Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 21.07.2012 22:17:11 vasta tsitaadiga

Motorolaga ma ükskord proovisin USB klavi. Pmst sai umbes sama palju ära täha kui puldiga - suuremat funktsionaalsust küll kätte ei saanud (vähemalt proovisin kõik klahvid läbi).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 22:57:17 vasta tsitaadiga

Kas DigiTV ühenduse otsas olev ruuter endale kunagi uue IP ka saab veel? Vanasti PPPoE otsas sai igal restardil uue IP, aga nüüd on ruuter igasugused lühemad ja pikemad katkestused üle elanud ja ikka sama IP tundub olevat (no vähemalt 3 viimast katkestust/restarti on küll sama IP-ga üle elanud). Peaks nagu dünaamiline IP olema, aga pole seda dünaamikat näha nagu. icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 23:03:46 vasta tsitaadiga

Ei saa enam.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 23:34:39 vasta tsitaadiga

Et siis on pseudo-dünaamiline IP icon_rolleyes.gif Paberite järgi dünaamiline, ainult et ei muutu kunagi, sinder.
Millega see paika pannakse siis, ruuteri MAC-iga? Või on lausa seotud e-kodu kliendikontoga?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 23:41:20 vasta tsitaadiga

Dogbert, ruuteri MAC aadressiga paistab seotud olevat. Vahetasin ruuterit, vahetus ka IP.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2012 23:42:52 vasta tsitaadiga

Tänud!
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.07.2012 14:03:04 vasta tsitaadiga

kas thomson 784 mac adret saab ja võib muuta?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 14:11:47 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kas thomson 784 mac adret saab ja võib muuta?


Viimane on sisseehitatud TG784 püsivarasse, muutmine on lepinguvastane. Samas võid DMZ teha mõnesse ruuteri porti.
Tavaliselt on lõppenud taolised katsetused aga fiaskoga.

Oluliselt lihtsam on panna TG784 pppoe-d tegema. Nii on pärast igat connect/disconnecti ip teine.

Aga samas läheneks probleemile teisest küljest. Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.07.2012 14:22:21 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada?


räme häkker olen, parem oma tumedaid tegusid varjata icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 14:32:03 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Aga samas läheneks probleemile teisest küljest. Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada?
CS 1.6 ban tsiitimise pärast - ega siin riigis rohkem ple.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 14:34:17 vasta tsitaadiga

Tänapäeval võib väga kergesti IP bänni saada ise midagi otseselt valesti tegemata. Kasvõi kasutada nt allalaadimistarkvara mis avab liiga palju ühendusi kuhugi lehele ja üritab liiga palju korraga alla laadida. Vaadatakse, et vb mingi DDoS üritus vms.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.07.2012 14:40:32 vasta tsitaadiga

just nii tegelikult.
aga kas see thomsoni pppoe peale lülitamine ikka toimib? ükspäev proovisin vana nokia adsl modemit see küll ei töötand mul kodus enam (vb oli modem ka katki ei tea icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 14:47:43 vasta tsitaadiga

Mingi 15 min ilmselt toimib. Siis laseb autoconf uuesti asja üle ja saad vana ip tagasi icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 15:40:33 vasta tsitaadiga

Selle 15 min jooksul tuleb jõuda augud kinni toppida, et Elion enam ligi ei saaks. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 30.07.2012 15:50:13 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Selle 15 min jooksul tuleb jõuda augud kinni toppida, et Elion enam ligi ei saaks. icon_razz1.gif
Tee seda radikaalselt - raiu kirvega kõik kablad läbi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 16:10:07 vasta tsitaadiga

On ka oluliselt valutumaid vahendeid, näiteks klienditoe küsides...
DHCP->PPOE on suht kerge muudatus seadistuses.

Mõjuva põhjuseta võidakse paluda tõesti tellida eraldi ip. 6.33€

kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 18:39:05 vasta tsitaadiga

Pailaps, raha maksab ju staatiline IP. Praegu ongi küsimus selles, et peaks nagu olema dünaamiline, aga tegelikult ei ole. icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 19:35:49 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Mis on see mõjuv põhjus mille tõttu ip-d vaja vahetada?

räme häkker olen, parem oma tumedaid tegusid varjata icon_lol.gif

Tumedaid tegusid ei varja tänapäeval enam millegagi, muutugu see ip kasvõi iga sekund icon_biggrin.gif
Selles suhtes saan aru küll, mõned allalaadimiseks vms. mõeldud lehed mida kasutada ilma kuumaksuta, lubavad vaid ühe korra mingit juppi alla laadida, siis peaks pikemat aega ootama, enne kui uut materjali alla laadida saab. On ka muid sarnaseid põhjuseid aga ega siinkohal midagi suurt ära teha ei anna, osta kaks ruuterit ja kasuta kordamööda icon_biggrin.gif

Dogbert kirjutas:
Pailaps, raha maksab ju staatiline IP. Praegu ongi küsimus selles, et peaks nagu olema dünaamiline, aga tegelikult ei ole. icon_smile.gif

Ikka on, kui oleks staatiline siis saaksid ka seadme vahetamisel sama IP, hetkel aga IP muutub kui kliendiseadme MAC muutub. IP'd on lihtsalt selliselt jagatud ja võrk häälestatud, et IP säilib seni kuni ressurssi jagub, kui tekib vahemikus puudus, vabastatakse see ip mille seade hetkel võrgust väljas on, ning võrku tulekul antakse uus ip. Hetkel on see võimalus aga üsna väike.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:28:05 vasta tsitaadiga

On ju veel variant, et Elioni Thomson keerata sillaks ja enda ruuter Openwrt või DDwrt softiga sinna järele. Sel juhul enda ruuteris lihtne mac aadressidega majandada...

Küsiks veel hr. indrekp käest, kui seda muidugi kõva häälega on rääkida lubatud, et mis põhjusel see krüptoserver muidu suviti "maas" on (oli)?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:35:19 vasta tsitaadiga

Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:42:25 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama.

kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:45:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama.

kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres



Vahet ei ole kas tirin midagi või ei, või on hoopis arvuti kinni. Pilt viskab ikka ruutu. Ruuterile mitu korda restart tehtud, tehase seadmete taastamine, digiboxidele restardid, võrgust väljas olek mingi teatud aeg. Ühesõnaga kõik on järgi proovitud. Liin on hea. Võibolla tõesti hakkab ruuter maha koolema siis ? Interneti kiirusega probleeme pole, samuti interneti ühendusega. Jah on tavaline ühendus kahe vaatajakohaga.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:48:59 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Küsiks veel hr. indrekp käest, kui seda muidugi kõva häälega on rääkida lubatud, et mis põhjusel see krüptoserver muidu suviti "maas" on (oli)?

lühidalt, uus, töökindlam krüptosüsteem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 30.07.2012 21:50:17 vasta tsitaadiga

Amoni boxiga on nüüd igal käivitamisel 30 sekundit pilt selline nagu poleks lubatud kanalit vaadata ja alles siis saab normaalset pilti vaadata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxz
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2012




sõnum 30.07.2012 21:52:28 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Tõsiselt hakkab elion koppa ette viskama selle digitv jamaga. Pilt ruuduline ja koguaeg jääb seisma iga 15-25 minuti tagant. Masendav. Peaks teenusepakkujat vahetama.

kas tirid midagi ?
ruuter hakkab surema äkki, samas sul väikesed kiirused (nii ma lugesin välja vanematest postidest)
piira yhendusi torres



Vahet ei ole kas tirin midagi või ei, või on hoopis arvuti kinni. Pilt viskab ikka ruutu. Ruuterile mitu korda restart tehtud, tehase seadmete taastamine, digiboxidele restardid, võrgust väljas olek mingi teatud aeg. Ühesõnaga kõik on järgi proovitud. Liin on hea. Võibolla tõesti hakkab ruuter maha koolema siis ? Interneti kiirusega probleeme pole, samuti interneti ühendusega. Jah on tavaline ühendus kahe vaatajakohaga.


Mul siin oli sama viga. Korda sain sellegan, et käskisin uurida mis viga elionil. Peale seda tuli töömees pani uue ruuteri nädalaks testimiseks ... peale seda testimis nädalat vahetati uue vastu välja. ruudulist pilti pärast seda pole olnud aga pildi seisakuid ikka juhtub aga mitte palju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:54:51 vasta tsitaadiga

Elionist on uuritud. Ühendus on vägev. Aasta või nii tagasi käis tehnik kodus ja pani asenduseks ruuteri. Pärast seda juba vahetati ruuter välja. Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 21:57:18 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Elionist on uuritud. Ühendus on vägev. Aasta või nii tagasi käis tehnik kodus ja pani asenduseks ruuteri. Pärast seda juba vahetati ruuter välja. Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks.

aga tee seda, pole vaja kohe lahkumisähvardust välja käia icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 22:05:21 vasta tsitaadiga

Ei no asi on põhimõttes. Maksad mingit ränka raha, tahaks selle eest ka natuke kvaliteeti näha, mitte iga 15 minuti tagant oma teleka ekraanilt mingit katkendlikku ja ruudulist pilti vaadata, mida elion kutsub digitv-ks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 30.07.2012 22:22:49 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis.


ega see thomsoni ruuteri edaspidi kasutamist ei sega? kus see koht seal adsl profiilis on?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 23:55:53 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Pailaps kirjutas:


kaspar00, nokia M5921 võrku lubamiseks on vaja muudatus teha Elioni adsl profiilis.


ega see thomsoni ruuteri edaspidi kasutamist ei sega? kus see koht seal adsl profiilis on?


Seda saab teha elioni helpdesk. Sina sinna ligi ei saa. Seadistus pordil. Vanad modemid nõuavad teist sugust profiili, muidu ühendust ei saa.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 09:22:12 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Ei no asi on põhimõttes. Maksad mingit ränka raha, tahaks selle eest ka natuke kvaliteeti näha, mitte iga 15 minuti tagant oma teleka ekraanilt mingit katkendlikku ja ruudulist pilti vaadata, mida elion kutsub digitv-ks.


Õigus, ei ole mõtet maksta ränka raha selle eest, mis ei tööta.Samas aga lootma jääda, et midagi läheb paremaks kui mõtlen selle probleemi peale ja ehk panen mõnes foorumis paar rida kirja on ka mõttetu.
Anna aga elionile teada kohe kui jamad on küll siis need vea tekitajad välja peilitakse ja saab asja korda ja sul jälle hea meel raha maksta. icon_smile.gif
Kui see oleks nii p... teenus(üldiselt) siis vast oleks see juba varna riputatud. beer_yum.gif
PS: Kui see ei ole digi-tv kas siis peaks seda analoogiks kutsuma või icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 09:55:34 vasta tsitaadiga

teleka kohapealt pole mul elionile midagi öelda, pilti on alati tulnud va eelmine aasta kadus vaid vsb kohugile ära.
iseasi on kanallite kvali ja HD kanalite valik
2 telekat taga ja pilt pole katkenud, ma ei tea mis ajast.
ja see elioni teise vaatajakoha yhendamine läbi elektrivõrgu on ikka lollikindel lahendus
pistikusse ma ta ca 2 aastat tagasi toppisin ja siiani pole puutunud seda ...... peakski vist tolmu pühkima seadme pealt icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:12:56 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks.
Mis sa lootsid et siin kurtes saab asja kiiremini korda? Ma ei saa aru inimestest, kes mis iganes probleemi korral esimese asjana "FB/Twitter/suvaline foorum" oma häda kurdavad. Teenusepakkujal on oma kanalid, kus probleemidega ka tegeletakse. Kui sealt abi ei saa, siis oleks ehk mõistlik mujalt abi otsida.
Minul on Elioni teeninduse kohta ainult kiidusõnu öelda. Aasta algus hakkas ka pilt aeg-ajalt jukerdama. Enne, kui jõudsin ise teenindusele kirjutada, helistati sealt ja küsiti "Kas on probleeme pildiga? meie monitooring näitab nagu". Kinnitasin probleemi, saadeti järgmisel päeval tehnik kohale, peale seda veel kolme päeva pärast helistati üle: "monitooring enam probleeme ei näita, kuidas on?". Väga viis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 10:52:11 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus eelkõnelejatega - kui sa probleemist ise teenusepakkujale teada ei anna, siis kuidas ta sellest teada saama peaks, et asja korda teha? Isegi väikeses asutuses on vastik, kui töötajad ette tulevatest tehnilistest probleemidest selle eest vastutavale töötajale teada ei anna, vaid selle asemel omavahel tagaselja kiruvad või veel hullem - ise mingeid nurgataguseid pidi asja parandada üritavad ja sellega midagi veel hullemaks teevad. Nii et alati tuleb teada anda, kui on probleemid. Vaid nii saab midagi paraneda.
Alles siis on kuri karjas, kui neid teateid ignoreeritakse. Siis võib juba mujalt abi otsima hakata.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 31.07.2012 13:09:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 12:05:33 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
patrick615 kirjutas:
Peab uuesti vist tehniku koju peksma, et midagigi toimuma hakkaks.
Mis sa lootsid et siin kurtes saab asja kiiremini korda? Ma ei saa aru inimestest, kes mis iganes probleemi korral esimese asjana "FB/Twitter/suvaline foorum" oma häda kurdavad. Teenusepakkujal on oma kanalid, kus probleemidega ka tegeletakse. Kui sealt abi ei saa, siis oleks ehk mõistlik mujalt abi otsida.
Minul on Elioni teeninduse kohta ainult kiidusõnu öelda. Aasta algus hakkas ka pilt aeg-ajalt jukerdama. Enne, kui jõudsin ise teenindusele kirjutada, helistati sealt ja küsiti "Kas on probleeme pildiga? meie monitooring näitab nagu". Kinnitasin probleemi, saadeti järgmisel päeval tehnik kohale, peale seda veel kolme päeva pärast helistati üle: "monitooring enam probleeme ei näita, kuidas on?". Väga viis.



Mis sa arvad, et ma ei ole elioniga ühendust võtnud ? Olen, ja sealt ütlevad, et jälgivad teenust. Thats it.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 12:14:47 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Mis sa arvad, et ma ei ole elioniga ühendust võtnud ? Olen, ja sealt ütlevad, et jälgivad teenust. Thats it.


No siis helista veel. Helista kohe kui pilt seisma jääb, ära oota järgmist päeva vms. Ära restardi ruuterit/digiboksi, las nad vaatavad logidest järgi mis oli.
Mõnikord võib natukene häält kah tõsta, see ei ole alati halb. Kui ütlevad, et "eks me jälgime, vaatame", siis ütle et on juba piisavalt jälginud, et võiks mõne lahenduse välja käia parem icon_biggrin.gif Ehk saadavad kohe tehniku.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 16:02:32 vasta tsitaadiga

Nii tehnik käis kodus. Pani uue digiboxsi. Ütles, et piirata ka torrenti kasutamist ( icon_eek.gif ) Mis sest, et enamus ajast on torrent kinni ja pilt ikka kakub ja jääb seisma. Eks nüüd see näha ole, kas uus digibox mõjutab kuidagi või ei.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 16:31:41 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Nii tehnik käis kodus. Pani uue digiboxsi. Ütles, et piirata ka torrenti kasutamist ( icon_eek.gif ) Mis sest, et enamus ajast on torrent kinni ja pilt ikka kakub ja jääb seisma. Eks nüüd see näha ole, kas uus digibox mõjutab kuidagi või ei.


Nii, et vahetati välja digiboks mitte ruuter?
Ja torrenti piiramise all ikka mõeldakse seda, et settingutes vähenda ühenduste arvu, kiirust ei pea piirama (kui sa räägid et torrentid kinni kui telekat vaatad.). See muidu koormab ruuteri üle ja pead pidevalt teda restartima.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:21:27 vasta tsitaadiga

Clover, jah pandi uus digibox. Motorola oma.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:29:02 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Clover, jah pandi uus digibox. Motorola oma.

et siis aminod hakkavad ka lõpuks vaikselt otsi andma (eeldusel, et asi nüüd korras)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.08.2012 23:21:56 vasta tsitaadiga

Jah peab ikka selleks ajaks katuse antenni (mille äike p keeras) jälle korda tegema, kui aminod massiliselt läbi minema hakkavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki1000
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 02.08.2012 02:00:50 vasta tsitaadiga

On keegi välja nuputanud kuidas TG784 puhul saaks ipTV wifisse suunata?

Hetkel ruuteri lan auk tuvastab MAC aadressi järgi kas tal arvuti või digipox järel.
Wifipuhul aga antakse automaatselt nn interneti ip aadress.

Soov oleks wifi ja Lan kokku tõmmata.

Igasugused soovitused teretulnud. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 08:51:53 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 08:55:58 vasta tsitaadiga

Silwer, saab, kui kaabel kaheks jagada. Selleks peab kaablis olema 8 soont, kui neljasooneline, siis ei saa.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 08:58:50 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest! Õnneks on kaabel 8 soonega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 09:41:01 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus?

http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)

Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:05:46 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Silwer kirjutas:
Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus?

http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)

Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal..
Odavamat pole kuskil? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:09:05 vasta tsitaadiga

http://www.churchvideo.co.uk/misc/howto-two-network-connections-on-a-single-cat5-cable_139.html - tee ise.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:09:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pinTero kirjutas:
Silwer kirjutas:
Selline küsimus, et ruuteri ruumist telekani tuleb üks võrgukaabel. Kas seda kaablit saab ka jagada selliselt, et selle pealt toimiks korraga nii Elioni digiboks, kui ka teleri DLNA ühendus?

http://yeint.ee/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-11 (või ehitad ise samasugused)

Gigabiti võib nende julladega muidugi ära unustada. Aga digiboks ja dlna käivad edukalt ka 100 megase võrgu peal..
Odavamat pole kuskil? icon_rolleyes.gif


osta 4 pesa, 2 pistikut meeter juhet ning kruvi kokku. tuleb veits odavam

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2012 14:14:02 vasta tsitaadiga

Mul ple millegagi otsasi külge panna icon_rolleyes.gif
Niisama vist väga ei püsi otsas

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 410, 411, 412 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.