemikettal.
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 21:25:51 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Firmware update pani pange momendil

kas ketas muidu IDE või AHCI modes töötab?
corsairil fw uuendamiseks näiteks ahci mode vajalik.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 22:04:56 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
MaitK kirjutas:
Firmware update pani pange momendil

kas ketas muidu IDE või AHCI modes töötab?
corsairil fw uuendamiseks näiteks ahci mode vajalik.


Tänud. Selles oligi probleem. Kurat, ise ei tulnud nii lihtsa asja peale. Sai enne RAID laiali lõhutud ja biosis mässatud, et kõik kettad oleks eraldi windowsi all näha, selle peale ei mõelnudki pärast.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 22:20:19 vasta tsitaadiga

MaitK, noh, kasutusjuhendis on puudu punk 4. Elementaarne oleks tootja poolt seda mainida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2012 22:24:07 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
MaitK, noh, kasutusjuhendis on puudu punk 4. Elementaarne oleks tootja poolt seda mainida. icon_rolleyes.gif

c300 tahab IDE-t
krt inimene teadma peab, mida valida icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 16:07:41 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
MaitK, noh, kasutusjuhendis on puudu punk 4. Elementaarne oleks tootja poolt seda mainida. icon_rolleyes.gif

Selle juhuse puhul ikkagi tihendi viga,manualis see on selgelt väljatoodud,et ahci peab olema. icon_cool.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.08.2012 19:22:37 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Sai nüüd ka Adata S510 masinasse. Sata II otsas ripub. Elavamaks läks masin ikka isuga.
Küsimus aga selles, et kas kiirused tunduvad normaalsed, või tuleb midagi tarkvaraliselt ka ette võtta?

Spoiler Spoiler Spoiler

........

See Adata S510 peaks ka sata2 otsas kiirem olema, firmaware arvatavasti uuendamatta.
Mässasin enda Vertex 4 128GB edasi, sata2 otsas, prooviks lasin W7 64 peale

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 20:05:55 vasta tsitaadiga

No piix mul on ka sata 2 aga üle 150-170 ei lähe.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.08.2012 21:28:12 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
No <b>piix</b> mul on ka sata 2 aga üle 150-170 ei lähe.


Mul on linux ja ka sata2'ga
Device Model: ADATA SSD S510 60GB
Firmware Version: 5.0.2a

Port mille taga ketas asub: Intel Corporation 82801JI (ICH10 Family) SATA AHCI Controller

dd'ga testides saan kirj ja lugemise kiiruseks ~250MB/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.08.2012 20:13:18 vasta tsitaadiga

Intel Brings TRIM to RAID-0 SSD Arrays on 7-Series Motherboards, We Test It -- AnandTech
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 264, 265, 266  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.